To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECKO! odsłona XXV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
menenka
Witajcie. Dostałam tę @, wtedy kiedy mówiłam, że będzie.

Jakieś durne mam teraz okresy. Przedostatni był bardzo skąpy, potem było normalnie, a teraz znów bardzo skąpy. Zdurnieć można. Też ustaliliśmy z mężem, że dajemy sobie spokój do świąt. 27 grudnia mam mieć rezonans głowy, więc lepiej, żeby go zrobić i mieć go "z głowy".

Pozdrawiam.
okruszek
co tu taka cisza? czyżby Wszystkie staraczki ciężko pracowały ???
Tigerek
Ano chyba tak.. najpierw 2 weekendy kursu, potem tydzień zastępstw, potem nadrabianie zaległości domowych po 2 tygodniach nauki... icon_wink.gif
Madziara.
Ja też miałam maraton w pracy wczoraj cały dzień leniuchowałam a dzisiaj przydałoby się nadrobić zaległości w domu.
W ogóle zła jestem już grudzień zaczęty a my dalej nie wiemy jak pracujemy w Święta i w Sylwestra 21.gif w tym roku postanowiliśmy z mężem iść gdzieś na salę, wiadomo wcześniej trzeba wpłacić pieniążki a nie wiem czy na pewno będę mieć wolne bo wiadomo, że chętnych do pracy w tych dniach nie ma.
zuza1313
oj, też mam kocioł w pracy, teraz gorący okres i jeszcze się pojawiły u mnie w pracy różne problemy i chodzę ciągle z nadszarpniętymi nerwami a do tego przemęczona.

menenka, a Ty czemu masz rezonans?
menenka
A ja nie piszÄ™, bo nikt nie pisze.

Ja mam rezonans z powodu mej przysadki. A przy okazji zajrzą, co tam mam w tym łbie. Może się okazać, że całkiem pusto. 37.gif
CZARNA863
Dzisiaj powiekszyła nam sie rodzinka 06.gif tzn moja kuzynka,a wlasciwie moich kuzynek kuzynka(ale od malego sie znamy 06.gif ) urodziła córeczkę 3100,zdrowa na szczęście Gabryśka.Choć miała termin na 18,ale Maluda się pośpieszyła;)
Bardzo się ucieszyłam,że mamy ,,świeżaczka" w rodzinie,ja zawsze sie ciesze jak takie Maluszki przychodza na swiat i nie moge sie doczekac kiedy Ją zobaczę icon_biggrin.gif
Naprawde sie ciesze,ze Malutka jest juz z nami,choc niestety moja kuzynka nie uniknela problemow w ciąży icon_cry.gif Na szczęście wszystko zakonczyko sie pomyslnie cc,dzis cieszylam sie i poplakalam sie bo wiecznie wkolo wszystkim gratuluje 2 tyg temu moja znajoma urodzila,5 dni temu druga znajoma urodzila,dzis kuzynka urodzila i ja sie ciesze tylko chodzi mi o to,że ciagle to ja komus gratuluje,a kiedy to w koncu nam ktos bedzie gratulowal?!i jeszcze kuzynka dala imie Gabrysia,które my z Mężem mamy wybrane od kilku lat...
przepraszam...
Ja naprawde sie ciesze tylko chcialabym,zeby do nas w koncu tez los sie usmiechnał...
Fiefiora
Czarna przytul.gif Trzymam kciuki by przyszedł taki dzień i to jak najprędzej!
CZARNA863
CYTAT(Fiefiora @ Sun, 04 Dec 2011 - 08:28) *
Czarna przytul.gif Trzymam kciuki by przyszedł taki dzień i to jak najprędzej!


Dziękuję icon_wink.gif
zuza1313
Czarna, wiem jak to jest, trzymam mocno kciuki ,żebyś niebawem mogła się chwalić pięknym brzuszkiem icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&

CZARNA863
Zuza dzięki przytul.gif

Mam pytanie czy zna któraś z Was dobrego kardiologa z polecenia?
Mam teraz takie nerwy... 41.gif Moja Mama znów dostała zakrzep w nodze (4 lata temu miała usuwaną żyłę),choruje na zakrzepice,niecały miesiąc temu znów pojawił się zakrzep i Mama była na zastrzykach przeciwzakrzepowych,ale to był silny zakrzep bo przy tak silnych zastrzykach długo nie chciał zejść,od wczoraj Mama nie bierze zastrzyków i noga znów puchnie.Lekarz jeszcze wtedy Mamusię nastraszył,że to może być zatorowość płucna,a przy tym to chwila moment i człowieka może nie być.Na szczęście okazało się,że to nie było to.
Mama teraz przy nawet szybszym mówieniu się męczy i lekarka powiedziała,że być może ten zakrzep uszkodził serce rycze.gif i potrzebna jest szybka wizyta u kardiologa,ale jak to u nas bywa zapisy są na listopad następnego roku!!! 23.gif Przyplątało się też pozakrzepowe zwapnienie żył...Zapisała się Mama do Certusa wizyta jest 12.12.ale może macie jakiegoś z polecenia kardiologa w Poznaniu lub okolicy???
zuza1313
Czarna, bardzo Ci współczuję, takie ciągłe życie w strachu. Wierzę ,ze będzie dobrze icon_sad.gif niestety nie mogę Ci pomóc, ale mam nadzieję ,ze znajdziesz szybko dobrego lekarza. Życzę dużo zdrowia dla mamy i trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& przytul.gif
Madziara.

czarna bardzo mi przykro z powodu stanu zdrowie Twojej mamy icon_sad.gif To straszne, że tak postępują z człowiekiem gdzie jest wysokie ryzyko.
Moja siostra choruje na zakrzepicę, miała zator w nodze poleżała w szpitalu wypisali ją ale znów do nich wróciła. Również brała zastrzyki jej dr po tym jak ponownie znalazła się na oddziale stwierdziła, że siostra nie brała zastrzyków (bo wypisując ją do domu nie widać było zatorów) a jednak po tygodniu znów wszystko wróciło (albo nowy zator się zrobił albo jakieś przeoczyli) w każdym razie dostała jakieś tabletki które maja te same zadanie co zastrzyki ale są bardziej szkodliwe na zdrowie (szczególnie na zęby musi teraz uważać).

Ja ma dzisiaj nerwa, z samego rana ścięłam się z kierownikiem o to że nie ma grafiku na święta i Sylwestra, a po powrocie do domu mąż tak mi podniósł ciśnienie, że w nerwach w trakcie rozmowy z nim rzuciłam telefonem o podłogę icon_redface.gif
Wrócił do domu "podchmielony" zastał mnie przeglądając strony z telefonami i zagroził, że jak kupię sobie nowy to weźmie zemną rozwód bangin.gif Wrrr
CZARNA863
Dziewczyny dziękuję za Wasze trzymanie kciuków,słowa otuchy i ciepłe myśli.Mama jest po następnych badaniach (musi porobić znów następne),więc szczęście w nieszczęściu,że to nie serce jest uszkodzone,ale jest niedotlenione,wystąpiła także anemia,złe wyniki badań,znikają czerwone krwinki i nie wiadomo dlaczego bo nie ma Mama krwotoków,ani nic takiego,a więcej jest białych 41.gif niski poziom wit.B12 i żelaza...Zakrzep uszkodził tkankę i dlatego nadal noga puchnie i Mamusia musi to rozmasowywać,ale na szczęście już nie musi się kłuć..Boże jakie mam nerwy rycze.gif Narazie lekarze błądzą ,,po omacku" i szukają przyczyn znikania tych krwinek...
CZARNA863
W środę wyjaśni się pewna sprawa (proszę o &&&),ale nie napiszę narazie o co chodzi bo nie chcę zapeszyć ( to nie to o czym myślicie,dziś testowałam i I... 32.gif jak zwykle,ale dla pewności można zawsze zrobić...)
nulek27
Czarna przykro mi że test negatywny i trzymam &&& mocno za 'pewną sprawę '.
Tośka
ja też trzymam kciukasy, Czarna
zuza1313
i ja zaciskam kciuki icon_smile.gif
Madziara.
ja również mocno trzyma &&&
agniesia :)
Ja również zaciskam! &&&
milutka
Ja też trzymam kciuki &&&


Dziewczyny, czy jest któraś chętna na prowadzenie tego wątku? ja niestety nie jestem w stanie go dalej prowadzić.
Tośka
coÅ› nam ten wÄ…tek umiera...
Tigerek
U mnie wg objawów owulacja była koło 7.00 rano, a mąż na drugą zmianę pojechał i wróci o północy czyli w tym cyklu nici...
katherinnn
Tigerek, może jeszcze nie wszystko stracone, objawy nie zawsze dają 100 % pewności.
U mnie w tym cyklu znowu nic 32.gif Test robiłam, oczywiście jedna kreska, aż mi się płakać chciało i w ten sam dzień po południu @ przyszła 21.gif
Teraz znowu jestem na Clo, a w przyszłym tygodniu jadę do swojej gin podejrzeć pęcherzyk, w zeszłym miesiącu nie mogłam pojechać na monitoring, więc zobaczymy co ten następny tydzień pokaże. Trochę się denerwuje... Miło byłoby dostać w prezencie na Święta jakąś radosną nowinę...
milutka
CYTAT(Tigerek @ Thu, 08 Dec 2011 - 16:01) *
U mnie wg objawów owulacja była koło 7.00 rano, a mąż na drugą zmianę pojechał i wróci o północy czyli w tym cyklu nici...


Spokojnie, przecież jajeczko sobie wędruje długo , więc mąż na pewno zdąży icon_wink.gif
agniesia :)
Ja się nastawiam na wtorkowe testowanie. Chyba, że wcześniej @ przyjdzie albo temperatura mi bardzo spadnie.
Oby nie!

Tigerek
bądź dobrej myśli- może mąż jednak zdąży icon_wink.gif Powodzenia!
katherinnn przykro mi z powodu @ przytul.gif oby święta przyniosły radosną niespodziankę!
Tośka
CYTAT(agniesia :) @ Thu, 08 Dec 2011 - 23:07) *
Ja się nastawiam na wtorkowe testowanie. Chyba, że wcześniej @ przyjdzie albo temperatura mi bardzo spadnie.
Oby nie!


[b]Agniesia
, a Ty znów testujesz? icon_wink.gif te moje cykle jakieś długie w porównaniu do Twoich, bo ja jeszcze daleko do testowania...
agniesia :)
Poprzedni był 32dniowy ten zanosi się około 30 dniowy (dziś mam 25dc), bo owulacja była wcześniej- chociaż chciałabym żeby trwał 9 miesięcy icon_wink.gif

A Ty ilu dniowe masz cykle?
Tośka
ja mam 28-30 dniowe, choć ostatni był mega długi -36 dni ( ale zwalam to na wkręcanie sobie ciąży, zaraz po odebraniu wyników bety dostałam okres)...

Życzę by ten trwał dobry rok icon_smile.gif
maja86
Witajcie; my staraliśmy się naturalnie o dziecko; niestety zostało nam in vitro. Jestem po transferze i martwię się betą czy nie przyrasta za mało... Możecie pomóc?
11dpt 192
13dpt 631
18dpt 2427
Czy ten z 18dpt nie powinien być wyższy?. mam link do kalkulatora; ale nie wiem jak wpisać dane i mi nie wychodzi wynik..
milutka
CYTAT(maja86 @ Fri, 09 Dec 2011 - 15:00) *
Witajcie; my staraliśmy się naturalnie o dziecko; niestety zostało nam in vitro. Jestem po transferze i martwię się betą czy nie przyrasta za mało... Możecie pomóc?
11dpt 192
13dpt 631
18dpt 2427
Czy ten z 18dpt nie powinien być wyższy?. mam link do kalkulatora; ale nie wiem jak wpisać dane i mi nie wychodzi wynik..


według mnie bardzo dobrze przyrasta icon_smile.gif Mówi się że co 72 h przyrasta 100%, czyli u Ciebie 16dpt powinno być 1200, czyli jakby było 1200 to 19dpt powinno być 2400.

Trzymam kciuki &&&&&
maja86
Dzięki za odpowiedź.
nulek27
Maja życzę powodzenia .
Tigerek
CYTAT(milutka @ Thu, 08 Dec 2011 - 19:35) *
Spokojnie, przecież jajeczko sobie wędruje długo , więc mąż na pewno zdąży icon_wink.gif

Najśmieszniejsze, że jako instruktor NPR to WIEM icon_biggrin.gif - ale jakoś jak się odnosi do samej siebie to mi mózg staje i nie myślę 48.gif

Się okaże icon_wink.gif icon_twisted.gif
agniesia :)
Tigerek mam do Ciebie kilka pytań jako do instruktora NPR icon_smile.gif Mogę??
zuza1313
Milutka, co do prowadzenia, zastanawiałam się przez chwile, ale nie dam rady, za dużo mam stresów i ogólnie wszystko jest do bani icon_sad.gif i nawet nie wiem czy na dłużej nie odłożymy starań.
Tigerek
Agniesia - oczywiście, aczkolwiek na to jest osobny wątek. I nie obiecuję, że odpowiem na wszystkie icon_biggrin.gif - mam dopiero 1. stopień.
agusia395
może mi ktoś powiedzieć co z moją @ czy po krążkach może się aż tak długo spóżniać jutro już 4 tyg. jak się spóżnia
agniesia :)
Dziewczyny testowania znów nie będzie. Wczoraj temp mi spadła, a dziś zaczęło się plamienie icon_sad.gif
Więc kolejny cykl starań przed nami...

Tigerek wyślę Ci priv-a i z góry dziękuję icon_smile.gif
Tośka
CYTAT(agniesia :) @ Mon, 12 Dec 2011 - 13:41) *
Dziewczyny testowania znów nie będzie. Wczoraj temp mi spadła, a dziś zaczęło się plamienie icon_sad.gif
Więc kolejny cykl starań przed nami...



Agniesia, współczuję przytul.gif
Ja w tym miesiÄ…cu nie nastawiam siÄ™ na testowanie, tylko cierpliwie czekam na @
Tigerek
agniesia odpowiedzi poszły icon_smile.gif
agniesia :)
Wielkie dzięki icon_smile.gif
Tigerek
A mi smutno icon_sad.gif pomijam już, że z powodu leków, zapalenia stawów (uszkodziłam sobie łękotkę) + przeziębienia objawy mi się tak rozjechały, że ciężko mi powiedzieć, czy jestem kilka dni przed czy dzień po owulacji. Bo i śluz, i temperatura zaburzone No nic... 29.gif

Dzisiaj się dowiedziałam, że urodziny spędzę sama. 1-2 razy w roku zdarza się konieczność zamiany zmian w środku tygodnia, jeśli małż ma po drugiej zmianie pierwszą, nocuje u teściów (pracuje w dawnym miejscu zamieszkania) - inaczej wróciłby o 23.00 do domu i wstawałby o 3.30. No i oczywiście, zmiana jest z wtorku na środę = wtorkowy dzień, noc, środę do wieczora spędzam sama. Urodziny we wtorek. We wtorek też mam wigilię wspólnotową. Przez przypadek dowiedziałam się, że moi bliscy znajomi mają ogłosić, że spodziewają się dziecka. Bardzo ich lubię i cieszę się, że im się udało i są szczęśliwi, ale brak tego szczęścia u siebie troszkę boli. Normalnie zbiegło się wszystko... 32.gif

A jeszcze prezent dla małża przyszedł dziś pocztą. W złym rozmiarze 21.gif
Aylin
milutka ściskam cię icon_smile.gif

Tigerek a Ciebie też, tak szczególnie icon_wink.gif
milutka
CYTAT(Aylin @ Tue, 13 Dec 2011 - 21:33) *
milutka ściskam cię icon_smile.gif


przytul.gif
Tigerek
Dzięki Aylin - pierwsze smuty opadły, teraz pozostaje mi odkręcić pomyłkę z prezentem małżowym icon_biggrin.gif
Aylin
CYTAT(Tigerek @ Tue, 13 Dec 2011 - 22:40) *
Dzięki Aylin - pierwsze smuty opadły, teraz pozostaje mi odkręcić pomyłkę z prezentem małżowym icon_biggrin.gif

a w owy dzień wpaść na pogaduchy icon_wink.gif
milutka
Anek sto lat dla Damianka brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Madziara.
Dziewczyny jest któraś chętna zastąpić milutke ?
Tośka
Madziara, takie pytanie już padło, ale nikt się nie zgłosił na ochotnika icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.