To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
okruszek
Endi serdczne gratulacje, spokojnych 9 miesięcy i zaglądaj do nas czasem.
Endi
Ania.m ja jak sobie liczyłam to termin gdzies miedzy 24-28.06 mi wychodzi, ale rowniez czekam az skoncze pelne 6 tyg. i 7 tyg. ide do gina. Mam nadzieje, ze juz bedzie slychac bicie serca. Ja mialam ostatnia @ 17 wrzesnia i teraz zaelzy od dlugosci cyklu termin porodu, a kiedy tobie wypadl pierwszy dzien @ ??

PS. Mam nadzieje, ze ktos zalozy czerwcowki icon_biggrin.gif
ania.m
Ostatnią miesiączkę miałam 11 września przy cyklach 30 dniowych. Ale jak już pisałam - na pewno musiała mi się owulacja przesunąć.
Do lekarza pójdę albo pod koniec października, albo tuż na początku listopada. Już się nie mogę doczekać aby zobaczyć maleństwo icon_smile.gif No i przydałoby się trochę badań zrobić - ale tu lekarz musi zdecydować jakie. Już się nastawiam na cytologię, morfologię krwi, toksoplazmozę (może i cytomegalię sprawdzę), odczyn Coombsa (bo mam grupę Rh-) i w sumie nie wiem jeszcze na co, ale już odkładam pieniążki icon_smile.gif
słoneczko82
Ja może założę ale czekam do wizyty serduszkowej
okruszek
no słoneczko tak myślałam że Ty się zmobilizujesz brawo_bis.gif
kurcze tak mi jakoś smutno byłam na wątku starczkowym jak Ty go prowadziłaś, no i dalej tu tkwie, a TY w tym czasie jesteś już z drugą fasolką w brzuszku....
kochana podeślij mi hasło na priva na nasze forum coś mnie wywala icon_sad.gif
malinka1978
A ja zrobilam wieczorem test powulacyjny i wyszedl negatywny, czyli juz po owulacji, wiec prawdopodbnie nici z tego cyklu, bo akurat kiedy trzeba bylo to, nic nie bylo.
okruszek
malinka ale chłopaczki żyją długo, więc może się udało. Mi dziś coś tam jajniki pykają, ale jestem mega przeziębiona.
mam pytanie czy któraś z Was ma PCO?
pipistrellus
Endi super wieści icon_smile.gif

SÅ‚oneczko garulacje!!

okruszek ja prawdopodobnie mam PCO, ale na 100% będę wiedzieć, gdy zrobię wszystkie zlecone hormony.
Endi
Ja mam PCO i w koncu sie udało icon_smile.gif dzisiaj zrobilam sobie testa, tak dla sprawdzenia czy II kreska jest wyrazniejsza niz ta sprzed 3 dni, bo dzisiaj wypada termin @ i barzo wyrazna wyszla, w poniedzialek ide znowu na bete by spr czy dobrze rosnie icon_biggrin.gif alez sie cieszę. Przesyłam moc fluidów !!!

okruszek
[b]Endi[/b] ale na jakiej podstawie masz stwerdzone? i czy przyjmowałaś na to jakieś lekarstwa? oprócz clo.
malinka1978
czesc!

endi super!ze na tescie jest bardziej widoczna kreska i pewnie z beta tez tak bedzie.
Endi
Okruszek lekarz stwierdzil na podstawie badania usg i wygladu jajnikow oraz cos z hormonami bylo nie tak.
malinka1978
czesc, u mnie 20dc a temepratura jakas dziwna, i wykres tez dziwny jak mierze juz zgłupiałam.
Endi
CYTAT(malinka1978 @ Mon, 22 Oct 2012 - 10:08) *
czesc, u mnie 20dc a temepratura jakas dziwna, i wykres tez dziwny jak mierze juz zgłupiałam.


co masz na mysli, piszÄ…c ze tamp. jakas dziwna? tzn. jaka?


Ja czekam na byniki bety, ponowilam po 4 dniach zeby spr. jaki jest przyrost. Mam pytanie czy ktoras z Was wie jak powinna rosnac beta zeby bylo dobrze? Ja poprzednio mialam wynik 48.950 jednostek i powtorzylam dokladnie po 4 dniach ile powinnam sie spodziewac teraz? Slyszalam, ze w dwa dni sie powinna podwajac, ale czy to tak faktycznie jest...


słoneczko82
Jeśli chodzi o betę to jest tak
po 48 godz przyrost 66%
po 72 godz przyrost 114%
po 96 godz przyrost 175%
okruszek
Endi daj znać jak wynik. ja mam dziś 19 dzień cyklu, jakieś dziwne one są... byle do grudnia.
Endi
A wiec tak: beta z dzisiaj (36dc / ok 16 dni po owu) = 218.100
beta 4 dni temu (32 dc / ok. 12 dni po owu) = 48.950


to chyba dobrze co? ciaza.gif
słoneczko82
Tak na szybko wydaję mi się że jest ok
Annie*
CYTAT(Endi @ Mon, 22 Oct 2012 - 18:49) *
A wiec tak: beta z dzisiaj (36dc / ok 16 dni po owu) = 218.100
beta 4 dni temu (32 dc / ok. 12 dni po owu) = 48.950
to chyba dobrze co? ciaza.gif


Endi bardzo dobrze !!! Wygląda to na ok. 4 tydzień ciąży (licząc od pierwszego dnia @). Super !!! brawo_bis.gif
Endi
CYTAT(Annie* @ Mon, 22 Oct 2012 - 19:19) *
Endi bardzo dobrze !!! Wygląda to na ok. 4 tydzień ciąży (licząc od pierwszego dnia @). Super !!! brawo_bis.gif


Licząc o 1 dnia @ to dzisiaj zaczął sie 6 tydzień, czyli pełne 5 tygodni ciązy i 1 dzień. Ale owulacja byla ok. 20dc wiec pozno
okruszek
Endi według mnie bardzo dobrze!
malinka1978
endi chyba dobrze.

endi, jaks temperatura dziwna test owulacyjny byl 15 dc dodatni, a 17 dc ujemny. a z temperatury wynika ze dni plodne bylyby nawet przed 15 dc. chyba ze jeszcze temperatura spadnie i bedzie jakas druga owulacja czy co, albo cykl bedzie krotszy ok 25 dni tak z moich obserwacji wynika.

milutka
Endi bardzo dobrze przyrosła icon_wink.gif gratki icon_smile.gif
malinka1978
ale dzis jestem wypchana jak balon, przed okresem zawsze tak mam. a dopiero jest 21 dc. to pewnie bede miala wczesniej i dol brzucha tez juz czulam... wiec nici , przyjdzie pewnie @
słoneczko82
czerwcówek ja nie założe cud się skończył....
komunikacja
CYTAT(słoneczko82 @ Tue, 23 Oct 2012 - 20:54) *
czerwcówek ja nie założe cud się skończył....

no coś Ty:( nie wiem co powiedzieć...dlaczego?jak to?
Annie*
CYTAT(słoneczko82 @ Tue, 23 Oct 2012 - 20:54) *
czerwcówek ja nie założe cud się skończył....


słoneczko82 bardzo mi przykro icon_sad.gif Trzymaj się jakoś icon_sad.gif
magda.
słoneczko też miałam byc czerwcówką ale również nie będę
chyba zagoszczę u was na staraczkach,można?
okruszek
słoneczko przytul.gif

magdaa przytul.gif . oczywiście że możesz się przyłączyć
Endi
słoneczko 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

Wiem co czujesz, przeżyłam to samo 5 miesięcy temu icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif strasznie mi przykro...

Majka 82
sloneczko82, magdaa391- przytul.gif bardzo mi przykro. Mysle o Was cieplo.

kasiaaa82
Patrycja przykro mi.. kurcze, nie wiem co napisać, wierzyłam, że bedzie dobrze 32.gif
Tigerek
Kochane moje dziewczynki - jedyne co mogę zrobić, to obie Was przytulić przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif i pomodlić się za Was icon_sad.gif tak mi przykro... 32.gif 41.gif 41.gif
malinka1978
czesc!

sloneczko, magda391 przytul.gif przytul.gif 41.gif 41.gif
ania.m
sloneczko, magda strasznie mi przykro przytul.gif

A ja wstałam dzisiaj rano - i widzę, że mam plamienia. Zaraz lecę do ginekologa. Trzymajcie kciuki, aby wszystko było ok.
Endi
Jeszcze raz przesyłam dla Was przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Ania.m
koniecznie dawaj znac co z tymi plamieniami, tyle sie znowu tutaj dzieje złego icon_sad.gif byla radosc, a teraz tragedia.. az sama sie wczoraj zestresowalam, czy mi sie uda donosic jak kilka miesiecy temu tez stracilam ciaze icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif strasznie sie boje, wizyta za tydzien, a gdzie tam 12 tydz. ciazy zeby troszke odetchnac ze najgorszy czas juz minął...

magda.
endi , ania m będzie dobrze trzymam kciuki za was:)
ania.m
Wszystko ok. Jest pęcherzyk. Jest dzidziuś. Jest bijące serduszko. Narazie duphaston+nospa 3x dziennie.
Endi
CYTAT(ania.m @ Wed, 24 Oct 2012 - 14:45) *
Wszystko ok. Jest pęcherzyk. Jest dzidziuś. Jest bijące serduszko. Narazie duphaston+nospa 3x dziennie.



Jaka radosc, dzieki Bogu, ze wszystko dobrze !!!!
malinka1978
ania jaka ulga!

Ja mysle ze dopoki sie dziecka zdrowego nie urodzi to jest wielka niewiadomo byc w ciazy.

Kolezaka poronila 5 lat temu w 5 miesiacu a wydawaloby sie ze juz na tyle jest zaawansowana ciaza ze bedzie oK.
Tigerek
aniuś będzie dobrze icon_smile.gif
ania.m
Już jestem spokojniejsza. Czuję, że będzie dobrze!
Wątek czerwcowy założyłam.
Serdecznie zapraszam!
pipistrellus
słoneczko, magda naprawdę bardzo mi przykro.

ania.m jak to dobrze, że wszystko dobrze!!

Endi tobie, to chyba najbardziej teraz potrzebny jest spokój, dosyć wracania myślami do tego co było. Teraz będzie wszystko w porządku. Musi być!!

Dziewczyny doradźcie. Muszę zrobić hormony w 3-4 dniu cyklu (m.in. LH, FSH, estradiol). Problem w tym, że najprawdopodobniej wypadnie to w sobotę i niedzielę, a nigdzie w okolicy nie ma laboratorium czynnego w weekend. Jest sens robić te badania w 2 lub 5 dniu cyklu? Jak pech to pech, naprawdę chciałabym te badania w tym cyklu załatwić.
Tigerek
Może warto zrobić i 2. i 5. ? Lekarzowi może tak będzie łatwiej ocenić...
okruszek
Ja robiłam wszytkie badania w 2 dniu i było ok.
magda.
dziewczyny ja do końca tego roku rezygnuje ze staranek,to dla mnie za szybko ale będę was podczytywałam i oczywiście gorąco wszystkim kibicujęicon_smile.gif może zaczniemy starania o rodzeństwo dla małej na początku przyszłego roku
malinka1978
czesc,

zycze milego dnia, od jutra ma byc snieg icon_smile.gif
Ola81
słoneczko przytulam Cie bardzo , bardzo mocno przytul.gif przytul.gif
milutka
CYTAT(magdaa391 @ Tue, 23 Oct 2012 - 19:15) *
słoneczko też miałam byc czerwcówką ale również nie będę
chyba zagoszczę u was na staraczkach,można?


Napisz do moderatora z trudnych prośbę o przyjęcie icon_smile.gif i przykro mi bardzo icon_sad.gif

Dziewczyny, potrzymajcie za Słoneczko jeszcze kciuki, jakiś cień nadziei jest jeszcze, a na pewno dodatkowe kciuki bardzo się Jej przydadzą &&&&


Agnieszka_82
Ja zaglÄ…dam tutaj czasem (chyba z przyzwyczajenia, albo 43.gif 29.gif )
SÅ‚oneczko, mocno trzymam kciuki ! &&&&
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.