To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
okruszek
hej
Nie odzywałam się bo nie miałam internetu, byłam dziś w Gamecie lekarz napełnił mnie nadzieją, jedno co żałuje mogłam pójść wcześniej.
Co mnie przeraża to koszt badań...... w poniedziałek albo wtorek idziemy robić no i skromne 1000zł wyleci ale co ja nie zrobię.... Później napiszę coś więcej musze nadrobić zaległości
cos_cos
Rosa, ja Ci chciałam bardzo serdecznie podziękować. Że Ci się chce. Prostym językiem mówisz o sprawach, które dla wielu pozostawały niezrozumiałe lub budziły wątpliwości. Dzięki za cierpliwość i prawdziwe zaangażowanie w propagowaniu wiedzy dotyczącej niepłodności i In Vitro. Jeszcze nie staram się o dziecko, ale Twoje posty w tym wątku wzbudziły zwykłą ludzką chęć poszerzenia mojej wiedzy.
milutka
CYTAT(pipistrellus @ Thu, 02 Aug 2012 - 17:20) *
Chciałam poszukać na "bocianie" informacji o andrologu/urologu z Krakowa i co? Wątek leczenia w Krakowie w zasadzie nie istnieje,


No sa wÄ…tki o Krakowie, zadaj tutaj pytanie icon_wink.gif

https://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewt...f=4&t=76326
asas87
dziewczyny nie chce zapeszac ale chyba sie udalo icon_smile.gif cały czas mam temperature 37 gdzie jestem niskocisnieniowcem i nigdy nie przekracza mi 36. Do tego tak mnie bolą jajniki szczegolnie lewy i mam lekkie skorcze podbrzusza (nigdy w srodku cyklu niczego takiego nie mialam, tylko w dniu @ i moze drugiego dnia). Owulacje miałam 26.07 wiec moze to zagniezdzanie?? Wiem ze jestem glupia i sobie wmawiam ale od czegos trzeba zaczac, do 3 razy sztuka icon_smile.gif i ma być dobrze

10.08 moge zrobic test chyba oszaleje jejjjj
malinka1978
odebralam wyniki badan.

morfologia i mocz OK.

natomiast rozyczka IGM ujemny;
rozyczka IGG dodatni.


toxoplazmoza oba wyniki ujemne.martwi mnie to, wczesniej tez tak mialam wiec musze uwazac


przeciwciala HBS dodatnie ponad 400 wiec nie musze sie szczepic.
malinka1978
asas to trzymam kciuki by sie udalo icon_biggrin.gif
asas87
zrobiłam dziś test ale wyszedł negatywny, wiem że jeszcze za wcześnie o tydzień ale nie mogłam wytrzymac icon_biggrin.gif, caly czas mierze tempereture i caly czas jest 37 icon_smile.gif dziś idę na wesele, na wszelki wypadek nie będę nic pić ale za to się najem icon_smile.gif
Annie*
Rosa dzięki za obszerną literaturę, wiem, że temat nie jest wyczerpany, ale sporo mi się rozjaśniło.

asas87 trzymam kciuki oby Wam się udało icon_smile.gif Jednak co do temperatury to ona będzie podwyższona, bo jesteś po owulacji i taka podwyższona będzie utrzymywać się do dnia pojawienia miesiączki (lub tuż przed), no chyba, że udało się zajść w ciążę to wtedy będzie w granicach 37 stopni. Baw się dobrze na weselu.

malinka1978 dobrze, że wyniki są w porządku. Teraz już nic innego Ci nie pozostaje jak brać się z mężem do roboty icon_wink.gif
malinka1978
asas baw sie dobrze na weselu, ale też za duzo nie szalej na parkiecie icon_smile.gif;

annie ja martwie sie moja arytmiÄ… serca, wiec podchodze do ciazy jako do wielkiego wyzwania mojego organizmu, i nieraz boje sie podjac decyzje. gdy 5 lat temu rodzilam nie mailam arytmii.

Tigerek
Malinko - moja kuzynka z arytmią urodziła 2 zdrowych chłopców - fakt, że chyba obu przez cc icon_smile.gif

Jak ostatnia kretynka użyłam nowego kremu do twarzy (do skóry nadwrażliwej, bezzapachowy itd.) bez próbki na niewidocznym miejscu... mam obrzydliwe bordowe plamy na twarzy i zdaje się że jutro ląduję rodzinnej ;( z jednej strony jestem wściekła na to zapalenie, z drugiej mam nadzieję, że to tylko alergia i nic innego...

Wie ktoś, czy tą skórę mogę popudrować?
malinka1978
tigerek ja juz mialam pierwsza cesarke bo bylo zaprzestanie akcji porodowej.

wiec przypuszczam ze gdybym byla w przyszlosci w ciazy pewnie tez by tak bylo, zwlaszcza ze teraz mam akcje serce i zazywam betabroker icon_sad.gif Beto 25 ZK).

mysle ze lekko mozesz przypudrowac, mam nadzieje ze ci nie zaszkodzi jeszcze bardziej, ale moze sypkim pudrem nie fluidem
Tigerek
Fluidu prawie nigdy nie używam icon_wink.gif - rano idę do rodzinnej, o ile mnie zarejestrują icon_razz.gif

Plamy z wiśniowych mają teraz o wiele bledszy kolor, ale maści mam już końcówkę, i tak muszę iść po receptę, no i może coś łagodniejszego niż steryd dostanę icon_wink.gif

Udanego kolejnego tygodnia moje panie icon_biggrin.gif
malinka1978
czesc!

dzisiaj ma byc na poludniu 34 C czy nawet 36 C icon_eek.gif , jak ja nie cierpie takich upalow
Endi
Witam wszystkich icon_cool.gif
Długo mnie nie było u Was, ale juz nadrobiłam zaległosci
Ja byłam na weekendzie w górach i tak mnie rozłożyło, icon_rolleyes.gif ze dzisiaj nawet za prace sie nie biorę, mam nadzieje, ze to nie opóźni w znacznym stopniu mojej @ to juz 31 dc, a wiem napewno, ze to nie ciąża ech... chce juz tą @ bo zaczynam w tym cyklu kurację Clostylbegyt'em blagam.gif i licze na cud...

U nas rowniez gorÄ…co, az chce sie wyjsc na podworko, ale w moim stanie odpada icon_sad.gif

Asas trzymam & moze akurat faktycznie to jest to ... icon_biggrin.gif mialam podobne objawy, a bola cie piersi?

Malinko dobre wyniki to jest pierwszy krok, wiec teraz nic tylko szaleć z m.. i miec nadzieje, ze tym razem sie uda. Gorzej by było gdyby wyniki byly nie do konca dobre, a tu sie ma takie parcie na dziecko, to wtedy troche czlowiek dostaje załamki, wiem cos o tym, no ale jestesmy wszystkie dobrej mysli, wiec do dziela icon_biggrin.gif

Tigerek ty chyba musisz miec bardzo wrazliwÄ… buzie, co? Ja tez mam alergie na niektore firmy kosmetyczne, ze od razu dostaje plam, badz dziwnÄ… wysypke, z reguly wynien jest temu kosmetyk z firmy dr. Ireny Eris, musza miec tam jakis skladnik, ktory mnie podraznia i uczula, teraz kupuje kremy z apteki wyprobowalam chyba juz kazda firme, ale najlepsza dla mnie i dla skory alergicznej to jest firma Avene, polecam icon_wink.gif

asas87
tak bola ale zaczely dopiero wczoraj, ogolnie czuje sie niewyraźnie jakoś, i caly czas pobolewa z lewej strony jakby lewy jajnik, czasami tez i prawy ale wiecej lewy moze z tego wzgledu ze prawy jajowód mam niesprawny nie wiem, dzis po pracy tez zrobie test icon_biggrin.gif to dam znać. Miałam jechać rano na bete ale po poprawinach tak dobrze mi sie spało icon_smile.gif mimo że czlowiek nie pił to i tak się zmęczył w dodatku ten upał 21.gif
Endi
asas zatem od razu informuj jaki wynik testu, aczkolwiek gdyby był negatywny to sie nie przejmuj jeszcze, bo mozliwe ze za szybko. Przypomne, ze ja zrobilam test w 36 dc o ile juz dobrze pamietam i nawet wtedy druga kreseczka byla tak bardzo zle widoczna, ze sama nie bylam pewna czy tp ciaza, wiec trzymam dalej kciukasy za Ciebie icon_biggrin.gif

okruszek
asas myślę że na test stanowczo za szybko!
Tigerek
Wielkie dzięki Endi, właśnie rozważałam przeniesienie się z zakupami kremów od apteki icon_biggrin.gif

Na ile zrozumiałam, to mam cerę mieszaną, gdzie policzki mam strasznie suche, ale nie potrzebowały nawilżenia ale bardziej natłuszczenia. Alergia pokarmowa, która powodowała małe suche łatki, łuszczące się - swoją drogą. Wyeliminowałam jeden produkt, widać jest jeszcze jeden. Krem miał w sobie jakieś rzadko używane białko, które najwidoczniej nie jest tolerowane przez moją skórę.

Teraz mam krem/maść ze sterydem Cutivate + Allertec dopóki się nie wygoję, rumień zszedł, została sucha, łuszcząca się skorupa. Bleeee. Po wygojeniu muszę dobrać krem na te wysuszone zwykle partie twarzy icon_smile.gif

NIby nie jestem mocno alergiczna, lae niektóe substancje nie przypadły mi do "gustu". Genialnie reaguję na serię Garniera, Soraya niekoniecznie, ale bez uczuleń, Ziaji używałam płynów do demakijażu, mleczka i było ok, a krem na podrażnienia - tak heca.


*******

Mąż stwierdził, że widocznie - wstyd przyznać - wzrósł mi na niego "apetyt", może to coś znaczy icon_biggrin.gif (znaczy się na dniach owulacja icon_biggrin.gif )

A w ogóle to po straszne dusznym dniu właśnie pada ożywczy deszczyk icon_wink.gif
słoneczko82
Endi a może jednak jesteś w ciąży 43.gif
asas ja podzielam okruszkaa jak już chcesz robić to z porannego moczu.beta wszystko by wyjaśniła
malinka1978
czesc!

Mam nadzieje ze po wieczornych nawalnicach jakos sie trzymacie i nie dopadlo was w waszych miejscowosciach.

Tigerek ja mam kremy Dr Eris Pharmaceris do cery wrazliwej, i mam krem nawilzajacy i zima odzywczy i mleczko do demakijażu i jest OK. dla mnie te kosmetyki sie sprawdzają

malinka1978
endi z mezem zaszaleje zwlaszcza ze w sierpniu nasza trojka ma urodziny icon_smile.gif wszyscy Lwy icon_smile.gif
Endi
Słoneczko nie jestem w ciazy, czuje to na 99 % od paru dni boli mnie z lewej strony, tak jaby jajnik mnie troche uciskał, czuje cos nawet przy siadaniu, wstawaniu czy nawet czasem przy chodzeniu. Moze chce przyjsc @ a ze jestem chora to nie umie i dlatego cos mnie tam uwiera icon_mad.gif

Malinka no to fajnie wam sie zlozylo ze wszyscy w sierpniu maja urodzinki, smiesznie by bylo gdyby i nastepny maluszek bylby z tego miesiaca. Moj maz tez jest z sierpnia, ale jest juz z pod znaku panny, podobnie jego brat, urodzili sie w tym samym dniu, a roznica jest 5 lat miedzy nimi - to dopiero psikus icon_razz.gif Poza tym nasza rocznica sie zbliza impreza.gif 15 sierpień, juz kombinuje gdzie by tu wyskoczyc na jakies romaticooo

Asas ktory to masz dzisiaj dzien cyklu?

Tigerek biedna ty, ale dobrze, ze zaczerwienienie juz ci zeszło, teraz skóra sie troche złuszczy i bedzie jak nowa icon_biggrin.gif tam gdzie masz bardzo suche miejsca to natłuszczaj je sobie np. zwykła Nivea pomaga, lepiej ci odzywi skóre i szybciej ci znikną niedoskonałosci po alergii

U nas piekny dzien znowu, a nawałnica była ostraaa wczoraj wieczorem. Dalej czekam na @ ... a tak mnie wysypało na twarzy, ze od dawna tak nie wygladałam icon_eek.gif ech... zycie, w koncu kiedys przyjdzie

asas87
dzis moj 28 dc test sikany negatywny ale sie wkurzylam i bylam rano tzn o 11 na becie icon_smile.gif jutro wynik, aha nie zapomne dodac ze tak spie ostatnio ze dzis zaspalam do pracy na 10 icon_biggrin.gif hahaha wiec juz sie nie spieszylam poszlam spokojnie na bete i wszytsko mi wisi
Endi
asas wiec jutro sie wszystko wyjasni, bo faktycznie za wczesnie na sikańce, kurcze denerwuje sie razem z Tobą heh oby ci sie udało ciaza.gif

asas87
haha no jak dla mnie to 50 na 50 albo ciąża albo jakaś choroba. Po 1 nigdy w normalnym cyklu nie bolalo mnie po zadnej stronie tylko podczas okresu a teraz rowny tydzien po staraniach zaczelo mnie bolec i to jeszcze po tej sprawnej stronie, bo jak wiadomo prawy jajowod mam niesprawny, po 2 zaczelam spac wiecej od meza co mi sie nie zdarzalo icon_smile.gif
Endi
Przypomnij ile juz sie staracie z m?
asas87
to byl 2 cykl po HSG .

W kwietniu 2010 mialam krwiaka obok zarodka ktory sie wchlonal - taka moja natura uslyszalam od pani dr, wtedy jej jeszcze uwierzylam,

w grudniu 2011 3 razy ladowalam w szpitalu bo plamilam w kolejnej ciazy ktorej nikt nie widzial - a mowili ze jest, takze zrobili mi niepotrzebnie lyzeczkowanie i 3 dni po tym, kiedy juz nic nie widzialam na oczy i krew sie lala do srodka z jajowodu zobaczyli 10 tygodniowa ciaze jajowodowa i o0d razu laparoskopia. Smiech na sali.

Nastepnie zapytalam doktora ze moze bym zrobila jakies badania skoro niee moge donosic ciazy - zapisal mi badanie na toxoplazmoze hahahahahahahahahaah (sory) ale wtedy tez tak zareagowałam.

Na szczesdcie trafilam do Warszawy do prof Barcz ktora juz po 1 wizycie i 1 badaniach stwierdzila ze mam po prostu zakrzepice, skierowala mmnie równiez na HSG alby sprawdzic czy jajwod ktory mi zostal jest w pelni sprawny - bo nie mozemy zalatwic drugiego stwierdzila i kiedy okazalo sie ze sprawny - moge dzialac, i gdy tylko wykryje ciaze od razu z niejsca do niej szybciutko i zastrzyki plus jakies proszki
asas87
dodam ze przy ciazy pozamacicznej mialam oczywiscie plamienia i bol jakby parcie na odbyt- sa to podobniez 2 podstawowe czynniki do stwierdzenia ciazy pozamacicznej ale i tak sie nie jarneli ...... szok
Endi
ło matko 43.gif zostałam w szoku. Co za lekarze, szkoda gadac , normalnie brak mi słow icon_eek.gif dobrze, ze teraz w koncu znalazłas gina, ktory wie co to znaczy leczenie pacjenta i dbanie o niego... ale ile przeszłaś to twoje
okruszek
asas trzymamy kciuki i daj znać jak będziesz wiedziała!
okruszek
przydałby się kolejna ciężarówka!!!

dziewczyny chciałbym zrobić letnie porządki na naszej pierwszej stronce. Jest parę osób które widniej na liście ale wcale się nie odzywają. co Wy na to? jeżeli jesteście za chciałbym abyście to Wy zdecydowały kogo usunąć z listy staraczek i proszę o informacje na priva.
malinka1978
A s a s to czekamy na wynik bety
malinka1978
Asas nie wyobrażam sobie tego co przeżyłaś
Endi
Asas ale trzymasz nas w niepewności, pisz od razu jak dostaniesz wyniki icon_wink.gif

A ja dalej czekam na @ dzisiaj 33dc
Joanna.M
Kochany Okruszku,

Mnie proszę wypisz z pierwszej strony, gdyż niunia obumarła.
W nadziei na lepsze jutro.

Pozdrawiam
Asia
asas87
ja niestety tez tutaj zostaje, tylko teraz nie wiem co mnie boli icon_biggrin.gif i skad ta temperatura zapisalam sie na 21 do lekarza - pewnie jakis torbiel albo cos...... 21.gif kurdeeee ale mnie to wkurza wczoraj oglądałam jakis program jakas narkomanka w wiezieniu urodzila juz 8 dzieci a ja jednego nie moge no !!!!!!!!!!!
Endi
Asas biedna ty, pociesze cie, ze wszystkie mamy ten sam problem tutaj i widziałam rowniez ten program "niemowlaki za kratami" chyba sie nazywał, to dopiero wkurzające, wiem co czujesz, sama gadałam do siebie jak oglądałam ten TV

wrrr...

okruszek
Joanna bardzo i przykro, mam nadzieję że wrócisz do nas niebawem! wiesz że zawsze możesz na nasze wsparcie liczyć.

asas nowy cykl nowa nadzieja
iza1982
.
malinka1978
czesc!

joanna 32.gif , jak bedziesz gotowa to wroc na forum.;

a ja dzis mam 9 dzc.

malinka1978
okruszek a ja bede wpisana na pierwsza strone?
Tigerek
U mnie po owulacji najwyraźniej, mogę po śluzie tylko oceniać bo temperatura mi oszalała - po 3 dobach bezsenności, 2 kolejnych dobach bólu głowy (tym razem nadciśnienie) mam stan podgorączkowy icon_razz.gif więc jest śmiesznie icon_smile.gif

Asiu, szczerze współczuję. Ale wierzę, że jeszcze będziesz trzymać w rękach swoje upragnione maleństwo. A może maleństwa icon_smile.gif ?

Miłego dnia dziewczyny icon_smile.gif
Joanna.M
Dziękuję za miłe słowa. Wrócę na pewno, bo tak łatwo się nie poddaję. Mikołaj (prawie 3 latka) ostatnio daje mi co prawda nieźle popalić (ciągle wszystko na nie i ciągle miauczy-bo jeszcze nie za dużo mówi) i mi nerwy puszczają i zastanawiam się po co ja chcę jeszcze drugie dziecko, ale jakoś zawsze o tym marzyłam, zresztą mój mąż też. Jakoś pasuje nam tak 2+2, że niby tak weselej i będą się ganiać po naszej działce, grać w piłkę itd....
P.S.
A z tymi ciążami narkomanów, alkoholików itp. to fakt. Też mnie szlag trafia. Człowiek mógłby dać dziecku szczęście, wykształcenie itd i nie może, a takie co nic nie mają rodzą na potęgę i to przeważnie całe zdrowe. Ale chyba tak musi być.
Wiara, nadzieja a potem już tylko miłośćicon_smile.gif

Papsy
Endi
Joanno dokladnie jest tak jak piszesz, niestety widocznie tak ma być, tylko szkoda az tych dzieci, ktore nie maja normalnej rodziny, a rodzą sie cyt. "na potegę" 32.gif

Dzisiaj moj 34 dc i dalej @ nie ma 41.gif dziewczyny macie jakieś naturalne sposoby na wywołanie? ( to ma byc moja 2 @ po łyżeczkowaniu, moze dlatego tez wiecznie na nią czekam i czekam )

Koniczyna90210
witam wszystkich icon_smile.gif
jestem tu nowa icon_smile.gif jakis czas temu rozmawialam z moim facetem o dzieciach i zdecydowalismy, ze przestane brac tabletki anty, zebym mogla latwiej zajsc w ciaze. Wiecie moze, jak dlugo po odstawieniu mozna zajsc w ciaze?
użytkownik usunięty
[post usunięty]
milutka
CYTAT(Joanna.M @ Thu, 09 Aug 2012 - 13:06) *
P.S.
A z tymi ciążami narkomanów, alkoholików itp. to fakt. Też mnie szlag trafia. Człowiek mógłby dać dziecku szczęście, wykształcenie itd i nie może, a takie co nic nie mają rodzą na potęgę i to przeważnie całe zdrowe. Ale chyba tak musi być.


Pewnie, że musi tak być icon_smile.gif Póki się nie starałam o adopcję też tak myślałam jak Ty, a teraz wiem, że dzięki takim ludziom będzie mi dane zostać mamą i stworzyć dom dla takiego dziecka i dać mu co tylko będę mogła icon_smile.gif
malinka1978
czesc!

endi, nieraz jak sie napracowalam, sprzatalam mylam pkna to okres przyszedl wczesniej jak duzo sie zmeczylam.

albo tez jak ginekolog mnie zbadal przed okresm to tez na drugi dzien potrafila byc @ icon_smile.gif

a luteina? nie mozesz tego zastosowac?

koniczyna mozesz w kolejnym cyklu, nieraz piszÄ… ze mozna odczekac 1-3 cykli ale nie zawsze to stosujÄ… icon_smile.gif
Joanna 81
Endi głowa do góry, w końcu przyjdzie czas i na Ciebie. Dużo cierpliwości i dobrych myśli. Trzymam nieustannie kciuki przytul.gif
Cynia
CYTAT(Joanna 81 @ Fri, 10 Aug 2012 - 09:24) *
Endi głowa do góry, w końcu przyjdzie czas i na Ciebie. Dużo cierpliwości i dobrych myśli. Trzymam nieustannie kciuki przytul.gif



Podpisuje sie pod tym rękami i nogami. Powodzenia kochana, przesyłam pozytywne fluidki icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Powodzenia dla wszystkich staraczek icon_exclaim.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.