To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
keira
Rosa pobiadolić każdemu można i chyba po to forum jest by wygadac sie powiedziec co sie mysli a czy to coś da czy nie nie wiem a rozważać będę i ni chodzi czy to sprawiedliwe czy nie ale o to co czuje ja i mysle ze nie tylko ja
jestesmy po badaniu nasienia hormonów badania droznosci jajowodów zapsalismy sie do kliniki i profesor u którego bylismy na pierwszej wizycie z wynikami badan do tej pory oznajmił ze jezeli przez kolejne cztery cykle nam się nie uda powzniemy konkretne dalsze kroki narazie jest to drugi cykl od zapisania
użytkownik usunięty
[post usunięty]
keira
no wiesz ja w domu nie marudze bo nikt tego nie słucha moja babka mowi ze to kara boska ze bez sluu zylismy haha co mnie rozbawiło a

a moje jajniki znowu zaczynają kłuć teraz lewy
~Luna~
keira, idź do gina, sprawdź co się dzieje, bo jeśli jest to ciąża, to może potrzebować leku na podtrzymanie.
Lepiej sprawdzić , cuda się zdarzają ...

A Twoja babcia, ma podobne podejście jak ksiądz, którego miałam nieszczęście spotkać na swojej drodze.
Mój syn miał 6 tyg. jak trafiliśmy do centrum zdrowia matki i dziecka, nikt nie wiedział co mu jest, było ciężko.
Co rano przychodził ksiądz z Komunią Św., poprosiłam go żeby pobłogosławił małego - odmówił, powiedział, że dziecko płaci za grzechy rodziców - czyli w wolnym tłumaczeniu , moje dziecko chorowało dlatego, że mamy tylko ślub cywilny.
keira
juz ja bym mu powiedziałą co mysle !!!!! du..... nie ksiadz !!!!!!!!
keira
czesc dziewuchy duzo pozytywów z niedzieli Wam śle!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tigerek
Co do księdza - jeszcze czasami tacy powaleni się zdarzają, aczkolwiek ostatnio byłam świadkiem sytuacji odwrotnej - baba wyskoczyła na matkę niepełnosprawnego dziecka coś w tym stylu właśnie, mówiąc obok niej o niej, że widać nieźle narobiła, skoro takie dziecko ma; ów kapłan mało się nie zapluł na tę kretynkę, po niezłej tyradzie o wtórnym analfabetyzmie w wierze, o zaglądaniu w cudze sumienia, o chamstwie i prawdopodobnym odbijaniu od siebie uwagi siadł, zaczerwienił się, po czym przeprosił gawiedź okoliczną za podniesienie głosu bo powinien przecież upomnieć w 4 oczy icon_wink.gif

******

U nas pierwszy cykl z paskami owulacyjnymi, zmyliły nas nieźle, bo pasek mój był trochę bledszy od kontrolnego, a tu wychodzi po objawach i temperaturze, że wersja najciemniejsza była wynikiem pozytywnym. Nieźle. Zgłupieć idzie icon_razz.gif - ale może i tak się udało icon_wink.gif - teraz czekać jeszcze 16 dni na sprawdzanie icon_wink.gif

Powodzenia życzę wszystkim staraczkom icon_smile.gif
Madziara.
Tigerek to już &&& zaciskamy. A z tymi testami to niestety ale tak jest. MI testy wychodziły pozytywne a usg nie potwierdziło owu albo na odwrót test negatywny a usg że owu była.

Dziewczyny trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki od 15:30.
Tigerek
Jasne Madziarko icon_smile.gif

Ja poproszę o kciuki o tej samej godzinie w środę, idziemy z małżem do chirurga. Jakaś torbiel mu na policzku się zrobiła pod skórą i w niefortunnym miejscu bo na grubej żyle.
keira
Trzymam mocno kciucki za wszystkie
u mnei juz po @ a janiki nadal pobolewajÄ… dziwne ech
użytkownik usunięty
[post usunięty]
słoneczko82
keira skontaktuj się z lekarzem jak dla mnie dziwna @ bardzo.A jak nie chcesz to jedź na Betę HCG znam przypatek taki jak Ty opoisujesz a teraz szkrabek raczuje
keira
sloneczko zadzwonilam do lekarza kazala mi przyjsc w czwartek plus tego wsyztskiego to o rozmiar wiekszy cyce icon_wink.gif
~Luna~
Oj Kiera Kiera , nic nie chcę już mówić, ale nadal trzymam kciuki mocno zaciśnięte icon_biggrin.gif

Czym więcej podczytuję ten wątek, tym bardziej mi się chce zacząć starać 06.gif
słoneczko82
keira obiecujÄ…ce objawy trzymam kciuki
Madziara.
keira faktycznie objawy obiecujące, więc nadal zaciskam &&&

Ja już po badaniu, oba jajowody drożne icon_smile.gif
okruszek
Madziara super!!!
keira mi też tu pachnie ciąża
ja dzis też byłam u ginek, wszytko jest ok. dostałam moje magiczne leki więc kolejny cykl jedziemy na całego:-P
słoneczko82
Dziewczyny trzymam za was mocno kciuki
keira
Madziara super!!!!!!!!
dziewczyny popadam w paranoje moj chlopina wczoraj mowijedziemy na nasz wieczor zabral mnie na upojna noc w hotelu kupil kwiaty wino itp a ja durna podcza "przytulania" myślałam tylko o tym ze jak jestem w ciazy czy nic sie nie stanie na zdrowy rozum toz dwa dni temu @ mi sie skońćzyła wieca jak ciąża ale znwou na mniej zdrowy rozum w zyciu nie miałam takich okrągłych balonów i te jajniki kurcza a do czwartku tak daleko
keira
polazłam zrobiłam test beta o 15 ma byc wynik zdzierstwo 35 zl ale ja musze wiedziec
agniesia :)
keira to trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!

Madziara super wiadomość icon_smile.gif

My musieliśmy przesunąć badania nasienia bo mąż chory icon_sad.gif Chyba zrobimy dopiero pod koniec tego cyklu.
keira
no tak jak chory to musicie poczekac ale i ja cos czuje ze to nie moj cykl chociaz czuje sie dziwnie to jednak byłoby to za piekne i skad by @ była o 15 sie wyjasni
agniesia :)
Do 15 już niedaleko! Kciuki zaciśnięte icon_smile.gif
okruszek
czekam na wiadomość a już po 15....
Tigerek
O 15.00 to pewnie będzie w przychodni albo laboratorium icon_wink.gif
agniesia :)
i ja czekam na dobre wieści icon_smile.gif
keira
i du..!!!! nie ma fasolinki 0.100ml cośtam pan w labolatorium był taki miły i zaproponował mi bym przyszłą za tydzien i nawet mi nie policzy za badanie ale po co skoro nie ma to nie ma całą droge szłam i wyłam cały km tak mi przykro bardzo wiem ze to był cien szansu łudziłam sie i wiecie nawe mi sie sexić nie chce nic mi sie nie chce kolacji robic i nic a nic najchetniej zamknełabym sie w pokoju i niech nikt nie wchodzi nie dzwoni nie pisze itp
agniesia :)
keira przykro mi strasznie icon_sad.gif(( przytul.gif( ( Ale nie wolno się poddawać- w końcu się uda!
keira
agniesia dzieki ale ja juz nie wiem ten moj palant to by sie bzykał 24 na dobe normalnie a mi sie nawet nie chce
Tigerek
To go poinformuj, że jego wojownicy też się muszą czasami regenerować icon_wink.gif

Poza tym już dziewczyny pisały... najgorsza przeszkoda w byciu mamą czasami tkwi oprócz organizmu - w naszej głowie.

A ja nie wątpię, że mamusią będziesz icon_smile.gif
Majka 82
CYTAT(keira @ Tue, 21 Feb 2012 - 20:50) *
agniesia dzieki ale ja juz nie wiem ten moj palant to by sie bzykał 24 na dobe normalnie a mi sie nawet nie chce


keira- nieustannie trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie staraczki. Mam jednak do Ciebie mala prosbe, czy moglabys, zwazajac na wspolczytajacych, nieco inaczej ubierac mysli w slowa? Dziekuje.
okruszek
CYTAT(Majka 82 @ Wed, 22 Feb 2012 - 00:10) *
keira- nieustannie trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie staraczki. Mam jednak do Ciebie mala prosbe, czy moglabys, zwazajac na wspolczytajacych, nieco inaczej ubierac mysli w slowa? Dziekuje.



jako że jestem gospodynią tego wątku- przyłączam się z prośbą.
Madziara.
okruszek powodzenia w następnym cyklu, niech magiczne tabletki zadziałają &&&

agniesia a czy mąż bierze antybiotyk bo jeśli tak to nie ma sensu robic teraz badań dopiero po 72 dniach. Zresztą upewnij się jak przy zwykłym przeziębieniu to wygląda.

keira przykro mi że się nie udało przytul.gif przytul.gif

Tak teraz sobie pomyślałam, bo my też mamy robić badanie a przecież eMek brał antybiotyk razem zemną.

Rosa jak myślisz ma to jakiś wpływ na nasienie. Dostaliśmy antybiotyk o nazwie Azitrox, 3 tabletki. A dostaliśmy go z powodu badania drożności.

Chyba się załamię jak będę musiała znów 3 m-ce odpuścić 21.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
słoneczko82
przytul.gifkeira
keira
o.k przepraszam nerwy mnie poniosły
agniesia :)
Madziara antybiotyku nie brał, ale teraz mam dni płodne więc nie ma szans na 5 dniową abstynencję icon_wink.gif
keira
agniesia to nie próżnój icon_wink.gif i dzien dobry
keira
Dzień dobry!!
agniesia :)
Witam się i ja icon_smile.gif Miłego dnia dziewczyny icon_smile.gif
Tigerek
Dzień dobry icon_biggrin.gif

Jak miło zajrzeć icon_wink.gif
keira
co tam u WAs dziewczyny mnie jakoÅ› ta pogoda pozytywnie nie nastraja
Tigerek
Ja cały tydzień w biegu, w tym sporo lekarsko ale t z małżem: okulista, rodzinny i na końcu chirurg. Dziś na dokładkę zebranie lokatorów :] - zmęczona totalnie. Na dodatek śluz mi się pojawia, tak jak to zwykle przed okresem...
keira
Dzień dobry Dziewczyny !! Moje ostatni dwa dni wolnego i jade do pracy na tydzień wróce akurat na urodziny i jajeczkowanie icon_wink.gif
słoneczko82
CYTAT(keira @ Fri, 24 Feb 2012 - 08:25) *
Dzień dobry Dziewczyny !! Moje ostatni dwa dni wolnego i jade do pracy na tydzień wróce akurat na urodziny i jajeczkowanie icon_wink.gif

trzymam kciuki za działanie
Endi
keira trzymam kciuki icon_wink.gif

A ja oczekuje własnie na @ i juz sie nie moge doczekac, poniewaz zaczynam po raz pierwszy zazywać z 4 dniem cyklu Clostilbegyt i mam nadzieje, ze to cos pomoze, dziewczyny trzymajcie i za mnie &
okruszek
Endi i jak @ przyszła?
Tigerek
Za to i u mnie przyjdzie sądząc z objawów za jakieś 2-3 dni. No trudno.
okruszek
Tigerek póki nie ma @ jest nadzieja.... trzymam kciuki
Tigerek
Jakoś po pierwszej fali smutku i rozczarowania pogodnie na to patrzę icon_smile.gif - nadal wierzę uparcie że Bóg wie co robi i widać inny czas jest dla nas korzystniejszy icon_wink.gif - co ma być to i tak będzie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.