To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
leni 1
Paula 444 serdecznie gratuluje przytul.gif

Witajcie Dziewczyny. Powoli zaczynam Was podczytywać bo mam zamiar w przyszłym miesiącu do Was dołączyć. Mam nadzieje, ze w tym tygodniu definitywnie odstawię moje dziecie od piersi, wybielę ząbki i w przyszłym miesiącu zacznę molestować mojego lubego icon_wink.gif
adzia25
paula kuruj się przytul.gif
Madziara. o tym płynie nic nie słyszałam,więc nie mogę pomóc 13.gif ale będę trzymała kciuki za to żeby to jednak był jakiś mały "ktosiek" &&
Karola23 żeby pęcherzyki jednak urosły &&
leni 1 więc już witam i zaciskam kciuki za powodzenie z odstawianiem maluszka od piersi, a następnie za bardzo szybkie zafasolkowanie &&

A mi udało zarejestrować się do nowej pani dr na 10 stycznia brawo_bis.gif , czyli w sumie nie jest aż tak źle, bo teraz już zleci do wyjazdu do Polski, a jak wrócimy to już tylko kilka dni i będzie. Ona podobno nie jest szczególnie wylewna i szalenie miła, no ale jest świetna- zobaczymy. Ja ostatnio już byłam u miłej pani dr i poza tym już nic nie była w stanie mi zaoferować.
Zaraz idę do dentysty, pękła mi wczoraj piątka 32.gif , mam nadzieję, że mnie gdzieś wciśnie i szybko naprawi, bo jutro Andrzejki balety.gif
kasiaaa82
CYTAT(Karola_23 @ Thu, 25 Nov 2010 - 21:07) *
paula444 GRATULACJE WIELKIE impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Ja dzisiaj byłam na monitorowaniu cyklu i w 11dc mam 3 pęcherzyki - największy ma 9mm - lekarz powiedział, że nie mam liczyć na owulacje w tym cyklu. Nie poddaje się, cuda się zdarzają może będę miała późną owulacje... pocieszam się 13.gif


u mnie pęcherzyk zawsze osiągał wielkość do pęknięcia między 18 a 22 dc, więc zakładając, że pęcherzyk rośnie 2 mm na dobę, jest szansa, więc głowa do góry, wszystko zależy od tego jakie długie masz cykle, a to gadanie że nie ma co liczyć na owulacje jest chyba coś nie halo, mój gin zawsze mówił, że to jest biologia, a nie matematyka
pozdrawiam
komunikacja
CYTAT(Karola_23 @ Thu, 25 Nov 2010 - 21:07) *
paula444 GRATULACJE WIELKIE impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Ja dzisiaj byłam na monitorowaniu cyklu i w 11dc mam 3 pęcherzyki - największy ma 9mm - lekarz powiedział, że nie mam liczyć na owulacje w tym cyklu. Nie poddaje się, cuda się zdarzają może będę miała późną owulacje... pocieszam się 13.gif

Jejkus jakbyś o mnie pisała...
Miałam identycznie i lekarz mi powiedział,ze coś może z tego być ale czy przemyslałam sobie na pewno,czy chce ciążę mnogą bo w przypadku 3 pęcherzyków mogę miec trojaczki.
Niestety nie udało się bo nie urosły tak,jak powinny-jak u Ciebie teraz.
Potem w następnym cyklu juz mi kazał brać po 2 tabletki Clo dziennie przez 5 dni i w 14 dniu cyklu miałam jeden pęcherzyk 16mm.To był piątek.
Kazał się starć w niedzielę czyli 2 dni po obserwacji.Pęcherzyk urusł na tyle dobrze,ze zaszłąm w ciażę choć wątpiłam w to bo mówił jeszcze,ze endo jest ciut za małe ale trzeba wierzyć...
No i wszystko urosło przez te 48godzin tak jak powinno.Tak że trzymam kciuki aby Ci się udało...
kasiaaa82
CYTAT(Madziara. @ Thu, 25 Nov 2010 - 20:23) *
A mnie tak boli z lewej strony i musiałam się wspomóc czymś, znalazłam zwykłą no spę, ale nie pomaga. W poprzednim cyklu troszkę mniej bolało i gin powiedziała, że to dlatego że jest dużo płynu w zatoce D. i gdzieś ktoś mi napisał, że to nie dobrze jak jest dużo płynu (słyszała któraś z was co na ten temat?), a teraz skoro boli bardziej to pewnie tego płynu jest jeszcze więcej niż w tamtym cyklu.


chyba mówisz o zatoce Douglasa, z tego co się orientuje, to ta zatoka wypełnia sie płynem z pękniętego pęcherzyka, po owulacji, ale stwierdzić może to tylko lekarz, co do ilości to nie słyszałam, wydaje mi sie że tego kobieta nie powinna czuć, chyba że jest coś nie tak np zapalenie przydatków lub pęknięcie torbieli jajnika, najlepiej zadzwoń do gina i dopytaj
Madziara.
leni 1 życzę żeby się plany powiodły i żebyś szybko do nas dołączyła i nie zasiedział się tutaj.

andzia25 super, oby nowa ginka pomogła w szybkim spełnieniu marzeń, a do stycznia czas faktycznie zleci

Karola 23 oby jednak chociaż jeden pęcherzyk urósł i pękł &&&

CYTAT(kasiaaa82 @ Fri, 26 Nov 2010 - 15:21) *
chyba mówisz o zatoce Douglasa, z tego co się orientuje, to ta zatoka wypełnia sie płynem z pękniętego pęcherzyka, po owulacji, ale stwierdzić może to tylko lekarz, co do ilości to nie słyszałam, wydaje mi sie że tego kobieta nie powinna czuć, chyba że jest coś nie tak np zapalenie przydatków lub pęknięcie torbieli jajnika, najlepiej zadzwoń do gina i dopytaj


Tak dokładnie o zatoce Douglasa. W poprzednim cyklu poszłam na monitoring bo właśnie bolało mnie mocno i myślałam ze pregnyl nie zadziałał i gin mi wytłumaczyła, że jest dużo płynu w zatoce i może dlatego tak to odczuwam, a na innym forum dziewczyna mi napisała, że to niby nie dobrze jak jest bardzo dużo płynu. icon_confused.gif

Dzisiaj pytałam szefowej czy 23-go będę mogła się urwać na 2 godz bo mam wizytę u lekarza, a że mamy w tym dniu końcowy remement to moja kartka z prośbą o wolne nie będzie brana pod uwagę i tak od słowa do słowa szefowa do mnie wypaliła a co nie możesz w ciążę zajść icon_eek.gif (tylko kilka osób wie ze staramy się o dziecko) i później mi powiedziała jak to jej lekarz powiedział że dobrze że ma już 2 dzieci bo niestety więcej ich mieć nie będzie, więc nie uważali i ma trzeciego synka icon_smile.gif
icon_eek.gif
Kwas foliowy wzięłam

adzia25
Witam Was dziewczynki icon_biggrin.gif
Ta cisza, to pewnie dlatego, że Wszystkie przygotowują się do andrzejek 06.gif
No ja ząbek mam "zrobiony" bo pod nim w dziąśle mam ukryty drugi który wyrósł niemalże w poziomie, o tym wiem już od jakiegoś czasu, ale ciągle "unikałam" tematu, ale już ugadałam się z dentystą, że w przyszłym tyg będziemy ustalać szczegóły zabiegu 37.gif ale dziś to nie ważne, pazury sobie już zrobiłam, później włosy i na imprezę balety.gif
No to dziewczynki udanych imprez i wróżb andrzejkowych 02.gif
słoneczko82
A ja właśnie wróciłam z pracy.Jestem tak padnięta ....
szkoda gadać

Pozdrawiam was wszystkich
sisia1604
czesc kochane

Paula gratulacje, trzymam kcuki żeby wszystko było ok

U mnie dziś lekkie krwawienie, nie mam pojęcia dlaczego
alona24
Paula 444 moje gratulacje!!!!!!nudnej ciąży życzę
a tak w ogóle to mogę dołączyć ostatnia 12.11.2010...pozdrawiam i trzymam za wszystkie te testujące i te starające się póki co icon_wink.gif
Ola81
alonka wracasz na staraczki?? Powodzenia!!!
Madziara.
alona24 witam w naszym gronie i życzę, żebyś tym razem również szybko spełniła swoje pragnienie.

Ola81 super, już za kilka dni będziesz tulić swoje maleństwo icon_smile.gif

Ja dzisiaj odsypiałam wczorajszą imprezę do 14-ej, Mareczek bawił się albo oglądał bajki koło mnie. Jak wstałam to pomyślałam sobie jak to fajnie mięć takiego dużego synka. I przypomniała sobie jak jeszcze z 3 lata wstecz ciężko mi było pogodzić pracę z samotnym wychowaniem dziecka które jeszcze tak często chorowało, myślałam wtedy że jeszcze kilka latek i będzie z górki, Marek podrośnie przestanie chorować nie będę musiała martwic się z kim jego zostawić. Zarzekałam się wtedy że więcej nie będę mieć dzieci, ale mówiąc to miałam na myśli swoją wolę a nie problemy medyczne. Jakie to wszystko jest w życiu pokićkane 32.gif

kwas foliowy wzięłam
Ola81
Dziewczynki podsyłam Wam fluidki prawdopodobnie po raz ostatni bo w piatek mam CC jeżeli nic się wczesniej nie będzie działo , łapcie i się nimi zarażajcie icon_smile.gif

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Madziara.
Ola81 łapię fluidki i chowam, a dlaczego CC a nie naturalnie?
Latte_macchiato
CYTAT(Ola81 @ Sun, 28 Nov 2010 - 16:41) *
Dziewczynki podsyłam Wam fluidki prawdopodobnie po raz ostatni bo w piatek mam CC jeżeli nic się wczesniej nie będzie działo , łapcie i się nimi zarażajcie icon_smile.gif


Olu życzę wszystkie naj naj naj icon_wink.gif Trzymam kciuki &&&&


Dziewczyny mam testy owulacyjne...chętnie oddam potrzebującym. Pierwsze testy jakie kupiłam w 2009 roku aby zajść w ciążę okazały się zbyteczne bo zanim je użyłam zaszłam w ciążę. Teraz sytuacja się powtórzyła, kupiłam 20szt a wczoraj test pokazał 2 kreski ...
Nie wiem czy te testy staną się jak poprzednie magic testami ale może .... Może coś w tym jest ....
Jeśli, któraś/któreś z Was chciałaby mogłabym wysłać..może i nawet 4 osobom po 5szt ..może dziewczynom z kolejki ? ..nie wiem zadecydujecie.
Mam ogromną nadzieję, że nie jest to przypadek więc nie mogę inaczej postąpić jak Wam je dać icon_wink.gif

Pozdrawiam

Dirty Diana
Zajrzałam z sentymentu i co widzę? Olu, jak mi Twoja ciąża szybko zleciała. Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.
No i Prada... Gratuluję Ci serdecznie, nie myślałam, że rzeczywiście tak szybko się zdecydujesz. Pomyślnej ciąży.
alona24
Prada hahah Ty jakaś czarownica jesteś...powinnaś założyć magic biznes...gratki!nudnej ciąży życzę
Ola już niedługo będziesz trzymała swoją kruszynkę brawo szybko zleciało
a ja no cóż wróciłam na staraczki i mam szczerą nadzieję, że się tu nie zasiedzę...
Ola81
Prada nie wierzę. icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Ależ Ty szybko działasz brawo_bis.gif brawo_bis.gif 02.gif 02.gif 02.gif Gratuluję!!!!! To na kiedy termin??? Dziewczyny łapcie się za te Pradowe testy - mi dały dwie kreseczki. Więc może coś w nich jest icon_smile.gif

Kaelsa oj minęła , minęła. Teraz te ostatnie dni się dłużą hehe.

Madziara młody jest ułozony pośladkowo i nie chciał się mały uparciuch przekręcić. Więc zdecydowali CC.

alonka życzę powodzenia...
Agga
Prada gratuluję i w końcu będziesz mieć rodzeństwo,a nie trzech jedynaków icon_wink.gif . Na kiedy masz termin?
Latte_macchiato
dzięki dziewczyny ..termin nie mam pojęcia, to dopiero ok 4tc, ale wychodzi na 31 lipca ..... 06.gif

Tak uważajcie o czym marzycie bo marzenia wypowiedziane na głos mogą się spełnić 03.gif 03.gif 03.gif
adzia25
Alona24 Witam i nie zasiedź się tu długo, a najlepiej bierz przykład z Prady 03.gif
Prada GRATULUJĘ i spokojnej ciąży życzę, a jeśli chodzi o testy to ja BARDZO, bardzo chętnie, ale faktycznie jest kolejka więc może nich dziewczyny ustalą jak to i w ogóle
Ola81 szczęśliwego i bezproblemowego rozwiązania życzę i już trzymam && No i częstuję się fluidkami 02.gif

No a my się wybawiliśmy w sobotę balety.gif generalnie ja uwielbiam takie imprezy, natańczyłam się, wróciliśmy ok 6 rano w niedzielę i aż mnie do dziś wszystko boli 06.gif (już nie mogę doczekać się sylwestra) Moja znajoma, która ma 3 dzieci, żartowała żebym się zastanowiła jeszcze bo potem przez jakiś czas o takich imprezach będę mogła zapomnieć 08.gif Mam nadzieję, że niedługo będzie mi dane zapomnieć blagam.gif
No i oczywiście nie obyło się bez moich ulubionych komentarzy, UWAGA znajomy mojego męża mówi do mnie : "no mogłabyś się już postarać o dziecko dla swojego M. " Nie wiedziałam, ze mogę się sama starać, icon_question.gif za dobry miałam humor, żeby zaczynać tą dyskusję.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Madziara.
Prada również gratuluję i życzę spokojnych 9 m-cy. Co do testów też bardzo chętnie choćby nawet jednego takiego magicznego.

Kwas foliowy wzięłam
słoneczko82
Prada gratulacje i spokojnej ciąży...
Jestem zainteresowana megic testami icon_smile.gif
alona24 Witaj i nie zasiedź się Tutaj icon_smile.gif
Ola81 Łapię i chowam icon_smile.gif
Kwas już wzięłam a teraz do pracy
słoneczko82
alona24 już jesteś na pierwszej stronce icon_smile.gif

Jak tam paula444 prosimy o wklejenie zdjęcia testu ciążowego


Ja dzisiaj byłam na badaniach w szpitalu dziś 10dc i miałam endo 6mm pęcherzyk 23mm

Pozdrawiam
Latte_macchiato
dziewczyny dziękuję za miłe słowa... mam jeszcze 3x po 5szt testów ... komu ?
słoneczko82
Bolą mnie dzisiaj strasznie jajniki za raz się kładę z powrotem do łóżeczka bo do pracy na 13 mężusia nie mam i dopiero wieczorkiem się zobaczymy...
Znalazłam dr. podobno bardzo dobry od endometriozy i w czwartek idę na wizytę do niego ciekawe co mi powie i jakie będzie leczenie ....

Kwas foliowy już wzięłam
nika*
prada - gratulacje ogromne brawo_bis.gif cudnych 9 m-cy Ci życzę przytul.gif
Moze przeslij po 10 dla słoneczka i madziary skoro cętnych brak 29.gif
słoneczko82
jestem za icon_smile.gif
Latte_macchiato
do wysyłki mam adresy: słoneczka82 i klekotki, madziara się nie zgłosiła.... czekam zatem

dla mnie im mniej wysyłek tym taniej 03.gif więc jeśli nikt inny do wieczora się nie zgłosi rozdzielę na 3 osoby
słoneczko82
klekotka nie ma tamtych czyli poprzednich magic testów ???
Latte_macchiato
CYTAT(słoneczko82 @ Tue, 30 Nov 2010 - 11:36) *
klekotka nie ma tamtych czyli poprzednich magic testów ???



a tego nie wiem
słoneczko82
Tak mi się wydaję że miała przednie magic testy,na wątku o to pytała Zuza jak dobrze pamiętam a potem pauzowała może zużyła już... Jest duże prawdopodobieństwo icon_smile.gif
Klekotka proszę o Twoją wypowiedź jak już ich nie masz to nie potrzebnie jest zrobiona kolejka po tamte testy... Będzie trzeba tą kolejkę skasować nie potrzebnie czekamy na nie jak się skończyły icon_smile.gif
Pozdrawiam
adzia25
Witam dziewczynki icon_biggrin.gif
Gdyby nie było chętnych to ja za 3 tyg będę w Pl i będę mogła podać polski adres (bo nie chciałabym naciągać na wysyłkę do fr) i bardzo chętnie chciałabym doświadczyć cudownego działania magicznych testów 06.gif
słoneczko82
To już jest nas 4 więc każda dostanie po 5 magicznych testów brawo_bis.gif
sisia1604
u mnie @ 27.11 ;(
kasiaaa82
CYTAT(słoneczko82 @ Mon, 29 Nov 2010 - 23:17) *
Ja dzisiaj byłam na badaniach w szpitalu dziś 10dc i miałam endo 6mm pęcherzyk 23mm

Pozdrawiam


to kochana do dzieła, trzymam kciuki
i ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif specjalnie dla Ciebie
Madziara.
słoneczko82 to chyba bardzo dobrze, teraz trzeba działać, trzymam mocno &&&

Prada wysłałam już na priv adres do wysyłki, jeśli bym się załapała byłoby mi bardzo milutko icon_smile.gif

sisia1604 przytul.gif

A ja miałam dzisiaj młyn w pracy i w ogóle atmosfera z każdym miesiącem jest coraz to gorsza i zaczyna mi to przypominać Auschwitz, nasza szefowa jest nieludzka i traktuje nas jak niewolników. Dzisiaj koleżance powiedziała, że ma przyjść na nockę a jak nie przyjdzie to zostanie zwolniona. Nie interesuje jej, że ktoś na podstawie grafiku zaplanował sobie już coś. Mamy być na każde zawołanie a jak nie mamy z kim dziecka zostawić. I to jeszcze żeby uprzedzili wcześniej z dzień to nie zadzwonią 2 godziny szybciej że masz za dwie godziny być w pracy!!!

Ostatnio usłyszała że nasza koleżanka odłożyła sobie troszkę pieniążków to powiedziała:
- "Tak a skąd nie widziałam jej na ulicy" icon_evil.gif
komunikacja
CYTAT(Madziara. @ Tue, 30 Nov 2010 - 20:33) *
słoneczko82 to chyba bardzo dobrze, teraz trzeba działać, trzymam mocno &&&

Prada wysłałam już na priv adres do wysyłki, jeśli bym się załapała byłoby mi bardzo milutko icon_smile.gif

sisia1604 przytul.gif

A ja miałam dzisiaj młyn w pracy i w ogóle atmosfera z każdym miesiącem jest coraz to gorsza i zaczyna mi to przypominać Auschwitz, nasza szefowa jest nieludzka i traktuje nas jak niewolników. Dzisiaj koleżance powiedziała, że ma przyjść na nockę a jak nie przyjdzie to zostanie zwolniona. Nie interesuje jej, że ktoś na podstawie grafiku zaplanował sobie już coś. Mamy być na każde zawołanie a jak nie mamy z kim dziecka zostawić. I to jeszcze żeby uprzedzili wcześniej z dzień to nie zadzwonią 2 godziny szybciej że masz za dwie godziny być w pracy!!!

Ostatnio usłyszała że nasza koleżanka odłożyła sobie troszkę pieniążków to powiedziała:
- "Tak a skąd nie widziałam jej na ulicy" icon_evil.gif

Co za babsko......ale kiedys jej życie odpłaci za to traktowanie....Gnida nie człowiek.


A.....zapomniałam fluidków przesłać,nie wiele czasu zostało do porodu więc bierzcie i do wora:)
słoneczko82
Madziara. współczuje takiej szefowej icon_sad.gif
kasiaaa82 Dziękuje łapię i chowam do wora
LillAnn1 łapię i nie wypuszczam

Jeśli chodzi o starania to coś nie mam ochoty na małe co nie co icon_redface.gif wiecznie zmęczona i zaspana... Nie liczę na ten cykl... Czas nam wszystko pokaże

Kwas foliowy już wzięłam

Ps.aktualizację naniesione

Pozdrawiam
agulek8
witajcie..

u mnie tez młyn w pracy...
a u mnie...dziwna tempka...dziwny cykl..
ale luzuję juz niemam siły wszystkim się stresować...
co bedzie to bedzie...


p.s. o jakich magicznych testach piszecie? icon_smile.gif
kasiaaaaa


słoneczko82 z okazji urodzin życzę Ci po trzykroć tego samego... Spełnienia największego marzenia... Więcej słów chyba nie trzeba.
agulek8
SŁONECZKO wszystkiego naj naj icon_smile.gif
Madziara.
słoneczko82 wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń a w szczególności tego jednego. icon_smile.gif
nulek27
Słoneczko wszystkiego najlepszego .
Justyś3107
słoneczko sto lat i spełnienia marzeń brawo_bis.gif
alona24
[b]Słoneczko[/b] wszystkiego najlepszego...a przede wszystkim małej fasolinki pod serduszkiem...
NIUNKA
Słoneczko wszystkiego najlepszego i oby spełniło się Twoje największe marzenie

A to specjalny torcik dla Ciebie 06.gif

bibiczek
Prada - tu Cię mam. Proszę się zaraz do listy sierniowych mam dopisywać, zamiast się tu ukrywać 06.gif
słoneczko82
Dziękuję dziewczyny jesteście kochane i nie zastąpione
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.