To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!!! ODSŁONA XXIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
milutka
Przecież nasza kochana Matylda jest przykładem CUDU ! icon_smile.gif
rencia831
Słoneczko przytul.gif
okruszek
CYTAT(KlaudiaGuza @ Thu, 10 Feb 2011 - 12:03) *
No ba! icon_smile.gif A w jakiej to miejscowości? 02.gif



w Chałupach 06.gif na PÓŁWYSPIE HELSKIM
słoneczko82
Ok cuda się zdarzają ale nie do wszystkich przychodzą 41.gif
Ja już straciłam wiarę
matylda315
CYTAT(milutka @ Thu, 10 Feb 2011 - 11:59) *
Przecież nasza kochana Matylda jest przykładem CUDU ! icon_smile.gif



No właśnie 06.gif

Cuda przychodzą do każdego tylko w odpowiednim czasie 06.gif
komunikacja
CYTAT(słoneczko82 @ Thu, 10 Feb 2011 - 14:10) *
Ok cuda się zdarzają ale nie do wszystkich przychodzą 41.gif
Ja już straciłam wiarę

to ja Ci ta wiarę odnajdę.
Zobacz-to też jest mój mały cud:)


Uploaded with ImageShack.us
nika*
lill - cudny maluszek wub.gif

słoneczko przytul.gif przytul.gif
słoneczko82
rycze.gif rycze.gif rycze.gif
okruszek
słoneczko kochana przytul.gif
Nerpa
Okruszek Jeden dzień obsuwy to nie tak najgorzej. Może owu sie przesunęła (no chyba , ze jesteś tak całkiem pewna jej terminu)?
Półwysep Helski!? Bosko - zawsze chciałam pojechać, a jakoś nigdy nie było okazji!!! Zobaczyć foczki 08.gif 04.gif 06.gif

Sloneczko Może jeszcze za wcześnie, żeby przekonało Cię to co mówimy.... Czasem jest tak, że smutek taki wielki, że trudno z niego wyjść. Ale w końcu osiąga się jakieś dno doła, punkt z którego można się odbić i znowu iść w górę.... Życzę Ci żebyś jak najszybciej się odbiła i odzyskała choć trochę nadzieji!!

LillAnn Słodziak icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
megan25
witam:)

pozwolicie że się do was przyłącze:)

krótko o mnie: o córcię staraliśmy się prawie 2 lata, po badaniach w klinice niepłodności usłyszeliśmy że powinniśmy rozważyć in vitro , ale zdarzył nam się cud i pojawiła się Laura icon_smile.gif teraz będziemy się starać o drugiego maluszka - wczoraj podjęliśmy pierwsze próby icon_smile.gif
ale sądzę że bez leczenia się nie obejdzie - dlatego w przyszłym miesiącu wybieram się do lekarza zrobić wszystkie badania icon_smile.gif
Anulek81
Witam bardzo serdecznie,

również chciałabym przyłączyć się do grona staraczek icon_smile.gif Podczytuję Was od pewnego czasu i mocno Wam kibicuję oraz trzymam kciuki.

Sama jestem już mamą grudniowego 4-latka i chcielibyśmy już dla niego rodzeństwo icon_wink.gif Staramy się już 7 cykl. Niby wszystko w normie, lecz jednak kilka rzeczy mnie niepokoi. W pierwszą ciążę udało mi się zajść dzięki lekom wspomagającym, czyli Clo i Duphastonowi i to już w pierwszym cyklu. Dlatego byłam wczoraj u gina, zostałam zbadana, okazało się, że wszystko jest dobrze. Jednak przepisała mi te same leki, co przy poprzednich staraniach, więc jeśli w tym cyklu się nie uda, to następny będzie przy udziale wspomagaczy icon_smile.gif

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona i wspólnie razem będziemy się wspierały.
Pozdrawiam cieplutko.

Ps. potrzebne aktualizacje o mnie icon_wink.gif to ostatnia @ 28.01 cykle 30-dniowe.
Madziara.
Witam
Kilka dni tu nie zaglądałam do was z powodu braku czasu a jak już wkońcu zajrzałam to przy samym końcu pisania posta komp mi się zawiesił wallbash.gif
CYTAT(LillAnn1 @ Sun, 06 Feb 2011 - 21:55) *
.... i ja brałam właśnie Luteine wcześniej o kilka dni niż lekarz mi kazał.
Nie wiem czy to pomogło ale zaszłam w ciążę icon_smile.gif właśnie przy stosowaniu CLO i Luteiny.

Nie wiem już co myśleć, bo ja słyszałam z kolei że za wcześnie wzięta luteina hamuje owulację. Mi gin zaleciła brać od 16 do 25 dc, ale wcześniej mi9ałam monitoring i wiedziałam kiedy co i jak a teraz bez monitoringu i dziewczyny z 28dni zaleciły mi bym wzięła dopiero od dnia skoku a że skok był w 18 dc to od tego dnia zaczęłam brać.

matylda cieszę się że u was już wszystko ok i trzymam za was &&& i żeby takich sytuacji niepokojących już nie było.

Lillann1 powtórzę się ale słodziak z Twojego Mikołajka

słoneczko82 przytul.gif

megan25, Anulek81 witajcie

A u mnie maraton z każdej strony, głowa pęka mi od myśli i muszę każdy dzień szczegółowo rozpisywać bo w innym wypadku zapominam o różnych sprawach.
Ten cykl w ogóle jest jakiś dziwny, ale nie chcę się nakręcać bo to pierwszy cykl gdzie biorę luteinę zamiast duphastonu.
Ogólnie jeśli o pracę się rozchodzi to nie musimy się martwic bo wczoraj koleżanka dała L4 z powodu ciąży więc jak koleżanka z powodu powrotu której mieli kogoś zwolnic wróci do nas (21.02) to akurat będzie komplet icon_smile.gif
A w ogóle to przez 5 lat istnienia naszej firmy utworzył się taki schemacik który się sprawdza jak do tej pory a mianowicie u nas "zachodzi się w ciążę parami" 01.gif Później jak dziewczyny urodzą to kolejne dwie idą na L4 z powodu ciąży i tym razem również schemat się powtórzył, tak więc czekamy na kolejną ciążę w firmie. Tylko 13.gif bo już tyle kolejek mnie minęło i znów kolejne 10-12 mcy będę czekać na kolejną parkę w której mam nadzieję będą ja 03.gif A "najfajniejsze" jest to że dziewczyny które są przyjmowane na zastępstwo koleżanek ciężarnych po 3 m-cach pracy zachodzą w ciążę.
słoneczko82
Aktualizację zostały naniesione
megan25, Anulek81 Witajcie
Megan25 poproszę o podanie daty ostatniej @ i dokładnie ile cykli się staracie
Pozdarwiam
słoneczko82
Dziewczyny poproszę o wasze aktualizację @

Zuza1313
Deszczowa
Agulek8


Sisa1604 robiłaś test może w tedy było za wcześnie ??? A może przejdziesz się do lekarza??
sisia1604
słoneczko82 test robiłam i była jednak kreska, @ nadal brak 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Witamy nowe koleżanki , megan kochana znowu się spotykamy icon_biggrin.gif
Anulek81
Dziękuję za tak serdeczne i ciepłe przywitanie icon_biggrin.gif

Słoneczko dzięki za umieszczenie na pierwszej stronie icon_smile.gif

Madziara rzeczywiście coś w tym jest, że w pracy koleżanki zachodzą w ciążę parami. W zeszłym roku dwie dziewczyny ode mnie w pracy zaszły w ciążę prawie w tym samym czasie 06.gif Tym samym niestety ja nie mam nikogo do pary 03.gif Ale mam nadzieję, że jakoś to będzie 04.gif

Sisia a byłaś już u lekarza? Tak jak pisze Słoneczko, może dobrze by było się do niego wybrać?

Jutro wyjeżdżamy na kilka dni w góry, w końcu są ferie 06.gif Może zmiana klimatu pomoże, bo w weekend wypadają "te" dni 08.gif
nika*
Witam serdecznie dwie nowe starczaki wave.gif Fajnie ze nas przybywa. Mam nadzieję ze w tej odsłonie minumum 10 brzuszków bedzie 06.gif
sisia1604
CYTAT(słoneczko82 @ Fri, 11 Feb 2011 - 19:39) *
Sisa1604 robiłaś test może w tedy było za wcześnie ???


przeczytałam co napisałaś, poszłam po test i nasikałam i .....



Uploaded with ImageShack.us
megan25
sisia1604 widzę że za długo razem nie popiszemy icon_razz.gif gratulacje icon_smile.gif brawo_bis.gif

słoneczko82 ostatnia @ 28.01 , pierwszy cykl starań
matylda315
sisia gratulacje serdeczne !!! Ależ fajnie nam się ciąże sypią brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Madziara.
sisia ogromne gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Anulek &&& żeby zmiana klimatu dodatkowo pomogła

Ja dzisiaj znów się źle czuję dalej tak dziwnie w podbrzuszu i delikatna zgaga, a do tego zatoki mam zawalone.
evita7
Sisia1604 no to super!!! Wielkie Gratulacje!!! A w których dniu cyklu robiłaś te testy?

megan25, Anulek81 witajcie i nie zasiedźcie się za długo!!!

Słoneczko mojej koleżance która poroniła dzidzię lekarz powiedział, że skoro była raz w ciąży to na pewno będzie drugi raz... Po roku starań udało się icon_smile.gif Zawsze jest nadzieja i z całego serca tego Ci życzę!!!

Ja też robiłam test ale wyszła jedna kreska ;-( W sumie @ mam dostać dopiero za 4 dni, więc może za wcześnie... Ale jakoś nie mogłam się doczekać icon_smile.gif
iwona987
Sisia serdeczne gratulacje!!!
Witam również nowe staraczki nie zasiedźcie się tutaj za długo!!!
Słoneczko przytul.gif
nika*
sisia - gartulacje brawo_bis.gif no widzisz a tak sie martwiłas a tu piorunem poszło przytul.gif

No widze ze sie rozkręcamy dziewczyny. Z tego co widziałam w jednej odłsłonie buło najwięcej 11 brzuchatek. Mam nadzieje ze pobijemy ten rekord dziewczyny w 24 części ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif icon_mrgreen.gif
słoneczko82
sisia1604 moje szczere gratulację brawo_bis.gif
słoneczko82
Aktualizację poprawki zostały naniesione
sisia1604 zostałaś oficjalnie ciężarówką
Anulek81
Jeszcze raz dziękuję za bardzo miłe powitanie icon_smile.gif

Sisia Ogromne gratulacje!!!

Evita nie martw się na zapas. Na pewno test zrobiłaś za wcześnie. Poczekaj kilka dni i jeszcze raz zatestuj icon_smile.gif

A my już na miejscu. Pogoda piękna, typowo wiosenna 06.gif

Jak tak dalej pójdzie, to może rzeczywiście pobijemy rekord. Tak więc dziewczyny do dzieła 03.gif
sisia1604
CYTAT(słoneczko82 @ Sat, 12 Feb 2011 - 18:18) *
Aktualizację poprawki zostały naniesione
sisia1604 zostałaś oficjalnie ciężarówką


nie wiem czy nie za szybko...

Ja nie umiem ciągle dojść do siebie. Przeciez w zeszłym tygodniu robiłam test i byłą jedna kreska.
Tak bardzo się cieszymy i .... tak bardzo boimy, żeby wszystko było ok.
Na razie nie nastawiamy się jeszcze na nic, koło środy idziemy z Natalią pobrać krew ( nigdy jeszcze miała badań i lekarka kazała w końcu zrobić), wiec przy okazji zrobię sobie BTHCG. Mam taki zamęt w głowie, tyle uczuć: czy wszystko jest ok, czy sobie poradzimy, czy powinnam nosić Natalkę, kiedy powinnam iść do lekarza. Zupełnie nie czuję się jakbym była w ciąży.
nika*
sisia - dobrze ze idziesz na bete, mozesz tez powtórzyc tescik czy kreseczka pociemnieje. jestem dobrej mysli. A dzwigać oczywiscie nie powinnaś.
słoneczko82
sisia będzie dobrze icon_smile.gif
nulek27
Słoneczko proszę o aktualizacje @ 12.02.
rencia831
megan25, Anulek81 witam Was

sisia1604 moje gratulacje


Ja czekam bo przytulanki były w owu (na szczęście wiem kiedy ją mam) w środę idę na wizytę do mojej gin profilaktycznie żeby potiwerdzić że wszystko ok.
Teraz mam mało czasu bo w pracy kolezanka na urlopie i muszę robić za nią robotę dodatkowo za tydzień w niedzielę mam egzamin końcowy na podyplomówce więc trochę stresująco jest.
zuza1313
Słoneczko, wydawało mi się ,ze prosiłam już o aktualizacje, ale jak nie ma to podaję @ 31.01.2011

Sisia, gratulacje wielkie i trzymam kciuki za betę icon_smile.gif

megan25, Anulek81, witajcie wśród staraczek icon_smile.gif i nie zasiedźcie się tu zbyt długo icon_smile.gif

rencia831, &&&&&&&&&&&&&&& żeby przytulanki były owocne icon_smile.gif

a mnie pobolewają jajniki, więc chyba owu się zbliża, albo to ten dzień icon_smile.gif nie wiem, bo przez ostatnie dni nie mierzyłam tempki, w każdym razie dzień zaczęty od przytulanek icon_smile.gif profilaktycznie icon_smile.gif

pozdrawiam
nika*
nulek - przytul.gif

rencia - trzymam kciukasy&&&

Mamy pólmetekj odłsony i 5 cięzaróweczek. Oby tak dalej!
okruszek
sisia serdeczne gratulacje!!! prosimy o fluidki.

a ... myśmy wczoraj byli z m. na zabawie karnawałowej, wróciliśmy o 6 rano 06.gif , Kinga spała u babci i poszliśmy dopiero po nią o 14.00, ale było super, taka odskocznia od spraw codziennych.

no ale strasznie się martwię- odkąd wróciliśmy biegam co chwilkę siusiu i podbrzusze mnie podbolewa 21.gif , no a od dziś biorę luteinkę-choć wiem że w tym cyklu szanse są zerowe.
Anulek81
Sisia dzięki becie upewnisz się już na 100%, nie martw się, będzie dobrze icon_smile.gif

Rencia kciuki mocno zaciśnięte icon_smile.gif

Zuza dzięki icon_biggrin.gif Profilaktycznie lepiej zadbać o przytulanki 06.gif

Ja też dbam 08.gif Tym bardziej, że temperatura w piątek, sobotę była niska i najprawdopodobniej owulacja była wczoraj, tak więc zobaczymy 06.gif

Jesteśmy dopiero jeden dzień w górach, a ja już się rozchorowałam. Noc kiepska, bo przez ból gardła niewiele spałam. W aptece doradziła mi Propolki i kupiłam też szałwię na płukanie. Mam w związku z tym pytanie. Czy mogłybyście coś doradzić, jakieś leki albo sposoby na zapalenie gardła? W razie czego wolę nie faszerować się czymś, co może zaszkodzić, dlatego byłam wdzięczna za pomoc icon_smile.gif

Pozdrawiam icon_biggrin.gif
nika*
okruszek - z tego co spradziłam to masz dopiero 15 dc? nie wiem jak długie masz cykle ale troche za wczesnie na objawy ciązowe chyba....moze pęcherz przeziębiłas?

anulek - a tantum verde próbowałas? ewentualnie płukanie słoną wodą jeszcze... zdrówka życzę przytul.gif
Justyś3107
sisia gratulacje ogromne brawo_bis.gif a co do wcześniej nie udanego testu ja też tak miałam najpierw nieudany a potem krecha jeszcze bledsza od twojej a teraz jestem prawie na półmetku

Moc fluidków w dniu zakochanych icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif łapcie i nie puszczajcie
sisia1604
kochane mnóstwo fluidków ode mnie na szczęście icon_smile.gif

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nerpa
Ale żeście w weekewnd naskrobały 08.gif

Sisia1604 no gratulacje ogromne brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Bardzo się cieszę 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif I dzieki za fluidki

Megan25, Anulek81 Witam Was obie serdecznie i życzę szybkiego zafasolkowania i przeniesienia na ciężarówki icon_smile.gif Trzeba otwierać wątek październikowy 06.gif

Madziara miło słyszeć co tam u Ciebie Strasznie się cieszę, że z pracą się poukładało i jak tylko się fasolka pojawi bez obawy możesz mówić szefowej i iść na zwolnienie, jak tylko będzie taka potrzeba! Ekstra!!! Jednej rzeczy tylko nie rozumiem. W tej parce ciążowej drugie miejsce jest jeszcze wolne, prawda? No to pewnie dla Ciebie!!!!

Evita7 Trzymam &&&&&&&&&&&& za ponowne testowanie

nulek27 przytul.gif

rencia831 Trzymam kciuki za owocne przytulanki &&&&&&&&&&&&&&

zuza13123, Anulek81 Wszyscy mówią, że profilaktyka najważniejsz 08.gif

okruszek I jak z tym bieganiem do wc?

Justys3107 Dzieki za fludiki!!!!!!!!!!!!!

U mnie cos troche w organizmie zwariowało... Dostałam @ w 23 dniu.... To nawet jak na mnie bardzo krotko.... Może to stres??
W każdym razie Słoneczko proszę o aktualizację 13.02
słoneczko82
Aktualizację naniesione zostały icon_smile.gif
okruszek
dalej biegam do wc ale troszkę rzadziej, dziś jest 17 dzień cyklu. owulkę miałam tydz. temu
nika*
okruszek - no to jak tydzien temu to jest nadzieja! trzymam kciuki&&&&
okruszek
CYTAT(nika* @ Mon, 14 Feb 2011 - 17:42) *
okruszek - no to jak tydzien temu to jest nadzieja! trzymam kciuki&&&&



ja tam na nic nie liczę, choć nie powiem fajny byłby prezent dla męża na 30 urodziny 06.gif .
ciągle pobolewają mnie jajniki tak ciągną, ale to pewnie wina clo i luteiny.
megan25
okruszek trzymam & żeby to jednak fasolka tak cię cisnęła na pęcherz 03.gif

sisia1604 za fluidki dziękuje icon_smile.gif jak się czujesz , już się trochę oswoiliście z tą myślą ? kiedy idziesz betę robić ?

ja się dziś zapisałam do gina na 9 marca - będziemy robić badania i działać już pełną parą icon_smile.gif bo strzał w tym cyklu i tak pewnie był nietrafiony
okruszek
załamka ledwo żyję chyba grypa mnie bierze, a w dodatku Kinga się nam zaziębiła 32.gif
sisia1604
Kochane dziekuję za gratulację i troskę. Tak dobrze mi tu z Wami.

Powoli oswajamy się z myślą, że będzie nas czwórka. Po tym wszystkim co przeszliśmy przy pierwszej ciąży jestem w szoku, że tak szybko poszło. Umówiłam się na wizytę na 23 luty, mam nadzieję że będzie juz słychać serduszko. Co do Bety to chyba nie pójdę, zrobiłam ponownie test i nadal sa II kreski, zaczynam wymyślać z jedzeniem ( a wcześniej pochłaniałam wszystko) oraz zaczynam mieć zgagę i mdłości. Poza tym u mnie pobieranie krwi to istny koszmar. Przy mojej wadze ( ponad 100 kg 32.gif ) mam dostępna tylko jedną żyłę i muszę ją szanować. Pamiętam ile razy oddawałam krew przy Nati. Przy porodzie była tak pokłuta, że już myślałam, że się nie wkłują. Później byłam jedyną pacjentką, która dostawała tabletki a nie kroplówki.

okruszek trzymam mocno kciuki żeby się udało, a choróbsko odeszło. Mój mąż też ma w tym roku 30 lat. Jak się czujesz po tych lekach ??

megan25 czy strzał nie trafiony okaże się za jakiś czas. Ja tez byłam pewna, że nic z tego, a teraz chodzę i śmieję się do siebie jak głupia.

Justyś3107 ja tak bardzo nie wierzyłam, że się uda. Pierwszy test zrobiłam, poczekałam może 30 sekund i wyrzuciłam. Może powinnam dłużej poczekać, bo teraz też kreska pojawiła się dopiero za chwilę. Życzę CI kochana nudnej drugiej połówki ciąży.

rencia831 kciuki za wyzytę i za egzamin
Nerpa
okruszek Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&& za testowanko i zycze zdrowka!!

sisia Ciesze się razem z Tobą!! A z tymi żyłami to naprawdę problem. Teraz ciągle Ci będą chcieli krew pobierać. U mnie żyły jak ta lala - pokazowe, choć też swoje ważę...

A ja miałam wczroaj przypływ energii i troche odgruzowałam mieszkanko 06.gif Byle tak dalej!!!
okruszek
sisia1604 czuję się nie fajnie. Ciągle pobolewają mnie jajniki i czasem mnie mdli, ale to są hormony... raz je już brałam więc wiedziałam że tak będzie. Tylko teraz biorę luteinkę i cały czas pobolewają mnie obydwa. W nocy to wstaję co 2 godzinki siusiu icon_sad.gif . No ale ja uważam ten cykl stracony mało było starań, a w dni kiedy miałam najlepszy śluz to wcale. No chyba że cuda się zdarzają...

opowiem Wam że jak staraliśmy się o Kingę, to też miałam 3 cykle z clo i wtedy duphastonem i lekarz też mi dała 3 miesiące-ale w tych starankach to jakoś nie wierzę żeby się udało- i wiem dokładnie o której godzinie był ten trafny strzał, kiedy na maksa wyluzowaliśmy i nie myśleliśmy że robimy dzidziusia i najśmieszniejsze jest to że w trakcie.... wujek strasznie się do nos dobijała bo przyszedł kafelki w łazience nam kłaść icon_smile.gif, więc byliśmy z lekka.... nie zapomnę jego miny jak mu po paru minutach otworzyliśmy drzwi icon_smile.gif
no ale teraz takie akcje nie wchodzą w grę bo jest Kinga, a czasem jesteśmy już wieczorem tak padnięci....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.