To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
zuza1313
Cześć dziewczynki icon_smile.gif

Ostatnio znowu jestem zapracowana więc rzadko wpadam na maluchy, a po za tym juz pre razy mi sie zdarayło , ze jak pisałam post, to mi odcinałą neta. Teraz juz ploblemy z netem zostały zażegnane (mam nadzieję ) i będę częściej icon_smile.gif

Alona, jak sie cieszę icon_smile.gif GRATULUJĘ I SPOKOJNYCH 9-MIESIĘCY życzę icon_smile.gif

Matylda
ale miałaś biedna stresy, odpoczywaj dużo , wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki ,żeby krwiak się szybko wchłonął &&&&&&&&&&&&&&&&&

Madziara, współczuję problemów z siostrą. Może lepiej jednak zamieszkać na swoim, nie jesteś wtedy od nikogo zależna.

Arbus, trzymam kciuki za wyniki &&&&&&&&&&&&&&


A u mnie nic ciekawego, jeżeli chodzi o starania. Skończyłam dziś brać duphaston i czekam na @ .

Pozdrawiam wszystkie icon_smile.gif
słoneczko82
Zuza to odpalamy &&&&&&&&&&& żeby nie przyszła @ przez najbliższe 9 miesięcy
KlaudiaGuza
CYTAT(Arbus @ Sat, 22 Jan 2011 - 20:42) *
Alona, gratulacje !!! Spokoju i radości na każdy dzień ciąży icon_smile.gif
Kasiaaaaaa, nie wiem, który cykl obstawiać booooo ...
dziwne te moje cykle się porobiły, bo w tym cyklu endo miało 14 mm w 20 dc, a pęcherzyk owulacyjny gigantyczny był jak nigdy, Dr powiedział, że taki bliźniaczy icon_wink.gif
Kochany Człek, w cuda za mnie wierzy.
Poza tym, czy to dobrze teraz dwie kreski zobaczyć? Czy organizm nie powinien odpocząć? Tak mówią, tak piszą.



a różnie chyba, ja jak leżałam na patologii ciąży to słyszałam żeby właśnie zaraz działać i wykorzystać moment osłabienia organizmu a wtedy może się właśnie udać.. zależy chyba co lekarz danej kobiecie radzi
KlaudiaGuza
Alona GRatulacje, spokojnej ciąży życzę !
pipistrellus
Alona serdeczne gratulacje!! Tak spokojnych, że aż nudnych 9 miesięcy życzę! Podczytuję sobie regularnie ten wątek, bo tak jak ty chciałabym jak najszybciej wrócić na staraczki, ale najpierw musi mi wrócić miesiączka, co przy tak intensywnym karmieniu pewnie szybko nie nastąpi.
Nerpa
Alona No gratulacje OGROMNE!!!!!!!!!!!!!!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Cieszę się – teraz spokoju Wam życzę!!!!

Arbus Ciesze się, że nasze myślenie i kciuki pomogły – teraz dołaczam się z &&&&&&&&&&&& za wyniki badań!!!

Ania Cierpliwości!!! Napewno wszystko będzie dobrze!!

Zuza Trzymam &&&&&& zebys sie @ nie doczekala!!

A mi komputer w domu padł i juz tylko z pracy mogę do Was zaglądać 13.gif

U mnie weekend był niespokojny - kłotnie i problemy z K. 21.gif Maam nadzieję, że będzie lepiej.

A poza tym proszę o aktualizację! @ 22.01. Mam nadzieję, że w tym cyklu będzie lepiej.

słoneczko82
Aktualizację zostały już naniesione icon_smile.gif
Matylda została oficjalnie ciężaróweczką Spokojnej ciąży Życzę
matylda315
Słoneczko kochane - tylko,że na pierwszej stronce nie ma mojego nicku . Ale paseczek śliczny 06.gif
słoneczko82
Już jest Matylda

A ja mam dzisiaj 30dc(dodam że ja mam cykle co 27-28dni) i nadal nie ma @ test zrobiony i jest piękna jedna kreska więc nadal czekam aż przylezie @ w sumie to na początki byłą bardzo słaba druga kreska ale po 3 minutach zniknęła więc na pewno nie jestem w ciąży.Pisałam do dr i czekam na odp....
słoneczko82
...
Arbus
Słoneczko, przecież nie pojawia się kreska jeśli nic nie znaczy. W drugą stronę jest opcja, ale nie w tę. Mocno trzymam kciuki i czekam na wieści.
nika*
alonko - gratulacje serdeczne! brawo_bis.gif

słoneczko - chyba arbus tez miała tak ostatnio z ta kreseczką...dziwna sprawa...trzymam kciukasy zeby jednak sie wyjasniło z nia pozytywnie&&&

Dziewczynki ja dzis idę do ginki swojej bo byłam leczona lekami przeciwzapalnymi a nadal mi cos tam nie teges icon_sad.gif Potrzymajcie kciukaski zeby było wszystko ok i zeby mohgła sie niebawem starac na spokojnie o rodzeństwo dla synka.
Gruszka
Nika, a co Ty tu robisz? 02.gif
matylda315
Słoneczko bardzo dziękuję za piękne wpisanie na pierwszą stronkę 06.gif

...i wiesz ...trzymam kciuki &&&&&& , bo coś mi tu fasolcią pachnie...
adzia25
Słoneczko trzymam kciuki && za drugą krechę, zaklinam "niech wraca" !!! Mi się nie zdarzyło, żeby choć na chwilę się pojawiła, więc coś to musi znaczyć...
Arbus za wyniki &&
Zuza żeby nie przylazła &&
Alona jeszcze raz GRATULUJĘ i spokojnej ciąży życzę
nika* za same dobre wieści na wizycie &&
A u mnie nic ciekawego, w sumie od jakiegoś czasu, "czuję" jajniki, tak jakby pobolewały, ciągnęły (nie wiem jak to określić). Pewnie związane jest to z hsg, miałyście tak może???
nulek27
adzia Mnie po HSG potem to nic nie bolało ,w pierwszych 2 dniach pobolewał mnie brzuch ,w dniu badania nawet trochę krwawiłam ale potem to już nic się nie działo.
nika*
grusia - ja to ja ale CO TY TU ROBISZ? icon_eek.gif 29.gif 06.gif przytul.gif

Jestem dziewczyny juz po wizycie bardzo jestem z niej zadowolona bo przebadała mnie wzdłuż i w szerz i jest wszystko w jak najlpeszym porzadku.
Zrobiła mi usg dopochwowe, powiedziała ze była owulacja z lewego jajnika co by potwierdzał mój ból owulacyjny w sobote Powiedziała też, ze mam bardzo ładne endometrium w tej fazie cyklu dla zagnieżdzenia sie zarodka

Kazała sie starac i powiedziała ze na mnie czeka niebawem 29.gif

Dałam jej wyniki tsh i progesteronu które robiłam bo sie martwiłam o plamienia przed @ i tez powiedziała ze wszystko w jak najlepszym porządku icon_smile.gif

Konsultowałam z nią jeszcze bole podbrzusza to powiedziała ze one czesto są związane z kręgosłupem ale ze bardzo dobrze zrobiłam przychodząc do niej zeby sprawdzic czy to nie z układem rozrodczym cos. To by sie zgadzało bo ja miała problemy z kregsłupem w ciązy.

Takze niedługo do Was dołaczam dziewczyny icon_smile.gif Moze nawet od przyszłego miesiąca 06.gif

zuza1313
Słoneczko trzymam mocno kciuki, żeby @ nie przylazła i za parę dni żebyś zrobiła test , na którym krecha nie zniknie icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&

Dziewczyny, dziękuje za trzymanie kciuków, ale jakoś nie wydaje mi się ,żeby ten cykl był owocny, bo w trakcie cyklu dużo chorowaliśmy oboje i łykaliśmy dużo medykamentów, a na jednych z nich było nawet napisane,ze utrudniają zajście w ciąże, więc nawet nie zdziwię się ,jak mi się po tym wszystkim cykl rozreguluje.

Pozdrawiam
alona24
słoneczko mnie też krecha nie wyszła a jak wyszła to tak bladziutko...i co???3 dni temu betka 120 a dziś 520 także póki @ nie ma zaciskam &&&&&&&&&
nika* a może za miesiąc od razu u ciężarówek zagościsz???za co trzymam &&&&
Arbus za wyniczki &&&&&&
zuza Oby nie przylazła&&&
Madziara.
słoneczko82 &&& żeby następny test pokazał wyraźne dwie kreseczki

zuza cuda się zdarzają więc &&& żeby @ nie przylazła

nika &&& żeby już w pierwszym cyklu się udało

Nerpa oby ten cykl był już dla was owocny &&&
słoneczko82
Dziewczyny chyba właśnie do mnie zawitała @
matylda315
przytul.gifSłoneczko przytul.gif przytul.gif przytul.gif
alona24
przytul.gif przytul.gif przytul.gif słoneczko przytul.gif przytul.gif
Nerpa
Słoneczko przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Nika To czekamy na Ciebie!!! Skoro wszystko w porządku to tylko się zabierać i trzymać kciuki!!!

Do mnie się na dobre przyczepiło przeziębienie i nie daje za wygraną.... 13.gif
nika*
dziewczyny dzieki za miłe słowa przytul.gif

słoneczko mozesz mnie wpisac do pauzujących po 2 cyklach ( bow tamtym roku przed dwa cykle sie staralismy w sumie wiec je doliczymy) bo musze poczekac na @ zeby sie starac bo w tym cyklu juz po owu chyba icon_rolleyes.gif icon_question.gif Przykro mi że @ przylazła jednak przytul.gif
Madziara.
słoneczko82 przytul.gif

Nerpa szybkiego powrotu do zdrówka


Ja jestem lekko zaniepokojona, siedzę dzisiaj w domku z Samantą i siostry 4 latkiem bo jest chory, a przed chwilą siostra dzwoni że świnka panuje.
W pierwszej chwili pomyślałam że najwyżej dzieci teraz odchorowują i będzie z głowy (dzieci lżej znoszą takie choroby) ja w sumie też nie miałam świnki, ale najbardziej mnie martwi, że Łukasz nie przechodził świnki a zdaje się, że dla mężczyzn dorosłych jest to niebezpieczne icon_sad.gif

W ogóle to miałam w planie w czwartek iść w końcu do dentysty a przy okazji odwiedzić starego gina (mimo że miałam odpuścić na pół roku) żeby zrobi cytologię i poprosić o skierowanie na badanie hormonów i też nie pójdę bo nie ma kto zostać z Kubusiem (siostry synek).
słoneczko82
nika* może wpiszę ciebie jako starająca ??
podaj kiedy miałaś ostatnią @
słoneczko82
nika* już cię wpisałam Cię jako starającą jak dostaniesz @ to wpiszemy datę
Widziałam ania_411, alona24 że na wrześniówkach są wpisane na pierwszą stronkę więc wpisujemy je oficjalnie jako ciężaróweczki co by nam tak smutno nie było...
Mam nadzieję że się nie pogniewają na mnie za to....
Pozdrawiam
nika*
słoneczko - śliczna jest ta nasza stonka pierwsza przytul.gif i juz 3 cięzaróweczki mamy brawo_bis.gif miałam 8.01 @ mozesz dopisac tylko po prostu nie zmienimy cykli starań bo ten to juz raczej straony jest bo owu miałam w wekend a czekałam co mi gina powie wiec musze na nastepną @ teraz na spokojnie poczekac
słoneczko82
ok.'
Cieszę się że się wam podoba icon_smile.gif
słoneczko82
I czekamy na więcej cieżaróweczek
Nerpa
Madziara Z tą świnka to faktycznie nieciekawie 13.gif Ja też czytałam, że zachorowanie u mężczyzn może prowadzić do niepłodności, więc nie dziwie się, że się stresujesz..... A może Łukasz był szczepiony? Nie wiem, czy praktykuje się doszczepianie dorosłych mężczyzn, jeśli nie byli chorzy ani szczepieni na świnkę. Ja na przykład nie chorowałam, ani nie byłam szczepiona na różyczkę, miałam IgG ujmne i się zaszczepiłam. A w pakiecie 08.gif dostałam szczepienie na świnkę właśnie i na odrę. Notabene, miałam potem całe stado objawów - powiększone węzły i ślinianki, wysypkę, ból stawów w palcach i nawet moja tarczyca troche zwariowała (mam Hashimoto) i zaniepokoiła mojego endokrynologa.
W każdym razie wracając do tematu - czy ktoś wie czy się szczepi na świnkę dorosłych facetów??

słoneczko fajnie, że dopisałaś dziewczyny!!
iwona987
Nie było mnie kilka dni, mam urlop i zrobiliśmy sobie z mężem weekendowy wypad aby odpocząć icon_smile.gif

słoneczko a już myślałam że się udało przytul.gif , bo ja cały czas wierzę że jak Tobie się uda zajść w ciąże to ja będę następna icon_biggrin.gif

Ciężarnym bardzo GRATULUJĘ i życzę spokojnej ciąży
słoneczko82
iwona987 kiedyś i nam się uda icon_smile.gif jak ty będziesz pierwsza weź mnie ze sobą icon_smile.gif
Ola81
Hej dziewczynki cały czas bardzo Wam kibicuję i trzymam mocno kciuki żeby Wam się udało.
sisia1604
Czesc Kochane, w końcu się odzywam.
słoneczko @ 32.gif , ja zawsze sobie tłumaczę, że to ostatnia przed ciążą, więc trzeba się cieszyć.
Pierwsza strona jest SUPER, nastraja optymistycznie, ciekawe która następna tam dołączy.

Ja miałam wam napisać jak po wizycie. Dostałam 4 x Luteine i Clostilbegyt i mnóstwo nadziei, że to wystarczy. Oby Pan doktor miał rację. Nie skierował na żadne badania i sama nie wiem czy to dobrze.

Mała Basia jest już w domu. Teraz czekają ją jeszcze wizyty u wszystkich specjalistów ale wierzymy, że będzie dobrze. Wygląda na silną i pogodną dziewczynkę.
Dabriza
Ja również przyznaję się do podczytywania. Kibicuje wam mocno- z całego serducha. Zostawiam mnóstwo dobrych myśli i fluidków (dzielę "dziewczynkowymi" icon_smile.gif). I do podczytywania na ciężarówkach jak najszybciej!
KlaudiaGuza
Dziewczyny proszę o fluidki i kciuki. Zrobiłam dzisiaj test i WYSZŁY II kreski !!!!!!!!! ale coś mnie brzuch dołem pobolewa, jutro mam wizytę u ginka także tylko wy teraz możecie pomóc.
sisia1604
KlaudiaGuza kciuki mocno zaciśniete !!!!!!!!!!!!
matylda315
KlaudiaGuza kciukasy odpalone 43.gif ...a się Nam posypało z Nowym Rokiem brawo_bis.gif 03.gif


i proszę Nam tu focię sikańca zapodać , co by tradycji stało się zadość 06.gif
Madziara.
KlaudiaGuza ja również mocno zaciskam &&& aż piąstki bolą i liczę na dobre wiesci po jutrzejszej wizycie, a i koniecznie wklej foto testu.

Arbus
KlaudiaGuza kciukasy zaciśnięte !!!
Zuzka80
CYTAT(KlaudiaGuza @ Tue, 25 Jan 2011 - 21:33) *
Dziewczyny proszę o fluidki i kciuki. Zrobiłam dzisiaj test i WYSZŁY II kreski !!!!!!!!! ale coś mnie brzuch dołem pobolewa, jutro mam wizytę u ginka także tylko wy teraz możecie pomóc.


Dzisiaj o Was myślałam... i wywołałam wilka z lasu... WOW! Kciuki zaciśnięte &&
słoneczko82
KlaudiaGuza trzymam kciuki icon_smile.gif
nika*
klaudia - ja też trzymam kciuki ale poki nie ma plamienia to te pobolewania nie powinny wróżyc nic złego. jednak lepiej sprawdzic. Wszystko bedzie dobrze!
matylda315
Słoneczko jak tam u Ciebie ? Myślę cały czas i trzymam kciuki 43.gif
słoneczko82
Matylda temp. spadła z 37 do 36,8 nie ma szans na fasolkę 41.gif
słoneczko82
No to dziewczyny mamy 4 ciąże która z nas będzie następna ????A to nawet nie połowa wątku 23.gif

Najlepiej jak byśmy wszystkie zaciążyły!!!!

I tego wam i sobie życzę 06.gif 43.gif
nika*
słoneczko - jaka prowadząca tyle ciąz. Mam nadzieję ze i sobie szczescie w koncu przyniesiesz przytul.gif
Nerpa
KlaudiaGuza Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& z całych sił!!

Sisia1604 Mam nadzieję, że leczenie pomoże i tym razem to będzie faktycznie ostatnia @!! Dobrze, że Basia ma się coraz lepiej

Dabriza Dzięki za dziewczynkowe fluidki!!! Mi by się marzyła dziewczynka, choć K. wolałby chłopca – bo córę już ma! Ale bierzemy co dadzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Widać słoneczko ma dobra rękę 06.gif 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.