To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
annad
My to się chyba zarażamy na forum bo i ja z zatkanym nosem, psikająca i kaszląca...najgorsze, że Zosia wychodzi z choroby i mam nadzieje że na nowo niczego nie złapie.
Malinka...odpoczywaj icon_exclaim.gif
asas87 rozumiem Cię dosknale, że boisz się ale musisz przestac myśleć, że będzie najgorsze...przez to jesteś w stresie...żyjesz od wizyty do wizyty...pewnie przed wejściem do gabinetu serce wali jak oszalałe...musisz zmienic nastawienie. Wiem, że to trudne ale robisz to dla swojego maluszka. Idąc na wizytę dowiesz się jaki maluszek już duży, a może poznasz płeć, a może pomacha dziś rączką a może pokaże dupcie icon_smile.gif Myślę o Tobie i wirtualnie Cie wspieram icon_exclaim.gif
pipistrellus
kasienka mi "stuknęło" 10 m-cy starań, ale nie tracę nadziei icon_smile.gif

hogata na mnie zawsze zrobienie testu ciążowego działa na wywołanie @ icon_smile.gif Ech, to chyba powinien być śmiech przez łzy...

okruszek, annad leczcie się dziewczyny, czosnek, miodek, ciepłe mleko i nos pod kołdrą. A dzieciakami niech mężowie się zajmą icon_smile.gif

Wiecie co, u mnie ten rok źle się zaczął i złych wiadomości nie widać końca icon_sad.gif
annad
pipistrellus ja miałam tak od pazdziernika 2012...każdego dnia przybywały do nas złe wieści...2013 nie zaczał się może rewelacyjnie ale wierze, że nie będzie tak zły jak miniony.
Pozdrowienia środowe przy porannej kawce icon_smile.gif
okruszek
annad no nam też się nowy rok zaczął fatalnie.

Kurcze ale mnie choroba bierze, jeszcze jutro kolęde mamy, zacznę smarkać to zaraz ksiądz sobie pójdzie. Dziś w nocy to mnie tak bolał brzuch z prawej strony- a tam był ten pęcherzyk niby dominujacy że się obudziłam i potem zasnąc nie mogłam, ale jak mąż o 4 wstał do pracy to dopiero zasnęłam jak aniołek icon_smile.gif

A tak z innej beczki czy ktoÅ› siÄ™ wybiera nam morze na wakacje w tym roku?
dorsim
dawno się nie odzywałam bo jakoś weny brak mi .
Ja tez podziębiona jestem, ledwo mówię icon_sad.gif i w pracy prawie wszyscy chorzy, więc jak ja mam być zdrowa ?
Jakaś depresja mnie łapie , już mam dość tej zimy i ciągłych chorób na około . Przecież ile można 37.gif

okruszek ja chyba jadÄ™ nad morze . A ty gdzie jedziesz ?

Coś nerwowa jestem, więc pewnie niedługo @ dostanę ;]

Co do starań o ciążę to my staramy się od września jakoś, więc stosunkowo chyba krótko. Za pierwszy razem zaszłam w ciążę po 4 miesiącach .
okruszek
dorsim może @ nie przyjdzie.
Nigdzie nie jadę nad morze, bo tu mieszkam na Półwyspie Helskim icon_smile.gif, a tak sobie myślę że może fajnie byłoby się z kimś spotakć jakby tu był.icon_smile.gif
hogata61
Okruszku- Jak ja Ci zazdroszczę!!!!!! na Helu, moje marzenie!!!!! jak załatwisz mi niedrogie noclegi np w okresie przedwakacyjnym to przyjadę z Wojtkiem nawet na miesiąc naprawdę!!! Przykro mi,że grypsko i Ciebie dopadło, ja wstałam z 39st w nowy rok więc już mam za sobą na szczęście. Oby szybko sobie grypsko poszło. Ciekawe jak to z tym bólem, dlaczego tak?! Dorsim- i Ty też biedna, ta grypa to teraz chyba nikogo nie odpuści icon_sad.gif
Pipi, Annad- ja myślałam,że ta 13 będzie szczęśliwa, ale mój też zaczął się tragicznie, miejmy nadzieję, że będzie lepszy przynajmniej od połowy!!!
Pipi- dzięki za podpowiedź icon_smile.gif sprawdziła się, dziś rano zrobiłam test a w południe dostałam @, bezowulacyjny podobno nie boli,a mój niestety masakra. Także zaczynam dziś nowy cykl, może w tym się uda? icon_smile.gif Ty też jakoś teraz zaczęłaś,że piszesz "10 stuknęło"???
okruszek
hogata przykro mi że wstręciucha przylazła.
Mam nadzieję że do mnie przylizie w niedzielę, teraz pływam w luteinie icon_smile.gif i dziwię się że przy tak dużej dawce prog. nie bolą mnie UU. Muszę wykąpać Kingę a tak mi się nie chce, w sumie sama się kąpie a ja muszę jej umyć włosy.
Dobrze że mam tutaj Was co można pogadać bo inaczej byłabym w idiot.gif

czy ktoś zna fajny przepis na szybkie ciast na zimno, nie mogę nic upiec bo mi poekarnik padł, a na nowy mnie nie stać, muszę w pon do przedszkola wyczarowć ciasto.
hogata61
Okruszku- po cyklu bez owulki chciałam żeby przyszła jak najszybciej, także wyjątkowo przykro mi nie jest jakoś strasznie. Mam nadzieję,że najpóźniej w niedzielę Ci przyjdzie i szybko zaczniesz nowy, super płodny cykl icon_smile.gif Mi to forum też bardzo dużo daje. całą ciążę byłam na forum i teraz już przed, jest to dla mnie bardzo ważne i wspierające. Mam nadzieję,że wszystkie razem odejdziemy stąd szybko i razem icon_smile.gif Ja do pieczenia jestem totalna noga i na zimno to robię ewentualnie sernik z paczki, także nie pomogę, ale mogę spytać macochy jeśli chcesz, ona jest mistrzem pieczenia?

A gdzie nasze dziewczyny Ania m., tigerek, skierka??? wszystko u Was w porzÄ…dku?
okruszek
chyba zrobię z paczki winiary coś tam wiśniowe pod pierzynką icon_smile.gif

no właśnie gdzie pozstałe dziewczyny?

no właśnie nie wiem do kiedy mam brać lutka, bo zawsze po dwóch dniach po odstawieniu dostawałam. Lekarz spytał czy 7 dni wystarczy, ale ja wiem że po takiej dawce to 5.
boję się że jak będę brała po 2clo to wszsytich wokół pozabijam icon_smile.gif, mąż mówi że nie ma gdzie się schować, na podwórku nic robić nie może bo zima, byle do wiosny.
gruszella
Też się staram, ale lekarz powiedział, że aż za bardzo i to mnie blokuje, żeby się odblokować wysłał mnie na długie spacery , zebym sie wyciszyła.
okruszek
CYTAT(gruszella @ Wed, 23 Jan 2013 - 22:27) *
Też się staram, ale lekarz powiedział, że aż za bardzo i to mnie blokuje, żeby się odblokować wysłał mnie na długie spacery , zebym sie wyciszyła.


czasem psychika robi nam różne figle i się blokujemy.
Może dołączysz do nas? razem raźniej
hogata61
Gruszella- zapraszamy!!!!! Mi lekarz zabroinił robić testów owulacyjnych, właśnie z powodu takiej blokady. Mój syn wyszedł bardzo spontanicznie, przy pierwszej okazji, w ogóle nie myśleliśmy o dziecku. O pierwsze staraliśmy się pół roku- poronienie. teraz znów pół roku i aż się boję myśleć icon_sad.gif o ile w ogóle będzie przy takich zaburzeniach hormonalnych icon_sad.gif
okruszek
hogata a skąd wiesz że masz zaburzenia hormonalne?
hogata61
okruszku- ginek złożył wszystko do kupy- problemy z poczęciem, mlekotok, cykle bezowulacyjne i co najgorsze comiesięczne mocne plamienia w fazie lutealnej co świadczy o niedomodze tej fazy, badania jednoznacznie nie potwierdzają ale najlepsze wyniki nie są niestety, robiłam tylko raz, teraz będę powtarzać chyba icon_sad.gif
pipistrellus
okruszek ja na pewno gdzieś nad morze się wybiorę, a przynajmniej na północ, żeby klimat zmienić. Jesli będę w okolicy to odezwę się w sprawie spotkania icon_smile.gif Ale jakoś nie zazdroszczę ci mieszkania nad morzem, mnie by chyba ten wiatr wykończył. Chociaż u siebie bardzo lubię gdy wieje halny, jakoś tak ciepło mi się na duszy robi icon_smile.gif

hogata no niestety to był właśnie nieudany 10 cykl starań, ale tym razem bez nerwów i płaczu udało mi się to przetrwać. W końcu będzie dobrze.

Ostatnio zadzwoniła koleżanka z propozycją dodatkowej pracy w maju. Zgodziłam się, a potem pomyślałam, że mimo wszystko miło będzie potem zrezygnować z powodu ciąży icon_smile.gif Zawsze można pomarzyć icon_smile.gif
annad
gruszella zapraszamy w kupie razniej icon_smile.gif
okruszek mam nadzieje, że ja trafie nad polsie morze...i nawet myslimy o Helu bo nigdy tam nie byłam...jak będzie bliżej wakacji to sie odezwę i może uda się spotkać icon_smile.gif

Ja tak jak cała nasza 'staraczkowa banda' ciesze się, że tu jestem...bo samemu człowiek by oszalał. Meza mam kochanego...moge z nim pogadac o wszystkim ale czasem kobieta potrzebuje wysłuchania drugiej babeczki. Po poronieniu dużo wsparcia tu otrzymałam icon_smile.gif

kasienka33
Okresu ciagnie nie ma , ale zgaga mnie meczy od 2 dni. Pare tygodni temu mialam bole na dole brzucha po lewej stronie i moj lekarz wyslal mnie na usg i dzis dostalam list , ze mam w poniedzialek. Wiec bede wiedziec na pewno czy cos sie wyklulo icon_smile.gif czy nie. Lafnie by bylo, gdybyscie wszystkie zaszly jak najszybciej icon_smile.gif
okruszek
hej. czas na kawkÄ™?

ja jestem w trakcie porządków, dziś mamy kolędę, męża nie ma, mam nadzieję że Kinga czegoś nie wypali icon_confused.gif .
Nos spuchnięty a z oczu łzy lecą.
okruszek
kasienka trzymam kciuki, ale co masz w poniedziałek wizytę? a nie kusi Ciebie zrobić test?
kasienka33
W poniedzialek mam usg , bo mialam te bole po lewej stronie - tak na marginesie to boli juz nie mam od ponad tygodnia icon_smile.gif Chcicalabym zrobic test,ale sie boje bo w zeszlym miesiacu zrobilam i byl negatywny icon_sad.gif tym razem poczekam na usg i bede miala 100% pewnosci. Chyba , ze dostane okres w weekend - to bedzie znowu smutek icon_sad.gif Mialam okres 5 grudnia i potem 30 grudnia wiec wygladaloby , ze cykl 25 dni,ale cialo czasami bawi sie z nami i moze byc tym razem dluzej niz 25 dni. Jak przetrwam weekend wszystko bede wiedziec w poniedzialek icon_smile.gif trzymajcie za mnie kciuki icon_smile.gif
okruszek
będziemy trzymać kciuki, ale jak jesteś w ciąży to raczej usg na tak wczesnym etapie nic nie pokaże, więc zastanów się nad testem. Jak byłam w ciąży z Kingą to tak jak Ty miałam wizytę dzień po tym jak miałam dostać okres, bo akurat tak wypadło, test pokazywał dwie piękne kreski ale na usg nie było nawet widać jeszcze pęcherzyka, poszłam za 4 tyg i widziałam już wtedy pięknie bijące seruduszko.
perelka00007
Okruszek i u mnie dzisiaj kolęda, czekam właśnie też sama bez męża...
I do tego złapało mnie przeziębienie, faktycznie choróbsko się szerzy na tym wątku 21.gif
perelka00007
kasienka33 trzymam kciuki&&&&&
icon_wink.gif
annad
kasienka33 trzymam kciuki!
A ja dziś dostałam od znajomych sanki i udaliśmy się na pierwszy spacer sankowy z udziałem Zosi...radość trwała tak długo póki moje dziecko nie ujrzało placu zabaw. Nie ważne,że wszystko pod śniegiem dziecko chciało się tam bawić i już sanki były be. Później wrzuce fotke icon_smile.gif
pipistrellus
annad moje ma tak samo na widok placu zabaw. Nawet nie pomaga tłumaczenie, że wszystko jest zasypane śniegiem. Ona to odkopie icon_smile.gif

kasieńka w takim razie kciuki trzymam za przetrwanie weekendu bez @. Okruszek ma rację, na usg i tak nic nie będzie widać.
okruszek
my po kolędzie, jakoś to przeżyłam. Kolacja kolędowa też zaliczona. Męża nie ma zasnąć nie mogę.
annad
pipistrellus coś czuje, że nasze córki jakby się we dwie dobrały to wszystkie place zabaw w PL by odkopały 06.gif
okruszek teraz jak ksiądz Cie poświęcił to musi sie cos ruszyć...mam nadzieje, że łóże małżeńskie porządnie skropił icon_smile.gif

Ja wczoraj tez długo nie spałam a to za sprawą filmu jaki sobie zafundowałam na dobry sen, liczyłam że film mnie uśpi ale się myliłam. Dawno tak się nie wzruszyłam na filmie. Oto on https://www.filmweb.pl/film/Niemo%C5%BCliwe-2012-586390 ... nie pytajcie jak to zrobiłam, że obejrzałam wczoraj film który dzis wchodzi do kin icon_smile.gif Polecam


No to co dziewczynki...kawka icon_biggrin.gif
annad
A to fotka z wczorajszego sankowego spaceru icon_smile.gif
https://img210.imageshack.us/img210/5770/20130124160337.jpg
kasienka33
Annand , ale masz sliczna core, piekna icon_smile.gif. U mnie na razie bez zmian. Okresu brak,ale czekam do wtorku jak nie bedzie to zrobie test.
okruszek
annad ale masz fajną córeczkę i powiem Ci że wygląda na starszą.
kurcze biorę od poniedziałki 4 luteiny dziennie i nic mnie UU nie bolą i teraz nie wiem czy jak już jutro odstawię to @ przylizie za 2 dni czy mam jeszcze trochę wziąść lutka. jak myslicie?
annad
Dziękuję za miłe słowa pod adresem ZZ czyli Zofi Zbój 06.gif
okruszku choćbym chciałam to nie mam pojęcia co i jak z lutkiem...odstaw i zobaczysz...niech juz przyjdzie @ i zaczynaj nowy cykl.
pipistrellus
okruszek najlepiej zrób tak jak zalecał ci lekarz icon_smile.gif Mnie na duphastonie piersi nie bolą, a @ przychodzi.
kasienka33
No i krwawie od wczoraj, tylko ja zawsze, zawsze mam strasznie obfity okres a ten jest bardzo bardzo dziwny: krew jasna, malo, jak na mnie to bardzo , bardzo malo. Placze od wczoraj , nic mi sie nie chce robic icon_sad.gif
annad
kasienka33 przykro mi, jesli jednak nie jestes pewna czy to okres czy może jest to wynik osadzania się jajeczka to jutro zrób bete. Trzymaj się przytul.gif
Tigerek
Pierwszy post na forum i już reklama:( ? gdyby nie link uznałabym to za zwykłe pytanie...
okruszek
kaieńka przykro mi

no własnie proszę mi tu reklam nie wciskać!!!
Tigerek
Już zaraportowałam.
okruszek
CYTAT(Tigerek @ Sun, 27 Jan 2013 - 18:58) *
Już zaraportowałam.


oczywiście ja też, to zaraz po przeczytaniu zrobiłam
a u mnie @ brak, tak chciałam żeby dziś przyszła i rozpoczyć nowy cykl ze zdwojona siłą 06.gif
łeb mi pęka cały dzien, a to rzadkość.
annad
Stanowcze nie dla reklamożerców 21.gif

Okruszku może ta bolaca głowa znak, że idzie @, trzymama kciuki aby tak było.
okruszek
annad to raczej u mnie objaw zatok icon_sad.gif

Chciałam Wam powiedzieć, że to będzie ostatni mój cykl w tej odsłonie i jako gospodyni... więc bardzo proszę żebyście już myślały kto poprowadzi następną odsłonę.
asas87
kasieńka33 to moze być objaw zagniezdzania- dokładnie tydzień po owulacji miałam takie lekkie krwawienie- przestraszyłam się strasznie że to nadżerka albo coś lepszego. Tydzien po tym zdarzeniu zrobłam test i druga kreska wyszła prawie niewidoczna bo był to dzień przed spodzewana @. Później nie werzyłam więc zrobiiłam ich jeszcze ze 20 wszytske wychodzily jasne az wyczytałam ze jasne mogą być przy nowotworze icon_biggrin.gif bo nie wierzyłam że to ciąża. Pózniej poleciałam z 5 razy na bete tak trwam do tej pory także trzymam kciuki &&&&&

Annad ogłądałam dziś ten film- jest straszny, myślałam ze płuca wypluje jak te 2 panie zaczęły pluć krwią. Ogólnie trzyma w napięcu...
okruszek
a my się jutro może wyrwiemy do kina też na ten film, albo we wtorek
asas87
a okruszek zaraz dostanie w dupsko !! jaki ostatni cykl ? - nie poddawaj się nienie.gif ja też myślałam że na bank nie zajde
okruszek
CYTAT(asas87 @ Sun, 27 Jan 2013 - 23:51) *
a okruszek zaraz dostanie w dupsko !! jaki ostatni cykl ? - nie poddawaj się nienie.gif ja też myślałam że na bank nie zajde



ostatni cykl w tej odsłonie starczkowej, gdy osiągnie 100 stron jest zamykana i trzeba otworzyć nową! taka jest zasada!
hogata61
Okruszku- do 100 stron jeszcze troszkę. Może akurat do tego czasu zaciążysz icon_smile.gif
Kasieńka- zrobisz test? czy czekasz do jutra na usg?

Ja mam jakiś podły humor, nie mam siły na nic, za bardzo przytłacza mnie już ta sytuacja. nawet nie cieszę się,że jutro idę zobaczyć jajeczko, bo pewnie boje się,że go nie będzie. Ehhh jakiś kryzys mam i tylko wyć mi się chce icon_sad.gif

Mam nadzieję, że u Was lepsze humorki, trzymajcie się cieplutko.
annad
Okruszku trzymam kciuki oby to był Twój ostatni cykl i potem będziesz musiała ciązowy otworzyć icon_smile.gif
asas87 mi ta scena ze szpitala też wywróciła żołądek.

A mnie dziś od rana mdli i mam zgage, do tego głowa pęka. W ciazy nie jestem bo w cuda nie wierze no i sie bardzo pilnowaliśmy bo przeciez mam zakaz do lutego. Zjem rosołek to może będzie lepiej.

Miłego dnia...u mnie z a oknem robi się mokro.


pipistrellus
hogata trzymam kciuki za jutrzejsze podglÄ…danie jajeczka icon_smile.gif

okruszek do 100 stron jeszcze daleko, jeszcze jest czas pomyśleć co dalej z wątkiem
annad
Wczoraj dopiero jak wieczorem wzięłam tabletke to głowa przestała boleć. Wstałam dziś rano i znów głowa pęka...czy to przez ciśnienie...
Czas na kawe. Miłego dnia.
pipistrellus
hogata co tam słychać na monitoringu? Zapowiada się piękna owulacja? Oby!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.