To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
rencia831
hej
Witam nowe staraczki icon_biggrin.gif

Słoneczko poproszę o aktualizację 24.03.2011r.
menenka
Witam Was serdecznie.

Część z Was może mnie kojarzy, bo już o coś tutaj pytałam kilka miesięcy temu w związku z moimi brakami okresów i hormonami. Podczytuję Was tu regularnie, bo w sumie chciałabym być z Wami, ale podziały się w moim życiu takie rzeczy, że najpierw nie chciałam, potem chciałam, a potem - wg słów lekarza - nie mogłam mieć dziecka, a właściwie przez ostatnie tygodnie było mi to na rękę, że nie mogę, bo zwaliło się na mnie parę rzeczy (finansowych przede wszystkim). No to nawijam o co mi chodzi: 5 miesięcy temu po kolejnym zniknięciu okresu (cykle co 35 - nawet do 90 dni od zawsze) mój gin zlecił mi badanie hormonów, w tym między innymi prolaktyna, która wyszła ileś tam dziesięciokrotnie podwyższona, testosteron w normie dla kobiety w okresie menopauzalnym, estrogen podwyższony, hormony tarczycy w normie, progesteron - i tu się pan doktor zdziwił - bo był w porządku i nawet stwierdził, że w ciągu dwóch tygodni powinnam dostać okres (dostałam), a jak nie to wtedy wywołanie. Stwierdził też, że nie powinnam być w ciąży z takimi wynikami. Tego samego dnia w którym to usłyszałam wyjechaliśmy do uk. I problemy hormonalne miałam załatwiać w sierpniu z endokrynologiem. Ostatni okres miałam 13.03. Co dziwne brzuch nie przestał boleć po fakcie zakończenia. Wczoraj plamiłam - czerwony, ale taki bardzo bardzo ciemny podchodzacy pod brązowy (uwierzcie mi - w życiu nie plamiłam i w ogóle nie wiem o co chodzi). Ponieważ miałam test ciążowy w domu - tak na wszelki wypadek to o 12 zrobiłąm. Zobaczyłam 2 kreski. Jedna bledsza, ale była. Stwierdziłam, że z testem coś nie tak. Wieczorem poszłam po następny - lepszy. Godzina 20 - test pozytywny. Moje pytanie brzmi: czy mogłoby się zdarzyć coś innego prócz ciąży, że test wyszedłby pozytywny? Przytulaliśmy się z mężem jeden jedyny raz po okresie - 3 dni temu. Proszę o wszelakie rady.
matylda315
Zrobiłabym betę. A może bierzesz leki mogą zafałszować wynik testu ? a może ciąża jest starsza ? Wcześniej się zdarzyła ?
menenka
Tutaj nie ma bety. Tutaj lekarz stwierdza ciąże przez zrobienie kolejnego testu ciążowego. Potem kontaktuje się z ciężarną w 10 tc

Edit: nie biorę leków.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
menenka
Nie mam żadnych objawów ciążowych oprócz pozytywnego testu ciążowego. W takim razie czeka mnie lekarz szybciej niż myślałam.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
menenka
Rosa - w takim razie jeszcze jedno pytanie: jest szansa, że zaszłam w ciążę 3 dni po zakończeniu okresu i 2 dni po fakcie test wykrył ciążę? Czy raczej, że jestem w ciąży od tamtego cyklu i po prostu miałam okres? Głupieję chwilowo. Umówiłam wizytę z polskim ginem na sobotę. I jeśli ta ciąża ma 3 dni to właściwie nie mam po co jechać. Serdecznie Ci dziękuję za odpowiedzi.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
menenka
Jeśli tak faktycznie byłoby to tak wychodzi, ze będzie to jakiś 6 tydzień. To w takim razie jeszcze zapytam: Czy byłaby możliwość, że to poronienie? Czy test mógłby wykryć ciążę po poronieniu?


Edit: krwawiłam 7 dni. To chyba dużo.
słoneczko82
Aktualizację zostały naniesione icon_smile.gif
słoneczko82
rencia831,okruszek przytul.gif przytul.gif przytul.gif
milutka
Dziewczyny, które nawiedziły te wstrętne @ przytulam przytul.gif

Memenka ja Ciebie kojarzę z wątku równolatków, czasami tam podczytuję, bo moja siostra cioteczna jest na tym wątku(mama Nikolki).

Trzymam kciuki za sobotnią wizytę &&&
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Nerpa
Madziara Fajnie, że już Mareczka nie bolą palcę i że za dwa tygodnie będzie mógł wrócić do przedszkola - nie będzie się nudził w domu. A z ta wagą toi chyba kwestia zatrzymywania wody - jak inaczej mogłoby tak skakać?

Okruszek rencia przytul.gif

Menenka No nieźle!!!! Trzymam kciuki za ciąże!!! Mam nadzieję, że lekarz w sobotę potwierdzi, że faktycznie się udało.
menenka
Milutka - faktycznie. Kojarzę Cię. Pozdrów Dziewczyny i bardzo dziękuję za wsparcie.

Rosa - Chwała Ci za te informacje. Jak myślę o tym moim okresie to teraz sobie własnie uświadamiam, że krwawienie było mniej obfite niż zazwyczaj. Mam nadzieję, że jednak jestem w ciąży i nic Dzieciątku nie zagraża. Jutro się - mam nadzieję - wszystko wyjaśni. Dam znać. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję!

Nerpa - bardzo dziękuję.
słoneczko82
Trzymamy &&&&&&&&&&&&
matylda315
Słoneczko napisz co u Ciebie ? Cieplutko myślę o Tobie icon_razz.gif
słoneczko82
Później coś naskrobię brak czasu mieszkanko zabiera każdą wolną chwilę icon_smile.gif
Troszkę się rozpisałam na trudnych
Pozdrawiam:)
agulek8
SŁONECZKO prosze o aktualizację 18.03.br.... @

28.03 ide na wizyte do nowego ginka - zobaczymy co powie na moje wyniki hormonów (sama zrobiłam bo juz mialam dość gdybania ;/ ) i wogóle zobacze jaki bedzie mial pomysl na mnie icon_wink.gif

pozdrawiam
słoneczko82
Aktualizacje naniesione icon_smile.gif
Madziara.
Wszystkie dziewczyny które nawiedziła @ mocno przytul.gif
Ja do tej pory myślałam że mam brak czasu na wszystko a teraz to już w ogóle jakaś masakra, nawet kawy spokojnie w domu nie mogę wypić.
Wczoraj byliśmy u księdza niektóre pytania mnie dziwiły, np czy Łukasz znał mojego ŚP męża i czy my znaliśmy się gdy byłam w związku małżeńskim, dodał że odpowiedzi są istotne i jeśli byśmy skłamali i tak w wszystko wyjdzie w trakcie icon_confused.gif Później okazało się że Ł zgubił swoje dokumenty, na całe szczęście dzisiaj się odnalazły.
Dzisiaj byłam z Mareczkiem na kontroli u chirurga zapytał kto mu takie rękodzieło założył i że przecież kręgosłup może sobie od tego skrzywić... Zapytał czy mogę zainwestować w dziecko 40 zł, wysłał na dół do sklepu i założył plastikowy gips icon_smile.gif
A jeszcze dzisiaj poszłam do Urzędu Stanu Cywilnego po odpis skrócony aktu urodzenia, mówię, że potrzebuje do zawarcia związku małżeńskiego, a pani zdziwiona mówi do mnie że przecież ja jestem mężatką 23.gif . W ogóle to żeby pozbierać swoje wszystkie dokumenty potrzebne dla księdza i do USC to muszę odwiedzić wiele miejscowości, bo każdy dokument w innym miejscu, dobrze że niektóre sprawy można załatwić drogą pocztową.
A mój termometr też odmawia współpracy bo nie chce mi się wieżyc że 3 dni miałam równą temperaturę 36,21 a dzisiaj nagle 36,55 gdzie ogólnie cykle zaczynałam od temperatury 36,60 chyba na jakiś czas wyślę go na urlop 29.gif
evita7
Menenkaale masz przeżycie... Szok! Trzymam mooocno kciuki by to była ciąża - daj znać!!!

Słoneczko bardzo proszę o aktualizacji @ 18.03.2011.

Madziara współczuję Twojemu Mareczkowi wypadku. Oby ręka szybko i bezproblemowo się zrosła!!!

Pozdrowienia dla Wszystkich!!!
słoneczko82
Evita7 już zmieniłam aktualizacja naniesiona
Ja zaraz idę spać padam z nóg...
Pozdrawiam
Anulek81
Okruszek, rencia, evita przytul.gif

Menenka trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę &&&&&&&

agulek również trzymam kciuki za wizytę u lekarza. Oby wszystko poszło po Twojej myśli icon_smile.gif

Madziara niestety najgorsze to chyba załatwianie tych wszystkich formalności, tej całej papierologii. Obyś uporała się z tym szybciutko i nie stresowała się przytul.gif

Dziś tu coś cichutko. Pewnie dziewczyny odpoczywacie 06.gif Ja w sumie też, ale zajrzałam na chwilkę 08.gif
Dziś miałam możliwość odespania zaległości z całego tygodnia i spałam do 11. icon_eek.gif Babcia zajęła się wnuczkiem, a mi było dane poleniuchować. icon_lol.gif
Niestety znowu mnie dopadło przeziębienie. Gardło boli mnie okropnie. Leczę się domowymi sposobami, bo dwa tygodnie temu skończyłam brać antybiotyk i nie chcę sięgać po żadne leki. Na razie. Jak się pogorszy, to pójdę do lekarza. Ale póki co... Dlatego chciałam się poradzić. Znacie skuteczne domowe sposoby na katar i ból gardła? Za wszelki rady byłabym wdzięczna.
Życzę udanego weekendu 06.gif
menenka
Dziewczyny bardzo dziękuję Wam za wsparcie. Sama nie wiem co sądzić. Miałam robione USG. Nie ma ciąży w macicy. Prawy i lewy jajnik prawidłowy.
Lekarz powiedział, że:
1. To ciąża wczesna (stwierdził, że jego aparat widzi ciążę 3 tygodniową, więc musiałaby być młodsza niż 3 tygodnie) - jak dla mnie nie ma szans, żeby ta opcja akurat się sprawdziła.
2. To ciąża pozamaciczna - ale stwierdził, że ją widać dopiero jak krew pojawi się w brzuchu
3. Poroniłam - ale to było moje przypuszczenie, a on stwierdził, że tak faktycznie mogło być.

A ja już zdążyłam do "brzucha" pogadać, że wszystko sobie jakoś ułożymy i będzie dobrze. Ale chyba jednak mówiłam sama do siebie.

Rady lekarza: zrobić test ciążowy za tydzień, jeśli pozytywny przyjechać jeszcze na USG, jeśli negatywny to poroniłam i nie mam po co jechać.
słoneczko82
menenkacały czas trzymam &&&&&&&&&&&&&może rzeczywiście to jest zbyt wczesna ciąża ....
Jak na razie przytulam przytul.gif
Anulek81 ja zawsze piję herbatę z miodem i cytrynką a wieczorem mleko z miodem.Mi to pomaga 08.gif
evita7
Menenka bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Oby ten tydzień szybko zleciał icon_smile.gif
Madziara.
menka trzymam &&& i żeby wszystko szybko wyjaśniło się pozytywnie.

Anulek81 mnie te papierkowe sprawy i formalności aż tak nie przerażają, najbardziej boję się tego całego szykowania tuż przed ślubem. Bo my nie robimy w restauracji gdzie płaci się od osoby tylko na wiejskiej sali i kucharki będą szybować icon_smile.gif

Zaraz do dentysty, a później właśnie jedziemy do USC załatwić sprawy. I z ostanie nam jeszcze tylko kurs przedmałżeński którego nie chce nam ksiądz podarować.
Odechciało mi się w tym cyklu mierzenie temperatury i obserwacji, czuję że powoli się poddaję, może to i dobrze bo szło już zwariować od tego a w sumie i tak dość często się przytulam,y więc na dobrą sprawę jeśli ma być dzidzia to nie "przegapimy" tego momentu icon_smile.gif
nulek27
I tak trzymać 06.gif
nika*
menenka - trzymam za Ciebie mocno kciuki&&&
milutka
Memenka przytul.gif
Nerpa
Agulek przytul.gif Daj znać, co Ci dziś powiedział nowy gin.

Madziara Dobrze, że Cię ta papierologia nie przeraża – dla mnie to koszmar!! A z gipsem to niezły numer – szkoda, że Ci wcześniej nie powiedzieli to by się dziecko nie męczyło....

Evita przytul.gif

Anulek Na przeziębienie dobre herbatki z imbirem – ja wrzucam kawałek imbiru do kubka z torebką herbaty i zalewam wrzątkiem. Jak trochę przestygnie to dodaje miodu i cytryny. Czytałam, że można też imbir gotować i potem dodać miodu i cytryny, ale nie próbowałam. A poza tym kuruje się czosnkiem (w tabletkach głownie), rutinoscorbinem i ostatnio łykałam tran! A poza tym piję herbatkę lipową i z czarnego bzu.

Menenka Może jeszcze będzie dobrze!!!! Trzymam kciuki za pozytywny test za tydzień &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Daj znać koniecznie!!!!

A u mnie nic ciekawego. Weekend miałam krótki bo w sobote pracowałam 13.gif I jak narazie to nic mi się nie chce....
słoneczko82
Madziara ja też już sobie wszystko odpuściłam Nie mierze temp. My również odpuściliśmy
I chyba tak teraz jest dobrze
Wczoraj mnie nawiedziła @ i ani jena łza nie została wylana icon_smile.gif Nawet dobrze się z tym czuję .... 37.gif
słoneczko82
Chyba coś nie tak ze mną 06.gif
iwona987
słoneczko tak trzymaj
ja poproszę o aktualizację mnie również wczoraj naszła @ wredna.... w tym miesiącu będziemy musieli odwiedzić lekarz ponieważ leki się kończą mojemu M. zobaczymy co zaproponuje lekarz teraz....
Nerpa
słoneczko, iwona przytul.gif przytul.gif Myślę, że to dobrze Słoneczko, że trochę odpuściłaś i się nie dołujesz.
Może to pozwoli Ci wrócić do staranek za jakiś czas z większą wiarą w ich powodzenie!!!
Madziara.
słoneczko82 super, że już tak mocno tego nie przeżywasz. Mi też jest tak dobrze, nie wiem jaka tempka nie myślę o tym nie nakręcam się, nie liczę który to dzień cyklu, nawet nie obserwuję śluzu i jeszcze zapominam kompletnie o wspomagaczach, a co tam. Ważne że samopoczucie jest dobre icon_smile.gif

Papiery mamy już załatwione, czekam teraz tylko na list z metryką chrztu i już z całym kompletem do księdza, nie wiem co jeszcze tam zostanie do załatwienia po za kursem przedmałżeńskie, którego darować nam nie chce. Wczoraj już odebraliśmy obrączki, dzisiaj dostałam maila z informacją że suknia została wysłana i do 10 dni powinna dojść. Łukasz znów zaczął rozważać wykonanie innego tańca niż standardowego, ale już mało czasu zostało i wątpię byśmy się wyrobili.
Wczoraj rozmawialiśmy, że moglibyśmy sobie po ślubie wyjechać na dwa miesiące do pracy do Holandii, zobaczymy jak to wszystko się poukłada w każdym razie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
milutka
CYTAT(słoneczko82 @ Mon, 28 Mar 2011 - 18:14) *
Chyba coś nie tak ze mną 06.gif


Tak samo sobie pomyślałam, jak dałam sobie na wstrzymanie z tym mierzeniem liczeniem 06.gif

A ja jutro jadę na usg, ciekawe czy torbiel jest, bo jak jest to znów trzeba odłozyć procedurę 21.gif
kasiaaaaa
milutka trzymam kciuki za wizytę! &&&&
nulek27
Milutka trzymam mocno za Ciebie i koniecznie napisz po wizycie przytul.gif
słoneczko82
Milutka &&&&&&&&&&&&&&&&&&& specjalnie dla Ciebie
słoneczko82
Powiem wam dziewczyny że naprawdę się dobrze czuję aż mąż jest zdziwiony moją zmianą.icon_smile.gif
Ostatnio powiedział że jestem taka jak dawniej czyli wiecznie uśmiechnięta 06.gif W pracy również zauważyli zmiany na lepsze 06.gif
Ja również nie liczę który to dc @ teraz mnie zaskakuję jak przychodzi...
Jeszcze dwa miesiące temu byłam zbyt bardzo nakręcona i za dużo analizowałam ....
A teraz co ma być to będzie icon_smile.gif
Ja kwas i witaminki biorę nie zaszkodzą icon_smile.gif mam ich zapas a szkoda aby miały się zmarnować icon_smile.gif
Pozdrawiam
kasiaaa82
Patrycja cieszę się, że masz dobre samopoczucie, dobrze wiesz, że kibicuję Tobie z całego serducha przytul.gif

dla Ciebie i reszty dziewczyn, oby sie wkradły, niespodziewanie, z zaskoczenia

ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
Nerpa
Słoneczko Bardzo się cieszę, że masz lepsze samopoczucie i że znowu chce Ci sie uśmiechać!!!!! Tak trzymać 06.gif 06.gif 06.gif

Milutka Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Napisz nam co wykazało USG.
KlaudiaGuza
milutka Ja również trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę && !
matylda315
Słoneczko ...a po burzy zawsze wychodzi słońce 06.gif Dobrze ,że jest , tak ,jak teraz 06.gif

Milutka &&&&&&&&&&&&&&&&& odpalone 06.gif


A dla wszystkich porcja wiosennych fluidków od mojego synka : rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
nika*
milutka - ja również trzymam kciuki za pozytwne wieści i zielne światełko dla in vitro&&&&

matylda - super że juz znasz płec icon_smile.gif gartuluję syneczka brawo_bis.gif
Madziara.
milutka trzymam mocno &&&

Jutro jadę do Poznania z Mareczkiem na kontrolną wizytę i chyba będą oceniać boczne migdałki czy do usunięcia. Dzisiaj przyszła sukienka, jest dokładnie taka jak na zdjęciu, ale myślałam że inaczej ją zapakują. Celowo wzięłam rozmiar większy, także troszkę trzeba ją zwęzić i podnieść do góry bo jest troszkę za długa i te cekinki które są przy niej jakoś słabo przyszyte bo co ruch to słychać jak jakiś odpada.
Ja wyluzowałam z pomiarami i wspomagaczami, ale widzę że jednak chwilami zamartwiam się że to ten dzień cyklu i powinno byc tak i tak a jest inaczej, ale mam nadzieje że to minie i całkowicie się wyluzuję jak słoneczko icon_smile.gif
milutka
Madziara a jaką sukienkę kupiłaś? icon_smile.gif i trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę Mareczkową &&&&

Ehh no a u mnie....torbiel dalej jest, w ogóle się nie zmniejsza, więc siostra umówiła mnie na wizytę u swojego gina i będę się umawiać jak najszybciej znów na laparoskopię. Trochę sie boję , bo mam straszny uraz do mojego szpitala, ale jak zmienił się ordynator to podobno dużo się polepszyło.


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.