To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wałbrzych i okolice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Xenna
No właśnie Beatko,co się stało? Szybkiego powrotu do zdrowia życzę!!!!

W dniu wczorajszym byłam w Galerii Viktoria i parę osób pytałam o próbę porwania dziewczynki i nikt nic nie słyszał.Pomimo tego,bardzo pilnowaliśmy Matiego,mimo,iż dziewczynki nie widziałam na oczy i nie wiadomo,czy te zdarzenie miało miejsce to ciągle mam to w pamięci.

shira
beatka kobitko co się stało? złamałaś nogę? rany szybkiego powrotu do zdrowia przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
beata1104
CYTAT(shira @ Tue, 24 May 2011 - 09:45) *
beatka kobitko co się stało? złamałaś nogę? rany szybkiego powrotu do zdrowia przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Zwichnełam kostkę 29.gif
tadammm dziś ściągli mi gips icon_smile.gif choć nie moge ruszać 2 palcami małymi, ale chirurg powiedział że może sie ruszy...
anita123
witam wszystkie mamuśki
chciałabym dowiedzieć się co zabrać na porodówkę do wałbrzycha - będę rodzić przez CC ,
będe wdzięczna za podpowiedz.
pozdrawiam
beata1104
CYTAT(anita123 @ Mon, 27 Jun 2011 - 16:53) *
witam wszystkie mamuśki
chciałabym dowiedzieć się co zabrać na porodówkę do wałbrzycha - będę rodzić przez CC ,
będe wdzięczna za podpowiedz.
pozdrawiam



Witaj icon_smile.gif

Co do szpitala, nie pomogę bo ja rodziłam w świebodzicach icon_smile.gif
Pewnie dużo podpasek.



Ide dziś do lekarza, chirurg i medycyna pracy mnie czeka. O i skończyło sie leniuchowanie 01.gif
kamla
Beata jak sie czujesz??

Anita znajdź w google strone szpitala tam jest podany mail do recepcji i po prostu zapytaj. ja pytałam o wszystko. Odpowiedź bardzo szybko. Na pewnoe pampersy i mleko dla dziecka mają. Dla soibie jak chcesz to podpaski jak nie dostaniesz ligninę 29.gif Teoretycznie szpital jest fajnie zaopatrzony. ja mialam z tego co pamietam maśc na brodawki, krem o pupy dla dzidzi i koniecznie chusteczki nawilżane.
beata1104
W czwartek skończyłam chorobowe, w piątek wziełam urlop ( żeby nie stracić kolejnej premi) i od poniedziałku wracam do pracy icon_sad.gif
Za m-c mam urlop 01.gif
shira
urlop, urlop i po urlopie buuuuuuuuuuuuuuuu. Fakt udany był ale czemu się tak szybko skońcył???????


a tak z innej beczki. Potrzebuję u młodego skontrolować wzrok. Znacie jakiegoś dobrego okulistę dziecięcego w okolicy (wałbrzych- świdnica) ????????????
beata1104
CYTAT(shira @ Mon, 15 Aug 2011 - 14:58) *
urlop, urlop i po urlopie buuuuuuuuuuuuuuuu. Fakt udany był ale czemu się tak szybko skońcył???????


a tak z innej beczki. Potrzebuję u młodego skontrolować wzrok. Znacie jakiegoś dobrego okulistę dziecięcego w okolicy (wałbrzych- świdnica) ????????????



Co dobre szybko sie kończy icon_sad.gif buuuuuuuuuu. Do zobaczenia w pracy 29.gif

Do okulisty chodzimy na podzamcze, ale nigdy to nie była miła wizyta icon_sad.gif wojtka trzeba związać żeby dał sie zbadać icon_sad.gif
shira
a lekarz ok? trzeba mieć skierowanie? napisz mi namiary jak możesz. Podejrzewam, że z moim będzie to samo, ale w końcu muszę pójść bo pediatra już dawno kazala mi to skontrolować
beata1104
shira- ja tu do ciebie apeluje grzecznie, prosze nam uchylać drzwi i wpuszczać troche chłodu na hale 01.gif no podzielcie sie klimą blagam.gif
shira
oj tak u was tropiki u nas kostnica 29.gif
beata1104
wallbash.gif
CYTAT(shira @ Sat, 20 Aug 2011 - 10:44) *
oj tak u was tropiki u nas kostnica 29.gif
Xenna
Puk,puk,dziewczyny,co u Was słychać?
Cicho się zrobiło a tu jesień,długie wieczory i bardzo powolne przygotowywania do Mikołajek.
Mati 3 rok z rzędu chce autka z filmu CARS,tym razem marzy o takim na radio,który robi bączki.Normalnie reklama dźwignią handlu.
A przez długi czas nie odzywałam się bo nie miałam internetu.Wcześniej miałam internet radiowy a w związku z robotami na dachu musiałam ściągnąć antenę albo nadajnik,w sumie nie wiem co tam było na dachu:)
Ponad miesiąc czekałam na podłączeniu z Dialogu,po 3 monitach z naszej strony łaskawie monter zjawił się i mam już internet.
Jak zdróweczko u Was i dzieciaków? Jak Wasze samopoczucie i ogólnie co porabiacie?
My od rana robiliśmy teatrzyk,w przedszkolu u Matiego są zajęcia teatralne i dzieciaki same robią kukiełki i pacynki,synek ma niedosyt i robimy przedstawienia w domu.Tym razem było o jeżach 06.gif
Przez całe wakacje był spokój z chorobami,od października walczymy z katarem.Co zwalczymy to po 3 dniach wraca jak bumerang.
A tak a propos 1 klasy,nie jestem pewna czy dzieci z rocznika 2006(mój Mati) mają obowiązek w przyszłym roku iść do 1 klasy jeśli nie,to jak zamierzacie postąpić?
W tym momencie sama nie wiem i czekam na konkretne wieści na temat czy ustawa przeszła czy też nie.
Życzę miłego dnia,długiego weekendu i bardzo Was proszę odezwijcie sięicon_smile.gif)))

beata1104
Xenna- witaj po dłuższej nieobecności icon_smile.gif Super że Mati polubił teatrzyki 01.gif masz co robić icon_smile.gif

U nas żadnych zmian, poza nową nianią icon_razz.gif
Xenna
Niania,powiadasz Beatko!
Ważna decyzja,w końcu istotne jest komu oddajemy na kilka lub kilkanaście godzin swoje dziecko.Mam nadzieję,że zmiana na lepsze:)
A jak synuś zareagował na nową opiekunkę,nie płakał,nie uciekał?

A my przed chwilą skończyliśmy robić karteczkę świąteczną na konkurs organizowany przez przedszkole.
Konkurs jest dobrowolny ale każdy uczestnik dostanie nagrodę 06.gif
Mati zapragnął,żebym uszyła mu myszkę,taką przytulankę i nie miałam co robić to teraz będę szukała w necie konkretnego przykładu takiej mychy 06.gif
Chodzi mi o taką przytulankę jak robią dziewczyny z naszego forum,np. Bogusia, Kocisława(kotki).
beata1104
Nasza stara niania nie dawała już rady niestety wiek icon_sad.gif bardzo było mi szkoda że musi odejść. A nowa jest młoda, ma dużo energii i pomysłów. Dzieciaczki zadowolone icon_smile.gif i ja też (odpukać narazie ) 01.gif

Moje dzieciaczki chcą misie, żebym zrobiła na drutach icon_razz.gif

Pokaż nam karteczkę icon_smile.gif
Byliście w kinie?
Xenna
Nie,nie byliśmy. M przyszedł zbyt późno z remontu od swojej mamy i już nam się nie chciało.

Karteczki zrobione 06.gif Prace oczywiście wspólne.Miałam ochotę na ciacho więc szybciutko przejrzałam forum i zdecydowałam się na zrobienie ciasta Bogusi Szarlotka/pleśniak i zamiast całych jabłek wykorzystałam musy,które dostałam od mamy. Wyszło pyszne więc polecam!



Druga praca w większości została wykonana przez Matiego tj. sam przyklejał brązowy papier,sam odrysowywał od wzoru choinkę a następnie wycinał i ją przyklejał. Mamy dziurkacze ozdobne i przygotował sobie aniołki(srebrne) i przyklejał do papieru robiąc z nich ramkę.Ja wycięłam gwiazdę i gwiazdeczki a Mati je również przyklejał. Srebrne wstążki to już mój pomysł i moja robota:)
beata1104
Piękne karteczki icon_smile.gif
Agnelka25
Kartki super icon_biggrin.gif

Właśnie się dowiedziałam ,że zabawa Mikołajkowa w Toyocie nie odbędzie się na terenie zakładu tylko w hotelu Maria icon_eek.gif
Ciekawe czym kierowała się dyrekcja podejmując taką decyzję icon_question.gif mają chyba zbyt dużo kasy a w kwietniu na podwyżki już nie będą mieli 21.gif
beata1104
CYTAT(Agnelka25 @ Tue, 15 Nov 2011 - 12:49) *
Kartki super icon_biggrin.gif

Właśnie się dowiedziałam ,że zabawa Mikołajkowa w Toyocie nie odbędzie się na terenie zakładu tylko w hotelu Maria icon_eek.gif
Ciekawe czym kierowała się dyrekcja podejmując taką decyzję icon_question.gif mają chyba zbyt dużo kasy a w kwietniu na podwyżki już nie będą mieli 21.gif

W sumie lepiej, impreze w teatrze w Szczawnie wspominam lepiej niż te toyotowe 04.gif

04.gif
No i bliżej mam 04.gif 04.gif 04.gif
Xenna
Beatko,a na jakiej imprezie w teatrze byłaś? Na Mikołajkach?
Napisz coś więcej o niej:)

No to siÄ™ spotkamy w Marii 06.gif
Też się zastanawiałam dlaczego zarząd Toyoty podjął decyzję,żeby impreza odbyła się w Marii. Chyba oszczędniej jest zrobić we własnym lokalu.
Z drugiej strony zabawa będzie trwała jeden dzień(zawsze były dwa dni). Podejrzewam,że tym razem nie będzie zjeżdżalni dmuchanej i tego typu rzeczy.Nie znam dobrze Marii ale takie dmuchańce zajmują bardzo dużo miejsca.
Natomiast mam nadzieję,że będzie ten sam Mikołaj co w latach poprzednich,świetnie wyglądał,tak mi się zawsze kojarzył "prawdziwy Mikołaj" 06.gif
Dodatkowo miał podejście do dzieci,do tych małych i tych troszkę starszych.

Zastanawiam nad prezentem,jaki przygotuje firma. W zeszłym roku Mati dostał kalendarz adwentowy z LEGO i trafili w 10!
beata1104
Dokładnie były to pierwsze mikołajki i były dobrze zrobione dla dzieci, tańce, iluzja, dużo zabaw i dzieciaczki wyszły zadowolone mimo braku dmuchanych zjeżdżalni .
Mikołaj którego tak "polubiłaś" na mnie zrobił odwrotne wrażenie krzycząc żebym zabrała Wojtka bo będzie zaraz płakał ( a nie miał takiego zamiaru wcale)
Adwentowe Lego było w sumie ok. w porównaniu do farbek do robienia witraży 04.gif 04.gif 04.gif

Więc mam nadzieje że będziemy miały okazje sie spotkać icon_razz.gif
Xenna
Beatko,obowiÄ…zkowo!!!!

I oczywiście z innymi dziewczynami 06.gif
Agnelka25
O tak Mikołaj też bardzo mi się spodobał. Julia już planuje jak będzie skakać na zamku i w piłeczkach, boję się że będzie zawiedziona jak nie będzie takich atrakcji. Bardzo jej się podobały Domisie z ostatniej zabawy.
Moje dzieciaki dostały Julia (1 rok) Żyrafe z klockami Fisher Price ( 2 lata) - słonia z którego wylatują motylki i trzeba łapać je do siatki. Mikołaj ( 1 rok) grzechotki.
beata1104
Xenna- Czekam więc na spotkanie icon_smile.gif
Angelka- Mam nadzieje że Ciebie też uda sie spotkać

A słoń elefun był super tylko baterie do niego okropnie drogie :/
Agnelka25
A zabawa Mikołajkowa będzie trwała jeden dzień? czy tak jak poprzednio dwa?
Xenna
Z tego co słyszałam to zabawa ma się odbyć tylko raz.
Agnelka25
To jest szansa, że się spotkamy icon_biggrin.gif

Dziewczyny w ramach programu ,,Szlachetna paczka" podjęłam się przygotowania paczki dla samotnej matki z moich okolic.
Wątek założyłam na ,,na każdy temat" zaglądnijcie może będziecie mogły w jakiś sposób pomóc w przygotowaniu paczki.
beata1104
Angelka- Wszystkiego najlepszego, 100 Lat!!!
Xenna
I oczywiście spełnienia marzeń!!!
Agnelka25
Dziękuję za życzenia przytul.gif
beata1104
Na którą godz. idziecie na te mikołajki?
Xenna
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale zabawa jest na 15.30 tak,ojej, a może się mylę ???Koniecznie muszę jeszcze raz się spytać .Jeśli zabawa będzie rozpoczynać się o 15.30 to przychodzę na tą godzinę a jeśli wcześniej to przyjedziemy również wcześniej.W każdym bądź razie będziemy na 100%
beata1104
My idziemy w pierwszej grupie na 12-14.30 chyba sie nie spotkamy icon_sad.gif

Angelka a ty?
Agnelka25
Nie wiem na którą idziemy, muszę męża podpytać. icon_biggrin.gif

Dziewczyny jak już wspominałam szykuję paczkę dla potrzebującej rodziny.
Popytajcie może ktoś z rodziny, znajomych itd.
Będzie miał do oddania sprawną lodówkę, kołdry, poduszki, pościel, ręczniki, zabawki, art. szkolne, buty zimowe dla chłopca rozmiar 31,
może ktoś zdecyduje się pomóc poprzez darowanie żywność, środków czystości.
Dzieci sÄ… w wieku Adam 9l Szymek 7l Oliwia 4l Darek 3l Jagoda 1,5 r
Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczna.
Xenna
już wszystko wiem:)
Na zabawÄ™ idziemy na 15.30
szkoda Beatko,że się nie spotkamy.

Agnelka25
My też idziemy na 15:30.
Ale czuję że Julia będzie zawiedziona prezentem bo czeka na jakąś zabawkę a chodzą słuchy że będą to cukierki i bilety do kina.
Dla trzy latki bilet do kina to żaden prezent 32.gif Dlatego chyba tak duży przedział wiekowy 2-14 L
Xenna
Dokładnie Agnelka25.
Ja również a raczej Mati zdecydowanie wolałby dostać zabawkę.Co oni wymyślili z tymi biletami???
Chyba Toyota dostała dobrą ofertę więc zakupili bilety do kina i po sprawie.
Już wyobrażam sobie jak Mati otworzy paczkę i będzie przeszukiwał jej zawartość w poszukiwaniu zabawki a tu figa.
Ze słodyczy nie będzie zadowolony,zjada je sporadycznie a tak mogą leżeć na stole i nawet go nie zainteresują.
beata1104
CYTAT(Agnelka25 @ Thu, 24 Nov 2011 - 09:44) *
My też idziemy na 15:30.


32.gif
32.gif 32.gif



Też słyszałam o tych słodyczach 21.gif 21.gif co to za pomysły ehhhhh nienie.gif

Idziemy z Wojtkiem do laryngologa i potrzebne nam kciuki &&&&&&&&
Agnelka25
No to zaciskam z całych sił &&&&&&&&&&&&&&
Xenna
Beatko,dopiero przeczytałam więc trzymam kciuki!!!!!&&&&&&&&&&&
Zdaje sobie sprawę,że już prawdopodobnie byliście u lekarza i Kochana koniecznie napisz jak wypadła wizyta.

beata1104
Polipa nie ma, ale są przerosty i opuchlizna icon_sad.gif Kurcze zawsze coś , dostaliśmy krople do nosa i syrop p/zapalny za 2 tyg. kontrola.
Xenna
Beatko,szybkiego powrotu do zdrowia życzę!!!!
Masz racjÄ™!ciÄ…gle zawsze coÅ› wyskoczy,jak nie problem ze zdrowiem dzieci to sami zachorujemy a jak nie choroba to innej natury problemy.
Czasami trzeba mieć stalowe nerwy i anielską cierpliwość i właśnie tego Tobie i sobie życzęicon_smile.gif
beata1104
A cierpliwość swoją ćwicze na robieniu bombek icon_smile.gif hihihi
Agnelka25
Shira WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN!
beata1104
Dziewczyny jak po mikołajkach?

Mikołajkowo


Xenna
Byliśmy tylko na chwilę,Matiego choroba rozbierała:(
Teraz już mogę pisać,Mati zasnąłicon_smile.gif
Tak jak pisałam wcześniej pojechaliśmy tylko na chwilkę,nawet po to,żeby przekonać się jak wygląda zabawa w nowym miejscu i powiem tak:
Dmuchańce i tego typu atrakcje dla dzieci niestety były wyłącznie dla maluszków,gdyby zabawa odbyła się na terenie Toyoty organizatorzy zapewnili by dużą zjeżdżalnię i zdecydowanie więcej dzieci mogło by się bawić. Kręgle zdecydowanie za ciężkie.Nie trafiliśmy na lekkie.
Miejsce bardzo ładne,dużo ciekawych pomieszczeń ale ze względu na ilość osób była ciasnota.Jak dla nas jedynym miejscem(salą),gdzie można było się bawić była salka ze sceną.Pomysł z aktorami również uważam za udany.
Jeśli chodzi o paczki,no właśnie,słodycze ,jej ilość i jakość ok, wiedzieliśmy,że brak zabawki to będzie pomyłka więc w bagażniku szybciutko włożyliśmy prezent od Mikołaja.Bilety do kina jak dla Matiego nie zrobiły najmniejszego wrażenia,pomimo,iż wielokrotnie specjalnie zwróciłam na nie uwagę.Jednak co namacalne to namacalne.
Po powrocie do domu około 2 godziny Mati z tatusiem budował wywrotkę z klocków Lego i był przeszczęśliwy!!!
Szczęście trwa nadal:)





beata1104
Xenna- piękne fotki icon_smile.gif

Adaś trafił na lekką kule icon_smile.gif z 7 była i tylką tą łapał 01.gif
Poza ciasnotą, było fajnie nawet powiedziałabym że bardziej mi sie podobało niż w toyocie :/
Xenna
Ogólnie to faktycznie,że ciekawie było.No i ten mikołaj,który mi i Matiemu odpowiada.Musieliśmy czekać 3 lata,żeby synek mógł podjąć decyzję,że tym razem usiądzie mikołajowi na kolanach.Doskonale pamiętał jego z lat poprzednich.
Pamiętam jak w zeszłym roku chciałam zrobić zdjęcie Matiego przy Mikołaju to udało mi się uchwycić uciekającego synka z workiem 06.gif
Beatko,jeśli chodzi o kręgle to faktycznie były również takie z przeznaczeniem dla dzieci,tak?
A ile mogły one ważyć?Hm,zastanawiam się?
A z tego wszystkiego zapomniałam powiedzieć,że Wojtuś tak wyskoczył do góry,że szok!!!!!Szczęka mi opadła jak on poważny się zrobił a przy okazji taki cukiereczek:)

A AdaÅ› przystojniak!!!!

A ja pakuję prezenty,które nad ranem znajdą się pod poduchą 06.gif
Ale mi to sprawia radość!!!!!!!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.