To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
keira
icon_razz.gif za różyczke dziękuje !!
melduje sie z rana @ brak jak naazie śluz jest nadal w nocy o 3 miałąm coś jak ucisk zoładka ale nie wiem jak wygladają mdłosci nigdy nie miałam i nigdy nie wymiotowałam ot takiscisk w żoładku ale mysleze moze po frytkach chociaz zawszeje jadłam i nic mi nie było i tak do 4 sie kreciłam az zasnełam dzis po akwie mam to samo moze coś z żoładkiem mi sie robie
agniesia :)
Tigerek to niezły ten Twój cykl icon_smile.gif
keira robi się coraz ciekawiej icon_smile.gif Mam nadzieję, że jesteś w ciąży i dasz nam dobry przykład icon_smile.gif
keira
agniesia tez mam taką nadziję tylko boję sią ją miec co mi tak pluscie to lece do łązienki @ szukac a to nic ale skad tyle tego sluzy przeciez nie zadzwonie z takim duperelem do gina bo mnie wysmieje
a i wczoraj wieczorem szef nawilzał sale takim spryskiwaczem sama woda a mi smierdziało jak jakis stary dom
Tośka
Keira, trzymię kciuki icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
keira
dzięki kochane jesteście.. żeby tyle nie myslec i co 15 minut nie chodzic szukać@ znalazłam na forum jakies rzeczy sie robi z gazety niby sie nazywa wiklina papierowa i produkuję rurki z gazet mam dwie haha
angelisia871
keira trzymam kciuki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif oby sie udalo icon_smile.gif ja przy swojej 1 ciazy wymiotow nie mialam ale w brzuchu czyłam takie "gilgotanie" nie umiem tego opisac

endi ja czekam teraz na @ powinna byc juz wnet tez mam Pcoi pierwsza stym mialam femara i odrazu zaciazylam takze tez tego tobie zycze w 2 ciaze zaszlam juz sama ale niestety okazala sie ciaza pozamaciczna icon_sad.gif ale w tym cyklu bede brala clo+femare na jajeczka wiec moze tym razem sie uda wiadomo nadzieje trzeba miec ...
Pozdrwaiam Walentynkowo icon_smile.gif
Endi
angelisia871 WIELKIE DZIĘKI ... naprawdę poprawiłaś mi humor, mam nadzieję, że również mi się uda za pierwszą symulacją Clo icon_biggrin.gif
keira
melduje się wieczorem @ nadla nie ma śluz jest az nawet myślałam ze mnie zalało wieczorem bo jakoś tak poczułam a to nie nadal białawy śluz ale zobaczymy jutro około 16 zrobiłam się sena i nie mogłam lezec na plecach znowu miałąm to dziwne uczucie w żoładku
katherinnn
keira, cały czas trzymam kciuki, aby to było to, o czym marzysz&&&&&&
Madziara.
katherinnn to do jakiej lekarki jeździsz? jak nie możesz tu napisać napisz mi na priv. Co do aptek internetowych to l=jeśli chcesz kupić lek wydany na receptę to musisz im przesłać kopię recepty, ale nigdy nie kupowałam leków przez internet na receptę. Ale w tej aptece ja jak kupowałam opakowanie zawierające 3 dawki pregnylu to płaciłam 21 zł a kupując 1 dawkę płaciłam 45 zł. Nie wiem jak teraz po Nowym Roku czy nadal są dostępne te zniżkowe opakowania, ale przez telefon udzielą Cio informacji.

keira &&& nadal zaciśnięte

Tigerek jeszcze chwilka i pobijesz mój rekord z poprzedniego cyklu

okruszku dziękuję za różyczkę i czekam na dobre wieści z wizyty
komunikacja
Witam,dziewczynki życzę Wam szybkiego zafasolkowania i ksiażkowej,nudnej ciąży oraz szybkich porodów.
Też się kiedyś starałam.
SZCZĘŚLIWA ODSŁONA XXI
keira
cześc dziewczyny @ nadal nie ma ufff ale zawsze moze dzis przyjsc czuje takie lekki kłucia raz w prawym jajniku raz w lewym
słoneczko82
keira mi tutaj pachnie fasolką 43.gif zrób sikacza lepiej jechać na betę wtedy będziesz miała pewność w 100% Trzymam cały czas &&&&&&&&&
Tośka
Keira, nie trzym nas w niepewności ( a bardziej siebie) i zrób choć ten test icon_smile.gif
keira
Jade do miasta po test
Tośka
CYTAT(keira @ Wed, 15 Feb 2012 - 14:37) *
Jade do miasta po test



Nooo:) Trzymię kciuki icon_smile.gif
Endi
keira od razu pisz jakie masz wieści
keira
jedna kreska @ nie mam nadal ale test neg nic z tego w sumie sie tego spodziewałam bo za piekne by to było
Endi
keira icon_sad.gif nie martw się... za nie długo napewno nam się uda, jestem tego pewna icon_wink.gif
keira
przykro mi potwornie tak chce tego dziecka
Endi
keira rozumiem... każda z nas na tym forum ma to samo marzenie co ty i jak do tej pory w większości się ono jeszcze nie spełniło... nie dołuj się, bo to tylko pogarsza sprawę
keira
pytanie nr 1 gdzie moja @!!! zawsze była od 10 lat wiec gdzie jest dzis????
agniesia :)
A może jeszcze za wcześnie na teścior!? Czekaj cierpliwie i oby jednak nie przyszła icon_biggrin.gif
keira
oby kochana oby narazie jej nie ma
Tośka
CYTAT(keira @ Wed, 15 Feb 2012 - 17:46) *
jedna kreska @ nie mam nadal ale test neg nic z tego w sumie sie tego spodziewałam bo za piekne by to było

Przykro mi przytul.gif
Tośka
CYTAT(agniesia :) @ Thu, 16 Feb 2012 - 00:06) *
A może jeszcze za wcześnie na teścior!? Czekaj cierpliwie i oby jednak nie przyszła icon_biggrin.gif

Właśnie, właśnie icon_smile.gif
Ja peirwszy test zrobiłam w 26dc i wyszła jedna gruba kreska i 1/4 drugiej... Uznałam to za bła i że to jedna krecha- załamka, oczywiście. Ale test za kilka dni pokazał drugą bladą kreskę
Fiefiora
keira a kiedy masz dostać @? Bo jak robiłaś sikacza przed termine to normalne że jedną kreske pokazał. Przed terminem @ tylko beta hcg z krwi da odpowiedz, ale nie polecam tzn nie polecam robienia bety przed terminem @.
keira
@ miała byc wczoraj dzis jej nadal nie ma
Madziara.
keira wieć jeszcze jest nadzieja że nie przyjdzie a test za szybko zrobiony.
keira
Madziara mam taką nadzieje ...... no i ten śluz a i zawsze uwielbiałam pączki a dzis jak poczułam zamuliło mnie

na kalendarzu na e dziecku 16 luty u mnei pisze tak:"Twoje samopoczucie może zacząć przypominać to, jakie zwykle poprzedza u ciebie miesiączkę. Za tkliwość piersi, zatrzymanie wody w organizmie, pogorszenie wyglądu cery odpowiada progesteron, którego stężenie we krwi rośnie przed okresem oraz w początkach ciąży." wiec jak ja mam rozróznic to?? i gdzie moja @ nadal jej nie ma ja tam nie chce by była ale chce wiedziec z ejej nie bedzie no!!!!!!!!!!!
a i bola mnie plecy troche a na @ mnie nie bolały
Fiefiora
Keira to idz na bete hcg i będziesz miała pewność
keira
nie mam takiej mozliwosci narazie jestem w pracy do miasta daleko i nie ma czym jechac
Madziara.
szkoda bo beta dałaby Ci pewność
keira
troche też boje sie tej pewności bo strace ostatnią nadzieje a tak jakis cien szansy nitka prawie niewidoczna jest
Tośka
Keira, ale lepsze chyba jest wiedzieć...
Ja cykl poprzedzający ten owocny wydłużyłam sobie nadzieją do 36 dni. Dopiero jak poszłam na betę i odebrałam wynik to po 2 h dostałam @
keira
itak brak mozliwosci na bete poniewaz do domu jade na wekend a labolatorium od pn do piatku
menenka
okruszku - jak wyniki????

keira - &&&&&& za II kreski tescie!
keira
okruszek no wlasnie wyniki jak??
keira
41.gif przyszła @ i po jaką ......... załamka
katherinnn
keira przytul.gif nie martw się, może w następnym cyklu się uda
keira
pewnie juz sie nie uda czuje sie beznadziejnie ja sobie porycze
Kiśka
keira, trzymaj się <przytul> trzymam kciuk iza następny cykl!
keira
nastepne jajeczkowanie mam dniu swoich urodzin jak w takim dniu nie wyjdzie poddam sie
keira
czesc . jakas maskara jak mnie zoladek boli az sie wyprostowac nie moge @ mam ale calkowiecie inne dolegliwosci jak zawsze co do olery dzieje sie z moim organizmem boli mnie brzuch ale raz jeden jajnik raz drugi i ten zoladek jakby mi ktoz noz wbijał
menenka
keira - co wiecej moge, tylko to przytul.gif
keira
meneka dziekuje bardzo pomogło !!!!!!!!!
dobranoc dziewczyny i powodzenia powodzenia i ściskam mocno kazdą jedną
~Luna~
keira, przepraszam że się wtrącę .
Od kilku dni kibicuję Twoim staraniom i powiem Ci tak :
- ja bym się na Twoim miejscu jeszcze nie poddawała, a to że @ przyszła jeszcze niczego nie przesądza.
Moje początki ciąży, wyglądały identycznie jak to, co teraz dzieje się z Tobą.
Też dostałam @ i też płakałam, testy nie dawały mi pewności, bo wychodziły różne - na jednym dwie kreski, z czego ta druga ledwo widoczna, drugi test pokazywał tylko jedną kreskę.
A mój organizm szalał ...
Bolał mnie żołądek, a nocami męczyły mdłości (bez wymiotów), czułam kucie i "szczypanie" w jajnikach, bolało podbrzusze i piersi zrobiły się bardzo tkliwe.
Nie wiedziałam co się dzieje - przecież miałam @

Coś mnie jednak tknęło, zadzwoniłam do mojej giny.
Powiedziałam jej, że od kilku miesięcy staram się o zajście w ciążę , że czuję się tak jak opisałam wyżej, że testy wychodzą różnie i od trzech dni mam @.
Kazała mi przyjechać jeszcze tego samego dnia.
Zrobiła badanie.
Powiedziała, że w środku jestem bardzo rozpulchniona, że jej zdaniem to baaardzo wczesna ciąża, ale za wcześnie jest by stwierdzić to na 100%.
Wyznaczyła mi termin następnego badania za dwa tygodnie, i przepisała tabletki, które miały pomóc utrzymać ciążę , jeśli ona rzeczywiście by była.
Ten lek to był Duphaston (nie wiem czy to dobra pisownia, bo już nie pamiętam).
Na następnym badaniu, ciąża została potwierdzona na 1000% icon_biggrin.gif
Lek brałam do 6 miesiąca ciąży, krwawienia pojawiały się przez trzy pierwsze miesiące , zawsze w okolicach spodziewanej @.

Dziś moja fasoleczka ma już 6,5 roku icon_biggrin.gif

Jedyne co mogę Ci doradzić, to szybka wizyta u ginekologa.

Trzymam mocno kciuki i życzę powodzenia przytul.gif

edit: błędy.
agniesia :)
Aqa niezła historia icon_smile.gif Dobrze, że pomyślałaś o telefonie do gin icon_smile.gif
Moja znajoma do 5 mies nie wiedziała, że jest w ciąży. Co miesiąc miała normalne @. Dopiero coś ją ruszyło, poszła do gina, a tam 5 miesiąc. Dziecko urodziło się zdrowe ale nie wiadomo czy o czasie bo sugerowali się tylko terminem z USG.


keira trzymaj się!!!!
keira
Aqa dzięki a moje objawi juz mineły po za @ gdybym była w ciazy było by to cudem chyba
wiecie ja tego nie rozumiem czmeu jedna kobieta ma dzieci 7 a inna nie moze wcale gdzie do .... sprawiedliwośc spotkałam znajomego Ks który mnie zapytał czy nie planujemy rodziny załozyc wiec mu powiedziałm planujemy od 5 lat miesiac w miesiac i na planowaniu i próbach się kończy a On że trzeba wierzyc i pokładac Ufnośc w Bogu wiec mu powiedziałam ze pokładałam rok ale teraz juz nie mam na to siły i wiecie pozytywnie mnie zaskoczył bo mi nie wałkował tylko powiedział że rozumie usmiechał sie i stwierdził ze on poczeka az przyjde chrzcić swoje upragnione tak jkos mi sie cieplej zrobiło
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.