To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
tyczka
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Sat, 21 Dec 2013 - 13:53) *
Ale co wiesz? Nic co opisałas nie musi świadczyć o poronieniu. Tym bardziej, że testach nie mialas nawet cienia drugiej kreski. Mi się takie sytuacje z dzwiganiem i okresem zdarzają dość często.


Mnie również icon_biggrin.gif A test miałaś przecież negatywny.

PS. Dlaczego nie wyłożysz wszystkiego, co Cię niepokoi, lekarzowi rodzinnemu ??
kasiula_poznan
Kajetanka ja tak miałam w sierpniu... objawy ciążowe, testy negatywne, @ brak... jak @ przyszla to wylam z bólu, nie nadążałam z wymianą podpasek i regularnie przeciekałam. Też zastanawiałam się czy testy się nie myliły... ale nie myślę o tym bo chyba dostałabym na głowę...

Wczoraj rano zrobiłam porannego sikańca, druga kreska wyraźna niemal jak testowa.
Kurczę, trudno jest się jednocześnie oszczędzać i ukrywać ciążę... po sklepach chodzę spacerkiem, staram się nie dźwigać, nie podnosić wysoko rąk... ciekawe jak ubiorę choinkę...

Jeszcze tylko 8 dni i wszystko będzie jasne... icon_wink.gif
annad
Kasia dobrze, że ja w ciąży bo jakbym teraz chciała kupić test ciążowy to obawiam się, że w całym Poznaniu zdążyłas juz wszystkie wykupić icon_smile.gif
tyczka
CYTAT(kasiula_poznan @ Sun, 22 Dec 2013 - 18:17) *
ciekawe jak ubiorÄ™ choinkÄ™...


Dżizus Krajst, a co ma ciąża do ubierania choinki ??! 37.gif 37.gif Jak to jak ??..normalnie icon_wink.gif

Ciąża to nie kalectwo.
kasiula_poznan
annad ten był ostatni z zapasu... słowo harcerza, więcej nie kupuję icon_wink.gif
zajÄ…c_Poziomka
kasiula, nie przesadzasz czasem? icon_razz.gif Jesteś w ciąży, to raz. Niby jak podnoszenie rąk wpływa na ciążę? to dwa. Jak Ci lekarz potwierdzi, to przez 8 miesięcy nie będziesz podnosic?

I ani się waż kupowac nowych testów!
kasiula_poznan
Oj koleżanki wydaje mi się, że złośliwe nieco jesteście...

Miałam na myśli czynności, przy których trzeba się "wyciągać" jak ściąganie cięższych rzeczy znad poziomu głowy, wieszanie firan czy mycie okien albo, wracając do nieszczęsnej choinki, przerzucanie sznurów z lampkami na wysokiej choince...

zajÄ…c_Poziomka
kasiula, ja na pewno nie jestem złośliwa, po prostu nie mogę pojąc Twoich wątpliwości. I wciąż nie rozumiem tej choinki icon_wink.gif Przy zdrowej ciąży nawet podnoszenie sporych ciężarów nie jest groźne. Jeśli nie masz więc plamień ani mocnych bóli to możesz z powodzeniem ubrac choinkę i sięgac po rzeczy codziennego użytku, które znajdują się w górnych szafkach.

Ja naprawdę rozumiem przewrażliwienie. Wiem, że po poronieniu sama będę (i już jestem) przewrażliwiona. Ale nawet z perspektywy swoich przeżyc nie rozumiem icon_razz.gif

CYTAT
po sklepach chodzę spacerkiem, staram się nie dźwigać, nie podnosić wysoko rąk... ciekawe jak ubiorę choinkę...

Jeszcze tylko 8 dni i wszystko będzie jasne... icon_wink.gif


Skoro już teraz, nie wierząc w ciążę, tak bardzo (za bardzo?) na siebie uważasz, to co zrobisz, kiedy wszystko już będzie jasne? Będziesz uważac bardziej, czy życie wróci do normy?

Wcale nie jestem złośliwa. Próbuję tylko Cię przekonac, że przesadzasz. Ciąża to nie choroba. Kobiety na całym świecie będąc w ciąży pracują w polu, dźwigają, noszą na rękach kilkuletnie dzieci, pracują zawodowo, uprawiają sporty, biegają! I rodzą zdrowe dzieci! Trzeba życ normalnie. Uważac na siebie, owszem, ale nie popadac w przesadyzm. Tak po prostu.
Tigerek
Tyle, że można to było wyrazić inaczej, ale też ja bym odczytała kilka postów jako mało wrażliwe. Tak szczerze mówiąc, to się teraz dwa razy zastanawiam jak mam coś u pisać icon_sad.gif
zajÄ…c_Poziomka
Tigerku, zacytuj proszę, która z moich wypowiedzi skierowana do kasiuli brzmi złośliwie lub mało wrażliwie?
kasiula_poznan
Dziewczęta apeluję o spokój icon_wink.gif

jesteśmy na chwilę przed Świętami... dajmy temu spokój.



MiE
kasiula zrob sobie badanie krwi beta HCG i będziesz miała pewność icon_smile.gif Na Polnej wynik będziesz miała po kilku godz, na al. Solidarnosci także-nawet przez neta sprawdzić można icon_wink.gif
Ksiwik
Kochane Moje z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę:
Zdrowia- bo to najważniejsze
Pelno miłości- bo to sens życia
Wiary- bo pozwala przetrwać trudne chwile
Nadziei- bo wtedy niemożliwe jest możliwe.
Strarajacym- szybkiego zaciazenia
Zaciaziazonym- spokoju i szczesliwych chwil.
Życzy ksiwik czyli Magda icon_smile.gif
Wiola24
Witam icon_smile.gif
Dołączam się do grona staraczek icon_smile.gif Jesteśmy z mężem po pierwszym cylku starań - narazie bezowocnych. Kolejne próby datuje sie na początek stycznie icon_smile.gif Pozdrawiam!
zajÄ…c_Poziomka
Wiola24, witaj icon_smile.gif Rozgośc się u nas. Pisz dużo i jak najszybciej zmykaj na ciążowy icon_smile.gif Powodzenia.
milutka
CYTAT(kasiula_poznan @ Mon, 23 Dec 2013 - 15:34) *
Dziewczęta apeluję o spokój icon_wink.gif

jesteśmy na chwilę przed Świętami... dajmy temu spokój.


I jak tak się czujesz? coinkę ubrałaś? mnie tam nie dziwi jak ktoś panikuje icon_smile.gif
tyczka
CYTAT(ksiwik @ Tue, 24 Dec 2013 - 12:27) *
Kochane Moje z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę:


Drogi Ksiwiku ( czyli Magdo ) icon_razz.gif,

Dziękuję za życzenia także od siebie icon_smile.gif
I w sumie "wzajemnie", bo czegóż więcej można życzyć ? icon_razz.gif

I dziękuję za odpowiedź na poprzednie pytanie.. Nie wiem, gdzie mieszkacie, w Polsce, czy jednak w De - bo tego nie wywnioskowałam z Twojej wypowiedzi ?

Trochę czasu minęło, a ja nosiłam w sobie zamiar odpowiedzi. Bardzo się cieszę, że się Wam udało - podczytując inne wątki, natknęłam się kiedyś na Twoją wypowiedź, w której piszesz, że masz dość kłótni o to, że "nie ma dziecka"... Jakoś tak wtedy "włos mi się zjeżył na głowie i ciarki po plecach przeszły", nie wiem dlaczego, pamiętam bowiem ten tekst do dziś.

Jakoś tak dotknął mnie do żywego, nie wiem, może biorę pewne wypowiedzi za bardzo na serio, ale jednak.. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, podejrzewam, że kopnęłabym takiego delikwenta w czułe miejsce pomiędzy nogami, spakowała walizkę i poszła w swoją stronę...Ale ja też cholernie emocjonalna jestem icon_wink.gif

Do rzeczy, bo się rozciągnęłam niczym ślimak winniczek, fajnie, że już. Nie wiem, ile się staraliście ?
I spokojnego sylwestra. Dla wszystkich icon_biggrin.gif
kasiula_poznan
Wiola witaj i szybko stÄ…d znikaj icon_wink.gif


Milutka dziękuję, choinka ubrana na czas icon_wink.gif Panika to chyba za duze slowo... ostroznosc jest bardziej trafione icon_smile.gif
Jednak ostroznosc jak najbardziej uzasadniona jak sie okazuje bo 23go wieczorem brzuchol spiety i mikro plamienie. Jednorazowe. Naprawde malutkie. Na wszelki wypadek wzuelam no-spe i odlezalam

A potem cykl "wydarzen" o ktorych nie wiwm co myslec. Az mi glupio pisac ale moze akurat ktorejs sie przytrafilo. Otoz 3 dni pod rzad (24-26) sluz gesty zabarwiony na rozowo podczas oddawania stolca (przepraszam). Bez objawow dodatkowych czyli bolu i spinania brzucha...
Dzis czysto...




Edit: literowki
kasiula_poznan
Zastanawiam sie czy ten zarozowiony sluz nie byl efektem "oczyszczania" po tym mikro plamieniu lub po cytologii (ale raczej nie bo cytologie mialam robiona 18tego)

Ksiwik
Tyczko Gdzie my mieszkamy to jest hmmm trochę skomplikowane, bo mamy dwa mieszkania i w PL i DE. Mąż ma firmę w DE a ja praccuję na stałe w PL icon_smile.gif Czyli takie szczęśliwe małżeństwo , i naprawdę serio to pisze.
Teraz Obrączkowy jest w PL na urlopie, i usługuje mi 08.gif o rany jaka ja nie dobra jestem, wykorzystuję go pod każdym względem, sprzata, robi śniadanie a ja co a ja leże i co chwila latam do ubikacji opróżnić żołądek.
Dziewczyny ja naprawdę zapomniałam jak to jest być w ciąży.Źle sie czuje,cały czas mdli, boli brzuch i ukojenie daje położenie się na lewym boku. Wczoraj byłam u lekarza bo receptę i teraz Duphaston mam brać 3 razy dziennie i dużo odpoczywać. Na razie to na urlopie jestem i mogę sobie pozwolić na odpoczynek, zobaczymy co będzie po Nowym Roku.

Dziś późnym wieczorem zabieram męża do kina na tego jego ulubionego Hobbita, normalnie cieszy się ten mój chłop jak małe dziecko.
zajÄ…c_Poziomka
ksiula, kiedy miałaś cytologię? Tzn ile dni przed tym pierwszym plamieniem? Jeśli śluz jest zabarwiony na różowo a nie brunatno to jest w nim świeża krew, więc to oczyszczanie jest wątpliwe. Koniecznie skonsultuj to z lekarzem.
tyczka
CYTAT(ksiwik @ Sat, 28 Dec 2013 - 11:28) *
Dziś późnym wieczorem zabieram męża do kina na tego jego ulubionego Hobbita, normalnie cieszy się ten mój chłop jak małe dziecko.


Moj cieszyl sie tak samo wczoraj 37.gif Jakos nie podzielam jego entuzjazmu 03.gif
Wiola24
Bardzo chętnie sie rozgoszczę icon_biggrin.gif
Ehh.. musze sie podzielic moimi obawami.. wczoraj męczyła mnie grypa jelitowa, dziś jest juz ok. Wirusem zaraził mnie mąż icon_razz.gif mieliśmy ciekawe święta icon_wink.gif i z powodu choroby martwie sie czy mój cykl sie nie rozreguluje.. zamówiłam sobie na allegro 20 testów owulacyjnych i ponoc już do mnie jadą icon_smile.gif oby przyszły w przyszłym tygodniu, bo musiałabym zacząć je stowować od przyszłej soboty. A co wy sądzicie o takich testach?? Któraś z Was stosowała? Moja koleżanka dzieki nim zaszła za 1wszy razem, a przytulała się z mężem tylko raz (mąż pracuje w delegacji, więc cieżko im było icon_wink.gif )
kasiula_poznan
Kochane,

Ja się z Wami żegnam. Ciąża obumarła. Dostałam antybiotyk, czekamy na dalszy rozwój wydarzeń. Albo organizm sam sobie z tym poradzi albo czeka mnie zabieg. 2go mam kontrolę. Narazie sobie z tym nie radzę. Ja i morze łez to mój obraz na chwilę obecną...

Ksiwik
kasiula przytul.gif
hogata61
Kasiula- tak strasznie mi przykro rycze.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif Zobaczysz szybciutko wyjdzie znów słoneczko!!!
dorsim
kasiula przytul.gif bardzo mi przykro icon_sad.gif
Wiola24
Bardzo mi przykro.. icon_sad.gif naprawde:(
annad
Kasiu icon_cry.gif Czas leczy rany.. ja po poronieniu rok temu zaszłam w kolejną ciążę po 4 miesiącach! Wypłacz się, odpocznij i jeśli będziecie nadal chcieli powiększyć rodzinkę zabierzcie się do "pracy". Przeszłam zabieg łyzeczkowania więc w razie pytań pisz. Ja miałam zabieg na Polnej. Myślę o Tobie!
Tigerek
kasiula - solidaryzuję się, bo przechodzę dokładnie to samo icon_sad.gif - od mojego zabiegu minęło niecałe 2 tygodnie. Płacz, płacz, płacz. Tego się nie ominie.
annad
Staraczki w nowym, nadchodzącym 2014 roku życzę Wam samych podwojonych kreseczek na testach ciążowych! Dużo wytrwałości, spokoju, spełnia marzeń i dużo dużo miłości!

Rok temu wylałam morze łez po stracie Aniołka 4 grudnia. Gdyby ktoś rok temu w Sylwestra powiedział mi, że teraz będę w ciąży i to w każdej chwili mogąc się rozpakować to bym nie uwierzyła...marzenia jednak się spełniają!

Wiola24
Witam Was wszystkie staraczki w tym Nowym Roku! icon_smile.gif Oby okazał sie dla nas szczęśliwym icon_smile.gif
Ja swojego szczęścia spróbuje już od piątku - zakupiłam testy owulacyjne na allegro i zamierzam sie testowac icon_wink.gif I z mężem ciężko pracować icon_wink.gif
kasiula_poznan
Kochane wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Zycze nam samych podwojnych kreseczek!

Chciałam Wam też podziękować za wszystkie ciepłe słowa i fluidki. W sylwestra zaczelam krwawic a wczoraj poroniłam. Dziś byłam na kontroli i wszystko wskazuje na to, że obejdzie się bez łyżeczkowania. Kolejna wizyta za tydzień.

zajÄ…c_Poziomka
kasiula, bardzo mi przykro icon_sad.gif Mam nadzieję, że szybko znajdziesz w sobie siłę by znów tu wrócic :*

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego w nowym roku. I przede wszystkim upragnionych 2 kreseczek i spokojnych 9 miesięcy :*
kasiula_poznan
Zajączku wracam jak tylko dostaniemy zielone światło...

Zmieniłam lekarza, ma zupełnie inne podejście.... zobaczymy kiedy będzie mi dane...
dorsim
kasiula przytul.gif


Dziewczyny w tym Nowym Roku życzę wam z całego serca by spełniło się wasze największe marzenie !! Myślami jestem z wami .
beata127

witam.
Jeśli można chciałam dołączyć do Waszego grona icon_smile.gif
Nasza historia w skrócie:
3i pół roku starań z przerwą i dalej nic tzn czekam na @ ale dopiero 19 dc więc jeszcze czas.
Od 2 dni wieczorami i rano zanim wstanę męczą mnie mdłości ale to pewnie przez to że sobie znowu zaczęłam wmawiac że mogło się udać.
zajÄ…c_Poziomka
Witaj beato127 icon_smile.gif
Rozgośc się i życzę Ci powodzenia icon_smile.gif

Mnie też męczą ostatnio mdłości. Codziennie. Ale zaczęły się w dniu owulacji, więc sobie nawet nie próbuję wmawiac icon_razz.gif

edit:
Ja z kolei od kilku cykli mam straszny wysyp pryszczy przed i w trakcie owulacji. Przetłuszczają mi się włosy. Mam mdłości i złe samopoczucie. Przeczytałam, że może to byc wina hormonów z powodu niepękającego pęcherzyka Graffa.... Chyba będę musiała to skonsultowac z lekarzem. Póki co, staram się nie martwic icon_smile.gif
Sophie25
Witam Was kochane icon_smile.gif :*
BEde tu do Was zagladać i Was wspierac bo ja leczyłam sie rok a nastepny rok to były starania o malenstwo ale naszczescie sie udało icon_smile.gif wub.gif
Wiola 24 ja tez kupowałam testy owulacyjne okazały sie bardzo pomocne icon_smile.gif 3mam za Ciebie kcuki i bede Ci kibicowac icon_smile.gif
beata127 bede Cie tu dopingowac i mam nedzieje ze wkrotce zobaczysz na monitorze serducho :* A chyba jestes z Podkarpacia no nie ? icon_smile.gif icon_biggrin.gif

Wiem co przezywacie :*
zajÄ…c_poziomka ile sie juz staracie ? icon_smile.gif

Bede sie dzielić z Wami moimi doswiadczeniami i jak mi sie udało moje cudo :*

LEczycie sie hormonami czy poprostu nieregularne miesiaczki ?
zajÄ…c_Poziomka
CYTAT(Sophie25 @ Sun, 05 Jan 2014 - 11:14) *
zajÄ…c_poziomka ile sie juz staracie ? icon_smile.gif


Nie wiem, czy w moim przypadku można mówic o jakimś okresie icon_razz.gif Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu stań, poroniłam, teraz jestem w trakcie kolejnego pierwszego cyklu starań.

Dziewczyny piszcie coÅ›, bo siÄ™ straaaaaasznie nudzÄ™ icon_razz.gif

edit: literówka
Sophie25
Aha rozumiem icon_smile.gif
Kurcze to musi być straszliwe poronic icon_sad.gif Dziewczyny tak mi was szkoda jest ...

Ja miałam okres co 3 miesiace albo wogółe,brałam leki (pierwszy nie pomogł ) a po zmianie udało mi sie .
Brakowalo mi progesteronu i musiałam o zazywac . Dzieki lekom odpowiednim i mierzyłam sobie własnie tymi testami owulacyjnymi .ale ja wogole nie wierzyłam ze sie uda a wiara czyni cuda :*
beata127
CYTAT(Sophie25 @ Sun, 05 Jan 2014 - 11:14) *
beata127 bede Cie tu dopingowac i mam nedzieje ze wkrotce zobaczysz na monitorze serducho :* A chyba jestes z Podkarpacia no nie ? icon_smile.gif icon_biggrin.gif


Tak ja jestem z podkarpacia icon_smile.gif
Sophie25
O to fajnie icon_biggrin.gif Bede Cie dopingować ja tez z Podkarpacia okolice dębicy icon_biggrin.gif icon_smile.gif
Bede miała kolezanke forumowiczke icon_biggrin.gif

Wziełam sobie Twoje gg na czat icon_biggrin.gif

Długo sie juz staracie napewno sie uda bede 3mała kciuki :*
Podziele sie swoimi doswiadczeniami,powiem Wam dziewczyny szczerze ze mnie juz deprecha dopadała jak za kazdym razem wychodził test negatywny icon_sad.gif
Dobrze ze to juz za mna ale lekarz powiedział mi e jakbym chciała 2 to mogę miec problemy i musiałabym sie pospieszyc :/
beata127
CYTAT(Sophie25 @ Sun, 05 Jan 2014 - 20:28) *
O to fajnie icon_biggrin.gif Bede Cie dopingować ja tez z Podkarpacia okolice dębicy icon_biggrin.gif icon_smile.gif
Bede miała kolezanke forumowiczke icon_biggrin.gif

Wziełam sobie Twoje gg na czat icon_biggrin.gif

Długo sie juz staracie napewno sie uda bede 3mała kciuki :*
Podziele sie swoimi doswiadczeniami,powiem Wam dziewczyny szczerze ze mnie juz deprecha dopadała jak za kazdym razem wychodził test negatywny icon_sad.gif
Dobrze ze to juz za mna ale lekarz powiedział mi e jakbym chciała 2 to mogę miec problemy i musiałabym sie pospieszyc :/

Do dębicy mam około 25 km icon_smile.gif
Sophie25
CYTAT(beata127 @ Sun, 05 Jan 2014 - 21:24) *
Do dębicy mam około 25 km icon_smile.gif



Ooo To super icon_biggrin.gif icon_smile.gif
Musimy pogadać kiedys na gg icon_smile.gif Opowiem Ci dokładniej jak to było w moim przypadku icon_smile.gif
tyczka
Sophie25, ale mocno nieregularne miesiączki są właśnie dowodem zaburzeń hormonalnych icon_wink.gif Czym Cię leczono ? PCO...?
Sophie25
tyczka tak tak wiem wiem ze to zaburzenia były na poczatku niemiałam miesiaczki pół roku ,pozniej wystepywały lamienia pomiędzy miesiączkami ...
Na początku brałam cielest nie pomogło bo to było tylko na wywołanie miesiaczki pozniej wyszło ze brakuje mi progesteronu i lekarz przepisał mi Duphaston i on zrobił swoje icon_smile.gif

A i NAJWAZNIEJSZE to samoobserwacja cyklu,najlepiej jak zrobi to lekarz zobaczy w ktorym momencie cuklu jestescie i podpowie ze wtedy jest ten czas monitoring cyklu jest bardzo wazny,ja miałam taka dobra doktorke ze podpowiadała mi duzo kiedy najlepszy moment icon_smile.gif



beata127
CYTAT(Sophie25 @ Sun, 05 Jan 2014 - 21:35) *
Ooo To super icon_biggrin.gif icon_smile.gif
Musimy pogadać kiedys na gg icon_smile.gif Opowiem Ci dokładniej jak to było w moim przypadku icon_smile.gif

Jak się kiedyś zejdziemy bo ostatnio widzę że ciężko icon_smile.gif
Sophie25
CYTAT(beata127 @ Mon, 06 Jan 2014 - 10:27) *
Jak się kiedyś zejdziemy bo ostatnio widzę że ciężko icon_smile.gif


Kiedy ja siadam to czerwone icon_biggrin.gif Pewnie kiedy Ty to czerwone u mnie icon_biggrin.gif

Bede probowac icon_biggrin.gif icon_smile.gif

Kurcze znowu mam plamienia miedzy miesiaczkami myslałam ze ciaza zmieni cos w tej materii icon_sad.gif
A pewnie w dalszym ciagu na lekach bede .
Wiola24
Na testach owulacyjnych jeszcze nic nie wykazało.. sluzu brak, więc narazie by się zgadzało icon_smile.gif wg moich obliczeń owulacja powinna nastąpiąc ok. wtorku - ostatnia miesiączka 24 grudnia; cykle regularne co 28-30 dni. Czasami ciężko jest mi stwierdzic kiedy zaczyna sie okres, bo na początku mam brązowe plamienia. Więc przyjmuję date pojawienia się krwi.

Kobietki chciałam Was dopytac, bo 2 miesiące temu bolał mnie tak jakby prawy jajnik podczas stosunku. Wystraszyłam sie, ze może to byc coś groźnego i poleciałam do ginekologa. Lekarka zrobila mi usg i wszystko w normie. Okazało się, ze w okolicach owulacji można odczuwac taki ból przy stosunku. Mięsiąc temu bolała mnie lewa strona, ale nie odczuwałam żadnego dyskomfortu podczas stosunku. W tym miesiącu z kolei boli mnie prawa strona i wczoraj podczas "przytulania" z mężem znowu odczuwałam ból. Nie był on taki mocny jak 2 miesiące temu, ale wyraźnie czułam, że "odzywa się" jajnik. Czy któras z Was tez tak ma?? Brałam cilest jakies 5 lat bez żadnych przerw (ostatnie opakowanie w czerwcu tego roku), bo lekarka stwierdziła, ze tabletki są takie unowoczesnione ze nie ma potrzeby robienia przerw. Mam też małą nadżerkę, która została wykryta mnie hmm.. myślę, że spokojnie 2 lata temu. Ginekolog nic z nia nie robiła, bo stwierdziła ze nie ma takiej potrzeby. Swego czasu zdarzyły mi sie małe plamienia po stosunku (chyba z powodu tej nadżerki). Pytałam lekarza, ale nie uzyskałam jednoznacznej odpowiedzi.

Mamy po 24 lata i z mężem bardzo chcielibysmy mieć już dzidziusia:) Niektórzy myślą, że to za wcześnie - zwłaszcza u mnie w pracy, bo sie obawiają, że nie będzie miał mnie kto zastapić (pracuje w administracji publicznej przy dotacji celowej). Ale i tak planuje im zrobic niespodzianke icon_wink.gif icon_wink.gif

Przepraszam za moje chaotyczne opowiastki, ale musiałam sie wygadac icon_biggrin.gif i juz mi lżej icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.