To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Madziara.
Witajcie w po walentynkowy dzień icon_smile.gif

nulek27 przytul.gif i życzę dużo siły na ten cykl oraz trzymam mocno &&&& żeby zakończył się pozytywnie

rencia831 &&& żeby czas oczekiwań został wynagrodzony pozytywnym testem

zuza1313 &&& za owocne staranka

Anulek81 również &&& za owocne staranka, a na gardło tak jak nika napisała płukanie wodą z solą i jest syrop który mogą brać kobiety w ciąży na przeziębienie a nazywa się Prenalen

okruszek mocno &&& zaciskam, a kiedy testujesz? I szybkiego powrotu do zdrowie dla Kingi. Jak byłam w ciąży (a jeszcze nie wiedziałam o tym) też miałam objawy grypowe, a po kilku dniach zobaczyłam II krechy na teście 06.gif

megan25 za marcową wizytę &&&

sisa1604 to &&& żebyś już usłyszała bicie serduszka 23-go cieszę się Twoim szczęściem, a co do żyłek to ja mam delikatną nadwagę a ciężko panią wbić się w żyłę i często muszę mieć krew pobieraną w pozycji leżącej bo słabo mi się robi jak tak po kilka razy wkłuwają się

Nerpa przytul.gif a jeśli chodzi o te jedno wolne miejsce to chyba jednak nie dla mnie wczoraj robiłam test i wyszła jedna kreska icon_sad.gif a to już 30 dc. Wczoraj tempka delikatnie spadła a dzisiaj znów w górę poszła także nic nie rozumiem.






rencia831
okruszek ja nie zapomnę jak staralismy się o Wiki był czerwiec już chyba z 18 cykl starań przyjechała moja kuzynka, z którą nie widziałam się dość długo ona też stara się o dzidzię do tej pory i mówie doniej, że ani ja ani mój mąż nie nadajemy sie do robienia dzieci 29.gif na tą chwilę jak wypowiadałam te słowa nie wiedziałam jeszcze, że okres mi sie spóźnia juz drugi tydzień dopiero po dwóch dniach od tej rozmowy zorientowałam się i zrobiłam test, na którym ku mojemu zdziwieniu pokazały się dwie krechy. Potem dopiero skojazyłam, że tak naprawdę do zapłodnienia doszło pod koniec kwietnia jak byliśmy u męża siostry na kilka dni i tam dość mocno się wyluzowaliśmy alkochol lał się strumieniam. tylko ni jak mi to nie pasowało bo byłam ledwo co po miesiączce ale w końcu była dziewczynka a podobno żeńskie plemniki żyją dłużej więc miały czas by poczekać na owu no i udało się. Mam nadzieję że tym razem nie będę tyle czekać. 32.gif
Anulek81
Witam bardzo cieplutko icon_smile.gif

Nika, Madziara dzięki za rady. Czuję się znacznie lepiej. Gardło mniej boli, choć został kaszel, ale też niewielki. Jeszcze raz dzięki icon_smile.gif

Okruszek trzymam mocno kciuki. Teraz tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na testowanie icon_smile.gif

Sisia trzymam kciuki za wizytę 23. Na pewno będzie wszystko ok i usłyszysz serduszko.

Madziara może jeszcze trochę odczekać? Spróbuj za kilka dni i znowu zatestuj. Z tego co pamiętam, to w tym cyklu brałaś leki, więc organizm może inaczej reagować. Trzymam kciuki icon_smile.gif

Zmykam i odezwę się później.
Madziara.
Jak pisałam wcześniejszego posta odebrałam telefon od mojej stomatolog, że 21-go jej nie będzie i czy mogłabym przyjechać teraz. A ja leniwie w piżamce jeszcze siedziałam a tu tylko niecałe 30 min i 20 km, ale dałam radę i teraz siedzę odrętwiała bo znieczulenie jeszcze trzyma.
Dziewczyny, znacie może jakieś metody na przesunięcie @ oprócz antyków? Bo sobie dzisiaj uświadomiłam, że mi @ przypada na czas ślubu i chciałabym żeby przyszła i skończyła się przed ślubem czyli o jakieś dwa tygodnie muszę ją przesunąć.
niuniunia23
madziara chyba sama wiesz jaki jest najlepszy sposób na przesunięcie @ o całe 9 miesięcy 04.gif tak więc do roboty icon_smile.gif
A tak wogle to bedziesz miała ślub na moje urodziny icon_smile.gif
Nerpa
Dziewczyny, czy Wy też podczytujeczie wątki ciężaróweczek?
Zaczęłam od wrześnióweczek, bo chciała zobaczyć co u naszych dziewczyn słychać..... i potem zaczęłam też śledzic sierpnióweczki.....
Te wszystkie zakupy dla maleństw, zachcianki, radości i obawy... Sama nie byłam dotąd w ciąży więc starsznie się wkręciłam!! No i oczywiście trochę im zazdroszczę 43.gif
megan25
CYTAT
Dziewczyny, czy Wy też podczytujeczie wątki ciężaróweczek?


ja podczytuje regularnie icon_smile.gif i nie mogę się doczekać kiedy tam wrócę icon_smile.gif

Madziara. niuniunia22 ma racje - to jest najlepszy sposób na przesunięcie @ 03.gif

sisia1604 współczuje kłopotów z żyłami icon_sad.gif ja swoje mam piękne - tak piękne że w szpitalu jak byłam na badaniach to studentki na mnie ćwiczyły zakładanie wenflonu icon_smile.gif a co do strzału to naprawdę by musiał być cud, no ale cuda się zdarzają - jeden mój cud właśnie śpi icon_smile.gif
Madziara.
Żeby to było takie proste, już rok się staramy i bez skutku icon_sad.gif niby u Łukasza znaczna poprawa ale i tak ciąży ni widu ni słuchu.
Daliśmy małą pauzę ze względu na oszczędności na wesele a tu teraz i jedno i drugie w dentystę ładuje 21.gif
A z drugiej strony jakbym przed weselem zaszła w ciążę to bym bardzo się ucieszyła, ale z drugiej troszkę się boję bo ani do solarium nie pójdę, a jak nie daj boże będzie coś nie tak i będę źle się czuć 43.gif
4kasiula
CYTAT(Nerpa @ Tue, 15 Feb 2011 - 14:51) *
Dziewczyny, czy Wy też podczytujeczie wątki ciężaróweczek?
Zaczęłam od wrześnióweczek, bo chciała zobaczyć co u naszych dziewczyn słychać..... i potem zaczęłam też śledzic sierpnióweczki.....
Te wszystkie zakupy dla maleństw, zachcianki, radości i obawy... Sama nie byłam dotąd w ciąży więc starsznie się wkręciłam!! No i oczywiście trochę im zazdroszczę 43.gif


Ciężarówki również podczytują was 03.gif czytałam jak byłam jeszcze w ciąży i teraz kiedy już jestem mamą zaglądam tu do was i trzymam za każdą kciuki &&& abyście wszystkie w niedługim czasie ujrzały 2 kreseczki i po 9 m-cach tuliły swoje maleństwa 06.gif

póki co przesyłam fluidki od mojej Oliwki rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
sisia1604
CYTAT(Nerpa @ Tue, 15 Feb 2011 - 14:51) *
Dziewczyny, czy Wy też podczytujeczie wątki ciężaróweczek?


czytam często, zazdroszczę tych obaw,
teraz czekam na październik ale na razie cisza
Latte_macchiato
To sobie zajrzałam Nerpa do Ciebie/Was 06.gif
przesyłam fluidki i trzymam &&&& za WASZ październik !
megan25
CYTAT
teraz czekam na październik ale na razie cisza


sisia1604 no to zakładaj wątek icon_smile.gif może się sypną paźniernikówki icon_smile.gif
evita7
Niestety, dzisiaj dostałam @... Czuję się fatalnie. Robiłam test wczoraj dwa razy i wyszły dwie kreski (ta druga troszkę bledsza ale była)...
Miałam powtórzyć dla pewności test rano ale obudziłam się w nocy z potwornym bólem brzucha. Jeszcze nigdy tak nie miałam. Zwijałam się na łóżku a łzy same płynęły po policzkach... Rano wstałam zalana krwią... Cały dzień umieram... Nie wiem co jest grane... @ miałam dostać dopiero jutro...
A miałam nadzieję, że może się udało...
Trudno... icon_sad.gif
Słoneczko poproszę o wpis @ 15.02.2011.
Trzymam kciuki za Was&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
sisia1604 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
użytkownik usunięty
[post usunięty]
rencia831
Hej dziewczyny nie bardzo wiem co się dzieje (zaznaczam z góry, że nigdy nie prowadziłam obserwacji temeratury) dziś jakoś dziwnie się czuję odczuwam kłucie w prawej części podbrzusza czasami w lewej tak jak by na @ ale to nie dokońca ten sam ból no i mam podwyzszoną temperaturę tak ok 36,9 w sobotę powinnam dostać @ chyba, że przytulanki się powiodły. Te objawy trochę mnie niepokoją i zaczynam panikować bo juz mi jakieś wyrostki chodza po głowie.32.gif
Madziara.
Rosa dziękuję za potwierdzenie i podpowiedź, chyba faktycznie pozostawię los własnemu biegowi jak ma być @ to trudno, a może jednak stanie się cud 43.gif

rencia831 jeśli nie prowadzisz systematycznego pomiaru to faktycznie jednodniowy pomiar mało mówi. Jeśli jednak chodzi o wyrostek to są sposoby by to sprawdzić (bynajmniej mi tak pielęgniarka sprawdzała nim wezwała pogotowie) naciskasz z prawej strony ręką na brzuchu (podbrzuszu) i szybko puszczasz jeżeli ból jest mocniejszy w chwili odrywania ręki to może być wyrostek, a drugi sposób to na leżąco przyciągasz nogę do siebie zgiętą w kolanie i po chwili puszczasz tak jakbyś chciała kopnąć i też gdy ból jest silniejszy przy odrywaniu nogi to możesz podejrzewać wyrostek.

evita7 przytul.gif
okruszek
evita 7 przytul.gif 13.gif , bardzo mi przykro. Wskazuje to na to że było to poronienie samoistne, wiem że bardzo Ci ciężko, ale musisz sobie to wytłumaczyć że dzieciątko albo byłoby chore, albo byś ciąże później straciła bo była bardzo słaba. Wiem że Ci ciężko ale musisz dać radę. Ja jak poroniłam też na początku to lekarz mi tak to tłumaczył.

madziara może Ci się opóźni, stres przed ślubem zrobi swoje.
Nerpa
4kasiula Dzięki za fluidki !!!!!!!!!

Prada Witam, witam 06.gif 06.gif Miło Cię tu widzieć 06.gif Fajnie by było się na ten pażdziernik załapać, albo chociaż na listopad .....

evita7 Tak mi przykro....... przytul.gif przytul.gif przytul.gif Ale pewnie okruszek ma rację...... coś musiało pójść nie
tak..........

rencia831 No to trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&

Arbus Co tam u Ciebie? nie odzywasz się....

Sloneczko A jak Ty się trzymasz Dziewczyno????
nika*
madziara - tez nie znam sposobu poza anty na opóźnienie @. Mysle ze wszystko sie samo ułozy w temacie, są na szczescie tampony przytul.gif

rencia - ja bym nie szła w kierunku wyrostka bo raz ze to po jednej stronie tylko ból, no i bardzo silny. Trzymam kciuki, żeby to fasolka o sobie dawała znać&&&

evita - przytul.gif
rencia831
Hej
Dziś rano temp. utrzymuje się 36,9 ból w zasadzie promieniuje w okolicy lewy, prawy jajnik, podbrzusze. Brzuch mam powiększony tak jak przed @, całe szczęście mam dziś wizytę u mojej gin cokolwiek by to nie było to może się wyjaśni ja nigdy wcześniej nie miałam podobnych objawów przed @ bo zazwyczaj typ bólu był trochę inny i wzrostu temperatury nie odczuwałam. Robię też poprawkę że jestem po 4 letnim braniu tabletek anty. i mój organizm trochę fisiuje. Przed poprzednią @ miałam plamienia a teraz plamień nie ma chyba, że jeszcze sie pojawią, terminowo powinnam dostać w sobotę. Zbyt nerwowo do tego podczodzę i za duzo o tym myslę wallbash.gif siedzę w pracy i jakoś skupić się nad niczym nie mogę a jeszcze w niedziele egzamin - katastrofa.
Dzieki Wam za &&&&&.
Nerpa
rencia no .... to moze tescik??
KlaudiaGuza
CYTAT(sisia1604 @ Sat, 12 Feb 2011 - 21:27) *
Zupełnie nie czuję się jakbym była w ciąży.



Zupełnie jak ja do wczoraj, kiedy to zaczęłam wymiotować 29.gif A już myślałam że tym razem mnie to ominie icon_smile.gif

GRATULACJE Kochana !!!
KlaudiaGuza
Sisia Ja tez z utęsknieniem czekam na październikówki ale coś chętnej nie ma icon_sad.gif Ja niestety się nie odważę bo potrzeba systematyczności a u mnie z tym ciężko.
sisia1604
CYTAT(KlaudiaGuza @ Wed, 16 Feb 2011 - 13:38) *
Zupełnie jak ja do wczoraj, kiedy to zaczęłam wymiotować 29.gif A już myślałam że tym razem mnie to ominie icon_smile.gif

GRATULACJE Kochana !!!


Mnie też dopadła dziś chyba pierwsza ciążowa przypadłość, wypiłam cappucino i niestety szarpało mną przez 30 minut.
Jeśli nie będzie odważnej ja założę wątek, ale dopiero gdy lekarz potwierdzi ciążę i usłysze, że jest wszystko ok. Do wizyty jeszcze cały tydzień icon_sad.gif
Ale po cichu liczę, że kilku naszym staraczkom tez się uda i wszyscy będą zakłądać wątek 06.gif
megan25
CYTAT
Mnie też dopadła dziś chyba pierwsza ciążowa przypadłość, wypiłam cappucino i niestety szarpało mną przez 30 minut.



CYTAT
Zupełnie jak ja do wczoraj, kiedy to zaczęłam wymiotować 29.gif


och jakże wam zazdroszczę tych ciążowych objawów:) chociaż z drugiej strony niekoniecznie muszą to być 450[1].gif icon_smile.gif z Laurą męczyłam się do końca trzeciego miesiąca, mam nadzieję że tym razem jak się już uda zaciążyć , to akurat ten objaw mnie ominie icon_razz.gif

a swoja droga policzyłam sobie że gdyby się udało w tym cyklu to termin bym miała prawie tak jak z Laurą - z nią był 3.11, a teraz by wyszedł 4.11 icon_smile.gif

rencia831 jak po wizycie?
rencia831
Hej
Byłam u mojej giny i jest wszystko ok ciąży nie potwierdziła ani też nie wykluczyła poradziła żeby test zrobić dwa trzy dni po spodziewanym dniu miesiączki jeśli się nie pojawi oczywiście.
I postawiła mnie do pionu, że panikuje i denerwuje się za mocno i jak będę tak do tego podchodzić to nici ze staranek powturzyła tylko to co słyszę ciągle od mojego M. 37.gif
nika*
rencia - no to czekamy w takim razie na testowanko za kilka dni! Najważniejsze, że wszystko ok jest!
Madziara.
Ja też nie dostałam jeszcze @ a czuję się źle jednak ni to @ ni ciążowo. Choć jestem mocno poddenerwowana tak jak to bywa przed @. Wszystko mnie wkurza dzisiaj. Mieliśmy oszczędzać bo wesele za pasem dlatego zrezygnowałam z kontynuacji leczenia, a w tym miesiącu już wydaliśmy 550 zł na dentystę 21.gif
Łukasz też zamiast mnie wspierać to mnie prowokuje, całymi dniami się nie widzimy bo pracujemy, czasami i wypada że i dzień i noc się nie widzimy bo mam nockę a wolne wieczory zamiast jakoś miło spędzać to się kłócimy tak jak dzisiaj 41.gif I to żeby jeszcze było o co się kłócić, a to o *****oły idzie. Dzisiaj wróciłam po 12 h pracy i jutro znów od 7 do 19-ej i niestety bialaflaga.gif
megan25
rencia831 no to zaciskam mocno&&&& a kiedy testujesz ?
zuza1313
Hej dziewczyny, ja na chwilkę,bo nie mogą za długo siedzieć przy kompie, kilka dni temu spadłam ze schodów i się poobijałam strasznie.

Sisia, gratuluje pierwszych ciążowych objawów icon_smile.gif

Rencia
, trzymam mocno kciuki żeby to była fasolinka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Może idź na betę, zamiast się męczyć w niewiedzy icon_smile.gif

Madziara, trzymam kciuki żeby @ nie przyszła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A ja po strankach, ale obawiam się ,ze ten mój upadek mógł wszystko przekreślić, o ile była jakaś szansa. Tak czy inaczej biorę od dziś duhaston.

Miłego dnia siostry staraczki icon_smile.gif
KlaudiaGuza
Ja w pierwszej ciąży też wymiotowałam do trzech lub czterech miesięcy, ale to tak że nie mogłam z łazienki wyjść albo zaraz po otwarciu oczu rano musiałam wręcz biec do łazienki. Czułam się masakrycznie, schudłam i leżałam dwa razy w szpitalu tak więc miałam nadzieję że tym razem mnie to ominie. Na razie nie jest aż tak źle ale wczoraj ginek dał mi jakieś witaminy bo morfologia wyszła mi kiepska i muszę się troche podleczyć, ale co za tym idzie podobno mogą one jeszcze nasilić mdłości i wymioty także coś czuję że będzie powtórka z rozrywki.

zuzaWspółczuje upadku, dobrze że się nie połamałaś. Szybkiego powrotu do zdrowia.

sisia To witaj w klubie 450[1].gif icon_smile.gif I czekam na październik icon_smile.gif

Madziara Nie przejmuj się, każda para przed slubem ma trudne dni. Jest to stres i dochodzą czasem kłótnie o pieniądze. Trzeba to po prostu przetrwać. Dacie rade!!!

Rencia No to trzymam kciuki && i może rzeczywiście zrób sobie bete. Będziesz miała pewność.
rencia831
Hej
Testować będę w niedzielę jezli nie przyjdzie @, temperatura cały czas 36,9 czuje ją nie mierząc nawet. Moja gina wczoraj opowiadzała mi że ma pacjentkę która robiła test jeszcze przed okresem, wyszły dwie kreski przyszła na USG, które nic nie wykazało przyszła ponownie po tygodniu na USG znalazła pęcherzyk ciążowy ale bez zarodka no to przyszła znowu po tygodniu był i pęcherzyk i zarodek ale serduszka nie widać no to znowu musi przyjść za kolejny tydzień zeby sprawdzić czy ciąża jest bez patologii no i prosiła mnie ze jak mi wyjdą nawet dwie kreski i nic niepokojącego sie nie będzie dziać to mam dwa tygodnie odczekać. 10.gif W mieście w którym mieszkam ma chyba najlepsze opinie, wszyscy ją sobie chwalą, swoje lata już ma więc i doświadczenie pewnie też. Pamiętam że jak zaszłam w pierwszą ciążę to test robiłam dwa tygodnie po terminie w którym miała się pojawić @ i na USG był tylko pęcherzyk ciążowy a zarodek dopiero po kolejnych dwóch tygodniach było widać i to był chyba 9 lub 8 tydzień ciąży. Mnie chyba szaleństwo jakieś ogarnia za bardzo się nakręcam a mam w sobotę egzamin na który cięzko mi się uczyć bo rozkojazona ciągle jestem a ocenę z tego egzaminu na dyplomie będę miała a dyplom muszę w pracy pokazać bo mi szef sie dołozył do tej podyplomówki. idiot.gif wallbash.gif
rencia831
Ja jeszcze dodam że jak byłam w ciąży to wymiotowałam od początku do końca po trzy razy dziennie jak minął mi pierwsz trymestr gdzie mdłości powinny przejść to pojawiła się zgaga a miałam taką zgagę że aż wymiotowałam, i tak mi zleciało do dziewiątego miesiąca.
przeszkadzał mi zapach lodówki otwierałam ją na bezdechu,
nie mogłam jeść czekolady i nic słodkiego w ogóle bo mdliło i wymiotowałam
nic tłustego, pamiętam placek węgierski po którym nie przespałam nocy
ale za to dużo mleka, jogurtów i wody z cytryną jak tego nie miałam to było źle.
przytyłam tylko 10kg a do pierwszych 4 miesięcy waga mi nie podskoczyła nawet 1 gram.

Mąż mnie w 6 miesiącu zabrał do Zakopanego ja byłam tam wtedy pierwszy raz i namówił mnie żebym wchodziła na Gubałówkę bo to niby łagodne podejście jak ja zobaczyłam na drzewie, że to czarny szlak to usiadłam przy pierwszym lepszym drzewie i powiedziałam, że nigdzie nie idę. Jak wróciliśmy do domu i byłam u mojego gina, który mnie zważył to usiadł bo mi 2 kg ubyło.

Po porodzie jak wróciłam do domu to juz nie miałam tych 10kg wszystko ze mnie w szpitalu zeszło, a przez kolejne trzy miesiące jeszcze 5kg.

Tak mnie jakoś na wspomnienia wzieło icon_mrgreen.gif
nika*
rencia - moja gina mówi ze pierwsza wizyta (oczywiscie jak sie nic nie dzieje złego i niepokojącego) w 8-9 tc a pierwsze usg mam w 12 bo ona nie jest zwolenniczka zagladania tam co chwile. Takze mysle ze nie ma co leciec zeby tylko sie niepokoju nabawic i niepewnosci. Trzymam kciukaski &&& u nas staranka dopieo wiec na wyniki musze jeszcze troche poczekac icon_wink.gif
słoneczko82
zuza współczuje wiem jaki ból przy tym towarzyszy....Szybko wracaj do zdrowia brawo_bis.gif &&&&&&&&&&&
rencia831 jak nie możesz wytrzymać do niedzieli to wszystko wyjaśni Tobie beta hcg icon_smile.gif Będziesz miała pewność na 100% co się dzieję icon_rolleyes.gif I tak trzymam za was &&&&&&&&&
nika* kciuki już zostały odpalone &&&&&&&&&
słoneczko82
evita7 musisz być teraz bardzo silna tak jak dziewczyny piszą mogło to być poronienie samoistne .Czyli ciąża nie była zdrowa
Gorąco o Tobie myślę ja to samo miałam w tamtym miesiącu.... Więc naprawdę wiem jak się czujesz
Pozdrawiam przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Ps. przynajmniej tak się wydaję mojemu doktorkowi wykres na 37 itp...

Z Arbus jest dobrze troszkę chorowała Arbus i Słoneczko robi sobie przerwę w staraniach bialaflaga.gif
słoneczko82
Aktualizację zostały naniesione
nika*
słoneczko - Skarbie czemu nic nie napisałaś? przytulam mocno! przytul.gif pamietaj dochodzi do zapłodnienia to też dobra prognoza przytul.gif
rencia831
nika &&&&&&&&&&&&&& staraj się, staraj.

Ja wzięłam urlop na jutro, może się poduczę jeszcze. bangin.gif
słoneczko82
nika* w 100% to niej jest pewne ponieważ dwa dni wcześniej robiłam betę hcg 0,1 po odstawieniu leków nie dostawałam @ więc skontaktowałam się ponownie z dr i powiedział że wszystko wskazywało na fasolkę ale nie pozna tego teraz potwierdzić 41.gif
A teraz to już leżymy i płaczemy wraz z mężem bo wyniki jego są fatalne więc zawiesiliśmy starania do odwołania
nika*
CYTAT(słoneczko82 @ Thu, 17 Feb 2011 - 15:30) *
nika* w 100% to niej jest pewne ponieważ dwa dni wcześniej robiłam betę hcg 0,1 po odstawieniu leków nie dostawałam @ więc skontaktowałam się ponownie z dr i powiedział że wszystko wskazywało na fasolkę ale nie pozna tego teraz potwierdzić 41.gif
A teraz to już leżymy i płaczemy wraz z mężem bo wyniki jego są fatalne więc zawiesiliśmy starania do odwołania

przytul.gif
ja wiem, że zabrzmi to infantylnie ale ja naprawde wierze ze wszsytko w zyciu ma swoje przeznaczenie , czas i miejsce. Wiem, że mi łatwo powiedziec bo mam juz synka ale mocno wierze, że chcieć to móc!... nie poddawaj się Skabrbie, zostaniesz mamą, wierzę to z całego serca. najważniejsze ze szukasz przyczyny, pod opieką lekarzy jestescie - pomogą Wam zobaczysz przytul.gif
słoneczko82
Wiem że zostanę matką nie ważne jaką 06.gif
Tak jak widać na pierwszej stronie ja już się poddałam i nie wiem czy kiedykolwiek się podniosę.
Brak sił i wiary w to wszystko...
Zbyt dużo wydarzyło się w moim życiu od grudnia 2009... 41.gif
Wiem że dla mnie jest przygotowany inny scenariusz i na pewno nie taki jaki sobie napisałam.
Dziękuję dziewczyny za wsparcie.
Jesteście nie zastąpione
Anulek81
Evita przytul.gif

Słoneczko zgadzam się Niką. Wierzę, że na wszystko przychodzi odpowiedni czas. Na pewno powoli się wszystko jakoś ułoży przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Rencia podwójnie trzymam mocno kciuki. Za testowanie i egzamin icon_biggrin.gif

Czuję się już lepiej. Gardło nie boli, ale za to ból głowy nie popuszcza. Nie wiem, czy to z powodu zmiany klimatu, ale wściekam się, że przez to "psuje" mi się urlop 21.gif Tak więc w momentach krytycznych biorę Paracetamol, ale i tak pomaga na chwilę. W sobotę wracamy, to się okaże, czy to czyste, górskie powietrze jest dla mnie zabójcze 29.gif
Za to temperatura utrzymuje się w granicach 36.9.

Pozdrawiam icon_biggrin.gif
KlaudiaGuza
CYTAT(nika* @ Thu, 17 Feb 2011 - 14:42) *
rencia - moja gina mówi ze pierwsza wizyta (oczywiscie jak sie nic nie dzieje złego i niepokojącego) w 8-9 tc a pierwsze usg mam w 12 bo ona nie jest zwolenniczka zagladania tam co chwile. Takze mysle ze nie ma co leciec zeby tylko sie niepokoju nabawic i niepewnosci. Trzymam kciukaski &&& u nas staranka dopieo wiec na wyniki musze jeszcze troche poczekac icon_wink.gif

Jak ja bym miała do 12 tygodnia czekac z pierwszym USG to bym chyba zbzikowała 43.gif Ja jestem w 7 tygodniu i już w środę było widać dzidzie i serduszko bijące także coś lekarze kity wciskają. Następne USG będę miała dopiero za dwa miesiące, także to nie jest zbyt często uważam. Z pierwszą ciążą też trafiłam do szpitala w 6 tygodniu i tydzień potem już było wszystko świetnie widać. Ja uważam że lepiej wiedzieć od razu czy wszystko jest w porządku ale ja to jestem w gorącej wodzie kąpana, nie potrafię czekać icon_smile.gif
KlaudiaGuza
CYTAT(słoneczko82 @ Thu, 17 Feb 2011 - 17:30) *
nika* w 100% to niej jest pewne ponieważ dwa dni wcześniej robiłam betę hcg 0,1 po odstawieniu leków nie dostawałam @ więc skontaktowałam się ponownie z dr i powiedział że wszystko wskazywało na fasolkę ale nie pozna tego teraz potwierdzić 41.gif
A teraz to już leżymy i płaczemy wraz z mężem bo wyniki jego są fatalne więc zawiesiliśmy starania do odwołania

Dlatego bete powinno się zrobić dwa razy z kilkudniowym odstępem żeby zobaczyć czy rośnie, wtedy będzie 100% pewnosc. przytul.gif przytul.gif przytul.gif
nika*
klaudia - usg nie jest w moim odczuciu po to żeby tam zajrzeć dla świętego spokoju matki tylko to jest badanie lekarskie w celu wykrycia ewentualnych wad wrodzonych dziecka, samo bijące serduszko jeszcze o niczym nie przesądza. Jest wiele publikacji medycznych, w których sie mówi o szkodliwosci fal wywoływanych przez usg na mózg i rozwój płodu. Kiedys robiono kobietom w ciązy rtg bo uwazano ze to nie szkodzi teraz medycyna idzie w kierunku ograniczania usg (kiedys robiono je podczas kazdej wizyty kontorlnej teraz mowi sie o 3-4 usg na cały okres ciązy). Moja lekarka jest świetnym fachowcem i ufam jej ze jak ciąza przebiega prawidłowo to nie ma potrzeby wczesniej tam zaglądania. Oczywiscie jak masz lekarza który inaczej te kwestie widzi i tez mu ufasz to uważam to za jak najbardziej w porządku i trzeba sie tego trzymać. Ja mam np duzo pokory i spokoju w sobie icon_smile.gif Dyskusja o ilości usg toczy sie na forach od lat juz chyba i mysle ze kazdy musi działać w zgodzie ze sobą i poglądami swojego lekarza 06.gif
nika*
Dziewczyny jesli nie przekazałayście jeszcze 1% podatku i nie macie pomysłu co z nim zrobić to proszę zaponzajcie sei ze strona którą mam w stopce. Chodzi o przekazanie !% dla chorego Filipka - synka naszej forumowej koleżanki mgły. liczy sie kazda kwota!
nika*
hej kate Przyłączysz się do nas?? 06.gif
Madziara.
zuza1313 przykro mi z powodu upadku i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

rencia831 trzymam podwójnie kciuki za sobotni test i niedzielne testowanko. A co do sytuacji którą opisałaś ja miałam bardzo podobną gdy byłam w ciąży dopiero za 3 razem zobaczyłam bicie serduszka, tylko, że mój gin mnie nastraszył że to źle że jeszcze nie bije i do szpitala mnie już chciał kłaść...

słoneczko82, evita przytul.gif

Anula kiedy będziesz testować?

Do mnie przypałętała się wredota @ tak więc troszkę smutny dzień dla mnie, ale na szczęście popołudnie mam wypełnione różnymi sprawami i nie będę rozmyślać i się smucić.

słoneczko82
Madziara wpisać Ciebie jako starająca się ??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.