To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
zajÄ…c_Poziomka
Trudno sobie nie wkręcać na Twoim miejscu icon_smile.gif Ale pomyśl - wystarczyło, żeby owulacja się spóźniła, później jajeczko musiało się zagnieździć, to mogło nastąpić kilka dni temu, więc w moczu jest zbyt mało bhcg, żeby test go wykrył icon_smile.gif

Koniecznie zrób jutro betę, po co się męczyć?
beata127
A ja się zastanawiam nad tymi owulacyjnymi testami skoro zachwalacie to pewnie zamówię sobie icon_smile.gif
Sophie25
yoana no to faktycznie pora na rodzenstwo icon_biggrin.gif Witaj icon_smile.gif icon_smile.gif

Beata pewnie ze kup zawsze to lepiej widziec na pasku niz tylko wierzyc kalendarzykowi co prawda ja miałam nieregularne cykle wiec musiałam wspomagac sie testami icon_smile.gif
Wiola24
CYTAT(Sophie25 @ Fri, 10 Jan 2014 - 14:15) *
Wiola no i super testy sa naprawde pomocne czyli juz jestesmy 2 ktore polecaja a jeszcze bardziej bd polecać jak zajdziesz icon_biggrin.gif icon_smile.gif <kciuki> icon_biggrin.gif

oby to szybko nastapiło icon_biggrin.gif
Sophie25
Patrze na to i niewierze masakra............................
Patrzcie : https://deser.pl/deser/1,111857,13318392,_C...A_w_srodku.html
beata127
Sophie ale nie wierzysz w głupote matki czy co??? Bo nie jarzę.
yoana
zając_Poziomka, miałam iść dziś na bete... ale rano niespodzianka, dostałam @ ;/ wiec, kolejny cykl starań,może tym razem icon_smile.gif

Sophie25, tak to juz najwyższy czas i tak długo zwlekaliśmy z tą decyzją, mąż poza granicami kraju, kupno mieszkania itp. ale dość wymówek:) trzeba teraz działać i czekać na dwie kreseczki icon_smile.gif
Sophie25
Beata nie wierze ze takie cos sprzedali icon_biggrin.gif
zajÄ…c_Poziomka
Sophie, ale tam nie jest napisane, że ona taką gruszkę kupiła... Przecież to logiczne, że gruszkę się myje ma bieżąco icon_razz.gif

yoana, trzymam kciuki za następny cykl :*

Ja dziś mam bezwzględny objaw miesiączki, który zawsze świadczy, że przyjdzie za 2-3 dni (czyli akurat w terminie), więc nawet nie kupuję testu. Nastawiam się już na kolejny miesiąc icon_smile.gif
Sophie25
Takze ja polecam aspiratory do noska ...
zajÄ…c_Poziomka
No i przyszła paskuda icon_sad.gif
beata127
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Sat, 11 Jan 2014 - 10:24) *
Sophie, ale tam nie jest napisane, że ona taką gruszkę kupiła... Przecież to logiczne, że gruszkę się myje ma bieżąco icon_razz.gif

yoana, trzymam kciuki za następny cykl :*

Ja dziś mam bezwzględny objaw miesiączki, który zawsze świadczy, że przyjdzie za 2-3 dni (czyli akurat w terminie), więc nawet nie kupuję testu. Nastawiam się już na kolejny miesiąc icon_smile.gif

Też mi się nie chce wierzyć że taką sprzedali a choćby nawet to przed użyciem tego ja bym najpierw wyparzyła i widać by było co tam jest a w artykule piszą że po oczyszczeniu noska rozkręciła do czyszczenia no sorry ale po odessaniu tego to chyba nie leci do nieba tylko trzeba to wyczyścić trochę częściej niż raz na pół roku.
beata127
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Sat, 11 Jan 2014 - 15:19) *
No i przyszła paskuda icon_sad.gif

przykro mi ale trzymaj się dzielnie następnym razem się uda icon_smile.gif
kasienka33
U mnie tez @ przyszla 32.gif 32.gif 32.gif juz nie mam sily......
zajÄ…c_Poziomka
No to co, kasienka? Teraz działamy na październik?

edit:
A moja sobie poszła... Ale spoko, wróci jurto ze zdwojoną siłą :/
Sophie25
'Przykro mi poziomka i kasia icon_sad.gif icon_sad.gif

3mam kciuki za nastepny raz! icon_smile.gif :*

Beata no ja tak samo powiem wam ze ja wyparzałam wszystko do 3 miesiaca pozniej myłam bez wypoarzania bo ze sterylnoscia niechciałam znowu przesadzac ale do 3 mies to podstawa. Teraz myje za kazdym razem icon_smile.gif
beata127
CYTAT(Sophie25 @ Sat, 11 Jan 2014 - 18:59) *
'Przykro mi poziomka i kasia icon_sad.gif icon_sad.gif

3mam kciuki za nastepny raz! icon_smile.gif :*

Beata no ja tak samo powiem wam ze ja wyparzałam wszystko do 3 miesiaca pozniej myłam bez wypoarzania bo ze sterylnoscia niechciałam znowu przesadzac ale do 3 mies to podstawa. Teraz myje za kazdym razem icon_smile.gif

No właśnie więc dziwi mnie to zdiwienie tej kobiety. Jeszcze żeby było napisane że przed użyciem chciała wyparzyć czy coś ale tam było napisane że jak już używała chciała wyczyścić.
marta3432
Trzymamy kciuki icon_wink.gif
Sophie25
Kobitki a leżycie po stosunku minimum 15 minut,ja pamietam ze mi tak kolezanka powiedziała i zaczełam lezec jak sie staralismy lezałam wyprostowana bite 15-20 minut icon_smile.gif
zajÄ…c_Poziomka
Jeśli już, to leżeć z podniesionymi biodrami lub nawet robić świecę, po to, żeby sperma szybciej dotarła jak najgłębiej i się nie wylewała na zewnątrz. Ale to zależy tak naprawdę od bardzo wielu rzeczy, np od pozycji, rozmiaru icon_biggrin.gif czy "kształtu" pochwy. Jedne kobiety powinny stosowac takie triki, inne nie muszą.
Sophie25
No fakt ja stosowałam lezenie i Swiece icon_biggrin.gif
A o pozycjach to moze niebede mowic haha icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
zajÄ…c_Poziomka
Wiecie co? Jestem tak ciekawa działania tych testów owulacyjnych, że sobie chyba kupię icon_biggrin.gif Jak znam siebie to i tak zrobie dwa razy i więcej nie będzie mi się chciało, ale ciekawość mnie zżera icon_razz.gif
beata127
Wiecie co jestem tak zmęczona przespaną ładnie nocą że chyba pójde spać dalej icon_smile.gif masakra jakoś ta pogoda na mnie źle działa.
annad
Dziękuję Zajączku za wpis na pierwszej stronię...jestem tam pełna blaku icon_smile.gif
Tigerek
A mam pytanie do pierwszej strony - w jakim sensie "mamusia z poprzedniego wÄ…tku"?
zajÄ…c_Poziomka
No, bo zaciążyłaś w poprzednim wątku icon_wink.gif
Tigerek
ok nie wpadłam na to icon_wink.gif - głuptas ze mnie. Tak strasznie bym chciała, żeby historia w pierwszej części wydarzyła się i w tym... ale to chyba taki etap żałoby i reakcji bo częściej nie wierzę niż wierzę.
mikkowska
Też ciągle "próbuję" i nic... A mój cykl uprawia wolną amerykankę:-[
Sophie25
mikkowska ja miałam straszliwie nieregularny a moj genialny lekarz wiecie co mi powiedział jak sie wreszcie udało " to jakis cud chyba bo taki nieregularny był myslałem ze dłuzsze bedzie to nasze leczenie" ja i tak sie wtedy nie wsuchiwałam w to co mowi bo z tego szczescia nawet mu zapłacic zapomniałam i złapał mnie jak wychodziłam haha icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif:D:D
tyczka
Tigerek, skoro lekarz proponował Ci ustawienie cyklu hormonalnie, to się wyboerz wreszcie, bądź pod dobrą opieką i spróbuj icon_smile.gif Cykle 40-dniowe, to nie są zdrowe cykle. Mikkowska - marsz do lekarza!

PS. A wiecie, że podwyższony poziom LH ( np. przy PCO ), może być również przyczyną poronienia/ doprowadzić do jej obumarcia ? Choć wyszukać muszę, na jakiej "podstawie" to działa. Chyba, że któraś z Was ma nieco specjalistycznej wiedzy ? icon_smile.gif
Tigerek
Na kontrolę mam iść dopiero po pierwszym krwawieniu. Co może potrwać 4-8 tygodni po zabiegu. Owulacji jeszcze nie było, aczkolwiek może to być cykl bezowulacyjny, co też po zabiegu ponoć się zdarza. Tak czy siak po 5 tygodniach od zabiegu i tak umawiam się na wizytę.
mikkowska
40 dni to nie, ale ostatnio w 25 dni przyszła @ to aż szoku doznałam, bo nigdy tak wcześnie nie przyszła. Także rozbieżność mam 33-25 a tabletek nigdy nie brałam. Czas wybrać się do gina, bo oj dawno nie byłam i niech mi powie "kiedy siadać na męża" icon_smile.gif
tyczka
Na pewno warto się z lekarzem skonsultować icon_razz.gif Aczkolwiek rozbieżność między 25 dni, a 33 - to nie aż takie duże różnice icon_wink.gif Generalnie przyjmuje się, że cykl miesięczny nie powinien trwać krócej, niż 26 dni i dłużej, niż 35. Kilkudniowe wahania są normą icon_biggrin.gif

Przy krótszych cyklach, zapłodniona komórka jajowa może nie zdążyć się zagnieździć ( niedomoga fazy lutealnej ), a przy dłuższych, zapłodniona komórka jajowa również nie może się zagnieździć, ze względu na brak synchronizacji hormonów.

Do "zdrowej" i "owocnej" owulacji, nie powinno dochodzić później, niż w 20.- 21-ym dniu cyklu.
Jeśli owulacja następuje za wcześnie - lub za późno - czyli wypada nie w tym "oknie", przedziale 12.-20. dzień cyklu - występuje nie wtedy, kiedy powinna, hormony nie są zsynchronizowane, co znacznie utrudnia zajście w ciążę/ lub ew. późniejsze jej utrzymanie.
Wiola24
Ajjj dziewczyny jestem w 23 dc i od dwóch dni bardzo bolą mnie same sutki. Piersi stały się nabrzmiałe, ale nie bolą. Brzuch tez troche boli i tak jakby mi sie tam czasami cos przelewa.. Stresuje się czy tym razem się udało. A powiem, że przytulaliśmy się bardzo często.. i nie robiliśmy przerw większych niż jeden dzień. No i po seksie leżałam z pupą wyżej przez jakies 10-15 min. Taki ból sutków dokuczał mi tylko kilka razy w życiu i to "za czasów" tabletek antykoncepcyjnych. Ehh.. ale równie dobrze mogą to być zwiastuny nadchodzącego okresu. Zobaczymy - 20-22 stycznia miesiączka powinna przyjść. Trzymajcie kciuki, bo nie wiem czy przeżyje drugi taki maraton seksualny z mężem icon_biggrin.gif
Sophie25
Wiola kciuki zacisniete mocno!
Powiem Ci ze ja jak sie starałam i nawet nie podejrzewałam ciazy sutki napitalały mi strasznie i sciemniały bardzo,brodawka była lekko wysunieta ... a jak to u Cb wyglada sa normalne i tylko bolą czy zciemnieały ?
zajÄ…c_Poziomka
CYTAT(Wiola24 @ Wed, 15 Jan 2014 - 12:06) *
Taki ból sutków dokuczał mi tylko kilka razy w życiu i to "za czasów" tabletek antykoncepcyjnych.


Miałam identycznie, tylko przy tabletkach... i w ciąży icon_smile.gif

edit:
Poza bólem i powiększaniem piersi się nie zmieniły, dopiero ok 9 tygodnia zaczęłam widzieć niebieskie żyłki. Dlatego wyglądem się nie sugeruj icon_smile.gif

Ja na Twoim miejscu za 2-3 dni zrobiłabym test icon_biggrin.gif
Wiola24
Hehehe dzięki Wam mam świetny humor icon_smile.gif ale byłoby super gdyby to sie okazało prawdą.. icon_biggrin.gif nie chce robić za wcześnie testu (chociaż bardzo mnie korci), żeby sie czuć rozczarowania. Ale chyba w niedzielę to sie skusze:D mam 3 sztuki testów z allegro o czułości 10. Były dołączone do tych owulacyjnych. Trochę nie chce mi się wierzyć, że faktycznie sa tak bardzo czułe. W aptece nie widziałam innych aniżeli tych o czułości 25.

Co do wyglądu piersi to nie chcę się dopatrywać oznak ciąży, bo przy poprzednim cyklu tez widziałam żyłki a w ciąży wcale nie byłam. Tak więc chyba nie pozostało mi nic jak tylko czekać.

Aaaaa no i przestałam pić kawę icon_smile.gif juz czwarty dzień ograniczyłam ją do zera. Trochę ciężko, bo jestem do niej przyzwyczajona, ale lepiej za wczasu wprowadzić zmiany icon_smile.gif
Co do kofeiny to mam pytanko. Może troche głupie, ale trudno icon_biggrin.gif skoro kofeina szkodzi w ciąży (tzn. jest niewskazana ze względu na możliwość poronienia?), a jest zawarta nie tylko w kawie, herbacie(teina?) i innych napojach, to co powinno się pić w ciąży? Czy tylko w czarnej herbacie jest teina? A co z zieloną? Bardzo lubię taką z lidla zielona z wanilią. I w sumie to zamiast zwykłej pije taką. a jakieś ziółka? melisa, pokrzywa? Przepraszam, pewnie się śmiejecie z moich durnych problemów, ale tak sobie teraz siedze i się zastanawiam icon_smile.gif W wątku trochę cicho to może sie rozrusza icon_smile.gif
Wiola24
Hmm.. i na wÄ…tku cichutko icon_razz.gif
beata127
CYTAT(Wiola24 @ Thu, 16 Jan 2014 - 09:45) *
Hmm.. i na wÄ…tku cichutko icon_razz.gif

No właśnie jakaś cisza wszystkie już w ciąży??
Tigerek
ta, jasne... wszystkie co do jednej icon_sad.gif

Przepraszam, agresora dziś mam. Max w pracy, max w sobie, w perspektywie weekend w szkole. I urosziny teścia w niedzielę z obowiązkową obecnością na posiadówce przy stole z pijącym teściem i wujem, z "życzliwymi" docinkami w naszym kierunku. Cud i szczyt marzeń.
zajÄ…c_Poziomka
Tigerek przytul.gif

Wiola, nie siej paniki icon_smile.gif Herbatę pij niezbyt mocną, najlepiej zamień na owocową. Z ziołami i herbatą zieloną uważaj, z ziół zrezygnuj, a zielonej nie pij za dużo.
Wiola24
Eee.. robiłam dziś rano test i jedna kreska.. icon_sad.gif no ale okres terminowo ma przyjść pomiedzy poniedziałkiem a środą, więc jeszcze cierpliwie czekam..
tyczka
Wiolu, nie stresuj się icon_wink.gif Przy drugiej ciąży, jeszcze w dniu spodziewanej @, a dwa tygodnie po owulacji, testy były nadal jednoznacznie negatywne icon_razz.gif Dopiero po kolejnych 3-4 dniach "zaróżowiła się" druga kreska.

A jeśli chcesz wiedzieć na pewno, i do tego przed czasem, zrób betę. To jedyna 100% metoda icon_razz.gif
Wiola24
tyczka dziękuję za słowa wsparcia icon_smile.gif poczekam cierpliwie do przyszłego tygodnia icon_smile.gif mąż stwierdził, że ściemniały mi sutki, ale ja tam nie widze różnicy i nie chce sie nakręcać icon_razz.gif
Sophie25
Mi tez zciemniały jak zaszłam icon_smile.gif I to bardzo a ja bagatelizowałam to nie robiąc sobie nadziei i dopiero w 6 tyg poszłam do lekarza a tak to zyłam w niewiedzy bo testy były negatywne ................
Wiola24
oby oby icon_smile.gif ale by było wspaniale icon_smile.gif
yoana
niestety wszystkie chyba czekają na upragnione 2 kreski, moje płodne własnie wystartowały.. wiec jak powiedziała Wiola24 maraton z mężem czas zacząćicon_wink.gif oby tym razem się udało icon_smile.gif

ja w pierwszej ciąży piłam kawę, 2 filiżanki za zgoda lekarza, jestem niskociśnieniowcem więc tragedia bez kawy, myślę aby się nie "upijać" kawą i będzie dobrze. uwielbiam zieloną herbatę a gdzieś wyczytałam ze będąc w ciąży należy uważać z piciem tego napoju, ale waga super przy nim leci, jednak wolę teraz przybrać troszkę i nie mieć talii osy icon_biggrin.gificon_wink.gif
andrutka
U nas z pierwszą dwójką nie było problemów z zajściem w ciąże. Teraz staramy się o trzecie dziecko i już 4 cykle nic...
okruszek
CYTAT(andrutka @ Sun, 19 Jan 2014 - 22:39) *
U nas z pierwszą dwójką nie było problemów z zajściem w ciąże. Teraz staramy się o trzecie dziecko i już 4 cykle nic...

przepraszam że napiszę ale już 4 cykle... dziewczyny starają się latami.
życzę Wszystkim upragnionych dwóch kreseczek! i podsyłam fluidki ************************
Wiola24
Hej Kobietki.. przepraszam, że tak bezpośrednio, ale muszę icon_biggrin.gif wczoraj miałam brązowy śluz - widoczny na majtkach i trochę przy podcieraniu. Po przytulankach z mężem, przy "oczyszczaniu się", pozostałości wylewające się ze mnie miały lekkie różowe zabarwienie. No i w sumie nie wiem co to z tego będzie w tym miesiącu.. Zawsze przed okresem mam brązowe plamienia i później czystą krew. Także nastawiam się na kolejny maraton seksualny z mężem icon_sad.gif CHOCIAŻ dziś jeszcze śluzu nie zauważyłam.. icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.