To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
Tigerek
Ja dołowo... wczoraj zmarł mój dziadek. Sytuacja w rodzinie jest tak pokopana, że nawet lepiej, gdybym nie pojawiła się na pogrzebie, bo będzie tam żona mojego chrzestnego nienawidząca mojej mamy i - co dla niej jest tego konsekwencją - mnie. Czyli może być scena, której lepiej oszczędzić innym żałobnikom. Nienormalne... ogólnie po prostu z jednej strony ulga, że dziadek się nie męczy, drugotorowo niedobrze mi na myśl i tej całej otoczce. Niefajnie.

Dla poprawy humoru usiedliśmy z mężem i wybraliśmy sobie imiona dla maluszka, jak już się nam uda icon_smile.gif - taki wyraz nadziei i ufności w powodzenie "na kiedyś" icon_smile.gif

EDIT: literówki
annad
U mnie po teście i niestety wyrazna jedna krecha icon_sad.gif ale działamy dalej i się nie poddajemy icon_smile.gif
Miłego dnia dziewczynki icon_smile.gif
sweetfinish
CYTAT(annad @ Mon, 03 Sep 2012 - 10:05) *
U mnie po teście i niestety wyrazna jedna krecha icon_sad.gif ale działamy dalej i się nie poddajemy icon_smile.gif
Miłego dnia dziewczynki icon_smile.gif

przykro ja chyba pojde kupic test ale boje sie ze bedzie negatyw
Endi

Tigerek jakie imionka macie jak Wam sie uda? My tez juz z m wybralismy icon_smile.gif

sweetfinish
zrobilam test i jest negatywny nawet cienia drugiej kreski nie ma 3 dni do okresu wiec jzun wiem ze przyjdzie zapewne
malinka1978
przykro mi Tigerek z powodu sytuacji rodzinnej i tez z powodu smierci dziadka [*]

sweetfinish i annad trzeba byc dobrej mysli co do kolejnego cyklu;


A mnie @ sie konczy wiec jestem pozytywnie dzisiaj nastawiona do świata icon_smile.gif


Do tego pierwszy dzien w szkole dziecko jest do 15 w przedszkolu icon_smile.gif

Tigerek
Endi - pochwalimy się jak się uda. Powoli oswajam się z sytuacją jutrzejszą... ulga, że on się już nie męczy przeważa wszystko inne. A jak porąbana ciotka wyskoczy ze sceną to się zawinę i pojadę do domu i tyle.
Endi
CYTAT(Tigerek @ Mon, 03 Sep 2012 - 14:43) *
Endi - pochwalimy się jak się uda. Powoli oswajam się z sytuacją jutrzejszą... ulga, że on się już nie męczy przeważa wszystko inne. A jak porąbana ciotka wyskoczy ze sceną to się zawinę i pojadę do domu i tyle.



no szkoda, ze rąbka tajemnicy nie uchylisz nam tutaj... icon_smile.gif ale rozumiem lepiej nie zapeszać icon_smile.gif


Tigerek
Nawet nie o zapeszanie chodzi - nie jestem zabobonna icon_biggrin.gif - racze o atmosferÄ™ niespodzianki icon_smile.gif
sweetfinish
czy jest szansa ze test sie myli?? skoro @ mam miec 6?
Endi
Tigerek oki, więc juz sie nie dopytuje, aczkolwiek jestem bardzo ciekawa twoich typów icon_smile.gif wiec czekamy na niespodziankę


Sweetfinish oczywisice, ze jest szansa, ze test nie wykrył ci ciazy (jakbys w niej była), bo do 6 jest jeszcze sporo czasu, ja juz to wiele razy tutaj pisalam, ze mi test wykryl ciaze dopiero w 34dc i to II kreska byla tam ledwo widoczna, ze musialam lupe wziasc by sie upewnic icon_smile.gif poczekaj sobie na spokojnie do tego 6 i wtedy powtorz test, nawet jesli wyjdzie negatywny, to zrob go ponownie za 2 dni - naprawde wtedy bedziesz miala duuuzooo wieksza pewnosc niz teraz icon_smile.gif bo teraz to naprawde za wczesnie...

Endi
Czy jest mozliwe, ze owu moze sie odbyc bez kompletnie zadnych objawow? boli, kłucia, przezroczystego sluzu?
Tigerek
Endi, teoretycznie tak, bo ból owulacyjny nie jest regułą a śluz może się zakłócić lekami i kilkoma innymi czynnikami. Ale to nie jest zbyt częste.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
malinka1978


Dzis w przedszkolu dzien zwariowany zamieszanie, Julek zesikal sie pierwszy raz w zyciu , bo nie zdazyl do ubikacji:(

Do tego popoludniu bylismy u kuzyna i mala Amelia co ma miesiac jest w szpitalu:(icon_sad.gif:(odwodnila sie bo miala biegunke...

moze wyjda we czwartek. Prawdopodobnie zmienila wode z mlekiem bo byli u rodzicow i dlatego tak zareagowala, bo nie ma goraczki ani innych objawów.
malinka1978
Sweetfinish test moze nie wykazac pozytywu, gdyby zaplodnienie bylo w dalszych dnaich cyklu; gdyby cykl byl dluzszy.

sweetfinish
dziewczyny wroce do mojego testu zobaczylam nic nie bylo odlozylam go na polke pozniej cos tam robilam a na tescie widze druga kreske i w sumie wiem ze to juz sie nie liczy po jakims czasie bo to juz ze 20 minut mineło tylko sie zastanawiam czy ta kreske nie pojawila sie wczesniej a ja moze za szybko odlozyłam ten test
matylda315
Idź na betę i nie będziesz gdybac....to bardzo pewny wskaźnik.
sweetfinish
juz nie musze bo @ przyszła niestety wiec i dół
Endi
CYTAT(użytkownik usunięty @ Mon, 03 Sep 2012 - 22:26) *
cytowany post usunięto



no wiadomo, ze i tak moze byc, ale chyba nie zawsze sie tak konczy, a i napewno nikt o tym nie mysli, ze strasznie pozno test mi wykryl hormon i juz mam miec obawy, ze moze sie stac tragedia.. poprostu, owu mogla byc troszke pozniej i jest szansa, ze za pare dni test wyjdzie pozytywny
tak ogolnie ujmujÄ…c to ja nie pisze tutaj o tescie z krwi, tylko daje przyklad, ze nie zawsze przed spodziewana miesiaczka test z moczu musi byc pozytywny (jezeli sie jest faktycznie w ciazy) ..

sweetfinish
i od nowa 1 dc
Endi
Ja mam dzisiaj 19dc nie mialam monitoringu teraz wiec nie wiem czy nawet przy Clo owulacja mogla sie tak opoznic, lekarz stwierdzil, ze powinna wystapic miedzy12-16dc a ja dzisiaj czuje cos dziwnego... hm... mianowcie bóli nie mam żadnych, no moze czasem ale bardzo znikome, śluz - mało, ale jak siadam to czuje silniejszy ból, jakby jajniki były opuchnięte w środku, nacisk i dyskomfort

Czy to moze być owulacja dzisiaj, czy moze dopiero sie zacznie, albo juz byla? Jak myślicie... mam cykle bezowulacyjne, wiec dla mnie to nowość, a Clo mial ta owulacje wywolac. Prosze o jakies posty dziewczyn doswiadczonych w tej matrii icon_smile.gif
okruszek
Endi a bierzesz do tego luteniÄ™?

byłam w sobotę w klinice i wiem już na czym stoję: pco, początki cukrzycy i niedoczynność tarczycy. Jestem już 3 dni na lekach czuję się fatalnie, ale się nie poddam bo jest o co walczyć, lekarz powiedział że jak wyniki się poprawią za 3 miesiące tj. w grudniu startujemy ze stymulacją icon_biggrin.gif aczkolwiek teraz mamy też się w żaden sposób nie zabezpieczać!!!
Endi
Nie biore luteiny, lekarz nie kazał, wiec na własną rękę nie zamierzam tego robić icon_smile.gif więc co o tym myslisz...?

A tak w ogole to super, ze wiesz co jest nie tak i dzieki lekom w koncu bedziesz miala duzo wieksze szanse niz bez leczenia... trzymam kciuki icon_smile.gif

sweetfinish
trzymam za Was kciuki mocno mocno
okruszek
Endi ja bym z clo brała luteinkę... ale to decyzja lekarza, na pewno nie zaszkodzi....

sweetfinish dziękujemy, po to jest to forum aby się wspierać i dopingować. Czy zapisać Cię do listy staraczek?

no też tak uważam że prawidłowa diagnoza i prawidłowe leczenie to połowa sukcesu, żałuje tylko że nie poszłam tam pół roku wcześniej, ale z drugiej strony finanse- bo to jest druga sprawa, postawiliśmy wczystko teraz na leczenie i zrezygnowalismy z przyjemności wakacyjnych, aczkolwiek bez przesady. Ale życie jest okrutne, jak ktoś nie ma pieniędzy to na leczenie nie ma szans i to jest przykre...
Endi
CYTAT(okruszek @ Tue, 04 Sep 2012 - 21:05) *
no też tak uważam że prawidłowa diagnoza i prawidłowe leczenie to połowa sukcesu, żałuje tylko że nie poszłam tam pół roku wcześniej, ale z drugiej strony finanse- bo to jest druga sprawa, postawiliśmy wczystko teraz na leczenie i zrezygnowalismy z przyjemności wakacyjnych, aczkolwiek bez przesady. Ale życie jest okrutne, jak ktoś nie ma pieniędzy to na leczenie nie ma szans i to jest przykre...



Niestety doskonale cie rozumiem w tej kwestii...

A co do luteiny, to co proponujesz.. nawet nie wiem kiedy bym mogła ją zaczać brac? Mam bardzo nieregularne cykle i nie chce zrobic tak, ze bede miala owu nie wiadomo kiedy, a juz luteine zaaplikuje... do lekarza dopiero ide za 3 tyg.
okruszek
ja miałam zestawy clo 5-9 dzień, luteina 16-25, ale brałam lutkę od 18 tak na wszelki wypadek dgyby owulka się przesciągneła. Luteina w razie czego pomoże utrzymać ciąże.
okruszek
ja miałam zestawy clo 5-9 dzień, luteina 16-25, ale brałam lutkę od 18 tak na wszelki wypadek dgyby owulka się przesciągneła. Luteina w razie czego pomoże utrzymać ciąże.
sweetfinish
okruszek prosze dopisz ja niestety ten cykl mam do tylo bo moj wroci dopiero w pazdzierniku i smutno mi potornie z tego powodu mam wrazenie z ejestem sama z tym wszystkim
Tigerek
Przy takim tresie to ten cykl też będę mieć w plecy. Wróciłam z pogrzebu dziadka (tata mamy). Telefon. O 21.00 zmarła babcia (mama taty). Po prostu... nie wiem. Brak mi słów. Bo emocji tyle, że żadnej nie nazwę.
kasiaaa82
Tigerek przykro mi 13.gif
sweetfinish
tigerek przyjmij najszczersze kondolencje .
Endi
Serdeczne wyrazy współczucia...
sweetfinish
u mnie dziewczyny ten cykl w plecy az mi smutno
Endi
Ja od dzisiaj odliczam 2 tygodnie i mam nadzieje, ze @ nie przyjdzie icon_smile.gif wczoraj Wam pisałam i prosiłam o rade okruszek podniosl mnie na duchu, ale te objawy ktore wczoraj mi dokuczały - dzisiaj jak ręką odjął, chyba to faktycznie była owulacja, nie wiem czy zdąrzylismy...
sweetfinish
przykre ze tak sie staramy i nic a tkie co raz sie gdzie sna dyskotece... to zajda odrazu ;(
malinka1978
czesc!

Tigerek rety ale smutne...Moze z tych emocji zmarła:(


Ja jestem po okresie , 7dc jest teraz wiec tylko weekendy beda mozliwe do realizacji icon_smile.gif


Tigerek
malinko - wykończyły ją niesprawne nerki, a te były skutkiem regularnego przedawkowywania wszelkich leków icon_sad.gif - ostrzeżenie dla wszystkich dzieci rodziców lekomanów icon_sad.gif ... dziadek był "z drugiej strony" (od taty), tutaj to po prostu starość, miał 88 lat.

W piątek ją pożegnamy, świat wróci "do normalności"... bo dni płyną dalej i tak po prostu powinno być...

Śniłam się dziś mamie, znalazłam w tym śnie maluteńkie czerwone buciczki icon_biggrin.gif
sweetfinish
dzien dobry
a mi sie snilo ze moja mama urodzila dziecko a ja z tym malenstwem sobie lezałam
annad
sweetfinish może to jakis proroczy sen? icon_smile.gif
A u mnie wariacja...okres pojawił sie w poniedziałek czyli aż o 9 dni za wcześnie...nie wiem czy to przez tarczyce czy organizm jeszcze szaleje przez tabletki antykoncepcyjne, które odstawiłam w czerwcu?! W przyszłym tygodniu mam wizyte u gin więc dowiem się wszystkiego.

Miłego dnia
malinka1978
czesc!

Tigerek zrozumialam ze to z tej samej strony. ale teraz wyjasnilas mi to icon_smile.gif

annad nie ma to jak tyle dni wczesniej@, byłabym zaskoczona bedac na jakiejs uroczystosci np. weselu
Endi
U mnie 22 dc - cierpliwie czekam, ale czuje, ze sie nie udało - zadnych objawow ciazowych ech.. Oby przynajmniej @ przyszła o czasie i nie musialabym jej wywolywac luteina
słoneczko82
Tajgerek
Przyjmij Wyrazy współczucia [*]
[color="#000000"][/color]
malinka1978
czesc!

u mnie 12 dc. dzisiaj ide na cytologie popoludniu.

Na razie na tescie owulacyjnym wynik negatywny wiec ten cykl pewnie tez bedzie nieudany bo dopiero maz w piatek bedzie icon_sad.gif
Endi
CYTAT(malinka1978 @ Mon, 10 Sep 2012 - 08:42) *
czesc!

u mnie 12 dc. dzisiaj ide na cytologie popoludniu.

Na razie na tescie owulacyjnym wynik negatywny wiec ten cykl pewnie tez bedzie nieudany bo dopiero maz w piatek bedzie icon_sad.gif



Jak masz narazie wynik negatywny na tescie owulacyjnym, a męża i tak nie ma to chyba dobrze niż jakbyś miała teraz owulację icon_smile.gif napewno bedzie jak mąż wróci nie martw sie na zapas.

Ja mam dzisiaj 25 dc i się zastanawiam również czy nam sie udało, ale żadnych objawów ciążowych sie nie doszukałam, testuję dopiero za ok. 2 tygodnie, więc musze się jakos pozbierać, bo nie moge przestac o tym myslec..
ania.m
To i ja tutaj zawitam.
Przede wszystkim witam wszystkich i za każdą kciuki trzymam icon_smile.gif

U mnie dziś 1dc i zamierzam w nim dorobić się rodzeństwa dla mojej Dorotki.
Szanse niestety w tym cyklu będą małe, ale może się uda... Planujemy z mężem wyjazd w góry na przełomie września/października i mam nadzieję, że wrócimy z niego już we czwórkę icon_smile.gif
Jeśli nie - to może uda się w kolejnym?
annad
Witaj Aniu.m. oby nie za długo w tym watku icon_smile.gif
malinka1978
Witaj ANiu!


Ja dzis bylam na cytologii, do tego lekarz dopatrzyl sie infekcji, zaczeriwniony nablonek, cos wspomniala o nadżerce polozna ale to chyba raczej stan zapalny niz nadżerka...
za 2 tyg wynik na razie doatalam mcmirror na 12 dni, wiec w tym cyklu rezygnuje ze wspolzycia icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
okruszek
malinka przykro mi, ale może tak właśnie miało być.
witam nowe staraczki


powoli wracam do życia bo w zeszłym tygodniu myślałam że umrę, widocznie organizm powoli się przyzwyczaja to tabletek i odliczam czas do grudnia wtedy mam nadzieję ruszymy ze staraniami pełną parą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.