To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
okruszek
a ja mam dziś 26 dzień cyklu, odstawiłam luteinę i czekam.... no myślicie że jakby się jakimś cudem udało to mogę jutro zatestować, bo mąż ma 30:-) i może fajny byłby prezent.

okresowo wcale się też nie czuję ale zobaczymy, strasznie mam wrażliwe sutki- ale nie wiadomo czy to nie po luteinie
Nerpa
okruszek To trzymam &&&&&&&&&&&&&&&& za testowanko
rencia831
Okruszku trzymam bardzo mocno zaciśnięte &&&&&& żeby te dwie kreseczki się pojawiły.

Megan25 za Cibie też trzymam &&&&&&&&&, wraz z nadejściem nowego roku odstawiłam tabletki teraz kończe drugi cykl i tak samo w tym jak i poprzednim mam plamienia przed @ czego niogdy wczesniej nie miałam cykle tez są nieregularne tylko że jak robiłam 1,5 roku temu przerwę na parę miesięcy to było wszystko ok. Od ostatniej przerwy juz dwa razy zmmmieniałam tabsy i te ostatnie z tego co wiem to były dość kontroweryjne w momencie pojawienia się na rynku - yasminell firmy BAYER. Moge sobie teraz tylko rozmyślać ale postanowiłam puki co poczekać jeszcze może z dwa cykle, a potem ewentualnie zdecydowac sie na wizytę u giny.
nika*
rencia - jak sie masz tym zadręczac to zrób progesteron 7 dni po owulacji. trzeba by mierzyc temperature. I wszystko bedzie jasne! Mnie to badanie uspokoiło bardzo a kosztuje 27 zeta.

okruszek - za testowanko i urodzinową niespodziankę dla męża&&&&
Anulek81
Okruszek a kiedy powinnaś dostać @? Trzymam kciuki za II kreseczki i za super prezent na 30-tkę M. icon_biggrin.gif

Megan również trzymam kciuki icon_biggrin.gif

Rencia Jak się czujesz? Dalej masz plamienia?

Od wczorajszego popołudnia brzuch i jajniki pobolewają mnie jak na @. Temeratura dzisiaj to 37.0. Ale mam taki humor i jestem nerwowa, że bez kija nie podchodź 21.gif Wszystko mnie drażni i czepiam się. Wrrrr diabel.gif
nika*
anulek - ale ta tempka to przeczy nadchodzącej @ 06.gif 6 cięzaróweczka mile widziana 06.gif
rencia831
nika nie chcę sie zadręczać i poczekam na rozwój wydażeń moja ginka uważa że pomiary temperatury są stratą czasu przy tym trybie życia jaki ja np mam dzięki pracy. Z resztą dla niej pomiar temperatury (jest bez sensu) daje najlepsze efekty w tedy jak się siedzi tylko w domu nie ma obowiązków stresów, poprostu lezy się i się pachnie.

anulek w dalszym ciągu trzymam &&&&&&&&, czuję się dobrze a plamienia bez zmian (niewiele ich jest).
nika*
renacia - ja napisałam o ierzeniu tempki w odnieseiniu do jednego cyklu zeby ustalic kiedy isć na progesteron bo inaczej to nie wiem jak ustalic kiedy wypada 6-7 dzien po owu? a w takim momencie trzeba by to badanie zrobic zeby sie przekonac czy nie ma jego niedoboru. Ale to była tylko myśl. zrob jak uwazasz przytul.gif
słoneczko82
rencia831 Nie wiem dlaczego tak uważa twój lekarz.Uważam że każdy z nas ma stresy i to nie tylko w pracy 32.gif A np. mój dr. kazał mi mierzyć temp.i jak mu pokazuję wykres omawia go razem zemną i ewentualne poprawki nanosi chodź i tak uważa że jestem bardzo skrupulatna. Słyszałam ostatnio ze nie którzy lekarze uważają że Bromergon jest już przeżytkiem lub że Beta HCG jest nie dokłada bo bywają pomyłki to samo przecież można powiedzieć o teście z moczu a i słyszałam że Luteina jest gorsza od Duphastonu. Tak czy inaczej ile ludzi tyle opinii.Każdy z nas ma rozum i robi tak jak zechce 08.gif Dobrze napisała nika
Agulek81 to jest nowe mieszkanie więc trzeba zrobić wszystko od podstaw icon_smile.gif
Pozdrawiam
nika*
słoneczko - alez zazdroszcze tego urządzania mieszkanka. W sposób pozytywny oczywiscie 06.gif Nasze sie dopiero buduje i mam nadzieję, że za rok dostaniemy klucze. A mozna spytac ilo pokojowe kupiliscie? My sie gnieżdzimy teraz w 40 m dwupokojowym a kupilismy trzypokojowe 74 m i do tego jeszcze mozliwosc zaanektowania poddasza ale to bardziej za jakis czas jak sie odkujemy finansowo bo kredyt mamy poki co 37.gif
kasiaaa82
Patrycja zadanie wykonane, specjalnie dla Ciebie, zajrzyj na kwietniówki przytul.gif
okruszek
no ja chyba jutro nie potestuje 41.gif , coraz bardziej brzuch mnie boli 41.gif
Anulek81
CYTAT(nika* @ Wed, 23 Feb 2011 - 13:55) *
anulek - ale ta tempka to przeczy nadchodzącej @ 06.gif 6 cięzaróweczka mile widziana 06.gif


Chciałabym już testować, żeby się dowiedzieć, czy sprawdzą się Twoje słowa 06.gif Ale czekam do niedzieli, bo wcześniej w razie czego może nie wyjść 08.gif
A mieszkanko musi być piękne, i to poddasze.. Tylko pomarzyć icon_wink.gif Super.

Słoneczko to rzeczywiście czeka Was sporo pracy przy urządzaniu mieszkania, ale to bardzo przyjemna praca 06.gif

Okruszek jak samopoczucie? Mam nadzieję, że ten ból brzucha to nie na @. Trzymam kciuki.
megan25
okruszek i jak tam ? mam nadzieję że nic się nie rozkręciło icon_smile.gif &&&&&

u mnie też na razie cisza
okruszek
zbyt piękne aby było prawdziwe- jedna kreska- 32.gif

mój mąż stwierdził że to jeszcze wcześnie bo dopiero 27 dzień cyklu, ale wiem że chciał mnie tylko pocieszyć, choć wiem że z Kingą też tak było- jedna kreska a po paru dniach dwie. nie wiem sama, brzuch przestał mnie boleć, a test miałam jakiś z allegro za 1 zł. jak @ nie przyjdzie do pon to kupię test z apteki i zrobię jeszcze raz. zawsze jest jakaś iskierka nadziei. 43.gif
sisia1604
okruszku u mnie też test z allegro za 1,00 pokazał jedna kreskę, a za tydzień ten z apteki juz piękne dwie.


A u nas potwierdzone wczoraj u lekarza, że moje II kreseczki bedą już w październiku synkiem lub córeczką

tak bardzo się cieszę

widziałam maleńką kuleczkę i jej bijące małe serduszko ...
okruszek
CYTAT(sisia1604 @ Thu, 24 Feb 2011 - 12:33) *
okruszku u mnie też test z allegro za 1,00 pokazał jedna kreskę, a za tydzień ten z apteki juz piękne dwie.
A u nas potwierdzone wczoraj u lekarza, że moje II kreseczki bedą już w październiku synkiem lub córeczką

tak bardzo się cieszę

widziałam maleńką kuleczkę i jej bijące małe serduszko ...




bardzo się cieszę. GRATULACJE!!!

no i proszę troszkę fluidków.
sisia1604
Fluidki dla wszystkich kochanych staraczek

********************************************************************************
*****
********************************************************************************
*****
********************************************************************************
*****
Arbus
Sisia, gratulacje !!! Cieszę się bardzo icon_smile.gif
Okruszku, trzymam kciuki mocno, moooocno !!
nika*
okruszku - oby tesn test sie mylil. W ogóle ja tez je zamówiłam - owu i ciązowe i uwazam ze to straszna lipa jest! juz wiecej nie kupie 29.gif
Nerpa
sisia Gratuluję!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif Cudownie, że widziałaś juz bijące serducho!!! Dzięki za fluidki!!!

okruszek, anulek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

nika A jak się nazywaja te testy? Żeby ich nie kupować!!

A u mnie dzis dobry moment na staranka!! Trzymajcie kciuki, zeby przutulanki były owocne!!!!
kasiaaa82
CYTAT(sisia1604 @ Thu, 24 Feb 2011 - 10:33) *
A u nas potwierdzone wczoraj u lekarza, że moje II kreseczki bedą już w październiku synkiem lub córeczką

tak bardzo się cieszę

widziałam maleńką kuleczkę i jej bijące małe serduszko ...


ogromne gratulację impreza.gif impreza.gif impreza.gif

to teraz czas na wątek październikowy październikówko 06.gif
nika*
nerpa - tam chyba nazwy firmy nawet nie ma, je sie kupuje na sztuki po 1 zł są. Wystarczy wpisac na allegro: testy paskowe owu i ciązowe. Sprzedawców jest kilku ale wszedzie podobnie to badziewie wygląda icon_neutral.gif
KlaudiaGuza
CYTAT(okruszek @ Mon, 21 Feb 2011 - 23:18) *
ha ja też jestem zabiegana zakupami, wczoraj wydaliśmy fortunę- nowe kafelki do łazienki, nowa kabina i wc/ kominek. no ale robimy apartament pod wynajem dla turystów 43.gif . bo jak się mieszka nad morzem trzeba korzystać.

Już kiedyś pytałam gdzie ten apartament będziecie wynajmować, ale chyba nie uzyskałam odpowiedzi albo przeoczyłam. Pytam bo może byśmy z mężem rozpatrzyli? Jakąś stronkę może będziecie zakładać? icon_smile.gif
KlaudiaGuza
Muszę do was systematycznie zaglądać bo teraz nie mogę się połapać która co napisała tyle czytania icon_smile.gif

Nerpa To trzymam mocno za staranka&&

Byłam we wtorek na chwilę w pracy i okazało się że chyba zarażam ciążą 08.gif Aż dwie koleżanki się "zaraziły" Także jakby coś to ślę fluidki ::::::::::: 02.gif

Moja koleżanka z pracy też kupiła te testy owu z Allegro i również nie jest z nich zadowolona.
KlaudiaGuza
Zazdroszczę Wam urządzania mieszkanek icon_smile.gif My też gnieździmy się w mini mieszkaniu 38m2 tyle dobrego że mamy dwa pokoje. Dwa lata temu chcieliśmy zamienić się na 3 pokojowe ok 60m2 ale na naszym osiedlu ciężko było takie znaleźć i utknęliśmy tu. Teraz z dwójką dzieci to mogę sobie to wybić z głowy, choć jak to się mówi nigdy nie mów nigdy icon_smile.gif A pomyśleć że 5 lat temu jak kupowaliśmy to mieszkanie to takie 3-pokojowe 60m2 mogliśmy mieć za zaledwie 60.000 a teraz muszę mieć 150.000 23.gif
rencia831
słoneczko proszę o aktualizację 24.02.2011r.

sisia gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!

okruszek, anulek nadal trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Klaudia my swoje mieszkanko kupiliśmy 6 lat temu i kosztowało 85tys. a teraz warte jest 250tys ma 75m2 4 pokoje w zasadzie to teraz sie cieszę że kupiliśmy takie duże bo teraz wiem, że nawet jak mi dzieci przybędzie to miejsca jest wystarczajaco dużo.
Anulek81
Sisia gratulacje!!! Ogromnie się cieszę! Jak samopoczucie? Jakieś dolegliwości ciążowe Cię męczą?

Okruszku może rzeczywiście za wcześnie. Odczekaj do właściwego terminu @ i wtedy zatestuj. Sama dzisiaj chciałam już testować, ale myśl o rozczarowaniu mnie powstrzymała. Trzymam mocno &&&&&&&&& za II kreseczki przytul.gif

Nerpa w takim razie owocnych staranek 08.gif

Rencia przykro mi, że przylazła @ przytul.gif Trzymam kciuki, aby kolejna nie przyszła już przez następne 9 miesięcy icon_wink.gif

megan25
rencia831 przytul.gif oby następny cykl był owocny icon_smile.gif

Nerpa trzymam &&& za staranka icon_smile.gif

okruszek może za wcześnie ten test zrobiłaś? oby tak było icon_smile.gif
słoneczko82
Sisia Gratuluję brawo_bis.gif
rencia831 za następny owocny cykl 48.gif
okruszek, anulek trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&
kasiaaa82 dziękuję 06.gif
słoneczko82
Aktualizację zostały naniesione
okruszek
Anulek jak tam? nadal cisza?
u mnie tak, brzuch to czasem mnie poboli, ale zaraz przestanie, a piersi to pieką i bolą. no ale na dwoje babka wróżyła...
Anulek81
Okruszek u mnie nadal cisza icon_biggrin.gif Temperatura 37.0. Pobolewają mnie tylko jajniki. Zawsze przed @ bolały mnie także piersi, teraz nic. Jeśli miałabym dostać @ to jutro, a najpóźniej w sobotę, powinnam zacząć plamić, no i tempka zacznie spadać. Ale przekonałam się, że każdy cykl jest inny. Raz mnie coś boli więcej, czasami mniej, a czasami w ogóle. Dlatego wydaje mi się, że psychika ma tu ogromne znaczenie diabel.gif
Kiedy zamierzasz jeszcze raz testować?
Cały czas trzymam mocno &&&&&&&&&&&&& przytul.gif

nika*
anulek - mam nadzieję ze tempka nie spadnie! Mnie tez pobolewa raz lewy raz prawy jajnik, po owulce juz jest na pewno bo tempke mierze w tym cyklu i testy owu robiłam... tylko ze ja juz chyba tak miałam w grudniu a @ dostałam... zgadzam sie ze psychika robi swoje, niestety 37.gif
megan25
okruszekAnulek81 jak tam ?

ja dziś nie mogłam już wytrzymać i zrobiłam test - no i są II icon_smile.gif co prawda druga bardzo bardzo blada ale widoczna icon_smile.gif
matylda315
Megan25 ogromne gratulacje !!! brawo_bis.gif




i zgodnie z tradycją prosimy o focię sikańca 06.gif uwielbiam patrzeć na testy !!!!1
nika*
megan - Witamy cieżaróweczke nr 6 brawo_bis.gif

anulek - jak tam tempka?
słoneczko82
Megan Gratulację brawo_bis.gif
słoneczko82
Megan zostałaś już oficjalnie ciężarówką icon_smile.gif
słoneczko82
Dziewczyny do dzieła czekamy na więcej ciężarówek icon_smile.gif brawo_bis.gif
nika*
nastepne w kolejce anulek i okruszek! Wydaje mi sie ze to początek listopadowych dzieciaczków icon_wink.gif
słoneczko82
nika* a osobie nie pomyślałaś ?? 06.gif
nika*
słoneczko - pomyslałam niesmiało icon_redface.gif ale jakos organizm mówi co innego. Wsłuchuje sie w te objawy i jakos ich nie widzę icon_rolleyes.gif poza tym dziewczyny o tydzien przede mna z testowankiem, jak im dobrze pojdzie to i ja moze z rozpędu się załapię 02.gif
słoneczko82
nika* życzę Tobie i innym dziewczyną z całego serduszka brawo_bis.gif
Okruszek ma takie objawy że powinna już za testować icon_smile.gif
okruszek
Megan gratulacje!!!!!!!!!!!!!

i szybciutko nas zarażaj!!

Anulek jak tam? u mnie nadal cisza, no tylko te bolące piersi. dziś 28 dzień. czekam do poniedziałku. zawsze po luteinie dostawałam @ na drugi dzień lub dwa dni po... a dziś trzeci dzień, no zobaczymy może po clo jest jeszcze inaczej.....


trzymam kciuki za Anek
słoneczko82
Anulek,Okruszek to już trzymamy mocno &&&&&&&&& za poniedziałkowe testowanie ...chyba że wcześniej to wykonacie icon_smile.gif
Pozdrawiam
Nerpa
Megan Ogromne gratulację!!!!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Sisia się ucieszy, że do niej dołączysz!!!!

Nika Dzięki za info o testach

Klaudia Guza Mnie zaraź, mnie!!!!!!!!!!

Co do mieszkanek to ja mam duże mieszkanie (75 m – 3 pokoje), które odziedziczyłam po mojej mamie. W centrum Wrocławia. Na razie wynajmuję jeden pokój, ale jak tylko będzie dzidziuś to myślę, że dodatkowy pokój się bardzo przyda.. A tak swoją droga to mieszkanie wymaga remontu i strasznie miałabym na to ochotę, tylko z kaską na razie krucho.... A tak w ogóle to u nas we Wrocku ceny mieszkań są naprawdę wysokie..... Za 150 tys. to pewnie tylko kawalerkę by się dało dostać....

Rencia przytul.gif

okruszek, anulek, nika nadal trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& tam już sisia i megan czekają!!!!!!!!! Anulek, Nika Jak sie dziś czujecie dziewczyny??

Madziara Co u Ciebie? Jak przygotowania??
nika*
rencia - nie ma sprawy. mozna kupic te testy na all ale trzeba miec w szafce jeden porzadny tez zeby ewentualnie potwierdzic wynik. Ja sie nie czuję ciążowo. W zaszdzie tylko czasem mnie jajnik poboli troszke. Troche lewy, troche prawy. Piersi nic nie powiekszone, podbrzusze nie boli, sluzu mało...poki co czekam cierpliwie więc bo nic nie wymyślę icon_wink.gif

okruszek, anulek - dołaczam sie do pytania renci jak tam wasze objawy???

megan - napisz o swoich...czytałam że miałas piersi anbrzmiałe....cos jeszcze?
okruszek
moje objawy to tylko te piersi- maskara- bolą i pieką- stały się takie pełne. no ale może to skutek luteiny i nadchodzącej @.

nika a Ty coś czujesz?
megan25
nika* co do objawów to na razie nic - poza lekkim pobolewaniem podbrzusza ale inaczej niż na @, piersi na razie nie bolą

Nerpa z @ wychodzi mi listopad , ale myślę że będę odwiedzać sisię na październiku icon_smile.gif

słoneczko82 nie wiem czy nie za szybko mnie wpisałaś, ale dziękuję icon_smile.gif

matylda nie wiedziałam że macie taką tradycję icon_sad.gif jutro zrobię test z apteki to wtedy wrzucę fotkę icon_smile.gif

Anulek,Okruszek trzymam za wasze pozytywne testowanie icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ja robiłam testy allegrowe i nie do końca im ufam - robiłam dzień przed @ i dziś i za każdym razem były II ale blade
tak naprawdę uwierzę dopiero jak zobaczę na USG
na razie to do mnie nie dociera - o Laurę się tak długo staraliśmy a teraz tak od razu się udało- niemożliwe
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.