To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
tyczka
Soniu, "Government policy", to jak dla mnie polityka, ktora prowadzi rzad icon_wink.gif ..pewnie w kierunku sluzby zdrowia etc..
sonia18a
CYTAT(tyczka @ Tue, 01 Apr 2014 - 20:12) *
Soniu, "Government policy", to jak dla mnie polityka, ktora prowadzi rzad icon_wink.gif ..pewnie w kierunku sluzby zdrowia etc..



otoz to icon_biggrin.gif ale 'balam sie' uzyc slowa polityka, bo nie chcialam, zeby ktos mnie zrozumial zle icon_wink.gif w sensie, ze ja jakas 'pro-rzadowa jestem' icon_wink.gif ale tak, dobrze zrozumialas. aktualnie przerabiam strategie zapobiegania popelniania samobojstw nawiazujaca do chorob psychicznych i dodatkowo startegie rzadu dotyczaca lepszego prosperowania 'personelu' w kierunku chorob psychicznych... tak po krotce icon_smile.gif

Wiola, ja nigdy nie mam czasu, tylko czasem po prostu nie mam go wogole 03.gif wtedy np, modle sie zeby zdazyc do toalety biorac kawe z automatu icon_razz.gif
Wiola24
Odpisała nam ta klinika, w której robiliśmy badania nasienia. prosilismy o pomoc w interpretacji wyników. a oto odpowiedz:

"Witam,

Aglutynacja oznacza zwiększoną lepkość plemników co przekłada się na obniżoną zdolność poruszania pojedynczych plemników ponieważ skupiaja się one w konglomeraty liczace kilkaset plemników . Fakt ten jak najbardziej może przekładać się na utrudnienie zapłodnienia w warunkach naturalnych. Nie wiadomo co u Pana jest tego przyczyną. Likwidujemy powyższy stan miedzy innymi przy sztucznej inseminacji jeśli Doktor pare do takiego zabiegu zakwalifikuje. Przyczyna może tkwic w odczynnie immunologicznym i wytwarzaniu przeciwciał przeciwko własnym plemnikom, co pokazuja nam testy (przeciwciała p/plemnikowe). Decyzja co do postepowania jest indywidualna i podejmuje ja lekarz prowadzacy."

Znowu sie zmartwiłam. Cholera icon_sad.gif
tyczka
Wiolka !!!!! wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif

Nie zauwazylas wczesniejszej ironii Zajaca i moje.. I znowu swoje... PRZESTAN, okay ? bangin.gif
Wiola24
CYTAT(tyczka @ Wed, 02 Apr 2014 - 21:02) *
Wiolka !!!!! wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif

Nie zauwazylas wczesniejszej ironii Zajaca i moje.. I znowu swoje... PRZESTAN, okay ? bangin.gif


icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif ok..
Williams
Wiola współczuję Ci stresu, tak to jest jak zaczyna się szczegółowo grzebać, coś zawsze wyjdzie.

Mi się nie chce pisać, bo ruch tutaj bardzo słaby, a ja też nic ciekawego nie napiszę, bo 22dc, teoretycznie termin na poniedziałek, więc czekam. Objawy zwykłe jak na okres, napięcie w piersiach, ból podbrzusza, nic więcej. Nie robię testu na razie.
sonia18a
Williams, oby do poniedzialku...

Wiola, zlituj sie kobieto... nie szukaj na sile... zawsze sie cos znajdzie... a swoja droga, jak dla mnie nie odwolali sie do twoich badan, a walneli regulke dotyczaca aglutynacji...
Wiem, ze dla Ciebie 4 msce moga byc dlugie, ale uwierz, ze to jest bardzo normalne. Zacznij lepiej mierzyc temperature, obserwuj cialo... 4 miesiace to na prawde nie wiele. Wiola, pamietaj, trzeba twardo stapac po ziemi. Malo kto teraz patrzy na to, zeby Ci pomoc. Wiekszosc ludzi patrzy na to, zeby napelnic swoje kieszenie.

Moj maz dzis polecial... a ja miejsca nie moge sobie znalezc chociaz pracy natlok...
W niedziele moj syn ma urodziny i nie mam pojecia co na nie przygotowac 37.gif nie wpominajac o tym, ze na prezent pomyslu tez nie mam 37.gif mam wrazenie, ze on wszystko ma 37.gif a podpytujac o prezent jaki by chcial, zaczynam wnioskowac, ze on tez twierdzi, ze wszystko ma 43.gif moze macie jakies pomysly?
Williams
sonia właśnie , oby do poniedziałku:) A Twój mąż wróci do niedzieli?Ale Ci się wszystko zwaliło na raz przytul.gif
Moje dziecko teraz Lego Hero Factory ciśnie albo Chima.
Jutro urodziny ma mój mąż a w środę za tydzień syn, także też ciekawy tydzień, fajnie by było żeby między nimi teścik wyszedł.
sonia18a
Williams, tak, wraca w piatek w nocy... ale to stanowczo za dlugo dla mnie 37.gif
No to oby byl prezencik dla meza i przyszlego braciszka icon_smile.gif

Tez wlasnie za lego patrze brian'owi, on lubi lego city, ale bardzo sie zastanawiam, bo oni z Meeah sa jak blizniacy, bawia sie zawsze razem, a ona jeszcze nie za bardzo umie sie tym obchodzic, w sensie nie bawia jej takie male klocki i zazwyczaj gubi brianowi sporo z nich... albo to po prostu jeden z nielicznych objawow, ze mimo iz sa jak blizniacy to jakas czesc dziewczynki sie odzywa??
zajÄ…c_Poziomka
CYTAT(sonia18a @ Wed, 02 Apr 2014 - 23:38) *
Wiola, zlituj sie kobieto... nie szukaj na sile... zawsze sie cos znajdzie... a swoja droga, jak dla mnie nie odwolali sie do twoich badan, a walneli regulke dotyczaca aglutynacji...
Wiem, ze dla Ciebie 4 msce moga byc dlugie, ale uwierz, ze to jest bardzo normalne. Zacznij lepiej mierzyc temperature, obserwuj cialo... 4 miesiace to na prawde nie wiele. Wiola, pamietaj, trzeba twardo stapac po ziemi. Malo kto teraz patrzy na to, zeby Ci pomoc. Wiekszosc ludzi patrzy na to, zeby napelnic swoje kieszenie.


No i tu Ci Wiolu sonia napisała bez ironii, to co wcześniej ja z tyczką icon_razz.gif Zauważ, że nikt nie napisała Ci nic wprost. Ciągle jest jakieś może... trzeba zbadać... indywidualnie... To sieje w twoje głowie zamęt. Po co? Ano po to, żebyś się skusiła na dalsze badania.

Nie wiem czy Wam tu opowiadałam.

Znam taką panią, która 2 pierwsze ciąże poroniła. 3 zakończona sukcesem. Później starania i nic. Po 2 latach in vitro! Nie przyjęło się. Lekarze zrobili serię kolejnych badań... Macica niezdolna przyjąć zarodka! Dali sobie więc spokój. Niecały rok temu przeszła operację usunięcia jajnika. Drugi niedrożny. Nie leczyła go, bo i po co? W ciąży i tak nie będzie.
I co???????????????????????? I w lipcu będzie rodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dowiedziała się na początku 4 miesiaca! Koszmarnie się czuła, miliony badań, nic nie wykazały. Babka, która pobierała jej krew naciągnęła ją na betę. W końcu co jej szkodzi?


Natura prędzej czy później znajdzie sposób. A u Ciebie Wiola jest za wcześnie na takie kombinowanie. Nie daj sie naciągać, tylko działaj. Próbujcie. Ale z miłości, nie z musu. A po wszystkim poduszka pod dupkę, coby te nieruchliwe plemniki sobie spłynęły gdzie trzeba icon_razz.gif
Wiola24
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Thu, 03 Apr 2014 - 13:03) *
No i tu Ci Wiolu sonia napisała bez ironii, to co wcześniej ja z tyczką icon_razz.gif Zauważ, że nikt nie napisała Ci nic wprost. Ciągle jest jakieś może... trzeba zbadać... indywidualnie... To sieje w twoje głowie zamęt. Po co? Ano po to, żebyś się skusiła na dalsze badania.

Nie wiem czy Wam tu opowiadałam.

Znam taką panią, która 2 pierwsze ciąże poroniła. 3 zakończona sukcesem. Później starania i nic. Po 2 latach in vitro! Nie przyjęło się. Lekarze zrobili serię kolejnych badań... Macica niezdolna przyjąć zarodka! Dali sobie więc spokój. Niecały rok temu przeszła operację usunięcia jajnika. Drugi niedrożny. Nie leczyła go, bo i po co? W ciąży i tak nie będzie.
I co???????????????????????? I w lipcu będzie rodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dowiedziała się na początku 4 miesiaca! Koszmarnie się czuła, miliony badań, nic nie wykazały. Babka, która pobierała jej krew naciągnęła ją na betę. W końcu co jej szkodzi?
Natura prędzej czy później znajdzie sposób. A u Ciebie Wiola jest za wcześnie na takie kombinowanie. Nie daj sie naciągać, tylko działaj. Próbujcie. Ale z miłości, nie z musu. A po wszystkim poduszka pod dupkę, coby te nieruchliwe plemniki sobie spłynęły gdzie trzeba icon_razz.gif


to już wiem o co Wam chodziło icon_smile.gif No rozumiem icon_razz.gif Ale każda para starająca sie o dziecko jest w stanie zrozumiec moje obawy icon_razz.gif tym bardziej, że tak jak wczesniej pisała, mój mąż miał "kontuzje".
zajÄ…c_Poziomka
Wiola, każdy je rozumie. Ale po to tu jesteśmy, żeby Ci te obawy, które są bez sensu wybić z głowy icon_smile.gif A skoro mąż miał kontuzję, to tym bardziej warto poczekać zamiast się martwić icon_smile.gif
Wiola24
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Thu, 03 Apr 2014 - 15:36) *
Wiola, każdy je rozumie. Ale po to tu jesteśmy, żeby Ci te obawy, które są bez sensu wybić z głowy icon_smile.gif A skoro mąż miał kontuzję, to tym bardziej warto poczekać zamiast się martwić icon_smile.gif


No kontuzja była dosyć dawno icon_razz.gif Ale nie przejmujcie sie mną, mam wahania nastroju icon_biggrin.gif rano jestem szczesliwa i nic mnie nie martwi, a popoludniu mam depreche i wszystkiego dość icon_razz.gif
Teraz sie ciesze, bo przyszedł moj termometr i od jutra zaczynam pomiary icon_smile.gif
zajÄ…c_Poziomka
Jeśli chodzi o wahania nastroju to kochana Ty jeszcze nie wiesz co to znaczy icon_razz.gif NAPRAWDĘ icon_biggrin.gif

Ja dziś 2 godziny ryczałam, bo mąż nie chciał się do mnie rano przytulić icon_razz.gif I tłumaczyłam sobie, że jestem wariatka, o co bęczę, że to przez hormony, Gdzie tam! Musiałam sie wybeczeć i koniec icon_razz.gif
tyczka
Hahahaha! Wszystkie baby jestesmy takie same 03.gif No nie powiem nic, bo az mi sie cisnie na usta 29.gif

..co tez to ja ostatnio uczynilam, kiedy mi sie chlop nie chcial po prostu przytulic wtedy i w taki sposob, jak ja chcialam 37.gif Ugryze, ugryze sie w jezyk.. Albo koniuszki palcow, bardziej wskazane w tym przypadku 29.gif
zajÄ…c_Poziomka
tyczko, czy my o czymÅ› nie wiemy? icon_biggrin.gif
sonia18a
Zajac, mi sie wydaje ze wszyscy wiemy o tym co i Tyczka czuje icon_biggrin.gif my wszystkie baby jestesmy takie same 03.gif i uwierz Zajac, ze nie tylko TEN stan tak pieknie podkresla nasze zaburzenia hormonalne 29.gif ja w ciazy nie jestem, a potrafia mi hormony tak pieknie udowodnic zem kobieta z krwi i kosci 43.gif
ja sobie powylam dzis w nocy piszac do mojego lubego (kolo 3), a On... no nie odpisal mi... no nie dosc, ze chole*ka nie ma go w domu, nie spi ze mna, nie przytula... to jeszcze nie odpisal... rano, po ochlonieciu, po prostu jakos do mnie dotarlo, ze mial wczoraj bardzo dlugi dzien za soba, lot samolotem, zmiane klimatu i mase zalatwiania, no i ze o tej 3 rano najzwyczajniej w swiecie spal 29.gif
zajÄ…c_Poziomka
sonia, bo to podobno po porodzie zostaje icon_razz.gif
tyczka
A to calkiem mozliwe... Choc jak tak siegam pamiecia, to nie.. Od zawsze "tak" mialam 37.gif
zajÄ…c_Poziomka
To tylko ja taki twardziel byłam? icon_razz.gif
tyczka
Najwyrazniej 08.gif
Wiola24
ooo dyskusja wrze icon_smile.gif

Ja też umiem sie poryczeć z byle powodu icon_biggrin.gif myślałam, że ze mna jest cos nie tak, ale wychodzi na to, że jednak nie icon_biggrin.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Wiola24
a co sie dzieje z Yoana??? dawno jej ni bylo icon_sad.gif
Sophie, Williams: puk!!! puk!!! 06.gif
sonia18a
Tyczko, ja tez od zawsze... Zajac, i pomyslalam o tym 'po porodzie'... dalo mi to nawet dluzsza chwile do namyslu, ale nie... ja juz wylam o wszystko wczesniej icon_razz.gif tylko z roznym natezeniem icon_biggrin.gif zawsze bylam 'ta twarda', ale 'ta miekka' 43.gif jesli wiecie co mam na mysli 29.gif czasem pieknie wszystko kumulowalam, po to zeby wybuchnac w koncu gromkimi lzami... tak tez J zdobyl u mnie swoje zaufanie i... tak sie zakochalam 03.gif wylam mu na ramieniu, a On sluchal... sluchal... sluchal... po to, zeby mnie przytulic i powiedziec, ze ROZUMIE icon_biggrin.gif


edit:
Williams, jak to dobrze kojarze to maz ma dzis urodziny, wiec 100 lat!!!
tyczka
CYTAT(Wiola24 @ Thu, 03 Apr 2014 - 20:36) *
Ja też umiem sie poryczeć z byle powodu icon_biggrin.gif


Aaaalez gdziez to ja o 'ryczeniu' pisalam ?! 08.gif
Toz ja mialam i bardziej zdecydowane formy babskiego zdecydowania icon_wink.gif
Wiola24
CYTAT(tyczka @ Thu, 03 Apr 2014 - 21:08) *
Aaaalez gdziez to ja o 'ryczeniu' pisalam ?! 08.gif
Toz ja mialam i bardziej zdecydowane formy babskiego zdecydowania icon_wink.gif


Czy Ty masz na myśli przemoc fizyczną?icon_razz.gif
zajÄ…c_Poziomka
Wiola, chyba lepiej nie wnikać icon_biggrin.gif
Wiola24
tylko sie nie smiejcie icon_biggrin.gif
Próbowałam wczoraj zbadać swoją szyjke macicy. Zaznaczam: PIERWSZY RAZ:P wydawalo mi sie, ze jest mega wysoko - nie umiałam jej dosięgnąc najdłuższym palcem.. icon_biggrin.gif kurcze musze cały cykl "przegrzebać", żeby wiedzieć kiedy jest wysoko/nisko, twarda/miękka, otwarta/zamknięta. nie mam porównania. chyba ciężko mi będzie sie tego nauczyć icon_razz.gif

<olaboga> to już 44 strony icon_razz.gif
zajÄ…c_Poziomka
Męża poproś. Chętnie pomoże w obserwacjach 06.gif 06.gif 06.gif
Wiola24
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Thu, 03 Apr 2014 - 21:20) *
Męża poproś. Chętnie pomoże w obserwacjach 06.gif 06.gif 06.gif


Taaa...! icon_biggrin.gif Szyjka ma być badana w celach naukowych a nie seksualnych icon_biggrin.gif
zajÄ…c_Poziomka
Nie znasz zasady: bawi uczÄ…c, uczÄ…c bawi? icon_biggrin.gif
Wiola24
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Thu, 03 Apr 2014 - 21:52) *
Nie znasz zasady: bawi uczÄ…c, uczÄ…c bawi? icon_biggrin.gif


Każdego posta potrafisz trafnie skomentowac icon_smile.gificon_smile.gif za to Cie lubie icon_razz.gif
tyczka
CYTAT(Wiola24 @ Thu, 03 Apr 2014 - 21:12) *
Czy Ty masz na myśli przemoc fizyczną?icon_razz.gif


Gdzie tam! 03.gif Toz chlop zmiotlby mnie chyba z powierzchni ziemi w odwecie ( przy swoich gabarytach ) 29.gif
sonia18a
widze ze tu metafora metafore goni 03.gif

Wiola, obawiam sie, ze jeden cykl moze Ci nie wystarczyc na eksploatacje swojego wnetrza 03.gif aczkolwiek jak Zajac sluznie zauwazyl, maz powinien byc zadowolony 03.gif przebierz sie za seksowna pielegniarke, przyjdz do jego 'gabinetu' 03.gif zbadaj Go porzadnie... bo zaloze sie, ze bedzie bardzo chory... a pozniej powiedz, ze tez sie nie najlepiej czujesz i niech On sprawdzi co Ci dolega 03.gif polecam w dni plodne...

wybaczcie glupawka sie mnie trzyma, chlopa mego mi brak 43.gif

Tyczko, i ja w konfrontacji fizycznej z mm nie chcialabym stawac... no chyba ze 'innej fizycznej' 29.gif
zajÄ…c_Poziomka
A ja staje w szranki i wiecznie przegrywam icon_razz.gif
Wiola24
CYTAT(sonia18a @ Thu, 03 Apr 2014 - 22:44) *
widze ze tu metafora metafore goni 03.gif

Wiola, obawiam sie, ze jeden cykl moze Ci nie wystarczyc na eksploatacje swojego wnetrza 03.gif aczkolwiek jak Zajac sluznie zauwazyl, maz powinien byc zadowolony 03.gif przebierz sie za seksowna pielegniarke, przyjdz do jego 'gabinetu' 03.gif zbadaj Go porzadnie... bo zaloze sie, ze bedzie bardzo chory... a pozniej powiedz, ze tez sie nie najlepiej czujesz i niech On sprawdzi co Ci dolega 03.gif polecam w dni plodne...

wybaczcie glupawka sie mnie trzyma, chlopa mego mi brak 43.gif


hehehe ale masz fantazje icon_biggrin.gif no no no ciekawy scenariusz icon_razz.gif
Wiola24
CYTAT(tyczka @ Thu, 03 Apr 2014 - 22:29) *
Gdzie tam! 03.gif Toz chlop zmiotlby mnie chyba z powierzchni ziemi w odwecie ( przy swoich gabarytach ) 29.gif


Ja czasami ze swoim powalcze icon_wink.gif
Williams
Nie wytrzymałam:(
Zrobiłam test dzisiaj, paskowy,
jest cień drugiej kreski, ale cień.
Czy miał ktoś tak że był cień a potem nic z tego?
NIe wytrzymam i w niedzielÄ™ drugi zrobiÄ™
sonia18a
Wiola, ja z moim tez icon_smile.gif i zazwyczaj fajnie się przy tym bawimy... ale na patrząc realnie, dzieli nas ponad 50kg więc jakby tylko chciał to pewnie zdmuchnął by mnie na raz... do tego biorąc pod uwagę fakt, że owego czasu trenował dość intensywnie tajski boks... 37.gif 03.gif
sonia18a
Williams ja miałam cień a później Meeah icon_smile.gif
Zarzuć nam ten cień, ocenimy icon_smile.gif test łatwiej się myli w drugą stronę, bo do pozytywu potrzebny jest hcg... a ze jesteś przed terminem @, to miał prawo nawet nie pokazać jeszcze icon_smile.gif
Williams
Jezu, oszalejÄ™ zaraz, zaraz sprobuje wrzucic, ale nie wiem jak przez tel to zrobic, dawno zdjec nie wrzucalam.
Wiola24
CYTAT(Williams @ Fri, 04 Apr 2014 - 12:18) *
Nie wytrzymałam:(
Zrobiłam test dzisiaj, paskowy,
jest cień drugiej kreski, ale cień.
Czy miał ktoś tak że był cień a potem nic z tego?
NIe wytrzymam i w niedzielÄ™ drugi zrobiÄ™


Aaaaaa ! Wrzucaj zdjęcie! icon_biggrin.gif:D:D:D jest cos takiego jak ciąża biochemiczna. ale trzeba byc dobrej myśli! A tym bardziej ze test zrobilas przed @. ALE CI ZAZDROSZCZE! całuski :*
Williams
Jak mam z telefonu na forum zdjęcie dodać, bo nie wiem
Wiola24
najpierw musisz je wrzucic na jakis portal np. imageshack albo fotosik. A potem normalnie odpowiadasz w temacie i u góry na pasku obok pogrubienia, kursywy, podkreślenia masz "wstaw obrazek" (czwarta ikonka z prawej strony). i tam kopiujesz ten link do obrazka. Tak wg mnie trzeba zrobic ale nie wiem czy z telefonu uda CI sie to zrobic o trzeba przekopiowac link.
Wiola24
Czekamy cierpliwie, nie spiesz sie icon_smile.gif
zajÄ…c_Poziomka
Williams, ja miałam test negatywny a byłam w ciąży icon_smile.gif Trzymam kciukasy moccccno!!!!!!!!! Najlepiej leć do apteki szybko po płytkowy, są bardziej czułe!!!!!!!!

Jupi icon_smile.gif
sonia18a
CYTAT(Wiola24 @ Fri, 04 Apr 2014 - 11:33) *
Aaaaaa ! Wrzucaj zdjęcie! icon_biggrin.gif:D:D:D jest cos takiego jak ciąża biochemiczna. ale trzeba byc dobrej myśli! A tym bardziej ze test zrobilas przed @. ALE CI ZAZDROSZCZE! całuski :*


Wiola 43.gif zlituj sie kobito 37.gif

Williams, jak Wiola wspomniala powyzej, musisz najpierw udostepnic zdjecie na imageshack, fotosik czy cos w tym stylu a nastepnie link mozesz bezposrednio wrzucic w posta. Spokojnie, badz dobrej mysli. Zapytaj w aptece o test ze zwiekszona czuloscia lub skocz na bete jesli nie chcesz czekac. Trzymam kciuki
zajÄ…c_Poziomka
Wiolka, udusić Cię? Nie strasz dziewczyny!!!!!!! Ja też robiłam 2 razy przed terminem i 2 razy byłam w ciąży icon_smile.gif Za pierwszym razem też miałam cień tylko.
Williams
Nie mam siły walczyć teraz ze zdjęciami, poza tym to jest na prawdę cień. Pokazałam mężowi to też go widzi, o boże....
Wieczorem dam znać, czy skusiłam się na betę, czy test kolejny w niedzielę zrobię. Ale ja z tych niecierpliwych.
zajÄ…c_Poziomka
Williams, PW icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.