To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
agniesia :)
Dawno mnie nie było, bo olaliśmy trochę starania i byliśmy w wakacyjnych rozjazdach.
Wczoraj po 11 miesiącach starań zobaczyłam II kreseczki icon_smile.gif To dopiero 28dc.
Jestem na luteinie, odstawiłam bromergon i 1 października mam wizytę u gina.
TrochÄ™ siÄ™ stresujÄ™ czy wszystko bedzie ok...
I do tej wizyty jeszcze tak daleko...
Endi
CYTAT(agniesia :) @ Wed, 12 Sep 2012 - 13:59) *
Dawno mnie nie było, bo olaliśmy trochę starania i byliśmy w wakacyjnych rozjazdach.
Wczoraj po 11 miesiącach starań zobaczyłam II kreseczki icon_smile.gif To dopiero 28dc.
Jestem na luteinie, odstawiłam bromergon i 1 października mam wizytę u gina.
TrochÄ™ siÄ™ stresujÄ™ czy wszystko bedzie ok...
I do tej wizyty jeszcze tak daleko...



Oj ale ci zazdroszczę icon_smile.gif no i oczywiscie gratuluję !!!!!! Napewno wszystko będzie dobrze. Czy czujesz jakies objawy? np. bolące piersi, bóle podbrzusza.... Ja jestem w 27 dc na Clo, nie wiem czy mialam owu w tym cyklu, bo nie mialam monitoringu. W 19dc mialam uczucie jakby opuchnietych jajnikow podczas siadania i nie wiem czy to mogla byc owu, zas w 24 mnie troche bolał brzuch i jajniki... tylko ze ostatni raz z m. kochalismy sie w 20dc (a chłopaczki sa raczej słabe) i teraz sie zamartwiam, czy owu mogla tak pozno byc przy Clo, czy raczej byla tego 19dc.. jak @ nie przyjdzie to testuje za tydzien... ale nic nie czuje, by cos mi dolegało icon_sad.gif


okruszek
agniesia super!!! spokojnych 9 miesięcy!!! i zasypuj nas fluidkami
Tigerek
agniesiu gratulacje wielkie icon_wink.gif
kasiaaa82
Agnniesiu GRATULACJE!!!!
agniesia :)
Dziękuję dziewczyny i życzę Wam żebyście szybko do mnie dołączyły! icon_smile.gif
Z objawów jak na razie straszny ból piersi ( miałam tak w 1 ciąży) i czasem lekkie napięcie w podbrzuszu. Byłam dziś na becie- 130,5 icon_smile.gif.

Co do starań w tym cyklu to w sumie były 2 razy. I tak sobie myślę, że może we wcześniejszych cyklach za często się "staraliśmy" i dlatego nie wychodziło. A teraz był totalny luz i zlewka na wszystko icon_wink.gif
Endi
CYTAT(agniesia :) @ Wed, 12 Sep 2012 - 17:52) *
Dziękuję dziewczyny i życzę Wam żebyście szybko do mnie dołączyły! icon_smile.gif
Z objawów jak na razie straszny ból piersi ( miałam tak w 1 ciąży) i czasem lekkie napięcie w podbrzuszu. Byłam dziś na becie- 130,5 icon_smile.gif.

Co do starań w tym cyklu to w sumie były 2 razy. I tak sobie myślę, że może we wcześniejszych cyklach za często się "staraliśmy" i dlatego nie wychodziło. A teraz był totalny luz i zlewka na wszystko icon_wink.gif



A powiedz, czy ty mniej więcej kojarzysz w którym dniu mialas owulacje? Pytam, bo jestem ciekawa po jakim czasie ci test od owu wykazał II kreche. Mi dzisiaj przyszły testy owulacyjne i w przyszłym cyklu będę to kontrolować.

Mam jeszcze jedno pytanie czy test owulacyjny moze wykazac szybciej ciążę niz test ciązowy? Wyczytałam ostatnio w necie taką ciekawostkę i jestem zdziwiona czy to faktycznie prawda. Jak myślicie?
malinka1978
endi mi w I ciÄ…zy wyszedl test owulacyjny pozytywny. wiec potem robilam ciazowy i tez wyszedl pozytywny, wiec w sumie nie wiem moze cos w tym jest

agniesia gratuluje i zycze wszystkiego dobrego!
agniesia :)
Endi ja się obserwuję ponad rok i mierzę temp. Test robiłam 12 dni po skoku, czyli teoretycznej owulacji. I mnie skłoniła do tego wysoka temp, której nigdy nie miałam.
Razem z testem ciążowym zrobiłam test owulacyjny i były 2 grube krechy, więc chyba coś w tym jest icon_wink.gif
Trzymam za was kciuki! icon_smile.gif
Endi
CYTAT(agniesia :) @ Thu, 13 Sep 2012 - 10:51) *
Endi ja się obserwuję ponad rok i mierzę temp. Test robiłam 12 dni po skoku, czyli teoretycznej owulacji. I mnie skłoniła do tego wysoka temp, której nigdy nie miałam.
Razem z testem ciążowym zrobiłam test owulacyjny i były 2 grube krechy, więc chyba coś w tym jest icon_wink.gif
Trzymam za was kciuki! icon_smile.gif



Dziekuje, niestety robilam sobie oba testy i nic, wiec albo za wczesnie albo nic z tego. Dzisiaj moj 28dc owu byla albo 19-20dc (czulam opuchniete jajniki) albo 24-26dc. cos mnie pobolewalo, ale nie wiem czy jajniki czy brzuch czy co. Wiec teraz nic tylko bede musiala czekac. najgorsze jest to, ze ostatni raz kochalismy sie z m w 20dc i do tej pory nic, bo nie bylo takiej mozliwosci, i boje sie ze owu byla pozniej nawet przy Clo, gdzie powinna byc duzo szybciej i sie nie udalo, bo sie nie wstrzelilismy.. ech...

malinka1978
ja ten cykl juz calkowicie uwazam za stracony, wole nie palnowac jak stosuje leczenie infekcji. a do 10 dc chyba nic z tego by nie wyszlo.icon_sad.gif
Endi
Czy ktoraś z was sie orientuje jak jest różnica między testem owulacyjnym, a testem ciązowym? Wiem, ze jest do wykrycia hormon LH i bHcg tylko czy jest szansa, ze test owulacyjny rowniez moze posłuzyc jakos test ciążowy?
okruszek
Hormon kosmowkowy HCG ma bardzo zblizona budowe do LH stad testy owulacyjne daja w ciazy pozytywny rezultat ale jesli jestes w ciazy to na owutescie wyjdzie plus co nie oznacza ze kazde pozytywne wskazanie testu owulacyjnego mozesz uwazac za potwierdzenie ciazy.
Warto tez pamietac ze test owulacyjny wcale nie wskazuje maksimum stezenia LH. On tylko stwierdza ze stezenie LH przekroczylo pewien zalozony przez producenta prog. Czesto dziewczyny obsrwuja pozytywny wynik testu owulacyjnego przez kilka dni co oznacza ze zwyczanie dlugo utrzymuje sie u nich wysoki poziom LH.
Bywa tez i tak ze poziom LH rosnie ale z jakichs powodow procedura jajeczkowania zostanie przerwana i po peneym czasie organizm ponownie do niej przystepuje. W takiej sytuacji nie wykluczam mozliwosci ponownego pozytywnego wskazania nawet po kilkudniowej przerwie.

Test owulacyjny wykrywa ciążę
Dlaczego?
to jest tak naprawdę jego wada bo krzyżuje się z hormonem ciążowym HCG w niskich wartościach, ale konstruując test i jego czułość zakładaliśmy, że człek będzie testował w okolicy owulacji.

A teraz wstawka dla chemików, dlaczego tak jest
Otóż podjednostka Beta HCG wykazuje bardzo duże podobieństwo do LH. Jak duże, aż ciężko uwierzyć ale jest to 91 aminokwasów !!! w łańcuchu o długości 121 reszt aminokwasowych

Test krzyżuje się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu powoduje pozytywny test owulacyjny (1-2 dni od zagnieżdżenia)

Dużo testujących używa zatem 9-10 dni po owulacji testów owulacyjnych, żeby zobaczyć jak wyjdzie jak pozytywnie to testują ciążowym, ale
UWAGA

TEST OWULACYJNY zawsze WYCHODZI POZYTYWNIE W CIˇŻY
ale
POZYTYWNY TEST OWULACYJNY po owulacji NIE MUSI oznaczać ciąży
Endi
Bardzo wyczerpująca odpowiedź icon_biggrin.gif dziekuję icon_smile.gif

Dzisiaj mój 29dc skusiłam się na teścik, ale niestety negatyw, wiec chyba nic z tego icon_sad.gif
okruszek
ale z tego co pamiętam owulkę miałaś później? wiec czekaj cierpliwie
Endi
CYTAT(okruszek @ Sat, 15 Sep 2012 - 12:22) *
ale z tego co pamiętam owulkę miałaś później? wiec czekaj cierpliwie


No niby tak, ale tego nie jestem pewna, lekkie odczucia jak pisalam wczesniej byly albo 19dc albo ok. 24dc wiec mialam nadzieje, ze cos wyjdzie jesli byla tego 19dc, bo jesli byla pozniej to napewno sie nie udalo, bo od 20dc nic nie bylo...
Wiem, ze moze i za wczesnie, ale nie moglam sie powstrzymac icon_biggrin.gif
malinka1978
czesc, dzisiaj jest 18 dc. na razie akcja wstrzymana icon_smile.gif bo mam stosowac jeszcze 6 dni mcmirror.

ale z mierzenia temperatury i po sluzie dopiero teraz zaobserwowalam ze moze byc owulacja. dzisiaj byl spadek temperatury, juto powinna byc wyzsza
Endi
Do mnie dziewczyny dzisiaj @ przyszła icon_sad.gif 32dc, czyli w owulacje sie dokładnie wstrzeliliśmy, no ale nie wyszło jak widać. Niestety mąż ma baardzo słabe plemniki, większośc parametrów poniżej normy z powodu antybiotyków, które brał, wiec teraz kolejny cykl i kolejna nadzieja...
Już jestem zapisana do gina na monitoring, zaczynam od 15dc zobaczymy jak się sprawy potoczą dalej.. mężulkowi cały czas daję "androvit" nie wiem czy pomaga, ale na ogólne badanie idziemy dopiero za ok. 2 miesiące, czyli po 4 miesiacach od poczatku antybiotyków, ktore przez miesiac zazywał ( teraz tylko był na posiewie, by sprawdzic, czy ten miesiac chemii zniszczył bakterie - wyniki jutro lub po jutrze). Wtedy się okaże jak chłopaki są sprawne jeżeli jest kiepsko, to chyba pojdziemy na inseminację...

Ech.. troche i smutno, ale z drugiej strony czułam, ze sie nie udało..
malinka1978
endi przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
agniesia :)
endi przykro mi icon_sad.gif Może kolejny cykl będzie szczęśliwszy!
annad
Endi nie trac nadziei! Może następny cykl się powiedzie! Trzymam kciuki!!
agniesia GRATULACJA


A ja po spotkaniu z dziewczynami z mojego kwietniowego wątku...byłysmy we trzy ale zabawa z dziecmi była przednia. Pełni nadziei szykuję się na kolejny cykl...zobaczymy co czas przyniesie.
okruszek
Agniesia jak siÄ™ czujesz?

dziewczyny ale zimno się zrobiło... musieliśmy dziś ogrzewanie włączyć....

jutro idÄ™ do fryzjera i czujÄ™ siÄ™ bardz podekscytowana icon_smile.gif
agniesia :)
okruszku dziękuję dobrze icon_smile.gif

Chociaż dziś miałam bardzo ciężki dzień. Pediatra zdiagnozował u Huberta chorobę bostońską ( powoduje ją ten sam wirus co ospę) icon_sad.gif Nie wiadomo czy i ja się nie zarażę, bo to choroba wirusowa icon_sad.gif A to będzie bardzo niebezpieczna sytuacja dla maluszka icon_sad.gif
2 tygodnie w przedszkolu i już pierwsza choroba icon_sad.gif Oby wszystko dobrze się skończyło.

Ja też byłam dziś u fryzjera, ścięłam włosy trochę za ucho icon_smile.gif A miałam do połowy pleców icon_smile.gif W planie jeszcze zmiana koloru na jaśniejszy icon_smile.gif
Endi
Oooo Widzę, że tutaj duże miany zachodzą. Ja też planuje zmienić kolor, bardziej drastycznie, ponieważ odkąd pamiętam rozjaśniałam włosy, więc jestem blondynką i znudziło mi się już robienie tego samego ciągle, więc planuję koloryzację jesienną: brąz, rudy z odrobiną blondu. Nie wiem czy sie przemoge by pójść do fryzjera z takim postanowieniem 03.gif trochę, się boję tak dużej zmiany i nie wiem jak to będzie wyglądało 37.gif No ale taka monotonia też daje się we znaki, więc coś trzeba robić ...

Dzisiaj 4dc - zaczynam Clo mam nadzieje, ze skutki uboczne beda dla mnie łaskawsze, w poprzednim mialam caly miesiac ból głowy, nie bardzo mocny, ale dawał we znaki (naszczescie wytrzymalam, zeby nie truć się chemią) oraz suchość w buzi, ciągle piłam i dalej nie pomagało, najgożej w nocy... ech.. no i suchość w tych miejscach, od dzisiaj też wezme się za wiesiołek icon_biggrin.gif

Miłego dnia... U nas pogoda brzydka, pochmurno, deszczowo czasami i wietrznie

Endi
Bym zapomniala...

Mam pytanko: juz nie raz wspominałam, że mąż ma bakterie w nasieniu... Mial kuracje - nie pomogło, potem dostał zastrzyki i miesięczna kuracje innymi lekami. Wczoraj odebralam wyniki z laboratorium i wynik ujemny, czyli nic nie ma. Cieszę sie bardzo, ale ciagle mam dziwne mysli, bo zawsze bakterie wychodzily jak oddawalismy probke do szpitala na diagnoze, a teraz z powodu tego, ze oddawał krew to od razu próbke oddalismy do prywatnego laboratorium. Czy ma to jakis zwiazek. Męczy mnie mysl, ze jednak te b. coli są jeszcze, a to labo. nie zrobiło posiewu moze na takie szczepy, moze i głupio gadam, ale naprawde gryzie mnie to strasznie.

Drugie pytanko: mąz ma wynik testosteronu 430 gdzie norma jest ok. miedzy 200-830 brał juz miesieczna kuracje, ale jak widac poprawilo sie o 10 jednostek tylko w góre, mam jeszcze te tabletki z testosteronem, czy moge mu sama zapodać miesieczna kuracje, czy moze mu to zaszkodzic w jakis sposob? I czy ogolnie taki wynik, daje mniejsze szanse na poczecie dziecka? (tak mi kiedys lekarz powiedzial, ze slaby wynik, daje problemy)

Będę wdzięczna za Wasza opinię icon_smile.gif

okruszek
Endi nie znam się więc nie pomogę, trzymam kciuki za nowy cykl
Agniesia nie martw się na zapas przezież wcale nie jest powiedziane że się zarazisz, a nie możesz Małego np. do dziadków odstawić na czas choroby?

też byłam u fryzjera włosy ścięte parę cm. ale zmieniłam kolor na ciemny blond z ciemnego brązu icon_smile.gif i jestem mega zadowolona.
agniesia :)
okruszek teraz już za późno, bo on zarażał przez pierwsze 4 dni ( czyli myślę, ze od soboty/niedzieli). Teraz tylko muszę być dobrej myśli że mnie nie dopadnie.

Ja mam aktualnie ciemny mahoń,a planuję przemalować się na miodowy brąz lub ciemny blond icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
malinka1978
wreszcie slonce wyszlo, ale rano bylo 0

ja tez robilam zmiany na glowie zrobilam jasne pasemka i podcielam wlosy icon_smile.gif

endi na testosteronie to ja sie nie znam, wiec co do tabletek to w tej kwestii nie doradze.;

agniesia
trzymam kciuki bys sie nie zaraziła icon_sad.gif, co za choroba bostonska ... 23.gif
malinka1978
u mnie 23 dc i czuje MPS icon_evil.gif
Endi
W takim razie nic na własną ręke nie będę robić icon_smile.gif Co ma być to będzie...
Endi
icon_smile.gif
pipistrellus
Ale mnie tu długo nie było. Ciągłe problemy z netem (tzn. jego brak) i urlop i tak jakoś chyba z miesiąc miałam do nadrobienia.

Agniesia gratulacje! Spokojnej ciąży!! icon_smile.gif

Witam nowe dziewczyny. Uciekajcie szybko!!

okruszek trzymam kciuki za leczenie

A u nas okazało się, że mąż ma bakterie w nasieniu i właśnie zajada antybiotyki. Do kontroli za miesiąc ma iść i mam nadzieję, że będzie "czysto". Potem i tak pewnie będzie trzeba poczekać aż plemniki wrócą do normy po antybiotyku. Ale najważniejsze, że lekarz powiedział, że ruchliwość powinna wróić do normy i tego się trzymam.
Tośka
Agniesia gratulujÄ™ !!!
I widzę po pasczku, że nastawiasz się nie dziewuszkę 06.gif
agniesia :)
Tośka taaak icon_wink.gif Próbuję przekonać maleństwo w brzuchu żeby było dziewczynką icon_wink.gif
malinka1978
czesc!

Wczoraj bylam u gina. wynik cytologi II grupa, chyba poprzez infekcje.

dostalam jeszcze 1 tabletke ginoxu. dlugoterminiwa.


Lekarz robil usg, uznal ze mam troche wiekszy prawy jajnik ale przypuszczal ze to przed okresem, ale kazal za 2 3 tyg przyjsc w kolejnym cyklu bo cos za duzy mu sie widzial icon_eek.gif ;

pytal sie czy mnie tam boli ale mnie nie boli.

i czy mialam ostatnio normalna @, i mialam tak jak zawsze i dlugosc i wielkosc takÄ… samÄ….

wiec mam nadzieje ze nic zlego sie tam nie dzieje.


dzis robilam test ciazowy i wyszedl negatywny.
Endi
Malinko widocznie to sprawka okresu, który moze zawitac do ciebie icon_smile.gif nie ma co sie stresowac...

Ja mam dzisiaj 9dc za tydzien ide do gina na monitoring w koncu sie czegos dowiem, jak wyglada u mnie ta owu przy Clo - tak bym chciala by sie nam udalo w tym cyklu zajsc w ciaze...

annad
Stwierdziłam, że skoro większość była u fryzjera i ja sobie dzis zafundowałam spa dla włosów icon_smile.gif obcinanie z długich na krótkie plus farbowanie...było warto. Wczoraj nie wiem dlaczego ale kupiłam test i tak mi sie spieszyło aby go zrobic, że nie zdjęłam nakładki na nim. Miałam go pierwszy raz i nie doczyłam jak go użyć...więc jak widac blondynka i test ciazowy potrafi sknocić 37.gif


Endi trzymam kciuki aby ten cykl był udany.
monii80
Czesc dziewczyny
Czy moge do Was dolaczyc ? staramy sie juz o dzidziusia 2 lata i nic nie wychodzi,w listopadzie jedziemy do kliniki,jestem juz zrozpaczona .Moze razem z wami bedzie mi latwiej .
Tigerek
witaj monii - 2 lata to najczęściej jeszcze w granicach normy icon_smile.gif

A u mnie baaardzo pracowicie. Masakra, jutro mam 12 lekcji icon_razz.gif

PS. Wczoraj spontanicznie poszłam do fryzjera i obcięłam włosy icon_razz.gif
malinka1978
tigerek i jak w nowej fryzurze sie czujesz?;

monii80 pewnie ze mozesz dolaczyć... dla mnie to byłoby strasz nie dlugo te 2 lata, przytul.gif
Tigerek
Na razie dziwnie, skróciłam włosy o jakieś 10 cm, teraz mam krótsze niż końcówki uszu a były do ramion. Na razie są niesforne, bo muszą się "wczuć" w nową długość icon_biggrin.gif
Endi
CYTAT(Tigerek @ Tue, 25 Sep 2012 - 23:15) *
Na razie dziwnie, skróciłam włosy o jakieś 10 cm, teraz mam krótsze niż końcówki uszu a były do ramion. Na razie są niesforne, bo muszą się "wczuć" w nową długość icon_biggrin.gif



No to rzeczywiście poszłaś na całość, ja jakos nie mogłabym się zdecydować na tak drastyczną różnicę. Od lat mam dłuższe włosy i jedynie na co mnie stać to zmiana koloru, a i tak to juz jest dla mnie szok (albo bedzie, bo jeszcze nie doszłam do fryzjera) odkąd pamiętam mam blond włosy, a teraz będę ciemna icon_biggrin.gif


A tak dziewuszki co tam u was słychać w starankach? Jakos mało sie tutaj udzielamy na tym wątku...

monii80
Czesc dziewczyny
U mnie z tymi starankami to tak troszke skomplikowane ,jakis czas temu bralam duphaston+ clo i udalo sie zajsc w piwerszym cyklu niestety w 9 tygodniu mialam zabieg okazalo sie ze bylo to puste jajo plodowe.Lekarz nie kazal robic zadnych badan, odczekalam pol roku od tamtej pory nie moge zajsc w ciaze .
Niestety mieszkam za granica i tutaj leczenie nieplodnosci jest bardzo kosztowne.Wybieram sie do Polski na konkretne badania ,mam nadzieje ze kiedys sie uda
Fajnie ze znalazlam to forum i moge z wami troche popisac ,bo zadna z moich kolezanek nie rozumie ,ze mozna miec problem z zajsciem w ciaze i ciagle tlumaczenia dlaczego jeszcze nie macie dzieci zaczynaja powoli mnie przytlaczac .
Endi
Monii więc witaj w klubie icon_smile.gif

ja tez za pierwszym razem z Clo zaszłam w ciaze i w 10 tyg mialam zabieg (puste jajo płodowe) teraz mam juz 2 cykl z Clo i czekam na owu - mam nadzieje, ze sie tym razem uda. A twoj maz/partner mial robione badanie nasienia? Moj m.. ma kiepskie wyniki, wiec mamy podwojny problem, ale jestem dobrej mysli icon_smile.gif

pipistrellus
Tigerek odważna zmiana fryzury. Podziwiam. Ja nie mogę się zdecydować na jakąś zmianę. Długie włosy (choć różne długości) mam od zawsze i chyba tak zostanie.

monii80 witaj i szybko zmykaj. Trzymam kciuki, żeby udało się wam jakoś zorganizować leczenie niepłodności.

Do mnie dzisiaj zawitała @ i mam doła na całego. Do tego dostałam okres w momencie, w którym koleżanka pojechałana porodówkę. Dobijający zbieg okoliczności. U mnie kolejne rozczarowanie a u nich największe szczęście z możliwych. Wiadomo, cieszę się i gratuluję, ale mam ochotę ryczeć. Ech, chyba coraz gorzej znoszę kolejne rozczarowania.
Endi
Oj jak tu cicho nienie.gif

Więc ja coś napiszę icon_smile.gif dzisiaj mój 12dc w poniedziałek ide na monitoring oby nie bylo za pozno, od wczoraj raz dziennie robie sobie test na owu, kreseczka druga wychodzi, ale bardzo słaba wiec nie wiem czy sie zbiera na owu, czy tak jest zawsze przy takich tanich testach za złotówkę na allegro, ze jest cień II kreski. Mam nadzieje, ze trafie w dziesiątkę w tym 15dc - zobaczymy...

pipistrellus
Endi Skoro będziesz miała prowadzony równocześnie monitoring, to sprawdzisz te testy i będziesz miała potwierdzenie, czy w twoim przypadku się sprawdzają. Trzymam kciuki za trafione staranka!! Ja też kupowałam takie tanie testy i u mnie się sprawdziły. Co prawda nie miałam monitoringu, ale pokazywały brak owulacji, gin zleciła badanie hormonów, a gdy zaczęłam brać leki, testy wykazały owulację i zaszłam w ciążę.
Endi
pipistrellus ja tez mam cykle bezowulacyjne, ale teraz 2 cykl biore Clo, wiec owu powinna byc napewno raczej, boje sie troche, ze po skonczeniu Clo bede i tak miala dalej takie cykle, zanim lekarz przepisal mi ten lek mialam badanie hormonow, co prawda to bylo w ubieglym roku pod koniec, ale nie jestem w stanie sprecyzowac swoich wynikow, ale chyba byly nie dosc dobre
malinka1978
czesc,

dzisiaj jest 32 dc i jestem wypchana prze @, test jest negatywny wiec to normalne przesuniecie.

endi jak sprawdzalam testy owulacyjne to wychodzily mi tez negatywne tylko z kreskÄ… jednÄ… wiec pewnie sa w jakims stopniu wiarygodne.

ja mam gina za 2 tyg.ma mi robic usg.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.