To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
okruszek
Endi idz na bete- ja obstawiam że to ciąża- słaba kreska czy mocna druga oznacza ciąże!!!
Więc po cichu już Ci gratuluję!
agniesia :)
Endi trzymam kciuki. icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Ja powinnam dziś dostać @ ale na razie nie przyszła. Temp nawet ładną mam, ale wczoraj i przedwczoraj testy pokazaly 1 kreskę icon_sad.gif
okruszek
agniesia poczekaj powtórz test jak nie dostaniesz
Endi
dzisiaj rano podobnie jak wczoraj zrobiłam test i wynik taki sam - słaba kreska, w piątek wybieram się do lekarza, jeżeli nie bedzie jeszcze w stanie okreslić czy jest ciąża czy jej nie ma to od razu podjade na bete, bo teraz niestety nie mam takiej możliwości. Ostatnio oprocz bolących piersi, pobolewa mnie brzuch, a wczoraj wieczorem myslałam, ze zwariuje, mam nadzieje, ze to nic złego...
Trzymajcie za mnie kciuki
okruszek
Endi pobolewanie brzucha to normalne, wszystko się rozciąga, nie martw się, zawsze możesz nospą się poratować. Trzymam kciuki i jeszcze raz gratuluje.
Endi
to mnie troche uspokoiłaś, ale jeszcze gratulacj nie przyjmuję icon_wink.gif heheh bo jak sie okaże, ze to błedny alarm, a ja sie juz tak nakręciłam
słoneczko82
Mi się wydaję że za wcześnie na potwierdzenie ciąży u dr zobaczysz wyśle ciębie na betę lub bedzie kazać przyjść za dwa tyg...
Zrobisz jak uważasz
trzymam mocno kciuki
A podbrzusze to normlne tak jak okruszek napisała macica się rozciąga i dlatego boli.Nospa lub Apap można brać
atrixa
Endi, trzymam kciuki.... Jak mi wyszła słaba kreska, to powtórzyłam test (ale innej firmy) następnego dnia icon_smile.gif
Niemniej, jak dziewczyny radzą, lepiej iść zrobić betę.

Ja powinnam dostać @ 7 kwietnia i dalej nic nie mam. Test robiłam 9-tego, jednak wyszedł negatywny. Niestety, nic nie czuję by miała to być ciąża, wręcz jestem podminowana jak przed okresem, więc pewnie w końcu dostanę. Dziwi mnie to tyle, że zazwyczaj od 3 lat okresy mam dość regularne. Może to jednak stres świąteczny mi przesunął.

słoneczko82
A może powinnaś zrobić też betę.Ja miałam kol która robiła testy i wychodziły negatywne a @ nadal brak po 2 tyg zrobiła test negatywny poszłą tego dnia do ginekologa i okazało się że jest w ciąży to 6 czy 7tc icon_eek.gif
Więc i takie historię się zdarzają a jednak test z krwi nas nie oszuka
Endi
Ja juz zrobiłam 3 testy każdy wyszedł pozytywnie, kreska była jaśniejsza, ale jest !!! Jutro sie okaże czy test sie nie mylił. Juz jestem szczesliwa...
okruszek
Endi bardzo się cieszę że Wam się udało, przypomnij ile czasu się staraliście?

22 dzień cyklu, coś brzuch tym razem po luteinie mnie boli, czuję jak jajniki pracują, ale nie nastawiam się na ten cykl, jak sam lekarz mówił że w pierwszym się nie uda....
Endi
staraliśmy się z mężem ponad 7 miesięcy, teraz miałam @ 8 marca i po raz pierwszy zażyłam Clostylbegyt od 4-8 dnia cyklu, więc wypadło, ze miedzy 19-23 marca była owulacja i traf chciał, ze się udało za pierwszym razem, a tego leku mam wykupione jeszcze na 5 kuracji hehe ( nie wiem co z tym zrobie icon_wink.gif
Więc powiem tylko tyle, ze nie ma co słuchac lekarza, bo wszystko jest mozliwe, tylko trzeba sie kochać ( w naszym przypadku to 1,5 tygodnia codziennie ) i mozliwe, ze bedzie bobas
agniesia :)
To ja poprosze aktualzację na 1 stronie icon_sad.gif 7 cykl starań zaczęty icon_sad.gif

Endi daj znać jak beta.
okruszek
CYTAT(Endi @ Thu, 12 Apr 2012 - 17:55) *
staraliśmy się z mężem ponad 7 miesięcy, teraz miałam @ 8 marca i po raz pierwszy zażyłam Clostylbegyt od 4-8 dnia cyklu, więc wypadło, ze miedzy 19-23 marca była owulacja i traf chciał, ze się udało za pierwszym razem, a tego leku mam wykupione jeszcze na 5 kuracji hehe ( nie wiem co z tym zrobie icon_wink.gif
Więc powiem tylko tyle, ze nie ma co słuchac lekarza, bo wszystko jest mozliwe, tylko trzeba sie kochać ( w naszym przypadku to 1,5 tygodnia codziennie ) i mozliwe, ze bedzie bobas

clo możesz komuś oddać, może jakaś dziewczyna akurat potrzebuje, a co do ostatniego zdania to uwierz mi ale nie zawsze wystarczy się codziennie "kochać,,

agniesia przykro mi
pipistrellus
Endi gratulujÄ™!

Hej dziewczyny! Mogę do was dołączyć? Rozpoczęliśmy starania o drugie maleństwo, okres przyszedł jak w zegarku, więc przynajmniej nie robiłam sobie złudnych nadziei. Ostatnim razem trochę na "staraczkach" posiedziałam, ale pomogło mi, że od czasu do czasu mogłam się przed kimś wygadać.
atrixa
Endi... trzy testy raczej się nie mogą mylić icon_smile.gif
Czekam na dalsze info. Super, że tak od razu pomógł Clo.

słoneczko82 no, nieźle wyszło Twojej koleżance... Ja jak dotąd nie mam żadnych objawów ciążowych (które miałam przy każdej ciąży - stąd moje wątpliwości), ale zaczekam jeszcze troszkę.

pipistrellus witamy icon_smile.gif
okruszek
pipistrellus witam, może wpiszę Cię na naszą listę?
Endi
No i po wizycie u gina - Będę mamusią, jestem chyba teraz najszczęśliwszą kobietą na Ziemi icon_wink.gif Dopiero 5 tydzień i mam luteinę przepisaną na podtrzymacie ze względu na to, ze byly u mnie problemy w zajściu, ale bedzie dobrze. A juz myslałam ze piatek 13-go nie bedzie dla mnie taki owocny.

Kobitki życzę i Wam takiej nowinki z całego serca !!
słoneczko82
Gratuluje 06.gif
okruszek
Endi gratulacje, zycze nudnych 9 miesięcy
agniesia :)
Endi super wieści! Spokojnej ciąży życzę i pozarażaj nas tu wszystkie icon_smile.gif


pipistrellus witaj icon_smile.gif Obyś się za dlugo nie zasiedziała na tym wątku icon_wink.gif
menenka
Witam sie z Wami po dlugiej przerwie mojego niebytu tutaj. Mam nadzieje, ze Swieta spedzilyscie w rodzinnej, spokojnej atmosferze.

Na poczatek:
Endi - gratuluje serdecznie.

Papistrellus - witam Cie serdecznie z zyczeniami jak najszybszego sobie stad pojscia. icon_smile.gif

Ja swoj okres dostalam w Wielka Niedziele. W sumie mialam wielka nadzieje, bo to tak wyjatkowy dzien, ze liczylam, ze i dla mnie w sposob szczegolny bedzie wyjatkowy.
We wtorek mam zupelnie niezaplanowany wyjazd do Polski w sprawach rodzinnych, wiec z tego cyklu nici. Zreszta smiem twierdzic, ze mimo, ze testy owulacyjne wychodza pozytywnie, ja owulacji wcale nie mam. Od tego cyklu mierze temperature. Jestem ciekawa, co mi z tego wykresu wyjdzie.
Jeszcze pora schudnac, bo nadprogramowych kilogramow mam od groma. Moze i przez to tej owulacji nie ma.

Pozdrawiam Was serdecznie.
Madziara.
Hej dziewczyny!!!
Jakoś tak mało udzielam się w wątku i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie icon_redface.gif

CYTAT(LillAnn1 @ Sun, 08 Apr 2012 - 20:02) *
2 lata temu około starałam się z Wami tutaj i udalo się a dzisija moje 16 miesieczne szczęście biega,psoci,kłóci się "po swojemu",daje buziaka i tuli się do mamusi.


Ale ten czas leci 37.gif pamiętam, jak wczoraj jak tu pisałyśmy wtedy wszystkie, a tu proszę już tyle czasu minęło icon_wink.gif

Endi Gratuluję i życzę spokojnej ciąży

agniesia:) mocno trzymam &&& za szczęśliwą 7 icon_wink.gif

katherinnn co u Ciebie?? Cos dawno sie nie odzywałaś, mam nadzieję że wszystko ok

atrixa, pipistrellus witajcie i obyście za długo nie musiały tu siedzieć &&&

okruszek a kiedy testujesz? i na jakiej podstawie lekarz powiedział, że nie uda się za pierwszym razem?

Ja dzisiaj zaczęłam swój .... cykl, ale to będzie 2 z IUI są chwilę, gdy żałuję że nie kłamałam przed rodziną, że poprostu nie chcemy dziecka bo teraz świadomość, że wiedzą iż nam sie nie udaje, przy czym w koło szwagierka z drugim dzieckiem zachodzi w ciążę (w czasie gdy ja ciągle staram się o pierwsze) sprawia, że czuję się beznadziejnie icon_sad.gif
Dajemy sobie z eMkiem jeszcze dwie maksymalnie 3 szanse, a później jeśli się nie uda, będzie trzeba nauczyć się żyć ze świadomością, że nam wspólne dziecko pisane nie jest...
Mam jednak nadzieję, że może nie będzie tak czarny scenariusz jak napisałam.
Endi
Madziara. Nie smuć się... wiem, ze to trudne z własnego doświadczenia, ale przyjdzie i na ciebie czas :* Trzymam &&
okruszek
Madziara nie wiem kiedy testuje i czy w ogóle, dziś 23 dzień cyklu, objawów zero- ciążowych, poczekam grzecznie do środy jak nie dostanę @, a na pewno we wtorek przyjdzie. W niedziele ostatnia luteina i we wtorek zagości u mnie. Lekarz tak powiedział, nie wiem czemu, chyba dlatego że 3 razy zaszłam w ciąże z clo i nigdy za pierwszym razem . Bardzo mocno Wam kibicuje i trzymam kciuki, może i w końcu nam uda się mieć dwóje dzieci.

menenka mi też przydałoby się z 10 kg pozbyć no ale jakoś sobie tłumaczę że po ciąży, tylko wiem że zbywam samą siebie- bo nie wiem kiedy i czy w ogóle ona nastapi

Endi czy mogę Cię umieścić na pierwszej stronce?
atrixa
Endi GRATULUJĘ. Poprosimy zarazki ciążowe i też życzę nudnych 9 m-cy icon_biggrin.gif

Ja dzisiaj dostałam @, więc kolejny cykl stracony. Przez to, że cykl mam teraz przesunięty, na nowo muszę ustalić, kiedy będzie owulacja... ech.

Madziara głowa do góry. pozytywne myślenie to najważniejsze.

No tak... przyznam, że i ja powinnam schudnąć, właśnie dlatego biorę m.in. metforminę (przepisała mi diabetolog, więc jestem cały czas pod kontrolą) oraz dodatkowo Januvię (żeby nie było.... te leki biorę by ustabilizować poziom glukozy, która jednak odpowiada za głód, łaknienie i problemy z metabolizmem).
okruszek
atrixa przykro mi, jak to się mówi nowy cykl-nowa nadzieja
Moja Kinga dziś się rozgorączkowała więc swietny weekend w domu:-(
agniesia :)
Madziara a jeśli IUI nie poskutkuje, to będziecie podchodzić do IVF?
pipistrellus
okruszek jasne, wpisuje mnie na listę staraczek na pierwszej stronce. mam nadzieję, że Kinga nie rozchoruje się na dobre.

menenka skoro masz watpliwości co do owulacji, to moze przedyskutuj to ze swoim gin? Monitoring da ci 100% pewności.

madziara nie daj się czarnym myślom. Wiem, że ciężko, gdy w rodzinie ciąże, a samemu się o tym też myśli. U nas w rodzinie w tym roku dwa maleństwa się pojawią.

atrixa do boju w nowym cyklu!
Endi
okruszek jak najbardziej mozesz mnie wpisac na pierwsza stronke

Wedle życzenia przesyłam ciążowe fluidki dla wszystkich :*
okruszek
Jak Wam siÄ™ podoba pierwsza stronka?

Kinga dziś już troszkę lepiej ale obawiam się że jutro bez pediatry sie nie obejdzie.

wczoraj mialam 24 dzien cyklu i zrobilam wieczorem test-nie wiem po co... oczywiście wyszła jedna kreska, ale co się spodziewać ..... oj ja stara i głupia
menenka
CYTAT(pipistrellus @ Sat, 14 Apr 2012 - 21:57) *
menenka skoro masz watpliwości co do owulacji, to moze przedyskutuj to ze swoim gin? Monitoring da ci 100% pewności.


Tylko, ze ja zagranicowa jestem. Gdyby nie to, ze tu sie nie idzie o cokolwiek doprosic juz dawno dzialalabym w tej sprawie. Gin daje mi duphaston bez problemu, ale clo juz mi nie przepisze, bo stwierdzil, ze przy tym leku pierwsze dwa cykle powinny byc monitorowane wlasnie. Ach, schudne, to moze i owulacja wroci.

Okruszku - bardzo ladna pierwsza strona. Mnie sie podoba, no i ciesze sie, ze w koncu jakas dziewczyna w ciazy sie tam pojawila. Oby jak najwiecej nas tam bylo w tej odslonie.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
menenka
CYTAT(użytkownik usunięty @ Sun, 15 Apr 2012 - 15:07) *
cytowany post usunięto


O! Dziekuje bardzo Roso. Mysle, ze skorzystam.
Madziara.
Tak szczerze mówiąc to mi też by się przydało zgubić choćby z 8 kg. Dzisiaj byłam w odwiedzinach u koleżanki z którą ostatni raz widziałam się rok temu i nie kryła, że powinnam coś z sobą zrobić, zresztą moja siostra też nie raz mi dowaliła, że gruba się zrobiłam 21.gif

agniesia:) nie będę podchodzić do IVF, jak się nie uda zacznę godzić się z rzeczywistością i pomyślę co zrobić, żeby "ubarwić życie" może odważę się na jakiś wyjazd do pracy za granicę, sama nie wiem.

okruszku test to raczej, za szybko, szybkiego zdrówka dla Kingi.

atrix przytul.gif ale jak to dziewczyny napisały, nowy cykl nowa szansa &&&


Tigerek
Ok, na ten cykl zamówiłam nową serię paseczków owulacyjnych. I ciołek malinowy - dopiero przy drugim zakupie lepiej poczytałam opisy, że teraz kupiłam te czulsze testy a nie mam pojęcia jak te wcześniejsze, ale najwyraźniej mniej czułe, stąd bladawy pasek nawet w czasie "piku". icon_razz.gif

Przeziębiłam się gdzieś, czuję się absolutnie fatalnie, głowa, katar, kości, nawet blizna po operacji sprzed 3 lat ciągnie jak rzadko. Czyli ten cykl także będzie wydłużony, obym nie dobiła rekordu 78 dni icon_razz.gif

I tak przecież przy przeciętnych cyklach 28-30 dni powinnam mieć 8. cykl starań a nie 5 jak przy moich "40 < jak-tam-wyjdzie".

We wtorek robimy kolejne podejście wydostana wyników biopsji małża. 1,5 miesiąca temu robionej.
Endi
Witam dziewczynki icon_wink.gif co tam u Was słychać, powiększa sie kóras? U mnie wszystko w porządku, brak objawów ciążowych jak narazie, oby tak zostało.
Pikti
Witam

Jestem tu nowa. Chciałam ci Madziara powiedzieć że doskonale cie rozumiem. My się staramy od 4 cykli, teraz zaczął się 5. Najgorsze jest to że wkoło wszyscy już mają dzieci. Moja szwagierka oznajmiła w święta że drugie w drodze. Nie wiem tak naprawdę w czym tkwi problem, mam regularne miesiączki i nawet bóle owulacyjne więc teoretycznie wiem kiedy jest owulacja, robiłam też testy owulacyjne... Jestem zapisana za tydzień do lekarza może zleci mi jakieś dodatkowe badania.
Madziara.
Pikti witaj i życzę żeby szybko wam się udało &&&

Tigerek Ty nowe paseczki a ja nowy termometr który mi coś wskazuje tę samą tempkę icon_rolleyes.gif
a jak próba wydobycia wyników??

Ja dzisiaj ostatnią tabletkę biorę i czekam do poniedziałku na decyzje.
Tigerek
Madziar - codziennie? daj komuś do zmierzenia w ciągu dnia to się dowiesz czy wadliwy. Ja potrafię mieć 7-8 dni identyczną icon_wink.gif
okruszek
oj ja nie mam ostatnio czasu nawet tu zakuknąć .... dziś mój 6 dzień cyklu icon_smile.gif
Tigerek
ja nie patrzę który, ale po paskach i objawach sądząc to owu za jakieś 2-3 dni.
Madziara.
Tigerek w sumie to 3 dni taka sama wyszła, dawałam też do zmierzenia mężowi temperatury i wyszła mu niska 35,4. A w ogóle to dopiero kilka dni temu zorientowałam się że mój termometr ma tylko jedno miejsce po przecinku 29.gif

Dzisiaj mój wielki dzień, a raczej wieczór, zaskoczył mnie lekarz tą decyzją wczoraj. Dzisiaj IUI bo pęcherzyki już duże prawie 21 mm wczoraj na usg miał jeden, a drugiego nie mierzył, albo mi nie powiedział tylko ile ma. O północy miałam wziąć pregnyl i wyliczył, że nad ranem powinna być owu tylko nie wiem czy dzisiaj czy jutro nad ranem, ale chyba jutro. Tak więc proszę was o mocne &&&
Endi
Madziara. Trzymam za ciebie & oby i Tobie się udało.. wiec do roboty i dzisiaj i jutro rano icon_wink.gif
Pozdrawiam Was serdecznie
pipistrellus
Madziara kciuki mocno, mocno, mooooocno zaciśnięte!!

U mnie ten cykl zmarnowany. Problemy ze zdrowiem, jutro idę do lekarza, oby nie wyłączyło mnie to za staranek. Strasznie się denerwuję, bo przez pół roku biegałam po lekarzach i odkładałam starania aż bede mieć pewność, że jest ok. Każdy lekarz mówił, że to nic takiego. Oby jutro powiedział to samo. Trzymajcie kciuki!! A do tego 16 dzień cyklu i z ciekawości robię testy owulacyjne, ale owulacji póki co ani widu ani słychu. Niby u mnie 18 dnia wypada, zobaczę co testy pokażą.
atrixa
No, u mnie 17 dzień cyklu.... więc na owu jeszcze muszę poczekać.

Madziara, trzymam kciuki bardzo mocno!
okruszek
dziewczyny życzę Wam miłego długiego weekendu i owocnych staranek...
atrixa
Hej, jak siÄ™ czujecie w te upalne dni?
Ja już wymiękam, a to jeszcze nie lato.... (te kalendarzowe...)
okruszek
upalne... dobry żart my chodzimy w kurtkach zimowych, maskara może w mieście upał ale nad morzem zimno
Tigerek
Nienawidzę upału - z racji choroby cierpię paskudnie na nadmierną potliwość, wstydliwe, uprzykrzające icon_sad.gif

W ferworze walki o wyniki hist-pat małża i przez zawieruchę pogodową "przegapiliśmy" owulacje - przyszła bezobjawowo, zakłóciły mi się i temperatura, i objawy śluzu, po prostu nagle mam sucho i wysokie temperatury = już po. Trafiliśmy albo i nie ... nie wiadomo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.