To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
lena85uk
Mozna juz dopisac bo bedziemy sie starac jak tylko wyjme spirale czyli juz za tydzien icon_smile.gif
alecta
Zajac no wlasnie wczoraj Amil robilam po południu i nic nie wyszło, a on niby ma czułość 20, a bobo 25.
No nic zobaczymy jutro rano...obym znowu zobaczyła 2 kreseczki
alecta
No i du.a Amil wyszedł mi negatywnie icon_sad.gif
Nawet cienia drugiej kreseczki nie ma.
Kupię jeszcze jakieś inne testy żeby mieć 100% pewność
kamixx
alecta hymm kup taki test co ma czułość 10
alecta
Nowłasnie u mnie takich nie ma w aptekach.
A co lepsze test o czułości 25 pokazał mi ciążę, a ten o czułości 20 nie icon_sad.gif

No, ale muszę to sprawdzić innymi testami jeszcze.
Ogólnie wczoraj chciałam sobie zrobić bete, ale po wyczekaniu się w kolejce dowiedziałam się, że to badanie wysyłają do Rzeszowa i wyniki miałabym w przyszłym tyg icon_eek.gif
Słyszałyście kiedyś taki absurd?
kamixx
to rzeczywiści długo u mnie w mojej miejscowości czeka się 2 dni, dlatego robię w Poznaniu wynik mam po 3-4 godz.
zając_Poziomka
Rzeczywiście absurd.
Kup jeszcze bobotest. Kiedy inne były negatywne ten miałam pozytywny. W ogóle ma świetne opinie. Cyferki cyferkami a praktyka swoje
alecta
No wiec sytuacja wyglada tak:
Amil - negatywny
Pinki - negatywny
Bobotest x 2 - z blada kreska
Vitam - z blada kreska

Teraz juz w ogole zglupialam icon_sad.gif
Poczrkam kilka dni i powtorze.
W sumie @ powinnam miec dopiero kolo 11ego
zając_Poziomka
Dla mnie wszystko jest jasne icon_smile.gif juz mam gratulowac czy wolisz poczekac? icon_razz.gif
alecta
Wyszlam na swiatlo dzienne i na Pinkim jest zarys drugiej kreseczki icon_smile.gif
Ale jest prawie niewidoczna.
Naz
Bardzo, bardzo wczesna ciąża, to i bardzo, bardzo jasne kreseczki icon_smile.gif

Się zastanawiam, czy po szyjce macicy można już poznać?, że się nie otworzy
kamixx
alecta jeśli @ masz mieć dopiero 11 to nie dziwię się ,że jest tylko cień kreseczki to i tak sukces, że cokolwiek widać
lena85uk
Tez mi sie wydaje ze nawet te jasne kreseczki to juz cos icon_smile.gif Poczekaj z dzien czy dwa i znow testuj icon_smile.gif
Swoja droge odkad postanowione ze druga dzidzia nedzie to ja juz sie nie moge jajeczkowania doczekac icon_biggrin.gif
Sophie25
Robiłam dzis 2 testy i jeden pozytywny a drugi negatyeny wiec niewiem jutro na bete pojde icon_smile.gif
zając_Poziomka
O proszę proszę icon_smile.gif Trzymam kciuki za betę icon_smile.gif
alecta
Ja też trzymam kciuki za bete icon_biggrin.gif

Jezuuu jak mi niedobrze...i wiecznie głoda chodzę...
lena85uk
Ja tez trzymam kciuki bardzo mocno!

Aaa Zajaczku dopisz mnie prosze do starajacych sie bo dzis wyjeli mi spirale i moge jiz sie zaczac starac od teraz wg mojej Pani poloznej icon_razz.gif
alecta
lena85uk to życzę owocnych starań icon_smile.gif
alecta
Nie wytrzymałam i kupiłam dzisiaj test 29.gif
Oczywiście musiałam od razu zrobić, ale przynajmniej jest już wszystko jasne:


icon_smile.gif
zając_Poziomka
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAleż ze mnie czarownica icon_smile.gif GRATULACJE icon_smile.gif

lena, powodzenia icon_smile.gif
alecta
To teraz jeszcze mi płeć wywróż icon_smile.gif
zając_Poziomka
No z tym będzie problem icon_razz.gif Aż tak dobra chyba nie jestem icon_razz.gif
Śni mi się od jakiegoś czasu, że moje dziecię to córka, zobaczymy czy mi się sprawdzi icon_biggrin.gif
zając_Poziomka
Zaczynam, żałować, że się nie założyłam z Tobą icon_razz.gif
Sophie25
alecta to jestesmy razem w watku ciazowym icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jestem co prawda dopiero w jakims 4 tyg icon_smile.gif icon_biggrin.gif
umowiłam sie do gina wiec on powie dokładnie icon_smile.gificon_biggrin.gif

Gratuluje alecta super icon_smile.gif

Zajaczek mi tez sie sniło ze bede miec dziewczynke i sie sprawdziło wiec u Cb wroze dziewczynke a u alecty na odwrót hah icon_biggrin.gif
A ja bym chłopaka chciała do paryyy a maz 2 core mowi ze bedzie smiesznie same baby w domu hah
sonia18a
gratulacje dziewczyny! Zdrowych i spokojnych ciaz!
zając_Poziomka
Sophie, gratuluję icon_smile.gif Ale super, że tak grupkami stąd uciekacie icon_smile.gif No to szorujcie otwierać nowy wątek icon_smile.gif

Ma nadzieję, ze Twoje wróżby mi sie spełnią, bo coraz bardziej chcę dziewczynkę icon_razz.gif
alecta
Sophie mi według OM wychodzi 3w5d.

Wizytę mam 20 maja i mam nadzieję, że będzie już widać kropka icon_smile.gif
Co do płci to ja już parę mam, ale marzy mi się jeszcze Marysia icon_smile.gif
kamixx
gratulacje dziewczyny!
zając_Poziomka
CYTAT(alecta @ Fri, 09 May 2014 - 16:37) *
Sophie mi według OM wychodzi 3w5d.

Wizytę mam 20 maja i mam nadzieję, że będzie już widać kropka icon_smile.gif
Co do płci to ja już parę mam, ale marzy mi się jeszcze Marysia icon_smile.gif



Też mam 20tego icon_smile.gif I mam nadzieję, że lekarz mi powie, że będzie Lilianka icon_smile.gif Bo jak będzie siusiak, to powiedziałam, że se wychowam dżendera (lubię to słowo, szczególnie "politycznym" kontekście) w różowej sukience icon_razz.gif
lena85uk
Gratuluje fasolek mamuski icon_smile.gif

I dziekuje mam nadzieje ze dolacze do was icon_smile.gif
lena85uk
CYTAT(alecta @ Fri, 09 May 2014 - 07:17) *
lena85uk to życzę owocnych starań icon_smile.gif


Hihihi dziekuje icon_wink.gif
Sophie25
DOstałam dzisiaj jakies dziwne plamienie icon_sad.gif

I sie strasznie boje icon_sad.gif
iza1982
Sophie czasem plamienia są objawem niskiego poziomu progesteronu niezbędnego dla utrzymania ciąży. Sugeruję oznaczyć poziom tego hormonu. Inną przyczyną może być poprostu fizjologia - mocno ukrwiona macica lub jakiś krwiaczek, ale na usg jest raczej za wcześnie. Na wszelki wypadek może nie wysilaj sie dzisiaj, jakaś dobra książka albo tv i poleguj na kanapie. Plamienie najczęściej jest niegroźne, dopóki nie przejdzie w krwawienie i bóle brzucha... Głowa do góry, sama plamiłam od 6tc z powodu krwiaka, wyleżałam dziada aż się wchłonął i do tej pory wszystko jest dobrze!

zając_Poziomka
Sophie, ja bym pewnie poleciała do apteki po Luteine - nie zaszkodzi, a może pomóc. No i skontaktowałabym się jak najszybciej z lekarzem. Plamienie we wczesej ciąży niekoniecznie musi oznaczać coś złego. Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze
iza1982
luteina jest na recepte...
alecta
Sophie na pewno wszystko bedzie dobrze!
Sophie25
Dzieki dziewczyny ale bardzo sie boje icon_sad.gif

W pierwszej ciazy brałam progedteron a teraz nie wiec sie boje skonsultuje to z lekarzem i umowie sie i oby wiecej nie było tych plamien kilka plamek jeszcze było popołudniu icon_sad.gif
alecta
Sophie mam nadzieję, że plamienie ustapilo.
Sophie25
Nie utrzymała sie ciazA :

zAŁAMAŁAM SIE

MAZ pociesza ze widocznie nie było nam teraz dane

Co ma byc to bedzie nie bedziemy sie narazie starac czas pokaze ...

przepraszam ale nie miałam nawet siły pisac

ja prywatnie chodziłam ...
zając_Poziomka
Sophie, bardzo mi przykro icon_sad.gif
alecta
Sophie tak mi przykro icon_sad.gif przytul.gif
lena85uk
Przykro mi icon_sad.gif
Retsina
Sophie trzymaj sie kochana
Ja mam dzisiaj wizytę i lekarz ma zweryfikowac swoje podejrzenia- ciazy obumarlej, mimo ze tli sie we mnie iskierka nadziei to lekarz jednak mowil żebym sie nie nastawiala, więc doskonale wiem co czujesz przytul.gif
Tigerek
Współczuję wam obu icon_sad.gif Dosłownie WSPÓŁ icon_sad.gif Dzisiaj maleństwo straciła moja kuzynka :/ + moje Maleństwo lub nawet dwójka... to wszystko jest straszne icon_sad.gif
sonia18a
Sophie- trzymaj sie!


Retsina, co u Ciebie?
Retsina
Sonia właśnie sie obudzilam w szpitalu po zabiegu. Trwalo to wszystko mnóstwo czasu bo pierwsza dawka tabletek nie wystarczyla wiec pani doktor dala druga plus kroplowke żeby przygotować macice na zabieg, tak o 12 podali mi pierwsza dawke o 19 druga a zabieg mialam 21:30 . Pani doktor nie chciala nic przyspieszac czy robic na sile zeby później nie mieć problemow z donoszeniem ciazy.
Teraz czeka mnie regeneracja po miesiączce wizyta kontrolna i jak wszystko bedzie dobrze, zaczniemy starania

sonia18a
Retsina, trzymaj się ciepło i powodzenia

Wiola, jak u Ciebie?
Agnieszka_82
Coś wątek ucichł ...

Miesiączkę powinnam dostać w poniedziałek 2 czerwca .... do dzisiaj cisza ....
Cykle mam regularne 30 dni a teraz hmmmm
boję się test zrobić 10.gif
jak staraliśmy się o Martynę to testów tyle zużyłam, praktycznie kilka dni przed okresem już szły w użycie a teraz ... icon_smile.gif człowiek się starzeje bo niby chce a się boi zobaczyć jaki będzie wynik icon_smile.gif
Jeśli nic się nie zmieni to zatestuję w piątek icon_razz.gif

Sonia co u Ciebie ??
Dziewczyny a u Was ??
sonia18a
Aga no to trzymam mocno kciuki.
Ja okres powinnam dostać 7 wiec jeszcze kilka dni zostało i juz siedze jak na szpilkach. Chętnie juz bym zatestowala ale czuje ze nic z tego ponownie... a boje się ze jak dziś zatestuje a nic nie wyjdzie to będę próbowac aż do @ ... zbankrutuje na testy icon_sad.gif rok temu zaszłam w ciążę z Lil, a dziś mija równe 8scy jak jej nie ma icon_sad.gif
kajetanka
CYTAT(Agnieszka_82 @ Wed, 04 Jun 2014 - 08:24) *
Coś wątek ucichł ...

Miesiączkę powinnam dostać w poniedziałek 2 czerwca .... do dzisiaj cisza ....
Cykle mam regularne 30 dni a teraz hmmmm
boję się test zrobić 10.gif
jak staraliśmy się o Martynę to testów tyle zużyłam, praktycznie kilka dni przed okresem już szły w użycie a teraz ... icon_smile.gif człowiek się starzeje bo niby chce a się boi zobaczyć jaki będzie wynik icon_smile.gif
Jeśli nic się nie zmieni to zatestuję w piątek icon_razz.gif

Sonia co u Ciebie ??
Dziewczyny a u Was ??

Aga! I co, i co?? Czyżby? icon_biggrin.gif Gratulować? 02.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.