To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co mozna kupic w lidlu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
jaAga*
CYTAT(okko @ Thu, 29 Aug 2013 - 14:54) *
Nigdy w zyciu pod Lidlem nie widzialam czegos takiego jak dziisj
Ja bylam ok 7.50 5 minut potem chyba z 80 ludzi bylo.

Zakupilam sobie i chlopakom kurtki

I o malo nie zostalam stratowana.
Nawet jeienia jak narciarskie rzuili nie bylo czegos takiego -szok normalnie 43.gif

Ja podobnie, tylko ja nigdy nie byłam tam przed otwarciem, teraz mi zależało na kurtkach więc poszłam, byłam 7.55 i jak otworzyli to na wejściu zablokowały się wózki icon_wink.gif. Ludzie wrzucali do koszyków po kilkanaście sztuk (potem odkładali). Młodej kupiłam kurtkę bez problemu, sobie w sumie też zdążyłam, tylko butów nie było juz w moim rozmiarze (nie mogłam być wszędzie w jednym czasie icon_wink.gif).
Ryjek
U Nas LIdl otwieraja o 7.30 icon_smile.gif
ewela
I ja się -wlasciwie małą E zaopatrzyłam w softshellkęicon_smile.gif (różową)
W 29.gif drodze do pracy udało mi się upolowac w jedny Lidlu.


U mnie w miescie nie było....w miescie "po drodze" nie było, w miescie ,gdzie pracuję- wjechałam do najblizszego sklepu.
Tam gdzie był tłuuuuuuuum- tam też kierowałam swoje kroki- wpadła mi do rąk jedna jedyna rozowa-i jest ok.
W drugim Lidlu- puuustki- tylko folie i papiery turlały się po sklepie

uffff wyjechałam do pracy okolo 2 godz wczesniej-by zakupic kurteczkę

Więcej przygód nie pamiętam- dotarłam do pracy 20minut przed czasem,z kurtkąicon_smile.gif zakupioną:-)niesioną pod pachą hihiihihi
Agnieszka_82
U nas masakra !
Tata stał w kolejce i tłumie ok 100 ludzi przed sklepem. Jak tłum ruszył to bydło się po prostu zrobiło icon_sad.gif
Kurtek było kilkanaście, ludzie rzucali się na nie jak popadnie, brali po kilka, cenne również były buty. Ja chciałam niebieską dla siebie - tata już w "handlu wymiennym" zdobył S która jest za mała icon_sad.gif
Moi teściowe po 15stej weszli do innego lidla i ze zwrotów dostali białą kurteczke dla Marti (na razie za dużą bo rozmiar 122 ale będzie na później)
Czyżby towar w ograniczonej ilości jest bardziej pożądany ?? Taka jest polityka Lidla ?? Ja się strasznie zraziłam ...

ps kurtki z lidla są już na all.
Orinoko
Kupiłam też tę kurtkę - dla chłopców u nas po południu zostały 2, wzięłam rozmiar 134 z zamierzeniem ewentualnie na przyszły rok, ale wcale taka duża się nie okazała. Dla dziewczynek - zero. Nie mam kurtki przejściowej dla Kubusia, więc cieszę się, że ta się trafiła, ale jakoś zupełnie nie jestem przekonana, że taka cienka kurteczka może wystarczyć na jesienne słoty i wiatr. 29.gif Dla siebie też nabyłam softshella innym razem z C&A i będę nosić pierwszy sezon, tak więc przekonam się sama na własnej skórze. Choć hasło z metki 100% poliester KOMPLETNIE mnie nie przekonuje (żeby nie napisać "zniechęca")...
jaAga*
Orinoko, miałam podobne wrażenie, jak rok temu kupiłam Julce softshella w C@A, ale pomyliłam się bardzo. Julka jeździła w niej na narty ze szkoły i twierdziła że jest jej w niej ciepło, kilkoro ludzi pytało ją, czy jej nie zimno chodzić w zimie w takiej bluzie icon_wink.gif, ale ona rzeczywiście nadaje się na chłód (dowodem jest jej 100% frekwencja w zeszłym roku szkolnym).
bb
Nie wiem jak te z Lidla ale moj softshell z Tchibo sprawowal sie swietnie, na nartach przy greckiej pogodzie icon_wink.gif
Orinoko
No to czuję się co nieco uspokojona, że inwestycja w miarę ok 06.gif choć my z Kubusiem raczej z tych zmarzluchów.
sdw
Agnieszko, gdybyś chciała się pozby swojej za małej niebieskiej, to jestem chętna.

Mój mąż zdobył fioletową. Mogłaby byc, gdyby nie to, że nie ma kaptura.
Agnieszka_82
sdw - jutro ma przyjść przyjaciółka. Jeśli ona zrezygnuje bądź będzie jej za mała to mogę Ci odsprzedać icon_smile.gif
Strasznie żałuję, że moja to nie M icon_sad.gif
kejt.chmiel
CYTAT(sdw @ Fri, 30 Aug 2013 - 16:01) *
Mój mąż zdobył fioletową. Mogłaby byc, gdyby nie to, że nie ma kaptura.


Ja też właśnie mam fioletową i nie mogę odżałować, że nie ma kaptura. Ale kupiłam ją i tak, bo gdzie zdobędę taką kurtkę w tej cenie...?

Agula9
Masakra jakaś, też byłam wczoraj z rańca i udało mi się zakupić kurtkę dla siebie i mamy (upolowane M-ki z odłożonych przy innych półkach, chyba ktoś mierzył i zostawił) Normalnie po całym sklepie ludzie mierzyli. A w koszykach to po 10 mieli albo lepiej to nie dziwota, że są już na All.
Dirty Diana
A kurtki będą jeszcze?
Agula9
Od 9.09 mają być jeszcze rowerowe kurtki softshell za 69,90 icon_smile.gif
Ciocia Magda
Ja mam tę fioletową, kupiłam chyba rok temu - biegałam w niej zimą, ale tak żeby wyjść gdzieś zimową porą, to jest zdecydowanie za lekka. Jest bez kaptura, ale ja właściwie nigdy kaptura nie zakładam - uszy mi marzną i wolę porządną czapkę.

Tak więc, pewnie będą znowu te kurtki za jakiś czas.
Litka
poszłam dziś wieczorem, kurtki były, ale tak jak większość dzieciowych ciuchów lidlowych, kurtki wąskie, małe po prostu; więc szału nie ma, nie kupiłam
anetadr
Od dzisiaj te kurtki są też w Aldi po 77zł. Wybór niewielki, ale za to bez żadnych kolejek i szaleństw. Aneta
annad
Byłam dziś w Lidlu o 8...nigdy tak wczesnie tam nie zawitałam icon_smile.gif Zależało mi na kurtce dla Zosi...cena jak i wygląd zachęcały do zakupu. Pojechałam i jak zobaczyłam ludzi wokół koszy z dzisiejszymi promocjami to mnie zszokowało. Udało mi się dostać kurtke w odpowiednim rozmiarze. Kurtka bardzo ciepła, kolor taki jak w gazetce. Dodatkowo kupiłam super ciepłe skarpetki z antypoślizgami-mam nadzieję, że po praniu nadal będa takie grube icon_smile.gif
cath
Pamiętam, ze w zeszłym roku, kiedy to pojawiły się spodnie na śnieg to ledwo dopchnęłam się do koszy z owymi rzeczami.
Dziś byłam ok 8:40 i dziecięce kozaki zimowe były przebrane. Z tych mniejszych rozmiarów (25-30) zostało chyba tylko 6 czy 7 par.
netty5
u nas LIDLA nie ma więc jezdzimy specjalnie do Słupska.O 8.25 nie było już ani jednej pary bucików 21.gif 21.gif 21.gif
Zakupiłam tylko bluzeczki dla M i K. Poza tym nic innego nie udało mi się zdobyc.ALe byłam w szoku bo czegos takiego to ja jeszcze nie widziałam.Czasy komuny mi się przypomniały jak się wszyscy rzucali na to co jest.W sumie nie dziwne cena i jakośc robią swoje szczególnie jak się ma dwoje dzieci do ubrania. Ale z drugiej strony o czymś to świadczy....
Ryjek
Byłam dzisiaj o 8 w Lidlu (wracajac ze zlobka) i bylo wrecz pusto. Mozna bylo spokojnie wybierac.
jaAga*
Ja też dziś nie zdążyłam kupić Młodej butów, byłam o 8.15 icon_sad.gif. Kupiłam za to obu bluzki w dwupaku po 22 zł- całkiem fajne.
Pogoda
Taaaaaa, też polowałam na buty icon_sad.gif. O 8:20 był już pusty kosz....
Justina
Moja mama kupiła dzieciakom buty o 8.10. Synowi dorwała rozmiar taki jak chciałam, dla córki był juz tylko rozmiar wiekszy. Bedzie miała na pozniej.
Agula9
TEż byłam po buty ok 8:30 i już było pusto icon_sad.gif Kupiłam tylko polarka i grube rajtki
an.tośka
Ja starszakowi kupiłam ostatnią parę butów (tych wyższych) o 9.10 wink.gif
Cieszyłam się co najmniej tak jakbym wygrała maraton 03.gif
annad
Dziewczyny ja działałam z 3 frontów icon_smile.gif Ja u siebie do Lidla pojechałam, moja mam u siebie i teściowa u siebie ... każda "dorwała" co miała nakazane i potem telefony, co która ma icon_smile.gif Nastepnym razem jak będzie coś to dam znać, że jadę i jakby co to mogę komuś zakupić...nie ma to jak działać z 3 stron icon_smile.gif
annad
an.tośka jak ja zdobyłam wymarzony rozmiar kurtki tez czułam się mega wygrana i czekałam na medal icon_wink.gif

edit. literówka
Anielka
O 7.55 w najmniej obleganym Lidlu w okolicy rzutem na taśmę udało mi się zdobyć fason i rozmiar, który chciałam, były tylko 3 pary. Ciocia była w takim koło przystanku tramwajowego i o 7.20 nie było już prawie nic.
~Luna~
A ja nie kupiłam butów 41.gif

Czekaliśmy na te buty(rozm.35) jak tylko ukazała się gazetka.
W czwartek zaprowadziłam młodego do szkoły na 9-tą i od razu pobiegłam do Lidla, a tam nawet pudełka po butach już nie było 32.gif
Biegusiem do drugiego Lidla i to samo - butów już brak.

Wieczorem objechałam jeszcze raz Lidle, bo tak panie z lidla radziły, że może ktoś buty zwróci, ale nikt nie zwrócił żadnej pary.

Boże, sytuacja jak za komuny.
pesciorka
Od jutro w Lidlu torebki Witchen, więc też na pewno bedzie dużo ludzi icon_eek.gif
annad
Czy któras z forumek zakupiła torebkę Witchen ?
Użytkownik usunięty
CYTAT(annad @ Sun, 06 Oct 2013 - 13:31) *
Czy któras z forumek zakupiła torebkę Witchen ?


Ja zakupiłam. Totalnie przypadkiem, jechaliśmy do dentysty na 8 rano, a potem na konie, zejchaliśmy więc po pieczywo, ale i torebki chciałam obejrzeć. Natomiast to, co działo się w lidlu przekroczyło moje najśmielsze wyobrażenia... Kolejka pod sklepem, na drzwiach koczujący handlarze, gdyby nie mój mąż (którego autentycznie nie poznawałam), żadna z kobiet, które przyszły po torebkę nie kupiłaby nic. Bo młode, rącze chojraki wielkimi susami rzuciły się do koszyków i wybrały WSZYSTKO 37.gif Maniek złapał naręcze toreb i potem rozdawał to kobietom, które stały wcześniej w ogonku i utyskiwały, że "znowu nic nie złapią". Jestem w szoku do dziś. Serio. Myślałam, że te czasy minęły. Ale nie...
Tuni
RRany, [użytkownik x], alez przeżycia icon_eek.gif

A swoją drogą, jak to jest, idziesz po bułki a warcasz z torebką za kilka stówek 04.gif
Helena
Od 14.10 ubrania narciarskie dla dzieci. Będzie walka icon_wink.gif
moko.
CYTAT(Helena @ Mon, 07 Oct 2013 - 12:01) *
Od 14.10 ubrania narciarskie dla dzieci. Będzie walka icon_wink.gif

oj tak, będzie!
pati.n
Czy lidl jest otwarty od 7 czy od 8, bo pisaliście, że od 7, a ja byłam kieys po cos i z przywyczajenia biedronkowego chciałam załatwić przed praca i się odbiłam od drzwi, bo otwierali od 8. Zmienili to?
Justina
W zaleznosci w jakiej miejscowosci jest lidl. W Raciborzu otwierają o 7, a u mojej mamy w Bolesławcu o 8.
jaAga*
u nas od 8.00
operetka
CYTAT(Helena @ Mon, 07 Oct 2013 - 15:01) *
Od 14.10 ubrania narciarskie dla dzieci. Będzie walka icon_wink.gif

czy ktoś miał te ubrania w ręku? może były w lidlu w latach poprzenich i ktoś może je polecić lub nie? w gazetce wyglądają ok ale nie wiem czy w rzeczywistosci też takie są i czy opłaca mi się wstawać i lecieć do sklepu z samego rana.

annad u mojej mamy w lidlu było 40 sztuk torebek. mama chciała kupić ale nie zdążyła.

u mnie lidl jest otwarty od 8.00.
Honey*
operetko skoro helena napisala ze bedzie walka to pewnie sa ok icon_smile.gif
Helena
pati.n na ich stronie możesz sprawdzić godziny otwarcia. U nas w mieście są 2. Jeden od 7, drugi od 8.

operetka mam spodnie kupione w zeszłym roku czarne. Są świetne. Kurtki w zeszłym roku nie udało mi się dorwać więc nie wiem ale w tym roku się na nią zaczaję icon_wink.gif 69 zł to taniocha przy kurtkach narciarskich zaczynających się od 200 zł. Odzież termiczna też w dobrej cenie. Będzie polowanie icon_wink.gif
Litka
dziwimy się, co się dzieje, a latamy do tego lida icon_wink.gif koleżanka jechała w sobte na grzyby i o 7.07 wpadła do lidla, były dzikie tłumy, ale powiedziała, że torby nawet kijem by nie przesunęła icon_wink.gif tylko metka
anetadr
Jak zobaczyłam cenę torebek, to pomyślałam, że bez przesady. Ale teraz jestem w szoku.

I niech mi ktoś powie, że w Polsce bieda icon_eek.gif

Aneta
mamami
Dziewczyny a te zimowe buty nadają się do czegoś, ciepłe są, nie przemakają rzeczywiscie? Dziś weszłam na zakupy i się objawiło kilka par, pewnie ze zwrotów własnie, bo w czwartek po południu nie było ani jednej sztuki. Kupiłam Maciusiawi i sie zastanawiam czy zostawić czy zwrócić.
annad
mamami jak przetestuje to dam znać icon_smile.gif
mamami
Annald dzieki, wolałabym jednak dowiedzieć sie w przeciągu najbliższego tygodnia czegoś, od dziewczyn które używały tych butów w zeszłym roku icon_smile.gif
Ciocia Magda
ja jestem bardzo ciekawa jak to jest z tymi zwrotami w Lidlu - jakiś rok temu kupowałam buty trekkingowe dla Eweliny i pytałam przy kasie, czy w razie czego można oddać (raczej nie kupuję butów bez przymierzania, ale tu się skusiłam) - pani powiedziała, że nie można zwracać, ewentualnie można wymienić. A tu ciągle o zwrotach mowa.

Buty są takie sobie, dość sztywne, Ewelina ich nosić nie chciała, ale w tym roku Zośka się zdecydowała - bylebym tylko nie ciągnęła jej do sklepu icon_wink.gif . Nie narzeka, że niewygodne.
Pilawianka
Już tu kiedyś pisałam, że zwroty zależą od konkretnego Lidla. Trzeba pytać przy kasie. W niektórych można oddawać a w innych tylko wymieniać na towary z oferty.
pati.n
Myśmy mieli buty z lida (nawet teraz je sprzedaję ) i byliśmy zadowlone, nie przemakały.

U nas mozna bez problemu oddać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.