To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
matylda315
CYTAT(słoneczko82 @ Wed, 26 Jan 2011 - 08:34) *
Matylda temp. spadła z 37 do 36,8 nie ma szans na fasolkę 41.gif

przytul.gif przytul.gif przytul.gif tylko tyle mogę zrobić 32.gif

nika*
nerpa - a Ty jak sie czujesz? zdrowa już jestes?

Co do słoneczka to sie zgadzam - nie mozna sobie wyobrazic lepszej prowadzacej icon_smile.gif wystarczy spojrzec na pierwszą stornkę icon_wink.gif
słoneczko82
Dziewczyny nie przesadzajcie icon_redface.gif
słoneczko82
Ja pasuję chyba to był mój ostatni cykl starań... 41.gif
nika*
słoneczko - przytul.gif
okruszek
hej
ja w koncu tez bylam w czwartek u gin. bo okresu dalej nie mam od połowy pazdziernika 41.gif
dał mi luteine na wywołanie i czekamy... ni i powiedział że nie mam na co czekać, jak chcemy mieć dziecko to brać się do roboty zaraz po przyjściu małpy, nie nastawił mnie dobrze. tak jak sądziłam mam brać przez 3 cykle luteinę i clo- tak jak myslałam jak nie zajdę po 3 miesiącach w ciąże to mam się jeszcze jeden starać bez wspomagaczy i wtedy przyjść i albo dostanę 6 miesięcy tabletki antykonce. na unormowanie hormonów, albo skierowanie do endykloroga-tak się chyba to nazywa 48.gif
słoneczko82
okruszek wpisujemy Ciebie na pierwszą stronkę napisz kiedy była @ ostatnia i do dzieła ....
Nie zasiedź się tutaj za długo
słoneczko82
KlaudiaGuza chyba Ciebie widziałam i jak tam po wizycie???
Proszę o wklejenie testu ciążowego bo to taka nasza tradycja...
Pozdrawiam i cały czas trzymam za was dziewczynki &&&&&&&&&&&&&
adzia25
KlaudiaGuza Trzymam && z całych sił i mam nadzieję, że to już tylko formalność, a Ty szybciutko pochwalisz się dobrym wieściami
Sisia1604 już zaciskam za to żeby to była ostatnia @ &&
okruszek no to do dzieła i nie zasiedź się tu długo 02.gif

Wczoraj świętowaliśmy urodziny M. impreza.gif bo w sobotę idziemy na dużą imprezę balety.gif , taką na salę, więc nie dało się tych urodzin przesunąć. Było bardzo sympatycznie. Mnie póki co bolą jajniki, ale wyszukałam w necie, że może tak być przez cały cykl po hsg, więc przyjmuję, to za normę, choć wczoraj nawet ból jakby się nasilił, ale wszystko do zniesienia.

No a jeśli chodzi o wątek...no to się nam rozkręcił, nie ma co 02.gif oby dobra passa trwała && słoneczko brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif pierwsza str cudna, no i przytul.gif wredota polezie i znów nowe szanse, trzymam kciuki, aby ten dwu kreskowy boom "wciągnął" też Ciebie, oj jak trzymam &&
Nerpa
nika* moje przeziebienie to tak łatwno nie mija 08.gif ale idzie ku lepszemu

okruszek trzymam kciuki za fasolke w ciagu tych 4 miesięcy przyszłych!!!!!!!!!

KladuiaGuza I jak, i jak, i jak!!!????? Napisz!!!!!!!!! Maiłybyśmy już czwóreczkę na pierwszą stronkę!!!!
słoneczko82
Dziewczyny trzymamy kciuki za Nulek &&&&&&&&&&&&&&&&&& dziś ma swój wielki dzień
nika*
nulek - kciuki zacisniete&&&

słoneczko - chodzi o in vitro?
Ewelinek
Klaudia!!! 3maj się!!!! GRATULACJE!!!!
Madziara.
słoneczko82 mocno przytul.gif, szkoda jak tak cierpisz, może zrób sobie taką pauzę choćby na jeden cykl żeby odwrócić myśli, zając się czymś innym. Wiem, że to nie jest łatwe ale warto spróbować.

nulek jak tam?? &&& nadal mocno zaciśnięte za pozytywny efekt

Dziewczyny mam prośbę, znacie może nazwy wykonawców i tytuły utworów z tego „teledysku”
Pierwszy Taniec Młodej Pary, piosenki ogólnie znane ale nie mogę skojarzyć tytułów, albo nie wiem jak się pisze poprawnie icon_redface.gif
A w ogóle co o czymś takim myślicie? Łukasz dzisiaj mi pokazał i pomyślałam że można by było "zmałpować" icon_redface.gif Teraz on smacznie śpi a ja szukam w necie i już mam nerwy, że nie uczyli w szkole angielskiego 29.gif

A tak na marginesie niby pauzuję ze starankami, ale i tak mam w planie iść w poniedziałek do gin po skierowanie na badanie hormonów (tylko ciągle czasu brak i co rusz przekładam wyjazd do gin) a badanie hormonalne wyjdą już dobre jeśli w tym cyklu i w kolejnym w którym mam zamiar zrobić badania nie będę brała Clo czy trzeba by było dłużej poczekać icon_question.gif
nulek27
Słoneczko jesteś cud miód i malina ,dzięki za pamięć .
No to pierwsza inseminacja za mną ,oby ostatnia .
matylda315
No to za ostatnią insemkę impreza.gif &&&&&&&&&&&
nika*
nulek - za powodzenie pijak.gif

szkoda że sie klaudia nie odzywa.... 13.gif
adzia25
nulek trzymam kciuki za dwie krechy za jakiś 2 tyg && 02.gif
Madziara. taniec rewelacja 04.gif , już coś "takiego" widziałam, jeśli chodzi o muzykę, to postaram się pomóc, ale dziś nie dam rady, bo znajoma wróciła z Australii i wpada dziś na obiad i pogaduchy, więc muszę się brać do roboty, bo się nie wyrobię 37.gif
Arbus
Madziara. miałam wolną chwilę tylko, więc napiszę co wiem, a pozostałe utwory postaram się odgadnąć, wyszperać jakoś późniejszym wieczorem.
Tymczasem:
1) Wielka Miłość - Seweryn Krajewski
2) Let's Twist Again - Chubby Checker
3) YMCA - The Village People
4) Kung Fu Fighting - Carl Douglas
5)
6) Smooth Criminal - Michael Jackson
7)
icon_cool.gif Kaczuszki
9)
10) You Can't Touch This - MC Hammer
11)
12) What Is Love - Haddaway
13) Cotton Eye Joe - Rednex
14) La Macarena - Los Del Rio
15)
16)
17) Wielka Miłość - jw.

Jeszcze 3 mi świtają, ale nie chcę się pomylić, więc jak poszperam wieczorem, to napiszę.

Nulek, kciuki zaciśnięte !!!
przytul.gifSłonko
Madziara.
Dziewczyny jesteście wielkie icon_razz.gif bardzo dziękuję.
Jak uda wam się znaleźc inne tytuły będę bardzo wdzięczna.
O ile jeszcze nie czułam że za 4 m-ce z hakiem nadejdzie ten wielki dzień tak teraz zaczynam już odczuwać coraz mocniej. Zastanawiam się czy uda nam się samym coś skomponować czy może jednak zgłosić się do jakiegoś instruktora tańca.
okruszek
to ja proszę o wpisanie na stronkę dziś małpa przylazła 27 stycznia, po 3,5 miesiąca 41.gif . no ale chodz to dobre.
Nerpa
Nulek To trzyma kciuki, żebyś za 2 tygodnie nam oznajmiała dobra nowinę!!!!

Madziara W pracy niestety nie mam głośników, więc sobie nie mogę posłuchać, a w domu komputer nie działa.... a tu ciekawość mnie zżera jka ta muzyczka wyglądała 06.gif

Klaudia Odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

okruszek Ale zawsze dobra strona jest to że mozna zacząc od nowa, skoro juz @ przyszła
nika*
madziara - bardzo fajny ten pomysł na pierwszy taniec ale na pewno dla pary showmenów... ale ja Ci Łukasz sam pokazał to chyba znaczy ze sie podejmie...tylko teraz czy horeografie sami ułozycie sobie czy skoipiujecie dokładnie ten z netu występ... ale pomysł rewelka generalnie!

okruszek - no to za kilka dni do boju 06.gif
nika*
nerpa - to jest taki splot muzyki róznych wykonawców. Para zaczyna tańczyc razem do muzki Krajewskiego "wileka miłosc" a po chwili sie muzyka zmienia, oni sie rozdzielają i tanczą juz osobno (w zasadzie robia takie show) do fragmentów innej muzyki...to przechodzi bardzo płynnie z jednego fragmentu w drugi...arbus większosc utworów wykpisała... potem konczą znowu razem do muzyki od której zaczeli...mam nadzieję ze Ci obrazowo napisałam i mniej wiecej sie domyslasz icon_wink.gif
zuza1313
Hej icon_smile.gif

Nulek, trzymam kciuki za udaną inseminację icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

okruszek, witaj w gronie staraczek icon_smile.gif Obyś się nie zasiedziała

słoneczko, kurcze biedna, ja już parę razy chciałam sobie odpuścić i czasami nawet odpuszczała i to mi dobrze robiło, bo inaczej można zwariować. Trzymaj sie przytul.gif

Klaudia, trzymam kciuki żebyś zasiliła ciężarówki icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


A ja nadal czekam na @. Ten cykl jest inny niż wcześniejsze, bo zazwyczaj plamiłam już tydzień przed @, a teraz brałam duphaston i jak na razie zero plamień. A odstawiłam go chyba 3 dni temu, dokładnie nie pamiętam a nie zapisywałam tego cyklu. Wiedziałam ,ze ten cykl może być wydłużony po antybiotykach, bo u mnie tak często, ale przez to że nie ma plamień to zaczynam robić sobie trochę nadziei. Temperatura 37, ale nie mierzyłam całego cyklu więc nie mam porównania. Objawów brak, czasem zaboli podbrzusze, i zakuje w piersi. Kurcze chyba nie potrzebnie sobie robię nadzieję ,że może tym razem....
zuza1313
Sprawdziłam w postach i odstawiłam dupka 23 rano brałam ostatnia tabletkę. Hmmm....kurcze....
okruszek
zuza ja brałam duphaston przed poprzednią ciąże i małpa przychodziła bardzo regul. a teraz od piątku biorę luteinę na wywołanie i dostałam po dwóch dniach od odstawinia. Teraz od 5-9 dzień to clo, a potem luteina, ostatnio się udało po 3 miesiącach, ale powiedziałam sobie że nie będę tak jak wcześniej maltretowała męża co do dnia i godziny, bo strasznie stresujące i powiedzialam sobie że jak nie taraz to potem.......bo stres więcej robi niż nam się wszystkim zdaje. Lekarz zakazał tylko kategorycznie się przytulać między 9-11 dniem cyklu, bo chłopaczki mają nabrać siły i się wzmocnić, gorzej będzie jak mąż wtedy w pracy będzie przez parę dni...
Madziara.
okruszek zaciskam &&& żeby mężuś w tych dniach był w domku i żeby już następna @ nie przylazła przez najbliższe 9 m-cy
Madziara.
okruszek zaciskam &&& żeby mężuś w tych dniach był w domku i żeby już następna @ nie przylazła przez najbliższe 9 m-cy
słoneczko82
Pytałyście co u mnie dzisiaj 33dc i nadal @ brak temp.podskoczyła do 37 bo wczoraj była 36,8 beta zrobiona i jest wynik 0,1 więc cały czas czekam ...Dr powiedział że jak do poniedziałku nie przylezie to mam do niego zadzwonić i pewnie będzie mały przegląd icon_sad.gif
Nulek trzymamy kciuki za powodzenie IUI
okruszek przytul.gif nowy cykl nowe możliwości
zuza1313 zaciska bardzo mocno &&&&&&&&&&może dołączysz na piętro wyżej?
słoneczko82
Zuza zrób teścik .... A ja trzymam &&&&&&&&&
Arbus
Madziara. w ramach uzupełnienia, wraz z poprzednimi, te 3, sprawdzone, potwierdzone. Zostały jeszcze trzy icon_smile.gif

1) Wielka Miłość - Seweryn Krajewski
2) Let's Twist Again - Chubby Checker
3) YMCA - The Village People
4) Kung Fu Fighting - Carl Douglas
5) You Shook Me All Night Long - AC/DC
6) Smooth Criminal - Michael Jackson
7) Thriller - Michael Jackson
8 ) Kaczuszki
9) Ice Ice Baby - Vanilla Ice
10) You Can't Touch This - MC Hammer
11)
12) What Is Love - Haddaway
13) Cotton Eye Joe - Rednex
14) La Macarena - Los Del Rio
15)
16)
17) Wielka Miłość - jw.

Zuza, trzymam kciuki !
KlaudiaGuza
Dziewczyny przepraszam że tak długo się nie odzywałam, ale źle wyszły badania mojej Julci i wczoraj nie mogłam myśleć o niczym innym. Już piszę co zaszło:

W środę byłam u ginka, ani badania ani USG mi nie zrobił bo stwierdził że to jeszcze za wcześnie, poco mam się denerwować jak nic nie zobaczymy na USG. Może to i racja, ale badanie mógł mi zrobić. Zlecił mi morfologię i podstawowe badania z moczu, zapisał mnie na 9.02 to już ma byc widać na USG czy wszystko gra.
Dziś jeszcze rano powtórzyłam test i dwie krechy widać ładnie także już się nie martwię że test mógł być felerny icon_smile.gif
Zdjęcie wrzucę jak tylko bateria do aparatu mi się naładuje icon_biggrin.gif
Kochane jesteście i reszcie starających się ślę fluidki żeby się "zaraziły" :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: icon_biggrin.gif
słoneczko82
Prosimy o wklejenie zdjęcia testu tutaj taka jest tradycja icon_smile.gif
Spokojnych 9 miesięcy
Arbus
Klaudia, gratulacje !!! Spokojnej ciąży. icon_smile.gif
słoneczko82
No to dziewczyny mamy prawie połowę wątku...
Szukamy nowej gospodyni icon_smile.gif
KlaudiaGuza
Dziękujemy icon_smile.gif , za wcześnie jeszcze na euforię bo boje się zeby wszystko było dobrze. No wiecie takie tam biadolenie icon_smile.gif
słoneczko82
Nic się nie martw, tylko od rana rób zdjęcie bo się doczekać nie możemy
nulek27
Nie znajdziemy lepszej gospodyni niż Ty Słoneczko nienie.gif
Nerpa
Klaudia Gratulacje!!!!!!!!!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Teraz czekaj spokojnie do 9.02 - napewno wszystko będzie dobrze!! A co z Twoją Julka, że piszesz, że wyniki niedobre?
A, dzięki za fluidki 06.gif

Nika Dzięki za opis!! Wyobrażam sobie to co nie co, ale jak tylko dorwę komputer z głośnikami, albo ktoś podniesie mój domowy to sobie obejrzę!!!

Zuza Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& z całych sił!!!!!!!

Okruszek Z tym zakazem przytulania pomiędzy 9 a 11 dniem cyklu to w ogóle powinno się powstrzymywać w tym czasie od przytulanek czy to tylko Tobie lekarz tak zalecił?

Sloneczko No to jeszcze nie wszystko stracone!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam mocno!! A jak to jest z tymi gospodyniamia wątku? Za każdym razem inna musi być? Bo Ty sie świetnie nadajesz!!
nika*
słoneczko - nawet mowy nie ma ze bedziemy kogos szukac nienie.gif

klaudia - jak ja nie lubie takiego czarnowidztwa 37.gif wszystko bedzie dobrze, masz juz dziecko wiec teraz tylko sie cieszyc i czekac az zobaczysz swoje maleńkie cudo na usg. Wszystko bedzie dobrez zobaczysz przytul.gif
okruszek
KLAUDIA serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!! prosimy o dużą ilość fluidków

NERPA ogólnie jak biorę clo od 5-9 dnia cyklu to po tym leku powinny być dni płodne i kazał dwa dni się powstrzymać żeby chłopaki się wzmocniły, a potem z 3 dni kochać się co dziennie.
Z Kingą też mi tak mówił i to jeszcze wtedy kiedy nie brałam tabletek. Więc myślę że jeśli wiesz kiedy masz dni płodne to przed nimi możesz spróbować też tak zrobić. Najważniejsze jet to żeby nie dać się totalnie zwariować, bo im więcej się o tym myśli tym gorzej i nic nie wychodzi bo jest blokada psychiczna.
Dziewczyny proszę o radę, wczoraj zaczełam plamić, i myśłałam że to okres, a dzisiaj już koniec.... a może to już był on. Nie wiem co robić bo jeśli tak to w pon muszę zacząć brać clo. Wogóle po porodzie moje okresy są takie skąpe 06.gif , jak powiedziałam o tym lekarzowi to stwierdził że mam się cieszyć bo na podpaskach zaoszczędze 06.gif . A tak wogóle to ja jakoś kiepsko to widzę.
A powiedzcie mi proszę czy bierzecie folik? bo jak tak jak mi się przypomni.

Piękny dziś dzień, mróz i słońce- zaraz jadę na zakupki i z małą na spacerek.
adzia25
Arbus niezła robota brawo_bis.gif ja pomogę jeszcze z 16) FloRida- Low
KlaudiaGuza No to nie ma się czym przejmować tylko cieszyć, wszystko musi być dobrze!!! A co złego z wynikami córeczki ?
słoneczko któż mógłby lepiej prowadzić wątek niż TY
okruszek no to do dzieła, jak pan doktor nakazał 02.gif
nika*
okruszek - ja biore folik codziennie od kilku miesięcy, zreszta mąż tez bierze 06.gif mam postawiony w komodzie w kuchni - kupiłam 250 tabletek w słoiku (madziara kiedys linka zapodała) i łykamy oboje-jedno drugiemu przypomina. Trzeba go postawic w miejscu zeby sie rzucał w oko w ciągu dnia jednym słowem.
Choco.
KLAUDIA- gratulacje, ja wierzę, że się udało i będzie dobrze! Spokojnej ciąży kochana.
zuza1313
Klaudia GRATULACJE!! i życzę spokojnych 9 miesięcy. I łapię sznur ,mam nadzieję ,ze nie puszczę. Przyłączam się jeszcze do pytania co z Julcią?

Słoneczko, przecież to połowa wątku, więc czemu już chcesz uciekać. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy do końca, prawda icon_smile.gif Chyba ,ze chcesz się całkiem odciąć i od maluchów również?

Dziewczyny ,dzięki za kciuki @ nadal nie ma, ale nie robię na razie testu, czekam do poniedziałku, bo boję się ,zobaczyć znowu jedną krechę. A już tak parę razy miałam ,ze zrobiłam test i potem tego samego dnia dostałam okres. Dlatego wolę się wstrzymać. W ogóle już myślałam,ze jak ostawiłam duphaston 5 dni temu i nadal nie ma @ to dobrze rokuje, bo kiedyś jak brałam duphaston to miałam @ po dwóch góra 3 dniach, ale poczytałam sobie w necie i wychodzi na to ,ze do 10 dni może być to normalne. Więc pozostaje mi czekać...
słoneczko82
zuza1313 ale ty nas w napięciu trzymasz do poniedziałku to cała wieczność....

jeśli chodzi o prowadzenie wątku to oczywiście po prowadzę go do końca icon_smile.gif A prowadzić każdy może i nie musi być to za każdym razem ktoś inny...
A do mnie dzisiaj zawitała @
rencia831
Witam wszystkie Starające się i dziekuje Ci słoneczko82 za zaproszenie przyda mi sie troche wsparcia. Staramy sie wraz z męzem o drugie dziecko, działania rozpoczeliśmy wraz z nadejściem nowego roku. Mamy juz 4 letnią Wiktorię tak więc czas najwyższy na kolejne.

Pozdrawiam i życzę wszystkim tych upragnionych kreseczek, dwóch oczywiście
06.gif
słoneczko82
rencia831 Witaj i nie zasiedź się tutaj za długo icon_smile.gif
Wpisze Ciebie na pierwszą stronkę podaj mi tylko kiedy była ostatnia @
może coś o sobie nam napiszesz?
Pozdrawiam
nika*
rencia - witaj icon_smile.gif ja mam niespełna 4letniego synka Wiktorka, tez sie bedziemy z męzem strac o drugie dziecko. Moze nam sie razem uda?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.