To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECKO! odsłona XXV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Fiefiora
Okruszek trzymam kciuki za same dobre wieści na wizycie. No i żeby teraz te II były na teście ciążowym!
agulek8
okruszku ciążowy najlepiej rano robić icon_lol.gif a jeśli można to, który dzień cyklu masz? i jakie cykle? to zobaczymy czy za wcześnie icon_wink.gif

przepraszam kochaniutkie, że niepisałam...miałam jakieś problemy z netem - tak strasznie wolno chodził 3 dni,że masakra icon_confused.gif

przyjęcie urodzinowe się udało...torcik też 06.gif
zdjęcia wkleję tylko muszę zlokalizować kabel do aparatu 08.gif
jakoś dziwinie się czuję .... 43.gif
okruszek
byłam, wróciłam.....
no i 2 miesiace clo i luteina, przez miesiąc robić wykres i po miesiącu przyjść pokazać. jak teraz nam się nie uda to wyśle mnie do gdańska do kliniki icon_sad.gif. przytulać mamy się od 10 do 16dnia cyklu co 24 godziny:-). no i odradził mi używać testów owulacyjnych bo oszukują. no i tyle, a teraz jest mój 27 dzień, jak do soboty wredota nie przyjdzie luteinka-standardowo.
Fiefiora
Agulek super że wszystko się udało! Czekam na zdjęcia.

Okruszek, no ale może wredota nie przyjdzie już przez wiele miesięcy icon_smile.gif
okruszek
fiefiorka no ale chyba by widział w badaniu jakieś zmiany...sam nie wiem...w sumie nic nie mówił

agulek czekamy na zdjęcia
milutka
Okruszku bo to chyba by było za wcześnie żeby było co widać, ja potrzymam jeszcze kciuki &&&&


Agulek fajnie, że udało się przyjęcie , czekamy na zdjęcia icon_smile.gif
Fiefiora
Okruszku mi też wydaje się, że jeszcze za wcześnie by było coś widać. Zresztą mój gin zawsze mówi żeby przyjść 2 tyg po pozytywnym teście.
menenka
Okruszku - &&&&&&&, żeby @ nie nadeszła.

agulek - kabel do aparatu zlokalizowany? Czekamy... icon_biggrin.gif


Chciałam zapytać, czy w jakikolwiek miarodajne są te kalendarze owulacyjne zamieszczane na stronach internetowych? Testów owulacyjnych nie kupuję, bo przy 50 dniowych cyklach to wydałabym fortunę, żeby z testem utrafić w te dni. A tutaj 7 testów za jedyne 10 funtów kupię. icon_biggrin.gif. No i tak się zastanawiam - czy jest możliwe, żebym dni płodne przy takim cyklu miała przez 3 tygodnie 23.gif 10.gif Bo tak mi ten kalkulator wyliczył, ale zaznaczę fakt, że tylko jeden znalazłam, który miał możliwość podania tak długiego cyklu.
Fiefiora
menenka - to pokazuje potencjalnie płodne dni. W przypadku tak długich cykli to chyba mierzenie temperatury da Ci najlepszy efekt. Ale ja w to się nigdy nie bawiłam, pewnie dziewczyny najlepiej Ci doradzą. A co Twój ginekolog na tak długie cykle?
menenka
Fiefiora - Właściwie to hmmmm... nic. icon_smile.gif Jeden raz miałam wywoływany okres jakimiś tabletkami antykoncepcyjnymi, drugi raz kiedy okres nie nadszedł kazał zrobić badania hormonalne i nie wyszło najciekawiej, ale też wyszło, że progesteron przy całym tym moim hormonalnym zamieszaniu jest ok i okres powinien przyjść, a jeśli nie przyjdzie w ciągu dwóch tygodni to wtedy tabletki na wywołanie. No i faktycznie - po jakimś tygodniu okres nadszedł. Gin kazał do endokrynologa iść, ale ja w dniu wizyty u niego wyjeżdżałam do UK i nie poszłam. Wybieram się teraz w sierpniu, jak będę w Polsce. Chyba, że mi się uda w tym cyklu zajść w ciążę (w co bardzo wątpię) to wizyta mnie ominie i koszty z nią związane (niestety - pewnie same wiecie - badania hormonalne nie należą do najtańszych)

A długie cykle... hmmm... od zawsze mam takie, raz się zdarzyło, ze były co 31 dni przez 3 cykle. To było jakieś 6 lat temu. A potem się zmyło. Ale zazwyczaj oscylują od 30 paru do 50. Czasem dłużej, ale rzadko. Może po prostu ten typ tak ma? Z Piotrkiem zaszłam w ciążę w 4 cyklu bez problemów, bez liczenia. No tak prawdę mówiąc to po prostu "jakoś utrafiliśmy". Zresztą pamiętam, że będąc na początku ciąży prędzej się okresu spodziewałam z powodu bóli podbrzusza niż Piotrka. icon_smile.gif
Fiefiora
Menenka ja bym tego nie bagatelizowała, zdrowie ma się jedno.
Ok badania są drogie, ale zdrowia nie kupisz.
marta083
Menenka, powinnaś ustabilizować chyba te cykle icon_confused.gif Ja teraz też miałam ponad 40 dni. Mierzę temeraturkę, od tego miesiąca rtęciowym do-w-cipnie 03.gif I całkiem inna tem jest! Te elektroniczne są do d... 21.gif Dziś mam 36,7 ale nie mam czasu liczyć co i jak.
Agulek, dawaj fotki icon_smile.gif
Jedziecie gdzieś na ten urlop?


Teraz pewnie przez kilka dni nie zajrzę do Was bo wyjeżdżamy na Śląsk 06.gif Taki spontan, wczoraj nam się wymyśliło z racji urlopu męża 06.gif Mam mega stres jak syn zniesie podróż. Jedziemy na noc chyba. Oby przespał trasę bo to dobre 10 godzin blagam.gif Rozważamy jeszcze trasę. Czy na Łódź, czy Wrocław, czy może na Berlin icon_question.gif

Odezwę się po powrocie. Może przywiozę pamiątkę z urlopu... wub.gif ciaza.gif
Fiefiora
marta serdecznie życzę Ci takiej pamiątki ! Spokojnej podróży i miłego urlopu!


No więc... tak, tak wiem nie zaczyna się zdania od no więc...
ale już 10 razy pisze i kasuje...
Boje się ale i cieszę , strasznie bardzo się cieszę!
Wakacje nie dość, że najpiękniejsze w moim życiu to okazały się owocne icon_smile.gif
No i te wszystkie objawy to jednak nie tylko w mojej głowie, bo...
JESTEM W CIĄŻY!
Mam nadzieję, że zaczynam szczęśliwy wysyp ciąż z tego wątku!
I jedna po drugiej będziecie się tam przenosić.
Szczególnie Ciebie Milutka pragnę zobaczyć na wątku ciążowym!
słoneczko82
Fiefiora Moje Wielkie Gratulację .Spokojnych 9 miesięcy życzę brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Wklej zdjęcie testu wiesz to taka nasza tradycja
okruszek
fiefiorka serdeczne gratulacje!!! prosimy o fluidki!!!!!!!!!
kasiaaaaa
Fiefiora o żesz kurde! 06.gif GRATULACJE ogromne!
Ps. Wiedziałam, że długo tu nie zabawisz. icon_smile.gif
Fiefiora
Dzięki!

Tylko jest mały problem ja nie robiłam testu 29.gif

Tak prędko wcale nam nie poszło, bo ja tu się pierwszy raz zgłosiłam rok temu, tyle że wtedy wyszły moje problemy ze zdrowiem i musieliśmy odlożyć starania na długi czas.
agulek8
wow FIEFIÓRA super brawo_bis.gif brawo_bis.gif
GRATULUJE i spokojnych 9 miesięcy życzę icon20.gif przytul.gif

a oto torcik:






był pyszniutki.... 08.gif i moje maleństwo było wprost zachwycone i tak rozkosznie klaskało w rączki jak niosłam go ze świeczkami ... 04.gif
menenka
Fiefiora - najszczersze gratulacje. Spokojnej i nudnej ciąży życzę!!!
menenka
Agulek - czy to jakis robalek? Bardzo ladny icon_smile.gif i pyyyyysznie wyglada.

Fiefiora - co Cie skllnilo do zrobienia bety? Okres sie spoznial, czy moze samopoczucie? Ktory to tydzien?

Marta - udanego urlopu i wracajcie juz we czworke.
Fiefiora
Dziękuje pięknie!

Menenka - samopoczucie, 4tydzień 1 dzień
agabr
Fiefiora gratulacje.b
agulek8
CYTAT(menenka @ Fri, 08 Jul 2011 - 16:55) *
Agulek - czy to jakis robalek? Bardzo ladny icon_smile.gif i pyyyyysznie wyglada.


a dokładnie to gąsienica 04.gif cieszę się,że się Tobie podoba...
Mi
Fiefiora gratulacje icon_biggrin.gif
Fiefiora
dziękuje bardzo!
Madziara.
Fiefiora gratuluję icon_smile.gif i nudnych 9 m-cy życzę

agulek8 torcik super Ci wyszedł

okruszek &&& żeby @ nie przylazła.

Ja czekam na @ a ta wredota nie przyłazi zrobiłam test i negatywny. Rok temu bardzo podobną sytuacje miałam. Dostałam skierowanie do szpitala czekałam na @ a on przyszła po 48 dniach. Nie wiem czy to przez strach ale torbiel po wizycie u gina jakby mniej odczuwalna jest. W poniedziałek zadzwonię do swojej gin i zapytam co robić. Rok temu pamiętam, że dostałam na wywołanie @ duphaston a teraz nic mam czekać chyba że ból byłby nie do wytrzymania nasilał się to do szpitala....


niuniunia23
Fiefiora super wieści icon_biggrin.gif GRATULACJE
Fiefiora
Dziękuje bardzo!
kasiaaaaa
CYTAT(Fiefiora @ Fri, 08 Jul 2011 - 16:31) *
Tak prędko wcale nam nie poszło, bo ja tu się pierwszy raz zgłosiłam rok temu

No pamiętam właśnie, bo rok temu pojawiłyśmy się tutaj obydwie i pamiętam też jak pisałaś, że musisz się wycofać. Ale ja wiedziałam, że tu wrócisz i zamieszasz w berecie. 06.gif
Macio
Fief Ty wiesz, ściskam.
menenka
Dziewczyny chciałabym zapytać Was o sporty jakie uprawiacie lub wiecie, że można uprawiać starając się/będąc w ciąży. Ja mam 10 kilo na plusie i oprócz diety chciałabym coś zaczął działać. Z hulahoop na czas staraniowy i ciążowy mam nadzieję wkrótce zrezygnowałam, bieganie chyba też odpada. O basenie myślałam, ale sama nie dam rady, a Piotrek nie wejdzie do basenu icon_sad.gif i nie wiem co ze sobą zrobić, żeby było bezpiecznie, ale przynosiło widoczne rezultaty. Poradźcie.
milutka
Fiefiora ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!! super wiadomość icon_smile.gif Ciągnij nas za sobą icon_wink.gif

Agulek super dżdżownica icon_smile.gif wygląda pyszniutko icon_smile.gif

Marta jak na Berlin, to pewnie koło Zielonej Góry będziecie przejeżdżać icon_wink.gif szkoda, że wcześniej nie zajrzałam icon_wink.gif

Za dziewczyny, które będą niedługo testować, trzymam kciuki &&&&

A ja zapomniałam, że w poniedziałek będzie badanie nasienia, ale na szczęście dwa dni abstynencji też wystarczy, mój mąż niepocieszony hehe
Madziara.
milutka to za dobre wyniki zaciskam &&& my jutro też będziemy badać. Byłam przekonana, że w piątek @ przyjdzie więc nie będzie problemu a tu niestety trzeba się pilnować icon_wink.gif
zuza1313
Fiefiora, wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!

Próbowałam nadrobić zaległości, ale już mi się chyba wszystko pomieszało. Przyjechała do mnie rodzinka i nie miałam czasu wchodzić na internet, chciałam się na nich skupić w stu procentach, a teraz mam dzień oddechu, sprzątania, prania i jutro jedziemy na wakacje. Mamy miesiąc urlopu, więc chcemy pojeździć trochę po rodzinie, bo wszyscy nas zapraszają, a my ciągle nie mamy czasu, więc robimy rodzinne turnee 29.gif

A dziś od rana czuję ból w jajniku i albo sobie przeziębiłam, albo to owulka więc przed wyjazdem trzeba się jeszcze poprzytulać, bo kto wie...

Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za działania icon_smile.gif

No i życzę dużo słońca, relaksu i wakacyjnych ciąż icon_smile.gif
milutka
Menenka co do sportów to ja nie wiem, nie lubię sportu icon_wink.gif

Jedynie pływam sobie w basenie.

Zuza miłego wypoczynku icon_smile.gif my to na razie urlopu nie robimy sobie, może skoczymy na któryś weekend nad morze. Póki co relaksujemy się na podwórku pod altanka i chłapiąc się w basenie icon_smile.gif nawet nasz pies pływa icon_smile.gif
Fiefiora
Dziękuje bardzo!

Milutka i Madziara to trzymam kciuki za dobre wyniki badań!
Madziara.
zuza13 miłego urlopowania w gronie rodzinnym i oczywiście mocne &&& za owocne przytulanki

Byliśmy dzisiaj zrobić badania nie wiem skąd mi się wzięło, że testosteron kosztuje 100 zł. W związku z moją "gafą" zrobiliśmy oprócz badania nasienia, testosteron, prolaktyne, fsh i lh. W środę będą wyniki a w sobotę mamy wizytę u androloga. Ja nadal @ nie dostałam icon_sad.gif
A teraz podaję obiecanego linka do zdjęć ślubnych od razu uprzedzam, że jest tam ok 700 zdjęć wszystkich jakie tylko nasz kochany wujek zrobił (nie tylko młodej parze) i niestety są one spakowane i żeby je obejrzeć trzeba je wypakować icon_sad.gif Nie ma tam niestety zdjęć z sesji ślubnej ale za jakiś czas i do tych będę mogła podać linka.
Miłego dnia życzę ja zmykam odsypiać nockę. 29.gif
słoneczko82
Madziara Mój mąż również miał robiony testosteron,prolaktynę i Lh więc chyba dobrze zrobiła
Ślicznie wyglądałaś w tym wyjątkowym dniu

Milutka za dzisiejszą wizytę &&&&&&&&&&
nulek27
Fiefiura gratulacje !
menenka
Milutka - &&&&&&& za wizytę

Zuza - miłego i OWOCNEGO urlopowania

Madziara - pięknie wyglądaliście. I dzieciaczki słodkie. icon_smile.gif No i na zdjęcia z sesji czekam. I jeszcze &&&&&&& za dobre wyniki badań męża.

A mnie jakiś stan nostalgiczno-melancholijny dopadł. 41.gif Zrobiłam test, wyszła I kreska w związku z tym dopadły mnie myśli ogólne o życiu. No i mam - beczeć mi się chce.
CZARNA863
Witam 06.gif Miałam bardzo długą przerwę na forum,mam nadzieję,że niektóre z Was nadal mnie pamiętają ( z niektórymi miałam kontakt cały czas ),doczekałam się w końcu neta,więc teraz będę wieczorem po pracy pisać,ale najpierw muszę ponadrabiać zaległości na forum,a to mi ,,troszkę'' czasu zajmie 29.gif
moko.
Fiefiorko ale się ucieszyłam icon_wink.gif
GRATULACJE!
Czarna863 witaj i pisz, pisz !
Ola81
Czarna witaj w końcu!!!!!!!!!!! Powodzenia trzymam kciuki &&&&&&&&&&&
słoneczko82
Czarna witaj dawno Ciebie tutaj nie było
Madziara.
menenka też tak mam jak @ nie przychodzi a test pokazuje jedną kreskę i przez pierwsze dni @ także przytul.gif Masz ochotę się wypłakać to się wypłacz i zbieraj siłę do kolejnej szansy jaka przed Tobą się rozpoczyna wraz z nowym cyklem.

czarna to szybciutko nadrabiaj zaległości i pisz z nami tu częściej

Ja też zrobiłam test wyszła jedna kreska @ nadal nie ma a czekam na nią jak na zbawienie i wkurzam się bo wiem, że ten cykl jest już stracony a chciałabym zacząć nowy i dopóki @ się nie zacznie nic nie mogę zrobić. Nawet do lekarza nie mogę się teraz umówić 21.gif
CZARNA863
Dziękuję za tak miłe powitanie 03.gif I przyrzekam poprawę!!!Madziara widzę,że świeżutką mężatką jesteś 06.gif GRATULACJE I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA ŻYCZĘ brawo_bis.gif
MoniZ
CYTAT(Fiefiora @ Fri, 08 Jul 2011 - 12:11) *
marta serdecznie życzę Ci takiej pamiątki ! Spokojnej podróży i miłego urlopu!


No więc... tak, tak wiem nie zaczyna się zdania od no więc...
ale już 10 razy pisze i kasuje...
Boje się ale i cieszę , strasznie bardzo się cieszę!
Wakacje nie dość, że najpiękniejsze w moim życiu to okazały się owocne icon_smile.gif
No i te wszystkie objawy to jednak nie tylko w mojej głowie, bo...
JESTEM W CIĄŻY!
Mam nadzieję, że zaczynam szczęśliwy wysyp ciąż z tego wątku!
I jedna po drugiej będziecie się tam przenosić.
Szczególnie Ciebie Milutka pragnę zobaczyć na wątku ciążowym!



GRATULACJE KOBIETKO SPOKOJNEJ CIĄŻY CI ZYCZE przytul.gif
milutka
A więc jak wiecie, wczoraj była wizyta.

Pan Dr powiedział, że po laparoskopii trzeba odczekać 3 miesiące, kiedy się zmartwiłam, że szczepienia przepadną to powiedział, że ruszymy pod koniec sierpnia, a we wrześniu będzie IVF.

Niestety, nasze badania robione w styczniu przepadły, musimy zrobić od nowa, a to niemały koszt.

No właśnie Dr powiedział, że te badania są ważne tylko pół roku , no a ja idąc na laparoskopię, miałam robione w maju HBS-AG i HCV, więc po co każe to powtarzać icon_rolleyes.gif

Badania mamy takie, J. ma zrobić badanie nasienia, no i chyba będziemy specjalnie jechać do Poznania, bo w Zielonej Górze chyba nie zrobią dobrze.
A w invimedzie, Dr powiedział, że spojrzą na nie embriolodzy i tak sobie pomyślałam, czy jakby okazało się bardzo dobre, to może zamrozić je na ten miesiąc?

Do tego oboje mamy zrobić: HBs-Ag, Anty HCV, Anty HIV, WR.

Ja, w 3 dc mam zrobić hormony: Estradiol, FSH, LH, TSH, prolaktyna, testosteron.

W 20 dc mamy zgłosić się do kliniki z wynikami i jak będzie wszystko dobrze, to wpłacamy kasę i dostajemy leki do domu i po 2 tygodniach wracamy do kliniki.

Dr pobrał mi wymaz na posiew z kanału szyjki macicy, na bakterie tlenowe i beztlenowe, za tydzień mam zadzwonić jaki wynik, bo jeśli coś by było nie tak, to powie jaki antybiotyk mam brać.

No i na razie to na tyle, póki co w klinice zostawiliśmy 120zł za wizytę i 120 za posiew.

W ogóle wczoraj , jadąc do Poznania nie mogłam wysiedzieć w tym aucie, tak mnie po lewej stronie bolało, mówię do męża, że mam chyba owulkę po lewej stronie. Na wizycie mówię do Dr, że boli mnie lewy jajnik, że chyba mam tam owulację i rzeczywiście, był duży ładny pęcherzyk, jeszcze nie pęknięty. Chyba pękł mi w drodze do domu, bo już tak aż bardzo nie bolało. W domciu szybko podziałalismy, bo cuda się zdarzają no nie icon_wink.gif

milutka
Męczyło mnie to od paru dni, brakowało mi na pierwszej stronie forumowiczki Menka. Dziewczyny co są tu dłużej, pamiętają Menkę icon_sad.gif starała się z nami, jeszcze 27 kwietnia 2009 roku po 22, napisała posta, a w nocy umarła icon_sad.gif
matylda315
CYTAT(milutka @ Tue, 12 Jul 2011 - 15:54) *
Męczyło mnie to od paru dni, brakowało mi na pierwszej stronie forumowiczki Menka. Dziewczyny co są tu dłużej, pamiętają Menkę icon_sad.gif starała się z nami, jeszcze 27 kwietnia 2009 roku po 22, napisała posta, a w nocy umarła icon_sad.gif



Bardzo mi przykro...[*]



To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.