To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
Endi
ech... pewnie, ze przyjdzie w końcu ten czas i na mnie icon_wink.gif nie trace nadziei, tylko mogłaby juz ta moja @ przyjsc, bo przegina icon_wink.gif

słoneczko82
Endi a ja bym zrobiła test
malinka1978
czesc,

wczoraj bylismy u znajomych moj syn wybawil sie na trampolinie icon_smile.gif

mnie chyba beda sie zaczynac dni plodne. mam nadzieje ze mÄ…z bedzie na czasie icon_smile.gif
malinka1978
Dziś sprzątalam, pralam, zrobiłam 2 ciasta.bo pojutrze mój synek ma 5 lat i prawdopodobnie teściowie przyjadą
malinka1978
czesc, czekam na gosci icon_smile.gif synek ma jutro 5 urodzinki icon_smile.gif czeka niecierpliwie na prezenty icon_smile.gif
Tigerek
Hej hej icon_smile.gif

U nas przebojowo, ale już na etapie wyciszania icon_smile.gif Dzięki małym cyrkom z pralką mamy zniszczony kawałek podłogi... na szczęście najbardziej zniszczone pod przyszłą sofą.

Udanego tygodnia.
malinka1978
czesc,

tigerek miesiac temu u nas pralce spalila sie grzalka maz nastawil pranie na godzine i nigogo nie bylo w domu. jak wrocilam w domu bylo zakopcone i smierdzialo dobrze ze nie zapalilo sie coÅ›. wiec musielismy kupic nowa pralke a stara miala 8 lat.;


Mąż mnie wczoraj wkurzyl bo stara sie o 2 dziecko a wczoraj nie mial ochoty na sex i jak tu planowac a jak przeoczy moment plodny dzis mam 13 dc. a on ze jak bede miala byc w ciazy to bede a on dzis nie ma ochoty, myslam ze go ubije.

jka go cos wkurzy albo ktos z pracy to wtedy nie ma szans na przytulanie wiec nie wiadomo czy w tym cyklu sie uda icon_sad.gif



Endi

Ja nie mam naszczescie takich problemow, ze mojemu m. sie nie chce icon_wink.gif Predzej to ja odmawiam hiihiii icon_biggrin.gif

U mnie 38 dc testowalam wczoraj i nic, zreszta spodziewalam sie tego, tylko juz sie denerwuje, ze nie mam zadnych objawow by @ miala przyjsc, poczekam jeszcze z 2 tyg max. i sie wybiore do gina po jakas luteine. A wlasnie pytanko mam co do luteiny, slyszalam, ze dziala doskonalne na wywolanie, ale tylko luteina doustna? Czy jak ja mam luteine dopochwowÄ… co mialam w ciazy na podtrzymanie tez mozna osiagnac taki cel @?
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
malinka1978
endi wiesz ja mialam tylko podjezykowo luteine i zadzialala mi po 2 dniach icon_wink.gif

a na tej dopodchwowej sie nie znam;]]


rosa wiem, masz racje w tym co napisalas, sama zdaje sobie z tego sprawe; wiem ze wytłumaczenie ze zmarnuje kolejny cykl jest marnym wytłumaczeniem ale tak sie czulam; a sam bardziej namawial mnie na 2 dziecko niz ja sama. a jak sama tego chce to jaby sie wycofywal
Endi
dzięki Rosa ponadto właśnie wyczytałam w necie, ze mozna taką luteinę brać na wywołanie, wiec od jutra rana zaczynam, mam nadzieje, ze starczą z 2 dni i juz bedzie po wszystkim icon_wink.gif
Tylko zastanawiam sie czy to nie bedzie jakaś "sztuczna" @ dlatego, ze wywołana za pomocą leków?
pipistrellus
Joanna.M A mi się zawsze marzyło 2+3. Nie wiem czemu. Może dlatego, że i ja i Najmilszy z takiego "schematu" jesteśmy? icon_smile.gif Trzymaj się dzielnie i wracaj, gdy nabierzesz sił.

Endi To nie będzie żadna "sztuczna", po prostu okres przyjdzie. Ale z tego co pamiętam, to luteinę bierze się kilka dni, potem odstawia i dopiero wtedy okres przychodzi. Ale ekspertem nie jestem.

malinka Jak urodziny Młodego? Dostał wymarzone prezenty?
malinka1978
czesc!

dostal zabawki z wadera i wywrotke i garaz i pojazdy małe,

tez dostal skladane klocki helikopter w sumie musialam mu pomagac bo niby od 6 lat ale ja musialam sie sama naglowic icon_smile.gif

i tez ubranie dostal.

i ciezarowke .

a jeszcze tesciowie cos kupili ale dopiero jutro dotrÄ…icon_smile.gif




Mój wczoraj tez mial przesilenie i nie mial ochoty na sex idiot.gif ; nomalnie dzis mam 14 dc. pewnie ten cykl bedzie stracony jak tak bedzie sie zachowywal ...


endi to bedzie normalny okre mimo ze wywolany luteinÄ…...;

Ja mialam tak ze wystarczylo mi 2 dni aby wywolac, nieraz potrzeba paru dni zalezy od organizmu kobiety
malinka1978
My jedziemy na 2 dni do teściów

Miłego dnia
Endi
heeelołłł 06.gif

Jak pisałam wczesniej czekam na @ dzisiaj jest 41 dc wziełam luteine przedwczoraj rano, wieczorkiem i wczoraj rano - zauwazylam po tych 3 dawkach małe plamienie wczoraj wieczorem, wiec nie wzielam kolejnej luteiny, bo myslalam, ze przyjdzie @ - dzisiaj wstalam rano i nic, wiec wzielam sobie teraz kolejna luteine i czekam, tylko nie wiem czy ta @ w koncu przyjdzie, ile mam tych tabletek brac, bo ja juz sama ogłupiałam???


Tigerek
Ja cichutko liczyłam na powodzenie w tym cyklu, ale dziś 8. dzień fazy lutealnej a mi się śluz podbarwia jak przed okresem nieraz więc raczej nic z tego. No nic, jakoś daje Bóg, że spokojnie to do mnie dociera, widać jeszcze nie ten czas icon_smile.gif
pipistrellus
Endi a nie lepiej z lekarzem skonsultować to wszystko? Od nikogo tutaj nie dostaniesz fachowej porady.

Tigerek wiem, że znasz swój organizm "na wylot" i nic cię nie zaskoczy, ale dopóki nie ma @, to zawsze jest nadzieja.
Endi
CYTAT(pipistrellus @ Thu, 16 Aug 2012 - 23:44) *
Endi a nie lepiej z lekarzem skonsultować to wszystko? Od nikogo tutaj nie dostaniesz fachowej porady.



Fakt nie dostane, ale zawsze warto zapytać, moze akurat ktoras z Was mialaby jakąś informacje na ten temat. Jednak powiem, ze wchłonęłam na potęgę informacji w necie, wiec postanowilam na własną rękę zacząc brać tą luteine i postosuję ją do przyszłej soboty bądź niedzieli włącznie, wiec jeszcze z 2-3 dni, a jak dalej nic sie nie stanie to wtedy sie wybiore do gina - troche duzo kosztuje wizyta, a mnie nie stac by co chwile wydawac tyle pieniedzy na taki cel, wiem, ze to chodzi o zdrowie czy dziecko, ale mam zamiar wywowalac ten @ i zaczac brac Clo i wtedy isc go gina na monitoring, a naprawde w ciagu miesiaca 2 razy u gina + lekarz meża + jego leki... = moja skromna tymczasowo wypłata. Niestety takie są moje realia. Liczę na to, ze w koncu @ przyjdzie, bo ilez moze sie tak spozniac icon_wink.gif

kasiaaa82
Endi luteina to progesteron (w skrócie), a @ występuje po spadku progesteronu w organizmie, wiec @ powinien przyjść jak odstawisz luteinę, u mnie zawsze tak było, mi lekarz kazał zawsze brać 10 dni duphaston (to prawie to samo co luteina); a może owulke miałaś później i robiąc test jeszcze w ciąży nie byłaś, może warto powtórzyć??? icon_rolleyes.gif trzymam kciuki
Endi
CYTAT(kasiaaa82 @ Fri, 17 Aug 2012 - 14:36) *
Endi luteina to progesteron (w skrócie), a @ występuje po spadku progesteronu w organizmie, wiec @ powinien przyjść jak odstawisz luteinę, u mnie zawsze tak było, mi lekarz kazał zawsze brać 10 dni duphaston (to prawie to samo co luteina); a może owulke miałaś później i robiąc test jeszcze w ciąży nie byłaś, może warto powtórzyć??? icon_rolleyes.gif trzymam kciuki


dzisiaj 42 dc i własie po tescie jestem i nic, wiec dalej czekam az luteina zadziała... bede ją brac do niedzieli - to bedzie 5 dni i zobaczymy co sie bedzie dzialo icon_wink.gif
malinka1978
czesc!

u mnie 18 dc.
Nie wiem co bedzie z tego cyklu, bo tak w kratke jest sex.. icon_biggrin.gif , wtedy co powinnien byc to go nie ma, wiec nie licze na to zebym byla w ciazy, chyba jakims cudem icon_smile.gif


endi to plamienie cie zmyliło wiec powinnas chyba wiecej zazyc tej luteiny. do 5 dni. mnie wystarczalo 2 dni.

Najlepiej jak skonsultujesz to z lekarzem
Endi

Wczoraj przyszła @ <jupi> luteina zadziałała i w końcu nowy cykl starń. Dzisiaj mam 2dc, a od 4 biore Clo. Jestem jakaś taka podekscytowana tym faktem i cały czas myśle, ze sie uda tak jak poprzednio za pierwszym razem, chociaz wiem, ze wlasnie moze byc odwrotnie, bo wyniki m.. spadly o polowe i teraz sa ponizej normy, a wtedy byly jeszcze w miare dobre. Mam nadzieje jednak, ze sie uda icon_biggrin.gif

Piękny dzień, pomimo tego, ze boli mnie brzuch z powodu @ jestem taka szczesliwa...

malinka1978
czesc!

Dzis bylismy w Kalwarii Zebrzydowskiej i tez w Dinozatorze- Parku dinozaurów.

Ja mam dzis kłócie w jajnikach a jest 19 dc, wiec nie wiem czy teraz dopiero bylaby owulka...

Endiciesze sie ze @ przyszla
Tigerek
U mnie dziś plamienia i spadek temperatury czyli jutro/pojutrze @. I uuuuupaaaaał... w pewnym momencie w cieniu 35 stopni pokazało.
malinka1978
czesc!

Ja sie juz nie moge wyznac na moich dniach plodnych, bo zauwazylam mniej sluzu takiego jak w dniach plodnych. niby kloje mnie podbrzusze ale jak maz stwierdzil duza susza icon_smile.gif

i nie wiem czy tylko ten cykl taki czy dopiero zaczna sie dni plodne od 20 dc icon_evil.gif ;

u nas bylo 28C w cieniu ale ma byc dzisiaj jeszcze wiecej.
Tigerek
@ przyszła i upały też, rano o 3.50 były już 22 stopnie, w tej chwili mam 24 w cieniu. Dodając do tego uroki pierwszego dnia to chyba z domu nie wyjdę dziś.

Oczywiście zapomniałam o "chwytaniu" wody przed miesiączką i się lekko zdziwiłam jak mi waga pokazała prawie 1,5 kg więcej niż poprzednio a na pewno nie jadłam więcej z racji zabieganego tygodnia icon_razz.gif
komunikacja
CYTAT(malinka1978 @ Mon, 20 Aug 2012 - 08:13) *
czesc!

Ja sie juz nie moge wyznac na moich dniach plodnych, bo zauwazylam mniej sluzu takiego jak w dniach plodnych. niby kloje mnie podbrzusze ale jak maz stwierdzil duza susza icon_smile.gif

Hej ja podczytuję Was i trzymam kciuki,sama się starałam w 2010 roku tu z Wami,dziewczyny mnie pamiętają...
Podpowiem Ci,że mozesz przeciesz używac lubrykantu do nawilzania....
Ja mam taki problem,że potrzebuję go używac praktycznie za każdym razem...nawet podczas duzego podniecenia icon_redface.gif
Kiedyś mi to przeszkadzało,wstydziłam się,dzisiaj mam to w nosie,potrzebuję tego i już-taka moja natura suszy icon_smile.gif
Wiem,ze niektórych firm nie wolno używać bo przeszkadzają w zajściu w ciązę(uszkadzają plemniki czy jakoś tak).
Ja stosowałam zel Unimil Silky Smooth(ten granatowy:) z aloe vera i wit E.Taki z pompką.
Zaszłam z nim w ciązę bez problemu i stosuję go do dziś...
W aptece też można kupić jakieś co nie przeszkadzaja w poczęciu ale mi one nie pasowały,szybko wysychały i jakies takie dziwne były....
Pozdrawiam i trzymam kciuki za szybkie fasolki i śliczne,zdrowe dzieciatka...
Endi
Ja powiem, ze tez ostatnio jakas susza i u mnie, wiesiołek mi pomaga, wiec moze sie skusze na niego. Dzisiaj 4dc wiec pierwsza tabletka Clo.... jestem podekscytowana jak ten cykl bedzie wygladal. Co do @ to tak leci, ze ... masakraaaa, nie wiem czy to z powodu wywolania luteina czy tak poprostu, ale nigdy tak nie mialam, juz 4 dzien a to wyglada jak na drugii, ech... no ale coz, mam nadzieje, ze sie skonczy w mgnieniu oka
malinka1978
Endi mozlie że upal działa na @, ale też jak wywołują tabletki to może być więcej..
Lillian jeszcze nie stosowałam żeli. Czyt alam że niektóre źle działaja na płodnnosc...itd ale na razie pol egam na naturze:)
pipistrellus
My weekend też wycieczkowo spędziliśmy i naprawdę fajnie, wakacyjnie było icon_smile.gif

Endi ty to szalona dziewczyna jesteś icon_smile.gif A czy lekarz nie zalecał wam poczekać z clo do czasu aż mąż bakterie wyleczy i plemniki wrócą do normy?

Żele same w sobie na płodność raczej nie wpływają. No chyba że plemnikobójcze icon_smile.gif Raczej chodzi o to, że mogą dodatkowo zlepiać nasienie, tak mi się wydaje. Ja też stosuję intimel i jestem zadowolona. Ale podczas staranek nie używam, zresztą wtedy akurat nie potrzebuję, śluz mam idealny icon_smile.gif
Endi
CYTAT(pipistrellus @ Mon, 20 Aug 2012 - 18:25) *
Endi ty to szalona dziewczyna jesteś icon_smile.gif A czy lekarz nie zalecał wam poczekać z clo do czasu aż mąż bakterie wyleczy i plemniki wrócą do normy?


Urolog powiedzial: "działajcie, bo zawsze jest szansa", a ze ja nie mam owu to musze tej szansie pomoc, jakbym miala czekac, az m.. plemniki dojda do siebie to bym chyba juz zwariowala, conajmniej z ok. pół roku bym musiala czekac az jego chłopaczki będą takie jak powinny (o ile takie będą, bo tego to nie wiadomo napewno) no i oczywiście dopytywałam się czy ewentualny stan moze wpłynąć na ciąze, to dostałam informacje i od gina i od urologa, ze absolutnie nie, wiec starac sie mozna, gdyby sie udalo to super i nic sie nie stanie z powodu bakterii, tylko jedynie to te brzydale maja zły wplyw na plemniczki, wiec to jest jedyna przeszkoda w tym momencie, mam nadzieje, ze sie uda juz teraz i ze jeden siłacz dojdzie gdzie jego miejsce icon_wink.gif



malinka1978
endi no to dzialaj czasem jak sie o tym tak nie mysli to wychodzi icon_smile.gif
malinka1978
Ja dzisiaj wstalam z zawrotami glowy i taką sennoscia ze do teraz nie moge sie obudzić. Nie sprawdzalam moze cisnienie mi spadlo. czasem tak mialam, z nerwow. a dzisiaj mam tomografie zatok i nie wiem jak ztymi zawrotami dojade
Endi
CYTAT(malinka1978 @ Tue, 21 Aug 2012 - 10:24) *
Ja dzisiaj wstalam z zawrotami glowy i taką sennoscia ze do teraz nie moge sie obudzić. Nie sprawdzalam moze cisnienie mi spadlo. czasem tak mialam, z nerwow. a dzisiaj mam tomografie zatok i nie wiem jak ztymi zawrotami dojade


malinka moze ci przejdzie do tego czasu, a ktory masz dzien cyklu?
Tigerek
malinka ja takie odloty miałam wczoraj icon_smile.gif

A u mnie jakimś cudem zupełnie bezbolesny 2 dzień @ icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Tylko upał nadal icon_wink.gif
malinka1978
potem mi przeszlo. z tymi zawrotami.

Byłąm na tomografii zatok, niestety mam 2 polipy w zatoce szczekowej icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif 1 cm na 0,5 cm.

pojde za tydzien do laryngologa i zobacze co mi powie. na operacje az mi slabo jak pomysle o tym. sa jakies metody mniej inwazyjne ale zawsze to ingerencja

ja dzis mam 21 dc. robilam dzis test ciazowy- negatywny, wiem ze za wczesnie ale tak dla pewnosci.

a i tak z tego cyklu pewnie za wczesnie.

jak wyjdzie ze bede w ciazy to sie wystrasze bo robilam ten tomograf zatok . niby przykrywala mnie czyms czarnym i wjezdzalam samÄ… glowa ale i tak to jest promieniowanie.

malinka1978
dzis tez robila test i negatywny, brzuch boli mnie jak przed @ a to 22 dc
Endi
CYTAT(malinka1978 @ Wed, 22 Aug 2012 - 08:10) *
dzis tez robila test i negatywny, brzuch boli mnie jak przed @ a to 22 dc



zrob sobie test jak nie dostaniesz @ czyli w okolicach spodziewanej @ teraz to naprawde za wczesnie, mi wyszedl test dopiero pozytywny w 34dc dopiero i to byla tak blada kreska, ze prawie niewidoczna, ale byla... Ja dzisiaj mam dopiero 6dc i tak mi sie dluzy, ło matko jak mi sie ten cykl dłuuuzyy... nie macie pojecia ech...

Tigerek
malinka - jak są zawieruchy z pogodą to mnie potrafił brzuch boleć i tydzień przed - potem przestawał i znowu. Bardzo rzadko tak było ale bywało.
Endi
Czy którąs z Was stara się za pomocą Clo na tym wątku?

I czy u któreś z Was występuje problem płci męskiej - słabe parametry nasienia?





Pytam, bo chcialabym wiedziec, czy jestem sama w takiej sytuacji...
malinka1978
endi u nas upal 30 w cieniu. ze juz mnie choinka bierze...
ja nie napisze ci o clo bo nie wiem szczegolow , do tej pory mnie to nie dotyczyło...

endi zrobie test pozniej na pewno.

kurcze dosyc mocno mnie ten brzuch boli, juz nie wiem dlaczego
malinka1978
od wczoraj truje mnie ta tomografia, bo gdybym byla w ciazy to boje sie ze zrobilam blad idac teraz na ta tomografie, ze to mogloby jednak zaszkodzic... icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
malinka1978
wiem ze to za wczesnie ale dzis tez robilam test wyszedl negatywny.

zrobie jeszcze za pare dni .chyba ze @ przyjdzie
Endi
CYTAT(malinka1978 @ Thu, 23 Aug 2012 - 08:14) *
wiem ze to za wczesnie ale dzis tez robilam test wyszedl negatywny.

zrobie jeszcze za pare dni .chyba ze @ przyjdzie


Za duzo o tym myslisz... daj sobie czas icon_wink.gif poczekaj do @ a jak nie przyjdzie to wtedy testuj.
A powiedz w ktorym dniu cyklu mialas przewidywana owulacje i w ktorym dc mialas tomografie? bo jezeli to kwestia paru dni, to nie martw sie na zapas, bo napewno nic sie nie stanie jak bys byla w ciazy. Głowa do góry i zajmij sie czyms icon_smile.gif


malinka1978
zamowilam testy owulacyjne na allegro.

Wiecie, podejrzewam ze mam problem z owulacjÄ….ostatnio nie widze sluzu plodnego:( itd.

tomografie mialam 21 dc.

teraz nie widzialam owulacji do 19 dc. niby troche czulam podbrzusze ale problem widze ze sluzem plodnym.
a cykle mam mieszane raz 26 dni a w inny miesiac 32 dni. icon_sad.gif

tak samo mi wrozka powiedziala z tarota...

aby skontrolowac owulacje i ze zejdzie mi do stycznia czy lutego az zajde w ciaze.
ze bedzie jakies badanie zabieg itd. nie weim czy mozna w to wierzyc, ale inne rzeczy co mowila sie zgadzaly.

na ezo tv. sa wrozki i na kosmica.tv.

nieraz wysle sms za 3 zl i mam odpowiedz. polecam wrozbite macieja. i agi solaya .
malinka1978
dziewczyny bo wczesniej sie nie interesowalam doglebniej jak sie nie ma owulacji albo jak jest z tym problem to lekarz stosuje leczenie tabletkami?

czy na NFZ monitoruja cykle?

U mnie jest najgorzej to ze nie zawsze jest mąż w domu, bo taka ma prace, wiec w szczelenie sie w owulacje jest kiepsko. teraz byl 2 tygodnie i liczylam na to ze sie uda, ale sama nie wiem.
okruszek
CYTAT(malinka1978 @ Thu, 23 Aug 2012 - 21:01) *
.

na ezo tv. sa wrozki i na kosmica.tv.

nieraz wysle sms za 3 zl i mam odpowiedz. polecam wrozbite macieja. i agi solaya .


myślę że trzeba by się w tej sprawie poradzić lekarza nie wróżki 06.gif

dziewczyny przepraszam że tak mało piszę ale jest teraz sezon i mam sporo pracy, ale niedługo wszystko wróci do normy. postaram się jak najszybciej wprowadzić aktualizacje.
w sobotÄ™ jedziemy do sopotu na festiwal icon_smile.gif
wszystkie badania już porobiłam i teraz czekam za tydz w sobote mam wizytę , ale mniej więcej wiem na czym stoję i w czym problem, nie wiem jeszcze jak mąż.. ale co ma być to będzie. Teraz żałuję że mogliśmy zgłosić się do gamety w styczniu, a nie czekać ............
malinka1978
okruszek to zycze milego pobytu w sopocie...

czasem wrozka jest pomocna icon_smile.gif
okruszek
malinka a to nie pobyt , tylko na sam koncert
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.