To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
evita7
Rencia Nika ma rację, muszą być dwie mocne kreski i wtedy w ciągu 24-48h wystąpi owulacja.

Madziara współczuję Ci bardzo tych stresów!!! A jeśli chodzi o dietę to mogę Ci jedną baaardzo skuteczną polecić - dietę Dukana (Proteinowa/Białkowa). Ona składa się z kilku etapów a w pierwszym (5 dni-faza uderzeniowa) możesz schudnąć średnio 2-5 kg. Wszystko zależy od organizmu. Stosowałam tą dietę i schudłam sporo... a co najważniejsze nie ma efektu jojo. Tylko musisz pamiętać o piciu wody bo to baaardzo ważne, żeby sobie nie zaszkodzić. Jedzenie dużej ilości białek obciąża nerki dlatego trzeba dużo pić.

Agulek wracaj szybko do zdrówka!!!
nika*
rencia - wzrasta ci poziom hormonu bo kreseczka z dnia na dzien ciemniejsza ale test nadal negatywny. Za 2 dni powinnas juz miec test pozytwny. w kazdym razie wszystko jest na razie w porzadku, niczym sie nie martw, owu sie zbliża icon_biggrin.gif
słoneczko82
madziara napisz mi proszę ile mierzysz i ile warzysz ja mam suknie na sprzedaż icon_smile.gif
agulek dziękuje za odpowiedz
Nerpa
Moja koleżanka naprawde dużo schudła na diecie proteinowej. Ale to chyba nie najlepsza dieta dla staraczek, bo jednak takie białkowe odżywianie nie jest nazdrowsze....
Co do testów to ja też chciałabym kupić takie w następnym cyklu. Jakie polecacie?
Nerpa
Madziara Rozumiem Cię, że nie chcesz dużo kasy na ślub wydawać. Ja też bym tak zrobiła. Więc jak sobie po cichu w głowie coś planuje to raczej niskobudżetowo. A poza sukienką wszystko już masz zaplanowane?
Byłaś u gina? CO powiedział?

Agulek Zdrowia życzę!!

Rencia I jak test?
rencia831
nerpa testowa kreska wyszła bledsza od tej kontrolnej czyli zgodnie z instrukcja test negatywny ale przytulanki i tak były 06.gif i zapowiedziałam małżonkowi ze ma byc zwarty i gotowy przez najblizsze cztery dni i zapowiedział ze stanie na wysokości zadania, testuje co dziennie o 19stej ostatnio w sumie często sa przytulanki ale takie zupełnie spontaniczne ja jak odstawiłam tabsy to chyba libido mam na maxa.
Nerpa
rencia Zazdoszcze spręża przytulankowego icon_redface.gif 08.gif
nika*
nerpa - a jak u was relacje? pogadaliscie? są sznase w tynm cyklu na powodzenie?

rencia - moj maz tez juz wyszkolony, pyta sam kiedy bedą teraz staranka zeby byc zwartym i gotowym icon_wink.gif
Nerpa
nika W sumie o przytulankach więcej nie gadaliśmy, ale wydaje mi się, że ogólnie nasze relacje są dużo lepsze. A K. twierdzi, że właśnie takie całościowe poprawienie relacji mu pomaga. W sobotę to on mnie zaczepial, ale ja bylam tak zmęczona (wycieczka, potem kilka lampek wina u kolezanki) ze padlam 32.gif W tym cyklu w każdym razie to już nic nie będzie bo @ na dniach. K. pojechał do Krakowa wczoraj na szkolenie i żeby skończyć jedno zlecenie, ale w weekend do niego pojadę. 06.gif
nika*
nerpa - cieszę sie że jest poprawa waszych relacji przede wszystkim bo na pewno stres i napiecie nie pomagają w tym procesie icon_wink.gif a jest szansa ze @ nie nadejdzie???
Nerpa
nika No niestety nadejdzie.... pytanie tylko kiedy... mam nadzieję, że nie znów tak szybko, bo mnie to zestresowało. Dziś 24 d.c.
słoneczko82
Deszczowa dziękuję za informację icon_smile.gif
Pozdrawiam
iwona987
madziara ja również popieram twoje podejście do ślubu, nie wystrój jest najważniejszy... Ja kupiłam sukienkę którą znalazłam na allegro pół roku przed ślubem, osobiście <ponad 100 km> pojechałam po nią aby przymierzyć była mi trochę ciasnawa tj nie mieściłam się w nią ale stres który sam przyszedł zrobił swoje i miesiąc przed ślubem pojechał do krawcowej żeby ewentualnie przerobić ale okazało się że sukienka leżała jak szyta na miaręicon_smile.gif) dodam że kosztowała mnie <z kosztem przejazdu> 700 złotych i była taka jak ją sobie wyobrażałam. Do dzisiaj mam ją w szafie i jeśli byłabyś zainteresowana ta napisz meila wyślę do Ciebie zdjęcie:)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich ja zabieram się do pracy dziś 12dc
zuza1313
Słoneczko, czemu tak ostro? nie mogłam wcześniej podać aktualizacji, bo miałam problem z komputerem. Ostatnia @ 01.03.2011
słoneczko82
zuza1313 Dziękuję za odpowiedź dodam że to było już drugie przypomnienie o aktualizację nie uważam żeby było to ostre posunięcie
Pozdrawiam
słoneczko82
iwona987 &&&&&&&&&&&&&&&&&& już zostały odpalone icon_smile.gif
Madziara.
agilek8 fajnie, że się odezwałaś i jesczez raz tym razem tutaj życzę bardzo szybkiego powrotu do zdrówka

rencia dobrze wyczytałaś o tych testach zresztą na testach zazwyczaj są pokazane obrazki i opis pozytywnych, negatywnych i wadliwych testów. U mnie często pojawiają się dwie kreseczki dużo przed owu i tak jak u Ciebie ta druga jest bledsza co świadczy że test negatywny a później już po owu też są dwie kreseczki ale ta druga bledsza, jak test wychodzi pozytywny to obie kreski są grube. Już sprawdzałam testy paskowe, płytkowe, ostatnio nawet strumieniowe.I faktycznie te płytkowe i strumieniowe są dokładniejsze od paskowych.

słoneczko iwona dziękuję za chęci odsprzedania sukienki icon_smile.gif

Nerpa fajnie, że już się dogadujecie, a zaraz odpowiem na pytanie.

Od czego by zacząć... Wczoraj byliśmy kupić już obrączki, za duży wybór i nie mogłam się zdecydować. Na sam koniec spodobały mi się takie z białego i żółtego złota a na damskiej przez środek zdobiły ją cyrkonie. (nie zrobiłam zdjęcia bo tak to bym wkleiła) ale w ostateczności zdecydowaliśmy się na inne.
Jeśli o sukienkę chodzi to najpierw zobaczę tą od świadkowej, gdybym sama jechała to już wczoraj bym z nią podjechała do krawcowej żeby zapytać czy da radę poszerzyć czy jednak mam szukać innej sukienki. Ogólnie mam wszystko rozplanowane chłopaki mają już gotowe garnitury (wczoraj odebraliśmy) gdyby się im w ciągu tych 3 m-cy coś zmieniło to w cenie już mamy ewentualne poprawki. Najbardziej boję się wydatków na jedzenie i całego tego szykowania tuż przed. Do kucharek planujemy zaraz na samym początku kwietnia pojechać. Strojenie już mamy obmówione ewentualnie co do kościoła można by jednak coś zmienić. Z orkiestrą jeszcze nie rozmawialiśmy ale ogólnie pan powiedział że tak najpóźniej z miesiąc przed przyjść obgadać szczegóły jak już będziemy pewni jaka piosenka itd

Byłam wczoraj u starego gina (stary w sensie że chodziłam do niego w czasach licealnych a i też już taki dziadzia z niego). Pobrał mi cytologię, stwierdziła, że jest ładnie i czysto a na stan zapalny przepisał mi krem Gynazol, którego całą zawartości za p[pomocą dołączonego aplikatora miałam sobie na wieczór "podać" icon_redface.gif Wyniki dopiero za miesiąc. Wspomniałam, że rok staramy się o dziecko, teraz zrobiliśmy przerwę z uwagi na koszty leczenia na które w tej chwili nie możemy sobie pozwolić.Zapytał czy robiliśmy badanie nasienia i co za problem jest u mnie więc powiedziałam, że endometrium kiepski i brak śluzu. Więc zaproponował mi wypisanie nie drogiego leku na stymulację i powiedział że ładnie się na nim zachodzi w ciążę że wielu kobietą pomógł. I ogólnie kazał stosować wedle zalecenia i nie stresować się. A i jeszcze powiedział, że rok czasu to jeszcze nie tak długo 21.gif że jestem młoda mam już dziecko więc nie ma co się tak spieszyć i stresować tym 37.gif
Nie wiem czy któraś spotkała się z tym lekiem: Cyclo-Progynowa z opisu wynika, że to lek dla kobiet po menopauzie ale chyba lekarz wie co przepisuje. W sumie jest to lek zawierający dwa hormony estrogen i progestagen. Zaszkodzić chyba nie zaszkodzi tylko znów boję się że moja waga znów na tym ucierpi.
adzia25
Witam icon_biggrin.gif
A więc od początku. Chciałabym pogratulować dziewczynom które zobaczyły II. Spokojnej ciąży dziewczyny!
Witam też nowe Staraczki, nie zasiedźcie się tu za długo.
Madziara widzę, że przygotowania ruszają na poważnie, trzymam kciuki za powodzenie przeróbki sukienki &&
nika widzę, że już zaczęliście już staranka, a więc kciuki za owocny cykl &&
Arbus wiem, że na razie "odpoczywasz" myślę o Tobie i mam nadzieję, że wszystko w porządku &&

Jeśli chodzi o mnie:
słoneczko ostatnia @ 2.03- kolejny cykl, dziękuję za aktualizację
Z tym, że my podjęliśmy decyzję, że odpuszczamy sobie, a konkretniej mówiąc zawieszamy starania... chyba na dłużej. Chyba za bardzo się "nakręciłam" i w rezultacie wszystko kręciło się "wokół termometru" do tego moje 50-cio dniowe cykle, ciągnęły się, dawały nadzieję, a ja idiot.gif
Chcę pójść do pracy, choć na parę godz. może jakieś pół etatu, oderwać się.
Powiem Wam, że choć pragnę fasolki, to ulżyło mi. Pogadaliśmy z M. doszliśmy do wniosku, że przegięliśmy (a konkretniej ja 29.gif )W M.mam wielkie oparcie,ON dzielnie znosił moje histerie i odpały 37.gif , ale zaczęło Go to niepokoić i taką decyzję podjęliśmy, chyba nawet po tym jak "ktoś" pomógł mi spojrzeć na to z boku to sama zdecydowałam. Wierzę, że jeszcze będzie nam dane być rodzicami, tylko muszę nabrać choć trochę dystansu. Dlatego nie jest mi żal. Mam jeszcze wcześniej umówioną wizytę u gin (w poniedziałek) i M. badanie nasienia, więc jeszcze to załatwimy, bo przyda się na przyszłość icon_biggrin.gif

Za Wszystkie trzymam mocno kciuki && i życzę Wam dużo siły, nigdy nie za dużo ciążowych paseczków na pierwszej str &&
Będę czasem do Was zaglądać i kibicować dzielnie icon_biggrin.gif
nika*
adzia - trzymam kciuki za poszukiwania pracy&& zagladaj do nas koniecznie, bardzo sie fajnie twoje posty zawsze czyta przytul.gif
Nerpa
Madziara Widzę, że przygotowania pełna parą!!! To na jakie obrączki się zdecydowaliście? Te co opisałaś wydawały sie fajne 06.gif
Co do leku, o którym piszesz to nie mam pojęcia. Może spytaj swojego aktualnego gina. Ale skoro pomógł wielu babkom i jest niedrogi to czemu nie... W sumie co masz do stracenia? Choć obawy o wagę przed ślubem rozumiem.....

adzia25 Myślę, że najważniejsze, żebyś była przekonana do swojej decyzji. Skoro Ci ulżyło to znaczy, że to najlepsza decyzja jaką mogłaś podjąć w danym momencie!!! Życzę Ci szybkiego znalezienia jakiejs fajnej robótki!! I odwiedzaj nas!!

Arbus A jak Twoje samopoczucie?

Słoneczko Jak idzie remont? Przegonił trochę Twoje smutki?

A ja dziś dostałam @. Trochę się martwię, bo to dopiero 25 d.c. Czemu tak wcześnie..... 32.gif

Kupiłam dziś w Rossmanie testy owulacyjne Facelle (chyba). Używał ich ktoś?

megan25
ja tylko na chwilkę wpadłam was poinformować że ciąża jest ale niestety zagrożona, więc w wolnych chwilach potrzymajcie za nas kciuki 32.gif

nika*
megan - trzymam kciuki mocno&&&

nerpa - ja tych rosmanowskich testów owu nie uzywałam ale chyba sie skusze bo wygladały w porzadku icon_wink.gif
sisia1604
CYTAT(megan25 @ Thu, 10 Mar 2011 - 10:17) *
ja tylko na chwilkę wpadłam was poinformować że ciąża jest ale niestety zagrożona, więc w wolnych chwilach potrzymajcie za nas kciuki 32.gif


kochana kciuki mocno zaciśnienie, co sie dzieje ??


Dziewczyny codziennie was podczytuje i przesyłam duzo fluidków od mojej juz 10 tygodniowej kruszynki
Nerpa
megan Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Dołaczam się do sisi - co się dzieje???

sisia Dzięki za fluidki!!!
Justyś3107
hej kochane staraczki

przesyłam moc fluidków od mojej CÓRCI icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif
Justyś3107
dubelek 37.gif
kasiaaaaa
Hej dziewczyny.
Czytam co u Was każdego dnia, myślę o każdej z Was i razem z Wami przeżywam chwile smutku, radości i nadziei. Bardzo mocno trzymam za Was kciuki i wierzę, że los się do Was uśmiechnie...
A tu mały upominek na szczęście, żeby już była wiosna i żeby przyniosła same pozytywne wiadomości: icon_smile.gif
Nerpa
Justyś Dzieki za fluidki!

kasiaaa Dzięki za koniczynkę!!

Mam nadzieję, że sie przydadza w tym cyklu!!!!
Anulek81
Megan kciuki mocno zaciśnięte &&&&& przytul.gif

Madziara rzeczywiście, jeśli lek niedrogi, sprawdzony i polecany przez lekarza, to może warto spróbować. Trzymam kciuki za przygotowania, oby wszystko po kolei udało się załatwić icon_biggrin.gif

Nerpa super, że już jest lepiej między wami. Pomału, a na pewno wszystko się ułoży. Takie cykle miałaś zawsze? Pytałaś się gina, czy pod tym względem jest ok?

Wczoraj skończyłam brać Clo, teraz czekam na owulację. Powinna być 14 icon_wink.gif
Nerpa
Anulek Ja też się cieszę, że jest lepiej. 06.gif 06.gif K. pojechał w poniedziałek do Krakowa na szkolenie, egzamin i dokończyć zlecenie i jadę dziś do niego na weekend.
Co do cykli, to przez kilka dobrych lat bralam tabsy a jak przestałam to najczęściej miałam tak 26-28 dni. Więc to 25 nie jest jakims dużym odstępstwem. Zresztą wcześniej tak się nie skupiałam na liczeniu dni cyklu i przeżywaniu przesunięcia o jeden dzień, więc pewnie jak mi się takie 25-dniowe cykle zdażyły to nie przywiązałam do tego dużej wagi. Więc może nie powinnam się przejmować... W kazdym razie z ginem nie gadałam.
słoneczko82
U mnie beznadzieja....
nawet lekarz nie wierzy w fasolinkę że kiedyś zawita w moim brzuszku...
Pytacie co z mieszkankiem jest i działamy jeśli chodzi o formalności ale wcale mnie nie cieszy
Pozdrawiam
Nerpa
Słoneczko Tak mi przykro przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Miałam nadzieję, że to mieszkanie odwróci choć trochę Twoje myśli i zajmiesz się czymś przyjemniejszym............. 13.gif
Madziara.
adzia25 zaciskam &&& za szybkie znalezienie pracy, a co do decyzji czasami dobrze jest dać pauzę na jakiś czas.

Nerpa ja niestety nie używałam tych testów. Zaciskam &&& za owocne staranka w tym cyklu.

megan25 &&& odpoczywaj dużo i bądź dobrej myśli

sisia1604, Justyś dziękujemy za fluidki

kasiaaa dziękujemy za konieczynkę

Anulek81 &&& za owocne staranka

słoneczko82 przytul.gif ale nie rozumiem jak lekarz może odbierać Ci nadzieję 21.gif

Wczoraj miałam straszny dzień, najpierw dwa nieporozumienia w pracy z czego drugie zakończyło się przyjazdem policji i na nieszczęście władza dotarła po godzinie na sam koniec zmiany przez co wyszłam z pracy pół godziny później i jakby było mało wrażeń to w drodze do domu zabrakło mi paliwa koło cmentarza który jest na uboczy przy lesie 29.gif
Dzisiaj zaraz jadę do dentysty o wizycie której przypomniała mi asystentka (dobrze że dzwonią wcześniej) i przy okazji zajadę z sukienką do krawcowej.
Obrączki na które się zdecydowaliśmy w ostateczności to nie te które tak bardzo mi się podobały ale też są ładne i 600 zł tańsze.

Ogólnie od jakiegoś czasu tzn kilku dni boli mnie podbrzusze takie ciągnięcie w dół, albo boli mnie na przemian raz z prawej raz z lewej strony. Przepisane tabletki mam zamiar brać od następnego cyklu, wyczytałam na jakiejś stronce z opiniami na temat tego leku, że kilku kobietą pomógł w zajściu w ciąże i w tym celu miały go zapisanego, ale jeśli chodzi o wagę to indywidualna sprawa można przytyć ale nie jest to regułą. Na chwilę obecną ważę 65 kg przy wzroście 167 37.gif
Na początku kwietnia powinniśmy powtórzyć u Ł. badanie nasienia i umówić się do kontroli do androloga, ale stoi to wszystko pod wielkim znakiem zapytania bo właśnie w kwietniu będzie tyle spraw do załatwiania że chyba odpuścimy i tutaj 13.gif
KlaudiaGuza
Megan Kciuki mocno zaciśnięte &&

Słoneczko
Ważne żebyście Wy wierzyli, lekarze często się mylą! przytul.gif
Nerpa
Madziara Ale miałaś dzień..... I co smigałaś z karnisterkiem przez cmentarz??? 08.gif I jeszcze dziś dentystka....
A 600 to faktycznie troche jest .
65 kg przy 167 to jest nieźle całkiem - też bym tak chciała..... Ja mam tylko 3 cm więcej za to kilogramów........... o matko.............

Mam nadzieję, że ten nowy lek Wam pomoże!!!

Słoneczko Klaudia ma rację - ważne, żebyście Wy wierzyli !!!!!!!!!
Anulek81
Słoneczko dziewczyny mają rację, nie ma co do końca wierzyć lekarzowi, może byłoby dobrze skonsultować się z innym? W ogóle jak lekarz tak mógł powiedzieć 21.gif Trzymam za Was kciuki &&&&&&&&&& przytul.gif

Nerpa w takim razie życzę udanego weekendu 08.gif 06.gif Jeśli cykle takie miałaś, to pewnie wszystko jest ok icon_biggrin.gif

Madziara rzeczywiście miałaś "niezły" dzień, same stresy. Super, że już macie obrączki (może jakaś fotka? icon_wink.gif ) Trzymam kciuki, aby udało Wam się w kwietniu zrobić jednak te badania i umówić na wizytę u lekarza &&&&&&

W końcu już po pracy i upragniony weekend. Biorę się za sprzątanie, żeby w "te" zbliżające się dni, nie musieć zajmować się np. porządkami 43.gif 08.gif
Madziara.
Ale mam dzisiaj nerwy zupełnie tak jakbym miała dostać @ choć do niego jeszcze minimum 7 dni zostało. Chciałam już wcześniej wkleić zdjęcie ale żaba mi nie działała.


Uploaded with ImageShack.us

A tusukienka którą sobie upatrzyłam
bo niestety ta którą chciałam pożyczyć jest stanowczo za mała. Ale jeśli o tą sukienkę chodzi to tak zastanawiałam się czy Łukasz założy koszule w takim kolorze i już wiem że stanowczo NIE 21.gif
matylda315
CYTAT(Madziara. @ Fri, 11 Mar 2011 - 22:16) *
Ale mam dzisiaj nerwy zupełnie tak jakbym miała dostać @ choć do niego jeszcze minimum 7 dni zostało. Chciałam już wcześniej wkleić zdjęcie ale żaba mi nie działała.


Uploaded with ImageShack.us

A tusukienka którą sobie upatrzyłam
bo niestety ta którą chciałam pożyczyć jest stanowczo za mała. Ale jeśli o tą sukienkę chodzi to tak zastanawiałam się czy Łukasz założy koszule w takim kolorze i już wiem że stanowczo NIE 21.gif


Madziara my mamy identyczne 06.gif od środka jeszcze grawerka z imionami i datą ślubu 06.gif Trafny wybór, aczkolwiek po roku białe satynowane złoto jest już gładkie.
nika*
Czesc dziewczyny. Wczoraj chyba odkryłam powód przez który nam sie moze nie udawać zajść w ciążę 32.gif Od razu mówię, ze głupi lachon ze mnie! 41.gif Juz mówie dlaczego... od dawna uzywamy zeli nawilzających durex i w starankach tez. Wczoraj przeczytałam ze one źle wpływają na plemniki powoduja ich krótszą zywotnosc i zmniejszają ruchliwość i ze nie powinno sie ich uzywac przy staraniach o dziecko wiec dziele sie z Wami tym jak by któras z Was tez uzywała to nie uzywajcie aczkolwiek takiej durnej baby jak ja pewnie ze świecą szukać 37.gif Przeciez wiem od dawna, ze plemniki nie lubia środowiska wodnego i w nim szybko giną! 41.gif
nulek27
Madziara obrączki fajne ale suknia przebija wszystko ,super,bardzo mi się podoba .Jak będziesz mieć ją na sobie to dawaj fote koniecznie !
nika*
madziara - a w jakim kolorze sukienka bo tam jest kilka kolorków pokazanych...
słoneczko82
Madziara sukienka i obrączki śliczniutkie icon_smile.gif
Anulek81
Madziara obrączki i suknia super, tylko jaki kolor sukni wybrałaś?

Nika przynajmniej już wiesz, żeby odstawić żele i ten cykl na pewno nie będzie stracony. Nie martw się na zapas przytul.gif
KlaudiaGuza
Madziara Suknia po prostu piękna, a jaką masz karnację? Szkoda że Twój Łukasz nie chciałby koszuli w takim brudnym różu, ale myślę że biała też będzie do tej sukni pasowała. Co do obrączek to te są bardzo ładne, wcale nie trzeba kupować aż tyle droższych icon_smile.gif Tylko właśnie ten matowy szybko się wyciera. Trzeba starac sie zdejmować do mycia naczyń i sprzątania.
Madziara.
Sukienka oczywiście ta pierwsza liliowa (choć jeszcze nie zmówiłam bo muszę się pomierzyć najpierw), karnacje mam jasną ale przed ślubem z 6 razy pójdę do solarium i będzie git, a gdybym jednak zaszła w ciążę w najbliższych 2 miesiącach to słyszałam że jest solarium natryskowe które nie szkodzi na ciążę icon_smile.gif
A obrączki tak myślałam że się zetrą i nawet pani potwierdziła, ale mylę że i gładkie powinny dobrze wyglądać.

nika ja czasami też stosowałam żele i myślałam że te bardziej naturalne na wodzie nie powinny mięć wpływu nawet ostatnio pani w aptece pytałam i nie wyprowadziła mnie z błędu
nika*
madziara - uff dobrze ze nie biało czarna icon_razz.gif ta liliowa i złota jeszcze mi sie podoba. No jasne przymierz sobie tak najlepiej 06.gif Co do żeli to sa takie specjalne dla par starających, one podobno nie wpływają źle na jakosc nasienia a wręcz przeciwnie. Ja poki co spróbuję bez żadnych lubrykatów bo kilka dni mam sporo sluzu wiec w te dni trzeba sie starac intensywnie i tyle. Znalazłam forum ginekologiczne na którym było pokazane jak działa lubrykant na bazie wody...po kilku minutach praktycznie wszystkie plemniki w nim giną 41.gif nawet u mnie na opakowaniu jest napisane ze nie zaleca sie go dla par starajcych sie o potomstwo ale nie doczytałam tego wczesniej niestety... napisałam tutaj zeby inne dziewczyny ewentualnie zaprzestały ich stosowania...
Madziara.
nika a ten żel dla par starających się to znasz może nazwę?
Ta czarna sukienka to mi się skojarzyła z pogrzebową i jeszcze te czarne rękawiczki 29.gif
nika*
madziara - mi na innym forum dziewczyna taki polecała, ale sa róznae. Mozna spytac w aptece pewnie tez...

https://www.vitalmarket.pl/product_info.php/products_id/1897

Ja na razie nie kupuję bo chce bez lubrykatów spróbować, chyba ze sie poocieram mocno to zakupię... No ta baiło-czarna sukienka jest zdecydowanie nie weselna moim zdnaiem 29.gif
okruszek
czesc
chciałam prosić o radę, dziś najparwdopodobniej mam owulkę, przytulanka były dwa dni temu, mąż wyjechał i wróci jutro w nocy, czy jest jakaś szansa że od soboty plemniczki czekały i się uda?
Madziara.
nika dziękuję za linka ja też wolałabym bez ale czasami się nie da, zobaczymy może ten nowy lek co mi gin zapisał coś zmieni bo w sumie mówiłam że głównym moim problemem jest kiepskie endometrium oraz brak śluzu icon_redface.gif

A jeśli o sukienkę chodzi to doczytałam że okres oczekiwania do 28 dni roboczych więc jak jutro bym zamówiła to do 21 kwietnia powinna dojść i problem bo nie mogę rozmiaru do siebie przypasować jakaś nie wymiarowa chyba jestem icon_sad.gif

okruszek myśl pozytywnie a jutro jak mąż wróci to się jeszcze poprzytulajcie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.