To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wałbrzych i okolice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
beata1104
Wszystko jest dobrze głowka wskoczyła z 3 centyla na 50 icon_smile.gif pani doktor żadnych podstaw do operacji nie widzi icon_smile.gif huraaaaa Wojtek rozwija sie prawidłowo
Jeszcze tylko wizyta w polanicy w styczniu i najprawdopodobnie skączy sie na obserwacjach

shira
beata cieszę się razem z tobą że wszystko w porządku z niuńkiem icon_smile.gif
netha (angie)
beatko - super wiadomość!!! bardzo się cieszę!
Xenna
beata1104,to jest naprawdę świetna wiadomośc!!!Bardzo się cieszę,ze Wojtuś dobrze się rozwija!Całuski dla synusia!!!

Kamila-w1
Beatko super!!! bardzo sie cieszę!!! To pewnie Wasz szczęśliwy dzień icon_smile.gif

A co do imienia, to prawo wyboru zostawiliśmy pierworodnemu, żeby mógł miec coś do powiedzenia i wybrał Piotruś...więc tak zostanie, chociaż mi marzył się Mikołaj!!1 no ale trudno pozwoliliśmy wybrac to niech zostanie icon_smile.gif A ja juz po terminie i ciągle cisza...nie chce świąt spędzić w szpitalu 32.gif
Xenna
Kamila,spokojnie,lada moment i już będzie w domku razem z Piotrusiem.Imię bardzo ładne. Mikołaj zresztą też. icon_wink.gif
Ale piękne będzisz miała święta!Piękny prezent dla Was rodziców a i synek zapewne również się cieszy,że będzie miał brata.Ciekawe czy będzie zazdrosny.
clio
Beatko super wiadomość icon_smile.gif

Kamila jak u Ciebie?
Kamila-w1
cisza....nadal...jutro o 11 wizyta w szpitalu, zobaczymy icon_smile.gif
clio
trzymam kciuki żebyście na święta byli już razem z maluszkiem
Xenna
Chyba Kamila już urodzila bo cisza jak makiem zasiałicon_smile.gif

Jak tam dziewczyny przygotowania do świąt?

beata1104
U mnie pomału, jesze daleko do świąt hihihi a jutro jeszcze będą mi wstawiać okno w łazience 21.gif
netha (angie)
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$


Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.
netha (angie)
Kobietki,
jutro po pracy wyjeżdżamy do rodziców na święta więc już dziś przesyłam Wam najserdeczniejsze życzenia na ten czas! dużo zdrówka dla Was i Waszych pociech, i obyśmy się spotkały w Nowym Roku 06.gif 06.gif 06.gif
Xenna
Beatka,no to ładny bałaganik dzisiaj miałaś 29.gif ale za to piekne,nowe okno masz:szczerbaty usmiech
Ja mam nieustający remont w mieszkaniu,obecnie trwa na przedpokoju.Nie ma szans zakończyć przed świętami ale zdązyłam się już przyzwyczaić,że ciągle biegam po mieszkaniu z mokrą ścierką i myję podłogi 06.gif 06.gif 06.gif
Własnie ukończyłam drugi serniczek,mniam,mniam,mniam,pięknie pachnie,jedynie co mnie denerwuje to to,ze sernik ma to do siebie,ze opada.Z ciekawości poszukałam róznych ,róznistych sposobów na "Nieopadanie".Zaintrygował mnie jeden sposób a mianowicie,że serniczek należy podnieść nad stołem na wysokość 20-30 cm a następnie go zrzucić na stól.Ponoć opada ale znacznie mniej,hm,ciekawe czy tak faktycznie jest ? icon_rolleyes.gif

Dziewczyny,ja również chciałabym życzyć Wam i Waszym najbliższym zdrowych,wesołych Świąt,smacznego karpia oraz duuuuużo prezentów od Gwiazdora!!!!
beata1104
ღ•`
(*`v´*)♥`
`•.¸.•´ღLeci do Ciebie aniołek mały
ma w kieszoneczce opłatek biały.
Na Twym stole go położy`♥»*°ღ
i ode mnie życzenia Ci złoży`♥»*°ღ
(¸¸.•´*`•»°.¸¸.°ღ♥ღ°.¸¸.°
WESOŁYCH`♥»*°ღ ŚWIĄTღ♥ღ°`

_______________./\.
____________ __>_<_
_____________Ѽ.\/ Ѽ
___________;->( ɕѼ Ҩ .
___________@.♥ '(█) ♥ *$
________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*
_______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
____________>o*oѼ @.<
_________o`-.♥.-@""-Q '♥~@'
______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.)
____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ
__________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ
_______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '*
___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o
__.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`)
_________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@
____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥
___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'.
_(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█)




Xenna- nawet sobie nie wyobrażałam że tak mocno mi zrobią bajzel 29.gif musiałam wziąś urlop i właśnie to wszystko ogarnełam, 120 litrowy worek śmieci wyniosłam z łazienki, a po świętach trzeba to wszystko obrobić i położyć kafelki 37.gif
Kamila-w1
Witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! melduję, że dnia 20 grudnia na Świat przyszedł mój drugi skarb....Piotruś urodził się o 4:35 z wagą 3340, ma 54 cm (ale jest źle zmierzony bo ciuszki na 62 sa w sam raz icon_smile.gif ) Dopiero od wczoraj jesteśmy w domku bo Piotrus miał żóltaczkę i trzeba było poleżeć...niestety Wigilie spędziliśmy w szpitalu, ale w 1 dzień Świąt wyszliśmy do domku!!!
clio
Kamila GRATULACJE!

piękny prezent gwiazdkowy dotałaś icon_smile.gif
pokaż nam Piotrusia


beata1104
Kamila- ogromnie jeszcze raz gratuluje icon_smile.gif no i pokaż szkrabka

Wojtek potrafi stać bez trzymania ok. minuty hihihi i nauczył sie wołać "nyny" jak jest śpiący
Xenna
Kamila,moje GRATULACJE!!!!
Super wiadomość!!!Jak znajdziesz chwilkę wolnego czasu to koniecznie wstaw zdjęcia Piotrusia!!!

Beatko,Wojtuś robi takie postępy,że za chwilę będzie sam chodził icon_biggrin.gif
shira
kamila gratulacje wielgane brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


jak tam swieta wam mijaja?
beata1104
U nas świątecznie i miło, prezenty udane, dzieciaczki szczęśliwe, rodzicom daliśmy kalendarze z naszymi zdjęciami i zaproszeniami na nasz ślub, było dużo łez i wzruszeń icon_smile.gif
beata1104
A wy gdzie wszystkie sie schowałyście, pisać co u Was
beata1104
No znów pisze sama do siebie idiot.gif

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2010, dużo zdrówka i miłości
Szampańskiej zabawy dziewczyny
Xenna
Beatko,jestem,jestem icon_biggrin.gif
Co sobie obiecam,ze wejdę na forum i coś napiszę to okazuje się,ze poduszka wieczorem ma nadzwyczajne przyciąganie 06.gif 06.gif 06.gif
U mnie święta upłyneły w gronie rodzinnym,niekoniecznie cicho i spokojnie bo grono najbliższych było spore i dzieci również nie mało,a jak wiadomo,przy dzieciach biegających,gadających,skaczących itd. nie ma mowy o spokoju,no,chyba,ze w nocy 29.gif
Wszyscy bawiliśmy się zabawkami Mateuszka,było sporo śmiechu,jak wszyscy mężczyźni zajęli się składaniem torów dla samochodu.Taka koncentracja nad instrukcją,że normalnie szok 06.gif 06.gif 06.gif

Beatko,dziękuję za życzenia i również życzę Tobie i wszystkim dziewczyną wspaniałej zabawy sylwestrowej,choćby była tylko w domu,jak również aby nadchodzący rok był dla lepszy od tego jeszcze obecnego,dużo,dużo zdrowia,miłości i radości,niech spełnią się Wam wszystkie marzenia!!!!!!
Własnie tego Wam życzę!!!!
beata1104
I koniec wolnego, jutro trzeba iść do pracy icon_sad.gif a tak było fajnie 12 dni w domku z dzieciaczkami

To wrzuce wam jeszcze mojego małego misia icon_smile.gif
Xenna
Słodki misiaczek icon_biggrin.gif
beata1104
Mój mały miś kończy dziś 9 m-cy icon_smile.gif jak ten czas zasuwa
Xenna
Beatko,własnie myślałam o Tobie icon_biggrin.gif Juz nawet zaczęłam pisać i .... przerwałam,obowiązki wzywały icon_wink.gif
Synuś coraz bliżej do roczku!!!! Buziaczki dla "Misiaczka" icon_biggrin.gif
beata1104
Cisza nastała na wątku icon_sad.gif

jutro mamy okuliste z Wojtusiem i badanie dna oka, jak ja tego niecierpie bo muszą go związać żeby sie nie ruszał icon_sad.gif
w środe jedziemy do Polanicy na konsultacje, jakoś strasznie sie boje icon_sad.gif
Pożaliłam sie ....ehhh
Kamila-w1
Cześć dziewczyny, cisza widzę straszna na forum...

Beatko żal się ile wlezie, w końcu po to tu jesteśmy... przytul.gif bedę trzymać kciuki, żeby było dobrze...nie stresuj sie tak bardzo bo maluszek wyczuwa twoje nastroje...

A ja sie nie odzywałam bo czasu nie było, z jednego szpitala trafiliśmy do drugiego.... w cztery dni po wyjściu z porodówki trafiliśmy na oddzial dziecięcy na dwojce, bo mały miał silną żółtaczkę a do tego zakażenie dróg moczowych... wypłakałam sie za wszystkie czasy, bo serce na pół mi sie rwało, jeden skarbek w szpitalu a drugi w domu, no ale na szczęście już jesteśmy wszyscy razem w domku...
beata1104
Kamila- fajnie że jesteście już wszyscy razem w domku icon_smile.gif

Badania Wojtka są nadal dobre, podpisałam że nie wyrażam zgody na operacje kosmetyczną w celu poprawienia wyglądu główki, i już mamy sie tylko kontrolować u neurologa w Wałbrzychu, matko jak ja sie ciesze icon_smile.gif znów Polanica będzie dla nas miejscem na fajne spacerki a nie szpitalem
Xenna
Tak własnie myślałam,ze Kamilko nie masz czasu na pisanie na forum.Najważniejsze,że już wszystko jest w porządku i spokojnie możesz się cieszyć macierzyństwem. Jeśli chodzi o zakażenie dróg moczowych to chyba musiał się maluszek urodzić już z tym diabelstwem,tak na wszelki wypadek skontroluj co jakiś czas mocz ogólny.
Kamila,tak dalej się zastanawiam nad tym zakażeniem,czy Ty przypadkiem w ciąży nie miałaś również zakażenia dróg moczowych?Często jak mamusia w ciąży ma problemy z drogami moczowymi to dziecko rodzi się już z tym cholerstwem.
A cycusia dzieciątko ciągnie?Maluszek spokojny czy daje już popalić?
Xenna
beata1104,bardzo dobra wiadomość,ze wyniki badań Wojtusia są dobre,super!
A o co chodzi z tą operacją,na którą nie wyraziłaś zgody???Czy faktycznie widać,ze głowka jest zniekształcona?co lekarz mówił odnośnie ewentualnej operacji?A jesli nie podpisałaś zgody na operację czy nie będzie miało to wpływy na dalszy rozwój głowki?Takie o to przychodzą mi do głowy pytania?
beata1104
CYTAT(Xenna @ Wed, 13 Jan 2010 - 19:09) *
beata1104,bardzo dobra wiadomość,ze wyniki badań Wojtusia są dobre,super!
A o co chodzi z tą operacją,na którą nie wyraziłaś zgody???Czy faktycznie widać,ze głowka jest zniekształcona?co lekarz mówił odnośnie ewentualnej operacji?A jesli nie podpisałaś zgody na operację czy nie będzie miało to wpływy na dalszy rozwój głowki?Takie o to przychodzą mi do głowy pytania?

Na operacje kosmetyczną, nie z uwagi na zły stan zdrowia nienie.gif nienie.gif mózg rośnie i nie ma ucisków więc wskazań do operacji nie ma, musieli jednak zaproponować zabieg poprawy wyglądu, więc zdecydowanie odmówiliśmy bo nie ma takie potrzeby
Xenna
Wojtuś super wygląda!!!Ja również nie widzę potrzeby,zeby na siłe poprawiać wygląd.Bardzo dobrze zrobiłas,ze nie wyraziłaś zgody.Ale on ma apetyt icon_wink.gif Pozazdrościć!!!!!
beata1104
CYTAT(Xenna @ Wed, 13 Jan 2010 - 19:36) *
Wojtuś super wygląda!!!Ja również nie widzę potrzeby,zeby na siłe poprawiać wygląd.Bardzo dobrze zrobiłas,ze nie wyraziłaś zgody.Ale on ma apetyt icon_wink.gif Pozazdrościć!!!!!

Najpierw zjadł całą butle mleka (gęstego) a potem całą kromke chleba 04.gif 04.gif
Kamila-w1
Beatko a propos neurologa dziecięcego....mogłabys mi napisać do kogo chodzisz i czy prywatnie czy państwowo no i może jakies namiary?? Ja musze skonsultowac Piotrusia i nie moge znaleźć jakiegos konkretnego neurologa...

CYTAT(Xenna @ Wed, 13 Jan 2010 - 19:05) *
Tak własnie myślałam,ze Kamilko nie masz czasu na pisanie na forum.Najważniejsze,że już wszystko jest w porządku i spokojnie możesz się cieszyć macierzyństwem. Jeśli chodzi o zakażenie dróg moczowych to chyba musiał się maluszek urodzić już z tym diabelstwem,tak na wszelki wypadek skontroluj co jakiś czas mocz ogólny.
Kamila,tak dalej się zastanawiam nad tym zakażeniem,czy Ty przypadkiem w ciąży nie miałaś również zakażenia dróg moczowych?Często jak mamusia w ciąży ma problemy z drogami moczowymi to dziecko rodzi się już z tym cholerstwem.
A cycusia dzieciątko ciągnie?Maluszek spokojny czy daje już popalić?


Xenna ja przez całą ciążę nie miałam zakażenia dróg moczowych, ale za to byłam przeziebiona dość mocno pod koniec ciązy i to mogło mieć wpływ...A konsultować mocz bede co dwa tygodnie, zreszta takie mam zalecenie na wypisie ze szpitala... Mój starszy synek też chorował na to ale jak już miał ponad roczek i tez to ciągle kontrolowałam bo to dziadostwo lubi powracać... A co do cycusia to i owszem ciągnie, mam nadzieje ze na wadze przybiera, robia mu si efałdki na nóżkach więc chyba jest dobrze icon_smile.gif jak był w szpitalu to też odciągałam pokarm, żeby nie musieli dokarmiać kiedy zostawiałam go na noc...A Piotruś jest (odpukać) tfu tfu bardzo grzecznym dzieckiem, tylko je i śpi, nie płacze...kolek nie ma, mam nazieję ze juz sie nie pojawią!!! Jak nie spi to leży i sie spokojnie rozgląda, chociaz lubi jak jest ktos w zasięgu jego wzroku...

Beatko świetna pyza z Wojtusia...ja wogóle nie jestem zagłebiona w temacie chorób Wojtusia, ale też nie widzę żeby miał jakies brakii w wyglądzie!! śliczny chłopczyk i głowka okrągła ładna, a i bardzo sie ciesze ze wyniki badań dobre są!!!
Xenna
CYTAT(beata1104 @ Wed, 13 Jan 2010 - 19:39) *
Najpierw zjadł całą butle mleka (gęstego) a potem całą kromke chleba 04.gif 04.gif

Beatko,ale synuś ma spust!Wojtuś :smacznego icon_wink.gif
Xenna
Beatko,Kamilo,ja chodzę od czasu do czasu na konsultację do neurologa do Pani Dr. Czesak w Świdnicy.
Jestem ciekawa,czy Beatka również kiedyś była u tej Pani.
Czas oczekiwania na wizytę w ramach NFZ to 2 m-ce a prywatnie należy zapłacić 80 zł tak przynajmniej było w zeszłym roku.Myslę,ze to naprawdę dużo 23.gif Sądziłam,że prywatna wizyta może kosztować maksymalnie 50 lub 60 zł a tu taka kwota.
Xenna
Kamilko,koniecznie wstaw zdjęcie Piotrusia!!!!
Kamila-w1
No niestety specjaliści kosztują... Ja za wizyte prywatna u pediatry płacę 70 zł...chyba ze teraz podrożała bo dawno u niej nie byłam... A zdjęcie wstawię jak bede miala troszke wiecej czasu bo na razie na wszystko mi go brakuje, ciagle tylko karmie i porzewijam, gotuje i sprzatam, czytam bajki starszemu i tak w kółko, zanim sie obejrze jest 22:00 21.gif 21.gif 21.gif
Xenna
W takim razie będę cierpliwie czekać na zdjęcie małego Piotrusia icon_biggrin.gif

Beatko,juz tyle razy miałam do Ciebie napisać z prośbą o napisanie mi gdzie mogę znaleźć takie paseczki,których Ty uzyłaś.Chodzi mi o te paski,na których jest imię i wiek dziecka.Najwyższy czas abym i ja miała coś takiego icon_wink.gif
Xenna
Juz wszystko wiem odnośnie suwaczków 06.gif
beata1104
CYTAT(Xenna @ Fri, 15 Jan 2010 - 08:19) *
Juz wszystko wiem odnośnie suwaczków 06.gif

no to gdzie te suwaczki 03.gif
Wczoraj nie dałam rady wejść na forum, ale widze że sama załapałaś 06.gif
Xenna
Beatko,mówisz i masz 06.gif Tylko jeszcze muszę znaleźć ładniutkie aktualne zdjęcie i będzie dobrze icon_wink.gif
beata1104
CYTAT(Xenna @ Fri, 15 Jan 2010 - 20:42) *
Beatko,mówisz i masz 06.gif Tylko jeszcze muszę znaleźć ładniutkie aktualne zdjęcie i będzie dobrze icon_wink.gif

Piękny suwaczek 06.gif 06.gif
Xenna
Beatko,mi również się podoba,zwłaszcza zdjęcie Matiego.Na tym zdjęciu ma 11m-cy.Jeszcze nie wybrałam aktualnego zdjęcia,nie moge się zdecydować.
netha (angie)
Hej Kobietki
pozdrawiam w Nowym Roku, tak mi czas szybko leci że nie mam czasu tu zaglądać...

Kamila
- gratuluję syneczka! super że jesteście już razem w domku, wiem przez co przeszliście bo u mnie było to samo, Karolek miał silną żółtaczkę i do tego doszła infekcja układu moczowego, tyle że rozpoznali to jeszcze jak byliśmy w szpitalu po porodzie więc kilka dni mogłam być znim, później mnie wypisali bo nie było miejsc a Karolek został, okropnie to przeżyłam... do dzisiaj kontrolujemy mocz, jeździmy co 3 m-ce na wizytę do szpitala do porodni nefrologicznej do dr Szafrańskiej i na razie - odpukać - wszystko jest dobrze i tego samego życzę Piotrusiowi
a wiecie najbardziej to się zdenerwowałam, jak w szpitalu powiedzieli mi że to ja zaraziłam Karolka tą infekcją, ale moja wyniki wszystkie były dobre, także to by gronkowiec podarowany przez szpital, ale wiadomo najlepiej zwalić na matkę....
Beatko - bardzo się cieszę, że z Wojtusiem wszystko dobrze! i masz rację, że do Polanicy lepiej jeździć rekreacyjnie! a synuś wygląda super!

a u nas trochę choróbska się przyplątały...w święta rozchorował się Karolek na gardło i skończyło się na zastrzykach, teraz z choroby wychodzi Natalka, a dzisiaj coś znów mi Karolek gorączkuje, mam nadzieję, że to jednak ząbki bo żadnych innych objawów nie ma, tylko ta gorączka i rączki ciagle pcha do buzi...
a co do pediatry to polecam dr Rodziewicz, chodzimy do niej prywatnie

zmykam bo Karolcio się obudził
beata1104
Netha- Dużo zdrówka dla dzieciaczków, Ach te zębiska, całe życie męczą rosną- bolą, wypadają- bolą, rosną stałe- bolą, a potem sie jeszcze psują wrrrr
Mój też właśnie sie obudził, od kilku dni przerzucił sie na jedną drzemke w ciągu dnia icon_sad.gif zjemy obiadek i idzemy na mróz icon_smile.gif a co trza sie chartować troszke.
beata1104
Xenna- a gdzie suwaczek? Czyżby regulamin icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.