To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Wiola24
CYTAT(Williams @ Tue, 11 Mar 2014 - 19:45) *
Cześć dziewczyny, mój dzień do du..., rano temperatura spadła do 36,6 i pewnie ta cholera się zbliża, bo już trochę śluz podbarwiony czasami mam i bóle jak na okres 32.gif . Czułam, że za mało objawów było i pewnie się nie udało, to dopiero pierwszy miesiąc ale i tak zawiedziona jestem:( Jutro planowa cholera ma się pojawić, dzisiaj to 26dc, pewnie mnie w nocy zaleje 32.gif

Wiem co czujesz, bo my robimy czwarte podejście i z każdym razem jak przychodzi okres jestem coraz bardziej rozczarowana i zawiedziona :*
Dołączam sie do pytania tyczki. Ile to "grupo po 30"? icon_razz.gif:P:P
Williams
tyczka, Wiola24 po 30 tak jak widać u mnie w profilu, teraz 35. Brązowawy mi plami śluz czyli już tuż tuż... ehh
Wiola24
A widziszzzzz... nie wpadłam na to, żeby sprawdzić na Twoim profilu icon_biggrin.gif:D najprostsze rozwiązanie a nie pomyslałam icon_razz.gif
sonia18a
Williams badz jeszcze dobrej mysli... moze mialas owu troche pozniej i to plamienie z implantacji jest?? bede trzymac kciuki, az potwierdzisz, ze niestety wredota przyszla
Williams
Nie ma nadziei, testy robiłam i owu jak nic 13dc potwierdzone też temperaturąicon_sad.gif A czuję że ruszy pełną parą w nocy. Buu..
Wiola24
Jak tam Williams? Okres przyszedł??? :>:>
Wiola24
Puk, puk! jest tam kto? 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

Ale tu cicho... szkoda, że rozmowy na wątku sie nie kleją.. 08.gif

Ja siedze sobie jeszcze w pracy, ale z ciężkim sercem. Taka piękna pogoda, a nie można wyjść na spacer icon_razz.gif chyba dziś tez zalicze jakiś dłuższy spacer z psem icon_razz.gif
yoana
Jest,jest icon_smile.gif ja wczoraj też miałam fatalny dzień,masakra. Wiola mam to samo co Ty...kiedy patrzę za okno i widzę jak świat żyje to aż trafia ze trzeba w murach siedzieć :-\ ale dziś już środa więc z górki icon_smile.gif icon_smile.gif
zając_Poziomka
A ja dziś pisprzatalam łazienkę, dwa prania zrobiłam, rozsialam zioła do doniczek, zrobiłam pyszny obiad icon_smile.gif teraz leze sobie w łóżku przy otwartym balkonie i rozkoszuje chwilą lenistwa icon_smile.gif cudowna pogoda. Za chwilę muszę umyć naczynia i popracować trochę icon_smile.gif Chyba nigdy tak się ze sprzątania nie cieszylam icon_smile.gif
yoana
CYTAT(zając_Poziomka @ Wed, 12 Mar 2014 - 14:53) *
A ja dziś pisprzatalam łazienkę, dwa prania zrobiłam, rozsialam zioła do doniczek, zrobiłam pyszny obiad icon_smile.gif teraz leze sobie w łóżku przy otwartym balkonie i rozkoszuje chwilą lenistwa icon_smile.gif cudowna pogoda. Za chwilę muszę umyć naczynia i popracować trochę icon_smile.gif Chyba nigdy tak się ze sprzątania nie cieszylam icon_smile.gif


Rozkoszuj się rozkoszuj,tylko abyś się przy tym otwartym balkonie nie przeziębiła icon_wink.gif a co Ty zajączku dziś wolne?
tyczka
CYTAT(Wiola24 @ Wed, 12 Mar 2014 - 16:04) *
Puk, puk! jest tam kto? 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

Ale tu cicho... szkoda, że rozmowy na wątku sie nie kleją.. 08.gif


Wiola, ale to tylko dlatego, że w pracy siedzisz i nie piszesz! 29.gif A tak na serio, nie zazdroszczę Wam tych murów i siedzenia za biurkiem... Korzystam ze słońca od samego rana, moją misję sprzątania wczoraj porzuciłam, by podjąć się jej od nowa dzisiaj... Ze znacznie lepszym skutkiem 08.gif

Sprzątałam, piekłam, prałam, wywiesiłam ubrania i pościel słoneczku.. a potem pojechałam do miasta na zakupy, na jutrzejsze urodziny icon_razz.gif Stałam przez trzy kwadranse w sklepie z męskimi ubraniami, zanim się w końcu zdecydowałam na to, co chciałam kupić. I do tego to była moja kolejna już wizyta w tym sklepie, w tym samym celu icon_wink.gif Już musieli mieć mnie dość, tudzież w myślach litować się nade mną, biedną zbłąkaną owieczką, kiedy tak stałam i porównywałam sweter do koszuli...

Zrobiłam 5 tur prania ( przebiłam Cię, Zającu icon_wink.gif ), tylko już sznurów mi brakuje i nie mam gdzie wieszać.. Idę odkurzać i wietrzyć, żeby ten boski zapach czekolady się ulotnił... Wiola, nie wybrać się na spacer w tym słońcu, to grzech icon_wink.gif
Wiola24
ojojoj icon_biggrin.gif ja z nudów zaczęłam czytać ten wątek od początku icon_biggrin.gif a tu tyle odpowiedzi icon_biggrin.gif ahhh zazdroszcze, zazdrosze możliwości korzystania z tej pogody.. icon_biggrin.gif ale jeszcze 15 min i koniec pracy na dzis icon_wink.gif
Koleżanki z pracy wyczytały, że za tydzień czy dwa ma wrócić zima! tylko nie to! połowa marca ---> śniegu juz nie chcemy! icon_wink.gif
p.s. ale mnie głowa napiernicza aaaa..
zając_Poziomka
tyczko, nie porównuj sprzątania w normalnym stanie do sprzątania w ciąży, kiedy padam ze zmęczenia już od robienia obiadu.

Wiola, dostałaś moją wiadomość na fb?
tyczka
Zajacu, sorry, ale wiem cos o tym. I porownywac bede, bo padac ze zmeczenia mozna nie tylko od zmian hormonalnych.
zając_Poziomka
Wiem, że można padać ze zmęczenia z różnych powodów. Ale różnica polega jednak na tym, że jeśli przesadzisz w ciąży, to możesz zaszkodzić nie tylko sobie.
Wiola24
Zajączku już sprawdzam icon_smile.gif
Wiola24
andrutka ~~~ beata127 ~~~ kasiula_poznan ~~~ madziuula123 ~~~ mikkowska ~~~ paulinkaa889 ~~~ sonia18a ~~~ Williams ~~~ yoana ~~~

tyle osób wypisanych na pierwszej stronie, a mało kto sie odzywa.
KOBIETKI! CO TAM U WAS SŁYCHAĆ!?!? 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif
Jak sie czujecie? Jak Wam mijają te piekne, wiosenne dni? Przecież nie musimy tu dzielić sie tylko i wyłączznie informacjami na temat naszego śluzu, owulacji, ewentualnej miesiączce i takich tam icon_biggrin.gif pogadajmy o innych sprawach - czas szybciej zleci na tym "staraniu sie" icon_wink.gif
Bardzo żałuje, że nie ma tu wiekszego ruchu. Rozpiszmy sie, BEDZIE FAAAAAJNIE icon_smile.gif

Dzis już środa, jak ten czas szybko leci.. icon_smile.gif jutro czwartek też szybko minie, potem piątek i weekend icon_smile.gif i tak w koło - od okresu po owulacje i kolejny okres icon_biggrin.gif
Jak juz wcześniej pisałam, po pracy udałam sie na godzinny spacer z moim psiurkiem. No i co? po drodze spotkałam koleżanke z dawnej szkolnej ławy. Oczywiście w ciąży icon_biggrin.gif chyba sama sie dobijam icon_biggrin.gif gdzie nie spojrze to koleżanki z brzuszkami, z wózkami itd. Wczoraj miałam gorszy dzień. Na tyle zły, że wieczorem przyszło mi popłakać troszeczke. No ale dzis jest nowy dzień! Trzeba się wziąć w garść. 06.gif 06.gif 06.gif
Wzywam o wspieranie się nawzajem w tej chwilowej niedoli! icon_smile.gif
Williams
Cześć wszystkim, ja dopiero ok 18 wróciłam do domu, a tu jak zwykle było co robić i dopiero teraz otworzyłam kompa.

Oczywiście wstrętna leci pełną parą, ale już się pogodziłam i nie ma co płakać. W weekend robię zapas testów owu i za tydzień startujemy z 2 tygodniowym seksem non stop:))
O ile się uda non stop, bo my jesteśmy tak zapracowani i zabiegani , że po prostu czasem ze zmęczenia padamy na wyrko. Ale te 2 tygodnie to będziemy się musieli jakoś wspierać i gorsety i świeczki pójdą w ruch coby nudy i obowiązku nie było:)
Ja mam to szczęście, że pracując mogę wyjść na powietrze jak jest ładna pogoda i nie tracić wiosennych promyków:)

Jestem pozytywnie nastawiona, brzuchów dookoła mnie pełno.
Wiola24
No no no Williams! To widzę, że szykuje się maratonk icon_biggrin.gif:D Ja po takim jednym dwa miesiące temu wymiękłam icon_biggrin.gif
W tym miesiącu ani maratonu ani testów owulacyjnych nie stosuję icon_razz.gif jakoś wierzę, że teraz może się udac icon_smile.gif
A gdzie kupujesz testy owulacyjne? w aptece czy na allegro? Ja kupiłam na allegro i jestem bardzo zadowolona z tempa realizacji zamówienia. Jeżeli chcesz to mogę podać namiary na tego sprzedawcęicon_smile.gif mnie samej zostało ze 20 testów. Będą "na potem" <---- oby nie było takiej potrzeby icon_razz.gif
Williams
Kupowałam w aptece 9,9zł za 5szt, wiem, że to drogo ale jakoś wierzyłam, głupia, że po 1 strzale,miesiącu, się uda. Podaj jak możesz te z allegro. Nie wiem jak to wyrobimy, może wcale maraton nie wyjdzie,zobaczymy.
Wiola24
Nie wiem czy mnie tu zaraz nie zablokują, że podaje jakieś linki. Mam nadzieje, że nie icon_razz.gif
https://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=17220378
Kupowałam 2 razy u tego sprzedawcy. Jestem zadowolona, testy działają poprawnie i nie są wadliwe. Termin owulacji zgadzał się z następującym po owulacji terminem okresu. Nie chciałam kupować w aptece, bo tak jak piszesz za 5 szt. płaci się co najmniej 10 zł, a ja za pierwszym razem zużyłam z 15 icon_razz.gif jak już test pokaże dwie krechy praktycznie sobie równe to nie ma co testować się dalej - sprawdziłam na sobie, bo byłam ciekawa czy druga kreska zniknie.
tyczka
CYTAT(Wiola24 @ Wed, 12 Mar 2014 - 21:53) *
już test pokaże dwie krechy praktycznie sobie równe to nie ma co testować się dalej - sprawdziłam na sobie, bo byłam ciekawa czy druga kreska zniknie.


I nie zniknela, co ? icon_smile.gif
sonia18a
Ale tu się ruch zrobił...
A ja środę i czwartek mam strasznie zajęte. Właśnie wróciłam do domu i padam na twarz... nic się mi już dziś nie chce a zajęć masa.... cóż... na własne życzenie icon_wink.gif

Williams, ale szkoda, że wredota jednak przyszła icon_sad.gif oby nastepnym razem się udało.
Wciąż pracujesz w czymś z fitnessem?? Jak dobrze kojarzę, bo nie jestem pewna icon_wink.gif

Ja wam życzę udanego wieczorku a sama zmykam robić swoje icon_smile.gif
yoana
CYTAT(Wiola24 @ Wed, 12 Mar 2014 - 18:50) *
andrutka ~~~ beata127 ~~~ kasiula_poznan ~~~ madziuula123 ~~~ mikkowska ~~~ paulinkaa889 ~~~ sonia18a ~~~ Williams ~~~ yoana ~~~

tyle osób wypisanych na pierwszej stronie, a mało kto sie odzywa.
KOBIETKI! CO TAM U WAS SŁYCHAĆ!?!? 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif
Jak sie czujecie? Jak Wam mijają te piekne, wiosenne dni? Przecież nie musimy tu dzielić sie tylko i wyłączznie informacjami na temat naszego śluzu, owulacji, ewentualnej miesiączce i takich tam icon_biggrin.gif pogadajmy o innych sprawach - czas szybciej zleci na tym "staraniu sie" icon_wink.gif
Bardzo żałuje, że nie ma tu wiekszego ruchu. Rozpiszmy sie, BEDZIE FAAAAAJNIE icon_smile.gif


Wiola24 ja zauważyłam,że w ostatnich dniach właśnie wątek coś ruszyłicon_smile.gif i stosunkowo mało rozmawiałyśmy o owulacji, miesiączce itp. W pracy mam ograniczony dostęp do neta a w domu jest trochę do robienia:) Ale jak powiedziałam ja odnoszę wrażenie że zaczęło się tu dziać w ostatnich dniach icon_smile.gif a może tylko mi się tak wydaje icon_biggrin.gif

Co do brzuszków dookoła... każda starająca się widzi wszędzie dziewczyny z brzuszkami, to całkiem naturalne kiedy się stara, same wyszukujemy i zwracamy uwagę na to icon_smile.gif a to że każda z nas chciałaby już starania mieć za sobą to inna bajka, wczoraj dostałam mmsa od koleżanki, urodziła śliczną córeczkę, bardzo się cieszyłam.. i patrzyłam na zdjęcie i myślałam.. jeszcze troszkę, jeszcze troszkę i też podzielę się swoją radościąicon_smile.gif
Williams
Wiola24 dzięki za link, skorzystam, zaraz kliknęicon_smile.gif

sonia18a hej, tak cały czas pracuję w tej branży, fitness. Pracuję w dosyć dużym klubie, takim co jest wszystko, ale od paru lat moje starania otworzenia czegoś własnego w końcu się spełnią. W sobotę mam otwarcie własnego klubu:) Dużo z tym roboty, dlatego mam takie urwanie głowy.
Wiola24
Dzień dobry 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

Ja znowu w pracy icon_smile.gif pije inke i zabieram sie do roboty icon_smile.gif a jak u Was rozpoczął sie dzień??

Mam w pracy koleżankę o 2 lata starszą ode mnie. Brała ślub w czerwcu ubiegłego roku. Oprócz niej w pracy mam jeszcze 4 koleżanki. i 3 z nich ciągle zagadują do niej kiedy ciąża itd. A mnie nikt nie bierze pod uwagę w dalszym ciągu icon_sad.gif choooociaż we wtorek był temat ciąży i jedna z nich zapytała czy ktos tu (w sensie naszym gronie) jest w ciąży, bo jak tak to można powiedzieć, nie trzeba sie wstydzić. A widziałam jak w tym dniu zerkała na mój brzuch icon_biggrin.gif hehe.. no coż.. to tylko moje zbędne kilogramy icon_biggrin.gif

mnie dziś boli brzuch tak dziwnie. śluz bardzo płodny. Seksiliśmy się z mężem we wtorek to chyba i dziś go pomęczę 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Wiola24
ale cichutko..
kasiula_poznan
Cześć Dziewczynki...

GRATULUJĘ!!!!!! brzuchatkom, życzę bezproblemowych (już nieco mniej niż) 9ciu miesięcy icon_wink.gif

podczytywałam Was regularnie, ale jakoś nie miałam weny żeby pisać...

Zajączku, dziękuję za PW i zainteresowanie, nie szalej tak z tym sprzątaniem icon_razz.gif

Wiola dziękuję za wywołanie

Witam nowe staraczki i życzę owocnych przytulanek i szybkiej zmiany wątku...


u mnie oczekiwanie na @, powinna przyjść tydzień temu ale jak zwykle się spóźnia... chociaż coś tam chyba zaczyna się dziać więc jestem dobrej myśli...

narazie czekamy...

edit: literówki
zając_Poziomka
WItaj kasiula icon_smile.gif Super, że napisałaś icon_smile.gif Życzę powodzenia w planach na najbliższy czas, trzymam mocno kciuki :*

A ja Wam później wysmaruję posta z milionem ciążowych fluidków icon_smile.gif
Tigerek
Ja się od dobrego tygodnia zastanawiam nad tymi owulacyjnymi, bo zanim mi organizm po hormonach dojdzie do siebie to troszkę rozbiegane cykle będą icon_wink.gif szczególnie że ostatnie 3 tygodnie to permanentny stres, bezsenność = wszystkie czynniki które u mnie wpływają na problemy z cyklem. W szkole mamy tzw ewaluację zewnętrzną - coś jak megakontrol wszechstronna icon_razz.gif - zdaniem lekarki farmakologicznie regulować cykl będziemy od wakacji, na razie niech się organizmgoi i koi.

Pozdrawiam znad papierów icon_razz.gif
zając_Poziomka
O, proszę! I Tigerek się odezwała icon_smile.gif Jupi icon_smile.gif Ty się kochana zamelduj jak będę miałą Cię wpisać na listę staraczek icon_biggrin.gif

Przedstawiam Wam... Ktośka icon_smile.gif Ktosiek ma 8t4d icon_smile.gif 1,85cm długości. I bardzo serdecznie Was pozdrawia. Przesyła również ciążowe fluidki wszystkim Staraczkom icon_smile.gif :*

Wiola24
O jaaaa... icon_biggrin.gif USG icon_biggrin.gif UWIELBIAM TAKIE ZDJĘCIA! no i zdjęcia pozytywnych testów! icon_smile.gificon_smile.gif I want more icon_wink.gif
Zajączku SERDECZNIE GRATULUJĘ TOBIE I MĘŻOWI 1,85 CM SZCZĘŚCIA!! icon_smile.gificon_smile.gif

Kasiula no super, że jednak zechciałas do nas napisać i podzielić się informacjami icon_smile.gif odzywaj się częsciej, będzie nam raźniej! icon_smile.gif

Tigerek to Ci nie zazdroszczę icon_razz.gif nikt nie lubi byc kontrolowany, ale pamiętaj, że kontrolerzy też ludzie i musi byc dobrze icon_smile.gificon_smile.gif

A co słychać u reszty ekipy?
yoana
Zajączku wspaniale zdjęcie icon_smile.gif małe-Wielkie Szczęście :-*
Co u reszty...u mnie zaczęły się bóle owulacyjne,zrezygnowałam z testów,ostatnio mi lekarz powiedział ze jeśli przytulanie ma miejsce co 2-3 dni nie ma potrzeby robić testów icon_smile.gif a co tam ten cykl bez testów,bez napięcia..niech się dzieje wola nieba icon_biggrin.gif
Wiola24
yoana to w tym miesiącu przyjęłyśmy obie taką samą taktykę icon_biggrin.gif może nam sie poszczęści w tym cyklu icon_wink.gificon_wink.gif

Mąż w pracy, wraca po 22. Juz myśle jakby go tu zaatakować icon_biggrin.gif
zając_Poziomka
Wiola, pończochy masz? icon_biggrin.gif zero bielizny, pończochy + szpilki icon_biggrin.gif Mój mąż, choćby padał ze zmęćzenia wygospodaruje trochę energii icon_biggrin.gif
Wiola24
ha ha icon_biggrin.gif cos sie wymyśli icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
yoana
Hehe atakuj Wiola icon_smile.gif Moj dziś ma wolne,a ostatnio do północy w pracy ale dajemy radę icon_wink.gif Wiola to szykuj się Kochana zaskocz męża,kąpiel bielizna pobudzająca zmysły...sposoby mamy na naszych Panów i w końcu nas "głowa nie boli" ,zmęczone nie jesteśmy,spać nam się nie chce;-) Starania nasze też maja swoje plusy icon_smile.gif
zając_Poziomka
Dziewczyny, pisałam Wam, że nam się udało w cyklu, w którym oboje padaliśmy na pyszczki i na siłę się czasem kochaliśmy icon_razz.gif Co 3 dni...
Wiola24
Ja tez czasami musze sie zmusic jak nie odczuwam szczególnej potrzeby, no ale czego sie nie robi dla fasolki icon_biggrin.gif:D
Mąż mi się troche rozchorował - katar ma jak diabli, kaszle no i czuje sie osłabiony.. ALE daje rade icon_biggrin.gif Z resztą w tym miesiącu nie jest nazbyt eksploatowany - seks był w zeszły czartek, we wtorek tego tygodnia no i planuje co nie co dzis:D owulacja powinna nastąpic jakoś w tym tygodniu - pomiedzy wtorkiem a piątkiem. Może przerwy we współżyciu wyjdą na plus icon_razz.gif Aaaa no i jakoś sluzu w tym miesiącu mam tak jakby wiecej i momentami wydaje mi sie wodnisty(?).
tyczka
CYTAT(Wiola24 @ Thu, 13 Mar 2014 - 21:57) *
Mąż w pracy, wraca po 22. Juz myśle jakby go tu zaatakować icon_biggrin.gif


Napisz, co wymyśliłaś 29.gif

CYTAT(Wiola24 @ Thu, 13 Mar 2014 - 22:17) *
Może przerwy we współżyciu wyjdą na plus icon_razz.gif


Tak nie się jakoś wydaje, że luźne podejście przeważnie..owocuje icon_wink.gif A na pewno bardziej, niż "spięcie" i myśli z każdej strony.
Tigerek
Zajączku - to może być prędzej niż później icon_wink.gif cykl zrobił mi psikusa i najwidoczniej faza lutealna będzie miała 6 dni. Lekarka mnie ostrzegała, że tak się może przydarzyć icon_smile.gif - szczególnie że to w sumie fizjologicznie 2. cykl po zabiegu, pierwszym f. lut. miała 10 dni co ponoć było dużym sukcesem. A w tym cyklu nie ominęło mnie nic - ani bezsenność, ani stres, ani przemęczenie, ani choroba icon_razz.gif - więc przysadka miała prawo "sfisiować", przedłużyć cykl i popsuć f.lut. Po zakończeniu @ będziesz mogła mnie dopisać ponownie icon_smile.gif - a prawdopodobnie @ przyjdzie jutro. Akurat w sobotę mam szkołę 8 h icon_razz.gif
Wiola24
Dzień dobry!
Witam Was w ten ponoć ostatni, piękny dzień jak narazie icon_razz.gif

Tigerek czekamy na Ciebie z niecierpliwością icon_smile.gif

Mnie dziś od rana pobolewa podbrzusze - nie mocno, ale troszeczkę. Wczoraj dopuściłam się gwałtu na mężu icon_biggrin.gif:D tak więc mission complete 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
Dziś 17dc a śluz wydaje się być lepki i bardziej mętny. Juz chciałabym, żeby był koniec miesiąca icon_biggrin.gif nie umiem się doczekać icon_smile.gif

Hmm.. moja teściowa 18 marca ma urodziny. Musimy wymyśleć jakiś ciekawy prezent icon_smile.gif Zastanawiam się nad kijkami do nordic walking (tak to sie pisze?icon_razz.gif) Ma dopiero 53 lata, ale jakos nie mam pomysłu..
zając_Poziomka
CYTAT(Wiola24 @ Fri, 14 Mar 2014 - 10:13) *
Hmm.. moja teściowa 18 marca ma urodziny. Musimy wymyśleć jakiś ciekawy prezent icon_smile.gif Zastanawiam się nad kijkami do nordic walking (tak to sie pisze?icon_razz.gif) Ma dopiero 53 lata, ale jakos nie mam pomysłu..


Mój złośliwy mąż powiedziałby, że: co? na narty Was już nie stać? icon_biggrin.gif

Tigerku, czekam z niecierpliwością na wieści icon_smile.gif
Wiola24
byłam dzis w rossmanie i jest tam do kupienia oeparol olej z wiesiołka 60 kapsułek za 15 zł icon_razz.gif jakiś Pan powiedział mi, że to bardzo kazyjna cena. Promocja trwa do 19 marca bodajże icon_razz.gif zastanawiam się czy nie kupić hmm.. Było by na kolejny cykl. No chyba, że sie uda to nie wiem co z tym potem zrobie icon_razz.gif
Wiola24
Jestem zbulwersowana!!! ŻADNYCH INFORMACJI!! icon_razz.gif gdyby nie zajączek to dzis rozmawiałabym sama ze sobą icon_sad.gificon_sad.gif Co sie z Wami dzieje Kobietki??!!
yoana
CYTAT(Wiola24 @ Fri, 14 Mar 2014 - 21:58) *
Co sie z Wami dzieje Kobietki??!!


ja korzystałam z pięknej pogody, ponoć na czas jakiś ma się to zmienić;/ więc trzeba łapać trochę promyków słońca icon_smile.gif wierzę że szybko znów będzie ciepło icon_smile.gif u mnie dni płodne, ale jakoś tak na luzie, prawie nie zaglądam w kalendarzyk, nie robię testów, mniej myślę, skupiam się na tym co jest, ciągle myślę nad pieskiem i biję się z myślami icon_biggrin.gif wieczorem kładę się z myślą.. tak kupujemy.. a rano wstaję.. może nie.. wariactwo:D heheh.. w mojej głowie jest nowy pomysł i cel.. musimy córce pokój zmienić.. więc wyszukuję inspiracji na necie wieczorami i robię projekcik pokoju icon_smile.gif niedawno skończyliśmy remont salonu.. ciągle musi się coś dziać icon_biggrin.gif zamiast o głupotach myśleć zapełniam czas na maxa:)

I wiecie co.. marzy mi się urlop i wyjazd jakiś... zmiana otoczenia:) oj jak mi się chce icon_biggrin.gif
tyczka
"Bad day"... very very bad day 32.gif
Williams
Cześć, ale brzydka pogoda, a ja mam wielki dzień dzisiaj. Za godzinę zaczynam otwarcie mojego klubu, mam dzień otwarty i dzisiejsze zajęcia fitness będą za darmo, a tu taka brzydka pogoda, buu.

Okres mi się kończy, więc pewnie od przyszłego tygodnia, weekendu, dni płodne:)
Już teraz zaczniemy rozgrzewką. Muszę troszkę mniej o tym myśleć (ale czy to możliwe) bo cały poprzedni miesiąc miałam takie ciśnienie i nic z tego nie wyszło:(
Czy ten olej z wiesiołka działa po paru dniach, czy pewnie trzeba parę miesięcy go zażywać?
Kurde ale strasznie wieje za oknem i tak pochmurno..
Pozdrawiam Was i trzymajcie dzisiaj kciuki żeby wszystko dobrze wyszło u mnie.
Odezwę się wieczorem.
zając_Poziomka
Williams, życzę powodzenia icon_smile.gif Oby wszystko się cudownie udało pomimo brzydkiej pogody.

Przewidujesz zajęcia dla ciężarnych i mam z dziećmi? icon_biggrin.gif
Wiola24
Williams powodzenia!!! Dziś taka brzydka pogoda icon_sad.gificon_sad.gif
Zabieram sie za sprzątanie, bo dzis wieczorem mamy imprezke icon_biggrin.gif:D
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.