To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wyprawkowe HITY i KITY

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
malinka1978
o ile wiem to gryka jest twardsza. i po 3 miesiacach trzeba zmienic na druga strone materac.tak mi w sklepie powiedzieli.
malinka1978
ostatnio kupilam Huggisy megapake 3-6 kg i sa male na mojego synka 32.gif 21.gif jestem rozczarowana bo pampersa byly dobre tej wielkosci. wydalam 40 zl i poszlo w bloto. chyba ze bedzie mial mini majtki
LilySnape
^ A ja, jak byłam zachwycona pampersami Huggies, tymi z Puchatkiem, od 4-9 kg tak przestałam. Synek waży 7 kg a te pampersy są już na niego przymaławe. Przeprosiłam się z pampersami Pampersa - są większe, akurat na niego. Więc coś w tym chyba jest icon_wink.gif
szantrapa
CYTAT(malinka1978 @ pon, 17 wrz 2007 - 13:27) *
o ile wiem to gryka jest twardsza. i po 3 miesiacach trzeba zmienic na druga strone materac.tak mi w sklepie powiedzieli.


U nas gryka jest bardzo mięciutka, Oli się w nią zapada , cały materac się rusza, uważam, że przy jej wadze to już nie jest dobry pomysł.

A co do huggiesów...u nas przemakały, dawno z nich zrezygnowaliśmy
AniaS79
HITY:
- leżaczek-bujaczek z Chicco
- pieluchy Bella Happy Start
- przewijak nakładany na łóżeczko
- wózek z parasolką przeciwsłoneczną i z moskitierą
- fotelik wpinany w stelaż wózka
- duże, pompowane koła w wózku
- chusteczki nawilżane Bobini (idealne "w trasę" - mają plastikowe zamknięcie i nie wysychają)
- leżaczek "foczka" do wanienki
- Oilatum - emulsja do kÄ…pieli
- wszelkie pajacyki na noc (koniecznie rozpinane w kroku)
- body rozpinane na całej długości

KITY:
- chusteczki Nivea (za twarde i za suche)
- wszelkie kaftaniki i ubranka zapinane na plecach
- pieluchy Huggies 3-6kg (ostatnia warstwa wewnÄ…trz przykleja siÄ™ do pupy)
- ubranka zapinane na guziki (zwłaszcza body i pajacyki)
- czapeczki bez wiązania (ładne, ale moja córka natychmiast ma je albo na oczach, albo poprzekręcane)

Jak sobie coÅ› przypomnÄ™ to dopiszÄ™ icon_smile.gif

Trusia
HITY
* materacyk piankowo - kokosowy
* łyżeczka z silikonową czaszą mała do pierwszych zupek, leków itp.
* ceratka do przewijania
* leżaczek-bujaczek - sama nauczyła się na nim huśtać mając ze 4 miechy icon_smile.gif
* termometr do wanny - reklamówka Balneum, miał 3 opcje: zimno, ok, gorąco icon_wink.gif
* pieluszki z LIDLa (Cien)
* sudocrem
* prześcieradła kąpielowe - gigantyczne płachty mięsistej flaneli, 179,5 raza lepsze od ręczników - gładkie, miękkie, można fajnie zawinąć nawet dwulatka)
* wkładki laktacyjne PENATEN
* kocyk polarowy w opozycji do kocyka zwykłego, z włoskami, które właziły do dzioba Młodej
* chusteczki do pupy Rossmann w pudełeczku jakże praktycznym
* krzesełko do karmienia rozstawiane na krzesło i stół
KITY
* smoczek do ssania
* laktator LAKTA
* gąbkowa wkładka do wanienki
* przewijak
* body (dzięki któremu kupa właziła WSZĘDZIE, a w rozmiarze większym się młoda zaplątywała)
* wkładki laktacyjne BELLA - w ogóle niechłonne i się przylepiały do wyciekającego pokarmu, błe
* maksymalnie badziewne i niewygodne nożyczki do paznokci, koszmar. Zastąpiłam je normalnymi nożyczkami dla dorosłych o szerokich i niespiczastych ostrzach i przestałam zacinać dziecko.
* nosidełka
* karuzelka nad łózko
Agulka 333
CYTAT(Trusia @ czw, 20 wrz 2007 - 15:01) *
* maksymalnie badziewne i niewygodne nożyczki do paznokci, koszmar. Zastąpiłam je normalnymi nożyczkami dla dorosłych o szerokich i niespiczastych ostrzach i przestałam zacinać dziecko.


Mnie też wkurzyły te specjalne nożyczki do paznokci dla niemowlaków. 21.gif
Zwykłe dorosłe do paznokci są OK.
Ptasia
Do HITÓW musze dopisać
leżaczek Fischer Price z wibracjami, niunia je uwielbia od razu zasypia
karuzelke tej samej firmy z pilotem, nie trzeba wstawac jak sie skonczy melodyjka a mała sie bardzo uspokaja przy niej
Bepanthen do brodawek i do pupy
woda morska w rozpylaczu do noska
wszelkiego rodzaju beciki które po rozłozeniu robia za kocyk lub zeby położyc na nim dziecko szybko sie brudza wiec warto miec kilka
ubranka z kapturkiem takie cieplejsze szczególnie ze mała wdała sie w mamę i nienawidzi czapek 08.gif

Kity
zapinane z tyłu ubranka (koszmar jakis)
pieluszki Bella (krótkie a szerokie i jakkies malo chłonne)
czapeczki smerfetki albo sa na czubku głowy albo na oczach
konto_usunięte
Ptasia, a jakie to sÄ… czapeczki smerfetki?? icon_redface.gif kurczaki, nie wiem...
Choco.
Rzodkiewka- to coÅ› takiego https://www.allegro.pl/item243188986_56_68_...tka_rozowa.html
konto_usunięte
dzięki, Dagmara 06.gif
kolizja oznaczeń 08.gif
ja na takie czapki mówię "czapko-skarpeta" 08.gif
Martka26
Hity dla mamy:
- podwójnie działający krem przeciw rozstępom Mustela (stosowałam 2 razy dziennie od 2 miesiaca ciąży i nie mam ani jednego rozstepu, a po porodzie skóra szybko odzyskała elastyczność)
- laktator Mini Electric Medela
- wkładki laktacyjne Baby Ono (cienkie i niewidoczne pod ubraniem) i Chicco (bardzo chłonne)
- szare mydło po porodzie

Hity dla dziecka:
- wanienka Onda
- maść Alantan Plus do pupy
- pieluchy Pampers New Born 2-5 kg
- Emulsja Ojlatum do kÄ…pieli
- nożyczki do paznokci Baby Ono
- rożek Ferreti - wygląda jak nowy mimo wielokrotnego prania w wysokich temperaturach - obecnie używany jako kołderka
- cienkie bawełniane kocyki
- butelki Dr Brown's
- wózek Emmaljunga - sprawdza się na spacerach po lesie

Kity:
- pieluchy Huggies New Born 2-5 kg
- butelki Avent, Nuk i Canpol - moja córeczka krztusiła sie pijąc z tych butelek
- mydełko Ojlatum
Ptasia
HIT:
smoczek NUBY imitujacy piers dla tych dzieci które zrobiły sobie z cycka smoczek
żel poporodowy Mustela

KITY
wkładki laktacyjne Jonhsona
ania1
HITY
- rożek
- masc pieluszkowa (używana na oddziałach noworodkowych) smarujemy nią nie tylko pupę, ale i wszystkie fałdki icon_smile.gif do kupienia w aptece za około 25 zł (na receptę 5 zł)
- body i pajacyki

KITY
- największym kitem wyprawkowym są moim zdaniem śpiochy i koszulki. Koszulki przy podnoszeniu dziecka i karmieniu podchodza do góry, dziecku jest niewygodnie, trzeba czesto poprawiac koszulke.
- laktatory ręczne. Szybciej idzie ręczne ściaganie pokarmu.
AniaS79
Do HITÓW dopisuję matę edukacyjną Tiny Love. Moje dziecko zwariowało ze szczęścia icon_biggrin.gif

LilySnape
W ogóle maty są OK choć bylam do nich trochę uprzedzona. Mój synek może na nich spędzić trochę czasu, co jest b. pomocne, trzeba mu tylko zmieniać pozycję icon_wink.gif
ana84
HITY:
huśtawka fisher price na baterie
sudocrem
pieluszki pampers
pieluszki bella happy
zel na zeby dentinox
body i spiochy z rozcieciem w kroczku

KITY:
gruszka do nosa
pajace bez rozciecia w kroczku - zeby przewinac dziecko trzeba je cale rozbierac
koszulki
użytkownik usunięty
A ja właśnie kupiłam sobie wkładki laktacyjne silikonowe. Są super. I nie muszę przez najbliższe dwa lata kilka miesięcy* wydawać pieniędzy na wkładki jednorazowe, więc koszt się zwróci.



Nie widać ich pod cieniutkimi bluzeczkami dzianinowymi, a bardzo mi to zawsze przeszkadzało, że nawet najcieńsze wkładki przebijały. Poza tym śpię bez biustonosza i nie zalewam się mlekiem icon_smile.gif

-----------------

* Mała errata. Doczytałam w instrukcji, że wkładki zachowują swoje właściwości przez co najmniej 4 miesiące lub dłużej w zależności od użytkowania zgodnie z instrukcją. Jak skończę je używać to dam znać ile wytrzymały icon_smile.gif
Martka26
Super hit na zaczerwienionÄ… pupÄ™ to krem Eryteal firmy Klorane.
agnecha
HITY:
-oliatum do kÄ…pieli
-Frida na katar
-inhalator
-body zapinane w kroku, na krótki i na długi rękaw z zatrzaskami przy dziurze na głowę icon_smile.gif [zamiast koszulek, kaftaników]
-pajace na suwak/zatrzaski
-skarpetki [spokojnie mogą służyć za niedrapki icon_wink.gif]
-śpiworek na suwak do wózka [czególnie na zimę i jesień dla maleńkiego dzidziusia - ja używałam do pół roku]
-wyprawka dla niemowlaka z Macro [niecałe 50zł], bdb. jakości body i koszulki dla większego malca [tak od ok.4kg], używałam do 9 miesiąca, spodenki, czapeczka niedrapki dla maluszka
-kocyk a'la rozek

KITY:
-gruszka do nosa
-wkładki laktacyjne
LilySnape
Wiecie co, wczoraj zastanawiałam się nad największym kitem i doszłam do wniosku, że były to nożyczki dla niemowląt Canpol Babies i łapki niedrapki. Nożyczki tępe, źle się nimi obcina i pazurki zostają zbyt długie a łapki niedrapki ciągle spadały.
Ammm
Ja jeszcze nie mam dziecka po tej stronie, a juz wiem, ze nozyczki Canpol to kit 06.gif
Po pierwszej probie uruchomienia tak mi sie "uchwyty" powbijaly w palce ze zostaly mi slady glebokosci kilku milimetrow. A nie mam jakichs paluszkow-serdelkow.
Ewelinek
A ja mam nożyczki z Babyono i nie narzekam icon_wink.gif mają zaokrąglone końce, są małe- niemowlęce jak je nazywacie, pazurki Młodemu od początku obcinam gdy nie śpi i jeszcze ani razu nie zdarzyła się wpadka i jestem zadowolona icon_biggrin.gif
Tusia8
A ja mam nożyczki Canpola oraz Babyono. Canpol-OKRUTNY kit, za grube, nie da się nimi obciąć takich małych pazurków!! I do tego w ogóle nieostre. Natomiast Babyono są super, dużo cieńsze, dzięki temu jest łatwo "podejść" paznokieć, no i ostre. Tak więc BabyOno polecam!!
shira
a ja mam pytanie o okrycia kÄ…pielowe z kapturkiem dla maluszka.
Czy rozmiar 80x80 starcza na długo? czy lepiej od razu brać 100x100?

fajnie, żę piszecie o nożyczkach. Miałam ostatnio wziąć właśnie canpola, ale po
waszych postach zrezygnowałam 04.gif Poszukam innych.
Zastanawiam się natomiast nad cążkami. są one lepsze od nożyczek czy nie?
Tusiol
CYTAT(shira @ pon, 01 paź 2007 - 14:55) *
Zastanawiam się natomiast nad cążkami. są one lepsze od nożyczek czy nie?


U nas się nie sprawdziły. Paznokcie są takie miękkie, że ciężko było mi je cążkami obcinać.
Ewelinek
ręczniki z kapturkiem lepiej 100x100 u nas sprawdzają się rewelacyjnie do tej pory icon_biggrin.gif

cążki zupełnie nie zdały egzaminu
*sylka*
CYTAT(Ewelinek @ pon, 01 paź 2007 - 20:24) *
cążki zupełnie nie zdały egzaminu


a ja sobie bez nich nie wyobrażam 37.gif , nożyczek z zaokrąglonymi końcówkami nie użylam ani razu

Ewelinek
CYTAT(Sylwia_82 @ pon, 01 paź 2007 - 18:39) *
a ja sobie bez nich nie wyobrażam 37.gif , nożyczek z zaokrąglonymi końcówkami nie użylam ani razu

a ja cążek raz użyłam i prawie Antkowi kawałek palca ucięłam 37.gif
pat09
HITY-
body zapinane w kroku,
nozyczki NUK
reczniki z kapturkiem
pieluchy pampers
chusteczki pampers, dzidzius
sudokrem,
spacerowka chicco

KITY-
koszulki na sznureczki,
pieluchy huggies,

Ariannae
Hity: pajacyki rozpinane na całej długości,
miękkie gryzaki z płynem w srodku,
leżaczek,
rozek (becik),
sterylizator do mikrofalówki
Kity: dresik dla noworodka (rozm. 56) z potwornie mocną gumką u spodni (dziecko nie da sie w niego ubrać), bluzeczki dla noworodka zakładanie przez głowę (też klopot z ujarzmieniem dziecka i ubraniem),
podgrzewacz do butelek (wystarczy garnuszek z gorÄ…cÄ… wodÄ…),
tabletki do zimnej sterylizacji butelek (śmierdzą chlorem, człowiek ma wrażenie, ze jest na basenie i w końcu gotuje taką butelkę przez 10 min. bo boi sie dać dziecku taką smierdzacą),
gruszka do nosa
Joanna 81
Podpisuję się pod tym, że wielki kit to nożyczki Canpol, chyba łodygi kwiatków można nimi obcinać, bo innego zastosowania nie widzę, są tępe, grube, beznadziejne! I nie wierzę, że komuś udało się nimi obciąć pazurki u maluszka!!!

Kitem są też wszelkiego rodzaju czapki bez wiązań - u nas nigdy nie zakrywały uszu 21.gif Przesuwały się gdy Niunia ruszyła głową ... Kolejny kit to pajace zakładane przez głowę bez rozpięcia w kroku.

Hit - pajace rozpinane na całej długości lub w kroku na napki, pieluchy Bella Happy ( pampersy wielokrotnie nam przemokły lub nie sprostały wielkim wymaganiom mojej córci 43.gif 43.gif 04.gif 04.gif )
emce
Jeśli chodzi o nożyczki do paznokci, to polecam NUKa. Używamy od 6,5 roku ciągle (od roku dla dwójki) i nadal dzialają bez zarzutu. Swietne są!

A pieluch uzywamy Tesco fioletowych, Dada z Biedronki i z Lidla Cień, sporadycznie Pampers. Super są pielucho-majtki Pampersy, ale to juz dla starszych dzieci. Tylko drogie, niestety...
shira
moja bratowa używa pieluszek cien z lidla i też jest zadowolona. cena za paczkę to
u nas 30 zł.

mam pytanko co do pielęgnacji pępka. bratowa mieszka w niemczech i tam pępek zasypują specjalnym
proszkiem. SZybko wyszusza i nie ma problemów. Ma mi przesłać opakowanie. U nas to chyba tylko spirytus,
ale pytam bo może się mylę. A tak na marginesie to bobaska nie boli jak się rankę spirytusem przemywa?
Hexi
to dopisuje:
HITY
pieluszki huggies (z kubusiem) w dalszym ciagu najbardziej nam pasuja...ale tu chyba kwestia gustu
alantan plus masc - do doopki, nie wiemy co to odparzenia
chusta hoppediz...jest cudnie a z wozka korzystamy sporadycznie o wiele wygodniej przywiazac malucha do siebie. i na miasto i na grzyby latamy a w domu brzdaca na plecy i do roboty 06.gif 29.gif
czapeczki bez wiazan - za rada fizioterapeuty - wiazania moga powodowac lub poglebiac skrzywienie glowki w jedna strone.
lezaczek - bujaczek fisher prise, rece od bujania nie odpadaja, samochodem nie trzeba jezdzic a mis spi icon_wink.gif
zabawki jak najprostrze, hitem absolutnym okazaly sie plastikowe koraliki na zylce i zwykla grzechotka - czyli jeden bodziec na raz albo kolorowe albo grzechocze icon_smile.gif
na kolki i wszelkie problemy brzuszkowe plantex
rajstopki - tylko trzeba pilnowac zeby gumka nie byla za ciasna
gosiata1
U nas jak najbardziej sprawdzają się pieluszki Huggies i maść Hippa na odparzenia.
A uważam,że maść Nivea przeciw odparzeniom jest za gesta i ciężko się rozsmarowuje.
Ariannae
Shira:
No tak, u nas to rzeczywiście jest tylko roztwór spirytusu 70% (2 kieliszki spirytusu na kieliszek przegotowanej wody). Są też gaziki Leko (nasączone spirytusem), ale one są sztywne i trudno nimi dotrzeć do wszystkich zakamarków pępka.

Dziecka podobno (wg połoznej) to nie boli. Trzeba solidnie przemywać kikut pępowiny ze wszystkich stron, choc mi to czasami było wręcz słabo (nie cierpię ranek, krwi itp., a toto sie zrobiło czarne i bleee (nim odpadnie takie musi być 29.gif )
tissaia
To i ja dorzucÄ™ swoje 3 grosze icon_smile.gif

HITY - zdecydowanie pajacyki rozpinane na całek długości,
przewijak -do tej pory w użyciu,
podgrzewacz do butelek -był czas, ze działał 24h/dobę i cały czas stała w nim awaryjna butelka z wodą w optymalnej temperaturze,
nożyczki Bebe Confort - takie z wieeeelkimi dziurami na palce i okragłymi czubkami, chowane do specjalnego plastikowego "pokrowca"
krem Nivea na odparzenia,
ręczniki kąpielowe z "kapturkami" ,
śliniaczki foliowe - np. z Ikea,
malutka lampka nocna Canpol, która włącza się na dźwięk płaczu dziecka- rewelacja za niewielkie pieniądze!


KITY
butelki Canpol- leje się z nich, choćby nie wiem jak mocno dokręcac,
nożyczki Canpol,
materiałowe śliniaczki -nie do doprania, wyglądają buro....,
pieluszki i chusteczki Huggies - ale to kwestia indywidualna, Maks jest na nie uczulony,
czapeczki bawełniane wszelakiej maści - takie "pokąpielowe" - u nas użyte RAZ,
Å‚apki-niedrapki -o wiele lepsze sÄ… skarpetki!,
leżaczek -bujak - zwany przez mojego Brata katapultą icon_smile.gif- ( my mieliśmy Tako, Maks pałał do niego szczerą nienawiścią),


Choco.
CYTAT(Tissaia @ wto, 02 paź 2007 - 16:25) *
malutka lampka nocna Canpol, która włącza się na dźwięk płaczu dziecka- rewelacja za niewielkie pieniądze!


Tiss- jak tak lampka wygląda? Można dostać ją na allegro?
joaba

Hejka kurcze tyle rzeczy wypisujecie ,ja chyba faktycznie baba ze wsi jestem bo połowy nie miałam,a dziecko ponoć mam zadbane 02.gif

z hitów ja polecam:
bepathen maśc na odparzona pupę

balneum krem po kÄ…pieli bezzapachowy

sól fizjologiczna do oczek jonsona

kąpiel w krochmalu na alergie skórną

kosmetyki nivea do wrażliwej skóry(biała seria)

zaokrÄ…klone patyczki do uszek

antykolkowa butelkÄ™

szczotkÄ™ do butelek

nożyczki zaokraglone,

szczoteczka z naturalnego włosia do włosków.

frida na katarek

rożek usztywniany świetny na początki do nauki karmienia piersią

baldachim i prześcieradełko z falbankami -gadżety owszem drogie i tylko cieszące oko ale dodają uroku kącikowi dla dziecka,które tam spędza dużo czasu,to taki wuróznik słodkiego kącika maleństwa w domu.

karuzelka fisher price -uspokajacz sprawdzony i wielofunkcyjny

przewijak -Å‚atwy do wytarcia po przewijaniu

podgrzewacz z (regulacją i przyłączem) w samochodzie do butelek,np w nocy zawsze ciepła woda lub herbatka w pogotowiu.

śpiochy tylko pajacyki rozpinane w kroku

koszulki-body

pościel do wózka -bawełniana lepsza niż kocyk.

tetrowe pieluchy dobre na wszystko i pod wszystko,na podusie gdy dziecko ulewa,do wytarcia zamiast ręcznika itd.

rajstopki zamiast skarpetek i spodenek na co dzień

rekawiczki osłonki na łapki-dzieci lubią się drapać


dla mamy hity:

herbatka hipp na laktacjÄ™


laktator avent ,jak trzeba odciagnÄ… cpokarm bo wychodzi siÄ™ np. do pracy.

wkładki laktacyjne

staniki do karmienia 2 rozmiary większe

triderm na popękane brodawki-jak dziecko pogryzie ,lub po porodzie jak pękają przy nawale pokarmu

wózek lekki i na pompowanych kołach-ja mam Mutsy 3 kołowy i oki jest na te moje leśne wertepy.



kity:

Seria oilatum-tylko potówki po tym wyskakują

uradzenie aventa do sterylizacji butelek-klamot , który sprzedałam 2 miechy po porodzie , wystarczy do wrzątku na parę minut butelkę i smoczek włożyć.

śpiochy zapinane tylko na ramionach.

pieluchy frote

poduszka rogal do karmienia piersią-zbędna

nosidełko tylko dla umięśnionych na letnie dni.

poporodowy pas wyszczuplajÄ…cy-kiszki w nim bolÄ….

torby do wózka z przewijakiem -zajmuja dużo miejsca w torbie.

jak mi sie coÅ› przypomni to dopiszÄ™.























Ptasia
Wiem że pewnie juz nie raz o tym było ale nie moge znależć(taka ze mnie sierotka komputerowa). Czy któraś może polecic jakis konkretny nawilżacz powietrza?

Do KITÓW dopisuję gruszkę do nosa Canpol kompletnie nie wiem co ona mialaby wciągac skora siłassąca jest równa prawie zero 21.gif

I też poproszę o namiary na tą lampkę nocną CANPOL
alcia
Hity:
krem Sudokrem - pupa wyglada po nim rewelacyjnie
masć bepanthen - na popekane brodawki dzieki niej mogłam karmic cały czas bez bólu
body - zarówno te rozpinane w całości jak i zapinane w kroku REWELACJA
pieluszki huggies i happy bella
pieluszki tetrowe - dobre do wszystkiego
duze płatki kosmetyczne - do umycia buzi czy pupy rewelacja
mokre chusteczki - zero problemu z przewijaniem
butelki Avent
termometr douszny BRAUN
leżaczek, bujaczek- mozna dziecko zabrac w kazdy zakamarek domu nawet do WC icon_smile.gif



Kity:
Gaziki LEKO- sztywne i beznadziejne do pielegnacji pepuszka
gruszka do nosa Canpol - nie wiem kto nazwał tak to coś nie wiem do czego to ma służyć
baldachim do lóżeczka - zbędne szczególnie dla dzieci urodzonych latem
pajacyk z odpinana tylko jedna nogawką - PORAŻKA nie wiem jak włozyc dziecku druga nogę


Jak mi cos przyjdzie do glowy to dopisze
malinka1978
Hity-
butelki NUK i DR Browns antykolkowa
pieluchy DADA , pampers
odciagacz MEDELI reczny za 59 zł polecam


Kity
kaftaniki
gruszka, nozyczki i butelki Canpol- przeciekajÄ…

AVENT podgrzewacz- nie ma wyłącznika temperatury dopiero jak sie wyjmie z pradu
malinka1978
hity
penaten wkladki

kity
laktator reczny lakta plus
wkladki bella przesuwaly sie i odklejala sie ceratka
Zelda
HITY:
-pajacyki,
-rożek,
-wkładki NUK,
-pieluchy tetrowe
-laktator ręczny MEDELA
-maść na popękane brodawki MEDELA (nazwę dopiszę bo mi wyleciała z głowy)
-kólko poporodowe po nacięciu tylko dzięki niemu moge posiedzieć chwilę chociaż
-nakładki silikonowe Avent na sutki
-pieluchy Pampers
-chusteczki Nivea i pampers sensitive
-płatki Dzidziuś
kitów na razie nie mam...
jezzabell
jesli chodzi o ten proszek to tez chcialabym sie dowiedziec jak sie nazywa mam kogos w niemczech wiec by mi przyslala w polsce jest taki specjalny proszek na rany dermatol sie nazywa zawsze mozna sie zapytac czy to cos podobnego
prosze o informacje PLS
gosiata1
Ja jeszcze dodam do hitów,wkładki laktacyjne firmy Tommee Tippee (op.36 sztuk,koszt 24zł.),lepsze niż Penaten i Johnson(po nich zostawały mi farfocle na piersiach).
LilySnape
Przeprosiłam się z pieluchami Pampersa. Fajne są te 'flexi'. Nie przeciekają nam. Huggies o tej samej wadze są zbyt wąskie, krótkie i gdy synek zaczął ważyć 7 kg, przeciekały, a niby są od 4-9 kg. Rozłaziły się przy zapięciach.
Guciowa
idzie jesień więc trzeba zacząć stosować polepszacze humorków a więc

dla mnie największy hit są moje własne mleczarenki icon_smile.gif produkują tyle mlesia ile trzeba

ponadto wszytko jak piszecie jak wyżej jeśli chodzi o hity 03.gif

największy kit niestety jak na razie kontakty ze słuzbą zdrowia
Zelda
ja jeszcze dodam do Hitów tetrowe pieluszki,są rewelacyjne np. do kąpieli i przy karmieniu bo jedna karmię a z drugie mi rzeka mleka płynie...
oraz niania elektryczna philipsa...super sprawa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.