To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECKO! odsłona XXV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Madziara.
katherinn dopiero zauważyłam że Ty też z lubuskiego icon_smile.gif Mocno &&& trzymam by laparoskopia i Clo pomogły spełnieniu Twojego pragnienia.

chyka dokładnie, nie martw się na zapas bo jeszcze sobie wmówisz choroby nienie.gif

milutka mocno trzymam &&&

Ostatnio nie miałam natchnienia na pisanie, jestem troszkę przybita, liczyłam na laparoskopię ale niestety nawet ona chyba nie pomoże doczekać się maleństwa, a inne metody leczenia są w tej chwili dla mnie nieosiągalne.

Witam również inne nowe staraczki których jeszcze nie przywitałam, życzę wam szybkiego zafasolkowania.
Tośka
Dziewczyny, ja z innej beczki- chciałam Was prosić o interpretację wyników, bo z pewnością są tu znawczynie tematu:
badanie na przeciwciała różyczki: IgM: niestwierdzono; IgG: 225,6 IU/ml
badania na toxo: IgM: 0,251; IgG: 234,40 IU/ml
Carrie
Masz przeciwciała na obie choroby.
Chorowałaś ( lub byłaś szczepiona) ale jesteś zdrowa.

edit: fajnie masz, ja tam uparcie nie mam przeciwciał na toxo i cytomegalię.Różyczke przechorowałam.
Tośka
Carrie, dzięki za info icon_smile.gif
Ja szczepiona nie byłam, niestety, a o chorabach jakoby je przebyłam też mi nie wiadomo...

Ale cieszę się z tych wyników. Ufff
kasiaaa82
Milutka widzę że beta jest ponad 400, chyba w wyniku 283 wkradł sie jakiś błąd
caly czas mam kciuki zaciśnięte, za Ciebie i Twoją kruszynkę &&&&
zuza1313
Madziara, czemu mówisz, że laparoskopia może nic nie dać, lekarz tak Ci powiedział?

Milutka, trzymam z całych sił kciuki, żeby beta szybciutko przyrastała icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&

katherinnn w takim razie, niech pęcherzyki ładnie rosną i pękają, kiedy trzeba icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&



A u mnie, o dziwo, pojawił się płodny śluz, podręcznikowy, jak nigdy i ciesze jak głupia bo zazwyczaj nie widuje takiego icon_smile.gif więc wiecie... romantyczna kolacja i przytulanko obowiązkowo 03.gif

edit: chciałam jeszcze dodać, że mój kochany mąż najadł się czosnku icon_eek.gif i cały romantyzm diabli wzięli...eh wrrrr
Aguska23
Witajcie

Nareszcie udało mi się dziś troszkę odespać ostatni tydzień..

Nie mogłam wytrzymać do terminy @ i zrobiłam test w czwartek mimo że termin mam na jutro..tylko, że betę, a skoro wyszła negatywnie to nie pozostaje nic innego jak zacząć ponowne starania w kolejnym cyklu eh
zuza1313
Aguska23 przytul.gif

a w ogóle, to jakoś cicho na forum się zrobiło...
menenka
Nie wiem jak reszta Dziewczyn, ale ja mam doła. Mam takie parcie na bycie mamą, że zaczyna mnie jakaś depresja dopadać, albo coś w tym temacie.

Ostatni okres miałam 14 czerwca. Przecież ten mój organizm to do jakiejś wymiany się nadaje. ;/ Ja zaczynam zazdrościć tym dziewczynom, które robią test w dniu spodziewanego okresu. Przynajmniej wiedzą na czym stoją. Buuuu icon_sad.gif Smęcę dzisiaj, ale taki dzień.
chyka
A ja w końcu po weselu i całym tym zamieszaniu, no ale jako mężatka czuje się wspaniale:)
Tigerek
GRATULACJE chyka

menenka- "parcie" na bycie mamą jest często powodem problemów z płodnością... organizm się blokuje od stresu...
Madziara.
CYTAT(zuza1313 @ Sat, 03 Sep 2011 - 17:36) *
Madziara, czemu mówisz, że laparoskopia może nic nie dać, lekarz tak Ci powiedział?


Nie powiedziała tak, ale była niezadowolona z USG, powiedziała, że mam się zastanowić czy od następnego cyklu biorę CLO (na które mój organizm zawsze źle reagował tzn. pęcherzyki ok ale endo nie rośnie icon_sad.gif ) albo dalej tylko duphaston. Innych stymulatorów mi nie przepisze bo byłoby sens je brać tylko w połączeniu z IUI bo emka wyniki z tego co pamięta kiepskie a w sumie nie są już tak kiepskie bo są w granicach normy...

CYTAT(zuza1313 @ Sat, 03 Sep 2011 - 17:36) *
edit: chciałam jeszcze dodać, że mój kochany mąż najadł się czosnku icon_eek.gif i cały romantyzm diabli wzięli...eh wrrrr


04.gif ups nie ładnie się śmiać icon_sad.gif

Aguska23 przytul.gif

menenka jest coś takiego jak blokada psychiczna i coraz częściej w koło słyszę, że właśnie w moim przypadku to występuje, Sama nie wiem. Ja też popadam w coraz większą depresję z powodu braku ciąży dlatego ostatnio staram się za wszelką cenę odwrócić myślenie od zajścia w ciążę a niestety nie jest to łatwe. Mogę Ciebie tylko wirtualnie przytul.gif
Rozumiem jakie denerwujące są tak długie cykle bo w ostatnich dwóch latach starań trafiły mi się takie wydłużone dwa, wiedziałam że w ciąży
nie jestem (kontrola USG) i denerwowałam się że nie ma @ i nie mogę zacząć nowego cyklu i tym samym nowych starań.

chyka Gratuluję i życzę mało stresu z oczekiwaniem na dowód icon_smile.gif Ja swojego w końcu się doczekałam 02.09 a ślub brałam 18.06.
Gdzie w podróż jedziecie?


Aguska23
Chyka GRATULUJĘ icon_smile.gif bycie mężatką to fajna sprawa...mogę to potwierdzić po 4 miesiącach.

Ja dziś miałam 5 i 6 godzinę jazdy. Chyba od tych wrażeń tak się spać zachciało już i oczy pieką.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
chyka
Gdzie w podróż jedziecie? Każde w inna stronęicon_razz.gif R do pracy, bo to pracoholik, a ja po urzędach biegam:P A tak na poważnie, to nigdzie w tym roku już wyjeżdżać nie będziemy,ewentualnie skoczymy na weekend o amsterdamu, bo czasem tak robimy,ale do przyszłego tygodnia mamy jeszcze gości więc musimy być na miejscu
marta083
Cześć Laseczki 06.gif
Mam duże zaległości, choć w zasadzie dużo nie pisałyście nienie.gif Wchodzę a tu takie cudne wieści! Gratulacje dla Milutkiej i Nulek! Cudzie trwaj! Trzymam kciuki mocno mocno mocno!
Opłaca się być prowadzącą ale ja i tak się nie piszę bom mało obeznana w tych wszystkich badaniach 43.gif
Chyka i Tobie gratuluję - zamążpójścia brawo_bis.gif Pomyślałam o Tobie w sobotę bo akurat byłam u teściowej i z klatki obok po 16 wychodzili Młodzi icon_razz.gif

No właśnie. Byłam u teściowej, później siostra P była u mnie i później znowu ja u nich. I tak leciało. W sumie to .... chyba usunę się z tego wątku na jakiś czas 41.gif Choć wątpię bym bez Was wytrzymała 02.gif
Mój P miał nawrót choroby i lekarka nakazała powrócić do sterydów, a chyba Rosa pisała, że sterydy i plemniczki się nie lubią.... 41.gif No i ja w ogóle boję się starać o dziecko podczas brania leków, no boję się, że poronię lub dziecko chore przez to może być 43.gif Ech, i jak tu nie wpaść w depresję.... Teraz trzymam kciuki za koleżankę, która leży na wywołaniu bo maleństwo nie rośnie w brzuszku. Bardzo się o nich martwię 32.gif
chyka
Trzymam kciuki za koleżanke:)
Millu
CYTAT(chyka @ Mon, 05 Sep 2011 - 18:03) *
A ja w końcu po weselu i całym tym zamieszaniu, no ale jako mężatka czuje się wspaniale:)

Gratulacje brawo_bis.gif

marta083 trzymam kciuki za szybki powrót męża do zdrowią i za Twoją koleżankę też.Przykro mi,że
musicie przerwać starania icon_sad.gif

U nas nic ciekawego, mąż byl na wizycie u androloga, USG ok, ma zbadać hormony i powtórzyć badanie
nasienia, kolejny cykl starań, ale już się nie nastawiam,że się uda.
Co ma być to będzie.
chyka
Po całej weselnej zabawie mam zapalenie gardła, antybiotyki i 10 dni L4, ale nie narzekam, bo w domu najlepiej:)
katherinnn
CYTAT(Madziara. @ Fri, 02 Sep 2011 - 12:16) *
katherinn dopiero zauważyłam że Ty też z lubuskiego icon_smile.gif Mocno &&& trzymam by laparoskopia i Clo pomogły spełnieniu Twojego pragnienia.


Madziara ja też dopiero teraz zorientowałam się, że i Ty lubuszanka:) Dzięki za kciuki, oby pomogły:)

CYTAT(zuza1313 @ Sat, 03 Sep 2011 - 17:36) *
katherinnn w takim razie, niech pęcherzyki ładnie rosną i pękają, kiedy trzeba icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&


zuza1313, dzięki wielkie, jestem właśnie na etapie "pękania pęcherzyków", boli mnie bardziej niż zwykle, ale może to dobry znak... icon_biggrin.gif

chyka wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze...

Pozdrawiam wszystkie starające i oczywiście trzymam za Was kciuki&&&&&&
milutka
CYTAT(katherinnn @ Wed, 07 Sep 2011 - 13:51) *
Madziara ja też dopiero teraz zorientowałam się, że i Ty lubuszanka:)


ja też lubuszanka icon_wink.gif


Chyka wszystkiego dobrego na nowej drodze życia icon_smile.gif

Millu pytałaś się o betę, jak ma przyrastać, tak książkowo to powinna przyrastać co 48h o 66%.
A dlaczego mąż ma powtórzyć nasienie? i to tak od razu, czy ma odczekać 72 dni?

katherinnn trzymam kciuki, aby ten cykl był dla Ciebie dwu kreskowy &&&&

Madziara dopiero miałaś laparoskopię, pamiętaj, że ciąża nie pojawia się zaraz po tym zabiegu, może to trwać kilka cykli icon_wink.gif

Kasiaaa82 no coś ta beta moja szaleje, co widać w mojej sygnaturze icon_wink.gif

Zuza1313 i jak tam, szaleństwo było icon_smile.gif trzymam kciuki &&&

Aguśka23 za kolejny cykl &&&&

Menenka jak na dzień dzisiejszy się czujesz? przytul.gif

Marta nie znikaj, trzymam za Was kciuki i za koleżankę, aby wszystko zakończyło się dobrze &&&


Dziękuję Wam dziewczyny za gratulacje, za kciuki, bardzo mi się przydadzą, bo nie wiadomo jak to wszystko się zakończy, miałam w czwartek pęcherzyk, ale na wczorajszym usg już go nie było a pojawił się jakiś malutki nowy z drugiej strony, jutro powtarzam betę i progesteron a w piątek kolejne usg.

Gdybyście chciały na bieżąco wiedzieć co u mnie, to tutaj jest mój temat
https://www.maluchy.pl/forum/Prosba-o-mega-...sik-t81143.html

marta083
Raczej nie zniknę bo nie mogę bez Was 06.gif Ale nie będę miała dużo do napisania w tym temacie 32.gif
Za Ciebie Milutka wciąż kciukam!!! &&&&&&&&& icon_biggrin.gif
katherinnn
milutka, bądź dobrej myśli, z całej siły trzymam kciukasy za Ciebie:)
zuza1313
chyka, gratulacje dla nowych małżonków, niech Wasz miesiąc miodowy trwa w nieskończoność icon_smile.gif

madziara, nie patrz tak czarno, zobaczysz jeszcze w tym roku będziesz się chwaliła testem icon_smile.gif

katherinnn, &&&&&&&&&&&& żeby cykl się zakończył za 9 miesięcy icon_smile.gif

[b]marta[/b], mam nadzieję ,ze ta przerwa w staraniach będzie krótka i wszystko się ułoży. Przykro mi z powodu koleżanki icon_sad.gif

milutka, jak pamiętam ,to któraś z naszych staraczek też miała znikające pęcherzyki, tylko nie pamiętam kto, w każdym razie teraz jest szczęśliwą mamą. Trzymam kciuki za jutrzejszą betę. &&&&&&&&&&&&&&&&&

A mu trochę sobie z M. poszaleliśmy. Tak trochę liczę na złośliwość losu, bo właściwie, to mam na maj zaplanowanych trochę ważnych zadań służbowych, z których się cieszę i na które długo czekałam, ale nie pogniewałabym się, jakby mi pokrzyżował plany np. jakiś poród icon_razz.gif Tylko z drugiej strony, czemu ten cykl miałby być inny od poprzednich...?
katherinnn
zuza1313 to ja Tobie życzę tego porodu w maju i tej złośliwości losu icon_biggrin.gif
Madziara.
zuza ja również życzę pokrzyżowania planów majowych icon_smile.gif

marta083 przytul.gif

Jeszcze umowy nie widziałam, ale podobno dali nam na 10 lat. Dzisiaj mam nockę to się przekonam. To 3 umowa więc chyba powinna być na stałe? Ale dobre i 10 lat przecież nie będę się wykłócać i sądzić. Za to jedna koleżanka dostała umowę zlecenie, hmm nie wiem czy to jest prawnie dobrze. Powiedzieli jej że jak się poprawi to również dostanie umowę taką jak pozostali pracownicy.
Ja ostatnio znów jestem zmęczona ciągle i śpiąca, mogłabym dniami i nocami w łóżku spać icon_sad.gif

Jeśli chodzi o moje starania postanowiłam odpuścić. Poczekam z pół roku jak nie będzie dzidzi to wtedy pomyślę o rozpoczęciu na nowo z nowym lekarzem. W końcu jajowody udrożnione a innych leków od CLO nie chce mi przepisać więc wydaje mi się bez sensu chodzić na podglądanka i wydawać pieniądze. A w sumie tak często z emkiem się przytulamy, że nie da się przegapić tych dni 06.gif
marta083
Madziara, może akurat jak odpuścisz to coś się zadzieje 06.gif &&&&&&&&&
Co do umowy to ja się dokładnie nie znam ale wejdź na wątek o prawie a zapytaj, tam szefowa Moko na pewno poradzi co i jak 02.gif
okruszek
witam Was dziewczynki
Dawno nie pisałam ale codziennie czytam. Bardzo się cieszę i serdecznie gratuluję nowym mamą icon_smile.gif icon_smile.gif życzę bezproblemowej ciąży.

No a ja mam 29dzień cyklu i coś mnie rozbiera-jakaś grypa czy co"-(. Rano chciałam wspomóc się jakimś grypolkiem, ale skoro czas na @ to postanowiłam zatestować. Zrobiłam test spojrzałam na niego i się położyłam znowu do łóżka, a jak wstałam za godzinkę to zerknęłam na niego i ujrzałam różowy cień drugiej kreseczki. Tak z mężem patrzeliśmy i nie wiemy czy to druga kreska czy miejsce na drugą kreskę, ale ten sam test robiłam dwa dni temu i nic się nie pokazało. Teraz znowu zatestowałam i nic, więc albo wariuję albo jest ciąża bardzoooo wczesna. co myślicie Kochane?
okruszek
zwariuję od myślenia a dodam ze cykl był na clo i luteinie którą odstawiłam w poniedziałek.
marta083
Okruszku, a może betę zrób icon_idea.gif
okruszek
spojrzałam na ten drugi test i też jest cień cienia... a na bete musze jechać i wyniki po 3 dniach czyli w poniedziałek.zatestuje moze oczywiście jak nie przyjdzie@ w sobotę rano. trzymajcie kciuki.
marta083
Trzymam mocno mocno aż kosteczki strzelają &&&&&&&&&&&&&& 06.gif
katherinnn
okruszku, trzymam kciuki, żeby @ nie nadeszła&&&&&
Basik82
Wchodzę podpatrzeć. A tu buch 23.gif Nulek no i milutka. GRATULACJE

No i kciukasy zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&.

-----------------
KiedyÅ› OLIbg
chyka
Również trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:)

My dziś zaczynamy dalsze starania- wiadomo dni płodne:)
kasiaaa82
okruszku &&&&&&&&&&& 06.gif
marta083
Hmm, u mnie pierwszy dzień po @, czyli niedługo dni płodne, ale..... cóż z tego 32.gif
milutka
Okruszku trzymam kciuki &&&& kup test płytkowy i zatestuj z porannego moczu. A możesz pokazać nam zdjęcie testu?


Madziara. nie wiem czy słyszałaś, ale już otworzyli w Zielonej Górze poradnię leczenia niepłodności icon_wink.gif


Dziewczyny molestujcie mężów 06.gif
chyka
Z mojego "molestowania" męża już raczej dziś nic nie będzie zaraził się ode mnie ma gorączkę i właśnie zasnął, podejrzewam, że wstanie dopiero rano jak budzik zadzwoni....
zuza1313
Okruszku, trzymam kciuki icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Milutka, czekałam z niecierpliwością na wyniki bety icon_smile.gif widzę ,ze idzie do przodu, ale super icon_smile.gif
milutka
Zuza no rośnie, ale coś wolno, zobaczę jutro na usg co tam słychać.
chyka
Wiecie tak sobie pomyślałam, po mojej dzisiejszej wizycie w aptece, że witaminy dla kobiet starających się są bardzo drogie, nie mówie tu o kwasie foliowym, ale o innych suplementach dla planujących.


Milutka będzie dobrze trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&:)
milutka
CYTAT(Basik82 @ Thu, 08 Sep 2011 - 13:54) *
Wchodzę podpatrzeć. A tu buch 23.gif Nulek no i milutka. GRATULACJE

No i kciukasy zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&.

-----------------
KiedyÅ› OLIbg



Dzięki icon_smile.gif a co to za zmiana nicka icon_wink.gif

Chyka dla ciężarnych też drogie są, pamiętam jak moja siostra je brała i trochę kosztowały.
Madziara.
okruszek &&&

chyka za płodne dni &&& co by na marne nie poszły icon_wink.gif

marta przytul.gif

milutka &&& za dzisiejsze USG, ale jak beta rośnie to wszystko musi być ok

CYTAT(milutka @ Thu, 08 Sep 2011 - 18:13) *
Madziara. nie wiem czy słyszałaś, ale już otworzyli w Zielonej Górze poradnię leczenia niepłodności icon_wink.gif


Nie słyszałam, proszę o więcej danych icon_smile.gif Mój mężuś razem zemną teraz czytał i sam powiedział żebym dokładnie dowiedziała się co i jak bo jak stwierdził "Jak Ciebie znam to i tak nie odpuścisz" 06.gif

Podpisałam umowę o pracę na 10 lat icon_smile.gif
okruszek
a ja chyba powoli mogę się cieszyć, powtórzyłam dziś test i jest różowa druga kreska ale bladsza o wiele od pierwszej ale to już nie cień. zwykle @ przychodziła po luteinie w ciągu dwóch dni a tu cisza. muszę tylko potem zadzwonić do mojego gin spytać się czy mam brać dalej luteinkę czy czekać.
oj ale nie chcę zapeszyć. z Kinga zaszłam w ciąże też za pomocą clo i luteiny.

madziara super że podpisałaś umowę 10 lat to już coś!!!

milutka rozumiem że masz termin też na maj?

ja sobie liczyłam to jak wszystko pójdzie dobrze to w połowie maja dzidzia się urodzi, Kinga też jest z maja z 3 icon_smile.gif
śmiałam się do męża że mam tylko dni płodne w sierpniu, bo w inne miesiące nam nie wychodzi.
Carrie
brawo Okruszku!!!!
gratulacje!
Fiefiora
Okruszku gratuluje!
iwona987
okruszek gratulacje i ciÄ…gnij kolejne dziewczyny za sobÄ…......
okruszek
ja się dopiero będę cieszyła jak wrócę od lekarza za jakieś 2 tyg, oczywiście mogę zarazić wszystkie STARACZKI!!!!
do mnie to jeszcze nie dociera z moimi problemami hormonalnymi.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.