To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
pipistrellus
U nas też upał. Ale mi to nie przeszkadza icon_smile.gif Za to Najmilszy już jest tym wykończony, a dopiero co narzekał, że śnieg trzeba odgarniać icon_smile.gif

Tigerek trzymam kciuki żeby staranka były trafione

U mnie 18 dnia testy owu pokazały dwie krechy, był też skok temperatury. Mało, a cieszy icon_smile.gif Mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu wrócimy do staranek.
atrixa
Ja nie lubię upału i słońca (mam chyba na nie uczulenie, dostaję krostek i skóra piecze....) poza tym, jak jest ciężkie powietrze i jest duszno to się czuję jak ryba bez wody.

Powiem Wam, że też nie wiem, ale chyba też miałam już owu... I śluz był i dziwne plamienie i kłucia z jednej strony (testów owu nie robię, robiłam kilka lat temu). Mam ciągle wrażenie, że może źle wyliczyłam i chyba nie trafiliśmy.

Tigerek, trzymam kciuki.
Aylin
CYTAT(Tigerek @ Sun, 29 Apr 2012 - 22:38) *
Nienawidzę upału - z racji choroby cierpię paskudnie na nadmierną potliwość, wstydliwe, uprzykrzające icon_sad.gif

W ferworze walki o wyniki hist-pat małża i przez zawieruchę pogodową "przegapiliśmy" owulacje - przyszła bezobjawowo, zakłóciły mi się i temperatura, i objawy śluzu, po prostu nagle mam sucho i wysokie temperatury = już po. Trafiliśmy albo i nie ... nie wiadomo.


Hehe to może tak z zaskoczenia się udało icon_smile.gif My cierpliwie/ niecierpliwie czekamy na powiększenie rodzinki i wszystkie łapki ściśnięte icon_smile.gif

okruszek
CYTAT(Aylin @ Wed, 02 May 2012 - 21:31) *
Hehe to może tak z zaskoczenia się udało icon_smile.gif My cierpliwie/ niecierpliwie czekamy na powiększenie rodzinki i wszystkie łapki ściśnięte icon_smile.gif




Anek czy dobrze zrozumiałam..... 03.gif , kurcze pamiętam Ciebie na staraczkach 2006/2007 Ty już masz dwoje dzieci a ja... 41.gif kiedy się doczekam... może nigdy.....
pewnie mnie pamiętsza ...konkelek
Aylin
CYTAT(okruszek @ Wed, 02 May 2012 - 22:50) *
Anek czy dobrze zrozumiałam..... 03.gif , kurcze pamiętam Ciebie na staraczkach 2006/2007 Ty już masz dwoje dzieci a ja... 41.gif kiedy się doczekam... może nigdy.....
pewnie mnie pamiętsza ...konkelek

Oczywiście, że pamiętam icon_smile.gif Ale...
Źle zrozumiałaś, ja nie jestem w ciąży z trzecim icon_wink.gif To było do Tigerka, bo ona mojemu młodszemu matkuje, znamy sie kupę lat i to z jej strony czekamy na powiększenie rodzinki icon_smile.gif

za ciebie też kciuki trzymam icon_smile.gif
okruszek
ok icon_smile.gif, własnie nie wiedziłam jak to rozumieć, a my dziś mamy 4 urodzinki Kingusi
zuza1313
Troche po czasie, ale wszystkiego najlepszego dla Kini :)buziaki
perelka00007
Trzymam kciuki za starające się dziewczyny, sama do nich należę, więc trzymajcie kciuki i za mnie:-)
Tigerek
Oj Aylin, proroczo to z trójeczką czy jak icon_biggrin.gif icon_question.gif

Dziękujemy za wsparcie modlitewne i kciuki icon_wink.gif - teraz czekać na wkład Pana Boga icon_wink.gif
Aylin
CYTAT(Tigerek @ Sun, 06 May 2012 - 17:51) *
Oj Aylin, proroczo to z trójeczką czy jak icon_biggrin.gif icon_question.gif

Dziękujemy za wsparcie modlitewne i kciuki icon_wink.gif - teraz czekać na wkład Pana Boga icon_wink.gif

A co ty taka wyrywna 04.gif Damiańcio i za trójkę robi icon_smile.gif icon_smile.gif

No czekamy czekamy i wspieramy icon_smile.gif
Tigerek
A czy ja powiedziałam, że ta trójeczka już teraz icon_wink.gif icon_question.gif

Już się nie mogę doczekać aż te matury miną, wykroi się troszkę wolnego i zobaczę znowu oba Wasze smyki icon_razz.gif - no i Was icon_biggrin.gif
kropkabordo
Ja równiez dołączam icon_smile.gif staramy się o drugie, od kwietnia. Na razie dwóch kresek brak. Tylko jakoś tak trudno mi się pogodzić z nowym nastawieniem do seksu icon_sad.gif gdzie mogę się pożalić?
Tigerek
A ja się zorientowałam, że z danymi tutaj do tyłu jestem... wtedy były mylne objawy, temperatura wzrosła od zapalenia nerwu koło kręgosłupa i spadła po 2 dniach a śluz z powodu upału się "cofnął" (takie numery mi mój organizm zawsze latem strzela, szybka zmiana klimatyczna i cykl 60-70 dni gotowy. Normalnie jakby się cykl resetował. Teraz ponownie czekamy na owulację icon_razz.gif

A ja mam przedni widok metr od siebie icon_smile.gif kota siedzi na balkonie w szelkach i ogląda ptaki, super widok icon_wink.gif - dostała miseczkę z woda, ze smakołykami i się wietrzy. Po kilku pierwszych sekundach chciała do domu, ale jak ją tyłkiem od drzwi ustawiłam a przodem do trawki pod spodem to od razu się zajęła obserwacjami icon_smile.gif (szelki dobre i zapięcie trwałe to choćby i chciała to nie wyskoczy a smycz się kończy kilka cm przed barierami jeszcze, zresztą ona nie ma tendencji do polowania na ptaki, woli podglądać ).
agniesia :)
Dawno się nie odzywałam ale zapał jakoś mi się kończy.
U nas nadal nic icon_sad.gif
Tośka
To podsyłam fluidki &&&&&&

Agusia w szczególności dla Ciebie icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Tigerek
Konsultowałam, ale taka moja natura icon_smile.gif

Szczególnie, że te dłuższe cykle zawsze mają te same okoliczności: bardzo długi stres i zmiana klimatyczna - czyli zawsze pierwszy cykl z upalnymi dniami i każda sesja egzaminacyjna icon_smile.gif (teraz tylko upały zostały). Pozostałe cykle mają zupełnie normalny przebieg, śliczne 2 fazy, lutealna 15 dni, długość "zwykłych" cykli to 38-42 dni ale takie mam odkąd choruję na sarkoidozę, od kilku lat.
agniesia :)
Tośka dziękuję- przydadzą się icon_smile.gif

Ja już zaczynam myśleć czy nie mam jakiejś blokady psychicznej icon_sad.gif
Owulacja jest, tarczyca i prolaktyna wyregulowana, śluz płodny tez jest, wyniki męża idealne. Nie wiem gdzie szukać przyczyny niepowodzeń icon_sad.gif
okruszek
dziewczyny co bierzecie za leki oprócz foliku, ja w tym cyklu biorę jakieś tabletki dla koniet w ciązy i starające się o nią i starsznie mi się odbija po niej przez parę godzin takim żelazem icon_sad.gif , chyba znowu przejdę na sa folik
atrixa
okruszek ja biorę folik i te moje leki oczywiście. A jakie bierzesz te tabletki? Może akurat Ci nie pasują? Ja kiedyś w ciąży brałam Prenatal Complex (miał w sobie imbir, olejek miętowy i żurawinę - teraz nie widzę w nim żurawiny).

Mam prośbę do Was.... strzelcie mnie czymś w łeb, bo się cały czas nakręcam. Doszukuję się u siebie objawów, chociaż nawet nie pora na to....
Co było dziwne, 2 dni temu miałam mocny ból w podbrzuszu, jakby miała przyjść już @, ale to też nie był jej termin i nie przyszła. Cały dzień pobolewało i w końcu przestało. No, ale oprócz tego, nie ma nic. Tak czy inaczej.... nakręcam się, dlatego mnie walnijcie....
okruszek
atrixa bangin.gif tak już niestety mamy
atrixa
okruszek dzięki icon_smile.gif

Nie napisałaś jakie tabletki bierzesz, po których czujesz żelazo.... ?
agniesia :)
artixa masz i ode mnie bangin.gif i ja też poproszę o to samo, bo już nie idzie ze mną wytrzymać wallbash.gif

Ale czuje , że w weekend @ przylezie niestety:(

Ja biorę tylko folik. I w tym cyklu jestem na luteinie w 2 połowie cyklu.
okruszek
agniesia proszę bardzo bangin.gif , może ktoś jeszcze?
biorę ferrofolic i oczwiście luteinę również, odziwo brzuch nie w tym cyklu wcale nie boli. Jak wezmę tą tabletkę to przez parę godzin odbija mi się metalem icon_sad.gif. W następnym cyklu będę brała sam folik.

atrixa, agniesia a kiedy ma przyjść @?
do mnie we wtorek icon_smile.gif
pipistrellus
Tigerek naprawdę podziwiam to, jak dobrze znasz swój organizm, co wpływa na cykle itp. I Twoją cierpliwość, gdy zdarzajasię takie długie. Ja zawsze miałam nieregularne, więc gdy zaczęliśmy starania wyprowadzało mnie to z równowagi, bo za każdym razem mialam nadzieje, że to już...

Za wszyskie spodziewającesię @ w najbliższych dniach trzymam kciuki!!

Mi właśnie dziś się zaczyna, już są plamienia, więc jutro się rozkręci. Regularnie jak w zegarku, wciąż nie mogę się nadziwić. Ze zdrówkiem ok, więc ruszamy do boju. Niestety raczej nie "pełną parą", bo Najmilszy brał w zeszłym miesiącu bardzo silny antybityk, więc pewnie miał on spory wpływ na "chłopaków". Nie wiem tylko, czy antybiotyk tego typu wpływa na całą spermatogenezę, czy tylko na to co już było "wyprodukowane". W każdym razie starań na pewno nie odpuścimy icon_smile.gif

Z innej beczki - wczoraj mieliśmy w ogrodzie ogromną żmiję. Była czarna, leżała na szarych kamieniach, a i tak nikt jej nie zauważył. Koło niej chodziły małe dzieci. Dopiero gdy się ruszyła zaczęliśmy reagować. Ech, muszę mieć teraz oczy dookoła głowy.
agniesia :)
Odstawiłam dziś luteinę i czekam na @.
Zazwyczaj FL mam 13 dni, dziś mam 10 dzień lutealnej.
Temp nisko więc cudów się nie spodziewam icon_sad.gif
atrixa
Do mnie @ powinna przyjść 14-go, więc za 3 dni. Co prawda w zeszłym m-cu miałam tygodniowe przesunięcie, ale to i tak super, bo kiedyś moje cykle miały 50-70 dni ....
Po urodzeniu Izy jakoś mi się wyrównało...

Nie znam tych tabletek, co bierzesz okruszku.

pipistrellus brrrrrr, i co się stało z tą żmiją? Aż mam ciarki. To na pewno była żmija?

agniesia icon_smile.gif dzięki, za młotek na głowę icon_biggrin.gif Zgodnie z życzeniem bangin.gif

Tigerek
pipistrellus - to wynik 6-letniej obserwacji icon_wink.gif - samą metodę można bardzo dobrze poznać w 2 miesiące praktyki + konsultacje w interpretacji kolejnych cykli, ale każdy dodatkowy miesiąc to wiedza o sobie icon_wink.gif Mnie też szalenie denerwują te długie cykle szczególnie w staraniach, bo porównywalnie reszta dziewczyn ma o 20-30% więcej szans icon_wink.gif

Teraz mi się dodatkowy mega stres szykuje, więc cykl oszaleje... grozi mi utrata pracy :/ dowiem się za tydzień na czym stoję ale niewesoło na razie.
pipistrellus
atrixa no cóż, żmija już nie żyje. W takiej sytuacji nie można miećlitości i nadziei, że sobie pójdzie. Trzeba działać. Mi teżpo urodzeniu dziecka się uregulował cykl.

Tigerek może z pracą nie będzie tak źle? Dobrze mi się wydaje, że związana jesteś ze szkołą? Tam chyba nie robią takich niespodzianek przed wakacjami?
Tigerek
pipistrellus - oj robią, szczególnie, jak niż wejdzie do szkół, a nauczycielka po 3 latach wychowawczego, która od początku zarzekała się, że nie ma zamiaru wracać do szkoły bo zakłada z mężem firmę teraz nie chce złożyć wypowiedzenia. Bez podania powodu, tak po prostu. Prywatnie wiem, że mieszka i żyje już od minimum 2,5 lat w innym województwie. Bądź mądry opisz wiersze, ale ona z tymi 3 latami wychowawczego ma o rok dłuższy staż pracy niż ja więc z pracy polecę ni mniej ni więcej ale ja. Chyba, że w ciągu najbliższego tygodnia dostarczy wypowiedzenie, ale jakoś od kilku tygodni się nie kwapi.
zuza1313
Dziewczyny ,wiem że ostatnio sie nie pojawiam, za dużo wszyskiego na głowie i się nie wyrabiam. Chciałam sie podzielić dobrą wiadomością, chyba sie w końcu udało icon_smile.gif wczorajsza beta 132,8 icon_smile.gif jeszcze sie boje cieszyć pełną parą, ale jak tylko trochę nabiorę zaufania, ze bedzie dobrze, to zarzucę Was fluidkami icon_smile.gif
Madziara.
zuza brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif GratulujÄ™ i spokojnych 9 m-cy.
pipistrellus
zuza super!! ciesz się ciążą icon_smile.gif
atrixa
Gratuluję brawo_bis.gif i oczywiście czekamy na fluidki, jak co icon_biggrin.gif
słoneczko82
GratulujÄ™ brawo_bis.gif
komunikacja
CYTAT(zuza1313 @ Sat, 12 May 2012 - 10:53) *
Dziewczyny ,wiem że ostatnio sie nie pojawiam, za dużo wszyskiego na głowie i się nie wyrabiam. Chciałam sie podzielić dobrą wiadomością, chyba sie w końcu udało icon_smile.gif wczorajsza beta 132,8 icon_smile.gif jeszcze sie boje cieszyć pełną parą, ale jak tylko trochę nabiorę zaufania, ze bedzie dobrze, to zarzucę Was fluidkami icon_smile.gif

Się popłakałam normalnie...
Zuza-ja pamiętam jak jeszcze razem sie starałyśmy.Och kobietko tak sie cieszę.Będę sie modlić oby wszystko było dobrze...bo przecież musi...
Nudnej ciaży kobietko:)
atrixa
Ja już wiem, że kolejny cykl stracony. Miałam jutro dostać @, właśnie widzę, że jest. Praktycznie przyszła zgodnie z kalendarzem.
41.gif 32.gif 13.gif
agniesia :)
U mnie to samo icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Okruszku poproszę o aktualizację- 8 cykl starań icon_sad.gif Tylko nie wiem czy ich nie odłożymy do września icon_sad.gif
Endi
Witajcie staraczki, dawno tu nie zaglądałam do Was

Zuza gratulacjÄ™...
A pozostałym zyczę zeby sie w koncu udało

Mnie w sobote spotkało cos strasznego, dostałam plamienia ( brązowy śluz ) i niestety trwa do dzisiaj, wizyte u gina mialam na jutro ale przenioslam na dzisiaj zeby sprawdzic czy nic zlego sie nie stało. Przez tel. kazał zwiekszyc dawke leków na podtrzymanie i lezec.. wiec nic innego nie robie icon_sad.gif Bylam rowniez w szpitalu wczoraj, bo tak sie wystraszylam, ze musialam pojechac, ale oczywiscie nie zbadaja czlowieka dopoki nie zostane przyjeta na oddzial i nie wiadomo czy lekarz zdazy mnie jeszcze zobaczyc czy dopiero na drugi dzien ( czyli wypada dzisiaj ) wiec sie zdenerwowalam i wrocilam do domu. Teraz sie strasznie denerwuje, bo wizyte mam o 19:00 i mam nadzieje, ze serduszko bedzie biło...
agniesia :)
Endi trzymam kciuki! Pocieszę Cię że ja też plamiłam ok 9 tyg, ale wszystko dobrze się skończyło.
Daj znać jak po wizycie i zaciskam kciuki!!!!!!!!!!!!
Madziara.
Endi trzymam mocno &&& i wierzę że wszystko będzie ok.
nulek27
Zuza gratulacjÄ™ brawo_bis.gif
Endi
Dziewczyny niestety !! Nie udało sie... załamana jestem strasznie... brak słów poprostu
Endi
Dziewczyny niestety !! Nie udało sie... załamana jestem strasznie... brak słów poprostu
komunikacja
CYTAT(Endi @ Mon, 14 May 2012 - 22:43) *
Dziewczyny niestety !! Nie udało sie... załamana jestem strasznie... brak słów poprostu

Strasznie mi przykro.Ja to bym chciała aby każda z Was urodziła zdrowiusie dzieciątka i aby zdrowo rosły dajac pociechę rodzicom.
Tego Wam życze dziewczyneczki.
Za jakiś czas znów do Was wrócę na staraczki ale jeszcze nie teraz.A tym czasem trzymam kciuki.
okruszek
Endi strasznie mi przykro przytul.gif , żadne słowa Cię teraz nie pocieszą ale pamietaj masz zawsze w nas oparcie


agniesia, atrixa przytul.gif
agniesia :)
Endi brak mi słów icon_sad.gif Jesteśmy z Toba, trzymaj się Kochana!!!
słoneczko82
Endi co bym nie napisała to nie ukoi Twojego bólu.Wiem jak się czujesz....
Bardzo mi przykro jestem myślami i cepłą modlitwą z Tobą 41.gif 41.gif 41.gif
atrixa
Endi, przykro mi icon_sad.gif Jestem z TobÄ… przytul.gif
Madziara.
Endi 13.gif bardzo mi przykro przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.