To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
kasiaaa82
Patrycja trzymam kciuki za Twoją Kruszynę &&&&&&&

milutka
Patrycja trzymam z całych sił kciuki &&&& musi być dobrze, innej opcji nie ma i już przytul.gif
Becik
Witam jestem nowa na waszym wątku ale mam pytanko do was, jak mam obliczyc owulaje jak mam nieregularny okres?Ostatnio cykl trwał 35 dni 29.gif przed ostatni 29 dni 43.gif 5-tego maja miałam okres a 16 i 22 "postaralismy sie" ale juz nie wiem czy sa szanse,jak myslicie ?
aajka
Sloneczko, mocno trzymam kciuki za Was &&
Tośka
CYTAT(Becik @ Wed, 01 Jun 2011 - 07:12) *
Witam jestem nowa na waszym wątku ale mam pytanko do was, jak mam obliczyc owulaje jak mam nieregularny okres?Ostatnio cykl trwał 35 dni 29.gif przed ostatni 29 dni 43.gif 5-tego maja miałam okres a 16 i 22 "postaralismy sie" ale juz nie wiem czy sa szanse,jak myslicie ?



Szanse są zawsze icon_smile.gif Radzę ciutkę cierpliwości, ja też miałam nieregularne cykle i wtedy kiedy nie powinnam zaszła w ciążę. Czego i Tobie życzę.


Słoneczko, wirtualnie wspieram przytul.gif
Justyś3107
słoneczko będę się o was modlić &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Madziara.
słoneczko ciepłe myśli mocne &&& będzie dobrze przytul.gif
słoneczko82
Becik jak masz takie nie regularne miesiączki powinnaś trafić do lekarza niech sprawdzi dlaczego tak się dzieję może spróbujesz aby ginekolog obliczył ci dni płodne.Po prostu byś musiała iść na ocenę owulacji.
Jęli chcesz do nas dołączyć to wpisz ile się staracie i kiedy była ostatnia @



Dziękuję matylda za przekazanie informacji

Tak dziewczyny wylądowałam na izbie z plamieniami brunatnymi strasznie się zdenerwowałam trafiłam do szpitala zapłakana.
Doktor mnie zbadał i zrobił USG moja kruszynka ma 5tyg nie było żadnego krwiaka więc wysłali mnie do domku...
Nic dr w lekach mi nie zmienił tylko kazał leżeć płasko mogę wstawać tylko do toalety....
Wizytę mam bez zmian 09.06 w tedy wszystko się wyjaśni ....
Mam nadzieję że będzie dobrze Proszę jeszcze o kciuki do wizyty


Ps. nie będę tutaj tak często jak dotychczas więc proszę o prośby i aktualizacje wysyłać na PW
truska
słoneczko to leż jak najwięcej i wszystko będzie ok
Becik
Słoneczko , słuchaj lekarza leż i wypoczywaj! Ważne że z fasolinką wszystko ok !




My się krótko staramy bo drugi miesiąc, ostatni okres miałam 5- tego

Wczoraj troche się zdenerwowałam , i zaczoł mnie boleć brzuch a raczej podbrzusze na początku tylko przy gwałtownym wstataniu , a pózniej cały czas i silniej jak na okres ale okresu nie ma i nie ma, piersi mnie bolą , ale to równie dobrze może być objaw zbliżającej się @ ech.... jak szybko sobie można wmówić ciążę 29.gif
słoneczko82
Becik więc wpisuję Ciebie na pierwszą stronkę icon_smile.gif

05.05 to nie powinnaś dostać już @
Dziś masz 30dc więc chyba już możesz testować
słoneczko82
Bardzo proszę dziewczyny o aktualizację :

Anulek81 czekamy może jednak &&&
agulek 8
Evita7 Wyjaśnione
zuza1313
przytul.gif
Becik
Dziękuję za wpisanie mnie 06.gif skoro tak myślisz to kupię dziś test , i chyba lepiej jutro rano zrobić nie ?
słoneczko82
dokładnie tak
matylda315
Beciku jak ma wyjść pozytywny to i dzisiaj wyjdzie 06.gif Trzymam kciuki i życzę Ci ,żeby tak się stało &&&&&&&&&&

A najlepiej to iść na betę 43.gif
zuza1313
Słoneczko, właśnie przeczytałam o Twoich plamieniach, trzymam mocno kciuki i wierzę ,ze będzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&& przytul.gif powinnaś sie jak najwięcej teraz relaksować.

Becik, witaj na wątku i życzę krótkiego pobytu icon_smile.gif

Lillian - dziękuje za trzymanie kciuków icon_smile.gif

Słoneczko, ja niestety 27 maja dostałam @ icon_sad.gif


W ogóle jestem zła, bo akurat w 1-3 dc miałam iść na badania hormonów, a zostałam wysłana w delegację i nie mogłam zrobić badania, więc cały miesiąc mam do tyłu icon_sad.gif
Anulek81
Słoneczko najważniejsze, że z maleństwem wszystko ok, więc teraz pozostaje Ci odpoczywać.

Becik witaj! Zatestować pewnie już możesz, ale najpewniej zrobić betę icon_smile.gif

Aktualizacji nie podaję, bo nie mam jeszcze @. Od 4 tygodni biorę Bromergon na zbicie prolaktyny i niestety rozregulowało mi się wszystko. Zrobiłam betę, ale wynik ujemny, więc czekam na @, która spóźnia się już tydzień. Jak się nie pojawi, to czekam mnie wizyta u gin i pewnie wywoływanie @. Nie mam pomysłu, dlaczego tak się podziało.

Pozdrawiam icon_smile.gif
Becik
Ech , kupiłam test i zrobiłam i wiecie co?






















DWIE KRESKI 06.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Termin na suwaczku narazie sama wyliczyłam impreza.gif brawo_bis.gif impreza.gif

Dzięki za wasze dobre słowa i życzenia krótkiego pobytu tutaj icon_mrgreen.gif Ale chyba mogę się czasem odezwać 08.gif ?

evita7
CYTAT(słoneczko82 @ Fri, 27 May 2011 - 14:01) *
Ja nic nie wiem a co??


Chyba jednak coś wiedziałaś Słoneczko icon_smile.gif



Mam termin na 29.01.2012 ale do lekarza idę 8.06.2011 czyli dzień przed Tobą icon_smile.gif
evita7
Becik super!!! GRATULACJE!!! Dziewczyny, która następna? Dołączajcie do Nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Becik
Evita GRATULACJE!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Widzę że Tobie też się 3 potomek szykuje -bravooo 08.gif

słoneczko82
Becik poprosimy o zdjęcie

Becik,Evita Wielkie gratulacje i spokojnych 9 miesięcy
słoneczko82
Aktualizację naniosłam
Dziewczyny które nawiedziła bardzo mi przykro uda się następnym razem przytul.gif
Evita tobie wychodzi termin na 26.01.2012
Becik Twój termin jest na 08.02.2012
Oczywiście zostało to wyliczone z kalkulatora więc to może ulec zmianie

Dziewczyny do boju ten wynik zawsze można poprawić zobaczcie mamy 84str. a już 11 ciąż !!!! Niech będzie jeszcze lepszy wynik blagam.gif
Pozdrawiam
truska
Becik, evita7 Wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
evita7
CYTAT(Becik @ Fri, 03 Jun 2011 - 22:36) *
Evita GRATULACJE!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Widzę że Tobie też się 3 potomek szykuje -bravooo 08.gif


Najbardziej planowany icon_smile.gif
słoneczko82
06.gif
Kiedy suwaczek ??
matylda315
Gratuluję zafasolkowanym brawo_bis.gif spokojnych i nudnych 9 miesięcy !!!!
Becik
CYTAT(evita7 @ Sat, 04 Jun 2011 - 08:41) *
Najbardziej planowany icon_smile.gif



U nas wszystkie były planowane , co prawda druga nie tak szybko ale nie załowałam 06.gif Ale ta moze faktycznie najbardziej , bo teraz powiedziałam mezowi teraz albo pozniej juz nie chce i popatrz
cie jak sie postarał 04.gif




Słoneczko - a czyje zdjęcie?
truska
Becik suwaczek ciążowy 06.gif
Becik
CYTAT(truska @ Sat, 04 Jun 2011 - 09:02) *
Becik suwaczek ciążowy 06.gif

Nio mam ten 3-ci , nie widać go?


truska
CYTAT(Becik @ Sat, 04 Jun 2011 - 09:17) *
Nio mam ten 3-ci , nie widać go?

A faktycznie widać 37.gif
Becik
CYTAT(truska @ Sat, 04 Jun 2011 - 09:18) *
A faktycznie widać 37.gif


Ja myślałam że naprawde zle go "zamontowałam" 04.gif


A teraz jeszcze inny sobie zrobiłam 06.gif tylko nie wiem czemu tamten mi pokazywał 4- ty tydzien aa ten pokazuje 5 tyg i 4 dni??? 29.gif
truska
Becik W takim razie jak masz termin na luty to może załozyć nowy wątek na "ciążach i porodach " 03.gif
Becik
No nie wiem , nie chciałabym pozniej tego zaniedbać z braku czasu, teraz mamy wolne ale tak normalnie cały dzień zajęty 43.gif Może się znajdzie jakaś odważna lutówka 06.gif 04.gif
Madziara.
Witajcie, ale tu ruszył wątek i jak pozytywnie.

Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych

matylda315
Becik czekamy na zdjęcie testu 08.gif taka tradycja 06.gif
słoneczko82
Becik prosimy o zdjęcie testu ciążowego to nasza tradycja icon_smile.gif
Ale dziewczyny odważne ja nie mam tyle odwagi aby zdobić sobie suwaczek
Becik
OTO FOTO !!! 06.gif URL=https://imageshack.us/photo/my-images/806/testwx.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us Wczoraj ta druga kreseczka była szersza, kolor miała taki słaby ale była szersza , tak myślę że to dlatego ze przed datą spodziewaniej miesiączki i wieczorem , a wy co myślicie???
słoneczko82
Nie wiem może tak być pierwszy raz widzę taki teścik....
Mój został bez zmian od zrobienia ale każdy test jest inny
Najważniejsze że jest druga kreska 06.gif
Becik
No w sumie ja mam w domu dwa pamiątkowe i żaden się nie zmienia , jeden od 5-ciu a drugi od 3 lat 29.gif Ale okresu nie mam 04.gif
iwona987
becik i evita serdeczne gratulacje !!!!
Co za przełom oby tak dalej i więcej nas było przesyłam fluidki ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
słoneczko82
Trzeba przyznać że ta odsłona jest bardzo owocna 06.gif

Becik
w ciąży jesteś nie ważne jaka jest kreska grunt że ona jest icon_smile.gif
słoneczko82
Dziewczyny trzymamy &&&&&&&&& za Milutkę jutro ma laparoskopie
milutka
CYTAT(słoneczko82 @ Sun, 05 Jun 2011 - 10:26) *
Dziewczyny trzymamy &&&&&&&&& za Milutkę jutro ma laparoskopie



Dziękuję Patrycja icon_smile.gif

Jutro przyjęcie do szpitala a we wtorek laparoskopia icon_wink.gif


Gratuluję dziewczyną ciąż, ciągnijcie nas za sobą 06.gif
słoneczko82
Z pewnością jeszcze ktoś do nas dołączy icon_smile.gif
Może właśnie Ty
Fiefiora
Milutka trzymam mocno!
Becik
CYTAT(milutka @ Sun, 05 Jun 2011 - 19:39) *
Dziękuję Patrycja icon_smile.gif

Jutro przyjęcie do szpitala a we wtorek laparoskopia icon_wink.gif


Gratuluję dziewczyną ciąż, ciągnijcie nas za sobą 06.gif
Milutka trzymam się za rękę i ciągnę a w drugiej mam zaciśnięty kciuk !!! 02.gif
Aylin
trzymam: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
słoneczko82
Trzymamy bardzo mocno &&&&&&&&&
evita7
Milutka trzymamy moooooooocno kciuki i ciągniemy Cię za sobą icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.