To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECKO! odsłona XXV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
pipistrellus
okruszku bardzo bardzo Ci gratulujÄ™!!! Spokojnych 9 m-cy!!
Basik82
[quote name='milutka' date='Thu, 08 Sep 2011 - 22:54' post='8737135']
Dzięki icon_smile.gif a co to za zmiana nicka icon_wink.gif

A tak jakoś ciężko mi było wrócić na forum po mojej zeszłorocznej stracie to sobie ułatwiłam powrót.


Tak więc jako była staraczka choć pod innym nickiem przesyłam cały wór fluidów rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
i mocno zaciskam za Was kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&.





okruszek
dziękuje wszystkim icon_smile.gif
dzwoniłam do mojego gin i kazał brać 3 luteiny na dobę na podtrzymanie ciąży i zadzwonić gdzieś za 1,5 tyg to się umówimy na wizytę, bo wcześniej i taki tak nic nie widać, sama o tym wiem z pierwszej ciąży. powiedział że cieszy się że nam się udało i mamy mówić różaniec icon_smile.gif i brać luteinki.

no a ja się dziś z mężem wybieram do kina na horror 3d:-P, i na zakupy chciałam sobie coś kupić na wesele na październik, ale kto wie jak ja będę wyglądała, w pierwszej ciązy w listopadzie śmigałam w ciążówkach.
katherinnn
okruszku, gratulacje!!! Dbaj o siebie icon_biggrin.gif

Madziara, gratulujÄ™ umowy!

Ja jestem po owulacji(tak przynajmniej sobie wyliczyłam), ale nie przestajemy się starać, bo to nigdy nic nie wiadomo... No i zobaczymy co z tego będzie...
marta083
CYTAT(Madziara. @ Fri, 09 Sep 2011 - 09:16) *
Podpisałam umowę o pracę na 10 lat icon_smile.gif

Gratulacje! impreza.gif

CYTAT(okruszek @ Fri, 09 Sep 2011 - 10:42) *
a ja chyba powoli mogę się cieszyć, powtórzyłam dziś test i jest różowa druga kreska ale bladsza o wiele od pierwszej ale to już nie cień. zwykle @ przychodziła po luteinie w ciągu dwóch dni a tu cisza. muszę tylko potem zadzwonić do mojego gin spytać się czy mam brać dalej luteinkę czy czekać.
oj ale nie chcę zapeszyć. z Kinga zaszłam w ciąże też za pomocą clo i luteiny.

ja sobie liczyłam to jak wszystko pójdzie dobrze to w połowie maja dzidzia się urodzi, Kinga też jest z maja z 3 icon_smile.gif
śmiałam się do męża że mam tylko dni płodne w sierpniu, bo w inne miesiące nam nie wychodzi.

Super!!! balety.gif Ale się dzieje! Do gina lećcie i na wątek ciążowy zmykajcie! 06.gif

CYTAT(katherinnn @ Fri, 09 Sep 2011 - 14:17) *
Ja jestem po owulacji(tak przynajmniej sobie wyliczyłam), ale nie przestajemy się starać, bo to nigdy nic nie wiadomo... No i zobaczymy co z tego będzie...

No tym bardziej, że starania dają nie tylko dzieci ale i przyjemność 03.gif
Millu
CYTAT(milutka @ Wed, 07 Sep 2011 - 15:05) *
Millu pytałaś się o betę, jak ma przyrastać, tak książkowo to powinna przyrastać co 48h o 66%.
A dlaczego mąż ma powtórzyć nasienie? i to tak od razu, czy ma odczekać 72 dni?

Musi powtórzyć, bo przy pierwszym badaniu wszystko wyszło ok, poza morfologią, bardzo zła.
Lekarz kazał w październiku powtórzyć i zrobić wymazy na bakterie
oraz zbadać hormony.
Trzymam kciuki za TwojÄ… dzisiejszÄ… wizytÄ™&& icon_smile.gif

Okruszku wielkie gratulacje icon_biggrin.gif

Madziara super z tÄ… umowÄ…, gratki icon_mrgreen.gif

Pozdrawiam wÄ…teczek icon_smile.gif
zuza1313
okruszku, ale super, gratulacje icon_smile.gif !!!!!!!!!

Madziara. gratulujÄ™ umowy icon_smile.gif
milutka
Okruszku mi termin wychodzi jeden na 30 kwietnia a drugi na 3 maja icon_wink.gif na razie trzymam siÄ™ tej pierwszej daty.

Madziara gratulujÄ™ podpisania umowy icon_smile.gif

Co do poradni to znalazłam takie coś
https://rmg.fm/2011/06/poradnia-leczenia-ni...dnosci-w-lipcu/

a dokładniej dowiem się osobiście od pani doktor icon_wink.gif
Madziara.
okruszku GratulujÄ™

Z tą umową faktycznie mi się udało, jestem zadowolona teraz mogę spokojnie podejść do wszystkiego. W ogóle wszystko zaczyna się powoli układać ale nie chce zapeszać. Martwiłam się umową i została mi przedłużona, martwiłam się jak pogodzę pracę z Marka szkołą, ale też wszystko się ładnie zgrywa, no i z mamą Samanty zaczęłam normalnie rozmawiać, powoli wszelkie urazy jakie do siebie żywiłyśmy "bieleją" choć nie zamierzam się zaprzyjaźniać bo jednak chyba nigdy nie umiałabym jej zaufać. Tak więc okazuje się, że jak zwykle niepotrzebnie traciłam nerwy icon_smile.gif

Z tą kliniką troszkę się wstrzymam jeszcze, ale fajnie że w końcu powstała taka "na miejscu" łatwiej będzie mi się zabrać ponownie za leczenie wiedząc, że odległość nie jest tak przerażająca. Ciekawe jaką mają skuteczność...
milutka
CYTAT(Madziara. @ Fri, 09 Sep 2011 - 17:19) *
Z tą kliniką troszkę się wstrzymam jeszcze, ale fajnie że w końcu powstała taka "na miejscu" łatwiej będzie mi się zabrać ponownie za leczenie wiedząc, że odległość nie jest tak przerażająca. Ciekawe jaką mają skuteczność...



Madzia, fajnie, że się tak ładnie układa icon_smile.gif

A poradnia współpracuje z kliniką novum w Warszawie , dzisiaj jak byłam na usg, to sporo pacjentek tam siedziało icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
milutka
CYTAT(użytkownik usunięty @ Fri, 09 Sep 2011 - 19:21) *
cytowany post usunięto


Jak zwykle Rosa niezastÄ…piona ze swojÄ… wiedzÄ… icon_smile.gif


Myślę , że warto tam uderzyć, choćby dla badań na NFZ. Ale z tego co pisali, to dofinansowanie jest dla 100 par, a jak wspominałam sporo już tam kobiet siedziało.
emiliano1
Hej, wszystkim przyszłym mamusiom gratuluję i dla każdej życzę żeby "cud trwałicon_smile.gif"
Przyszłam się wygadać, bo już nie mam siły. Znowu @ nadchodzi, a jeszcze wczoraj jakoś nadzieja się tliła, miałam zrobić test w sobotę przed zapodaniem cabergoliny, a dziś już czuję że jutro będę umierać z bólu i niestety ale ryczeć pół dnia (inaczej jakoś nie mogę sobie poradzić). Mam już dość czekania w poczekalni swojego gina po 2 h, monitoringu, bólów głowy od pregnylu i nadziei, że tym razem się uda. Jestem wykończona tą nadzieją od połowy cyklu i tym rozczarowaniem jak nadchodzi okres, ale wiem, że nawet jeśli zrobimy przerwę i nie będziemy myśleć o dziecku, to będę myśleć, że tracimy czas, a nie da się "nie starać" i nie myśleć, ja już tak mam. Tak strasznie mi jest smutno.
Aguska23
emiliano1 wszystko będzie dobrze

ja po cichu liczyłam, że w tym cyklu się udało....@ się spóźnia ale ciąży też brak, co pokazała beta sprzed tygodnia....czasem i mi się zbiera na płacz
Aylin
okruszku gratulujÄ™!

milutka cały czas mam icon_wink.gif No i dbam o sprzęt foto, bo obietnicy mam zamiar dotrzymać icon_wink.gif
Madziara.
ale mnie wkurza mój komp...
wcięło mi posta icon_sad.gif
a tam do tej poradni trzeba jakieś skierowanie? Można telefonicznie się zarejestrować czy trzeba osobiście jechać by ustalić termin?
milutka
CYTAT(Madziara. @ Sat, 10 Sep 2011 - 00:51) *
ale mnie wkurza mój komp...
wcięło mi posta icon_sad.gif
a tam do tej poradni trzeba jakieś skierowanie? Można telefonicznie się zarejestrować czy trzeba osobiście jechać by ustalić termin?



Madzia, zapytam się w środę icon_wink.gif


Dziewczyny płacz pomaga i to bardzo, więc nie ma co dusić w sobie bólu przytul.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
milutka
CYTAT(użytkownik usunięty @ Sat, 10 Sep 2011 - 11:09) *
cytowany post usunięto

tylko chyba, żeby się tam coś dowiedzie, to trzeba dzwonić na izbę przyjęć szpital ginekologicznego, a tam niezbyt miłe są położne, więc nie wiadomo co powiedzą, ale próbować można.
moko.
CYTAT(Madziara. @ Fri, 09 Sep 2011 - 08:16) *
Podpisałam umowę o pracę na 10 lat icon_smile.gif

Ty wiesz, ze możesz dochodzić przed Sądem Pracy uznania tej umowy jako umowę na czas nieokreślony.
Masz klauzulÄ™ o 2 tyg wypowiedzeniu?
Fajnie, ze pracę masz - gratuluję, ale pamiętaj jakby co, to walcz o swoje icon_wink.gif
niuniunia23
milutka dopiero wlazlam na staraczki a to patrze suwaczke u ciebie ciaza.gif
No normalnie 04.gif 04.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
WIELKIE GRATULACJE
milutka
Niuniunia dzięki icon_smile.gif ma nadzieję, że zakończy się szczęśliwie.
iwonadancer
Milutka WOW!!!!!!! Przyjmij gratulacje i ode mnie! Bardzo mocno kibicowałam i kibicuję! Cudowne wieści ! Będę trzymała za Was kciuki &&&&&&&&&&&&&&&& z całych sił!
Ola81
zuza1313 Wszystkiego Najlepszego!!!! Dużo zdrówka!!!! Spełnienia Wszystkich marzeń!!!! Cały czas trzymam za Ciebie kciuki&&&&&&&&&&&&
okruszek
no dziewczyny która następna zmyka ze mną na majusie? icon_smile.gif
chyka
Mam nadzieję, że ja , ale pewności nie mam:) Więc proszę trzymajcie kciuki:)
nulek27
Trzymam mocno &&&&&!
zuza1313
Ola81 , ślicznie dziękuję icon_smile.gif A Ty kiedy znowu się do staraczek przyłaczysz icon_razz.gif

Okruszek, milutka zarażajcie nas icon_smile.gif

chyka, trzymam kciuki icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&
chyka
okresu brak od 2 dni i nic nie zapowiada, aby miał przyjść, zero bólu brzucha i piersi. dziś robię test:)
nulek27
No to czekamy z niecierpliwością na wynik !
okruszek
chyka nie trzymaj nas w niepewności, a ja się wczoraj umówiłam na wizytę za dwa tyg icon_smile.gif
zuza1313
chyka i jak test?
chyka
Test zostanie zrobiony komisyjnie z Radkiem rano, bo dopiero wróciliśmy do domu, a mężulek jeszcze musi do pracy pojechać więc umówiliśmy się na rano, bo wiadomo, że rano najbardziej prawdopodobny wynik, pisze bez sensu, ale to już ze zmęczenia. Dam znać jak ylko się dowiem na 100%
Millu
chyka kciuki za teścik icon_smile.gif
katherinnn
chyka, kciuki trzymam z całych sił&&&&&&&&&&
Oby wyszły piękne dwie kreseczki icon_biggrin.gif
okruszek
chyka nie trzymaj nas w niepewności
Tośka
Ja również zaglądam tu od rana oczekując wieści od Testującej 06.gif
Tigerek
to widzę, że sporo nas dopingujących icon_razz.gif
Tośka
A Testująca chyba z przejęcia cosik zaspała...
okruszek
może świętuje dwie kreseczki?
zuza1313
Ja też cały czas trzymam kciuki i czekam na wynik icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&& Może internet padł...
emiliano1
CYTAT(okruszek @ Mon, 12 Sep 2011 - 12:16) *
no dziewczyny która następna zmyka ze mną na majusie? icon_smile.gif


Chyba nieśmiało mogę powiedzieć, że ja ....
Wszystkie objawy okresowe twały cały weekend, a @ nie było. Rano w poniedziałek wstaję i dalej nie ma, więc robię test, bo jak zrobię to @ nadejdzie zaraz po I kresce. Zrobiłam, poszłam zrobić herbatkę, wracam do łazienki a tam II kreseczki. Testowa troche słabsza, ale widoczna !!!
Beta wyszła 1690, wizyta u doktorka, niby coś tam jest w macicy, może to ciąża... Duphaston 3x1 i trzeba mieć nadzieję...
DziÅ› beta 2953...
Wizyta za 2 tygodnie, proszę trzymajcie kciuki, żeby było dobrze...

Chyka mam nadzieję, że od Ciebie też takie wieści usłyszymy.
milutka
Gratulacje !!!!! masz bardzo ładną betę icon_smile.gif nie to co ja icon_wink.gif ciąża jak nic icon_smile.gif
Millu
CYTAT(emiliano1 @ Wed, 14 Sep 2011 - 21:02) *
Chyba nieśmiało mogę powiedzieć, że ja ....
Wszystkie objawy okresowe twały cały weekend, a @ nie było. Rano w poniedziałek wstaję i dalej nie ma, więc robię test, bo jak zrobię to @ nadejdzie zaraz po I kresce. Zrobiłam, poszłam zrobić herbatkę, wracam do łazienki a tam II kreseczki. Testowa troche słabsza, ale widoczna !!!
Beta wyszła 1690, wizyta u doktorka, niby coś tam jest w macicy, może to ciąża... Duphaston 3x1 i trzeba mieć nadzieję...
DziÅ› beta 2953...
Wizyta za 2 tygodnie, proszę trzymajcie kciuki, żeby było dobrze...

Piękna beta, gratulacje icon_smile.gif

chyka jak teścik?
okruszek
emiliano super gratulacje!!!
milutka będzie dobrze, musi być dobrze.
Ja też mam wizytę za dwa tyg i biorę 3x1 ale luteinkę. i tak się zastanawiam może tez zrobię betę...
katherinnn
emiliano1 gratulujÄ™!!!
Ja szykuję się na teścik w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że @ nie przyjdzie icon_biggrin.gif
chyka nie trzymaj nas w niepewności...
chyka
U mnie na testach ciągle jedna krecha a okresu brak. W poniedziałek idę do lekarza, bo już sama nie wiem, czy jeszcze za wcześnie na robienie testów, czy może tak się @ spóżnia, przez to, że byłam chora. Ale z drugiej strony, ciągle żadnych objawów, że nadchodzi, więc mamy w domu napiętą atmosferę i męczę się strasznie czekaniem na te dwie krechy albo na @


emiliano 1 GRATULACJE:)



Tośka
Emiliano gratulujÄ™ icon_smile.gif

Chyka
, może jest za wcześnie jeszcze na sikacze...
okruszek
chyka właśnie może jest jeszcze za wcześnie, mi test w dniu @ też nic nie pokazał, a za dwa dni cień kreseczki, a po 3 dniach dwie piękne kreski. trzymam nadal kciuki.
milutka
Nie jest dobrze icon_sad.gif
Wczoraj około 23 zaczął boleć mnie brzuch i zaczęłam plamić, żywa krew. Zaaplikowałam sobie 7 lutein, wzięłam dwie nospy i się położyłam, przestało boleć i nie plamiłam, ale z rana znów na papierze ślady .

Napisała do pani dr czy mogę szybko przyjechać na usg, pojechałam, czekałam jeszcze na IP 40 minut na panią dr. Podczas usg było trzech lekarzy i dyskutowali o tym moim pęcherzyku, jeden twierdził, że to nie ciążowy, bo nie ma otoczki, drugi w powiększeniu otoczkę widział, pani dr pokazywała że widzi gdzieś tam ciałko żółte.

Ale cała trójka stwierdziła, że mam dziwne endometrium, że wygląda jakbym była w połowie cyklu.
Teraz się zastanawiam, czy mi te zastrzyki nie zaszkodziły, czegoś nie zahamowały. Kazali zrobić betę i progesteron, wyniki po 14, mam leżeć a luteinę brać taką samą dawkę jak do tej pory 2x2.

Jeden lekarz mówił, że miał taką pacjentkę, która po IVF była w ciąży bliźniaczej i jeden zarodek był w macicy a drugi poza macicą. Nie wykluczają u mnie takiej możliwości, druga możliwość to ciąża obumarła a trzecia możliwość to może ciąża bliźniacza.

Ale skoro brzuch boli, mam plamienia to raczej spodziewam się najgorszego. Wiecie płakać mi się nie chce, naprawdę pogodzę się ze stratą, ale chcę już wiedzieć na czym stoję, bo to mnie dobija.

Jak stanie się najgorsze, to nic nie szkodzi, ruszymy dalej z IVF, tylko nie wiadomo kiedy byśmy ruszyli.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.