To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
kasiaaaaa
słoneczko82 kochana, gratuluję Ci z całego serca! Cieszę się razem z Tobą i życzę Ci samych radosnych chwil przez najbliższe 9 miesięcy i dłużej. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
gozar
słoneczko - gratuluję icon_smile.gif
Madziara.
słoneczko Ogromne gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif też się popłakałam z Twojego szczęścia icon_smile.gif Ale super wieści.
Nerpa
Słoneczko Cudownie!!!! Gratuluje Ci niesamowicie gorąco!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Aż dostałam gęsiej skórki z emocji jak zobaczyłam fotę testu!!!! Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!!!!
A skoro kolejne prowdzące tak kończą to ja to jeszcze przemyśle 06.gif
słoneczko82
Byłam dzisiaj u dr i dostałam L4 do 09.06 w tedy mnie zbada i zobaczymy czy biję serduszko icon_smile.gif mam leżeć i wstawać tylko do toalety...
Madziara.
słoneczko super wiadomość. Odpoczywaj w takim razie i oszczędzaj się icon_smile.gif
iwona987
słoneczko a dostałaś jakieś leki? dbaj o was ja trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&
Anulek81
Słoneczko super wiadomość!!! brawo_bis.gif Odpoczywaj, oszczędzaj się i dbajcie o siebie icon_smile.gif
antenka
Słoneczko - gratuluję i nudnej ciąży życzę!

Ja również poważnie już planuję drugiego dzidziusia.
Jakiś czas temu próbowaliśmy, po kilku cyklach się poddałam, teraz zaczynam od nowa.

Ostatnia @ 17.05, proszę wpisz mnie na 1 stronę.

Pozdrawiam.
słoneczko82
Iwona tak biorę leki Bromergon 2*1tab będziemy go pomału zmniejszać jak pójdę na następną wizytę do dr ,potem biorę Luteinę 2*1tab witaminy FEMIBION oraz zatrzyki w brzuch CLEXANE

antenka jesteś wpisana na pierwszą stronkę icon_smile.gif

Dziewczyny chyba jeszcze ktoś do nas dołączy i czekam na kolejne ciąże icon_smile.gif
Nerpa
Słoneczko Odpoczywaj, odpoczywaj, odpoczywaj!
Tak się przejęłam Twoim newsem, że zapomniałam poprosić o aktualizację - @ 20.05.2011.

Okruszek A jak Twoje zdrowie??
matylda315
Słoneczko 02.gif ...a co Ty wiesz czego my nie wiemy ?
słoneczko82
Ja nic nie wiem a co??
słoneczko82
Aktualizacje zostały naniesione icon_smile.gif przytul.gif
Macio
Słoneczko gratuluję!
truska
slonczeko proszę o aktualizację @ 6.05
okruszek
CYTAT(Nerpa @ Fri, 27 May 2011 - 12:13) *
Słoneczko Odpoczywaj, odpoczywaj, odpoczywaj!
Tak się przejęłam Twoim newsem, że zapomniałam poprosić o aktualizację - @ 20.05.2011.

Okruszek A jak Twoje zdrowie??



SŁONECZKO serdeczne gratulacje!!!

Nerpa czuję się już lepiej, robimy kolejne badania. guz w głowie, bolerioza i stwardnienie rozsiane zostały wykluczone. A guz i sm były najbardziej prawdopodobne. więc bardzo się cieszę że tego nie mam. w czwartek kolejna wizyta u specjalisty.
pozdrawiam wszystkich
rencia831
Słoneczko tak się cieszę, to cudowna wiadomość balety.gif

okruszku trzymam kciukaski za Twoje zdrowie

a dla pozostałych staraczek ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
słoneczko82
truska wpisałam Ciebie na pierwszą stronkę
Madziara.
CYTAT(słoneczko82 @ Fri, 27 May 2011 - 09:55) *
Dziewczyny chyba jeszcze ktoś do nas dołączy i czekam na kolejne ciąże icon_smile.gif

Ja też odebrałam to, że coś Ci wiadomo o kolejnej icon_smile.gif
Super, patrzcie jak wątek ożył i ile nadziei dałaś innym icon_smile.gif

okruszek szybkiego powrotu do zdrowia &&&
słoneczko82
okruszek wracaj szybko do zdrowia
Więc kto poprowadzi następny wątek??
Agnieszka_82
Słoneczko z całego serducha GRATULUJĘ ! :*
truska
CYTAT(słoneczko82 @ Fri, 27 May 2011 - 16:20) *
truska wpisałam Ciebie na pierwszą stronkę

to jeszcze usuń siebie ze staraczek 04.gif
pipistrellus
słoneczko serdecznie ci gratuluję i choć bywam tu rzadko to na pewno zajrzę żeby przeczytać, że serduszko bije jak dzwon!! Leż sobie spokojnie i myśl pozytywnie icon_smile.gif
komunikacja
SŁONECZKO!!!!!!
Kochana jak ja Ci kibicowałam....normalnie jak to zobaczyłam i pzreczytałam to aż nie dowierzałam-w sensie,ze sprawdzałam czy się jeszcze jakies słoneczko nie pojawiło na wątku tylko np z innymi cyframi.... 03.gif
Kochana jak jeszcze sama byłam na staraczkach i po porodzie cały czas za Ciebie trzymałam kciuki...nawet jak miałaś chwile zwątpienia i załamania...
Az się poryczałam normalnie.....a na wzmocnienie fluidków przesyłam mojego Mikołajka-dzis ma 5i pół miesiaca.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Madziara.
Lilliann ale słodziak z Mikołajka icon_smile.gif
słoneczko82
Mam nadzieję że nie zapeszę ale skoro mnie już chcecie się pozbyć to nie ma sprawy 08.gif
komunikacja
CYTAT(słoneczko82 @ Sat, 28 May 2011 - 10:32) *
Mam nadzieję że nie zapeszę ale skoro mnie już chcecie się pozbyć to nie ma sprawy 08.gif

Kochana prowadź następny watek o ile Ci zdrowie pozwoli.Masz teraz moc:)
U nas na grudniówkach 3 częśc prowadzi niunia bo robi to swietnie i nam się podoba,tak chyba już zostanie:D
O ile jej się nie znudzi 43.gif
Kurcze no jaka jestem szczęśliwa...będe sie modliła kochana za Ciebie i maleństwo aby wszystko przebiegało ksiażkowo i nudno.....
Jeszcze trzymam kciukasy takie same za Milutkę i Zuzę1313 no i Klekotkę bo też jakoś mi w serce zapadły jeszcze jak sama się starałam o dzidzię...za 2-3 lata mam nadzieję znów wrócić na staraczki...Pewnie do tego czasu będzie nowa "ekipa" albo następne starania o kolejne maleństwa.Oby,oby.
słoneczko82
LillAnn1 ja jak na razie modlę się aby z tą ciążą było wszystko dobrze
Nic nie wiem żebym miała taką wielką moc jak na razie się nie wypowiadam ponieważ nie wiem jak będę się czuć i tak w ogóle
Myślę że na pewno znajdzie się jeszcze jakaś odważna dziewczyna która poprowadzi wątek jeszcze lepiej....
Trzeba powiedzieć że statystycznie na 10str. mamy 1 ciąże ale można ten wynik cały czas poprawić
Do dzieła
okruszek
w czwartek idę do neurologa, zobaczymy co mi powie, jeśli nie będzie przeciw skazań to potem umówię się na wizytę do ginekologa i mam nadzieję że wrócę na staraczki, no ale pewnie już będzie za późno żeby poprowadzić nowy wątek..
słoneczko82
jeszcze zostało 15stron więc dasz radę
Ola81
Słoneczko jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE!!!!!!
Hania-17
Ja ciągle podczytuję i wam kibicuję wszystkim co do jednej i bez wyjątku

Słoneczko ogromne gratulacje!!!!
Niech fasolka zdrowo rośnie u mamusi!

Przesyłam moc fluidków od Mateuszka, i aniołkowe fluidki od Michałka, oraz już takie większe od Darii icon_smile.gif
nika*
ależ wiesci!!! słoneczko serdecznie gratuluję!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Nerpa
CYTAT(okruszek @ Fri, 27 May 2011 - 16:45) *
Nerpa czuję się już lepiej, robimy kolejne badania. guz w głowie, bolerioza i stwardnienie rozsiane zostały wykluczone. A guz i sm były najbardziej prawdopodobne. więc bardzo się cieszę że tego nie mam. w czwartek kolejna wizyta u specjalisty.
pozdrawiam wszystkich


Ufff............. Dobrze, że wykluczyli guz i sm!! Trzymam kciuki z całych sił, żeby zdiagnozowali coś lightowego! A może to jakiś ucisk na nerw był?? Albo jakaś taka dziwna reakcja na stres??

Słoneczko Ale fajnie Cię na pierwszej stronce jako ciężarówkę zobaczyć!!!

Skoro jedna ciąża na 10 stron czyli w sumie 10 to jeszcze jedna nam do końca wątku została 06.gif
słoneczko82
Ale wiecie ten wynik zawsze może być jeszcze lepszy :I tego wam wszystkim życzę
matylda315
Bardzo Was wszystkie proszę o kciuki , fluidy , dobre myśli i wszystko inne dla Słoneczka . Wczoraj trafiła z plamieniem do szpitala 32.gif

Trzymaj się Patrycjo !!!! Jesteśmy z Tobą !!!
nulek27
Słoneczko &&&&&& z całych sił !
Zuzka80
Trzymamy bardzo mocno.
matylda315
Pati jest w domu i na razie odpoczywa. Szczegóły pewnie opisze sama.
Nerpa
Słoneczko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby wszystko było dobrze!!!!!!
Fiefiora
Trzymam!
nika*
słoneczko przytul.gif - ciepłe mysli odpalone. Musi być dobrze! przytul.gif
4kasiula
słoneczko my również trzymamy kciuki &&&&& przytul.gif
Anulek81
Słoneczko przytul.gif Kciuki cały czas mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&
truska
Słoneczko Mocno trzymam kciuki przytul.gif
evita7
Słoneczko trzymaj się kochana!!! Jestem myślami z Tobą!!! Mocno trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&
kasiaaaaa
słoneczko myślę o Tobie i zaciskam palce! przytul.gif
menenka
Słoneczko - mam nadzieję, że wszystko ułoży się dobrze. Mocno trzymam kciuki i pamiętam w modlitwie.
iza1982
słoneczko kochana, czekamy na Ciebie, przecież musi być dobrze. Bóg nad Wami czuwa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.