To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECKO! odsłona XXV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Tośka
CYTAT(Humbelina @ Wed, 04 Jan 2012 - 12:16) *
Siły przede wszystkim i wiary. M usi się udać !!

Ja też będę chciała iść na swoje po ciązy - nie chce już mi się wracać do mojej pracy - jak pomyślę ,że do 12 tc będę jeszcze musiała się tam męczyć to mnie mdli ( w sumie bez tego też mnie mdli 06.gif )

W czwartek o 19 mam wizytę u gina. Wczoraj zrobiłam sobie bete - piękne 55000 co oznacza przynajmniej 7 tc icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif


Humbelina, super wieści icon_smile.gif
Mi beta też łądnie przyrastała ( spr tydzień temu); a mimo to boje się jutrzejszej wizyty. Choć będę się krócej martwić bo ja mam wizytę na 15tą. I baaardzo proszę o trzymanie kciuków by wio było OK.
Humbelina
jutro rano powtarzam Betę , o 16 będę już miała wyniki - wszystko będzie jasne
A jeśli to już 7 tydzień to powinnam na USg usłyszeć serduszko. Boję się bardzo
Tośka
Humbelina, a jak ja się boję tej wizyty... Też mam nadzieję usłyszeć bijące jak dzwon serduszko...
Na szczęście oprócz mdłości i wymiotó, no i bólu głowy nie boli mnie brzuch, więc ciążę ektopową wykluczyłam
Carrie
Tośka - będzie dobrze!!!
Dzisiaj masz wizytę? To jak ja.Będe o Was myśleć!
Tośka
Carrie, jutro; dopiero...
Napisz koniecznie co tam u Hani słychać jak już będziecie po wizycie icon_smile.gif
Humbelina
Tośka - Twoja Tyśka to jakie imię ?
Tośka
Matylda, ale zdrobniale mówimy Matyśka lub Tyśka właśnie icon_smile.gif
agniesia :)
Dziewczyny kciuki zaciśnięte za Wasze wizyty icon_smile.gif Pięknych widoków życzę icon_smile.gif I cudownego bicia serc! icon_smile.gif
agniesia :)
Fiefiora gratulujÄ™!!!
Śliczna beta i kciuki oczywiście zaciskam żeby wszystko było dobrze!
zuza1313
Humbelina, Tośka bedzie wszystko dobrze icon_smile.gif zaciskam mocno kciuki icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
megan011
Dziewczyny miłych widoków i nie zapomnijcie o pierwszych foteczkach &&&
menenka
Witajcie!

Wszystkim zaciazonym serdecznie gratuluje. Zycze spokojnych 9 miesiecy, pelnych milosci, radosci i braku zmartwien.

Wszystkim natomiast zycze Szczesliwego Nowego Roku, abyscie spelnialy swoje marzenia.

Teraz krotko co u mnie: rezonans czachy zrobiony. Mikrogruczolakow brak, innych "brzydkich" rzeczy, typu tetniaki tez. Pani Doktor zwiekszyla mi dawke bromergonu z 1 do 1,5 tabletki. Od gina dostalam duphaston. Cykle mi sie skroca do 35 dni - tak stwierdzil. Takze to juz wielki plus. Mam go brac od 17 do 25 dc 2 razy dziennie. Teraz niech ktos mi powie, kiedy powinna byc owulacja w takich cyklach?
Tigerek
Zawsze licz 12-16 dni od teoretycznego końca cyklu - bo tyle trwa druga, poowulacyjna faza icon_smile.gif - gdybyś prowadziła obserwacje to by można było ustalić mniej więcej długość tej fazy, przykładowo ja mam bite 15 moja kuzynka 12 dni.
Tośka
Hej, ja tak na szybko- dzidziolka widziałam, serduszko słyszałam; więc wsio oki
Tigerek
Super wieści Tosieńko icon_smile.gif
zuza1313
Tośka, gratulacje icon_smile.gif
marta083
Tośka, gratulacje balety.gif Teraz fluidki dla wszystkich prześlij 06.gif
milutka
Dziewczyny, muszę zrobić sobie przerwę od forum , w ogóle net ograniczyć, bo dużo spraw mam teraz na głowie, więc nie będę tutaj na bieżąco. Jeśli chcecie , możecie napisać do moderatorki Agabr i poprosić o zamknięcie tego wątku i otworzyć nowy, gdzie na bieżąco będzie aktualizowany icon_wink.gif

Ja tylko będę od czasu do czasu zaglądać na trudne i życzenia do wątku Kacperkowego.


Zaciążonym życzę spokojnej ciąży a starającym powodzenia, trzymam kciuki &&&& icon_smile.gif
zuza1313
Milutka przytul.gif

dziewczyny, nie mamy wyboru trzeba założyć nowy wątek, ponawiam zatem pytanie, która jest chętna na prowadzenie wątku?
marta083
Milutka, odpoczywaj zatem przytul.gif Ale nie zapomnij wpaść z nowiną do nas nienie.gif 06.gif
Zuza, ja to już bardziej gościnnie bywam. W nowym wątku nie zamieszczajcie mnie na pierwszej stronce 32.gif Z sentymentu będę Was podglądać.
Tośka
Milutka odpoczywaj zatem ile wlezie icon_smile.gif

A na ostatki wątku przesyłam dużo fluidów: 02.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

zuza1313
Widzę, że ostatnio, to duzo osób tak gościnnie zagląda icon_sad.gif oczywiście ja nie nie jestem lepsza...
agniesia :)
Ja zaglądam ale nie mam się czym chwalić icon_sad.gif Wczoraj na teście 1 kreska a dziś lub jutro @ przyjdzie, bo dziś temp poleciała mi w dół icon_sad.gif
Kolejnego cyklu starań na razie nie będzie bo mąż wyjeżdża icon_sad.gif
Doła złapałam chyba icon_sad.gif

Mam nadzieję że chociaż u Was pozytywniejsze nastroje icon_smile.gif
Tośka
Agniesia, wspieram wirtualnie przytul.gif
Ja mogę pochwalić się mega nudnościami i lataniem do wc... ale nie zrzędzę, bo i tak mnie to "cieszy"
zuza1313
Agniesia przytul.gif widziałam ,ze tam u Ciebie zniezacikwie icon_sad.gif przykro mi,że tym razem sie nie udało, ale trzeba wierzyć, że w końcu zostaniemy mamami, a co! Ja też miałam doła jak sie dowiedziałam ,ze przez dwa miesiące nici ze staranek, bo ciągle patrze, jak to sie robie coraz starsza i boję sie mi czas ucieka, ale te ostatnie dwa miesiące nauczyły mnie pokory i cierpliwości.

Tośka, a właśnie że jest sie czym chwalić, bo my też czekamy na mdłości icon_smile.gif

menenka
Ja sie prowadzenia watku nie podejmuje. icon_smile.gif

Ale tak sobie mysle, ze mozemy go kontynuowac w tej postaci - i tak nie byl za bardzo aktualizowany i jakos nikomu to nie przeszkadzalo icon_smile.gif

U mnie tez lipa. Ostatnio sie wszyscy pytaja: kiedy kolejne dziecko? A dlaczego taka duza przerwa? A Piotrus bedzie jedynakiem? A gwizdam na nich wszystkich, ale przykro mi, bo oni nie wiedza, ze my chcemy, ale jakos nam nie idzie.
agniesia :)
Ja dziś dostałam @ icon_sad.gif Ten cykl też bez starań. Ale zakupiłam wiesiołek i magnez i witaminki dla męża i od połowy lutego będziemy działać znów icon_smile.gif
Tigerek
Wiesiołek? a na co ? bo magnez i witaminki mąż też dostaje z racji tego, że się uczy i pracuje.
Tośka
ja mam wiesiołek i castagnus, mi pomógł icon_smile.gif
jak któraś chce to mogę oddać...
Tigerek
Ale na ile wiem to wiesiołek ma poprawić jakość śluzu icon_question.gif a u mnie zdaje się większego kłopotu z tym nie ma icon_wink.gif Aczkolwiek natura nie powinna zaszkodzić. Więc jeśli coś to ja chcę jeśli oferta aktualna icon_biggrin.gif
okruszek
dziewczyny ja bym chciała zakupić sobie wiesiołek? ale w jakiej postaci on jest tabletki? do picia?
Tośka
to są kapsułki ( takie przezroczyste z olejem w środku); są dość duże
agniesia :)
Najlepszy jest w kapsułkach, np. z herbapolu albo Oeparol albo NaturKaps. Ja biorę właśnie ten ostatni. I wg mnie działa rewelacyjnie icon_smile.gif

Dziewczyny jakie badania robicie w trakcie starań?
Ja muszę powtórzyć prolaktynę, TSH, FT3 i FT4.
Co jeszcze warto sprawdzić?
okruszek
bo ja mam zawsze problem dosyć że z owulacją to jeszcze ze śluzem. zaraz sobie zamówię z allegro na następny cykl. icon_smile.gif dzięki dziewczyny. No teraz mam 23 dzień cyklu to już za późno. A trzeba go brać cały cykl?
agniesia :)
Nie. wiesiołek bierzesz od 1 dnia cyklu do owulacji. potem odstawiasz. Ja brałam co miesiąc 1-14dc 3 razy dziennie po kapsułce.
I zamawiałam w aptece internetowej DOZ- wyszło taniej i dostawa do wybranej przeze mnie apteki była za darmo icon_smile.gif
okruszek
super Agniesia . jeszcze raz wielkie dzięki. Od lutego mamy z mężem zielone światełko na ponowne próby, no ale popróbowaliśmy już w tym miesiącu, +choć wiem że się nie udało. 3 ciąże były clo+ luteina. Więc do kwietnia jeżeli się nie uda pójdę do lekarza. Oj ja ja bardzo bym chciała- choć zaraz tak bardzo się boję.
agniesia :)
Wiesiołek powinien ładnie poprawić śluz- zarówno ilość jaki jakość icon_wink.gif I działa też na cerę icon_smile.gif
Miałaś cykle bezowulacyjne? A obserwujesz się/mierzysz temp ?
okruszek
tak dzielnie robiłam wykresiki. Teraz oczywiście nie robię, choć w tym cyklu od nie pamiętam kiedy coś w połowie cyklu się działo, więc może była owulacja ale hormony po zabiegu szaleją. teraz po prostu nie zabezpieczamy się. Porobiłam parę badan po poronieniu, teraz czekamy na kariotyp i mutację. za dwa tyg będzie badanie. Ale jakoś spokojnie podchodzę do starań. Jak nie teraz to za rok, byleby skończyło się dzidzią blagam.gif
agniesia :)
Na pewno wszystko skończy się szczęśliwie-spokojną ciążą i zdrowym maluszkiem- tego Ci oczywiście życzę icon_smile.gif
zuza1313
Ja też biorę wisiołek, bo mam problem za śluzem, a jak brałam clo, to juz w ogóle. Ale dobrze ,że mi przypomniałyście, bo musze porobić zakupy na kolejny cykl icon_razz.gif na liście ma też seksowną bieliznę icon_redface.gif
zuza1313
AA, no i jestem za tym ,zeby wątek narazie posostał do wyczerpania stron, w postaci bezaktualizacji icon_smile.gif Może ktoś sie skusi na prowadzenie icon_smile.gif

keira
wiec i ja sie staram 6 doba po przytulaniu oczywiscie zrobilam tes i tylko mnie zdołował bo nic nie widac jedynie druga biała kreske
zuza1313
Kiera, ale to jest jeszcze duzo za wcześnie, zaczekaj do dnia @ trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&
emiliano1
Są też zwykłe tabletki, które nazywają się po prostu wiesiołek czy wyciąg z wiesiołka, są identyczne jak oeparol i tańsze o około 10 zł od niego, także polecam, bo tego jednak trochę się zużywa.
Gratuluję nowo zaciążonym i trzymam cały czas kciuki za Was wszystkie.
Madziara.
Witajcie dziewczyny. Troszkę mnie nie było ale mam w pracy teraz maraton nocek zresztą na własne życzenie.

agniesia ja robiłam z badań fsh, lh, tsh, estradiol, prolaktynę i później extra na cytomegalię, toksoplazmę. Mam nadzieję że nic nie pominęłam i nie pomyliłam, tu jest wątek jakie badania należy zrobić i w jakim dniu cyklu.

okruszek na śluz również dobrze działa siemię lniane (ja akurat korzystałam z tego co się zaparza) bardzo nieciekawa konsystencja 29.gif Ale na mnie to wszystkie specyfiki nie działają teraz odkąd nic nie biorę mam ciągle śluz ale nie jak bj.

A u mnie dzisiaj jest już 48 dc to jest mój rekordowy cykl tak długiego to jeszcze nie miałam nigdy.
Oczywiście testy negatywne, aż szkoda mi je dalej robić. Nie chcę wywoływać @ bo prawdę powiedziawszy nie tęsknie za nią a jestem już tak zniechęcona, straciłam wiarę w sukces starań do tego dodatkowe kg których nabrałam przez te dwa lata starań od hormonów i dodatkowo ta sytuacja ze szpitalem...
Powiedziałam sobie, że jeśli dane mi być jeszcze mamą to będę czy będę brać leki czy nie. Mogę pozwolić sobie na takie stwierdzenie gdyż tak naprawdę nic u nas nie znaleziono, żadnej jakiejś choroby czy nieprawidłowości, może faktycznie za bardzo chcę i dlatego nie wychodzi, może zblokowałam się psychicznie.
W każdym razie już od 30 dc odpuściłam. Nawet nie umiem powiedzieć który jest u mnie dzień cyklu bez zaglądania w kalendarzyk icon_smile.gif
zuza bielizna icon_wink.gif super pomysł.

keira
jak tym razem sie nie uda to się załamie normalnie fdlaczego tak jest ze jak ktos nie chce to bach i wpadka a jak ktos tak bardzo pragnie nie moze miec
Tośka
CYTAT(keira @ Fri, 13 Jan 2012 - 19:25) *
jak tym razem sie nie uda to się załamie normalnie fdlaczego tak jest ze jak ktos nie chce to bach i wpadka a jak ktos tak bardzo pragnie nie moze miec


Keira, bo niestety tak to życie urządzone jest, niesprawiedliwie...

Ja w cyklu poprzedzającym ten owocny też byłam bliska załamania; złość sięgła zenitu... w efekcie odpuściłam sobie staranka i... bach
Tigerek
Madziara - mój rekordowy cykl to 78 dni... i to niestety taka moja natura, że jak dłuższy stres się pojawi w pierwszej fazie, to aż tak się cykl potrafi u mnie wydłużyć.
zuza1313
CYTAT(keira @ Fri, 13 Jan 2012 - 17:25) *
jak tym razem sie nie uda to się załamie normalnie fdlaczego tak jest ze jak ktos nie chce to bach i wpadka a jak ktos tak bardzo pragnie nie moze miec


To chyba pytanie, które każda z nas sobie zadaje. Kira, nie załamuj się, jeszcze nic nie wiadomo, a jak długo sie staracie?
agniesia :)
emiliano a ja słyszałam, że to nie mogą być zwykle tabletki, tylko muszą być kapsułki. Te które ja biorę są ponad 10zl tańsze niż oeparol. Cena zależna jest też od ilości mg w 1 kapsułce.

Madziara
dziękuję za linka. Poczytam i zadecyduję co jeszcze sprawdzić.

Keira
6 dni po to zdecydowanie za wcześnie. Poczekaj do terminu @ tak jak mówi zuza i wtedy testuj.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.