To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
agulek8
witajcie kochane..

u mnie w domu też był szpital....ale jakoś po mału z kichania,prychania i podciaganiem nosem wychodzimy... icon_smile.gif

co do mojego cyklu to tez jakoś bez entuzjazmu....dałam sobie na luz, bo za bardzo mnie to wszystko trawiło od środka...
tak więc czekam cierpliwie do środy na @ ....


KlaudiaGuza witaj ..... widzę,że brałyśmy tego samego dnia ślub icon_smile.gif



buziaki
słoneczko82
alona24 dzisiaj mam 21dc ale tak jak pisałam wcześnie ten cykl jest stracony 41.gif Dr. powiedział że jajeczko jest za duże i teraz tylko będzie się kurczyć czyli cykl bezowulacyjny...Zresztą starania w tym miesiącu były słabe więc nawet na cud nie liczę 32.gif
Gardło nadal mnie boli i temp 36,9 więc troszkę mi spadła temp.
KlaudiaGuza
CYTAT(agulek8 @ Fri, 10 Dec 2010 - 12:46) *
KlaudiaGuza witaj ..... widzę,że brałyśmy tego samego dnia ślub icon_smile.gif
buziaki



I dzieci mamy prawie w tym samym wieku icon_smile.gif
Madziara.
Witam

Ja dzisiaj szczęśliwie dojechałam i wróciłam z Poznania. Rodzice namawiali mnie żebym ze względu na pogodę zrezygnowała z wizyty, ale uparłam się, że pogoda nie stanie mi na drodze tym bardziej że wykłócałam się o termin i czekałam 3 m-ce na wizytę. Niby wszystko ok ale migdały boczne u Mareczka dość duże i być może teraz i je będzie trzeba usuwać icon_sad.gif
A u mnie dzisiaj 29 dc, miałam w planie zatestowac, ale tempka spadła więc wiadomo już że lada dzień nowy cykl się zacznie.
Arbus
Słoneczko, Madziara. taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak mocno wierzę w Wasze szczęście (nie, że Wasze razem 43.gif rety, rety, zamieszanie wynikło, gdzie noga, gdzie noga...), że co otwieram maluchy.pl, to myślę, że wieści o 2 kreskach przeczytam.
Madziara., ja mówię Twojej tempce, żeby mnie nie denerwowała i dała sobie siana ze złymi sygnałami! Jak mnie denerwują te wszystkie termometry, a ten w mojej szafce, czy szufladzie nocnej to najbardziej! Za okno z nim, podeptać, poskakać, potem posklejać i znów mierzyć z nową nadzieją, że wskazywać będzie podwyższoną bezustannie, buahahaha. Źle ze mną, nie pierwszy raz 03.gif
A u mnie bóle jakieś niespodziewane i niespodziewanie nieprzyjemne. Ból żołądka i jajnika na zmianę, albo razem, jakby się skrzyknęły, złośliwce.
Dupeczek i Nospunia, przyjaciele od połowy cyklu nieodłączni, pomagają żywić się nadzieją 29.gif
słoneczko82
Arbus u mnie tak samo z tym bólem temp.pod paszką 37,1 ale chorą się nie czuję....Chyba zawaruję bo nie wiem co mi jest 31.gif
Co ma być to będzie!
Ja mam czas do piątku...
Pozdrawiam
słoneczko82
Więc u mnie wszystko się wyjaśniło dlaczego mam kłucia itp.
Byliśmy odebrać wyniki hormonów u dr. i przy okazji mnie zbadał.Okazało się że mam "torbiel ciałka żółtego" dlatego mam kłucia ponieważ jajnik jest rozciągnięty endometrium 7,5mm więc podejrzenia się potwierdziły cykl bezowulacyjny.Powiedźcie mi dziewczyny jak mamy się starać naturalnie o maluszka jak ja mam takie pokręcone cykle??? nie pękają mi jajeczka ??? rycze.gif rycze.gif 41.gif
Wyniki hormonów nie są zadowalające
Hormony:
luteinizujący 19,57 mIU/mL
folikulotropowy 8,42 mIU/mL
Estradiol 137,60 pg/mL
hTSH II-hormon tyreotropowy 1,30uIU-mL
trojodotyronina wolna 3,43 pg/mL
Tyroksyna wolna 1,14 ng/dL
Prolaktyna N59 z metoklopramidem /3 oznaczenia/
przed podaniem metoklopramidu 12,56 ng/mL
po podaniu metoklopramidu 413,50 ng/mL
po podaniu metoklopramidu /po 2godz./ 262,10 ng/mL


Rozpoznanie
Hiperprolaktynemia
Madziara.
słoneczko82 mogę tylko wirtualnie przytul.gif i życzyć wytrwałości i nie tracenia nadziei. Na prolaktynę są leki, na nie pękające jajeczka również, na pewno Twój lekarz znajdzie jakieś rozwiązanie.

Proszę również o aktualizację @ 12.12.2010 r
nulek27
Witajcie przytul.gif
Proszę o trzymanie & za jutrzejszą wizytę w klinice niepłodności ,niech będzie owocna w dobrym planie działania .
Arbus
Madziara., Słoneczko82, jestem z Wami całym sercem. przytul.gif przytul.gif
nulek27, trzymam kciuki.
kasiaaaaa
nulek27 trzymam kciuki!

słoneczko82 bidulko Ty jedna... Ale co Ci powiedział lekarz? Co teraz? Zaproponował jakies leczenie?
słoneczko82
Nulek trzymam mocno &&&&&&&&&&&&

Jak na razie to mam brać Parlodel 2*1tab jeśli chodzi o jajeczka będę dostawać Pregnyl ale ja mu powiedziałam że kończymy starania o naturalną ciążę i czekamy aż uzbieramy pieniądze na in vitro.Mąż się ze mną jak zwykle nie zgadza.A ja po prostu nie mam już na to sił.Wczoraj wylałam morze łez rycze.gif
Madziara.
nulek27 mocno zaciskam &&&
Ola81
nulek mocno zaciskam Kciuki &&&&&&&&
nulek27
Hej,chciałam się przekonać na własnej skórze co znaczy Poradnia leczenia niepłodności na NFZ no i się sparzyłam ,naczekałam się 3 godz aby mi poświęcili 10 min za szkoda gadać (nadmieniam że byłam pierwszą pacjentką), ale za kciuki serdecznie dziękuję .
słoneczko82
Nulek przytul.gif
Madziara.
nulek przytul.gif ale właściwie dowiedziałaś się coś konkretnego czy tylko posłuchali i do widzenia, bo w 10 min to chyba nawet USG nie zdążyli Ci zrobić?
agulek8
proszę o aktualizację ... 14.12.br ... icon_sad.gif
mam juz coraz mniej sił...i chęci...
Arbus
Nulek, agulek przytul.gif przytul.gif

Kasiaaaaaa to już 13 tygodniiiiiiiii. Czasie! Ty Szaleńcze!
kasiaaaaa
CYTAT(Arbus @ Tue, 14 Dec 2010 - 11:59) *
Kasiaaaaaa to już 13 tygodniiiiiiiii. Czasie! Ty Szaleńcze!

Powiem Ci, że samej trudno mi uwierzyć, że skończyłam już 13 tygodni...
Dziewczyny, ślę Wam dużo ciepłych myśli od siebie i od mojego synka. Ja wiem, że to się tak łatwo mówi, ale nie załamujcie się, nie poddajcie. Nawet głupie statystyki są takie, że lada tydzień powinny się tutaj pojawić dwie kreski, bo od ostatniej już trochę czasu minęło. icon_smile.gif Trzymam za Was wszystkie mocno, mocno!
nika*
kasia - i ja w szoku jestem ze tak zleciało 23.gif

nulek - szkoda że przezyłas rozczarowanie leczeńiem państwow icon_sad.gif smuci mnie to zawsze, ze nasza słuzba zdrowia nie potrafi tak często stanąć na wysokosci zadania a składki przeciez płacimy i to niemałe icon_sad.gif

agulek - nie załamuj się... 9 cykl to nie tak długo przytul.gif masz juz synka będzie wszystko dobrze zobaczysz!
nulek27
Madziara pani spojrzała łaskawie na wyniki ale nawet się im nie przyjrzała ,jak zobaczyła wyniki nasienia z IviMedu to powiedziała że dla niej są niewiarygodne i kazała zrobić w miejscu które ona wskaże i oczywiście wybrała jakieś prywatne płatne laboratorium we Wrocławiu .Mam taki mętlik w głowie ,nic mi się nie chce .Teraz już wiem ,że trzeba płacić bo inaczej nie zechcą na ciebie spojrzeć ,USG nie zrobiła ,tylko mnie zbadała .Jestem zła i boję się że takie podejście jest wszędzie a w prywatnych klinikach chodzi im tylko o kasę .
matylda315
Witam dziewczyny icon_smile.gif

uczę się wstawiać zdjęcia i tak oto :
to moja skromna osoba icon_smile.gif

https://img217.imageshack.us/i/imgp6096t.jpg/

A to nowy mieszkaniec naszego domu - BACA icon_wink.gif


https://img406.imageshack.us/i/imgp6104.jpg/
Arbus
Kasiaaaaaaaa, a natrzesz mnie telepatycznie brzuszkiem? icon_wink.gif Bo ja chciałabym tę drugą, wyraźną kreskę dostrzec icon_smile.gif
Śnił mi się dzisiaj mój poród 43.gif i do końca nie wiedziałam, czy mam bliźnięta, czy tylko córeczkę, a później imiona obmyślałam dla Pociech i co ciekawe, dwóch icon_smile.gif Stanęło na Estera i Mikołaj. We śnie dodam icon_wink.gif

Matyyyyldaaaaa, no bosko, bosko i już! I z psiakiem, i Twoją osobą 06.gif
Arbus
Ja dziś niepracująca, bo czuję się okrutnie. Rwący ból jajnika i ciągnięcie w podbrzuszu, a dziś dopiero 23 dc. @ przyjść powinna najprędzej za 2 dni, później za 5, a najpóźniej za rok 03.gificon_biggrin.gif
kasiaaaaa
CYTAT(Arbus @ Tue, 14 Dec 2010 - 15:23) *
Kasiaaaaaaaa, a natrzesz mnie telepatycznie brzuszkiem? icon_wink.gif Bo ja chciałabym tę drugą, wyraźną kreskę dostrzec icon_smile.gif

A pewnie, że natrę!
Kto ma ochotę, niech się naciera. 06.gif

matylda315 niezła lufa z Ciebie. 23.gif Ile masz lat, jeśli mogę zapytać? 02.gif I czy Baca, to owczarek podhalański?
matylda315
kasiaaaaa Baca to owczarek podhalański a ja w styczniu skończę 35 lat 29.gif
kasiaaaaa
CYTAT(matylda315 @ Tue, 14 Dec 2010 - 15:44) *
w styczniu skończę 35 lat 29.gif

10.gif 10.gif 10.gif Krystepanie czyli to Ty masz ten eliksir młodości co to go podobno już wyprodukowano i ktoś go trzyma w tajemnicy i że to niby Rosjanie. A tu nasza Matylda, no pięknie...
matylda315
CYTAT(kasiaaaaa @ Tue, 14 Dec 2010 - 15:54) *
10.gif 10.gif 10.gif Krystepanie czyli to Ty masz ten eliksir młodości co to go podobno już wyprodukowano i ktoś go trzyma w tajemnicy i że to niby Rosjanie. A tu nasza Matylda, no pięknie...



Dzięki blagam.gif ale mogę się podzielić... skoro już się wydało 06.gif
zuza1313
Cześć dziewczyny, nie było mnie ho,ho i jeszcze trochę, ale o Was nie zapomniałam i czasami podczytywałam, i trzymałam kciuki za Was icon_smile.gif tylko pisać mi się nie chciało. Odpuściłam sobie na jakiś czas starania, zajęliśmy się remontem i urządzaniem mieszkania, ale wracam do walki. Mam nadzieję ,ze się tym razem szybko nie poddam, bo nie wiem ile mam siły w sobie, a ja się szybko zniechęcam niepowodzeniem. A mam nowy plan: w czwartek idę na wizytę do nowego lekarza, zobaczymy co mi powie. A po nowym roku, chcemy się wybrać do kliniki. Zaczynamy odkładać kasę na leczenie.

Na razie jestem gdzieś w środku cyklu i odczuwam kłucie jajnika, więc może owu się zbliża.

Słoneczko poproszę o aktualizację: @ 27 listopada cykl 17 - masakra icon_sad.gif

Olu, serdeczne gratulacje !!! Niech synuś rośnie zdrowo icon_smile.gif

Kaaasiuu, je też się trochę ponacieram icon_smile.gif

A , no i witam nowe dziewczyny ,których nie znam:)
zuza1313
matylda, super wyglądasz , nie dałabym Ci 35 icon_smile.gif ja też juz po 30, ale na razie kilka miesięcy icon_razz.gif
Arbus
CYTAT(kasiaaaaa @ Tue, 14 Dec 2010 - 15:54) *
10.gif 10.gif 10.gif Krystepanie czyli to Ty masz ten eliksir młodości co to go podobno już wyprodukowano i ktoś go trzyma w tajemnicy i że to niby Rosjanie. A tu nasza Matylda, no pięknie...



buaaaaahahahahahahahahahahahahaha icon_biggrin.gif Niezłe!!!

No, a Ty, Matyldziu Kochana, przepis dawaj icon_wink.gif

Muszę się z laptopem schować, co by Mr Arbus nie widział, że się o ekran ocieram 37.gif 03.gif

słoneczko82
Kasiu już się nacieram icon_smile.gif
Matylda superowe zdjęcia icon_smile.gif
Arbus trzymam mocno &&&&&&&&&&&&& za Ciebie 37.gif
Zuza Witamy z powrotem 06.gif

Aktualizację zostały naniesione
alona24
Kasiaaaa brzuchol cudo !!!!
Matylda wow ja mam 25 a wyglądam jakbym była Twoja babcia ;
Zuza witamy na polu walki i zaciskamy &&&&
Arbus &&&& za Ciebie
a u mnie dziewczynki @ brak (miała być 10) ale dodatkowej kreseczki też brak icon_sad.gif ach te pi...ne PCOteraz nijak nie wiem co robić...jutro jeszcze zatestuję a jak nic z tego nie będzie to łyknę sobie luteinkę na wywołanie...dzień jak codzień
nie wiem może to przez stres związany z przygotowaniem chrzcin icon_sad.gif a może moje wkrety tak już mam że jak na coś się czeka to się @ zatrzymuje...hhhhhh zła jestem no...mąż mnie do lekarza wysyła a ja nie chcę z siebie idiotki robić, że mi się okres 3 dni spóźnia icon_sad.gif on chyba jeszcze ma nadzieję...
zuza1313
Alonka, czyli znowu jesteś staraczką icon_smile.gif Ale Ty się uwinęłaś. Zaciskam kciuki ,żebyś nie musiała brać luteinki icon_smile.gif
adzia25
Witajcie Dziewczynki icon_biggrin.gif
kasiaaaaa już się nacieram 03.gif
Arbus kciuki za Ciebie &&
Matylda ja już tylko dołączam się komplementów, po prostu super, no i ja też poproszę o ten przepis na eliksir 03.gif
Zuza witaj z powrotem i trzymam kciuki &&
alona24 ja trzymam kciuki && póki nie ma @ jest nadzieja

A u mnie nic szczególnego, poza tym, że kompletnie się "załatwiłam" chora jestem potwornie i to przed samym wyjazdem 32.gif
No i wczoraj pojawił się u nas w rodzinie mój nowy kuzyn 06.gif jak przyjadę do Polski to go wyściskam, wycałuję, wymęczę, oj jak ja uwielbiam takie maluszki 06.gif
matylda315
bardzo Wam dziękuję 06.gif

a przepis jest banalnie prosty :
1.mega wielkie pokłady optymizmu 06.gif przez całe zycie ( doliny dopuszczalne...czasami )

2. ekstra super seks stulecia w ilościach znacznie przekraczających normy

...a więc : do roboty dziewczynki 04.gif
alona24
Matylda dzięki za wprowadzenie w tajniki młodości mi ostatnio 2 punkt szwankuje ...pewnie stąd te pierwsze oznaki starzenia;)
a u mnie dziewczynki tak...nie ma @ więc zatestowałam wczoraj bo nie mogłam wytrzymać...odczekałam przepisowe 5 minut i nic się nie pojawiło (tzn kontrolna była tej drugiej zabrakło) więc poniosłam do męża posmęcić że nic z tego...i....pojawiła się 2 kreseczka!!!bladziocha, ale jest!ale póki co jestem w lesie...
1 kreska pojawiła się po czasie (w preteście napisali, że po 30 minutach absolutnie nie czytać- a minut minęło 6...)
2 okresu brak, ale jakoś nie czuję się ciążowo
3 skoro test nie wykrył 4 dni po planowanej @ to albo beta słabo przyrasta, albo owu się przesunęła...biorąc opcję że to owu troszkę się spóźniła to plemniczki mojego męża musiałyby przeżyć jakieś 7 dni...a więc wiem tylko tyle że nic nie wiem
idealnym posunięciem byłaby beta, ale nie pójdę do przychodni z 4 miesięcznym dzieckiem, a nie mam zz kim małej zostawić...o i o tak u mnie...póki co kwas łyknęłam i mam zamiar zatestować w niedzielę...zobaczymy...
a Wy co o tym myślicie? (dziś jest mój 33dc/28, piersi mnie bolą, al eto norma przy karmieniu, krzyż pobolewa, ale to norma przy noszeniu prawie 7 kilowego bobasa...jajnik kuje, ale przed @ też zawsze mnie kuje...wykonałam 4 testy tylko ostatni miał tę bladziochęicon_sad.gif ehhhhhhh
sisia1604
CYTAT(matylda315 @ Wed, 15 Dec 2010 - 13:17) *
bardzo Wam dziękuję 06.gif

a przepis jest banalnie prosty :
1.mega wielkie pokłady optymizmu 06.gif przez całe zycie ( doliny dopuszczalne...czasami )

2. ekstra super seks stulecia w ilościach znacznie przekraczających normy

...a więc : do roboty dziewczynki 04.gif


jakos ma dziś dzień do niczego,
wchodze tutaj i zaraz się uśmiecham, dziekuje
u nas wewnętrzna walka czy iść do lekarza czy jeszcze próbować samemu, jak pomysle znowu o tych ciągłych wizytach ehh

ale moja córcia rośnie na rozpieszczoną jedynaczkę i musimy jakoś temu zaradzić, rodzeństwo byłoby najlepszym rozwiązaniem
buniaaa
Milutka

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SPEŁNIENIA MARZEŃ, WYTRWAŁOŚCI I CZEGO TYLKO ZAPRAGNIESZ

i prezent tylko dla Ciebie fluidki od mojego prawie 3miesięcznego Olusia icon_smile.gif

buniaaa
A tutaj dla Wszystkich staraczek fluidki


kasiaaaaa


milutka wszystkieto najlepszego!!!
nika*
CYTAT(sisia1604 @ Wed, 15 Dec 2010 - 16:27) *
ale moja córcia rośnie na rozpieszczoną jedynaczkę i musimy jakoś temu zaradzić, rodzeństwo byłoby najlepszym rozwiązaniem


Uwazam te słowa za grubo przesadzone, roczne dziecko potrzebuj jeszcze opieki indywidualnej i ma czas na rowój w grupie zeby zrozumiec ze nie jest pępkiem świata.... spokojnie jak bedzie miała rodzeństwow w wieku 3 lat tez ma szanse nie zostac "rozpieszczoną jedynaczką", tak na marginiesie to uwazam taki frazes za duzy stereotyp 29.gif rozumiem, ze juz bardzo pragniesz drugiego dziecka wiec trzeba działać i byc dobrej myśli...jak sie przez rok nie uda to wtedy do lekarza bo z tego co pisałaś przy córci też były z ciążą problemy, oby teraz było dużo łatwiej, tego Ci życzę!
alona24
Milutka 100 lat i spełnienia marzeń o fasolince...


a to torcik, żebyś jak najszybciej stała się taką słodką ciężaróweczką...
milutka
Dziękuję dziewczyny bardzo za życzenia , kurde mole to już 31 lat 37.gif

Dzisiaj "w prezencie urodzinowym" byłam na rezonansie, mam nadzieję, że moja przysadka mózgowa prezentu mi nie da nieodpowiedniego.
Justyś3107
Milutka sto lat i spełnienia marzeń 03.gif
Arbus
milutka! najlepszego! I tak sobie myślę, że jak my Ci tu wszyyyystkie tego samego życzymy, to ta energia trafi do Ciebie i marzenie się spełni. A że skumulowana przez kilka rocznic, to już na bank musi się udać i to właśnie teraz i już, i koniec ! Ściskam :*

alona24, powtarzałaś teścik?, czy czekasz do niedzieli, bo myślę o Tobie, gdyż i ja w niedzielę będę testować, o ile wcześniej @ się nie przyplącze. Dziś zaryzykowałam, ale ten cień przebrzydły, że niby kreski drugiej, to już tyle razy widziałam, że znam tego oszusta i nie dam się nabrać. Zatem czekam do wyraźnego wyniku, bez wybałuszania gałek ocznych pod światło, bo czytałam, ze nasz mało wykorzystywany zazwyczaj mózg, w momencie skupienia zwiększa swoje możliwości. To i mój przy oczekiwaniu na drugą kreskę aż się zagrzewa, tak się skupia. 43.gif Tyle o moich omamach 29.gif
Madziara.
milutka sto lat i spełnienia wszystkich marzeń, a w szczególności tego jednego

Arbus, alona24 &&& za wasze niedzielne teściki oby te dwie tłuste krechy się pojawiły. Przydałby się nam takie widoczki pięknych testów bo już dłuższy czas cisza.
adzia25
milutka balety.gif STO LAT brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif STO LAT balety.gif Wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszystkich marzeń, a tego jednego jak najszybciej!!!

Arbus, alona24 oj dziewczyny trzymam, trzymam && mam nadzieję, że dopcham się gdzieś do neta w niedzielę, bo już będziemy w Pl, a takie nowiny nie mogą mnie ominąć 02.gif

Dziewczynki moje, proszę Was o kciuki, jutro wyjeżdżamy icon20.gif , a ja tak nie lubię tej drogi. Przed nami wiele godz w aucie, także byle do soboty 06.gif
buniaaa częstuję się 03.gif u mnie jakoś pewnie dni płodne, ale przez tą podróż, to pewnie nici z tego, ale jakoś taka jestem szczęśliwa, że jedziemy i tam na miejscu, cała rodzina, znajomi, na pewno znów spać będziemy w locie, a odpoczywać jak już wrócimy i nie będę miała czasu się przejmować, chociaż wszyscy pewnie wciąż będą pytać czy "już"
moko.
Milutka to jeszcze raz wszystkiego najlepszego icon_wink.gif

Alona24 usuń/zmień grafikę z ząbkami, bo jest nieregulaminowa!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.