To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wałbrzych i okolice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Xenna
Dziewczyny,czy widziałyście cudne prace i blog shira? byłam na wątku Nasza twórczość i wkleiła tam prace,są oryginalne,ładne i praktyczne.Weszłam na blog i wybałuszyłam oczy.Zajecie na dzisiejszy wieczór zapewniony,nie,nie,nie chodzi o kolację z mężem przy swiecach ale czas spędzony na blogu naszej koleżanki.Już się nie mogę doczekać.
shira,a co Ty nam siÄ™ nie chwalisz,ze z Ciebie taka zdolna babeczka,co? icon_biggrin.gif
Jak tylko coÅ› powstanie nowego obowiÄ…zkowo wstawiaj foteczki swoich prac icon_biggrin.gif
beata1104
Kamilka- to wszystko dla zdrówka Piotrusia bądz dzielna i silna, jesteśmy z Tobą przytul.gif

Xenna- no Shira ma talent nie ma co już od dawwna odwiedzam jej bloga i podziwiam 02.gif
A ja to mam 2 lewe ręce to takich rzeczy icon_sad.gif a na wtorek musze pomóc Adasiowi zrobić palme do szkoły i nie mam pojęcia jak do tego sie zabrać wrrrrr

Jednak zamówiłam większą tą koszule ehhhh bo wygląda jak baleron w siatce, ale one wszystkie takie raczej wąskie bo rozmiar skacze o 2 cm tylko icon_sad.gif
beata1104
Pogoda iście wiosenna to pomyłam wszystkie okna wczoraj (poza łazienką bo jeszcze nie pomalowana) a dziś chora jestem na dobre icon_sad.gif ledwo dycham

A Wy wszystkie gdzie sie podziewacie?

Kamilko- jak ćwiczenia Wam idą?
Kamila-w1
Oj Beatko to sie załatwiłas, niestety taka pogoda najbardziej zdradliwa jest 32.gif
Ćwiczenia cholewka jasna nam nie ida...mały płacze wniebogłosy, na dodatek jest teraz przeziebiony więc po takiej dawce płaczu zaczyna kaszlec jak oszalały, więc na razie sie wstrzymuje z tymi ćwiczeniami tak do wtorku...po prostu nie mam siły. Jak mu przejdzie katar i kaszel to będziemy męczyć. 32.gif

a ja mam serdecznie dość...im dalej od porodu tym grubsza jestem 21.gif a wszyscy mówili "jak bedziesz karmic to szybko schudniesz" i co?? i dooopa. waga stoi w miejscu, najabrdziej mnie przeraziło, że nie mieszcze sie wpłaszcz który kupowałam w 3 miesiacu ciązy...cycki mam ogromne i wygladam jak cycolina...buuu ale jestem wsciekla 21.gif
beata1104
CYTAT
a wszyscy mówili "jak bedziesz karmic to szybko schudniesz" i co?? i dooopa

Taaa też to słyszałam nie dałam sie nabrać,
Dużo zdrówka dla Piotrusia, niech szybko chłopak zdrowieje przytul.gif
A płaszczyka szkoda icon_sad.gif

A ja jak skączyłam karmić to moje piersi.... porażka z dużego E zrobiło sie DD a teraz jeszcze mniejsze buuu dwa zdechłe szczury 29.gif
Kamila-w1
Ja tez w tych granicach miseczki sie mieszczę, nie wiem dokładnie ale na pewno cos koło DD, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróce do dużego C. Na razie ograniczyłam jedzenie, wykluczyłam chleb, makaron, ziemniaki (no do rosołu makaronik musze zjeść ale tylko tyle) wiecej nie moge bo karmię...
Beatko a gdzie robicie wesele??
beata1104
"Pod Lwami" w Szczawnie- Zdrój icon_smile.gif
Xenna
Beatko,zuch z Ciebie dziewczyna,że tak szybciutko wszystkie okna obleciałaś.Tylko szkoda,ze przez to teraz cierpisz i jesteś chora.
Wracaj szybko do zdrowia!!!!

Kamilko,wrócisz to swojej wagi i sylwetki,daj tylko sobie czas!!!
Powiadasz,że cycki masz ogromne i wyglądasz jak cycolina icon_wink.gif icon_biggrin.gif To się Kochana ciesz!Ale mąż jest zadowolony! Chodzący wamp icon_wink.gif
Grunt,to dobrać odpowiedni biustonosz.
Kamilko,tak mi się przypomniało,ze w sklepie schleker są naprawdę dobre wkładki do biustonosza i co ważne tanie!!!
Mi osobiście bardzo odpowiadały.

Dziewczyny,zgodnie z tym mówiłam wcześniej byłam na blogu Shiry i naprawdę dziewczyna robi cudeńka.Tu trzba mieć i zdolności i chęć na takie robótki.
Kamila-w1
"pod lwami" powiadasz...hihi tez mieliśmy tam robić, ale akurat nie mieli terminu wolnego. Bardzo lubie tą restauracje ale niestety juz bardzo dawno tam nie byłam.

Xenna moze i zadowolony ale ja sie z tym męczę...ja wkładki mam z belli i tez jestem zadowolona. A moje dziecie dzis nie chce jeść... 21.gif dziamdzia po diwe trzy minuty i tyle... 21.gif
beata1104
Kamilka a ty dajesz coÅ› Piotrusiowi z butli?
Kamila-w1
Jak jest taka potrzeba to dostaje sztuczne, ale rzadko, tylko jak ja musze gdzieś wyjśc. Ale dzis ani z butli ani z cycusia nie chce. Teraz spi, zobacze ja wstanie może bedzie bardziej głodny.
beata1104
A masz butelki z Aventu może, pytam bo mam na zbyciu smoczki nowe 0+ i bym chętnie oddała:)
Kamila-w1
oj nie mam, teraz mam Lovi. dziekuje bardzo.
Ewelinka 21
Cześć dziewczyny!!! sorki że się nie odzywałam ale parę dni w szpitalu leżałam:( Na szczęście wszystko jest już ok. Mam do was pytanko z jakiej firmy wybrałyście wózek dla waszych pociech? Bo właśnie z narzeczonym oglądamy różne firmy tych wózków i nie możemy się zdecydować. Myślimy na wózku z firmy CONECO TOLEDO. Ale wyczytałam na forum że ma mała gondolkę. Na moje oko wydaje się duża. I tak jesteśmy w dużej kropce:)
beata1104
[b]Ewelinka[b]- co do wózka nie pomoge my mamy jakiś taki z tych tańszych, fajny z dużą gondolką którą Wojtek użył max 10 razy 08.gif potem jeżdziliśmy bez gondolki ale na płasko
Xenna
Ewelinko,ja również nie pomogę choć może pośrednio.Ja mam spacerówkę CONECO i totalnie jestem zadowolona a raczej byłam bo mały już nie jeżdzi wózkiem.Także w moim przypadku ta firma sprawdziła się nie w 100% ale w 200%. Natomiast o wózkach głebokich nie mogę nic powiedzieć.
Mogę tylko podpowiedzieć,ze ten wątek o wózkach pojawił się gdzieś na forum ale nie wiem gdzie.Poszukaj.

Jeśli tego wątku nie znajdziesz to może zapytasz się na forum w dziale "Co warto,co nie warto" i zadaj tam pytanie.
Możesz również szukać pomocy na allegro tzn. poszukaj sprzedawcy,który ma takie właśnie wózki,otwórz tą stronę z wózkami i na dole będą osoby,które nabyły taki wózeczek.Zadaj pytanie kupującemu czy zadowolony jest z tego typu wózka.

Beatko,jak tam dzisiaj zdróweczko.Choć troszkę lepiej?

Kamilko, a jak dzisiaj PiotruÅ› siÄ™ czujÄ™ i jak jego apetyt,ciÄ…gnie cycusia czy dalej siÄ™ ociÄ…ga?
Kamila-w1
Ewelinko a ja pomoge icon_smile.gif ja mam Coneco Toledo i jestem baaardzo zadowlona, fakt gondolka nie jest duza, ale mi wystarcza, piotruś ma 3 miesiące i 63 cm i jeszcze myślę, że ze dwa miesiące pojeździ...spacerówka jest bardzo duża, szeroka i wygodna...mi sie podoba no i stosunkowo niedrogi jest... Ja mam kolekcje 200- a kolekcja 2010 ma wieksza gondolke... jedynym minusem jest waga tego wózka... dośc cięzki. a kiedy ty masz rodzić?? Noi co sie dzialo że w szpitalu wyladowałas??

Xenna piotrus lepiej ale sie strasznie cycusiowy zrobił i nie che butli...ja pojechalam na zakupy z mężem i Michalkiem to nic nie jadł...dopiero jak wrócilam to dwie piersi obskoczył 37.gif a swoja drogą zjeździłam pół wałbrzycha za butami i nic nie mogłam wybrać...te ccc czy deichamny to wszedzie to samo 21.gif
ale mielismy dzis piekna pogodÄ™...
Xenna
No proszę jakie dobre wiadomości icon_biggrin.gif
Ewelinka będzie zadowolona a i mi miło jest słyszeć,ze Piotruś miał duuuży apetyt icon_wink.gif

Kamilko,ja również jeździłam sporo za obuwiem i kupiłam ..... w CCC, we Wrocławiuhe!he!Ale buty mi bardzo podpasowały.Nie lubię balerinek,smiesznie w nich wyglądam a i szpilki odpadają,wiadomo,na szpilkach przy małych dzieciach ciężko chodzić a raczej biegać. Kupiłam stabilne koturnie na wąską moją stopę. W razie czego z tych butów wskoczę w adidaski i będzie dobrze.
A teraz marzy mi się fajna kurteczka,najlepiej ze skórki.

Synkowi również kupiłam buciki na wiosne,jeszcze czeka mnie zakup sandałków dla dziecka ale kupię je we Wrocławiu.Pojadę do Galerii Grunwaldzkiej i tam widziałam zeszłoroczne modele w przystępnej cenie.



Ewelinka 21
Kamilko Termin porodu mam na 27 czerwiec. A jeśli chodzi o ten wózek to zdecydowaliśmy się na ten CONECO TOLEDO zobaczymy jak to będzie. Ja bym już chciała kupić ale cała rodzinka krzyczy że nie można nic kupować wcześniej:)Ja w zabobony nie wierze ale nie chce mieć na pieńku z rodzinąicon_smile.gif A jeśli chodzi o ten szpital. To jak byłam u ginekologa to malutki miał słabe tętno i wysłał mnie do szpitala. Tam mnie potrzymali parę dni i wypuścili. I powiedzieli że wszystko jest ok. W szpitalu stwierdzili że za mało się oszczędzam. A ja nic takiego nie robię. Tylko gotowanie i sprzątanie:)Pozdrawiam
Kamila-w1
Witam z rana.
Ewelinko to Ci powiem, że ja jeździłam za wózkiem po Jeleniej Górze i na allegro chciałam kupic,a najtaniej znalazłam na hali targowej na Manhattanie w Wałbrzychu icon_smile.gif Ja tez nie lubie takich zabobonów....

Xenna oj jak ja kocham zakupy we Wrocławiu a szczególnie w pasażu grunwaldzkim. Męża z Michałkiem wysyłam na góre na Kinder Planete a sama latam po sklepach...no ale teraz wiekszy problem bo z Piotrulką sie tam nie wybierzemy....

A buty kupiłam w końcu w Tip Topie na piaskowej ale na mega szpilce... 37.gif z dówjka dzieci...hmmm no nic to na chrzciny ma byc icon_smile.gif
Xenna
Kamilko,to my idealnie nadajemy siÄ™ na wielogodzinne latanie po sklepach 06.gif
beata1104
Co do wózków to też widziałam że ma Manhatanie były w miare tanie te coneco, oglądałam tam spacerówke icon_smile.gif

Kamilka- oj dobrze że Piotrusiowi lepiej, no i cycuś mamusi najlepszy icon_smile.gif

Mi troche lepiej (czyt. nie leci mi z nocha jak z kranu ) byliśmy dziś nawet z dziećmi na spacerku icon_smile.gif Wojtek dreptał samodzielnie i troszke za ręke
Kamila-w1
Beatko fajnie jak mały juz sobie sam drepta... ja też zasmarkana jestem cały czas, mały troche pokasłuje jeszcze tak mokro...jutro ide do pediatry niech go osłucha...niby jest lepiej ale dla spokoju chce mieć pewność, że jest zdrowy. Michał tez jeszcze troche kaszle ale u niego kaszel po przeziębieniu to nawet dwa miesiące.
Ja spacerówkę dla Michałka tez na Manhattanie kupowałam.
beata1104
Kamilka- jak dzieciaczki, mam nadzieje że już lepiej

Przyszedł dziś mój sprzęcik do ćwiczeńicon_smile.gif weszłam 3 razy po 2-3 min i ojoj już czuje te zakwasy icon_sad.gif
Kamila-w1
Znowu cisza nastała na naszym watku...
Beatko dziekuje dzieci juz dobrze...troszke katar ma Michał a Piotrus jeszcze troszeczke kaszle ale osłuchowo czysto...ja za to nabawiłam sie zmian na oskrzelach...ale czuje sie bardzo dobrze. Kurcze ale dzis wieje...nawet nie wyszłam z dziećmi bo piachem po oczach sypie... 21.gif
Beatko a fajny sprzet??
beata1104
CYTAT
Beatko a fajny sprzet??

Nie pokochamy sie od pierwszego wejrzenia, ale czuć wszystkie mięśnie jak ćwicze icon_smile.gif nawet takie o których nie miałam pojęcia 02.gif

A my byliśmy na dworze, tzn na ogródku, odkopałam moje kwiatki, rozsadziłam hiacynty icon_smile.gif posprzątałam liście i garaż troszke a dzieciaczki ganiały icon_smile.gif
beata1104
Puk puk hallo gdzie sie podziałyście

Xenna- wróciłaś czy jeszcze pomagasz icon_smile.gif

Kamilka- jak sie czujecie?

mnie dopadło zapalenie pęcherza wrrrr
Xenna
Już jestem na miejscu.Wróciłam w piątek późnym wieczorkiem. Posprzątałam u rodziców,polatałam po sklepach 06.gif i odebrałam od naszej koleżanki z forum klatkę,duzą klatkę na świnkę lub króliczka.Mam zamiar sprawić Mateuszkowi zajączka w postaci jakiegoś zwierzaczka tylko muszę przekonać męża do mojego pomysłu bo jak narazie sceptycznie podchodzi do powiększenia rodzinki 29.gif

Dziewczyny,wracajcie szybciutko do zdrowia!

Ewelinka 21
Część dziewczyny
Dziś idę na badanie 4 D mam nadzieje że synek się pokaże. Bo cały czas dupcie pokazywał icon_smile.gif Mam nadzieje że dziś się uda. Pozdrawiam
beata1104
Ewelinka- trzymam kciuki żeby sie dziecie okazało icon_smile.gif
A do kogo chodzisz na to badanie?
Ewelinka 21
Ja chodzÄ™ do dr. Mowlika. On przyjmuje na Placu Grunwaldzkim na Szmidta.
Xenna
CYTAT(Ewelinka 21 @ Wed, 31 Mar 2010 - 08:16) *
Część dziewczyny
Dziś idę na badanie 4 D mam nadzieje że synek się pokaże. Bo cały czas dupcie pokazywał icon_smile.gif Mam nadzieje że dziś się uda. Pozdrawiam


Ale będziesz miała piękną pamiątkę icon_biggrin.gif Ja niestety nie byłam na USG 4D i bardzo żałuję.
Czekam na Twoje wrażenia z badania icon_biggrin.gif

Beatko,czekam cierpliwie icon_wink.gif

Kamilko,jak się czujecie z Piotrusiem?Już zdrowie dopisuje?Jak wyglądają kolejne ćwiczenia,czy synuś dalej płacze podczas gimnastyki?


Kamila-w1
Dziękuje czujemy sie dobrze. Piotruś trochę kaszle, ale mam nadzieje, ze to nic takieko tylko od tego przeziębienia ciagle.
Udało Cio sie przekonać męża do zakupu zwierzaczka?? Ja bym chciala ale mam alergie na sierść... 21.gif

Ewelina Mowlik chyba pracuje na połóżniczym oddziale...tak mi sie wydaje, że to on mnie do domu wypisywał. Jak sie czujesz??
Xenna
Mąż uparty lecz ja również.Nie ma dnia,żebym nie wracała do tematu kupna zwierzaczków,zwierzaczków,bo chcę dwie sztuki 29.gif
Chciałabym kupić dwie świnki morskie,jedna to taka bidna,samotna a tak miałaby towarzystwo icon_wink.gif
Jestem dobrej myśli:)

Kamilko a Ty czasem nie masz imienin?Jesli tak wszystkieeeego najlepszego zyczÄ™!!!!!!
beata1104
Xenna z całego serduszka bardzo bardzo dziękuje przytul.gif przytul.gif 06.gif

Ewelinka- i jak po USG ?

Kamilka- mam nadzieje że Piotrusiowi szybko przejdzie ten kaszelek i będziecie sie cieszyć długimi wiosennymi spacerkami
Xenna
Beatko,mam nadziejÄ™,ze ciuszki siÄ™ przydadzÄ… icon_wink.gif

Ewelinko,czekamy na wieści icon_biggrin.gif

Kamilko z kaszlem po chorobie jest tak,że górne drogi oddechowe są podrażnione i w wyniku czego kaszel może trwać dwa,trzy tygodnie od ustapienia innych dolegliwości.

A ja zaraz uciekam na ogródek,który już uporządkowałam i mam zamiar posiać nasionka kwiatków i posadzić bratki.
Mam maleńki ogródek i zawsze mam dylemat jakie właściwie powinnam mieć kwiatki ewentualnie krzewy aby było ładnie.
Miałam zamiar wstawić piaskownicę ale zrezygnowałam z tego pomysłu,marzy mi się chustawka!
Solidna,drewniana,stabilna konstrukcja,która posłuży lata.Tylko jest jedno ale,jest cholernie droga.


Kamila-w1
Xenna dziękuje podtrzymałaś mnie na duchu tym postem, bo Michałek zawsze kaszle przez miesiąc po przeziebieniu. Martwi mnie Piotrus bo jest malutki, mam nadzieje, że spokojnie prześpi noc.
Dziewczyny orientujecie sie czy w naszym pieknym mieście jest przychodnia dyzurująca w niedziele i Świeta?? i czy mozna zamówić domowa wizyte pediatry??

Ewelinka jak usg??
beata1104
Xenna- pewnie że sie przydadzą icon_smile.gif ślicznie dziękuje
Ogródeczek też mam maleńki hehe a kwiatków tylko odrobinke z malutkim okrągłym płotkiem icon_smile.gif

Kamilko- nie mam pojęcia z tą przychodnią, ale raczej nie uświadczysz

Ewelinka- trzymasz nas w niepewności icon_razz.gif
Ewelinka 21
Cześć dziewczyny!
Sorki że się wcześniej nie odezwałam ale net mi coś zamulił. Byłam na usg. Synuś pięknie się pokazał. Świetna pamiątka icon_smile.gif Tak bardzo chciałam zobaczyć czy to chłopiec. Bo koleżanka opowiadała że najpierw lekarz powiedział jej że będzie miała córkę a na 4 D wyszedł chłopiec. Ale na pewno będę miała Synka:). Wszystko jest dobrze, Synek dobrze się rozwija. Jeszcze jedne Usg mnie czeka pod koniec maja i koniec. A już bym chciała żeby był z nami icon_smile.gif. Nie wiem czy będę mogła wpaść w święta dlatego życzę wam: Zdrowych i Spokojnych Świąt. Trzymajcie się. Buziaki
beata1104
Zdrowych wesołych świąt i mokrego dyngusa
beata1104
Stawiamy Wam soczki za roczek impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Xenna
Beatko z ogromną przyjemnością wypiję soczek za zdrowie Wojtusia!!!
Niech synuś rośnie zdrowo,życzę Wojtusiowi beztroskiego dzieciństwa,usmiechu na twarzy i oczywiście dużo prezentów icon_biggrin.gif Przesyłam buziaczki i mooooocno przytulam icon_wink.gif
beata1104
Kamilko- jak idą ćwiczenia z Piotrusiem
Kamila-w1
A dziękuję juz coraz lepiej, teraz juz mamy zmienione na łatwiejsze i mniej męczące dla Piotrusia no i jest poprawa bo mały dźwiga głowe, jak go położe na poduszce to malo brakuje aby sam usiadł... 06.gif oczywiście nie robie tego bo do siedzenia to ona ma jeszcze co najmniej 3-4 miesiące, ale juz sie mięśnie wzmocniły 06.gif
Czy któras sie orientuje czy przypadkiem na stadionie na bialym kamieniu nie bedzie Mszy w intencji zmarłych w Smoleńsku??
beata1104
Kamilka- super wieści, jeszcze troszke i Piotruś będzie śmigał icon_smile.gif

Ja nic nie wiem o mszy, ale później napisze do mamy czy czegoś nie wie

Xenna, shira, ewelinka, clio netha gdzie wy wszystkie sie podziewacie?
Ewelinka 21
Cześć Dziewczyny
Dawno nie było ale po świętach mój komputer odmówił posłuszeństwa. Jeszcze trochę i koniec już nie mogę się doczekać mojego synka.icon_smile.gif
malutki kopie jak szalony i najbardziej po żeberkach:). Pozdrawiam
shira
siÄ™ meldujÄ™ 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif a jestem.....zalatana
jak cholerka. Teraz II zmiana to już w ogóle czasu na nic praktycznie. Dzisiaj jeszcze czeka mnie siedzenie w robocie do 2-giej 43.gif 43.gif 43.gif

dziewczyny słyszałam że tygryska zamknęli, prawda to ? 32.gif 21.gif
beata1104
CYTAT(shira @ Fri, 16 Apr 2010 - 09:56) *
siÄ™ meldujÄ™ 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif a jestem.....zalatana
jak cholerka. Teraz II zmiana to już w ogóle czasu na nic praktycznie. Dzisiaj jeszcze czeka mnie siedzenie w robocie do 2-giej 43.gif 43.gif 43.gif

dziewczyny słyszałam że tygryska zamknęli, prawda to ? 32.gif 21.gif

No wczoraj też chyba zostawałaś? 37.gif

O tygrysku nie słyszałam,jeśli to prawda to szkoda bo dzieciaczki naprawde nie mają gdzie sie pobawić icon_sad.gif
Kamila-w1
To i ja się odmelduje...troche podły mam nastrój bo zmarła maleńka dziewczynka z Gorc... wstrząsnęła mna ta śmierć... 41.gif dla mnie to wieksza tragedia niz tragedia w Smoleńsku, chociaż bardzo współczuje rodzinom ofiar i jest mi niezmiernie przykro... 32.gif 41.gif 41.gif 41.gif Taki podły tydzień... 32.gif
Na dodtaek w poniedziałek Michałek mi sie pochorował dość poważnie...zapalenie zatok ostry stan...otarlismy sie o szpital... na szczęście antybiotyk działa i juz jest dobrze...

A czemu zamknęli Tygryska??
beata1104
CYTAT(Kamila-w1 @ Fri, 16 Apr 2010 - 11:13) *
To i ja się odmelduje...troche podły mam nastrój bo zmarła maleńka dziewczynka z Gorc... wstrząsnęła mna ta śmierć... 41.gif dla mnie to wieksza tragedia niz tragedia w Smoleńsku, chociaż bardzo współczuje rodzinom ofiar i jest mi niezmiernie przykro... 32.gif 41.gif 41.gif 41.gif Taki podły tydzień... 32.gif
Na dodtaek w poniedziałek Michałek mi sie pochorował dość poważnie...zapalenie zatok ostry stan...otarlismy sie o szpital... na szczęście antybiotyk działa i juz jest dobrze...

A czemu zamknęli Tygryska??

Amelka zmarła 13, a wczoraj był pogrzeb, to córcia mojego kolegi z pracy icon_sad.gif też to okropnie przeżyłam upłakana chodziłam 2 dni 41.gif 41.gif

Dużo zdrówka dla Michałka i żeby Piotruś nic nie złapał przytul.gif przytul.gif przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.