To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
milutka
Arbus przytul.gif


Trzymam również mocno kciuki za Basię &&&&


Ja z ivf ruszam w przyszłym cyklu, o ile wcześniej antykami pozbędę się torbieli icon_sad.gif Część badań zrobiliśmy, zostawiliśmy w klinice za wizytę i badania 812zł, a jeszcze na ivf około 12tys potrzeba i po jaką cholerkę ja płacę ten zus icon_evil.gif
słoneczko82
Arbus przytul.gif na pewno i na nas przyjdzie pora z fasolką icon_smile.gif
Matylda Pięknie beta przyrasta icon_smile.gif
Madziara jak tam test &&&&&&&&&&&
sisia1604 Super wieści icon_smile.gif
Alona, Ania_411 &&&&&&&&&&&
alona24
Arbus przytul.gif
Matylda beta piękna...może na bliźniaczki 08.gif
sisia kamień spadł mi z serca nie ma nic gorszego niż cierpienie małej kruszynki...
Ania_411 no kochana to jak???umówmy się że jak obie będziemy miały 2 kreski to Matylda z Papużką zakładają wątek wrześniowy icon_wink.gif
Milutka bo my durny ustrój mamy gdzie niepłodność nie jest godna być na liście refundacji tj konkretnie o in vitro mi chodzi...taki świat...a fasolka Ci to wynagrodzi zobaczysz...
Madziara!!!!!!!!!!jak tam test???????
a u mnie póki co @ nie ma, ale wiecie...karmienie, PCO i inne pieprzoty więc, czekam do jutra i testuję ...ale jakoś tak bez przekonania
matylda315
alona wartość bety odpowiada pojedynczej ciąży , ale biorę wszystko ile będzie 03.gif

testuj &&&&&&&&&&&&&&&&&&& i normalnie coraz więcej nas się objawi ...oby 43.gif 43.gif 43.gif


A musiałabyś widzieć ,jak ja swój test robiłam... przekonania zero ,przytulanek zero , z diagnozą wiadomą, trzymałam pasek i denerwowałam się ,że długo naciąga a w kuchni kolacja już czekała, w drugiej ręce gazetka i nowe trendy w makijażu 2011 i nagle spojrzenie na prawą rękę a tam ...II krechy tłuste .Tak mi się ręce trzęsły ,że nie mogłam się doliczyć kreseczek 03.gif

Madziara kobieto ...zlituj się nad nami blagam.gif kciuki odpalone cały czas 43.gif
nulek27
Słoneczko proszę o aktualizacje 15.01 @
matylda315
przytul.gifNulek przytul.gif
Madziara.
milutka fajnie, że już ruszacie, ale ceny naprawdę kolosalne ja też często zastanawiam się na co ten cholerny zus się płaci skoro i tak najczęściej badania i leczenie odbywa się prywatnie icon_mad.gif Nie pozostaje nic innego jak trzymać &&& żeby za pierwszym razem się udało.

nulek27 to chyba na czas @ przyszła i zdążysz z badaniami??

Arbus przytul.gif fajnie że już niedługo badania i trzymam &&& żebyście szybko doczekali się upragnionej dzidzi

A u mnie test jedna piękna gruba krecha 06.gif nie jest mi do śmiechu ale wiedziałam że w tym cyklu nie ma co liczyć na II kreseczki, a @ nadal nie ma icon_evil.gif

matylda miałam podobnie jak Ty z Mareczkiem pamiętam do dzisiaj ten dzień. 3 dni po @ pojechałam odreagować niepowodzenia z zajściem w ciążę. Nakupowałam mini spódniczki, siatkowe kozaczki na wysokiej cienkiej szpilce... pełno rzeczy których nie mogłam obierać przez dłuugi czas bo okazało się że jestem w ciąży. To bł 8 marca wróciłam z zakupów położyłam torby i poszłam do łazienki zrobić test ot tak sobie nie wiem co mi strzeliło do głowy bo zero objawów no i niedawno @ się skończył. Usiadłam w łazience zapaliłam papierosa icon_redface.gif i zaczęłam oczekując wyniku czytać jakiś artykuł w gazecie, patrzę po chwili na test a tam 2 krechy. Ręce tak mi się trzęsły i poszłam z tym testem w ręce do mamy i się rozpłakałam ze szczęścia...
Jak bym chciała znów tę chwilę przeżyć blagam.gif

Wczoraj już do was nie zaglądałam bo jak wrócił Łukasz z pracy to znów zaczął obdzwaniać gości żeby już ich wstępnie poinformować że wybiera się za 2 m-ce z zaproszeniami, później zaczął obdzwonić w poszukiwaniu dekoratorki, a ja w tym czasie zaczęłam załatwiać kredyt. Pomyślałam że póki mam umowę to mogę wziąć a później nie wiadomo jak to będzie a po ślubie chcieli byśmy troszkę wyremontować u siebie kuchnie, łazienkę no i myślimy o zrobieniu na strychu sypialni. I się tylko wkurzyłam. Bo jakoś w listopadzie sam do mnie dzwonił ktoś z banku proponując pożyczkę na dość fajnych warunkach tylko że nie zgodziłam się bo miałam jeszcze kilka rat wysokiego kredytu i nie byłam pewna czy spłacę go do stycznia a płacić 2 wysokie raty to jakoś mnie przerażało. A że jednak spłaciłam tamten kredyt (7 m-cy szybciej) to pomyślałam że jednak weźmiemy tę pożyczkę a pani po wklepaniu danych mówi do mnie że może mi pożyczyć 1500 zł na 7 m-cy!!! Gdzie wcześniej proponowano mi 8000 gdzie spłacałam jeszcze wysokie raty innego kredytu. I gdzie tu logika?!
Madziara.
Zadzwoniłam do ginki przed chwilką jak do poniedziałku nie dostanę @ to mam podejść na Usg do szpitala i zobaczymy co się dzieje.
Podziwiam swoją gin za doskonałą pamięć, przy okazji rozmowy pani dr powiedziała, że od lutego będzie już w innym szpitalu i mogę poddać się laparoskopii.
Super, że tak szybko tylko nie wiem czy ryzykować czy nie tzn mam na myśli moją pracę.

A laparoskopie kiedy się robi tzn w którym dniu cyklu?
słoneczko82
Madziara ja miałam robione w 12dc ale wiem od innych dziewczyn że nie ma różnicy tylko nie można plamić ani krwawić...
trzymam &&&&&&&&&&&&&&& aby wszystko poszło po twojej myśli

Nulek przytul.gif


Aktualizację zostały naniesione
ania_411
wiedzialam ze jak kupie test to nie wytrzymam i od razu go zrobie 03.gif 03.gif 03.gif




dziekuje wszystkim za kciuki, przydaly sie!!

zycze przyjemnej niedzieli.
sisia1604
ania_411 czy ja tam widze drugą kreseczke ??
iwona987
sisia1604 ja też na teście ania_411 widzę dwie kreski..... to znaczy że możemy gratulować i czekać która następna.....
słoneczko82
ania_411 gratuluję życzę spokojnej ciąży icon_smile.gif

Wpisać na górę Ciebie???
alona24
Ania_411 gratki!!!!!!!życzę spokojnej i nudnej ciąży...
a u mnie 1 krecha @ nadal brak, ale spodziewałam się tego...
ania_411
no u mnie na zywca bardziej wyrazna druga krecha, jednak foto to nie to samo;)
ale slaba jest bo to dopiero 27 dc i siusiac bylam tez nad ranem o 5, a test zrobiam o 8 wiec mozna powiedziec drugimi siuskami 29.gif

sloneczko nie wpisuj mnie na pierwsza strone, poczekam az ktoras zalozy watek ciazowy i tam sie wpisze;) ale najpierw to chyba do lekarza sie wybiore potwierdzic i sprawdzic czy wszystko ok.

ania_411
aldona no cos ty, nie rob mi tego! moze u ciebie za szybko i test jeszcze nie wykazal. ja kupiam "wczesny test" ktory wykazuje ciaze juz trzy dni przed spodziewana miesiaczka.
w kazdym razie-ja czekam na ciebie!
Madziara.
ania_411 gratuluję i spokojnych 9 m-cy życzę.

słoneczko82 proszę o aktualizację @ 16.01

Wczoraj już zaczęłam wieczorem plamic gdzie nigdy wcześniej tak nie miałam, zawsze od razu @ przychodziła, ale pewnie nie ma to jakiegoś znaczenia. Wczoraj rozmawiałam z mamą o laparo i usłyszałam że powinnam się wyciszyć, może potrenować jogę, że ja zbyt emocjonalnie do wszystkiego podchodzę i dopóki nie uspokoję swoich nerwów to będę miała bałagan w organizmie, Łukasz z kolei myśli że na jednej laparo się nie skończy, że mieliśmy zrobić pauzę i że jak będę w szpitalu nie będzie miał możliwości odwiedzenia mnie a ja będę się denerwować.
Jutro mimo że dostałam @ podjedziemy do mojej gin po receptę i porozmawiać, chcę by Łukasz był przy rozmowie i podejmiemy decyzję czy teraz robić czy po ślubie.

Wiem, że jutro się dowiem ale ja niecierpliwa jestem. 1 lutego to będzie mój 17 dc czy w tym dniu cyklu również może być zrobiona laparo. Bo Hsg musiało być robione po @ przed owu i od momentu @ aż do czasu badania nie można było współżyć.
ania_411
CYTAT(Madziara. @ Sun, 16 Jan 2011 - 12:56) *
Wczoraj już zaczęłam wieczorem plamic gdzie nigdy wcześniej tak nie miałam, zawsze od razu @ przychodziła, ale pewnie nie ma to jakiegoś znaczenia.


ja tam nie wiem bo nie znam twojej historii od poczatku nie wspominajac o laparo, hsg, becie na czym kompletnie sie nie znam ale.......jak zaszlam w pierwsza ciaze wlasnie zamiast normaniej @ przez kilka dni plamilam! a dzis masz juz normalna @ czy nadal tylko plamisz?



matylda 06.gif 06.gif 06.gif a na kiedy to ci wypada ptp? bo ja to nawet nie wiem czy sie do wrzesnia jeszcze nadam czy raczej na pazdziernik.......wg moich obliczen wypada 30 wrzesnia.......eeee, nie to jeszcze za szybko zeby cokolwiek przewidywac 29.gif

Madziara.
ania_411 ja dzisiaj już dostałam normalną @ żadnych plamień.
nika*
ania - serdecznie gratuluję brawo_bis.gif szybko Wam poszło 06.gif
matylda315
ania serdeczne gratulacje !!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

...a mój ptp to 13.września 06.gif , ale obie moje ciąże skończyły się 2-3 tyg. przed terminem... spodziewam się urodzić (jak wszystko będzie ok 43.gif w sierpniu ...

a pójdziesz na betę?
słoneczko82
Matylda to co wpisujemy chodź ciebie żeby nam było już oficjalnie weselej na wątku??

Dziewczyny zastanawiajcie się kto poprowadzi kolejny wątek" szaraczek "
Madziara.
słoneczko82 a dlaczego? do końca tego wątku jeszcze daleko. Nie masz ochoty prowadzić kolejnej odsłony?

Miałam podjąć decyzję jutro, ale zdecydowałam już dzisiaj o pauzie w starankach.Będę brała tylko luteinę, ale zero wizyt u lekarzy muszę chyba faktycznie odpocząć. W tym miesiącu już też nie idę na wizytę, nie będę sprawdzać co się dzieje w moim organizmie na naturalnym cyklu, żeby się już tym nie stresować.
Będę wam oczywiście nadal kibicować i podczytywać, bo zapewne ciężko byłoby się z wami rozstać.
ania_411
CYTAT(nika* @ Sun, 16 Jan 2011 - 14:17) *
ania - serdecznie gratuluję brawo_bis.gif szybko Wam poszło 06.gif


no szybko, smieje sie ze od dzis bede mowia do meza : tata super-sperma 04.gif 04.gif

matylda na bete nie pojde bo nawet nie mam pojecia czy tutaj cos takiego robia. ale jutro zadzwonie i umowie sie do polskiego gina. moja ginka (tez polka) niestety gdzies zginela i sluch o niej zaginal, bardzo zaluje bo fajna babka z niej byla.
ja z kolei nikolke przenoislam 4 dni i tym razem pewnie nie bedzie inaczej icon_rolleyes.gif
matylda315
Słoneczko , jeżeli w środę na wizycie będzie ok ,to wpiszesz mnie oficjalnie , jako ciężarówkę 06.gif

Czemu szukasz już następnej prowadzącej wątek ?
nulek27
@ przylazła na czas tak więc jutro badanie hormonów ,oj jak ja się boję igły 37.gif
nulek27
Szczere gratulacje szczęśliwym ciężarówką ,spokojnej i zdrowej ciąży .Szczerze zazdroszczę ale nie gniewajcie się na mnie bo nie mam nic złego na myśli ani w sercu .
milutka
Ania gratulacje icon_smile.gif

Dziewczyny może któraś z Was odczyta o jakie witaminy chodziło lekarzowi, chodzi o tą ostatnią nazwę.




Nulek dr M. tak się nami zajmie, że będziemy niedługo nosiły kruszynkę pod sercem icon_smile.gif
słoneczko82
Madziara aktualizacja została naniesiona
Chciała bym poprowadzić ale nie wiem czy dam radę
alona24
Milutka vitamina E, vitamina C, selen, cynk, to na P szukam
KlaudiaGuza
o matko ale naskrobałyście... czytam i czytam i już mam mętlik w głowie icon_smile.gif

ania_411 Gratulacje. Podobno to jest zaraźliwe... pozarażaj no trochę icon_wink.gif

milutka ależ Ci dr bazgrzą, niczego się tu nie mogę doczytać icon_smile.gif

coś mnie piersi i sutki bardzo bolą, a @ dopiero koło 28 powinna być, dziwnie jakoś 02.gif
alona24
być może jest to Pycnogenol silny przeciwutleniacz mam nadzieję że pomogłam icon_wink.gif
KlaudiaGuza
Ciągle zapominam folik brać, macie na to jakąś skuteczną metodę? Nie jem w domu śniadań więc nie wyrobiłam sobie zwyczaju, a na czczo nie chcę łykać.
milutka
CYTAT(alona24 @ Sun, 16 Jan 2011 - 22:48) *
być może jest to Pycnogenol silny przeciwutleniacz mam nadzieję że pomogłam icon_wink.gif


Alona na innym forum też mi tak dziewczyny przetłumaczyły, ale google pokazują że to na choroby skóry jest.

Klaudia a może wieczorkiem przed snem? ja teraz pamiętam, bo biorę bromocorn to od razu folik łykam.
Arbus
ania, gratuluję! icon_smile.gif
nulek przytul.gif
madziara przytul.gif
milutka, to na pewno Pycnogenol, jest u mnie Siostra-lekarz i odczytała przed chwilą za moją prośbą.
matylda, cieszę się ogromnie !!! icon_smile.gif

A u mnie jakiś stan zapalny się pojawił. Lata temu coś podobnego mi się przydarzyło, a czytam, że to niestety utrudnia zajście w ciążę, ranyyyy no. Jak nie urok, to zawsze inna bajka o podobnej treści. A jajnik jaja sobie robi, tak boli. Jutro dzwonię do Dr Magika.

Aaaaa, widziałam dzisiaj BOCIANA, nade mną leciał, a może nad moją Siostrą, a nie nade mną icon_wink.gif Tak czy inaczej, CO ON TU ROBI O TEJ PORZE?
Myślicie, że skoro autem na obcych blachach jechałam, to nie pomyli adresu? icon_wink.gif W razie w, do stolicy poleci icon_wink.gif

Arbus
Dodać zapomniałam, że plamię od 3 dni, a dziś 16 dc.
milutka
Arbus dziękuję icon_smile.gif Dziękuję /wam wszystkim za pomoc w odczytaniu icon_smile.gif

Ciekawe to jest, że ginekolog, który przeprowadza in vitro nie umiał tego rozszyfrować icon_wink.gif

Arbus a może to plamienie od tego stanu zapalnego?
Nerpa
Arbus Trzymaj się! Może te badania genetyczne wyjaśnią sprawę i wskażą co dalej robić!

Milutka Ceny ivf są faktycznie straszne! A politycy się dalej kłocą....... I ideały jak zwykle ważniejsze od żywych ludzi...

Ania_411 Serdecznie Ci gratuluje!!!!!!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Trzymaj się cieplutko!!

Madziara Może faktycznie jak się wciągniesz w wir ptrzygotowań do ślubu to fasolka sama przyjdzie? Trzymam za to kciuki &&&&&&&&&& Nie znikaj stąd całkiem!!!!!

Arbus Ten bocian w styczniu to ZNAK!!!! Teraz to juz Ci napewno dzidzię podrzuci 06.gif

A u mnie od kilku dni jakiś dół straszny... Szczególnie weekend był okropny. Powodów żadnych nie mam, więc mam nadzieję, że to hormony tylko i za kilka dni odzyskam choć troche energii... Ja mam często doły przed @ ale tym razem to już przesada....
milutka
Nerpa czasami tak jest , że człowieka dopada ogromny smutek i żal przytul.gif


słoneczko82
KlaudiaGuza no to trzymam &&&&&&&&&&&&&&& kiedy byś miała testować?? Objawy obiecujące icon_smile.gif
Nerpa tak ma większość z nas...
milutka jednak dało się odczytać ciekawe po co to ma mężuś Twój brać
słoneczko82
Jak na razie to mamy dwie ciąże
Czekamy na więcej tak cudownych wieści
brawo_bis.gif
adzia25
Witam, ale nowiny po weekendzie 06.gif
ania GRATULACJE !!! balety.gif Spokojnej ciąży Ci życzę
Madziara przytul.gif i trzymam kciuki &&, żeby tak faktycznie było jak Nerpa pisze i szybciutko nam tu tłuste II krechy pokażesz.
Nerpa trzymaj się przytul.gif
Arbus No bocian w styczniu... to musi coś znaczyć i przepowiadać && 02.gif
KlaudiaGuza z kwasem foliowym, to niestety nie pomogę, bo sama ciągle zapominam, ale kciuki już trzymam za to oby objawy zwiastowały dobrą nowinę &&
Ja 1 godz przed badaniem muszę wziąć jakąś tabletkę (mam receptę) pewnie przeciwbólową, wypić 0,5 l wody (uwielbiam to, ostatnio w trakcie USG prawie się posi**łam 04.gif pan na widok mojej miny pozwolił mi pobiec do toalety w trakcie badania 37.gif ) i tak się zastanawiam, czy mogę sama pojechać tam samochodem, a konkretnie wrócić, bo M. ma akurat dentystę i nie ma jak ze mną pojechać, nie ma daleko, może 10 min. Pomóżcie dziewczyny...
słoneczko82
adzia25 co to jest za tabletka??
Wydaje mi się że raczej nie powinnaś prowadzić sama
sisia1604
CYTAT(słoneczko82 @ Mon, 17 Jan 2011 - 14:24) *
Jak na razie to mamy dwie ciąże
Czekamy na więcej tak cudownych wieści
brawo_bis.gif


jak lista się bedzie kończyć to liczę, że i ja się załapię... takie marzenie
adzia25
CYTAT(słoneczko82 @ Mon, 17 Jan 2011 - 18:42) *
adzia25 co to jest za tabletka??
Wydaje mi się że raczej nie powinnaś prowadzić sama


Ten lek nazywa się sposfon wpisałam w wyszukiwarkę i to jest lek rozkurczowy, czyli pewnie jak polska nospa, a z tą jazdą autem- to tak myślałam, ale miałam nadzieję, że napiszecie, że nie będzie problemu. No trudno, coś wymyślę icon_rolleyes.gif
słoneczko82
adzia25 przeczytaj ulotkę jak nie będzie wzmianki to będziesz mogła prowadzić ,jeśli to odpowiednik no-spy to można icon_smile.gif
KlaudiaGuza
słoneczko ja to bym chciała już testować żeby się przekonać bom w gorącej wodzie kąpana 37.gif ale się chyba wstrzymam do środy lub czwartku, nie wiem ile dam radę 06.gif

adzia25 najlepiej przeczytaj ulotkę, powinno tam być napisane czy można prowadzić czy nie icon_smile.gif
Nerpa
Adzia25 - czyli badanie jutro?! Trzymam &&&&&&&&&&&&&& żeby szybko i bezboleśnie poszło!

A tak w ogóle dziewczyny to dziękuje za pocieszenie - mój dół to chyba przed @ + przed chorobą, bo dziś mi się jakieś przeziębienie przyplątało i gardło boli....
sisia1604
Cześć kochane,
u nas powoli wychodzimy na prostą. Mała Basia oddycha juz samodzielnie i powolutku zdrowieje. Pod koniec tygodnia powinna opuścić oddział intenstywnej terapii i powoli uczyć się zyć. Jeszcze raz dziękuje za kciuki i modlitwy.

A ja mam jutro wizytę u gina. Zgodnie z kalendarzem jest to ten idealny dzień na poczęcie, więc pan doktor oceni czy faktycznie tak jest. Mam nadzieję, że doradzi co dalej i pomoże.

Nerpa herbata z miodem i cytryną może uratuje cię przez choróbskami. taki czas teraz , że sami zasmarkani chodzą.
KlaudiaGuza czekam na wynik, oby był taki o jakim kazda z nas marzy.
aniu GRATULACJE !!!
słoneczko82
Mam wiadomości od Matyldy
Wiadomość sms:

"Ja od wczoraj jestem w szpitalu,ciąża jest żywa, ale nie co młodsza niż mi się wydawało.
Wg jednego pomiaru 5tyg i 4 dni według drugiego 6tyg i 4 dni.
Leżę tutaj ze względu na plamienia ale nie jest źle ."
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.