To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECKO! odsłona XXV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
agniesia :)
A na czym polega to zastępstwo i prowadzenie wątku? icon_wink.gif
Aylin
CYTAT(milutka @ Wed, 14 Dec 2011 - 00:52) *
Anek sto lat dla Damianka brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Dzięki milutka icon_smile.gif Byłaś pierwsza z zyczeniami icon_smile.gif
milutka
CYTAT(Aylin @ Wed, 14 Dec 2011 - 17:17) *
Dzięki milutka icon_smile.gif Byłaś pierwsza z zyczeniami icon_smile.gif


Spać w nocy nie mogę icon_wink.gif

Agniesia trzeba wtedy założyć nowy temat i aktualizować pierwszą stronkę.

Może zróbmy tak, póki co zostanę prowadzącą do końca wątku a później zmienimy prowadzącą icon_wink.gif

A ja poproszę wszystkie dziewczyny aby sprawdziły czy są wpisane na pierwszą stronkę, jeśli nie to bardzo proszę o priv, żeby wpisać , bo tutaj na forum to się pogubię icon_wink.gif
Tigerek
No i małż narobił zamieszania w pracy i zamiana jest dzień wcześniej icon_wink.gif - czyli urodziny jednak spędzamy razem icon_biggrin.gif

Prezent dziś odesłany, może zdążą podmienić.

Objawy się ustabilizowały i czekamy na dzień O. To tyle zostało z moich głupiutkich smutków. Za to wigilię w pracy zrobili nam o kosmicznej 13.00, ciekawe czy chociaż 20% grona pedagogicznego przyjdzie icon_biggrin.gif - bo u nas to wieeeelkie wstępy z panią radną na czele. Może o 15.00 by się skończyła część życzeniowo-artystyczna icon_biggrin.gif
tysia2202
Czesc dziewczyny mam pytanie. 8 grudnia powinnam dostac okres ale cisza nawet zadnych oznak ze okres mam dostac wczesniej mialam bol piersi i jajnikow a teraz nic. Nie chce robic kolejnego testu bo znowu sie nastawie i nic z tego nie bedzie. Poki co odtawilam mysli o dziecku i nic nie planuje ale brak okresu mnie zastanawia bo zawsze mialam regularnie co 24-26 dni nie wiem co mam myslec. Ale jakby to byla ciaza to powinnam miec tez jakies objawy prawda?
Tośka
Tysia niekoniecznie, możesz i nie mieć objawów i nawet przeczuć, więc testuj Kochana icon_smile.gif
tysia2202
boje sie ze znowu okaze sie ze nie jestem i znowu bede chodzic smutna chyba jeszcze poczekam jak do poniedzialku nie bede miec dalej okresy to wtedy zrobie test. Naprawde jest to mozliwe zeby nie miec objawow? W sumie w pierwszej ciazy nie mialam tez mdlosci czy zachcianek ale przeciez kazda ciaza jest inna. Wczoraj trosze pobolewaly mnie jajniki przed spaniem dlatego myslalam ze napewno dzis rano dostane okres ale dalej nic.
Tośka
Tysia, te objawy są subiektywne. Przecież każda z nas inaczej odczuwa... Znam kilkanaście przypadków kobiet, które były w ciąży a nie miały żadnych oznak czy przeczuć.

PS. w poniedziałek też będę testować, choć nie nastawiam się, bo jakoś w tym miesiącu zalatana byłam i nie przyciągałam uwagi do dni płodnych, przytulanek itp. A z objawów też nic nie mam...

Trzymam za Ciebie kciuki icon_smile.gif
Ola81
Milutka 100 lat 100 lat !!!!!!!!!!!!!! Spełnienia tego jednego najbardziej oczekiwanego marzenia!!! no i zdrówka!!!!!!!!!!!!!!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
milutka
Dzięki icon_smile.gif

Chyka dla Ciebie też wszystkiego najlepszego brawo_bis.gif
biedronka83
Milutka życzę tego najważniejszego przytul.gif
tysia2202
Czesc wam. Dzis jest 8 dzien zawsze mialam regularny okres. W nocy pobolewaly mnie jajniki i bylam przekonana ze dostane okres w nocy lub rano ale wciaz nic. No zobaczymy nie wiem czy wytrzymam z tym testem do poniedzialku caly czas o tym mysle. Gdyby sie okazalo ze jestem w ciazy to fajny prezent pod choinke icon_smile.gif
tysia2202
Aha zapomnialabym wczoraj wieczorem dwa razy jak wstawalam z lozka i szlam do ubikacji to strasznie zakrecilo mi sie w glowie normalnie mialam czarno przed oczami i musialam czymac sie szafy.
Tośka
Tysia, rób ten test:)
Fiefiora
Milutka - wszystkiego najlepszego, zdrowia, miłości i spełnienia TEGO marzenia!
Tośka
CYTAT(Fiefiora @ Fri, 16 Dec 2011 - 14:52) *
Milutka - wszystkiego najlepszego, zdrowia, miłości i spełnienia TEGO marzenia!



No i oczywiście przyłączam się do życzeń- wszystkiego naj, naj, naj
agniesia :)
Milutka spełnienia marzeń i wszystkiego naj naj Ci życzę!

Tysia zrób test icon_smile.gif
szczurki2
Milutka spełnienia marzeń.
alecta
Szczurki a już myślałam, że się starasz icon_smile.gif
zuza1313
Milutka, Chyka, wszystkiego najnajnajlepszego:)

Tysia, za dwie krechy icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
katherinnn
milutka, wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!

Tysia, rób test i oby wyszedł po Twojej myśli&&&

Ja byłam w środę o swojej gin podejrzeć pęcherzyk, no i nie jest źle jak na 13 dzień cyklu, pęcherzyk 1,97mm, endometrium też w porządku. Od dzisiaj biorę duphaston, no i zobaczymy co z tego będzie... Ostatnio mam troszkę stresów, po 2,5letniej przerwie podeszłam do robienia prawa jazdy, w styczniu mam egzamin a już się denerwuję...
chyka
Milutka troszkę spóżnione, ale szczere życzenia, aby spełniło się Twoje największe marzenie icon_smile.gif
Tośka
Tysia, i jak tam??

Agniesia, o Tobie też pamiętam icon_smile.gif

A ja dziś pół dnia piekłam pierniczki z forumowego przepisu i... nie wszytskie mi wyszły icon_sad.gif
Aylin
milutka życzę dużo siły i wytrwałości oraz realizacji upragnionego celu icon_smile.gif Wiesz, że aparat trzymam stale w pogotowiu icon_wink.gif
p.s. wiem, że spóxnione, ale szczere icon_smile.gif
milutka
Dzięki dziewuszki icon_smile.gif

Anek ja też cały czas pamiętam icon_smile.gif

Tysia jak test?

Tośka jak to pierniczki nie wyszły?

Katherinnn trzymam kciuki podwójnie &&&

szczurki2
CYTAT(alecta @ Fri, 16 Dec 2011 - 21:06) *
Szczurki a już myślałam, że się starasz icon_smile.gif


Oj nie.
Tośka
CYTAT(milutka @ Mon, 19 Dec 2011 - 00:58) *
Tośka jak to pierniczki nie wyszły?



Milutka, no rozwałkowywałam cisto tak niezbyt grubo, wycinałam pierniczki i do piekarnika i... sporo mi się pozlewało tych pierniczków icon_sad.gif ale w smaku super
Masz jakąś na to radę, bo dziś muszę dokończyć dzieła icon_smile.gif
Tośka
Agniesia, Tysia, meldować się tu szybciutko!! icon_smile.gif
agniesia :)
Toska ja to nie mam co meldować bo już mam 8dc icon_razz.gif
megan011
Tysia jak tam test &&&&&
agniesia icon_smile.gif to będą świąteczne starania icon_smile.gif i oby skończyły się pięknym noworocznym prezentem icon_biggrin.gif
Tośka
CYTAT(agniesia :) @ Mon, 19 Dec 2011 - 12:17) *
Toska ja to nie mam co meldować bo już mam 8dc icon_razz.gif



Znów mi się poniedziałki u Ciebie pomerdały icon_sad.gif Za szybkie masz te cykle 06.gif
milutka
CYTAT(Tośka @ Mon, 19 Dec 2011 - 07:49) *
Milutka, no rozwałkowywałam cisto tak niezbyt grubo, wycinałam pierniczki i do piekarnika i... sporo mi się pozlewało tych pierniczków icon_sad.gif ale w smaku super
Masz jakąś na to radę, bo dziś muszę dokończyć dzieła icon_smile.gif


Oj, nie mam pojęcia , może zajrzyj na mniam mniam icon_smile.gif
tysia2202
melduje sie a wiec w piatek robilam test i chyba zle go zrobilam pierwszy raz mialam test strumieniowy i byly tam 4 otworki i tylko 2 byly zamoczone i najpierw pojawila sie ta druga kreska slaba a potem zniknela icon_sad.gif nie wiem co o tym myslec okresu dalej nie mam to juz 11 dni jutro ide z synem do lekarza wiec kupie drugi test. Zobazymy
milutka
CYTAT(tysia2202 @ Mon, 19 Dec 2011 - 18:11) *
melduje sie a wiec w piatek robilam test i chyba zle go zrobilam pierwszy raz mialam test strumieniowy i byly tam 4 otworki i tylko 2 byly zamoczone i najpierw pojawila sie ta druga kreska slaba a potem zniknela icon_sad.gif nie wiem co o tym myslec okresu dalej nie mam to juz 11 dni jutro ide z synem do lekarza wiec kupie drugi test. Zobazymy



Tysia icon_smile.gif strumieniowy polega na tym, że ściągasz taką nakładkę i siusiasz na ten test, albo można zebrać mocz w słoiczku i zamoczyć tę końcówkę na parę sekund, nie wpuszcza się moczu do okienek, tak jak do płytkowego icon_wink.gif

Trzymam kciuki &7&&
tysia2202
to ja wiem icon_smile.gif siusialam na niego ale chyba mi to nie wyszlo bo tak jak pisalam nie wszystkie okienka byly zamoczone kurcze moglam nasiusiac do pojemniczka byloby to pewniejsze a tam musze znowu robic test :/
milutka
CYTAT(tysia2202 @ Mon, 19 Dec 2011 - 19:53) *
to ja wiem icon_smile.gif siusialam na niego ale chyba mi to nie wyszlo bo tak jak pisalam nie wszystkie okienka byly zamoczone kurcze moglam nasiusiac do pojemniczka byloby to pewniejsze a tam musze znowu robic test :/


Słabo trafiałaś 06.gif
agniesia :)
Tysia w takim razie jeszcze raz powodzenia i kciuki zaciskam icon_smile.gif

megan- owu wypadnie mi w święta i mam nadzieję, że Boże Narodzenie przyniesie nam coś pięknego w tym roku.

Tośka a ja się cieszę, że mi się skróciły icon_smile.gif Pewnie po bromergonie icon_wink.gif I mam nadzieję, że zostaną takie 28 dniowe icon_smile.gif Tylko, że ja mam wrażenie, że te dni cyklu straasznie mi się wleką... Najpierw oczekiwanie na owu, a potem na @, a raczej nadzieja, że nie przyjdzie...

katherinn a Ty jak tam?
Tośka
Tysia, jak byłą ta druga kreseczka to....
Szybko powtarzaj test, bo jakoś nie wiedzę chętnych do założenia wątku sierpniowego icon_biggrin.gif
agniesia :)
Ja to bym chciała wrześniowy założyć... icon_redface.gif takie tam świąteczne marzenie 08.gif
Tysia i jak tam? Wiadomo coÅ›?
Tośka
Agniesia, to ja już Ci tego życzę z całych sił i będę trzymać kciuki icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Tysia, melduj siÄ™!!!
megan011
Agniesia I tego Ci życzę z całego serca icon_wink.gif
Tysia melduj co tam wykarze test zaraz jak go zrobisz &&& dalej trzymam
Tośka
Tysia, no nie trzymaj nas w niepewności....
tysia2202
icon_sad.gif sorki ale nie mialam sily wczoraj napisac pol wieczoru beczalam icon_sad.gif bylam pewna na 99% i co... strasznie mi smutno
Pozdrawiam i dzieki za &&&
Tośka
CYTAT(tysia2202 @ Wed, 21 Dec 2011 - 13:12) *
icon_sad.gif sorki ale nie mialam sily wczoraj napisac pol wieczoru beczalam icon_sad.gif bylam pewna na 99% i co... strasznie mi smutno
Pozdrawiam i dzieki za &&&



Ojej, przytulam wirtualnie... WIem, co czujesz ( szczególnie jak ma się to wewnętrzne przeczucie).
Trzymaj siÄ™ Kochana
agniesia :)
Tysia strasznie mi przykro icon_sad.gif Trzymaj siÄ™!

Dziewczyny mam nadzieję że wszystkie spotkamy się na wrześniowym icon_wink.gif
katherinnn
CYTAT(agniesia :) @ Wed, 21 Dec 2011 - 11:21) *
Dziewczyny mam nadzieję że wszystkie spotkamy się na wrześniowym icon_wink.gif


Ech, bardzo bym chciała i ja, no i tego nam wszystkim starającym życzę icon_biggrin.gif
Tysia, przykro mi bardzo, rozumiem i ściskam przytul.gif
U mnie 21 dc, jestem po owu, więc zobaczymy czy nasze starania przyniosły jakiś mały rezultacik icon_biggrin.gif Nadzieja umiera ostatnia...
Tośka
Katherinnn, racja, racja- nadzieja umiera ostatnia; ale... czasem jest tak, że nawet tej nadziei się nie ma a cud się zdarza icon_smile.gif
milutka
CYTAT(katherinnn @ Wed, 21 Dec 2011 - 16:01) *
Ech, bardzo bym chciała i ja, no i tego nam wszystkim starającym życzę icon_biggrin.gif
Tysia, przykro mi bardzo, rozumiem i ściskam przytul.gif
U mnie 21 dc, jestem po owu, więc zobaczymy czy nasze starania przyniosły jakiś mały rezultacik icon_biggrin.gif Nadzieja umiera ostatnia...


Też mam dzisiaj 21dc icon_wink.gif Tylko , że coś nie czułam w tym cyklu owulki icon_sad.gif za to miałam jakieś zapalenie i w ogóle czułam jakbym miała zapalenie pęcherza.

Dzisiaj w biedronce zaśmierdziały mi banany, ale to chyba one zawsze ja są w kartonach tak śmierdzą icon_wink.gif


Tysia ojej icon_sad.gif masz rację, najgorzej jak człowiek się nastawi, ja staram się na nic nie nastawiać.
megan011
Tysia przytul.gif wiem jak to jest

u mnie dziś 23 dc i niebawem się okaże czy starania były owocne W tym miesiącu staram sie tak bardzo nie nastawiać na to a radować się świętami po 6 latach w większym gronie. Tezraz jak już mam córeczke to rozczarowania są bardziej bolące i gdzieś w myślach biega fakt, że i tym razem zejdzie nam kilka lat zanim się doczekamy kolejnego potomka icon_sad.gif.
Ale okres ÅšwiÄ…t jest magiczny i kto wie....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.