To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
sonia18a
Czy ja tu zostalam sama na placu boju?? icon_sad.gif
lena85uk
Jestem i ja narazie w dalszym ciagu starania..
zajÄ…c_Poziomka
Dziewczyny, może któraś z Was jest chętna do przejęcia wątku? Jak wskazują statystyki, to znacznie zwiększa ryzyko szybkiego poczęcia icon_smile.gif
sonia18a
Zając, jeśli chcesz ja mogę przejąć wątek. Pewnie na trochę tu zagoszczę. Tylko ja z czasem bardzo różnie stoje wiec nie wiem czy to tak wypada icon_wink.gif
zajÄ…c_Poziomka
soniu, nie ma ostatnio ruchu, więc nie widzę problemu icon_smile.gif Ważne, żebyś tylko w miarę regularnie uzupełniała 1 stronę i to wszystko icon_smile.gif
lena85uk
A ja musze was zapytac .... w poprzednim miesiacu cykl mialam 33dni i owulacje w 17/18dniu. W tym miesiacu natomiast okres mialam bardzo slaby i ze trzy dni tylko a owulacja juz w 10dniu cyklu, dzis jest to 16dzien cyklu i zaczyna mi mie okres.. Nigdy nie mialam takich skokow bo bardzo regularnie mam cykle. Dwa miesiace temu spirale wyjeli mi miedziana. Bralam sporo roznych antybiotykow bo choruje na angine dosc czesto. W ciazy na 100% nie jestem bo mielismy z mezeponad miesiac przerwy bo bylam w Polsce u rodziny a wrocilam dwa dni temu...
Nie wiem od czego to wszystko?
moko.
wahania hormonalne, zmiana klimatu, stres, choroba, antybiotyki, dieta - wiele czynników moze wpływać.
sonia18a
Podpisze się pod Moko, a dodatkowo jeszcze powiem, że miałaś regularne cykle, ale... miałaś spirale.nie masz jej drugi cykl wiec wszystko musi się unormowac. Do tego wyzej wspomniana zmiana klimatu, stres itd i... zaburzenie cyklu gotowe.


PS. Być może dziś uda otworzyć mi się nową odsłonę staraczek. icon_smile.gif
zajÄ…c_Poziomka
Dziękuję wszystkim staraczkom za mile spędzony czas na wątku icon_smile.gif Gratuluję wszystkim zafasolkowanym i życzę szybkiego wkroczenia na wątki ciążowe kolejnym staraczkom.

Proszę o zamknięcie wątku icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.