To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
Tigerek
Już słychać kolędy,
Już pachnie świętami...
Syn Boży się rodzi,
By zamieszkać z nami.

W Betlejemskiej Grocie,
W żłóbeczku na sianie
I w każdym kościele
Jest Jego mieszkanie.

My więc jak pasterze
Do Niego idziemy
Dziecięcą modlitwę
W darze Mu niesiemy.

Prosimy w modlitwie
O pokój na świecie,
By było szczęśliwe
Trzecie TysiÄ…clecie.

By jedność i zgoda
Wszędzie panowały
Błogosław nam Jezu
Panie Boże mały!

Janina Dorota Paul


Z okazji Narodzenia Bożego - wiary, co nigdy nie gaśnie, miłości w każdej ilości i niegasnących nadziei z serca życzy Tigerek z małżonkiem i miauczącą Narnią icon_wink.gif
malinka1978
Wesołych i Zdrowych Świat oraz spełnienia tych najwazniejszych marzen wam zycze dziewczyny!

U nas tez chorobowo, synek ma angine i antybiotyk, a co dopiero mial wymioty i biegunke. wiec nasze plany Świateczne uległy zmianie icon_sad.gif
malinka1978
Dziewczyny nie wiem czy moge napisac, aby nie zapeszyć... wczoraj zrobilam test z allegro i wyszla jasna II kreska,
reka mi sie trzesla gdy sie zaczela pokazywac ta II kreska. wiec na razie jestem oszolomiona i pelna watpliwosci czy to prawda.

Do lekarza umowie sie w styczniu . jak teraz zaczal sie 5 tydzien to kiedy najlepiej udac sie do lekarza?
ania.m
malinka1978 GratulujÄ™ i trzymam kciuki!

Ja planowałam pójść na wizytę po skończonym 8tc. Jednak ze względu na plamienie poszłam wcześniej 6t1d i było już bijące serduszko. Też spytałam kiedy na pierwszą wizytę przyjść - mój ginekolog powiedział, że można już w 6-7 tygodniu. Ależ będziesz miała prezent na Nowy Rok przytul.gif
malinka1978
ale sie boje czy bedzie wszystko OK.
pipistrellus
malinka super! Przestań się bać tylko się ciesz!! icon_smile.gif
malinka1978
na razie boje sie cieszyc,

wczoraj bylam z synkiem u pediatry bo kaszel sie nasilił, mam nadzieje ze nie zlape czegoś
Majka 82
malinka1978- wow, po cichutku bardzo sie ciesze icon_smile.gif

To zupelnie normalnie, ze na poczatku jest taki lek i niepewnosc, mysl pozytywnie i uwazaj na siebie. No i zapraszamy na sierpniowki przytul.gif

Za reszte dziewczyn tez mocno trzymam kciuki, niech ten watek wreszcie zacznie swiecic pustkami.
kornelia132
Zaglądnęłam tu, ponieważ znam Malinkę z innego miejsca w necie icon_wink.gif

No i zdecydowałam się na początek życzyć wszystkim tu zaglądającym zdrowia i spełnienia marzenia!

Malinko, a Tobie - żeby nic się nie zmieniło w kwestii bycia w ciąży przez 9 kolejnych miesięcy, a potem szczęśliwego rozwiązania!
CieszÄ™ siÄ™ z TobÄ… :*
hogata61
Malinka super, bardzo się cieszę, powiedz mi proszę który to był dzień cyklu i rano czy popołudniu??? który to był cykl starań?
Pipi- a u Cioebie przyszła czy nie?

A ja @ powinnam dostać dziś i niestety myślę,że dostanę, co prawda nic mnie nie boli, ale od wczoraj mam troszkę śluzu płodnego co u mnie niestety zwiastuje @ icon_sad.gif chciałabym żeby tak nie było, ale test robiłam rano 2 dni temu taki 10mIU i nic nie było widać także chyba nie ma szans. A Wy jak myślicie? mogę mieć jeszcze nadzieję?
Madziara.
hogata61 dopóki nie ma @ jest nadzieja.
okruszek
malinka serdeczne gratulacje, życzę spokojnych 9 miesięcy.
Jak tak dalej pójdzie to zostanę tu sama icon_razz.gif
też dziś jadę z Kingą do lekarza bo coś załapała

W święta sobie odpoczełam i nabrałam trochę dystansu do wszytkiego.

no i jutro jadę znowu do gamety, dostałam @ w terminie, więc proszę o kciuki, mam nadzieję że starania zaczną się w styczniu pełną parą blagam.gif
Hania-17
Malinko GRATULUJĘ icon_smile.gif
Tigerek
malinko - gratulacje
okruszku - a ja to co icon_razz.gif? jakie sama icon_biggrin.gif?
malinka1978
dziewczyny dziekuje za mile slowa.

hogata : okres mialam 27 XI.

spadek temperatury mialam 14 dc i wtedy bylo wspolzycie wieczorem, potem byla przerwa we wspolzyciu i dopiero bylo 19 dc i 20 dc rano.

testow owu nie robilam codziennie bo juz sie wkurzalam ze i tak nic z tego wiec do 16dc byly ujemne owulacyjne a potem nie rpobilam.

Potem robilam test ciazowy 25 dc i wyszedl ujemny , ale potem zrobilam 30 dc i wychodzily + dodatnie.

wiec przypuszczam ze pomiedzy 16 a 20 dc doszlo do spotkania sie plemnikow:)
to takie moje wnioskowanie:)
malinka1978
hogata probowalismy od sierpnia czy lipca, wiec okolo 5 miesiecy dla mnie to i tak długo
malinka1978
majka w sumie nie wiem czy bede sierpniowka czy wrzesniowkÄ…icon_smile.gif bo termin jest na 3 wrzesnia z obliczen kalendarza. dopiero okaze sie po wizycie u lekarza
Tigerek
Za to ja się szykuję na kolejny cykl icon_sad.gif 100% objawów @ a jutro 12. dzień 2. fazy = kres sylwester/Nowy Rok :/ Ale będzie radosne wejście w 2013...
malinka1978
Ja wstałam z drapiacym gardlem i katarem lecącym z nosa 37.gif icon_sad.gif

w pierwszej ciazy ani razu nie bylam chora.

co moge zazyc? wit C? tamtum verde?
okruszek
malinka
tamtum verde i apap tak
Tigerek
3maj się malinko i nie daj. Można się wspierać naturalnie - czosnek, cytryna, sok malinowy, lipa.

Ja dziÅ› mam plamienia. Czyli z tego cyklu definitywnie nici icon_sad.gif znowu niec. No i @ na sylwestra :/
okruszek
a ja mam jak narazie dobre wieści, od nowego roku zaczynamy się starać. w sumie dziś jest 4 dzien cyklu i od dziś zaczynam clo. mam dzinnie 9 tabltek do brania-jak babcia icon_smile.gif W sobotę za tydzień mam podglądanie
hogata61
Malinka- biedna icon_sad.gif dużo zdrówka życzę, tak bardzo się cieszę,że się udało, nasz następny bedzie piąty miesiąc mam nadzieję, że też będzie szczęśliwy.

Okruszku- super wieści!!! trzymam kciuki!

Tigerku- ja zostaję tutaj także, wczoraj cholera @ przyszła, miałam strasznego doła. Od jutra postanowiłam wrócić na siłownię i nie myśleć o dziecku tylko o sobie i pewenie wtedy wyjdzie, jak za pierwszym razem. Mam nadzieję, że za miesiąc odejdziemy stąd razem z Okruszkiem icon_smile.gif
okruszek
CYTAT(hogata61 @ Sat, 29 Dec 2012 - 21:12) *
Tigerku- ja zostaję tutaj także, wczoraj cholera @ przyszła, miałam strasznego doła. Od jutra postanowiłam wrócić na siłownię i nie myśleć o dziecku tylko o sobie i pewenie wtedy wyjdzie, jak za pierwszym razem. Mam nadzieję, że za miesiąc odejdziemy stąd razem z Okruszkiem icon_smile.gif



dobry plan i nikt tu nie zostanie, wątek zamkniemy ,,i koniec kropka pl''- tak mówi moja corka icon_smile.gif
hogata61
JESTEM ZA!!! a jak nam się zachce to za kilka lat znów otworzymy icon_smile.gif))
okruszek
hogata, ja już wymiękam za długo tu siedzę i jak nam się uda już nikt mnie tu nie zobaczy, no chyba że z pozytywnymi fluidkami.

macie dziewczyny jakieś plany na sylwka? my niestety siedzimy w domu z dwóch powodów, tato jest chory i 1 stycznia idzie do szpitala, drugi brak pieniędzy. Jedna wizyta kosztuje mnie 120zł do tego doliczyć paliwo 60zł, a teraz będą częste przejażdżki.
hogata61
Okruszku, kurcze droga sprawa, bardzo droga, do tego jeszcze leki na pewno. Matko nie zdawałam sobie sprawy ile to może kosztować,no ale czego się nie robi. My na sylwka idziemy na domówkę do znajomych zaraz obok, o balu też nie było mowy, również ze względów finansowych.
okruszek
hogata niesety to są koszta w tysiącach...... ale nie mówię tu o in vitro. Chodzę tam od lata, i nie chciałabyś wiedzieć ile nas to już kosztowało. No ale mam nadzieję że na końcu będzie wspaniała nagroda.
Tigerek
Ech... to widzę, że nie tylko ja dołem reaguję na @. Dziś mam na zmianę humor płaczliwy albo wściekło-złośliwy; mikro pocieszające jest, że na sylwestra powinnam już mieć 2. dzień, więc jakoś przeżyję.

Dziś w hipermarkecie miałam wrażenie, że w każdej alejce widzę niemowlaka albo wręcz noworodka icon_sad.gif

A jutro widzimy się ze szwagrami... z 2-letnią chrześnicą męża. Jak amen w pacierzu pojawią się pytania, kiedy "zrobimy" Julce kuzyna :/ Zawsze korci mnie odpowiedzenie, że zrobić to sobie mogą dobrze, a dzieciom się daje życie.
okruszek
Tierek olać głupie dogadywanie i tyle!
skierka
Witam wszystkich.
Widze, że jest nas wiecej - wczoraj dostałam @ i oczywiście był płacz i zgrzytanie zębów.
Hogatka - też mam postanowienie - siłownię - może jakoś zapomnę o dzidziusiu i pójdzie również jak przy pierwszym dziecku - zapomniałam na 1 cykl i zaszłam.

Mam taki problem. Już jakisś czas temu zauważyłam niewielkie wycieki z piersi - jakieś kilka kropelek jak główki od szpilki - jakby siara. To powtarza sie co jakiś czas. Dzisiaj znowu to mam. Coś mi sie wydaje, że to prolaktyna. To by wiele wyjaśniało. Brak ciaży, przytylam w ciągu 1,5 roku 10 kg wyglądam jak maciora, włosy beznadziejne. Tak czytam opisy objawów i wszystko sie zgadza. Chyba nie ma co czekać, jak myślicie dziewczyny?

Tigerek - mam to samo, tylko sie pytaja kiedy Emilka będzie miała rodzeństwo. Masakra. I jeszcze wszyscy wkoło w ciąży albo z wózkiem - rodzina, znajomi, sąsiedzi. U mnie w jednym momencie w okresie letnio jesiennym rodziło 6 osób z mojego otoczenia. Teraz idzie następna runda na wiosne - lato już są 2 w kolejce.
okruszek
skierka no nie ma na co czekać , trzeba wybrać się do lekarza i zrobić badania
4kasiula
CYTAT(skierka @ Sun, 30 Dec 2012 - 09:58) *
Mam taki problem. Już jakisś czas temu zauważyłam niewielkie wycieki z piersi - jakieś kilka kropelek jak główki od szpilki - jakby siara. To powtarza sie co jakiś czas. Dzisiaj znowu to mam. Coś mi sie wydaje, że to prolaktyna. To by wiele wyjaśniało. Brak ciaży, przytylam w ciągu 1,5 roku 10 kg wyglądam jak maciora, włosy beznadziejne. Tak czytam opisy objawów i wszystko sie zgadza. Chyba nie ma co czekać, jak myślicie dziewczyny?


Z góry przepraszam, że wcinam się wam w wątek icon_smile.gif
skierka miałam tak samo, co prawda ja nie przytyłam nic, ale pojawiały mi się takie białe kropeczki przy sutkach, miałam podwyższoną prolaktynę, dostałam bromergon na obniżenie jej, później doszły kolejne leki.

Trzymam kciuki za każdą z Was &&&&&& marzy mi się dołączyć do grona staraczek, ale póki co nie mogę, więc chociaż podczytuję icon_smile.gif
hogata61
skierka- ja mam dokładnie to samo i to od długiego czasu, miałam robione wszystkie hormony płciowe w dwóch różnych fazach cyklu i wszystko było w porządku, też lekarz myślał że to prolaktyna ale nic nie wyszło, więc dalej nie wiem nic a problem pozostał. Przytyłam podobnie jak Ty, a w ostatnie 3 miesiące aż 5 kg, nie jedząc inaczej niż do tej pory. Nie mam pojęcia co się dzieje, bardzo chciałabym się dowiedzieć.
kukunia
Malinka rewelacyjna wiadomość z tymi kreseczkami icon_smile.gif idź do lekarza jak najszybciesz przede wszystkim po to żeby przepisał potrzebne badania.. mi np teraz wyszla lekka niedoczynność tarczycy i mogłam szybko zareagować.
Mi lekarz wyliczył ostatnio, że jestem między 5 a 6 tygodiem, serduszka na usg jeszcze niestety nie widziałam icon_sad.gif czekam na nie z niecierpliwością- doświadczone mamusie powiedzcie kiedy je zobaczę icon_smile.gif
malinka1978
czesc, ja nadal chora... ale do osrodka dzis nie ide by czegos nie zlapac.

kukunia
mnie sie konczy 5 tydzien. od 2 I bedzie zaczynas sie 6 tydz.

w pierwszej ciazy bylam tak u lekarza ok 6-7 tydz. ale tez serduszka nie slyszalam bo zaplodnienie doszlo kolo21 dc. wiec na kolejnej wizycie bylo serduszko.

ja teraz po nowym roku nie pojde do lekarza bo jestem chora. planuje isc 8 albo 10 I.
malinka1978
kukunia a moze wczesniej zrobic badania i isc z nimi do lekarza?
okruszek
Kochane "starające się" kobietki-życzę Wam i sobie aby ten 2013 rok przyniósł każdej spełnienie tego największego marzenia czyli conajmniej 2013 fasolek na forum. Oprócz tego zdrówka, radości, miłości,wiary, cierpliwości, wytrwałości, siły do walki z codziennymi kłopotami.Żeby ten Nowy Rok był dużo lepszy od poprzedniego!
Nowy Rok-Nowe Życie-takie hasło proponuję impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Aylin
Tigerek ściskamyyyyyyyyy mocno icon_smile.gif I wierzymy, że w Nowym Roku ogłosicie nam coś icon_smile.gif

Okruszku tobie też kibicuję icon_smile.gif
słoneczko82




Z ostatniÄ… kartkÄ… kalendarza
zerwij wszystkie złe nastroje,
zapomnij o wszystkich nieudanych dniach,
przekreśl niewarte w pamięci chwile
i wejdz w Nowy Rok jak w nowej sukni
wchodzi się na najwspanialszy bal świata....


...Spełnienia marzeń tych małych i dużych...



pipistrellus
hogata @ przylazła 5 dnia po odstawieniu duphastonu, czyli tak jak powinno być. Ten cykl pewnie stracony, bo Najmilszy leży z 38 stopniami gorączki, a mnie zalewa płodny śluz icon_sad.gif

okruszek to super, że idziecie pełnąp[arą. Trzymam kciuki za działanie clo!

skierka biegnij szybko do lekarza. Wycieki z piersi to naprawdę niepokojący objaw, a prolaktynę łatwo zdiagnozować.

Widzę, że się tu nieźle zsynchronizowałyśmy icon_smile.gif Wszytskie @ w podobnym czasie.

U mnie w Wigilię kolejna ciąża w rodzinie ogłoszona. Pewnie, że się cieszę, ale... I tak się poryczałam i ukrywałam po kątach. Do tego niemowlak i noworodek, które brałam na ręce słysząc komentarz "przypomnij sobie jak to fajnie". Sklerozy nie mam icon_sad.gif Patrząc na mijający rok to w gronie znajomych bliższych i dalszych szczęśliwie zakończyło się 12 ciąż (w tym jedna z bliźniakami), co daje jedno dziecko miesięcznie. Niezły wynik icon_smile.gif Na przyszły rok dzieci spodziewają się już 4 znajome pary. A gdzie w tym wszystkim mam się odnaleźć ja?

Mimo wszystko - wszystkiego naj naj naj na ten Nowy Rok!!
malinka1978
Szczesliwego Nowego Roku 2013! Spełnienia marzeń!
kukunia
Malinka, to też jest jakis pomysł żeby iśc od razu z wynikami, ja mam to szczeście że mam wykupiony pakiet i wszystkie te badania mam w cenie pakietu (50 zł miesiecznie). poza tym widzę, że jesteśmy prawie na tym samym etapie icon_smile.gif ja dzis skończyłam 6 tydzień i dążę ku 7 icon_smile.gif Pozdrawiam cieplutko wszytkie staraczki :* niech ten nowy rok przyniesie wam upragnione dzidziunie icon_smile.gif
Majka 82
Szczesliwego Nowego Roku wszystkim Wam zycze. Niech spelnia sie wszelkie marzenia. I te duze i te calkiem malutkie przytul.gif

kukunia- zapraszamy do nas na sierpiowo-wrzesniowy watek ciazowy. Na reszte dziewczyn tez czekamy z niecierpliwoscia!
annad
A ja w sylwestra dostałąm wreszcie @, nie pamietam kiedy tak na to czekałam. Odebrałam dzis wynik z łyżeczkowania...ogólnie wszsytsko jest wewnątrz u mnie dobrze. Po okresie lutowym zaczniemy starania.


Malinka GRATULACJE
kukunia
Majka podeślij mi proszę linka bo nie mogę tych sierpnióweczek znaleźć icon_smile.gif
Majka 82
CYTAT(kukunia @ Wed, 02 Jan 2013 - 19:51) *
Majka podeślij mi proszę linka bo nie mogę tych sierpnióweczek znaleźć icon_smile.gif



Nie wiem jak zalinkowac ten watek 37.gif

Wejdz na podforum "Ciaza i porod" a tam na temat "SIERPNIOWECZKI I WRZESNIOWECZKI 2013"

Do zobaczenia icon_wink.gif
malinka1978
czesc, synek dalej chory, bylismy do kontroli dalej antybiotyk i inhalacje, jeszcze oskszela wysluchane przez lekarke.

A moj lekarz w sumie nie mial mi duzo do zaproponowania na zatoki. inhalacje z wody morskiej, z rumianku. rutinoskorbin, wapno, tamtum verde, czy isla mint:)

jak bedzie chcialo mi rozwalic glowe to dopiero da mi antybiotyk icon_sad.gif
malinka1978
kukunia fajny masz taki pakiet . ja dopiero do alekarza pojde w przyszly tydz, ajk mi te zatoki sie wylecza co nieco.
malinka1978
dziewczyny jakie badania nalezy zrobic z krwi ?aby zaniesc na wizyte?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.