To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
nika*
okruszek pisałam powyżej do renci o tym własnie że nijak sie czuję icon_wink.gif "Ja sie nie czuję ciążowo. W zaszdzie tylko czasem mnie jajnik poboli troszke. Troche lewy, troche prawy. Piersi nic nie powiekszone, podbrzusze nie boli, sluzu mało...poki co czekam cierpliwie więc bo nic nie wymyślę icon_wink.gif " co prawda dzis mnie torche podbrzusze boli ale raczej ciagle niz chwilami i juz miałam takie bóle wczesniej. One sa bardziej chyba od kręgosłupa bo nawet mnie one niepokoiły i byłam w styczniu z tym u gina czy to nie torbiele jakies ale wykluczyła i powiedziała ze wszystko jest w jak najlepszym porządku ale że to moze byc od kregosłupa własnie bo ja mam z nim problemy icon_sad.gif no nic trzeba czekac i sie wyjasni.

megan - zrob testem aptecznym jutro i bedziesz bardziej pewna. Mojej kolezance te z allegro juz dwa razy II kreski wskazywały, nawet mi zdjecie przesyłała a potem kupowała apteczny i lipa dlatego ja ich nie polecam aczkolwiek tu sposro dziewczyn korzystało i sie nie myliły. Mysle ze brak @ świadczy o tym ze to ciąza icon_smile.gif Z drugą jest czesto tak ze hop siup mimo, ze z pierwsza były problemy icon_wink.gif
megan25
nika* no właśnie ja tym testom tez nie ufam, ale przed pierwsza ciążą kupiłam owulacyjne i ciążowe na allegro i mi zostały jeszcze- i teraz zrobiłam ten test "ot tak sobie" - no i się zdziwiłam, a @ mam ostatnio regularnie więc jest szansa że to jednak fasolka , apteczny test już kupiłam icon_smile.gif
nika*
megan - trzymam kciukasy za potwierdzenie na aptecznym icon_smile.gif wierzę że bedą II kreseczki!
Anulek81
Megan Kochana ogromne Gratulacje!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Normalnie cieszę się jak dziecko 06.gif Jejku, super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś naszą pierwszą Listopadówką, teraz ciągniesz za sobą resztę 06.gif

Nika tak jak pisałam wcześniej, każdy cykl jest inny, więc nie zawsze brak objawów wczesno-ciążowych wróży nadchodzącą @. Tak więc moja droga wszystko się może wydarzyć 06.gif Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&

Okruszek jeśli zawsze dostawałaś @ tak szybko po Luteinie, a teraz jej jeszcze nie ma, więc mocno trzymam kciuki &&&&&&& icon_biggrin.gif

Dzięki dziewczyny za wsparcie przytul.gif

U mnie tak naprawdę żadnych objawów ciążowych za wyjątkiem temperatury 37.0 i pobolewania jajników. W niedzielę powinnam dostać @, zawsze 1-2 dni wcześniej miałam leciutkie plamienia i zaczynał mnie boleć brzuch, na razie cisza, ale... Co cykl mam inaczej, więc okaże się 43.gif

Megan a kiedy testujesz aptecznym?

Anulek81
Dziewczyny, mam pytanie. Jaki test ciążowy polecacie? W pierwszej ciąży (cztery lata temu) testowałam płytkowy firmy Amil. Ale minęło sporo czasu, więc może jest na rynku inny rzeczywiście dobry i polecany przez Was.
Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi icon_biggrin.gif
okruszek
no ja oczywiście pojechałam do apteki i zakupiłam 2 test ciążowe amil- bo innych nie było i oczywiscie zrobiłam zaraz jeden i jest jedna kreska icon_sad.gif , jestem na siebie zła bo miałam czekać do pon. brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
no ale teraz wiem na czym stoję-czekam na @

anulek, nika- trzymam za Was kciuki
megan25
Anulek81 testuje jutro, mam bobo -test

okruszek przytul.gif ale może jeszcze nie wszystko stracone, póki @ nie ma zawsze jest nadzieja:)
nika*
okruszku - przytul.gif nie smuć sie, moim zdaniem jeszcze nic straconego. Ja sie nie napalam jak nie teraz to następnym razem 06.gif
Anulek81
Okruszek ja też miałam czekać i jestem zła na siebie 21.gif Cały dzień miałam jakieś przeczucie, męczyło mnie, żeby zatestować. I zatestowałam diabel.gif Nie wiem, co mnie podkusiło. I krecha. Nie robiłam z porannego moczu, w sumie przeszło godzinę temu. Mocz w ogóle jakiś staraaasznie jasny (w sumie nie ma się co dziwić, bo sikam co godzinę albo i częściej).
Tak więc wspieram Cię, żebyś wytrzymała do poniedziałku (ja do niedzieli) Nie ma co się dołować. Jakoś to będzie przytul.gif
okruszek
OJ ANULEK ale my głupiutkie jesteśmy ja też godzinę temu 06.gif , ale co tam tak jak mówi nika, nie teraz to poźniej...
okresu nie mamy więc nadzieja jest... troszkę się nie martwię bo mi wyszedł test pozytywny dopiero parę dni po terminie @- z Kingą jak byłam w ciąży.

ja muszę w końcu zacząć działać w kuchni, jutro bal :- impreza urodzinowa mego męża
Anulek81
Oj, głupiutkie 04.gif Ale pełne nadziei (to usprawiedliwia icon_biggrin.gif ) W pierwszej ciąży zrobiłam dzień po @ i wyszła II taka bladziutka, dlatego poszłam na betę. A teraz to nie wiem, co wyprawiam 37.gif
A ja jakoś nie mogę zabrać się za porządki, było już kilka podejść i ... nic. Nie. no przygotowałam sobie już potrzebne akcesoria 04.gif
okruszek
to tak jak ja, pojechałam na zakupy i zamiast teraz zabrać się za gotowanie to się na to patrzę 06.gif

Anulek czyli masz na imię Anna? ha ha to tak jak ja..............................
Anulek81
Okruszku-Anno moja imienniczko 06.gif Wygląda na to, że dzisiaj Anie tak mają 08.gif Preferują forum od porządków 04.gif

okruszek
dobra pełna mobilizacja-zaczynamy pracować- goście mi na jutro potwierdzają przybycie, ale jak tak dalej pójdzie to sami sobie będą musieli zrobić coś do zjedzenia 43.gif
Anulek81
Co racja, to racja. Nie ma jak grupa wsparcia. To do dzieła, ale od czasu do czasu zrobię przerwę i tu zajrzę 06.gif
nika*
No nic dziewczyny lepiej tescior zrobic niz ciągle myśleć o jego zrobieniu 06.gif w kazdym razie te testy sikami bledziuskimi o niczym nie przesadzają nienie.gif

Ja sobie popatrzyłam w notatki i w poprzednim cyklu tez mnie jajnik kłół i to ten sam a nawet staranek nie było...takze ja sie nie łudzę... mam nadzieję tylko że nic sie we mnie nie pusje 29.gif
Nerpa
Anulek, okruszek Ja też sie musze za sprzątanie zabrać - u mnie mieszkanie mega zagruzowane, jakoś nie możemy sie wydostać z pudełek od kiedy K. przywiózł tu swoje graty z Krakowa. A niestety sporo tego jest 32.gif
Obiadek juz zjadłam, teraz kawka i do dzieła 08.gif
sisia1604
megan

rany ale się cieszę brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
megan25
dzisiejszy apteczny teścik icon_smile.gif


słabo ale widać icon_smile.gif
Anulek81
Megan pewnie, że widać icon_biggrin.gif . Super, bardzo się cieszę. Raz jeszcze więc Gratulacje!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif przytul.gif
słoneczko82
megan25 nie taka słaba ta druga krecha icon_smile.gif Jeszcze raz gratuluję brawo_bis.gif
Anulek81,okruszek jeszcze nic straconego mi kiedyś lekarz powiedział żeby test był wiarygodny powinien być robiony z porannego moczu,największe stężenie w tedy występuję icon_smile.gif Więc testujcie w niedziele i poniedziałek aby fasolkę potwierdzić icon_smile.gif &&&&&&&&&&
nika* ja trzymam za Ciebie bardzo mocno &&&&&&&
Pozdrawiam
słoneczko82
Jak by patrząc statystycznie to mamy 6 ciąż i mamy prawię 60 str. wiec wypada jak na razie( bo może statystyki poprawimy) że na 10str. wypada 1 ciąża 06.gif
Dziewczyny do dzieła 04.gif
4kasiula
Gratulacje dla nowych ciężarówek 06.gif oby tak dalej icon_wink.gif
co 10str. to ciąża, fajnie to która następna?! 01.gif
cieszę razem z wami naprawdę, oczywiście zostawiam fluidki rollbaby.gifrollbaby.gifrollbaby.gif
nika*
słoneczko - dzięki za kciukaski przytul.gif ja nieustannie za Ciebie tez trzymam pamietaj! przytul.gif

megan - jest kreska jak wól! brawo_bis.gif

sisia - fajnie że zaglądasz przytul.gif napisz cos o swoich objawach 02.gif
megan25
dzięki dziewczyny za gratulacje icon_smile.gif

ja nadal trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&& za testujące i wierzę że za chwilę będzie więcej ciężarówek icon_smile.gif
okruszek
Megan ja również gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!

no ja raczej odpadam, boli mnie już brzuch więc..... czekam na @

Anulek, nika trzymam bardzo mocno kciuki
Anulek81
Słoneczko dzięki przytul.gif Cały czas trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki &&&&&&&&&&&&

Okruszku nadal trzymam mocno kciuki za Ciebie &&&&&&& Może ten ból brzucha nie świadczy o @. przytul.gif

Ja mam nadal 37.0 Nadal cisza. Żadnych plamień. Ale brzuch mnie boli dokładnie jak na @. Wczoraj wieczorem jak się zaczęły bóle brzucha, to byłam pewna, że przez noc dostanę. Teraz mniej boli, ale pewnie to kwestia czasu, jak @ przyjdzie.
Ale testy kupię, a co icon_biggrin.gif Jak nie teraz, to kiedyś się przydadzą.
iwona987
megan25 GRATULACJE super nie taka słaba ta kreska icon_smile.gif
a ja poproszę słoneczko o aktualizację @ planowo 25.02
na przełomie ostatniego roku moje nastawienie strasznie się zmieniło, rok temu czekałam na @ z testem w szufladzie że może się udało a teraz spokojnie do dnia spodziewanej @ czekam i nawet o teście nie myślę, nie wiem czy to dobrze...... ale fakt nie nakręcam się sama
Pozdrawiam wszystkich
nika*
okruszku - a ja uwazam ze dziwna sprawa ze po odstawieniu luteinki nie dostałas jeszcze @ icon_rolleyes.gif

anulek - tempka na podwyzszonym poziomie, plamien nie ma... oby wstretny @ nie przylazł!

U mnie poki co cisza, ale @ ma byc dopiero za tydzień wiec ciężko cokolwiek wywróżyc 06.gif w kazdym razie dziękuję za kciukaski dziewczyny a nóz widelec 02.gif
KlaudiaGuza
Megan
CYTAT(megan25 @ Fri, 25 Feb 2011 - 14:03) *
ja robiłam testy allegrowe i nie do końca im ufam - robiłam dzień przed @ i dziś i za każdym razem były II ale blade
tak naprawdę uwierzę dopiero jak zobaczę na USG
na razie to do mnie nie dociera - o Laurę się tak długo staraliśmy a teraz tak od razu się udało- niemożliwe

Ja myślałam dokładnie tak samo a tu już 3 miesiac mi sie zaczął icon_biggrin.gif

Ja też nie miałam żadnych objawów oprócz bolących piersi i sutków, ale myślałam że to na okres raczej 03.gif Megan Liczę na to że ten test był dobry i wszystko się potwierdzi!!! Stawiam za to soczek impreza.gif GRATULACJE !!!
evita7
Megan ale wspaniałe wiadomości!!! Z całego serca Ci gratuluję i życzę spokojnych 9-ciu miesięcy icon_smile.gif

Ja byłam wczoraj u gumisia icon_smile.gif i powiedział, że mam delikatną nadżerkę i stąd te moje plamienia przed każdą @. Mówił, że ogólnie jest ok i możemy się starać tylko lepiej byłoby poczekać na wyniki cytologii.
rencia831
Megan gratuluję icon_biggrin.gif
okruszku i anulku cały czas nie trace nadziei i nadal trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& no i za Ciebie nika
iwona987 ja przy pierwszych staraniach dopiero zaszłam jak sobie odpuściłam i nawet nie zauważyłam że mi się 2 tygodnie okres spóżnia tak więc też bym chciała sobie odpuścić to nakręcanie ale puki co jest to ode mnie silniejsze. icon_confused.gif

powoli @ mi się kończy jutro już powinien być luz a małżonek już wyposzczony 06.gif
Anulek81
Z rana zrobiłam Bobo-test i wyszła I krecha. Temperatura podniosła się do 37.1. Dziś wypada termin @, ale nie mam żadnych plamień, typowych objawów @. Może pojawi się nagle i lada moment icon_rolleyes.gif
słoneczko82
Anulek81 dziwna sytuacja Ja tam nadal trzymam może do zapłodnienia doszło później i dlatego nie wyszedł test ?? Dzisiaj miałaś @ dostać tak??
A może byłaś chora i w tedy pomiar temp. może być fałszywy?? Pamiętaj póki nie ma @ jest nadzieja więc dziewczyny trzymamy mocno &&&&&&&&&&&&
Okruszek za Ciebie również mocno trzymam &&&&&&&&&

Aktualizacje zostały naniesione icon_smile.gif
okruszek
Anulek według mnie test może jeszcze nie pokazać, jak dziś miałaś dostać @, musisz powtórzyć za 3 dni. ja dalej wierzę że Wam się udało.
nika*
okruszku - a w Twoim obozie co sie dzieje? dostałaś @? Masz jakies objawy?

anulek - ja mysle ze za 2-3 dni wszystko sie wyjasni juz. Poczekaj jeszcze troszke i powtórz teścik. Tempka dobrze wróży. Ile masz juz pomiarów na wyzszym poziomie?
Anulek81
@ mam dostać dzisiaj. Zazwyczaj wszystko było jak w zegarku, dzień przed były zawsze lekkie plamienia, więc już wtedy wiedziałam, że zbliża się @. A tu cisza.

Podwyższoną temperaturę mam już 14 dzień. Rzeczywiście trochę chorowałam właśnie w terminie owulacji, ale to było raczej bez gorączki. Jak mierzyłam pod pachą było normalnie icon_wink.gif

Tak więc czekam. Dzięki dziewczyny przytul.gif

Okruszku a co u Ciebie? Jak samopoczucie?
okruszek
u mnie samopoczucie kijowe- ledwo żyję. impreza skończyła się o 5.00 rano, a o 8.00 musiałam wstać 29.gif , o 13.oo przyszli dziś dalej goście i właśnie poszli...ja po prostu padam, jak mała pojdzie spać o 19.00 to ja też. no @ brak ale jakoś nie wierzę w cuda, zero śluzu, bolące piersi więc czekam.... ale jutro nie będę testowała, bo wiem że nic z tego- po prostu to czuję.... 21.gif
matylda315
Anulek moja rada : zrób betę 43.gif ta wysoka tem. jest obiecująca. Trzymam kciuki &&&&&
nika*
hej dziewczyny

anulek - daj zanać jak tempa i czy plamienia nie ma...

okruszku - hop hop czekamy na wiesci icon_smile.gif

matylda - fajnie że zaglądasz. Matko juzw IV trymestr wchodzisz icon_surprised.gif w szoku jestem! przytul.gif
Anulek81
Okruszku rzeczywiście impreza się udała, ale jakim kosztem przytul.gif Odpoczywaj i nabieraj sił. @ nie ma, więc jest nadzieja. Trzymam mocno &&&&&&&

Matylda jeszcze odczekam 2-3 dni i jeśli nadal @ nie będzie, to pójdę na betę. W pierwszej ciąży też potwierdzałam II kreseczki tym badaniem, więc w razie czego wybiorę się do przychodni.

Temperatura 37.1, @ nie ma, plamień też nie. Pobolewa mnie trochę brzuch, czasami zakłują jajniki i piersi zrobiły się trochę wrażliwsze. Po prostu czekam, co ma być, to będzie. Synek mi się rozchorował, za chwilę wychodzę do lekarza. Tak więc myśli mam zajęte czymś innym.

Dzięki dziewczyny przytul.gif
matylda315
nika oczywiście ,że zaglądam...Tyle czasu tu spędziłam , poza tym kibicuję wszystkim Staraczkom 43.gif

Czas szybko leci...chociaż wolałabym ,żeby leciał szybciej ...Niech będzie koniec sierpnia i Mały Człowiek już na świecie 06.gif

Przesyłam fluidki dla Was wszystkich ...Łapcie dziewczyny :
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
nika*
anulek - nieustnnie kciuki za Ciebie zaciskam &&&&

matylda - bo zawsze jest tak, że czyjaś ciąza szybko przebiega a swoja juz niekoniecznie 06.gif
okruszek
no ja zrobiłam teścik w nocy, bo nie mogłam spać i jest jedna kreska, więc czekam, brzuch nie boli, piersi tak. no i też zmykam do lekarza bo Kinga mi zachorowała.
Madziara.
Kilka dni mnie nie było a tu aż 6 stronek do nadrobienia icon_smile.gif
CYTAT(nika* @ Mon, 21 Feb 2011 - 19:19) *
madziara - a jak tam pierwszy taniec? macie juz opracwaną horeografię? to ze sie denerwujesz jest jak najbardziej normalne, ale 3 misiace juz niedługo i na pewno wszystko się cudnie uda. A suknia już wybrana?

Łukasz wymiękł, a jeszcze jak już przyznałam kilku osobom że spodobał mi się taki pomysł stanęły za Łukaszem więc ewentualnie na oczepiny zostawimy takie przedstawienie.
okruszek którego Twój m miał urodzinki? Bo mój Łukasz 23-go ale 26 icon_smile.gif i 26-go wyprawialiśmy.
CYTAT(rencia831 @ Wed, 23 Feb 2011 - 16:23) *
nika ...moja ginka uważa że pomiary temperatury są stratą czasu przy tym trybie życia jaki ja np mam dzięki pracy. Z resztą dla niej pomiar temperatury (jest bez sensu) daje najlepsze efekty w tedy jak się siedzi tylko w domu nie ma obowiązków stresów, poprostu lezy się i się pachnie.

moja gin też nie bardzo wierzy w takie pomiary, u mnie to już w ogóle niby mija się z celem mierzenie tempki bo mam dużo stresów i różne godziny czasu pracy i dniówki i nocki i zero stałości (tzn powinien być grafik dniówka nocka dwa dni wolne, a ja mam pomieszane z poplątanym) i mimo to mierzę tempkę i choć wykres bywa dziurawy to jakiś tam obraz tego jest i nawet dość czytelny.
sisia gratuluję icon_smile.gif To musi byc fantastyczne uczucie słyszeć i widzieć bijące serduszko.
Jeśli o testy się rozchodzi to ja też kupiłam na allegro takie paseczkowe i uważam że to lipa, później kupiłam płytkowe i jestem zadowolona, a na ten cykl kupiłam i płytkowe i strumieniowe bo niby mają lepszą czułość ale na razie nie ocenię ich nie testowałam. Tu dla zainteresowanych link do aukcji
Klaudia to zaglądaj do nas jak najczęściej i nas też pozarażaj.
rencia przytul.gif
Nerpa trzymam &&& za efekty staranek
megan ogromne gratulacje brawo_bis.gif
iwona987 przytul.gif
okruszek przytul.gif ale póki nie ma @ jest nadzieja. W tym samym dniu wyprawiałyśmy urodzinki też ledwo żywa jestem. Co prawda miało byc 14 osób a było tylko 6 i troszkę przykro mi było bo się naszykowałam, ale imprezka udana a wczoraj jeszcze na łyżwy wieczorem pojechaliśmy i mimo że nie był to mój pierwszy raz dwa razy upadłam i mam teraz siniaki.
Anula nika mocno &&& za was.

U mnie maraton praca, imprezki, dzieci... Do wesela takie przygotowania rozpoczną się pod koniec miesiąca więc jeszcze chwilę wytchnienia mam. Choć niemalże każdego dnia listonosz z kurierem na zmianę przywożą przesyłki z zaproszeniami, etykietami itp bo Łukasz ciągle coś na allegro wyszukuje i zamawia icon_smile.gif Mój aktualny cykl jest dziwaczny w ogóle @ trwała 9 dni w tym 7-9 to plamienia, od połowy @ po dzień dzisiejszy boli mnie podbrzusze, dzisiaj jeszcze doszły pobolewania z lewej strony. A co najdziwniejsze mam śluz płodny taki rozciągliwy i przejrzysty, gdzie wcześniejsze cykle ciągle łykałam jakieś specyfiki i efektu nie było. Teraz odpuściłam (zresztą nawet o kwasie zapominam) a tu niespodzianka a do owu jeszcze troszkę zostało, właściwie dopiero od jutra powinny zacząć się płodne. Staram się nie nakręcać i nie myśleć o przytulankach w tych dniach jak będą to będą jak nie to trudno. Już mam dość dąsania się w dniu @ i wypominania, że akurat w te ważne dni coś było ważniejszego. Jeszcze muszę troszkę nad tym popracować bo to nie jest takie proste...
okruszek
Madziara mój miał 24, no ale w sobotę robiliśmy. właśnie usiadłam i skończyłam sprzątać 43.gif , no ale było 21 osób 06.gif , naszykowałam się że 37.gif .

Nerpa
Anulek, Okruszek Grunt, że @ nie przyszła!! Myślę, że coś z tego będzie!!!!!! Nie przestaję trzymać kciuków!!!!!!!!!! I czekam na wieści!!!

Nika Za Ciebie też!!!!!!!!!!

Megan Jeszcze raz gratulację po aptecznym teście

Matylda Dzięki za fluidki!!!

Okruszek, Madziara No to żeście z imprezkami poszalały 06.gif 06.gif

U mnie ze starankami problem..... Jakoś od dawna w tej kwestii coś szwankowało, ale dopóki mi nie zależało to jakoś udawałam, że tego nie widzę.... Ale teraz się już nie da. A im większe napięcie (no wiecie - "dziś musimy") tym gorzej to wygląda.... K. mówi, że to stres i że napewno będzie lepiej, ale ja wczoraj podłapałam mega doła........ 32.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
nika*
nerpa - ale chodzi o to ze masz przeczucia że cos jest nie tak czy po prostu presja robienia "tego" w okreslone dni Was przytłacza? Mysle że musicie sobie dać czasu troche a na pewno sie uda przytul.gif

dziekuję za wszystkie kciki, mam mieszane przeczucia. raz wydaje mi sie ze sie udało raz ze nie... musze wrzucic na luz bo dzis kiepsko spałam przez te spekulacje 37.gif 21.gif
nulek27
Nepra .My staramy się ponad 3 lata ,obecnie jesteśmy po 2 inseminacji i też ze staraniami bywa ciężko ,czasem ze zmęczenia czasem z braku ochoty , po tej drugiej inseminacji chciałam poprawić następnego dnia rano i uwierz mi nie było łatwo .Chyba tak już jest ciężko jak trzeba robić coś na dyktando.W związku też zaczynają się problemy .Ja ostatnio pocieszałam i siebie i M mówiąc ,że jak to przetrwamy to będziemy silniejsi że jak to nas nie rozdzieli to będziemy mocniej się kochać .To nasza niemożność zajścia w ciążę bardzo nam ciąży i przygniata .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.