To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wałbrzych i okolice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
beata1104
Były lekkie kule, Adaś gdzieś wyłapał 01.gif
Co do mikołaja to Wojtek miał opory pierwszy raz, musiałam go sama posadzić na kolanach mikołajowi 01.gif
beata1104
Xenna- Dziękujemy za miłą kawke i przepyszne ciacho icon_razz.gif
Xenna
To ja dziękuję,że znalazłaś czas,żeby przyjechać do nas:)
Matiemu bardzo udał się "braciszek" 06.gif
Agnelka25
Lepiej późno niż wcale 06.gif
Moja Julcia na Mikołajkach:


Uploaded with ImageShack.us
Xenna
Agnelka25 jaka Julcia jest słodziutka:)
Jak masz jeszcze innej zdjęcia koniecznie je wstaw!
beata1104
Angelka- piękna fotka icon_smile.gif i modelka jak sie patrzy 01.gif

Xenna- No tak "braciszek" mu sie udał 01.gif zapraszamy teraz do mnie będzie miał dwóch icon_razz.gif 29.gif 04.gif
Xenna
Dziewczyny,dzisiaj byliśmy w Teatrze Lalek na spektaklu "Królowa Śniegu" i powiem Wam szczerze,że Mati był zachwycony!!!
Polecam!!!!Synek był przejęty tym co działo się na scenie i znienawidził Królową Śniegu 06.gif
Natomiast zauroczyła go "Kózka" (pewna dziewczyna 29.gif ) do tego stopnia,że chciał ją poznać osobiście 06.gif
Więcej nic nie powiem,może tylko,że wszystkie siedzenia był zajęte i dorośli również w wielkim skupieniu oglądali widowisko.

beata1104
Super że Matiemu sie spodobało icon_smile.gif a kózka zaproszona na kawke 01.gif
Xenna
Niestety nie Beatko:) Tak mu się podobała aktorka,że totalnie jej się wstydził 06.gif
W samochodzie mówił o niej tak: "Piękna,no piękna ona jest" a ja załamała się bo dziewczyna była ucharakteryzowana na młodą rozbójniczkę i daleko jej było (wg mnie) do przecudnej urody 29.gif
No,ale ponoć o gustach się nie dyskutuje 29.gif
beata1104
Poczekaj aż panny będzie sprowadzał do domu 04.gif 04.gif 04.gif
shira
Angelka25- bardzo dziękuję za życzonka urodzinowe. Dopiero teraz doczytałam wub.gif bangin.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif



Właśnie przez przypadek znalazłam ,że w Świdnicy od marca ma być czynna nowa galeria handlowa. Ja nawet nie wiedziałam, że coś takiego się tam buduje....... wallbash.gif wallbash.gif człowiek ma klapki na oczach dom,praca, dom i tak potem wychodzi icon_razz.gif
beata1104
Ja wczoraj wyciągłam męża do świdnicy w celu "oglądania" storczyków, przytargałam 2 do domu 01.gif
Xenna
O Beatko bardzo dobrze zrobiłaśicon_smile.gif

Widzę,że się rozkochałaś w tych storczykach,wklej zdjęcia tych piękności:)

Natomiast my pojechaliśmy do kina na "Kota w butach",Mati oczywiście był zachwycony!
W woli z prostowania,Mati z tatusiem oglądał bajkę a ja co robiłam,no co............. a no buszowałam po sklepach 06.gif Ale nic nie kupiłam,albo nie ten dzień na zakupy albo nic mnie nie zachwyciło!
beata1104
06.gif my też wczoraj byliśmy na kocie w butach 2D żeby wykorzystać bilety 03.gif Wojtek był zachwycony kinem bo był tam pierwszy raz 04.gif
A i zakupy zrobiłam bo promocje spore 29.gif 37.gif

Moje storczyki sÄ… tutaj: (bez wczorajszych)
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...0&start=320
Xenna
Beatko śliczne masz te kwiatuszki. Masz droga koleżanko rękę do kwiatków:)
beata1104
CYTAT(Xenna @ Sun, 08 Jan 2012 - 15:23) *
Beatko śliczne masz te kwiatuszki. Masz droga koleżanko rękę do kwiatków:)



Do oglądania kwiatków na moich parapetach to sie umówimy na kawkę, może mi przestaną w końcu dzieciaki smarczyć 29.gif
Xenna
Nie ma problemu:)
Niech dzieciaczki szybko wracajÄ… do zdrowia!!!
Ewelinka 21
Cześć Dziewczyny

Dawno nie odwiedzałam forum,ale nadrobiłam wszystko przeczytałam wszystko:) Co tam u Was słychać?

U nas jakość leci. Filipek już ma 20 miesięcy. Rośnie jak na drożdżach:) Wszędzie go pełno. Bardzo ruchliwe dziecko:) Nawija jak szalony. Ostatnio mówi zdrobniale nawet "mamusiu" aż miło na serduszku:)
Pozdrawiam wszystkich gorąco i całuski dla Waszych pociech:)
beata1104
Witaj Ewelinko, dawaj foty małego icon_smile.gif

U mnie nie wesoło icon_sad.gif Wojtek idzie w kwietniu na wycięcie 3 migdałka, w zeszłym tyg. zepsuł nam sie piec, dopiero od wczoraj mamy wstawiony nowy :/ ehhhhh co za początek roku icon_sad.gif

Ewelinka 21
Hej
Tutaj parÄ™ fotek Filipka
CODE
Ewelinka 21
CODE

CODE

CODE

CODE
Ewelinka 21
Beatko faktycznie nie wesoło:( Ale mniej my nadzieję że wszystko będzie dobrze a pozostała część roku będzie lepsza. Tego Ci życzę z całego serca. Pozdrowienia i Buziaki.
beata1104
Dawno nikt nic nie pisał, Więc ja sie odezwę 29.gif

28 Lipca pod zamkiem Książ o godzinie 12. rozpoczyna sie 2 część programu Kobieta Fit, można poćwiczyć na trawie za freee , celu STOP , Zumbę, joge i tai-chi.

Zapraszam Was gorÄ…co 06.gif

A tu filmik z pierwszej części icon_razz.gif
https://www.youtube.com/watch?v=dH6KKYv3jLM...eature=youtu.be
Xenna
Witajcie dziewczyny! Daaawno tu nie byłam ale choć chwilkę czasu wygospodarowałam sobie na forum:)
Jeśli chodzi ćwiczenia pod gołym niebem przed Zamkiem Książ to ja będę na 100%.Dużo moich znajomych było wcześniej i były totalnie zadowolone. Przy okazji można zabrać z sobą dzieciaki:)
beata1104
Xenna- Super icon_smile.gif mam nadzieje że sie odnajdziemy w tłumie icon_razz.gif choć mnie nie trudno zobaczyć na Zumbie jestem z samego przodu 01.gif
beata1104
Xenna- Byłaś w sobote?

Agnelka25
O mnie też tu dawno nie było, w maju zaczełam pracę i cały czas brakuje mi chwili żeby wejść na forum.
Dziewczyny ,, z Toyoty" byłyście na imprezie 15 lipca jak wam się podobało?
Moje starsze dziecko zachwycone jazdą konną, młodsze dmuchańcami a mąż jazdą samochodem rajdowym.

Filmik obejrzałam i ja też chcę icon_wink.gif a już po fakcie.
beata1104
CYTAT(Agnelka25 @ Mon, 30 Jul 2012 - 09:49) *
O mnie też tu dawno nie było, w maju zaczełam pracę i cały czas brakuje mi chwili żeby wejść na forum.
Dziewczyny ,, z Toyoty" byłyście na imprezie 15 lipca jak wam się podobało?
Moje starsze dziecko zachwycone jazdą konną, młodsze dmuchańcami a mąż jazdą samochodem rajdowym.

Filmik obejrzałam i ja też chcę icon_wink.gif a już po fakcie.


Na ekidenie nie byłam 06.gif mam dość toyoty na co dzień 37.gif
Widziałaś film na youtube z ekidenu?

A co do Imprezy w Zamku Książ , to nic straconego moja droga... 3 część będzie 11 sierpnia, a 4 część we wrześniu 03.gif
W sierpniu niestety mnie nie będzie, bo jedziemy na urlop, ale we wrześniu to sobie nie odpuszcze,
Uwielbiam chodzić na Zumbę i uwielbiam patrzeć na wage jak spadają moje kilogramy 08.gif
Agnelka25
Tymi spadającymi kilogramami to mnie zachęciłaś 06.gif latem nie mam czasu na dodatkowe zajęcia ale jesienią może zapiszę się na zumbę.
Filmku nie widziałamale zaraz poszukam i obejrzę.
Beatko to jeszcze tylko dwa dni pracy i upragniony urlop brawo_bis.gif
Agnelka25
Filmik widziałam icon_biggrin.gif
Nawet moje starsze dziecko zostało uwiecznione w czasie biegu jak zrezygnowana przestaje biec
Jest w różowej bluzce i granatowych spodniach.

https://www.youtube.com/watch?v=kagVs-7BaPs ( 1:58)
beata1104
Angelka- Julię widziałam , bidulka zwiesiła głowe, następnym razem będzie lepiej przytul.gif

Kilogramów na zumbie straciłam 10 w 4 m-ce, a chodzę co 2 tyg. więc jestem bardzooo zadowolona

zumba z soboty
https://www.youtube.com/watch?v=Y8RXRLnVEUM...mp;feature=plcp


Dziś ostatni dzień do pracy ide 01.gif i urlopik
beata1104
W sobote KobietaFit pod zamkiem Książ ja sie wybieram tradycyjnie na ZUMBĘ na godz. 13 a wy?
Xenna
Beatko było fantastycznie!!!!!! A Ty wyglądasz szałowo!!!!!
Świetna jest Kamila,ma szybkie a nawet super szybkie tempo przy tym przez cały czas się uśmiecha.
beata1104
Xenna- Super było , fajnie że daotarłaś icon_smile.gif Super dajesz rade jak na pierwszy raz 02.gif podglądałam cie 08.gif

Kamila tańczy najwolniej z instruktorek wałbrzyskich, próbowałam kiedyś tańczyć z tamtymi i to był totalny koszmar icon_sad.gif Ale to prawda uśmiechem rozbraja każdego i ciągle, ale to ciągle jest uśmiechnięta icon_smile.gif

CYTAT
A Ty wyglądasz szałowo!!!!!


icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif dziękuje

13 października zumba party 3 godziny icon_razz.gif piszesz sie ( będą inne instruktorki icon_razz.gif )
beata1104
Xenna- Super było , fajnie że daotarłaś icon_smile.gif Super dajesz rade jak na pierwszy raz 02.gif podglądałam cie 08.gif

Kamila tańczy najwolniej z instruktorek wałbrzyskich, próbowałam kiedyś tańczyć z tamtymi i to był totalny koszmar icon_sad.gif Ale to prawda uśmiechem rozbraja każdego i ciągle, ale to ciągle jest uśmiechnięta icon_smile.gif

CYTAT
A Ty wyglądasz szałowo!!!!!


icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif dziękuje

13 października zumba party 3 godziny icon_razz.gif piszesz sie ( będą inne instruktorki icon_razz.gif )

EDIT
Kochana jesteś na zdjęciu w trakcie tańca 01.gif na stronie Kamili icon_smile.gif
Xenna
Beatko! powiadasz,że 13 października będzie party???Hm??? Pomysł doskonały więc chyba się zdecyduję ale nie mówię na 100 % tak bo potem znowu coś mi wyskoczy a tak bym nie chciała.

W niedzielę sprawdzałam czy są już jakieś foteczki to nie było,chyba,że nie potrafiłam je odszukać.Już sobie wyobrażam jak ja śmiesznie wyglądałam 37.gif Zaraz zobaczę i już się wstydzę 37.gif
beata1104
CYTAT(Xenna @ Tue, 11 Sep 2012 - 06:32) *
Beatko! powiadasz,że 13 października będzie party???Hm??? Pomysł doskonały więc chyba się zdecyduję ale nie mówię na 100 % tak bo potem znowu coś mi wyskoczy a tak bym nie chciała.

W niedzielę sprawdzałam czy są już jakieś foteczki to nie było,chyba,że nie potrafiłam je odszukać.Już sobie wyobrażam jak ja śmiesznie wyglądałam 37.gif Zaraz zobaczę i już się wstydzę 37.gif


Co ty gadasz wyglÄ…dasz super 06.gif

Ja mam zamiar na party dotrzeć 03.gif
Xenna

https://www.youtube.com/watch?v=Y8RXRLnVEUM...mp;feature=plcp

Właśnie przed chwilką puściłam sobie ze trzy razy filmik i nauczyłam się z Wami tańczyć 06.gif 29.gif
Od wczoraj mam urlop,wczoraj upał a dziś pada,buuuuu
beata1104
CYTAT(Xenna @ Wed, 12 Sep 2012 - 11:54) *
https://www.youtube.com/watch?v=Y8RXRLnVEUM...mp;feature=plcp

Właśnie przed chwilką puściłam sobie ze trzy razy filmik i nauczyłam się z Wami tańczyć 06.gif 29.gif
Od wczoraj mam urlop,wczoraj upał a dziś pada,buuuuu


uwielbiam to tańczyć, zresztą widać mnie na pierwszym planie 29.gif ehhhh ja mam teraz popołudniówki, zumba dla dzieci w sobote to sobie poskaczę 04.gif

Grad wczoraj ładnie walił icon_eek.gif
shira
Beatka a ty nie myślałaś żeby instruktorką zostać? 03.gif 06.gif 29.gif
Masz tyle zapału i zacięcia, że hej 06.gif
beata1104
CYTAT(shira @ Sun, 18 Nov 2012 - 16:18) *
Beatka a ty nie myślałaś żeby instruktorką zostać? 03.gif 06.gif 29.gif
Masz tyle zapału i zacięcia, że hej 06.gif

29.gif 37.gif Ewa daj spokój ja sie nie nadaje na instruktorkę 43.gif chyba że ciebie bede szkolić na lini 04.gif 04.gif 04.gif

Po prostu uwielbiam ZUMBĘ 06.gif
shira
kochana- to ja się piszę jak najbardziej na te szkolenia na lini - tylko miej na uwadze że bardzo zaćmiony i powolny osobnik Ci się trafił 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif
beata1104
CYTAT(shira @ Sun, 25 Nov 2012 - 16:53) *
kochana- to ja się piszę jak najbardziej na te szkolenia na lini - tylko miej na uwadze że bardzo zaćmiony i powolny osobnik Ci się trafił 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif

Więc może dobrze że to Ewa cie szkoliła 29.gif 29.gif 03.gif 03.gif
shira
noooooooooooooooooo 06.gif 43.gif , ale chyba nie narzekała 04.gif 43.gif 43.gif 43.gif
beata1104
Xenna- Prawda że było super icon_smile.gif
nogi mnie bolÄ… jak diabli, chyba joga i mega rozciÄ…ganie daje sie mi we znaki icon_sad.gif
Ewelinka 21
Hej Dziewczyny:)
Bywacie jeszcze tutaj??icon_smile.gif
beata1104
Ewelinka ja zaglądam ale nitk nic nie pisze. Samej trudno podtrzymywać wątek icon_razz.gif

Tak jeszcze Wam dopisze że w maju rusza kolejna edycja Kobieta Fit na zamku Książ icon_smile.gif już sie nie moge doczekać zumbowania icon_lol.gif
Ewelinka 21
Nom to prawda samemu to ciężko:)
Co tam u Was Beatko słychać?
beata1104
Dziewczyny jutro Kobieta Fit w zamku Książ sie zaczyna !!!!
Ćwiczymy od 10 rano , zabierzcie koleżanki, mamy, siostry i do dzieła, jak pogoda nie dopisze cwiczymy w zamkowych salach icon_razz.gif
Wstęp bezpłatny dla każdego

shira
no dobra ja też się zapisałam dzisiaj na zumbę 29.gif 29.gif na zajęcia mam 3km
już bliżej się nie da 04.gif
Jeszcze nic nie wiem. Ma być spotkanie organizacyjne. zajęcia 2 x w tygodniu o 19-stej, więc jak dla mnie to co drugi tydzień będę chodzić icon_smile.gif

Kurde, muszę jakichś spodni poszukać 06.gif 43.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.