To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
malinka1978
czesc,

dzis 21 dc, robilam badanie z krwi na ploraktyne. moze jutro bedzie wynik albo pojutrze.

icon_sad.gif annad przytul.gif 32.gif nie moge czytac jak dzieja sie takie przypadki...

memenka ja nie mialam w zyciu tego leku wiec ci nie doradze.

kukuniamoze po prostu cykle sie rozlegulowaly z tendencja do wydluzenia icon_rolleyes.gif
kasiaaa82
Aniu przykro mi 13.gif
kukunia
Aniu strasznie mi przykro... trzeba się teraz szybciutko podnieść i walczyc dalej. icon_sad.gif ehhhhh......... <przytul>
okruszek
dziewczyny mam pytanie za 100punktów icon_smile.gif, w przyszłym tygodniu chcę jechać na badania, biorę eutyrox25 i metformax, czy przed pobraniem krwi łyknąć tabletki czy nie....
asas87
odebrałam wynik bety 187,4 impreza.gif chyba dobrze przyrósł od czwartku ?

tzn tak 33dc beta 31
37dc beta 187,4 powinien sie podwajać w ciągu 48 godzin czyli 35dc powinno być 62 w 37dc 124 oooo to nawet mam trohce naddatku, dziś jadę do lekarza mam nadzieję że ciąza się prawidłowo zagnieździla,a do tego czasu chyba wyjdę z siebie ale boję się strasznie bo boli mnie czasem z prawej strony jakby jajnik a czasem caly dół. Oby tylko nie ta głupia wstrętna pozamaciczna icon_sad.gif skąd ona się ogolnie bierze ehhhhhhh

asas87
do Ani: musisz wierzyć że wszytsko będzie dobrze bo będzie nie ma innej opcji . Ja w to wierze i po 2 poronieniach i ciazy pozamacicznej bez prawego jajowodu zaświeciło dla mnie słoneczko icon_smile.gif
trzymam kciuki
okruszek
asas po cichu gratuluję, beta pięknie przyrosła. Daj znać po wizycie to umieszczę Cię na pierwszej stronce i oficjalnie pogratuluję icon_smile.gif
nulek27
Asas trzymam mocno kciuki .
Annie*
annad strasznie mi przykro przytul.gif Trzymaj siÄ™ siÄ™ jakoÅ›.

asas87 po cichu już gratuluję i ogromnie się cieszę icon_smile.gif Daj znać jak bedziesz po wizycie icon_smile.gif

Okruszku
bladego pojęcia nie mam, a jak długo bierzesz już metformax? Mój mąż kiedyś brał ten lek i pamiętam, że właśnie coś było nie tak z jego morfologią, ale lekarz za winowajcę wziął te tabletki. Może się mylę, ale jak nie przyjmiesz ich w dniu badania (a bierzesz już jakiś czas) to wątpię żeby wyniki były zaburzone.
Okruszek a Ty masz cukrzycÄ™ ?
pipistrellus
annad trzymajcie się, ściskam w tych trudnych chwilach

okruszek euthyrox na pewno po badaniach trzeba zażyć, nie przed. Co do drugiego leku, to nie mam pojęcia.

asas trzymam kciuki!
asas87
ja juz po wizycie. Na usg nic jeszcze nie widać na szczęście w jajowodzie też nic nie ma. Moja beta 187 okazała się za niska alby coś zobaczyć na usg. Na tym etapie jeszcze przy takiej becie ma prawo jeszcze nic nie widac podobniez. Ale już dostałam zastrzyki nawet sobie zrobiłam sama - prawie umarłam ale co tam 06.gif

za tydzień mam powtorzyć betę a za 2 znów na USG wtedy podobnież będzie 7 tydzień i można będzie coś zobaczyc

I znów 2 tygodnie wyjete z życiorysu.

Ale powiem wam że babka sie uśmiała- powiedziałam jej że zauważyłam ogromną ilość śluzu białego i że czytałam na internecie i jak nie śmierdzi rybą to jest ok, i mowiłam że sobie wąchałam to mało z krzesła nie spadła 06.gif
annad
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy, jakos sie trzymam.
asas87 trzymam kciuki aby na następnej wizycie wpęcherzyku płodowym pojawiło się bijące serduszko icon_exclaim.gif
malinka1978
czesc,


dziasiaj odbiore wynik z prolaktyny.

asasnieraz mamy smieszne zachowania, byleby zbadac tereen:)ale lekarze niejednego sie wysłuchaja od pacjentów:)

asas87
kurcze jakos nie moge przestać mysleć. Sądzicie ze to może być za wcześnie żeby było widać cos na USG?? Owulacje miałam 1 listopada i nic nie widac icon_sad.gif
okruszek
asas jestem niemal przekonana że wszystko będzie dobrze, może powtórz betę teraz i zobaczysz jak pięknie rośnie i będziesz już spokojna
pozdrawiam
a i nie denerwuj się bo szkodzisz Maleństwu
asas87
Boże jakbym miała co robić w pracy to bym tyle nie myślała icon_smile.gif chyba rzeczywiscie polece jutro na bete. W sumie to sie nie denerwuje tylko juz bym chciała wiedzieć moja ciekawosć mnie zzera a tu jeszcze 8 miesięcy niepewności. Może wreszcie naucze się cierpliwości 06.gif
matylda315
asas 04.gif 04.gif 04.gif oj nauczysz się , nauczysz...widac będzie już niedługo. Teraz za wcześnie...

No i gratulujÄ™ brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
kukunia
Chyba wszytkie musimy nauczyć się i mieć w sobie odrobinę pokory i cierpliwości ;/ mój lekarz mówił, że jeżeli już o tym tyle myslę to w ciązy zwariuję.... jego zdaniem żeby zajść w ciążę trzeba odblokować się psychicznie i tyle o tym nie myśleć... ja póki co się staram :/ wszyscy jak słyszę, że testy robię już w 24 dc to mówią, że z takim podejściem w życiu nie zajdę... pewnie coś w tym jest :/

asas idź na betę to Cię uspokoi, moja siostra jest dokładnie w tej samej sytuacji. beta ladnie rosnie wiec jest spokojna :*
asas87
nawet nie wiecie jak bardzo mi pomagacie przytul.gif

dziś po poludniu przestałam myśleć o pozamacicznej bo z lewej strony ból przeniósł się na prawą 06.gif to chyba jednak ta macica się rozciąga

dziś w pracy 2 razy prawie usnęłam i tak mi sie nic nie chce osotatnio że mam ochotę nie wychodzić z łóżeczka
słoneczko82
annad Bardzo mi przykro wiem przez co przechodzisz... 41.gif
okruszek
słoneczko przytul.gif
Annie*
Słoneczko widzę że i Ty przynosisz nam smutne wieści. Bardzo, ale to bardzo mi przykro przytul.gif

Przykry ten listopad.
Tigerek
przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif SÅ‚oneczko...
malinka1978
Odebralam wczoraj wynik prolaktyny- wynik 15,5 w 21 dc.
norma jest do 25 wiec nie wiem, czy to taka ogolna norma czy to tez zalezy od dnia cyklu.
kukunia
Malinka a robiłeś prolaktynę z obciążeniem? mi ta pierwsza tez wyszla w normie, a po obciążeniu 15 razy podwyższona wiec zbijam tą drugą, która też podobno ma wpływ na zaciążenie...
annad
Słoneczko82 jest mi tak samo przykro jak Tobie...nie fajnie jest być w tym klubie 32.gif


Tym, którym beta rosnie trzymam kciuki aby brzuszki zaczeły teraz rosnąc z maleństwami w środku icon_exclaim.gif
malinka1978
kukunia bez obciazenia robilam, skierowanie od lekarza mialam bez obciazenia. a to obciazenie to co to jest? pije sie cos?
kukunia
to obciążenie to jest własnie cała historia, na początku tez robiłam bez i miałam wszystko w normie ale pół roku nie zaciążyłam... potem zrobiłam z obciążeniem (łyka się tabletke i po godzinie powtarza badanie)i wyszło że prolaktyna rośnie 15 razy a powinna tylko 5. wiec biorę norprolac na zbicie. to obiążenie to sztuczne stworzenie nerwowej sytuacji i badanie jak Twój organizm na to reaguje (przynajmniej ja to tak interpretuje). Są 2 szkoły, niektorzy uważają, że ten wynik po obciążeniu nie ma w ogole znaczenia bo jest wywolany sztucznie a inni twierdzą, że z taką prolaktyną masz mniejsze szanse na zajscie. ja w tym przypadku zaufalam mojemu lekarzowi, ktory jest ordynatorem wiec chyba sie na tym zna.
malinka1978
kukunia dziekuje za wyjasnienie.
poczekam jeszcze 3 miesiace jak nie zajde w ciaze to spytam lekarza o to.
malinka1978
czesc!

Wszystkiego dobrego dla Katarzyn Dzisiaj icon_smile.gif


U mnie 27 dc, robilam test dzisiaj negatywny, wiec pewnie kolejny cykl staran bedzie.
pipistrellus
Mnie dzisiaj nawiedziła @, więc kolejny cykl przed nami. Ech... No nic to, musimy wyleczyć bakterie u Najmilszego, a ja z kompletem badań idę do gina i zobaczę co powie, też pewnie będę musiała bakterie leczyć, no a potem zobaczymy co dalej...
asas87
za mną juz 6 zastrzyków icon_smile.gif dziś idę na betę, wyniki pewnie dopiero jutro chyba że będą mieć karty stałego klienta to można będzie podglądnąć przez internet wieczorkiem icon_smile.gif
kukunia
Asas trzymam kciuki!, jak tylko będziesz coś wiedzieć daj znać icon_smile.gificon_smile.gif
Majka 82
Dziewczyny, po cichutku Wam powiem, ze moze sie udalo. Chociaz sama nie wiem jak i kiedy (znaczy domyslam sie, nie to ze nie 06.gif tylko ze jak to tak) Jeszcze nie zaczelismy staran tak na dobre, no ale w sobote mialam dostac okres a okresu brak i wszelkich syptomow jego nadejscia tez.

Zrobilam test, od razu pojawily sie dwie grubasne kreski, zeby tylko wszystko bylo dobrze... Kiedy mam isc do lekarza?

Wielka radosc i wielki strach......

Potrzymacie kciuki???
Agnieszka_82
Majka, mcno zaciskam &&&& Będzie dobrze ! Ale szybko Wam się udało icon_smile.gif Super ! :*
Majka 82
CYTAT(Agnieszka_82 @ Mon, 26 Nov 2012 - 18:40) *
Majka, mcno zaciskam &&&& Będzie dobrze ! Ale szybko Wam się udało icon_smile.gif Super ! :*


Dziekuje Ci moja kochana przytul.gif Tak sie denerwuje, oby wszystko bylo dobrze...

Dobrze, ze mam tu Was!
Agnieszka_82
Nie denerwuj się icon_smile.gif icon_smile.gif wiem wiem, łatwo mówić icon_smile.gif
aaa to będzie chyba Sierpniaczek icon_smile.gif
Ja prawie dokładnie 3 lata temu przeżywałam to samo icon_smile.gif (pierwszy test 2 grudnia, a wyraźna krecha była 6stego icon_smile.gif
Jak ten czas leci ...
kukunia
Gratulacje!!!! wreszcie jakas dobra nowina icon_smile.gif jupiiii
Majka 82
Dziekuje Wam bardzo.

Siedze od godziny z testem w lapie i jakos tak sie boje go wypuscic... 41.gif

Bedzie dobrze, prawda ze bedzie? Bedzie.
milutka
CYTAT(Majka 82 @ Mon, 26 Nov 2012 - 18:05) *
Dziekuje Wam bardzo.

Siedze od godziny z testem w lapie i jakos tak sie boje go wypuscic... 41.gif

Bedzie dobrze, prawda ze bedzie? Bedzie.


No chyba te śledzie z pawełkiem Ci nie zaszkodziły co nie 06.gif Kochana pewnie, że będzie dobrze, nie mogę się doczekać Waszego maleństwa icon_smile.gif
A do lekarza, jak wytrzymasz to umów się gdzieś w okolicach 6tc icon_wink.gif
Majka 82
Dziekuje za kciuki i wsparcie.

Ja naleze do osob cierpliwych, ale tak czekac 6 tygodni?? Powtorzyc test za pare dni?? A moze isc do lekarza, moze zapytac, nie wiem jak sobie poradze w niewiedzy tyle tygodni. Ja wiem, ze to bardzo rozardzo rozsadne podjescie, ale bardzo trudno tak.
malinka1978
czesc,

u mnie dzis temperatura spadla wiec pewnie dzis @ zawita.

Majka Gratuluje! Ja byłam u lekarza jak bylo 6 tyg, wtedy mialam cykl dluzszy wiec jak poszlam to jeszcze nie bilo serduszko ale potem za miesiac juz bylo OK.

okruszek
Majka serdeczne gratulacje. Nie masz czekać 6 tygodni, tylko 2 tygodnie bo wtedy będziedz już w 6 tygodniu ciąży. Liczymy od pierwszego dnia okresu icon_smile.gif

byłam wczoraj powtórzyć badania, mam cichą nadzieję że wyniki będą lepsze. Zaczęłam też od wczoraj brać luteinę na wywołanie @. 10 dni i czekam na @, a jak dostanę to fru do lekarza 06.gif
asas87
Majka gratulujÄ™ i witam w klubie ...

moja beta z wczoraj rana to 3696 chyba dobrze przyrosła przez równy tydzień ?
chyba dobrze jak sprawdzam ale i tak jakoś w to jeszcze nie wierze, muszę zobaczyć na własne oczy na usg a to juz w przyszły wtorek. Chyba zniose pare jajek do tego czasu icon_smile.gif

no nie wierze, nie wierze
kukunia
No Dziewczynki wspaniała nowina, cudownie słyszeć takie wieści, Wam i nam życzę, żeby to forum wszystkim przyniosło zdrowe rozdarte dzidziusie icon_wink.gif... Asas beta przyrosła fantastycznie icon_smile.gif
Majka 82
Dziekuje bardzo za gratulacje przytul.gif

asas87- super, ze beta rosnie...

Dzwonilam do lekarza, mam przyjsc za dwa, trzy tygodnie, bety nie chca robic, bo ponoc nie ma to sensu.

Kolejne 3 tygodnie maja dzialac na zasadzie "wszystko albo nic", tak mi powiedzial lekarz, ja wiem, ze on ma racje, ze nie moze sie rozczulac, ze nie musi rozumiec mojej niecierpliwosci. Ja wiem, ze ma racje, ale tak siedziec i czekac, trudno bedzie.

malinka1978- moze @ nie przyjdzie?

Zycze wszystkim dziewczynom szybkiego zaciazenia, zeby watek sierpniowy-wrzesniowy-pazdziernikowy byl pelny szczesliwych niecierpliwych mam icon_smile.gif

A to na zachete, sama pamietam, jak chetnie ogladalam zdjecia testowe, wiec sie zarazajcie icon_wink.gif

Pierwszy z wczoraj wieczora, drugi dzis po poludniu.



Uploaded with ImageShack.us
malinka1978
czesc, wczoraj @ przyszla tak jak pisalam i przypuszczałam...
wiec pewnie jak nie zaciaze to na swieta bede miala @, wiec super po prostu a ja zle znosze okres...

asas super ze beta przyrosla prawidlowo.

Majka takie magiczne jak pod 2 kreskami kryje sie maly czlowiek icon_smile.gif
asas87
CYTAT(malinka1978 @ Wed, 28 Nov 2012 - 08:39) *
czesc, wczoraj @ przyszla tak jak pisalam i przypuszczałam...
wiec pewnie jak nie zaciaze to na swieta bede miala @, wiec super po prostu a ja zle znosze okres...

asas super ze beta przyrosla prawidlowo.

Majka takie magiczne jak pod 2 kreskami kryje sie maly czlowiek icon_smile.gif



mam nadzieje że nie dostaniesz wiecej @ i zrobisz wszytskim wspanialy prezent przytul.gif
pipistrellus
Majka piękne kreseczki, gratuluję icon_smile.gif
annad
Gratuluje przyszłym mamusiom icon_smile.gif My z mężem postanowilismy zrobić sobie przerwę w planowaniu dziecka. Przez najbliższe miesiące będziemy się zabezpieczać a w połowie przyszłego roku może wrócimy do powiekszenia rodziny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.