To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wałbrzych i okolice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Xenna
Mój bardzo skrupulatnie i długo wybierany suwaczek został usunięty z powodu nieregulaminowych rozmiarów icon_sad.gif .Napisałam do admina technicznego naszego forum czy jest choć najmniejsza szansa na zmniejszenie mojego suwaczka do rozmiarów wymaganych na tym forum i teraz czekam na odpowiedź.Sprawdzi,pomysli a być może uda się Panu dokonać odpowiednich przeróbek.Cierpliwie czekam i liczę na łud szczęścia.
Jak siÄ™ nie uda to poszukam kolejnego suwaczka.
beata1104
CYTAT(Xenna @ Sun, 24 Jan 2010 - 20:34) *
Mój bardzo skrupulatnie i długo wybierany suwaczek został usunięty z powodu nieregulaminowych rozmiarów icon_sad.gif

Tak właśnie myślałam 37.gif
Xenna
Kobitki,jak znosicie mrozik?Ja tak jak Beatka nie rezygnuje ze spacerów,Mati troszkę narzeka,że mu zimno w twarz i chce abym mu zakryła usta a z tego co wiem,nie powinno się zakrywać ani ust,ani nosa,ponieważ i tu cytuje wypowiedź dr.hab. n. med. Bartosz Korczowski, ordynator klinicznego oddziału pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie:
Na mrozie nie należy zakrywać dzieciom ust i nosa szalikiem. Kiedy oddycha się przez szalik, para zamarza i tworzy kryształki lodu, które osadzają się na materiale. W rezultacie zaczerpnięte powietrze jest jeszcze bardziej oziębione.
Zakrywacie usta swoim dzieciom czy też nie?


Xenna
Acha,dalej nie dostałam odpowiedzi od Pana,który miał coś pomajstrować przy moim suwaczku,chyba jednak będę zmuszona poszukać nowy.Jak już nowy to zdecydowanie chciałabym znaleźć taki z możliwością wklejania zdjęcia.
A najlepiej chcialabym sama zrobić od podstaw taki suwaczek ale nie wiem jak do tego mogę się zabrać.
beata1104
Ja nie zakrywam ust ani nosa dzieciom, mogą sie jeszcze od tego odmrozić!!

Suwaczek ze zdjęciem też trudno znaleźć żeby sie mieścił w regulamninowej wielkości 21.gif swoje zdjęcia musiałam usunąć icon_sad.gif
Xenna
Beatko,szkoda tych naszych zdjęć,ach,wielka szkoda.
Kamila-w1
Ja tez nie zakrywam Michałkowi ani ust ani nosa, ale nie pozwalam mu biegać na takim mrozie, żebyy zbyt głeboko nie zaciągał sie tym mroźnym powietrzem. My niestety nie wychodzimy bo Piotrulka za mały na takie mrozy. Michas za to jest co dziennie, albo z Tata albo z jedną z Babć na dworze. Wczoraj wyszłam pierwszy raz z Piotrusiem, ale tylko na 15 minut bo ozimno było chociaż na termometrze o 13 było tylko -4.

Xenna chyba musisz posuzkać nowego suwaczka icon_smile.gif
Xenna
Kamilko,masz rację,czas poszukać nowego suwaczka icon_wink.gif
A jak Piotruś się chowa?Odnalazłaś się już całkowicie w roli podwójnej mamusi?
Oj dobrze,że są te babcie,no i czasami mąż jak ma wolne od pracy 29.gif
beata1104
A u mnie babci brak icon_sad.gif tzn. jest moja mama ale pracuje po 12 godz. więc czasem w weekand Adasia podrzucamy, no i teraz na ferie jedzie na tydzień

Dziewczyny w Mikołaju ( tym na Andersa) przez ferie jest promocja 50% taniej icon_smile.gif To może jakieś maluchowe spotkanie?
Kamila-w1
Ja chętnie bym sie wybrała, ale niestety mój ssak mnie pósci icon_smile.gif musialabym wysłac tam w końcu Michałka z Tatusiem icon_smile.gif a o naszym maluchowym spotkaniu to pomyśle jak będzie cieplej i Piotrulka troche podrośnie icon_smile.gif
Dziękuje Xenna Piotrulka dobrze, ale ssak z niego, robilismy kontrolne badania i są ok.. poza małą niedokrwistością, ale ie jest źle...
Xenna
Spotkanie?Super pomysł!!!A kiedy zaczynają się ferie,czy nie czasem od przyszłego tygodnia?
beata1104
CYTAT(Xenna @ Wed, 27 Jan 2010 - 10:43) *
Spotkanie?Super pomysł!!!A kiedy zaczynają się ferie,czy nie czasem od przyszłego tygodnia?

No tak ale bym wolała spotkanie w drugim tyg. ferii bo w pierwszym mam popołudniówki icon_sad.gif
Xenna
Ok Beatko,to możemy się wstępnie umówić na drugi tydzień ferii.
Zastanawiam się,od której godziny czynny jest plac zabaw w dni wolne od szkoły. Normalnie w dni robocze czynny jest od 14 ale,ze zblizają się ferie to godzinny otwarcia Mikołaja mogły ulec zmianie.

Bardzo się cieszę Kamila,że Piotruś ma się dobrze.
A niech jak najdłużej ciągnie cyca icon_wink.gif na zdrowie maluszku icon_biggrin.gif
WiosnÄ… zrobimy kolejne spotkanie icon_biggrin.gif
Teraz czekamy na kolejne dziewczyny,które będą chętne na miłe spotkanie z dziećmi w roli głównej.
beata1104
Xenna- jaki piękny paseczek icon_smile.gif)))

Jutro przeczytam bo u Adasia w szkole wisi reklama o zniżce, więc może i godz. są podane
Xenna
Tak,ładny suwaczek,znowu baaaaardzo dużo czasu spędziłam na przeglądaniu stron z suwaczkami i przyznam się szczerze,ze nie w sposób wszystkich obejrzeć.
Po pierwsze dlatego,ze na niektórych a raczej na większości stron należy się zarejestrować a mi najzwyczajniej w swiecie nie chce się 29.gif
Po drugie tak duzo ich jest,ze musiałabym kolejne godziny siedzieć przy przeglądaniu ich a nie che mi się siedzieć do nocy icon_wink.gif

Beatko,czekam na info w sprawie godzin pracy Mikołaja.

Dziewczyny,odezwijcie się,moze ktoś z nami również ma ochotę i czas spotkać się icon_biggrin.gif
beata1104
W dni wolne od szkoły od 10-19
https://www.umikolaja.pl/

Mi by pasowało ok. 15.30 a Wam? Dzień obojętnie oprócz poniedziałku bo nieczynne icon_smile.gif
Xenna
Beatko,dopasuje siÄ™ do Ciebie icon_biggrin.gif
Xenna
O! Widzę,ze Mikołaj ma już swoją stronę internetową,super!
beata1104
Shira, Clio a Wy? Jedziecie na maluchowe spotkanie?
Xenna
Jak na razie Beatko jesteśmy dwie"Beatki" 06.gif 06.gif 06.gif
Kamila-w1
Xenna piękny masz suwaczek ale zdaje mi sie, że nieregulaminowy nienie.gif
beata1104
CYTAT(Xenna @ Sun, 31 Jan 2010 - 13:09) *
Jak na razie Beatko jesteśmy dwie"Beatki" 06.gif 06.gif 06.gif

04.gif 03.gif 03.gif 03.gif
Xenna
Kamilko,chyba masz racje icon_sad.gif
Jak już coś sobie znajdę ten jedyny,niepowtarzalny to jest nieregulaminowy,normalnie pech!
Zacznę szukać innego,do trzech razy sztuka 06.gif
beata1104
CYTAT(Xenna @ Mon, 01 Feb 2010 - 07:57) *
Kamilko,chyba masz racje icon_sad.gif
Jak już coś sobie znajdę ten jedyny,niepowtarzalny to jest nieregulaminowy,normalnie pech!
Zacznę szukać innego,do trzech razy sztuka 06.gif

To nie pech to regulamin 21.gif
Xenna
Beatko pech,bo akurat musialam wybrać taki nieprzepisowy 29.gif
Ale juz szukam,szukam i mam już kilka pomysłow ale nie jestem na 100% zdecydowana icon_wink.gif

Dziewczyny,muszę koniecznie podzielić się dobrą informacją a mianowicie,ze mój Mateuszek ma na 100% zagwarantowane miejsce w przedszkolu.Na miejsce w przedszolu czekamy od dłuższego czasu.Jestesmy na liście rezerwowej i nie pozwoliłam o nas zapomnieć 29.gif Dzisiaj złożyliśmy niezbędne dokumenty,Mati za nic w świecie nie chciał wyjść z przedszkola i już mieliśmy wychodzić z budynku a tu otworzyły się drzwi i pokazała się sala przedszkolaków w całej krasie.Jak to Mati zobaczył,natychmiast zrobił tył zwrot i jak szalony wbiegł do sali pełnej małych brzdąców.Za nic w świecie nie chciał wyjść i.......w konsekwencji spędziłam tam dwie godziny.Mały był szczęsliwy 06.gif 06.gif 06.gif

beata1104
Xenna- super wiadomość, świetnie że sie Wam udało
beata1104
A my dostaliśmy właśnie wezwanie do Polanicy na operacje, tak tak na operacje na którą m-c temu nie wyraziłam zgody wrrrr teraz całe procedury trzeba przejść, badania i wogóle i tam pojechać żeby znów stwierdzili że operacja nie potrzebna. Matko no .... icon_sad.gif
Kamila-w1
O rany Beatko a dlaczego tak?? skoro nie wyraziłas zgody to czemu Cie wzywają??
Xenna
Bardzo mnie ta sytuacja zaniepokoiła Beatko!
Albo mają niezły bałagan w dokumentach i dzieciątko jest na liście planowanych zabiegów,operacji albo chcą ponownie zbadać stan zdrowotny dziecka.Jesli tak czyżby mieli jakieś wątliwości?
Nie dziwie się Beatko,ze sie zdenerwowałaś a zarazem zmarwiłaś przytul.gif
Jestem z Tobą mamusiu przytul.gif Napewno wszystko się wyjaśni!
beata1104
Kurcze pewnie mają tam niezły syf icon_sad.gif No a my teraz będziemy wszystko odkręcać a jak sie nie da to trzebabędzie zrobić te wszystkie wyniki i tam pojechać ZNOWU icon_sad.gif
Xenna
Beatko,cierpliwości Ci życzę!
beata1104
No załatwiłam sprawe i nie jedziemy, no syf tam mają nieziemski i jeszcze do mnie miała baba pretensje że nikt jej nie poinformował że byliśmy w styczniu diabel.gif diabel.gif
Xenna
Mają bałagan jak nic.Coś o tym wiem.We Wrocławiu robiłam dziecku scyntygrafie nerek, na zdjęcia czekałam przeszło 6 m-cy a mialam dostać na drugi dzień pobytu w szpitalu.
W Wałbrzychu robiłam cystografię mikcyjną i do dnia dzisiejszego nie mam zdjeć,powiedziano mi,ze mi je oddano.Chyba mam problemy z pamięcią bo jakoś tego nie pamiętam 23.gif
A prawda jest taka,ze od samego początku miałam wątpliwości co do prawidłowego wykonania badania o czym informowałam na bierząco podczas cystografii.
Xenna
I znowu się rozpisałam a miałam napisać Tobie Beatko,ze cieszę się,że wszystko się wyjaśniło choć nieobyło się bez nerwów.Znając siebie to ta kobiecina dostała by ode mnie parę konkretnych gorzkich słow.Oj dostałaby.....Bezczelność!Niedość,ze to ich winna to jeszcze podnosi głos na Ciebie.Za grosz skruchy,zamiast przeprosin dostało Ci się po uszach,to jest nasza służba zdrowia!
beata1104
CYTAT(Xenna @ Thu, 04 Feb 2010 - 11:55) *
I znowu się rozpisałam a miałam napisać Tobie Beatko,ze cieszę się,że wszystko się wyjaśniło choć nieobyło się bez nerwów.Znając siebie to ta kobiecina dostała by ode mnie parę konkretnych gorzkich słow.Oj dostałaby.....Bezczelność!Niedość,ze to ich winna to jeszcze podnosi głos na Ciebie.Za grosz skruchy,zamiast przeprosin dostało Ci się po uszach,to jest nasza służba zdrowia!

odemnie też by jej sie dostało ale rzuciła mi słuchawką 21.gif 21.gif
Co do badań w naszym szpitalu to sie nie wypowiadam 21.gif 21.gif narkoze wpuścili Wojtkowi pod skóre kilka razy, bo niby nie zauważyli że nie idzie do żyły, a on nie chciał zasnąć 21.gif 21.gif wrrrr
A dzieciaczki muszą cierpieć 37.gif 37.gif
Xenna
No nie mogę,jeszcze rzuciła słuchawką 23.gif 23.gif 23.gif
To teraz to już całkowicie brakuje mi słów!!!!!!!!!!!!!!!!!!
beata1104
Mój dzis pojechał do pracy autem, bo skączył mu sie miesięczny na pociąg a idzie na urlop więc sie nie oplaca kupować, a tu gratka pociągi nie jeźdżą bo pożar w Kątach i wszystkie pociągi stoją w Jaworzynie,
Xenna
Beatko,powiem szczerze,ze to stan normalny,ze PKP zawsze ma dla paseżerów niespodzianki,szkoda tylko ,ze niemiłe.
Ja również przeżyłam pożar,konkretnie lokomotywy i to był ostatni pociąg,który jechał na Wałbrzych.
A notorycznych opóźnieniach nie wspomnę.
Xenna
Aaaa! to nie chodziło o pożar bezpośrednio związany z PKP tylko,ze w Kątach Wrocławskich.Właśnie w telewizji informowali o tym.
beata1104
CYTAT(Xenna @ Fri, 05 Feb 2010 - 17:17) *
A notorycznych opóźnieniach nie wspomnę.

No mój M to przeżywa codziennie icon_sad.gif
shira
hejka babeczki. Dawno tu nie zaglądałam 43.gif 43.gif

beata ta nasza służba zdrowia o pomstę do nieba woła normalnie. 21.gif 21.gif 21.gif

co wypadu to ja się na razie nie piszę. Jeżeli chodzi o place zabaw to bardziej jestem za tygryskiem. U mikołaja za bardzo młody nie miał czym się bawić. Jak wsiadł do autka to miła pani powiedziała że to za dopłatą tylko, 21.gif. Kulki go nie kręcą, chociaż mamusia miała tam zabawę przednią hihihi 03.gif 03.gif 03.gif
Xenna
Dziewczyny,może umówimy się na jutrzejszy dzień? O ile nie wypadnie nic ze zdrowiem dziecka.
Od soboty obserwuje synka,miał gorączkę i bolał go brzuch,na dzień dzisiejszy jest ok,poza tym,ze je jak wróbelek.

shira,a co takiego jest w Tygrysku czego nie ma w Mikołaju?

W Mikołaju jest promocja cenowa jak napisala Beatka.Natomiast nie wiem jak to wygląda w Tygrysku.Ja jak już jadę na taki plac zabaw to oczywiście jestem tam nie godzinę,tylko biorę bilet bez ograniczeń czasowych.Powierzchnia zabawowa również jest większa niż w Tygrysku.
Ja skłaniałabym się do pójścia do Mikołaja ale oczywiście dopasuje się do większości icon_wink.gif
beata1104
Mi osobiście obojętnie gdzie pójdziemy, możemy jutro tylko na którą? my moglibyśmy dojechać na ok. 15.30
Dajcie znać najlepiej dziśicon_smile.gif
Xenna
i jutro nie mogÄ™ icon_sad.gif
Idę z małym do lekarza,dzisiaj dwukrotnie mi wymiotował po posiłku.
Jutro napiszę czy będę mogła spotkać się w środę bądź w innym dniu tego tygodnia.
shira
xenna tygysek jest bardziej dopasowany do mojego juniora. Sa klocki, pudła z zabawkami, kuchnia itp. Tylko właśnie tygrysek o połowę mniejszy jest od mikołaja. Ale nie sugerujcie się broń boszeeee tylko mną, na razie i tak nie dam rady.
beata1104
CYTAT(Xenna @ Mon, 08 Feb 2010 - 22:17) *
i jutro nie mogÄ™ icon_sad.gif
Idę z małym do lekarza,dzisiaj dwukrotnie mi wymiotował po posiłku.
Jutro napiszę czy będę mogła spotkać się w środę bądź w innym dniu tego tygodnia.

Biedny maluszek icon_sad.gif hmmm chyba jakiś wirus panuje bo Wojtek miał 2 dni biegunke. Trzymamy kciuki za szybkie wyzdrowienie &&&&&&&&&&&&&&&&&
Xenna
CYTAT(beata1104 @ Tue, 09 Feb 2010 - 04:41) *
Biedny maluszek icon_sad.gif hmmm chyba jakiś wirus panuje bo Wojtek miał 2 dni biegunke. Trzymamy kciuki za szybkie wyzdrowienie &&&&&&&&&&&&&&&&&

A dziękuję Beatko,Matiemu już lepiej,teraz ja mam to samo co Wojtuś,ojej icon_sad.gif
beata1104
Xenna- trzymaj sie i nie daj wirusowi
to co umawiamy sie wstępnie na czwartek do Mikołaja?


Kamila- Jak PiotruÅ›?

Netha- żyjecie? dawno do nas nie zaglądałaś
Kamila-w1
Xenna współczuję choróbsakk Tobie i maluszkowi 32.gif

Beatko dziekuje Piotrus dobrze, ma lekki katarek ale w sumie nie przeszkadza nam... Martwi mni bardziej jego zasinienie wokół ust podczas płaczu, ale jutro juzide ztym do lekarza.

Dziewczyny a ja jestem załamana bo mi pokarm zanika... 41.gif 41.gif normalnie ryczeć mi sie chce... prawie nic nie leci, boje sie ze maluszka zagłodze a nie chce karmić butelka za nic w świecie!!!

Kurcze mam nadzieję ze ten wirus żołądkowy nie przekracza granic wałbrzycha bo ja spoza jestem 21.gif
Xenna
Beatko,wczoraj nie odpisywałam bo nie wiedziałam w jakim będę stanie icon_wink.gif Już jest ok także możemy umówić się na czwartek.A jaka godzina wchodzi w grę?Również 15.30 ?Grunt,zeby dzeci był po obiedzie,choć z moim Mateuszkiem to nic nie jest pewnego jesli chodzi o jedzenie,katastrofa,chodząca zagadka,zje albo nie zje,o to jest pytanie?
Kamilko,już parę dni myslę o Tobie i o Piotrusiu czyli od momentu jak napisałaś posta,ze synek ma zasinienia wokól ust.
Tak się zastanawiam i uważam,że te sinienie to może być taka natura dziecka,podczas płaczu często maluszek sinieje,widać cieniutkie naczyńka krwionośne,gęsto usytuwane i tworzy obraz sinych ust czy też sinych okolic ust.
Może również świadczyć o :
"Tzw. trójkąt siniczy, czyli szare zabarwienie rozciągające się od nosa i wokół ust, zawsze świadczy o dyskomforcie dziecka i powinno szczególnie zaniepokoić opiekunów maluszka. Może sugerować: niedokrwistość, niedotlenienie, zaburzenia elektrolitowe, odwodnienie."

Kamilko,czy Ty czasem nie mówiłaś nam,ze Piotruś ma niedokrowistość,a być może pomyliłam się.

Wiesz na co ja bym zwróciła uwagę? Na dzieciątka zachowanie,czy jest spokojne podczas karmienia piersią,czy wręcz odwrotnie,męczy się i odrywa się od sutka,jakie ma powłoki skórne,jak przybiera na wadze,czy zasinienia występują na błonie śluzowej w jamie ustnej,paznokci
Kamilko,ja na Twoim miejscu naciskałabym na panią Pediatrę o skierowanie do poradni kardiologicznej(zapewne pani pediatra nie posiada specjalizacji z kardiologii,np.u mnie w przychodni mam 4 lekarzy pediatrów ale nie posiadają specjalizacji kardiologicznej).

Trzymam kciuki za Was,za wyjaśnienie tego stanu u Piotrusia,mam nadzieję,ze to jest tylko taka jego uroda a nie choroba.
Koniecznie napisz nam ze szczególami co powiedzial lekarz,jakie konkretnie kazał zrobić badania i td.
Czekam na dobre wiadomości przytul.gif przytul.gif przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.