To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wałbrzych i okolice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Xenna
U nas w Świebodzicach również można chodzić za zumbę, zajęcia aż 1 raz w tygodniu:(
W sumie dobrze,że wogóle są zajęcia.
Synek od poniedziałku chodzi do szkoły(pierwsza klasa), ja z tego powodu jestem na urlopie:)
Byłam taka podenerwowana,zestresowana,zdecydowanie bardziej przeżywałam niż synek.Ponoć,tak rodzice mająicon_smile.gif))
beata1104
CYTAT(shira @ Tue, 03 Sep 2013 - 16:19) *
no dobra ja też się zapisałam dzisiaj na zumbę 29.gif 29.gif na zajęcia mam 3km
już bliżej się nie da 04.gif
Jeszcze nic nie wiem. Ma być spotkanie organizacyjne. zajęcia 2 x w tygodniu o 19-stej, więc jak dla mnie to co drugi tydzień będę chodzić icon_smile.gif

Kurde, muszę jakichś spodni poszukać 06.gif 43.gif

wow Ewcia brawo icon_smile.gif a spodenki wygodne muszą być
mam nadzieje że ci sie spodoba (a dużo zależy od instruktora)

xenna- to Mati już szkolniak 37.gif ale ten czas zasuwa

A ja na l4 z zakazem wychodzenia z domu ....no bierze mnie nerwica diabel.gif zamiast na zumbie wywyijać nowe układziki 02.gif
Xenna
Beatko! A co się stało,że jesteś na chorobowym?
Masz rację bardzo a to bardzo zależy od instruktora np. Kamila wg mnie jest bardzo dobra,bardzo dobry kontakt z dziewczynami,dużo możliwości jeśli chodzi o układy i jest równa babeczka.
A ja się urlopuje i jest mi dobrze:)
Jak pomyślę,że w poniedziałek powrót do rzeczywistości czyli do pracy to jakoś dziwnie mi się robi:)
shira
wrrrrr.... pierwsze zajęcia teraz po niedzieli a ja mam II zmianę i dooooopa ;/
bez sensu to

Beatka- dużo zdrówka!!!!!!!!!
shira
xenna- w całych Świebodzicach tylko jedna Zumba? I tylko raz w tygodniu?
To to strasznie mało 32.gif
beata1104
CYTAT(shira @ Sun, 08 Sep 2013 - 16:17) *
wrrrrr.... pierwsze zajęcia teraz po niedzieli a ja mam II zmianę i dooooopa ;/
bez sensu to

Beatka- dużo zdrówka!!!!!!!!!

Dzięki icon_smile.gif
Odpoczywam jeszcze ten tydzień w domu diabel.gif nosi mnie z niemocy

Nie doooopa i sie nie zniechęcaj, nie trzeba chodzić od pierwszych zajęć żeby załapać kroki...zresztą nie wiem jak u Was ale u Kamili ciągle mamy nowe układy i nawet ja nie nadążam 37.gif
beata1104
W świebodzicach na osirze zumbe prowadzi 2 razy w tyg jakaś Beata, podobno chodziła na zumbę do Kamili i nasza grupka wybiera sie tam w celu sprawdzenia 02.gif
Xenna
CYTAT(shira @ Sun, 08 Sep 2013 - 15:19) *
xenna- w całych Świebodzicach tylko jedna Zumba? I tylko raz w tygodniu?
To to strasznie mało 32.gif

A nie prawda,byłam niedoinformowana.Obecnie Zumba jest już w kilku miejscach właśnie m.in. na Osirze oraz w MDK.
Jeśli Dziewczyny od Kamili nie pamiętają tej Beaty to kto to może być????Ot,zagadka.
Ostatecznie nie poszłam na Zumbę,skupiłam się na zajęciach Mateuszka.
beata1104
Wczoraj na kobiecie fit w zamku książ wygrałam karnecik na zajęcia do szkoły tańca 02.gif przesympatyczny pan uczył nas salsy icon_razz.gif i chyba właśnie na salsę sie wybiorę
Xenna
Łał Beatko,super!!!!
Już Cię widzę jak tańczysz:) Wykorzystaj karnecik,obowiązkowo!!!!
shira
zaliczyłam zumbę...... w domu z yuou tube i programem dla początkujących 29.gif 03.gif
pół godziny zaliczone 29.gif
Tylko jak się w lusterku zobaczyłam...... 43.gif 43.gif 29.gif 43.gif
Xenna
Shira.pierwsze koty za płoty:)
beata1104
CYTAT(shira @ Mon, 16 Sep 2013 - 19:41) *
zaliczyłam zumbę...... w domu z yuou tube i programem dla początkujących 29.gif 03.gif
pół godziny zaliczone 29.gif
Tylko jak się w lusterku zobaczyłam...... 43.gif 43.gif 29.gif 43.gif

każdy instruktor inaczej prowadzi zumbę więc takie skakanie przy youtube nic nie daje 29.gif nie nauczysz sie kroków - takie moje zdanie
sa tez zajęcia z nauką kroków np w swiebodzicach wspomniana instruktorka pokazuje kroki, u kamili w klubie w poniedziałki tez jest zumba z nauka krokow,

A do lustra ja nigdy nie patrzę na siebie 29.gif 43.gif 03.gif
Beti36
Info dla przyszłych mam !!!!!
W Świebodzicach na Świdnickiej od dzisiaj jest sklep z odzieżą ciążową.
Pozdrawiam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.