To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wałbrzych i okolice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Kamila-w1
dziewczyny z Wałbrzycha lub okolic zapraszam na ploty o lekarzach, ciąży, porodzie, wychowaniu, przedszkolach itp...

Ja mieszkam w okolicach Wałbrzycha i za ok 7 tygodni urodzę drugiego synka,... 03.gif
Xenna
Witaj Kamila-w1!Ja jestem ze Świebodzic,czyli całkiem blisko Ciebie icon_wink.gif
Jak masz jakieś pytanka na temat lekarzy (ginekolog,nefrolog,pediatra,urolog,gdzie i u kogo zrobić usg) to pytaj śmiało.
netha (angie)
pozdrowienia z Wałbrzycha 06.gif
coś mało nas tutaj...
Xenna
Fakt,bardzo mało.Może w niedalekiej przyszłości dziewczyny się ujawnią,byłoby miło icon_biggrin.gif
A póki co to witam kolejną osobę w ten niezbyt przyjemny dzionek,brrr,byle do wiosny,chi,chi
clio
witam icon_smile.gif
Xenna
Dziewczyny,orientujecie się czy gdzieś w Wałbrzychu mozna dostać obuwie firmy Potocki?
Widziałam takie dosyć fajne na allegro ale nie mogę się zdecydować na zakup zanim nie zobaczę i nie przymierzę.
Jak wiadomo Photoshop robi cudeńka ze zdjęć icon_wink.gif
netha (angie)
Xenna - co do butów to nie mam pojęcia, odkąd mam drugiego malucha to nie mam czasu po sklepach chodzić...mnie to tylko w marketach można spotkać 06.gif
Xenna
He!he! to dobrze,że masz przynajmniej mozliwość zrelaksować się w markecie 29.gif
Ja to nawet do marketu nie mogłam się wybrać jak mój synek był mały i woziłam go w głębokim wózku.
netha (angie),jak zapewne orientujesz się ze Świebodzic do Wałbrzycha jeżdzą busy a nie autobusy a więc podróż z wózkiem głębokim takim pojazdem jest awykonalne.
Pozostaje podróż autem o ile własnie mąż jest do dyspozycji icon_smile.gif
Kamila-w1
Witam dziewczyny... ciesze sie ze ktos sie tu jednak znalazł...myślałam że w naszym pięknym mieście już nikt nie zagląda na to forum...
Nie mam pojęcia czy gdzieś można kupić obuwie Potockiego....
Xenna



Pogoda jest jaka jest a ja chcialabym zapewnić dziecku atrakcje,słyszałam,że przy ul. Andersa 166 Szczawno Zdrój mieści się plac zabaw "TYGRYSEK".
Napiszcie mi proszę czy może już tam byłyście z dziećmi,a jesli tak jak ten plac zabaw wygląda,czy to duży obiekt i ile kosztuje bilet wstępu.
Kamila-w1
Ostatnio jak tamtędy przejeżdżałam to widziałam że jest taki plac ale sama nigdy tam nie byłam...przez okno wygląda że to coś takiego jak we Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim czy na bielanach...taka Kinder Planeta, ale nie mam pewności...Jesli to co.s takiego to pewnie ceny tez podobne...We Wrocławiu za godzine płaci sie 7 zł, a w weekend 14zl..
Jak juz sie wybierzesz to daj znać czy warto icon_smile.gif
Violania
To ja również witam i pozdrawiam z Wałbrzycha icon_smile.gif Zawsze to więcej nas będzie icon_wink.gif
netha (angie)
hej 06.gif
co do tygryska to zobaczcie tutaj https://tygrysek.walbrzych.pl/index.html
jak dla mnie cena jest spora także nie wybieram się w tamtym kierunku 08.gif

Xenna - ja mam to szczęście, że mój synek nie ma nic przeciwko wyprawom do marketu 06.gif ale przy córeczce to różne rzeczy odchodziły....także wiem jak to jest... a co do połączenia Wałbrzych - Świebodzice to szkoda mówić, widać że nikt nie wziął pod uwagę że niektórzy mają dzieci

a jeśli chodzi o zakupy to ja mam problem z kupnem kutrki na zimę...po ciąży jeszcze nieco mi zostało i nie chciałabym wydawać dużo, ale mieć jednak jakąś przyzwoitą kutrkę (mam wizję że jak wrócę do pracy to zrzuce te nadkilogramy)...a tu nic nie mogę znaleźć, bo albo cena 37.gif ale krój nie taki 21.gif
beata1104
O jak miło to i ja sie dopisuje ( jak moge oczywiście 08.gif )
beata1104
CYTAT(netha (angie) @ Mon, 26 Oct 2009 - 09:06) *
a jeśli chodzi o zakupy to ja mam problem z kupnem kutrki na zimę...po ciąży jeszcze nieco mi zostało i nie chciałabym wydawać dużo, ale mieć jednak jakąś przyzwoitą kutrkę (mam wizję że jak wrócę do pracy to zrzuce te nadkilogramy)...a tu nic nie mogę znaleźć, bo albo cena 37.gif ale krój nie taki 21.gif

No i ja mam tak samo 21.gif kilogramów sporo a nie chce wyglądać jak jakiś mocher 21.gif 21.gif
beata1104
Cichutko sie zrobiło icon_sad.gif
Kamila-w1
cichutko bo nas malutko troszeczkę...może jeszcze ktoś z okolicy sie znajdzie...

Beata zrzucisz i to na pewno, najgorsze jest siedzenie w domu...ja p pierwszej ciąży nie pracowałam i walczyłam ponad rok z kilogramami, ale teraz wrócę do pracy i mam nadzieje szybko zrzucić...

a co do zakupów to niedługo galerie otworzą na Sobiecinie wiec może wybór będzie wiekszy...(cena pewnie też)
netha (angie)
właśnie ja też licze na to że zgubie kilogramy jak wróce do pracy...a to już za 2 tyg 37.gif
beata1104
CYTAT(netha (angie) @ Fri, 30 Oct 2009 - 11:39) *
właśnie ja też licze na to że zgubie kilogramy jak wróce do pracy...a to już za 2 tyg 37.gif

A ja już pracuje miesiąc a kilogramów zgubiłam tylko 3 21.gif 21.gif więc zostało jeszcze z 10 04.gif 04.gif 04.gif

A na galerie też czekam a szczególnie na multikino 06.gif 06.gif
Kamila-w1
3 w miesiac to i tak sporo!!! nie narzekaj!!!
beata1104
CYTAT(Kamila-w1 @ Sat, 31 Oct 2009 - 09:01) *
3 w miesiac to i tak sporo!!! nie narzekaj!!!

Jak wróciłam po pierwszym macierzyńskim zgubiłam w pierwszy miesiąc 8 kg. a w drugi 5 06.gif 06.gif i w efekcie ważyłam mniej niż przed ciążą, a teraz 32.gif 37.gif 37.gif
Xenna
netha (angie),dziekuję za wklejenie linka odnośnie Tygryska,szukałam w necie i coś nie mogłam trafić.
Dziewczyny to ja życzę Wam powodzenia z rzucaniem zbędnych kilogramów!!!
Wiem jedno,że praca zawodowa (czytaj: stres związany z pracą) robi cuda z naszą wagą.
A jesli chodzi o zakupy to faktycznie katastrofa.Ja pochodzę z Wrocławia więc będąc w tak małej mieścinie jak Świebodzice to śmiało mogę sobie szukać wiatru w polu a nie fajnych ciuszków.A i w Wałbrzychu jest totalnie mały wybór, np. taka Hala przed realem, ostatnio szukałam i szukałam coś fajnego i ciekawego a przede wszystkim oryginalnego z wzornictwa i nic nie znalazłam.Wszystko to samo.
W poszukiwaniu okazji i fajnych łaszków jeżdzę do Wrocławia a że mam rodzinę to dzieciątko chętnie zostaje z dziadkami lub ciocią a ja fru do sklepów 06.gif

Kamila-w1
Ja tez zakupy ubraniowe to tylko we wrocklawiu...przynajmniej jest w czym wybrac, ale juz niedlugo b.edziemy mieli dwie galerie wiec może i u nas sie polepszy...
beata1104
Ja też często jestem na zakupkach we Wrocławiu bo mój M tam pracuje więc często mam okazje 06.gif 06.gif
A mój mały szkrab robi właśnie porządek w książkach temu starszemu 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
netha (angie)
ale macie fajnie z tymi zakupami we Wrocku..nam tam jakoś nie po drodze, oboje z mężem pracujemy w Wałbrzychu, rodzinka w innym kierunku mieszka...W tym tyg muszę się wybrać na jakiekolwiek zakupy bo w pracy trzeba się jakoś pokazać....a dodam, że kurtki dalej nie kupiłam 21.gif

beatko - powiedz mi jak rozstanie z synkiem? ja już jestem w stresie jak to będzie....a karmisz jeszcze piersią? ja nie wiem czy mam odciągać mleko w pracy, czy jakoś przetrzymać te godziny żeby się piersi "przyzwyczaiły" do zmiany karmienia... kurcze jeszcze 10 dni 37.gif 37.gif 37.gif
beata1104
CYTAT(netha (angie) @ Mon, 02 Nov 2009 - 12:35) *
beatko - powiedz mi jak rozstanie z synkiem? ja już jestem w stresie jak to będzie....a karmisz jeszcze piersią? ja nie wiem czy mam odciągać mleko w pracy, czy jakoś przetrzymać te godziny żeby się piersi "przyzwyczaiły" do zmiany karmienia... kurcze jeszcze 10 dni 37.gif 37.gif 37.gif

Ja jakiś tydzień przed powrotem do pracy nie karmiłam od rana do 15, mały w tym czasie dostawał zupki i mleczko z butli (modyfikowane bo ja nie mogłam nigdy nic uciągnąćicon_sad.gif ) piersi sie przyzwyczaiły i nie było problemów. Przez 3 dni 21.gif 21.gif bo potem misiek stanowczo odmówił piersi, darł sie w niebogłosy i wykrzywiał w drógą strone a na butle aż sie trząsł, przez tydzień jeszcze próbowałam ale nie było sensu męczyć jego i siebie 41.gif 41.gif 41.gif i takim sposobem ja już nie karmie piersią 41.gif jest mi z tego powodu bardzo źle, ale cóż mam zrobić, ciesze sie że choć 6 m-cy mogłam pokarmić 06.gif
A co do rozstania to oboje tęsknimy bardzo, ale jakoś wytrzymuje 37.gif a po powrocie do domu staram sie jak najwięcej czasu z nim spędzać.
A gdzie pracujecie jeśli moge zapytać?


Byliśmy dziś w Polanicy na konsultacji z Wojtkiem, no i same dobre wieści 06.gif 06.gif operacja wstępnie przesunięta z grudnia na luty o ile wogóle sie odbędzie icon20.gif icon20.gif icon20.gif
beata1104
No to jeszcze pochwalimy sie pełzaniem icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=oBLGzCe-tFg
Kamila-w1
CYTAT(beata1104 @ Tue, 03 Nov 2009 - 15:48) *
Byliśmy dziś w Polanicy na konsultacji z Wojtkiem, no i same dobre wieści 06.gif 06.gif operacja wstępnie przesunięta z grudnia na luty o ile wogóle sie odbędzie icon20.gif icon20.gif icon20.gif


Beatko o co chodzi z ta operacja bo ja chyba nie w temacie jestem...
A mi do porodu miesiąc zostało i przezywam koszmar...znowu to samo...ratunku blagam.gif
clio
Beata super wieści o Wojtusiu
mam nadzieję że obędzie się bez operacji

netha już zleciało wam 5 m-cy i wracasz do pracy? ale to leci
ja karmiÄ™ Tymka rano i potem wieczorem
w ciÄ…gu dnia nawet jak wpadnÄ™ na chwilÄ™ do domu z biura to on nie chce cyca
w sumie to wolałabym żeby w nocy nie chciał bo prawie się wykańczam tym jego cycaniem non stop

Kamila dlaczego koszmar? co siÄ™ dziejÄ™?
netha (angie)
beatko - super wiadomość! bardzo się cieszę (jestem w temacie bo podczytywałam na kwietniówkach icon_wink.gif )
a z tym karmieniem to rzeczywiście nie ma nic na siłę...ja moją córeczkę karmiłam prawie 2 lata 37.gif i chyba nie chciałabym tego powtarzać....bo później było ciężko ją odzwyczajać ale zobaczymy jak teraz będzie, bo wtedy była inna sytuacja bo nie pracowałam (ja pracuję w biurze w Centrum OK na Mazowieckiej a mój S. w banku na Słowackiego 06.gif fajnie o tyle, że w tym samym kierunku i oboje mamy na 9 rano do pracy więc będziemy razem dojeżdżać 06.gif )
a już od jakiegoś czasu daję w dzień kaszkę i jakieś owoce ze słoiczka

clio - oj zleciało, że hej 37.gif a te nocne karmienia są najgorsze...dzisiaj w nocy to wogóle miałam atrakcje bo Natalka mi się rozchorowała i tak biegałam od jednego łóżka do dugiego.. w jednym karmiłam Karolka a w drugim czuwałam przy Natalce bo miała gorączkę i nie mogła spać....

Kamila - no właśnie dlaczego koszmar? ja jak byłam w ciaży z Karolkiem to bałam się porodu bo już wiedziałam co mnie czeka, ale jak dzisiaj na to wszystko spojrzę i sobie przypomnę to ja bardzo tesknię za chwilami jak byłam w ciąży, no cudne chwile i wspomnienia icon_biggrin.gif

dzisiaj jadę do lekarza medycyny pracy po wyniki i zaświadczenie do pracy....
netha (angie)
CYTAT(beata1104 @ Tue, 03 Nov 2009 - 19:45) *
No to jeszcze pochwalimy sie pełzaniem icon_smile.gif

ale WojtuÅ› jest boski!
Karolek też już się przemieszcza, wczoraj wpełzał tyłem pod fotel 06.gif
Kamila-w1
koszmar bo ja strasznie sie boje porodu, pierwsze dziecko rodzilam bardzo dlugo...i boje sie ze sytuacja sie powtórzy, chcialabym tak o w tryz godzinki, a zapierwszym razem na porodówce przelezalam 16 godzin... a teraz juz panika wkracza...jutro mam wizyte u lekarza, zobaczymy co mi powie...ale sie boje icon_smile.gif zazdroszcze ze macie to juz za soba...

netha
wspólczuje serdecznie chorej córci, jak ja nie cierpie kiedy mój mały gorączkuje...
netha (angie)
Kamila - kurcze 16 godz to długo, nic nie pozostaje tylko trzeba być dobrej myśli, a na kiedy masz termin? będziesz rodzić w szpitalu w Wałbrzychu? daj znać co powiedział lekarz
Kamila-w1
Termin mam na 5 grudnia, i rodzic będę w Wałbrzychu, bo lekarza mam w szpitalu, poza tym Michałka tez rodziłam w Wałbrzychu i na opiekę nie narzekam...
beata1104
Kamila-w1- to życzymy szybkiego porodu 08.gif nie będzie tak źle, drugi poród zawsze szybciej słyszałam 04.gif 04.gif 04.gif
Z Wojtusia chorobą nie ma co pisać, Kraniostenoza jest poprostu wadą czaszki 32.gif

Clio- zazdraszczam karmienia icon_redface.gif icon_redface.gif

Netha- o fajnie masz na 9 do pracy, ja chodze na zmiany i w tym tygodniu wstaje o 4 rano 21.gif 21.gif
netha (angie)
CYTAT(beata1104 @ Wed, 04 Nov 2009 - 15:44) *
Netha- o fajnie masz na 9 do pracy, ja chodze na zmiany i w tym tygodniu wstaje o 4 rano 21.gif 21.gif

łoooooooo 37.gif współczuje takich godzin...ale za to z drugiej strony wcześniej wracasz icon_wink.gif przynajmniej ludzi w ciągu dnia mozesz zobaczyć, bo ja na 9 i do 17 to teraz już prawie ciemno o tej godzinie...dobrze, ze chociaż można wyjść wcześniej na karmienie
a Ty gdzie pracujesz?


Kamila
- a do jakiego lekarza chodzisz? ja też na opiekę w szpitalu nie narzekałam, ale też miałam tam troszkę znajomości 06.gif a termin już tuż tuż 06.gif

załatwiłam dzisiaj lekarza z medycyny pracy i zawiozłam zaświadczenia do pracy...no i przeżywam moje ostatnie 9 dni ........ech, zmykam i niezanudzam icon_wink.gif
Kamila-w1
Netha ja chodze teraz do Jastrzębskiego...
Ciesz sie wolnościa a sie nie zamartwiaj ze do pracy wrócić trzeba...przezyjecie z dzidzią...

widzę dziewczyny ze w końcu nam sie powoli wątek rozwija...oby tak dalej....
clio
Netha a maluchy z kim zostawiasz?
zdrówka dla Natalki

Kamila spokojnie ja też się bałam i podobnie jak Ty pierwsze rodziłam 17 godzin a teraz się w 3 godziny uwinęłam icon_wink.gif
zobaczysz będzie dobrze

Beata no nie wiem, cale noce nie śpie bo ten czort mały tylko cyca icon_wink.gif
ale nie mam sumienia go całkiem odstawić, w końcu to już ostatni raz, bo więcej dzieci mieć nie będziemy
tęskni mi się za brzuszkiem, obie ciąże miałam lekkie i dobrze się czułam

beata1104
Netha- ciesz sie wolnym jak najlepiej icon_smile.gif ja pracuje w Toyocie 29.gif

A dziś mój starszy ma urodzinki więc postawimy po soczku pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
netha (angie)
beatko - zdrówko synka! impreza.gif
cieszę się, cieszę 29.gif wkońcu jeszcze kilka dni tylko dla nas 06.gif
a dzisiaj zrobiłam dziecku test! otóż nakarmiłam go rano przed 9 cycem, później dostał butelkę z mlekiem modyfikowanym, ładnie usnął (bez cyca!), później zjadł kaszkę i deserek, przed dżemką znów mleczko z butelki i znów zmęczony ładnie usnął i obudził się po 16 w nagrodę dostał cyca, bo o tej porze będę już w domu 06.gif mam nadzieję, że tak mu zostanie, ale jakoś mnie to uspokoiło i ucieszyło, bo bałam się że on nie bedzie chciał usnać bez cyca ( z Natalką tak miałam)

jutro mój S ma wolne i ruszam na zakupy...ciekawe czy cos znajdę ciekawego...
a wczoraj przejeżdzałam przez Sobięcin koło budowy tego centrum i w szoku jestem że to takie duże stawiają 37.gif

clio - przyjeżdża do nas teściowa...niby fajnie bo jak nie patrzeć to "swój" człowiek i babcia krzywdy nie zrobi, ale będzie z nami pomieszkiwać od pon do piątku a my mamy małe mieszkanko 2 pokoje (jak to na Piaskowej) mam nadzieję, że przeżyjemy i oby do wiosny, bo później będę szukac niani 06.gif
Kamila-w1
Cześc dziewczyny, a ja po wizycie, nic sie do porodu nie szykuje, cisza jak makiem zasiał...Tylko mnie llekarz troche zdenerwowoał, bo ja tu w stresie bo juz niedługo mi zostało a on mi karze przyjśc na wizyte dopiero za miesiac...hmmm tyle sie dobrego o Jastrzębskim nasluchalam ale teraz to sama juz nie wiem..l 21.gif

Widzisz netha będzie dobrze...dasz rade i ty i mały icon_smile.gif co prawda nie zazdoszcze pomieszkiwania z teściowa, ja swoja to bym chyba udusiła...Ale z drugiej strony chyba to lepsze niz obca baba platająca sie po mieszkaniu...
beata1104
CYTAT(Kamila-w1 @ Fri, 06 Nov 2009 - 13:39) *
Cześc dziewczyny, a ja po wizycie, nic sie do porodu nie szykuje, cisza jak makiem zasiał...Tylko mnie llekarz troche zdenerwowoał, bo ja tu w stresie bo juz niedługo mi zostało a on mi karze przyjśc na wizyte dopiero za miesiac...hmmm tyle sie dobrego o Jastrzębskim nasluchalam ale teraz to sama juz nie wiem..l 21.gif

Widzisz netha będzie dobrze...dasz rade i ty i mały icon_smile.gif co prawda nie zazdoszcze pomieszkiwania z teściowa, ja swoja to bym chyba udusiła...Ale z drugiej strony chyba to lepsze niz obca baba platająca sie po mieszkaniu...

Jastrzębski bardzo fajny lekarz też miałam z nim styczność jak jeszcze w Świebodzicach pracował 06.gif 06.gif może na mikołaja urodzisz 08.gif 04.gif 04.gif 04.gif

A co do teściowej, diabel.gif to niewiem co lepsze 08.gif 08.gif netha mam nadzieje że jakoś dacie rade z teściową przytul.gif przytul.gif przytul.gif
beata1104
Netha- jak zakupki, kurtka kupiona? Bo ja nadal bez kurtki w niedziele mamy chrzciny a ja nie mam w czym iść 21.gif przymierzyłam chyba z 40 róznych kurtek i płaszczyków i nic na mnie nie pasuje 32.gif
netha (angie)
CYTAT(beata1104 @ Sun, 08 Nov 2009 - 17:14) *
Netha- jak zakupki, kurtka kupiona? Bo ja nadal bez kurtki w niedziele mamy chrzciny a ja nie mam w czym iść 21.gif przymierzyłam chyba z 40 róznych kurtek i płaszczyków i nic na mnie nie pasuje 32.gif

kobieto - proszę nie wspominaj nic o kurtce 21.gif nic nie ma, no nie ma a dodam, że ja zbyt wybredna nie jestem 21.gif temat kurtki skończył się na tym, że paraduje w starej 37.gif jakbys kiedyś napotkała kobiete w starej kurtce to będę ja 06.gif
mam taki piękny plan, że wróce do pracy, schudne i w styczniu kupię sobie piękną kurteczkę na wyprzedarzy we Wrocku 06.gif fajny plan, nie? (ciekawe czy do stycznia coś zrzuce...)
za to kupiłam buty takie do pracy wygodne, dwa sweterki które mają na celu zakrycie moich po ciążowych krągłości 06.gif i garnek do gotowania na parze 06.gif 06.gif 06.gif

a ja w ciąży chodziłam do Puskarza a Jastrzębskiego spotkałam jak leżałam na patologii, miły człowiek, wygonił mnie - dosłownie - w czwartek do domu a w piątek rano już wracałam bo mi wody odeszły 06.gif , szkoda tylko, ze do niego takie kolejki są na wizytę
Kamila-w1
Netha własnie sie zastanawiam dlaczego az takie kolejki, dostac sie do niego graniczy z cudem, ale moim zdaniem jest dośc mocno przereklamowany...nie chciałabym tutaj jakiejs antyreklamy panu d robic, no ale niestety w piatek ide skonsultować moją ciążę z dr Suchockim, mam zbyt wiele nieprawidłowości zeby tak to zostawić...hmm Jastrzebski bardzo miły, czarujący i uprzejmy ale mam wrażenie że straszny rutyniarz... niestety nie zlecił mi nawet koniecznych badań icon_sad.gif a to już koniec ciąży....
A tak a propos twojej pracy czy to juz jutro wielki dzień??? no i wierze w to ze zrucisz trochę do stycznia i rzeczywiście wyrwiesz coś fajnego na tych wyprzedażach... icon_smile.gif
netha (angie)
CYTAT(Kamila-w1 @ Sun, 08 Nov 2009 - 21:04) *
Jastrzebski bardzo miły, czarujący i uprzejmy

i dlatego do niego taki sznureczek na wizytÄ™...
bardzo dobrze że idziesz na konsultacje do innego lekarza i koniecznie niech Ci zrobią wymaz jak jeszcze nie miałaś, to ważne

a do pracy ruszam w czwartek, jutro jeszcze luż, w środę przyjeżdża teściowa...ale póki co impreza.gif icon_wink.gif
clio
Kamila miły i sympatyczny ale skoro ma takie obłożenie to widać nie ma czasu na dokładne zajęcie się pacjentką
Dobrze że się skonsultujesz, będziesz spokojniejsza

Netha to trzymam za powrót do pracy
Chętnie przyjmę Twoje kg bo jazkolei chuda jestem po tej ciąży strasznie ale nie dość że Timi wszystko wyssał to jeszcze różne stresy się nałożyły

Beata zawsze tak jest jak chce się kupić to nic nie ma albo nie pasuje
mam nadzieję że znajdziesz kurtkę

netha (angie)
CYTAT(clio @ Sun, 08 Nov 2009 - 22:55) *
Chętnie przyjmę Twoje kg bo jazkolei chuda jestem po tej ciąży strasznie ale nie dość że Timi wszystko wyssał to jeszcze różne stresy się nałożyły


moja Droga! to kiedy i gdzie się umawiamy na przekazanie moich nadkilogramów??? no z nieba mi spadasz 06.gif 06.gif 06.gif
beata1104
CYTAT(clio @ Sun, 08 Nov 2009 - 22:55) *
Chętnie przyjmę Twoje kg bo jazkolei chuda jestem po tej ciąży strasznie ale nie dość że Timi wszystko wyssał to jeszcze różne stresy się nałożyły

To ja też chętnie oddam 06.gif 06.gif 06.gif
Xenna
To ja też koleżance pomogę i oddam troszkę nadmiaru z brzuszka icon_wink.gif
Cwiczę,ćwiczę,brzuch niby napięty a oponka jak była tak jest.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.