To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
nulek27
niunka Torcik wypasiony brawo_bis.gif
adzia25
Słoneczko spóźnione życzenia urodzinowe STO LAT, STO LAT !!! A przede wszystkim spełnienia wszystkich marzeń, z tym że tego jednego jak najszybciej 02.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
adzia25
Dziewczyny a u nas spadł śnieg jawdrop.gif , a to nie lada wydarzenie, jestem pewna że wszyscy biegają z aparatami aparat.gif M. jak rano jechał do pracy to dzwonił i mówił, że masakra, wszystko stoi, autobusy nie jeżdżą, wszyscy w rowach, albo w poprzek ulicy. Tu nawet nie ma opon zimowych, tzn są ale na zamówienie, bo normalnie to nie potrzebne 37.gif
Póki co super, ale mam nadzieję, że za 2 tyg trochę choć na chwilę zima odpuści, bo my musimy dojechać do Polski i na pewno zabierzemy nasze opony zimowe 37.gif tym bardziej, że chcemy pojechać w styczniu na narty, więc w góry na pewno też będą nam potrzebne. Mam tu znajomą z Australii i ona pierwszy raz widzi śnieg, wyobraźcie sobie tę radość icon20.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
kasiaaa82
Słoneczko przesyłam Tobie najgorętsze życzenia, choć spóźnione,
oby spełniło się wszystko o czym marzysz
przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
komunikacja
Słoneczko ja również ciut spóźnione ale szczere życzenia przesyłam.
I od mojego synusia co to nie chce wyjść z brzuszka icon_smile.gif moc fluidków.
Od nas spełnienia tego najwiekszego pragnienia-dzieciątka zdrowego i ślicznego..


A reszcie dziewczyn tez fluidki....dzisiaj jade na KTG,zobaczymy czy coś się rusza bo jak na razie nic mi nie podpowiada....pewnie przenosze maluszka.
butek
cześć kobitki ale nas zasypało ///
słoneczko82
dziękować jeszcze raz:)
kasiu, LillAnn1 łapię i ....

Jeśli chodzi o mnie to tym razem cykl stracony icon_sad.gif pęcherzyk jest już za duży a endo zaledwie 4,5mm 41.gif
słoneczko82
A co z Paulą444 czy ktoś wie ???
Madziara.
Ja tylko na chwileczkę, jestem tak zmęczona po pracy. Nie wiem co się dzieje ostatnio bardzo dużo pracy nawet przy końcu tygodnia gdzie powinien być luz.

Mój Mareczek się dzisiaj załamał bo 10-go mają występować dla rodziców a jego nie będzie w przedszkolu icon_sad.gif

słoneczko82 a jak tam sytuacja ze śniegiem w Poznaniu, jakie są drogi?? wybieram się do kontroli 10-go. Troszkę się cykam bo u nas tragedia drogi, ciągle jakiś tir w poprzek na drodze staje, drogi zasypane, ciągle zaspy się tworzą.
słoneczko82
To dokładnie tak jak u nas.drogi masakra nic nie odśnieżone
Madziara.
Kurka, ciekawe ile będę jechać do Poznania i czy uda się na czas dojechać. Troszkę to ryzykowne, ale tak się wykłócałam o termin, że nie mogę go przełożyć. Choć pani mówiła, że gdybym z powodu śniegu miała zrezygnować to żebym uprzedziła, a ja wtedy jej powiedziałam, że żadne śniegi nie staną mi na drodze icon_neutral.gif
agulek8
czesc Laseczki
przesyłam śniegowe buziaki...
u nas też tragedia na drogach....o dojeździe do/z pracy to nawet szkoda słow...
a w pracy przy grzejniku włączonym na maxa mam 13-15'...
rece mam tak zmarźnięte że ledwo długopis trzymam icon_neutral.gif
Agga
Sms od Oli81: Mój syn Przemysław przyszedł na świat o 11:06,3770g i 57 cm.Jestem w nim zakochana.

słoneczko82
Gratuluję Olu dużo szczęścia icon_smile.gif icon_lol.gif
captain.jmw
Miłe Staraczki,
podczytuję Was. Każdej z Was życzę wytrwałości, spełnienia marzeń i dużo, dużo siły.
Jesteście bardzo, bardzo dzielne Dziewczyny i naprawdę mam nadzieję, że każdej z Was już wkrótce będzie dane cieszyć się z dwóch kreseczek.
Trzymajcie się, powodzenia icon_smile.gif
kasiaaaaa
A gdzie jest Arbus?
iwona987
witam i ja wszystkie cały czas na bieżąco czytam choć wcale się nie odzywam
Słoneczko poproszę o aktualizację @ 3.12 tabletki M się kończą więc czas umawiać wizytę kontrolną.....
słoneczko82
Aktualizację naniesione zostały
Dziewczyny wiecie co z paula444 i Arbus ??
Arbus
Jestem Dziewczynki icon_smile.gif
Do świąt mam szaleństwo w pracy, już na komputer patrzeć nie mogę, a muszę. Przeczytałam, co u Was, a co u mnie już piszę.
Kilka razy u Dr Magika zawitałam, polip się zasiedział, zatem trzeba go wyprosić w styczniu 32.gif D.up.ek jeden!
Co do pęcherzyka to był, niemały, endo ładne, pękł bez pregnylowych nacisków i przed świętami czeka nas testowanko i kolejne u Doktora odwiedziny. Poczciwy Chłop zapisał wizytę na 31 dc, gdzie moje cykle od 24-27 dni liczą i mówi mi, że kciuki trzyma i że do zobaczenia już w ciąży. Ach...
Dwa wyjazdy mam odwołane więc będę próbować oszczędzanko uskuteczniać.

Mr Arbus mówił mi, że wielokrotności piątki zawsze były dla niego szczęśliwe, soł na 2010 jeszcze liczy, no nie powiem, żebym ja nie. Testy na allegro zamówiłam sztuk 30, słownie trzydzieści, ale wróciły z powrotem do adresata, bo na kopercie dwa imiona były, moje i Mr Arbusa, a ponoć jedno być tylko może, LISTONOSZ SRISTONOSZ SŁUŻBISTA SRISTA! I te na ostatnią chwilę wyjazdy odwołane. Może to znaki jakieś? 43.gif
Marzenia powodują osłabienie trzeźwości myślenia, muszę o tym pamiętać, ot co!

Tyle u mnie. Zaciskam kciuki za gwiazdkowe wymarzone prezenty-a jakie, to Mikołaj dobrze wie jakie i może mimo śniegu jakieś ciepło upierzone bociany nam wyśle? 03.gif

Ach, Słoneczko, ze szwankującym zapłonem, ale serdeczne życzenia przytul.gif A czego Ci życzę, to nawet ww Mikołaj wie icon_wink.gif
alona24
no dziewuszki oby nam Mikołaj wysłał te bociany...oby...
choć ja w tym cyklu nawet się nie łudzę, że coś z tego będzie bo przytulanki były tylko w 6,7 i 8 dc a więc pewnikiem nici z testowanka icon_wink.gif ale co tam...następny cykl mój icon_wink.gif w sumie ktoś na forum musi zostać coby miał się kto starać...niech Wam będzie i będę to ja a Wy wszsytkie sio na ciężaróweczki ...no sio;)
matylda315
Olu serdeczne gratulacje !!!! Przemusiu witaj po tej stronie brzucha !!! .... jeju Ola jak to szybko zleciało - opiero co oglądałyśmy Twoje IIkrechy a tu już Smerfuś na świecie . Dużo zdrówko i radości dla Was wszystkich brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif



Arbus a Twoje posty uwielbiam w ciągu dalszym i zagorzałą fanką jestem ! buziaki !
kasiaaaaa
CYTAT(matylda315 @ Sat, 04 Dec 2010 - 08:15) *
Arbus a Twoje posty uwielbiam w ciągu dalszym i zagorzałą fanką jestem ! buziaki !

To jesteśmy już dwie, więc fanklub Arbusa śmiało możemy zakładać. 03.gif

Arbus cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku, humor widzę wyśmienity, a i nadzieje na dwie kreski są... A kiedy dokładnie testujesz? Co bym wiedziała, kiedy kciuka z pięści nie wypuszczać.
Madziara.
Ola81 Ogromne gratulacje a tam myślałam właśnie o was nim weszłam na forum, a tu niespodzianka icon_smile.gif
słoneczko82
Arbus dziękuję brawo_bis.gif
Madziara.
Ale tu cichutko się zrobiło icon_sad.gif
A ja dzisiaj rano mierzę tempkę i myślę zwariował termometr 37,44 w życiu tak wysokiej nie miałam. Zmierzyłam temperaturę ciała i ok 36,7 więc z termometrem jest dobrze. Już pomyślałam, że może fasolina to wróży ale niestey wszystko jasne. Dopadło mnie chyba grypsko bo wszystko mnie boli mięśnie głowa gardło i choć nie mam gorączki to pewnie te tempka wynika z przeziębienia icon_sad.gif
słoneczko82
cześć u mnie w pracy już prawie wszyscy chorzy.... Mnie już boli gardło głowa,mięśnie jakaś masakra temp jeszcze nie mam ale to kwestia czasu....
Ola81
Dziękuję Wam bardzo dziewczynki za gratulację!!!
Justyś3107
hej moje kochane staraczki !!!!!!! 03.gif

Ja jutro mam kontrolną wizytę, mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Mdłości mnie trochę dopadły i senność straszna, z czego się bardzo cieszę
chyba jako jedyna cieszę się z nudności, normalnie masochistka jestem

pozdrawiam i całuję mikołajkowo z_choinka.gif
Arbus
Madziara. jak się czujesz? Bo mojej serdecznej funfelce obie ciąże przeziębieniowe objawy ciążę zwiastowały. Zatem mocno zaciskam piąstaki!!!! A nuż, a nuż, a czemu nie?

Ja jak szalona łykam rutinoscorbin i cerutin, żeby się nie dać, oby się udało obejść przeziębienie bo już nie raz miało zamiar mnie dopaść. No i herbatka z miodem i cytryną codziennie icon_smile.gif

Justyś
, bahahaha, i ja na bank będę się cieszyć z mdłości, jak takowe będą przy wyśnionej ciąży icon_smile.gif
KlaudiaGuza
To i ja się melduję na staraczkach icon_smile.gif co prawda dopiero zaczynamy starania, ale mam nadzieję że nie potrwa to długo icon_wink.gif Poprzednim razem zajęło nam to pół roku, także spokojnie... mamy czas! icon_smile.gif
wiktore
Klaudia trzymam za was kciuki i powodzenia kochani!!! uwijajcie się szybciutko co by Julcia miała rodzeństwo! Ale super..
Zuzka80
Klaudia w nas też masz kibiców! 06.gif

Pozostałym staraczakom też życzymy szybkiego zafasolkowania!
Choco.
Zajrzałam tu, bo zobaczyłam, że ostatni post napisała Zuzka a tu taka niespodzianka icon_smile.gif Klaudia- trzymam kciuki z całych sił!!!
adzia25
Witajcie dziewczynki icon_biggrin.gif

Madziara. już trzymam kciuki && moja ciocia też kiedyś była "chora" jak poszła do internisty to powiedział, że to faktycznie taka "choroba" ale na 9 miesięcy 06.gif oby u Ciebie i tak było
Arbus kciuki już odpalone
KlaudiaGuza za szybkie zafasolkowanie &&

A u nas już po śniegu, trzymał się cały dzień 23.gif a teraz już 15 st, ale nie narzekam 11.gif za dobre 1,5 tyg będziemy w PL i nacieszę się zimą 06.gif
W sobotę byliśmy u znajomej na urodzinkach, byli ludzie z całego świata, każdy przygotowywał coś tradycyjnego do jedzenia ze swojego kraju, mnie przypadł deser (zrobiłam tort dla solenizantki i sernik, bo miałam jeszcze zamrożony twaróg- tu niestety nie ma 13.gif ) po spróbowaniu wszystkiego po trochu, dla mnie impreza skończyła się już po północy 37.gif , pędziliśmy do domu, ja biegiem do łazienki 450[1].gif , ale już jest dobrze.
Temperatura u mnie szalała, ale jakieś przeziębienie próbowało mnie dopaść- dałam radę, dużo witamin i herbata z cytryną i miodem pomogły 02.gif Co do starań, to jakoś bez entuzjazmu, myślę, że trzeba najpierw jakiegoś dobrego gina i regulacji moich cykli i mam nadzieję, że zacznie się to dziać od 10- tego stycznia i nowa gin okaże się być "fachowa" blagam.gif
Justyś3107
witam staraczki

Moje kochane przesyłam moc fluidków od mojej dzieciny
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Dzieciątko rośnie jak na drożdżach ma już 9 tygodni i mierzy 2,3 cm
życzę wam kochane rychłego zafasolkowania i trzymamy za was kciuki mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&
Madziara.
Justyś cieszę się, że wszystko fajnie u was oby tak dalej, a jak i objawy Ciebie cieszą to niech ich więcej będzie icon_biggrin.gif

KlaudiaGuza witam i życzę szybkiego zafasolkowania &&

Ja dziewczyny w pierwszej ciąży też zachorowałam na grypę, dostałam antybiotyk a po 3 dniach zobaczyłam II kreseczki, ale tym razem to chyba coś innego. Na nocce prawie głos straciłam, teraz czuję jakbym miała zgagę tak piecze mnie gardło i chwilami w nim drapie. Rano jeszcze również głowa mnie bolała gdy oczami na boki przesuwałam.

Ja w ogóle z tech moich staranek robię tajemnice, tylko garstka osób wie, nawet mamie się nie przyznawałam, dzisiaj tak na nocce rozmawiałyśmy z kumpelą o wszystkim i niczym i w końcu przyznałam się jej że już 10 cykli staramy się bezskutecznie o dzidzię i że w sumie jeszcze tylko do stycznia dajemy sobie czas a później pasujemy z tym całym leczeniem itp A on mi powiedziała, że być może jak właśnie spasujemy, zajmiemy się czymś innym to się uda. Może coś w tym jest bo naprawdę wiele razy słyszałam o takich przypadkach.
W ogóle ostatnio się troszkę boję, nie przerywamy staranek, ale nie wiem co to będzie u nas z pracą. Teraz w grudniu ma być przetarg na budynek w którym pracujemy i nie wiadomo co to będzie dalej, a nie chwiałabym być bezrobotną ciężarną.

Kwas foliowy wzięłam
KlaudiaGuza
Dzięki Kochane Koleżanki, bardzo jestem podekscytowana 03.gif ale staram się o tym nie myśleć zbyt często 02.gif

Madziara Jakby się udało zajść to przynajmniej nie mogą Cię zwolnić w ciąży i będziesz dostawała kasę aż do końca macierzyńskiego o ile się nie mylę.
Mi
Klaudia icon_smile.gif i ja zaciskam kciuki!
Teraz wyszło na jaw, kto podczytuje wątek icon_wink.gif
Obecne starające prosimy o wyrozumiałość, wątek podczytujemy z sentymentu, bo brałyśmy czynny udział w jego I i II części icon_smile.gif
Madziara.
Witam

klaudia wiem że ciężarna jest chroniona, ale jeśli firma, ogłosi upadek lub likwidację to chyba wtedy ciężarna traci wszystkie świadczenia?

Chciałam dzisiaj zatestowac mimo iż to 27 dc a cykle mam 31 dniowe, ale odpuściłam sobie bo tempka spadła. Zauważyłam, że jak nie brałam dupka to tempka utrzymywała się wysoko aż do samego @. Dopiero w dniu @ spadała, a przy dupku spada stopniowo na kilka dni przed @.
Wygląda na to, że chyba ten cykl będzie krótszy o jakieś 2 dni, ale i dobrze jeśli teraz się nie udało to niech zaczyna się kolejny cykl żeby można się znów starać, tylko wizytę będę musiała najwyżej przesunąć.
słoneczko82
Witajcie!!!
KlaudiaGuza witaj i nie zasiedź się tutaj icon_smile.gif Jeśli chcesz to wpiszę Ciebie na pierwszą stronkę.Napisz mi tylko proszę ile się już staracie i kiedy była @ ostatnia
Pozdrawiam
KlaudiaGuza
CYTAT(Madziara. @ Wed, 08 Dec 2010 - 10:25) *
Witam

klaudia wiem że ciężarna jest chroniona, ale jeśli firma, ogłosi upadek lub likwidację to chyba wtedy ciężarna traci wszystkie świadczenia?


Nie, z tego co się orientuję to będzie płacił Ci ZUS do dnia porodu lub do końca macierzyńskiego. Trzeba by się wczytać jak jest teraz w przepisach. Jak chcesz to się dowiem ?


Arbus
Madziara. , a ja trzymam nadal za Ciebie kciuki !

Klaudia, witaj icon_smile.gif
Madziara.
CYTAT(KlaudiaGuza @ Wed, 08 Dec 2010 - 22:42) *
Nie, z tego co się orientuję to będzie płacił Ci ZUS do dnia porodu lub do końca macierzyńskiego. Trzeba by się wczytać jak jest teraz w przepisach. Jak chcesz to się dowiem ?


Jeśli masz ochotę i możliwość byłabym wdzięczna i spokojniejsza w swoich starankach.

Miłego dnia dziewczyny, ja idę odsypiać nocunię.
nulek27
Hejka dziewczyny , ja się męczę od trzech dni z jakąś niestrawnością albo wrzody czy nerwy , pali mnie jakbym miała ogień w środku aż czasem wymiotuję samym jakimś kwasem ,tragedia .Jem ranigast ,kawę zamieniłam na herbatę rumiankową do tego krople żołądkowe i nic ,męczę się dalej .Chyba się starzeje 29.gif
słoneczko82
Nulek27 ja bym się wybrała na Twoim miejscu do lekarza,moja siostra była w podobnej sytuacji....
KlaudiaGuza już Ciebie wpisałam na pierwszą stronkę icon_smile.gif
A u mnie gorączka, ból gardła, zatoki cała jestem osłabiona, w ogóle od kilku dni męczy mnie zgaga i mam biegunkęicon_sad.gif chyba jakiś wirus złapałam
nulek27
Eeeee nie lubię od razu do lekarza a po za tym i tak wiem co mi przepiszę ,panzol ,nolpaza ,ortanol albo coś w ten deseń ,to sama sobie wezmę 06.gif
słoneczko82
Nulek jak uważasz

Zapomniałam dodać że jeszcze brzuszek z przerwami mnie boli...Ciekawe gdzie ja się tak zaprawiałam

Pozdrawiam
alona24
Klaudia witaj!!!tylko się nie zasiedź!!!
Madziara &&&&
Słoneczko, a który Ty masz dzień cyklu??? no bo wiesz... 43.gif 43.gif
a ja gdyby nie to, że w tym cyklu tak mało sie staraliśmy byłabym niemal pewna, że zafasolkowałam...niedobrze mi...a w nocy zrobiłam coś istnie szalonego!wypiłam wodę z ogórków...no ale cóż czekam grzecznie na jutrzejszą @ a brzuch boli,że hoho
wczoraj byłam u szwagierki w szpitalu, urodziła śliczną 3,6 kg dziewuszkę...wzięłam ją na ręcę i zatęskniłam za takim maluszkiem...też bym chciała takiego mieć...choć przecież rodziłam niunię w lipcu a zatem niedawno...ahhhh ten instynkt ...głupia jestem co nie???
Madziara.
alona24 a może jednak 43.gif

nulek27 ja mam podobne podejście, do lekarza. Jak pomyślę że mam teraz jeszcze siedzieć 3 godz jak nie więcej uu lekarza to mi się odechciewa a już 5 dzień gardło boli icon_sad.gif Poszłam wczoraj do apteki z nadzieją że dostanę coś dobrego, ale jak wymieniłam pani to co już brałam stwierdziła, że w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak wizyta u lekarza 29.gif

No to widzę że wątek zainfekowany, zresztą jak wszędzie gdzie nie spojrzeć tam ktoś zakatarzony z chrypką.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.