To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
sonia18a
Wiola, super wyniki! Nic tylko sie cieszyc.
yoana
Wiolu Kochana cóż mogę Ci powiedzieć, wyniki które piszesz dla mnie to magia, nigdy nie interesowałam się tym tematem i póki co daję sobie czas. Kochana daj troszkę sobie luzu, daj Wam czas, 4 mies. starania to jeszcze nie jest bezpłodność czy niepłodność, poczytaj o zdrowych parach ile czasu starają się, nie zaprzątaj sobie głowy póki co, jest jeszcze za wcześnie- tak ja uważam. Pomyśl też nad innym ginekologiem, który rozwieje Twoje wątpliwości i zdrowo podejdzie do tematu icon_smile.gif Wiem, że jest ciężko mi również tym bardziej,że zaczynam obserwować u siebie objawy przed okresem;/ jeszcze kilka dni i będę wszystko wiedziała, nie liczę na wiele bo czuję się bardziej okresowo niż ciążowo;/ Ale cóż.. widocznie tak ma być. Tak sobie to tłumaczę. Przykro mi, smutno mi za każdym razem kiedy przychodzi @, ale chyba najgorsze były paradoksalnie pierwsze cykle, bo szybka ciąża siedziała mi w głowie po pierwszym dziecku, wtedy nie musieliśmy się starać, nic nie wiedziałam o obserwacji śluzu, o temp., o owulacji.. żywioł, teraz jest inaczej.. trudniej. Córeczka była planowana, ale na totalnym luzie podeszłam do tego a teraz już nie, obawiam się, że póki umysł nie wyluzuje będzie ciężko. W tym cyklu już było lepiej, miałam głowę zajętą "innymi" sprawami, pogodziłam się ogólnie że muszę uzbroić się w cierpliwość, nie znaczy że nic nie myślę icon_wink.gif staram się żyć, nie tylko moim cyklem ale też wszystkim dookoła:)
Wiolu świętujcie dziś bo jak piszą dziewczyny wyniki nie są złe:) Ja się nie znam na tych wartościach:) ale wierzę dziewczynom icon_smile.gif Jeszcze w ciąży nie jesteś, wypij lampkę wina, obejrzyjcie film, nie rozmawiajcie i starajcie się nie myśleć o dziecku.. macie siebie i zróbcie coś dla siebie icon_smile.gif a od dni płodnych akcja icon_smile.gif Kochana w końcu się uda, ja wierzę w to że mi się uda i każdej z nas tu zebranych icon_smile.gif
Buziaki dziewczyny i Ty Wiolu już nie doszukuj się bo zwariujesz;) i będzie potrzebny inny lekarz :* Kochana głowa do góry , cycki do góry i wierz w pomyślne jutro :*
Wiola24
hahaha yoana ale mnie rozbawiłas icon_smile.gif zwłaszcza tymi cyckami do góry icon_smile.gif Zrobie sobie te badania, o ktorych wspominała tyczka i zobaczymy. Narazie plan taki, żeby mąz brał wieksze dawki witaminy C na rozrzedzenie spermy. Żadnych flavamedów ani nic nie planujemy. Jak moje wyniki będa ok to damy sobie jeszcze czas. Dziekuje za wszystkie wskazówki, a zwłaszcza moko., bo rzadko udziela sie ktos "z zewnątrz" icon_razz.gif
Yoana damy rade wszystkie, tak jak mówisz! A teraz ide się z mężem potulić i wycałować, bo nie jest źle. Dobranoc wszystkim, jutro rano sie odezwię. Dzis juz mam dośc wrażeń icon_razz.gif
Williams
Wiola super, bardzo się cieszę, dobrze, że wyniki ekspresowe i duża ulga, uff.

sonia szkoda, ale sama mówiłaś-pisałaś, że to jeszcze nie były starania, chociaż zawsze nadzieja się tli..
No to za tydzień zaczniecie gimnastykę pełną parą, a nie z przypadku 06.gif

Ja w domu dopiero ok 20, masakra jakaś, położyłam dziecko do łóżka i tyle się z nim widziałam:(
Zaczyna się dla mnie czas katuszy i oczekiwania co wyniknie z tego miesiąca, niby lżej niż w lutym podchodzę ale mino wszystko jest to wyczekiwanie.
yoana
wszystko dla Ciebie :*
Śpij dobrze i wyściskaj męża,że był dziś taki dzielny, bo dla facetów wizyta u lekarza rodzinnego to wyczyn icon_wink.gif a co mówić na takich badaniach icon_smile.gif spisał się na medal, czas na nagrodę icon_wink.gif
Wiola24
Cześć! Mąż wyściskany, stres podczas badania wynagrodzony icon_wink.gif

Dziewczyny napisałam maila do dwoch lekarzy specjalistów z jakiejś poradni leczenia niepłodności (dane znalazłam na ich stornie internetowej). Nie sądziłam, że mi odpiszą, ale odpisali 06.gif

" Witam
Badanie zostało wykonane tradycyjną metodą obarczone błędem subiektywnej oceny .
W/G norm tego laboratorium ruchliwość w klasie a i b jest prawidłowa ale dla mnie powinna być większa w a
aglutynacja to zlepianie które może być spowodowane infekcją lub czynnikiem immunologicznym .
Poniższy wynik nie jest zły ale proponuję kontrolne badanie za 6 tygodni metodą komputerową i przy braku ciąży po 12 miesiącach należy skontaktować się z lekarzem specjalistą od niepłodności . "

To pierwsza odpowiedź.
Mąż faktycznie jakieś 3 tygodznie temu miał problem intymny. Zaczerwienienie penisa, krostki i towarzyszące temu małe swędzenie. Posmarował sie kilka razy clotrimazolum (nie wiem czy dobrze napisalam) i przeszło. Mnie nic nie dolegało. Kiedyś (kilka lat temu) tez miał podobny problem, ale wtedy mieliśmy to oboje i to najpierw raczej ja (z basenu:/). To samo odpisałam lekarzowi i oto odpowiedź:

"Wydaje mi się że jak to mu się powtarza to już nie przypadkowa infekcja i lekarz rodzinny nie będzie dobrym pomysłem ponieważ trzeba go zbadać , proponuję urologa. "

I nie wiem co zrobić? Zapisać do urologa czy do rodzinnego po antybiotyk? Jak mieliśmy problem wtedy kilka lat temu, to ja zgłosiłam sie do gine a mąż do rodzinnego i wyleczyliśmy sie. Mąż chodzi na siłownie i kąpie sie tam, po pracy kapie się w pracy i przypuszczam, że to tu może tkwić problem dotyczący tej ostatniej infekcji.. Nie wiem czy stresowac męża i zapisywać go od razu do urologa?;/ Czy do rodzinnego.. Troche sie boje ze będzie marudził, że go tak ganiam po lekarzach.. najpierw prześwietlenie płuc, teraz to nasienie, wczoraj i dzis miał badania okresowe w pracy i chyba ma dość lekarzy..
Czy dać sobie spokoj? Kupimy tą witaminę C 1000mg i bedzie brał, zobaczymy może pomoże na to rozrzedzenie..
Albo zapisac do urologa i brac witamine?? Pewnie troche poczekamy na termin. Zaznaczam, ze mężowi nic nie dolega. Przynajmniej wizualnie na to wygląda.

Odpowiedź drugiego lekarza:
"Witam aglutynacja 2 st może świadczyć o nieprawidłowej budowie plemników , ale nie koniecznie .Proponuje wykonać badanie komputerowe nasienia Casa , pozdrawiam "

Nie wiem co robić icon_sad.gif wyniki niby dobre a niby średnie icon_sad.gif nie pływamy w pieniądzach, żeby przebadac się na wszystkie modele icon_sad.gif
zajÄ…c_Poziomka
Jeśli ta infekcja się nawraca to trzeba przeleczyć czymś mocniejszym niż maść. I to Was oboje. To, że jedno tylko ma objawy, nie oznacza, że drugie nie jest zainfekowane. Raczej bym się skłaniała ku urologowi - koniecznie, aby dał leki również Tobie. Przy wszelkich infekcjach intymnych powinno się leczyć oboje partnerów, bo inaczej to jest błędne koło. Robiłaś ostatnio cytologię, tak? Kiedy ma być wynik?
Wiola24
Cytologii mi nie zrobiła, bo już był prawie okres. Mam przyjśc znowu na początku maja..
zajÄ…c_Poziomka
Idź do pierwszej lepszej przychodni, gdzie lekarz przyjmuje od ręki (tak, są takie icon_razz.gif ) i poproś o skierowanie na cytologię. Zrób od razu i nie czekaj.

Pamiętaj, że wszelkie infekcje lepiej leczyć przed niż w czasie ciąży. Ja złapałam grzybicę, dostałam mocne leki, których w ciąży brać nie można i musiałam się wstrzymać ze staraniami 1 cykl. Gdybym była w ciąży, musiałabym pominąć leczenie tym preparatem
Wiola24
Mąż zapisany do urologa na 16 kwietnia. Z tą cytologia to się chyba wstrzymam. Nic mnie nie boli, nie piecze ani nie swędzi. Żadnych niepokojących upławów. Wiem, że i tak nie da nam sie od razu zajśc w ciąże :/ nie wiem czy przy tej aglutenacji drugiego stopnia to takie proste, o ile mozliwe.
Badania krwi robia w mojej przychodni i w soboty, ale wyniki na poniedzialek. Okres niby jest niby nie ma - czystej krwi jeszcze nie było. Narazie same brązowe upławy z malutkimi, brązowymi skrzepami. Więc lepiej jak pójde w sobote, bo te badania mozna robić pomiędzy drugim a czwartym dniem cyklu.
zajÄ…c_Poziomka
To, że nie masz objawów nie oznacza, że nie jesteś zarażona. Ale zdecyduj sama icon_smile.gif I nie łam się tak! icon_smile.gif
Wiola24
Eh już mi sie odechciało tych wszystkich starań ;( :/
yoana
Wiolu Wiolu... chyba zbyt się nakręcasz:( niech mąż idzie do urologa, Ty zrób sobie cytologię i złap Kochana dystans, bo zamęczysz się :* Nie przeszukuj mocno neta bo są w nim cuda i prawdziwe informacje i wyolbrzymione, każda sytuacja jest inna. Kiedy już zostaniesz mamą i Twoje dzieciątko zachoruje i wejdziesz na neta wpisując objawy ojjjj... będziesz przerażona wynikami jakie wujek Google podsunie icon_wink.gif

Co u mnie 23 dc, czuję się jak najbardziej przedokresowo, nawet plamienia już się zaczęły, głowę mi rozsadza dziś tylko czekać jak na dobre rozgości się @.. no cóż chwila odpoczynku i kolejne starania icon_smile.gif co przyniesie nowy cykl... czas pokaże icon_smile.gif w końcu się uda icon_smile.gif
Wiola24
Hej,
Krew oddana, wyniki w poniedziałek popołudniu. Koleżanki z pracy wiedzą o moich planach macierzyńskich i o dziwo nie mają nic przeciwko - nawet sie cieszą.

Miłego dnia.
sonia18a
Mi wczoraj rozbito samochód... zle miejsce zly czas... ehh icon_sad.gif
Williams
Heej, a co tu taka cisza??? Czyżby przed burzą? 06.gif

yoana a może jednak te plamienia to nie będzie okres, trzymam kciuki.

Wiola24 bardzo szybko działasz, to dobrze, też nie lubię czekać i żyć w niepewności, lepiej wykluczyć wszystkie ewentualności. Będzie dobrze przytul.gif

sonia18a o rany ale pech, co się stało, ktoś wjechał w Ciebie czy jak?

Ja moje drogie jestem w 18dc, dzisiaj temperatura 36,8, 3 dni później skoczyła niż w poprzednich miesiącach, nie wiem co to oznacza, nie będę rozpatrywać. W poniedziałek 7.04 termin okresu, nie będę robić testów wcześniej, obiecuję nienie.gif ale przeczucia będę mieć jakieś pewnie, więc zrelacjonuję Wam.
Interes się kręci, jest dobrze, duże zainteresowanie 06.gif.
Odzywajcie siÄ™!!
yoana
Sonia ale nikomu nic się nie stało?

Williams trzymam kciuki icon_smile.gif i super że interes kwitnie tak trzymaj icon_smile.gif

Niestety plamienie byli przedokresowe :-\ wczoraj dostałam @ icon_sad.gif mój cykl trwał 24 dni. Dziś 2dc. No cóż czekam kiedyś się doczekam icon_smile.gif

Pozdrawiam Was dziewczyny :-*
andrutka
Wracam po dłuższej przerwie. Nie pisałam ostatnio, bo byłam przybita. Kolejna owu i kolejne stracone nadzieje... A już przed @ bolały mnie jajniki nawet mi się trochę spóźniła i nic;( Byłam u lekarza. Teraz biorę inofolic. Ma pomóc.
CYTAT(Wiola24 @ Fri, 28 Mar 2014 - 09:05) *
Hej,
Krew oddana, wyniki w poniedziałek popołudniu. Koleżanki z pracy wiedzą o moich planach macierzyńskich i o dziwo nie mają nic przeciwko - nawet sie cieszą.

Miłego dnia.


Moja firma niby jest prorodzinna, ale na wieści o ewentualnej ciąży szefostwo się jeży.
Williams
Co tu siÄ™ dzieje???? Albo dlaczego nic siÄ™ nie dzieje?
Dziewczyny wracać!
Wiola24
Jakos ostatnio zupełnie nie mam humoru ;(
A poza tym nie ma jeszcze moich wyników, a badania robiłam w piątek icon_sad.gif jutro mam dzwonić..
andrutka
Dokładnie tak, nie ma fasolki nie ma humoru. I jak tu być dobrej myśli?
Wiola24
CYTAT(andrutka @ Mon, 31 Mar 2014 - 23:27) *
Dokładnie tak, nie ma fasolki nie ma humoru. I jak tu być dobrej myśli?


Strzał w dziesiątkę.

Muszę podzwonic po aptekach i poszukac termometru microlife mt 16c2. Jak w aptece nie będzie to zamówie na allegro - koszt ok. 20 zl z przesyłką. Będę sie mierzyć.
Od piątku biorę wiesiołek - zgodnie z instrukcją, tj. 3x dziennie po 2 tabletki.
Męża faszeruje witaminą C w ilości 1000 mg na dobe (ponoc dobrze to wpływa na rozrzedzenie nasienia).
Zastanawiam sie nad mucosolvanem. Na jakims forum wyczytałam, że androlog przepisał go na rozrzedzenie właśnie przy aglutynacji. Brać 3x1, ostatnia do godziny 17, od 10 dc do owulacji. Może jednak z tym się wstrzymam do czasu wizyty u urologa, do 16 kwietnia.
Wiola24
FSH 7,02 mIU/ml
LH 4,70 mIU/ml

ok?
Badanie robione był w piątek. W czwartek miałam obfite, brązowe upławy ze skrzepami, więc przyjęłam, że to 1 dc. Właściwe krwawienie wystąpiło dopiero w piątek (dzień badania), więc nie wiem czy badań nie zrobiłam za wczesnie.
Stosunek LH do FSH to 0,67. Poradźcie cos.
zajÄ…c_Poziomka
Wiola, wyniki bardzo dobre icon_smile.gif

Wiola24
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Tue, 01 Apr 2014 - 15:06) *
Wiola, wyniki bardzo dobre icon_smile.gif


icon_biggrin.gif hurra icon_razz.gif troche sie tym stosunkiem lh do fsh martwie, bo troche za mało, ale skoro mowisz ze ok .. icon_biggrin.gif
zajÄ…c_Poziomka
Przy niewydolnosci przysadki ten stosunek spada ponizej 0,6, więc mieścisz się w normie icon_smile.gif Nie marudź icon_smile.gif
tyczka
Nic za mało, wynik jest dobry, Wiolu. Nie wskazuje ani na PCO, ani zaburzenia jajeczkowania.
Wtedy te proporcje są zupełnie odwrócone.

Wyniki męża też są b. dobre. ... Btw, podziwiam go, że daje się tak "ganiać" po lekarzach icon_wink.gif

Mój by się zbuntował po pierwszej wizycie icon_wink.gif
Wiola24
CYTAT(tyczka @ Tue, 01 Apr 2014 - 15:25) *
Nic za mało, wynik jest dobry, Wiolu. Nie wskazuje ani na PCO, ani zaburzenia jajeczkowania.
Wtedy te proporcje są zupełnie odwrócone.

Wyniki męża też są b. dobre. ... Btw, podziwiam go, że daje się tak "ganiać" po lekarzach icon_wink.gif

Mój by się zbuntował po pierwszej wizycie icon_wink.gif


DziekujÄ™ icon_smile.gif nic mnie nie martwi, tylko ta aglutynacja.. jeszcze 2 tygodnie i moze bede wiedziec wiecej icon_smile.gif
Wiola24
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Tue, 01 Apr 2014 - 15:18) *
Przy niewydolnosci przysadki ten stosunek spada ponizej 0,6, więc mieścisz się w normie icon_smile.gif Nie marudź icon_smile.gif


ok, ok icon_razz.gif

Czekam na info ze sklepu ze sprzętem medycznym, bo ponoc moga zamowic mi ten termometr, tylko musza skontaktowac sie z przedstawicielem handlowym. Zastanawiam sie czy nie popelniam błędu, bo gdybym zamówiła na allegro, to mogłabym go juz mieć w czwartek. A tak to nie wiadomo ile czekać.. Aaaa! i zarejestrowałam sie na ovufriend icon_biggrin.gif Tak mi będzie łatwiej prowadzić obserwacje.
tyczka
CYTAT(Wiola24 @ Tue, 01 Apr 2014 - 15:35) *
DziekujÄ™ icon_smile.gif nic mnie nie martwi, tylko ta aglutynacja.. jeszcze 2 tygodnie i moze bede wiedziec wiecej icon_smile.gif


Ta aglutynacja to "pikuś" i nie powinnaś się tym przejmować. Twój mąż absolutnie nie ma obniżonych parametrów nasienia icon_smile.gif
Wiola24
CYTAT(tyczka @ Tue, 01 Apr 2014 - 15:39) *
Ta aglutynacja to "pikuś" i nie powinnaś się tym przejmować. Twój mąż absolutnie nie ma obniżonych parametrów nasienia icon_smile.gif


Powiadasz pikuś? icon_razz.gif To trzeba troche poświętować icon_razz.gif A że mąż ma dziś urodziny, a @ odchodzi w sina dal.. icon_biggrin.gif 06.gif 06.gif 06.gif
Wiola24
Aha. I co jest z tym czasem na forum?icon_biggrin.gif KtoÅ› przesunÄ…Å‚ o 2h a nie o 1 icon_razz.gif
zajÄ…c_Poziomka
tyczko, ależ ma i to bardzo! A skad to wiemy? Od lekarzy, którzy odpisali Wioli. A to przecież mądrzy panowie, na pewno nie chcieli jej naciągnąć na badania u siebie icon_wink.gif
Wiola24
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Tue, 01 Apr 2014 - 15:42) *
tyczko, ależ ma i to bardzo! A skad to wiemy? Od lekarzy, którzy odpisali Wioli. A to przecież mądrzy panowie, na pewno nie chcieli jej naciągnąć na badania u siebie icon_wink.gif


Mam nadzieje, że ta aglutynacja to tylko taka chwilowa niedomoga. Mąż jakies 3 tygodnie przed badaniem był bardzo przeziebiony. Z reszta ciągle go cos łapie icon_sad.gif To sie okaże icon_razz.gif już troche sie rozchmurzyłam.
Williams
Fajnie, że po paru dniach tak nagle znowu zaczęłyście dyskusjęicon_smile.gif Była długa cisza, zero odzewu na posty, a teraz...
Wiola24
CYTAT(Williams @ Tue, 01 Apr 2014 - 16:07) *
Fajnie, że po paru dniach tak nagle znowu zaczęłyście dyskusjęicon_smile.gif Była długa cisza, zero odzewu na posty, a teraz...


A widzisz jaka niespodzianka icon_smile.gif Co u Ciebie koleżanko? Czytałam, że interes sie rozkręca icon_smile.gif gratulacje icon_smile.gif
tyczka
CYTAT(Wiola24 @ Tue, 01 Apr 2014 - 15:41) *
Powiadasz pikuś? icon_razz.gif To trzeba troche poświętować icon_razz.gif A że mąż ma dziś urodziny, a @ odchodzi w sina dal.. icon_biggrin.gif 06.gif 06.gif 06.gif


O, właśnie tak. Nareszcie przemawia przez Ciebie rozsądek 06.gif
Wiola24
Yoana okres jest?? Nic nie piszesz.. Też masz zły czas?:*

Sonia Co z tym autem?? Martwimy sie 32.gif
tyczka
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Tue, 01 Apr 2014 - 15:42) *
tyczko, ależ ma i to bardzo! A skad to wiemy? Od lekarzy, którzy odpisali Wioli. A to przecież mądrzy panowie, na pewno nie chcieli jej naciągnąć na badania u siebie icon_wink.gif


Dopatruję się tu bardzo...baaardzo głębokiej ironii icon_wink.gif... Wiolu ? 03.gif 29.gif
Wiola24
CYTAT(tyczka @ Tue, 01 Apr 2014 - 16:16) *
Dopatruję się tu bardzo...baaardzo głębokiej ironii icon_wink.gif... Wiolu ? 03.gif 29.gif


Hmm.. Nie wiem o co chodzi icon_razz.gif Pisałam Wam, że kontaktowałam sie mailowo z lekarzami z poradni leczenia niepłodności i żaden z nich nie wyraził się jasno, że wyniki sa ok w 100%. Dlatego też zapisałam męża do urologa, moze on sie wyrazi jasniej i zleci jakies leki na te gluty icon_razz.gif hehe śmieje sie teraz, bo mam lepszy humor icon_smile.gif Nie dopatrujmy sie złych rzeczy w naszych wypowiedziach. Jedna drugiej chce pomóc, po co te napięcie icon_smile.gif 08.gif aniolek.gif
Wiola24
sonia18a, Williams widzę Was! 01.gif 01.gif 01.gif 01.gif naskrobać prosze co u Was, bo tęsknie rycze.gif
sonia18a
Ja tak tylko na szybko, bo czasu TOTALNIE brak, a wcielo mi posta 37.gif

Nam sie nic nie stalo, samochod zaparkowany, a jakis idiota skasowal mi bok auta vanem 32.gif zalamac sie mozna. moje kochane sloneczko, to autko dla mnie jak dziecko, takie moje wypieszczone i jakis kretyn mi go rozbil 32.gif a ze japonczyk, to koszt naprawy nie maly i musielismy wyskoczyc z oszczednosci 32.gif
to auto dla mnie jak dziecko, a bez tego auta to w moim przypadku jak z kula u nogi 37.gif doslownie plakac mi sie chce 32.gif

po 2, moj maz leci jutro do PL pozalatwiac bardzo wazne sprawy... w zwiazku z tym, ze nie cierpimy sie ze soba rozstawac, ciezko nam troche, poza tym nie bede mogla mu pomoc pozalatwiac wszystkiego i wspierac... nie moge tez isc na grob tescia (w pt rocznica smierci) itd...

po 3, stan portfela w zwiazku z wszystkim co nam sie naraz zwalilo na glowe, pozostawia wiele do zyczenia

po4, jutro mam 4 egzaminy i 2 prace... nic nie ogarniete jak nalezy, plus nie mam wolnego w pracy jutro i nie ma kto mi odebrac dzieci ze szkoly i przedszkola, wiec jutro stane na glowie...

jak to mowia, nieszczescia chodza parami icon_sad.gif


przepraszam z gory, jesli ktoras z Was pomine:

Wiola, wyniki super, nie doszukuj sie... podziwiam Twojego meza, moj by odpadl po pierwszych badaniach icon_wink.gif ostatnimi badaniami jakie przechodzilismy wspolnie byly genetyczne, ktore kosztowaly nas wiele lez itd, ale dzielnie przeszedl ze mna przez wszystkie etapy i powiedzial ''dosc''

Yoana, szkoda ze @ przyszla... oby nastepnym razem

Williams, super ze interes kwitnie. Ps. moze mialas owu pozniej?

Andrutka, witaj po przerwie icon_biggrin.gif

Zajaczek, ktory dc?

Tyczko, co u Ciebie? z moim mezem podobnie icon_wink.gif
zajÄ…c_Poziomka
CYTAT(Wiola24 @ Tue, 01 Apr 2014 - 16:26) *
Hmm.. Nie wiem o co chodzi icon_razz.gif Pisałam Wam, że kontaktowałam sie mailowo z lekarzami z poradni leczenia niepłodności i żaden z nich nie wyraził się jasno, że wyniki sa ok w 100%. Dlatego też zapisałam męża do urologa, moze on sie wyrazi jasniej i zleci jakies leki na te gluty icon_razz.gif hehe śmieje sie teraz, bo mam lepszy humor icon_smile.gif Nie dopatrujmy sie złych rzeczy w naszych wypowiedziach. Jedna drugiej chce pomóc, po co te napięcie icon_smile.gif 08.gif aniolek.gif


Po pierwsze primo, nie napisali wprost = liczyli na to, że może skusisz się na badania. No a gdzie, jak nie u nich
Po drugie primo, nie zauważyłam by ktokolwiek doszukiwał się jakichkolwiek złych rzeczy w cudzych wypowiedziach.
zajÄ…c_Poziomka
soniu, u mnie jak na suwaczku icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Trzymaj się cieplutko i nie daj się przeszkodom. Pamiętaj, że każdą z nas dopadają czasem kłopoty, które się kumulują i robi się wielka śnieżna kula kłopotowa. Ale niedługo się sturla, roztopi i znów nastanie wiosna icon_smile.gif
sonia18a
Zajac... uwierz, ze w natloku moich spraw zapomnialam, zes ty kobieto blogoslawiona 03.gif i stad tez brak postow nt spodziewajacej sie/lub nie @ 37.gif coz... wybacz
zajÄ…c_Poziomka
Dobre, doooooooobra icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
zajÄ…c_Poziomka
Dobre, doooooooobra icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Wiola24
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Tue, 01 Apr 2014 - 17:18) *
Po pierwsze primo, nie napisali wprost = liczyli na to, że może skusisz się na badania. No a gdzie, jak nie u nich
Po drugie primo, nie zauważyłam by ktokolwiek doszukiwał się jakichkolwiek złych rzeczy w cudzych wypowiedziach.


Juz sie pogubiłam w tym wszystkim icon_biggrin.gif nieważnie o co chodzi icon_smile.gif

Biedna Soniu przytul.gif faktycznie namnożyło Ci sie zmartwień, ale będzie dobrze!!
Skad wiesz, że vanem?? Jak wiadomo kto to, to czemu ta osoba nie wyskakuje z kasy?? :>
Co do rozstania, to jak za soba troche zatęsknicie, to może starania będa bardziej owocne po jego powrocie icon_smile.gificon_smile.gif
Jakie egzaminy zdajesz?:>
sonia18a
Wiolu, bo kamery zarejestrowaly ale bez rejestracji samochodu... a bez rejestracji, to du*a zbita icon_sad.gif
co do egzaminow, jutro mam 4 czesc opieki polozniczej, kontrole zakazen i bezpieczne podnoszenie (?) i government policy... nie jestem pewna jak sie to nazywa po polsku, wiec wybaczcie... a prace mam na jutro jedna o ADHD a druga o Miedzybloniaku oplucnej (?) chyba sie tak to nazywa po polsku. troche roboty jest niestety, ale jak to mowia, chcialas, sama wybralas to sie ucz icon_biggrin.gif
Wiola24
CYTAT(sonia18a @ Tue, 01 Apr 2014 - 20:13) *
Wiolu, bo kamery zarejestrowaly ale bez rejestracji samochodu... a bez rejestracji, to du*a zbita icon_sad.gif
co do egzaminow, jutro mam 4 czesc opieki polozniczej, kontrole zakazen i bezpieczne podnoszenie (?) i government policy... nie jestem pewna jak sie to nazywa po polsku, wiec wybaczcie... a prace mam na jutro jedna o ADHD a druga o Miedzybloniaku oplucnej (?) chyba sie tak to nazywa po polsku. troche roboty jest niestety, ale jak to mowia, chcialas, sama wybralas to sie ucz icon_biggrin.gif


A no tak, bez rejestracji nie ma winy icon_sad.gificon_sad.gif wspołczuje problemu z autem icon_sad.gif

A tak z inne beczki.. Ale mamy ambitną koleżankę! no no no! jestem dumna! icon_biggrin.gif to ucz sie ucz kobieto! Nie zawracaj sobie głowy nami! icon_smile.gif popiszemy sobie jak będziesz miała luz :*
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.