To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECKO! odsłona XXV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
nulek27
Gratulacje ,spokojnych 9 miesięcy brawo_bis.gif
chyka
Gratulacje icon_smile.gif
Marta M
dzięki Dziewczyny i Wam wszystkim życzę tego samego 06.gif
no i mam wytłumaczenie dla tego zapominalstwa 04.gif
Anulek81
Marta Super. ogromne gratulacje!!!

CYTAT(Marta M @ Mon, 31 Oct 2011 - 08:27) *
dzięki Dziewczyny i Wam wszystkim życzę tego samego 06.gif
no i mam wytłumaczenie dla tego zapominalstwa 04.gif


I wszystko jasne 08.gif

Dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z Was była na takim zestawie leków: Clo (od 5-9), Pregnyl (w 14 dc 2*1 czyli dawka 10000) oraz 19 dc (1*1 dawka 5000), Duphaston (od 16- 25)? Albo po prostu je brała, ale w innych dawkach.
Byłabym wdzięczna za info odnośnie samopoczucia, czy efektów icon_wink.gif

Pozdrawiam

Ps. A nas wiosna. 16 stopni
zuza1313
Hej,hej icon_smile.gif

MartaM gratulacje icon_smile.gif spokojnych 9 miesięcy !!!!!!!!!!!!!


Anulek, ja brałam podobny zestaw, poza pregnylem. Ogólnie to tak, po clo robię się nie do wytrzymania i mam ochotę zabić męża, wiele mnie kosztuje panowanie nad sobą i mam napady gorąca. A po duphastonie robię się śpiąca.
Millu
CYTAT(Marta M @ Mon, 31 Oct 2011 - 08:37) *
dziś

06.gif


No i pięknie icon_smile.gif Gratulacje i spokojnej ciąży icon_smile.gif
nulek27
Clo1x2 ,duphaston brałam nawet 3x1,pregnyl 2 amp,luteina dowcipnie 2x2-dobrze się czułam ,żadnych skutków ubocznych .
Carrie
CYTAT(Marta M @ Mon, 31 Oct 2011 - 07:37) *
dziś

06.gif


ależ ty prędka jesteś !!!! Ledwo się zaanonsowała i już 06.gif

Serdeczne gratulacje!!!!
Marta M
dzięki Dziewczyny przytul.gif
CZARNA863
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy... przytul.gif
Marta M brawo_bis.gif GRATULACJE!!!
Mnie dziś brzuch i piersi bolą,jutro mam termin @...Mąż ma jutro imieninki.
Dzwoniłam do Pawelczyka,żeby na początek roku się zapisać,ale na następny jeszcze nie zapisują 21.gif
Teraz już bierze 350 za wizytę.Także od początku roku zaczynamy leczenie u specjalisty i mam nadzieję,że szybko będą efekty blagam.gif
nulek27
Trzymam &&& mocno za efekty !
chyka
Ja także trzymam mocno &&&&&&&&&&&& icon_smile.gif
Marta M
ja również,wszystkim kibicuję i będę do Was zaglądać w oczekiwaniu na dobre wieści,trzymam &&&
tysia2202
Czesc dziewczyny. Marta gratuluje icon_smile.gif zrobilam drugi test i niestety negatywny icon_sad.gif ja chyba mam poprostu urojenia z tymi objawami icon_sad.gif
zuza1313
Czarna, 350 za wizytę icon_eek.gif masakra jakaś, nawet jak były nie wiadomo jak dobry, to i tak zdzierstwo, jak mnie to złości ,ze to wszystko musi tyle kosztować 21.gif

tysia
, a kiedy powinnaś dostać @?

A mnie chyba pęka od wczoraj pęcherzyk, kuje mnie strasznie.
Madziara.
Marta M GRATULUJĘ i ŻYCZĘ NUDNYCH 9 M-CY brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Anulek81 ja taki zestaw biorę tylko pregnyl różnie czasami w 15 dc czasami szybciej (zależy co monitoring pokazuje) ale tylko jednorazową dawkę biorę 5000 i tylko raz.
A pytałaś lekarza w jakim celu Ci ten pregnyl przepisał, jakie ma mieć działanie? Bo jestem ciekawa. A co do skutków to żadnych nie miałam.

tysia2202 dopóki nie ma @ jest nadzieja &&&

zuza to &&& za owocne staranka w tych dniach icon_smile.gif

A ja mam w sobie dużo sprzecznych uczuć....
Co do tych wlewek faktycznie miałam dużo wątpliwości, raz że mąż się rozchorował i bierze antybiotyk gdzie w tamtym tygodniu jeden skończył, nie chce choróbsko się odczepić od niego. Kolejna sprawa dzisiaj Mareczka urodziny i mimo zapewnień że w niedziele zdmuchnie świeczki widziałam smutek w jego oczkach. Czytałam też na necie opinie i większość jest negatywnych (ale są to opinie stare z 2004 r bo faktycznie teraz raczej nie stosuje się hydrotubacji).
Z takimi mieszanymi uczuciami pojechałam do szpitala, bo przecież powinno się mieć zaufanie do swojego lekarza a skoro coś takiego zalecił to chyba jest to potrzebne...

Weszłam na oddział ginekologii, znany mi ordynator poprosił bym chwilkę poczekała, po kilku minutach przyszła moja gin i mówi do mnie, że skończyły im się punkty z NFZ.... ale skoro wypisała skierowanie to zrobi co może bym została przyjęta i poszła rozmawiać z ordynatorem. Po kilku minutach wyszedł ordynator zapytał (nie wiem w jakim celu) który to dzień cyklu po czym powiedział to samo co moja gin, poprosił bym się nie gniewała, że wypisując mi te skierowanie nie wiedzieli jeszcze o tym, przyjmują tylko ciąże zagrożone albo gdy zagrożone jest życie i że dopiero w styczniu. Jeszcze dodał, że myślał, że moja gin mi o tym powie...
Nie wiedziałam czy czekać dalej na swoją gin czy co robić. W końcu zeszłam do auta i wróciłam do domu. Uznałam, że mojej gin jest strasznie głupio i nie ma odwagi mi tego powiedzieć.

Nie wiem co dalej, rozczarowałam się trochę swoją lekarką, mogła zadzwonić, a przede wszystkim powinna była wyjść do mnie przedstawić jakiś plan działania, a tu nic 21.gif

użytkownik usunięty
[post usunięty]
goralka
moja siostra ze szwagrem leczyli się w Białymstoku, później jeździli na szczepionki do Łodzi, mają dwie córki.
trzymam kciuki za was wszystkie przytul.gif
istara
Marta M wielkie gratulacje icon_smile.gif!!!

Tysia a kiedy masz termin @?

Madziara sto lat dla Marka!!! A dlaczego był smutny? Bo świętowanie dopiero w niedzielę? Jeśli chodzi o Twoją gin, to ja bym do niej teraz zadzwoniła i spytała co dalej. Kurcze, wygląda na to, że rzeczywiście mogło być jej głupio, ale bez przesady - w końcu jest dorosła i powinna wiedzieć co w takiej niezręcznej sytuacji uczynić. A może zatrzymały ją jakieś inne pilne sprawy? Ja bym zadzwoniła.

Czarna
350 zł za wizytę icon_eek.gif ?! OMG..

Ja mam wkręconą na maksa ciążę 08.gif. Wiem, że raczej nic z tego, bo ostatnie bzykanko było trochę przed owulką a kolejne już po. Ale objawy ciąży mam i już 04.gif . No nic, jeśli do środy/czwartku nie pojawi się @, to będę testować.
Anulek81
Czarna trzymam kciuki za szybkie efekty &&&&&

Madziara rzeczywiście gin nie zachowała się w porządku. Mogła przynajmniej porozmawiać z Tobą i ustalić nową strategię leczenia. Ale może było jej po prostu głupio i dlatego do Ciebie nie wyszła. Jednak to byłoby nieprofesjonalne.
A co do Pregnylu, biorę go po to, żeby pękały pęcherzyki.

Tysia a kiedy powinna przyjść @?

zuza w takim razie trzymam kciuki za owocne staranka icon_wink.gif

Dziewczyny dzięki za info odnośnie tych leków. Jak na razie nie czuję się po nich źle. Jedynie brzuch mnie pobolewa jak na @ i jestem śpiąca. Dlatego jak pomyślę o nadchodzącym weekendzie, a potem o przyszłym tygodniu, to chciałabym móc zasnąć i wyspać się na zapas. W weekend studia, a potem dodatkowe zajęcia po pracy 29.gif
Czekam już na przyszły długi weekend 06.gif
Tigerek
Amarylis, no wiesz... przy dobrych prądach to wojownicy w stanie gotowości potrafią do 5 dni przeżyć icon_wink.gif
Madziara.
Amarylis Mareczkowi smutno, że mnie dzisiaj nie ma, tzn miało nie być. Więc udało mi się zrobić niespodziankę i odebrał ją jako prezent urodzinowy icon_smile.gif
Trzymam &&& za pozytywny teścik.

Anulek81 tylko na ulotce widziałam takie dawkowanie. Myślałam, że może z innego powodu masz tak pregnyl rozpisany. W ogóle pierwszy raz bierzesz pregnyl? W każdym razie trzymam &&& by ten zestaw się spisał icon_smile.gif

Nie dzwoniłam do swojej gin, nie wiem jeszcze co zrobię dalej, na razie mąż chory nadal, więc i żołnierzyki osłabione. Do swojej gin na razie nie chcę iść bo po co?? Innego zestawu leków dać mi nie chce te które mam nie są za dobre, a podglądać się dla samego podglądania to szkoda 100 zł. Tak często przytulamy się z M. że ciężko by nie trafić w te dni icon_redface.gif Troszkę mnie korci wizyta u innego gin ale chyba wstrzymam się do końca roku, bo zapewne po chorobie żołnierzyki potrzebują tych 72 dni na regenerację icon_wink.gif Po nowym roku zadecyduję.
Obym tylko wytrwała w tym blagam.gif
MrMelle
Witam Panie, mam problem z kupieniem pregnylu.
Nie ma w aptekach, mowią że zabrakło też w hurtowni.
Może komuś już nie potrzebny chętnie odkupilabym

blagam.gif
Tigerek
Gdzieś na forum już jest ogłoszenie że odstępowanie i sprzedawanie leków na receptę na forum jest zabronione icon_sad.gif
menenka
Marta - gratulacje!

Czarna - 350 zł za wizytę? Za co przepraszam? Ten doktor to jakiś cudotwórca?

Madziara - to się Mareczek ucieszył. Dużo zdrowia dla niego z okazji urodzin! Lekarka chyba trochę zawiodła, co? Uważam, że powinna wyjść i osobiście Ci o tym powiedzieć. Tak się chyba właśnie traci klientów. Nie jej wina, że tak wyszło z tym NFZem, więc dlaczego tak się dziwnie zachowała?

Amarylis - trzymam kciuki &&&&&&&

Milutka - gdzie się zagubiłaś prowadząca, co?

Nerpa - i Ty znowu też zniknęłaś?
MrMelle
Oj, to przepraszam, nie wiedziałam ,że nie można. Synowa zostawiła mi receptę bo mieszka na wsi, a ja nie mogę wykupić jej lekarstwa. Jakby ktoś wiedział gdzie (niedaleko Zielonej Góry) w aptece jest pregnyl to poproszę o informacje na zudorota@wp.pl

Bardzo zależy mi na wnuczce icon_razz.gif
zuza1313
madziara, ale Cię zrobili w bambuko, wkurzające, ze tak głupio działa nasza służba zdrowia, ale dobrze ,ze wyszło tak, że nie podeszłaś do zabiegu, bo niepotrzebnie byś się tylko narażała na ból. Szkoda tylko ,ze teraz mąż ma osłabione żołnierzyki icon_sad.gif Pamiętam jak lekarz kazał robić mojemu M. badanie nasienia, a on brał akurat antybiotyk, to kazał nam 3 miesiące odczekać.

w ogóle z przy tej Twojej historii ze szpitalem przypomniało mi się, jak kiedyś przyszłam do przychodni niezarejestrowana, ale widzę ,ze nikogo na poczekalni nie ma więc pytam czy mogę się zarejestrować i wejść do lekarza, nie mogłam bo oni teraz rejestrują w systemie i mają już na ten dzień wyczerpany limit. Lekarz siedział w gabinecie, nikogo nie było, ja byłam chora, ale przez głupi system nie mogłam wejść ,jakie to głupie, na szczęście doktor wtedy wyszedł z gabinetu i kazał mi wejść, bo mi pacjent nie przyszedł. Akurat mój lekarz rodzinny jest bardzo w porządku i jest nastawiony na pacjenta.

Anulek, mam nadzieję ,ze ten zestaw leków przyniesie spodziewane efekty icon_smile.gif


Tak mnie dzisiaj jajniki bolą ,ze masakra, nawet wysmarkać się nie mogę. Bolą już od kilu dni, wiec nie wiem czy na owu, czy je przeziębiłam. Po temperaturze, też nie mogę dojść czy owu już była czy będzie, bo mi skacze, jak głupia. W sumie to chyba efekt mierzenia temp. w buzi i chorego gardła, pewnie jest przekłamana.
Madziara.
MrMelle napisałam na maila icon_smile.gif

zuza nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło icon_smile.gif tylko że jak zapytałam swoją gin o wpływ antybiotyku na nasze starania to odpowiedziała, że tylko w czasie brania ma wpływ. Aj szkoda gadać kolejny gin na którym się zawiodłam, a najgorsze, że u nas takich specjalistów od leczenia niepłodności nie ma icon_sad.gif

Rozbraja mnie Sami, zaczęła już wołać siku itp na nocnik nie chce tylko jak wszyscy do ubikacji i nawet sama się trzyma (nie mamy tej nakładki dla maluchów) a jak zrobi siku albo kupkę to się śmieje icon_smile.gif W ogóle takie fajne minki robi, a kupkę to na 4 razy w ciągu 15 min icon_smile.gif

menenka
Madziara - Piotruś od zawsze robi kupki na kilka razy. Idzie po nocnik, robi, potem za 3 minuty idzie znów i potem znowu. Ten typ chyba tak ma. icon_wink.gif

Zuza - a może temperatura w związku z przeziębieniem tak skacze? Bo jak chory człowiek to i organizm się rozregulowuje.

milutka
CYTAT(MrMelle @ Fri, 04 Nov 2011 - 11:15) *
Oj, to przepraszam, nie wiedziałam ,że nie można. Synowa zostawiła mi receptę bo mieszka na wsi, a ja nie mogę wykupić jej lekarstwa. Jakby ktoś wiedział gdzie (niedaleko Zielonej Góry) w aptece jest pregnyl to poproszę o informacje na zudorota@wp.pl

Bardzo zależy mi na wnuczce icon_razz.gif


Odpisałam na pocztę, jestem z Zielonej Góry i wiem w której aptece powinien być dostępny.


Menenka jestem, przepraszam, że Was zaniedbuję, jesli kogoś mam dopisać na pierwszą stronkę to bardzo prosze pisać na priv.
zuza1313
Madziara, zdolna ta Wasza mała icon_smile.gif

menenka, no pewnie to od przeziębienia, ale kurcze jak się mierzy w ustach to trzeba sie liczyć z tym ,ze nie zawsze będzie ta temp. wiarygodna. Ale do mierzenia w pochwie jakoś nie potrafię się przekonać.

Ale jest wyraźny skok, bóle owulacyjne też ustały, więc od jutra luteina (a fe, nie cierpię jej smaku).
przyszłamamaKasienka
Hej dziewczyny icon_smile.gif

Chciałabym dołączyć do Was, z ukochanym od przyszłego cyklu (ok. 15 listopada) zaczynamy starania.

Trzymajcie kciuki icon_smile.gif
istara
PrzyszłamamaKasienka witaj i się nie zasiedź icon_smile.gif

tysia2202
Czesc dziewczyny. Miesiaczke mam dopiero dostac kolo 16.11. poprzednia dostalam 22.10 ale jak wam pisalam trudno to nazeac okres bo byl inny niz zawsze zamiast normalnej krwi mialam gest brazowy sluz. No trudno myslalam ze drugi test cos wykaze ale sie mylilam icon_sad.gif Wczoraj z partnerem ustalilismy ze bedziemy sie starac o dzidziusia tylko najpierw musze isc do gina i zrobic badania. Mam nadzieje że nic zlego nie wykaza. A jak to jest z grupami krwi bo ja mam b+ a partner a-
menenka
tysia - Konflikt serologiczny występuje wtedy jak kobieta ma rh- a partner rh+. Także martwić się nie musisz.

PrzyszłaMamo - witaj w szeregach i życzę jak najszybszego przeniesienia się do ciężarnych. icon_smile.gif
agulek8
pozdrawiam.....
istara
CYTAT(Tigerek @ Thu, 03 Nov 2011 - 21:51) *
Amarylis, no wiesz... przy dobrych prądach to wojownicy w stanie gotowości potrafią do 5 dni przeżyć icon_wink.gif


Hehe, no to dobre prądy były, bo są II krechy 06.gif. Test robiłam wczoraj wieczorem, dzisiaj byłam na becie. Niestety, ponieważ mieszkam w 50 tys. dziurze zabitej dechami 08.gif , to wyniki będę miała dopiero jutro przed 16ą. A jak znajdę kabel, to wkleję fotkę. Oby teraz wszystko było dobrze..
nulek27
Amarylis ,wielkie gratulacje i spokojnych 9 miesięcy brawo_bis.gif
Tośka
No, Amarylis, Gratuluję 06.gif
Zakładaj wątek lipcowy- mam nadzieję, że się na niego załapię....
Carrie
CYTAT(Tośka @ Mon, 07 Nov 2011 - 15:04) *
No, Amarylis, Gratuluję 06.gif
Zakładaj wątek lipcowy- mam nadzieję, że się na niego załapię....


to kiedy testujesz?
bo wiesz,że ja już przebieram nogami z niecierpliwości?
Tośka
CYTAT(Carrie @ Mon, 07 Nov 2011 - 17:09) *
to kiedy testujesz?
bo wiesz,że ja już przebieram nogami z niecierpliwości?



Carrie, do 3 razy sztuka jak to mówią icon_smile.gif Mam nadzieję, że ten trzeci cykl będzie owocny; przynajmniej chciałabym... A testuję... jeszcze z tydzień 43.gif
Marta M
Amarylis gratki 06.gif
zuza1313
Amarylis, WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! I SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY!!!!!! icon_smile.gif Test nam wklej koniecznie icon_smile.gif


przyszłamamaKasieńka, witaj na pokładzie icon_smile.gif

chyka
Serdecznie gratuluję icon_smile.gif
milutka
Marta Amarylis gratulacje !!!!!! icon_smile.gif

Chyka jak się czujesz? icon_smile.gif

Agulek a co u Ciebie ?

Ja dziewczyny więcej teraz podczytuję icon_wink.gif
komunikacja
Hej dziewuszki.Pewnie mnie nie pamiętacie już bo dawno u Was byłam.
Często podczytuję i kibicuje ogromnie każdej.
Za jakiś roczek znowu tu wrócę icon_biggrin.gif
Kciuki jeszcze raz i gratulacje dla zaciążonych oby było ich jak najwięcej.
milutka
CYTAT(LillAnn1 @ Mon, 07 Nov 2011 - 23:36) *
Hej dziewuszki.Pewnie mnie nie pamiętacie już bo dawno u Was byłam.
Często podczytuję i kibicuje ogromnie każdej.
Za jakiś roczek znowu tu wrócę icon_biggrin.gif
Kciuki jeszcze raz i gratulacje dla zaciążonych oby było ich jak najwięcej.



A kto Ty jesteś ? icon_eek.gif

06.gif no nie wygłupiaj się, jak nie pamiętamy icon_wink.gif
chyka
Milutka jeśli mam być szczera, to nie czuję się zbyt dobrze. Co prawda wiedziałam, że można czuć się kiepsko, wymiotować, być ciągle zmęczoną, ale nie zdawałam sobie sprawy, że te objawy tak wpłyną na moje życie icon_smile.gif Najbardziej się cieszę, że z dzieckiem wszystko ok, no i objawy powinny ustąpić za ok 3 tygodnie. icon_smile.gif
nulek27
Chyka będzie dobrze ,najważniejsze że z dzieckiem dobrze . przytul.gif
Madziara.
przyszłamama witaj i szybkiego zafasolkowania &&&

tysia22 fajne filmiki, podobają mi się icon_smile.gif

agulek co tam kochana u Ciebie ?

Amarylis ogromne gratulacje brawo_bis.gif spokojnej i nudnej ciąży życzę

Tośka &&& za pozytywny test.

LillAnn1 bardzo dobrze Ciebie pamiętamy, bynajmniej ja 06.gif

chyba troszkę lżejszych tych dolegliwości życzę, najważniejsze że z dzidzią ok

Miałam odpuścić, ale już szukam jakiegoś specjalisty u którego by można było na NFZ się zdiagnozować i zrobić IUI. Znalazłam już nawet, choć nie mam potwierdzenia bo nikt tel nie odbiera icon_sad.gif
A zaraz idę się pakować bo jedziemy na dwa dni do Karpacza, w końcu jakiś miły relaks a nie gonitwa praca, dom, lekarze icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.