To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA !!! odsłona XXVI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
pipistrellus
no to kciuki za słoneczko mocno zaciśnięte!!

A do mnie @ jeszcze nie zawitała, więc nie będę musiała kombinować z badaniami w weekend. Całe szczęście, wystarczy problemów.
malinka1978
czesc, u mnie dzis 24 dc, temperatura spada, wiec prawdopodobnie niebawem zawita @, icon_evil.gif
malinka1978
ale dzis jestem padnieta, spanie mnie bralo po 13, jakies dzis niskie cisnienie mam
Tigerek
A u nas:

Za 2 tygodnie się dowiemy, czy się udało icon_razz.gif

Bóg wysłuchał znienacka chyba moją modlitwę, bo od 3 cykli są coraz krótsze, ten miałby 32 dni czyli mój ideał icon_smile.gif
annad
U mnie tez za pare dni się okazę czy sie udało w tym cyklu czy walczymy dalej. @ powinnam dostac lada dzień, dzis tak jak w kalendarzu 27 dzień cyklu więc do poniedziałku poinnam dostac @ jak nie to w przyszłym tygodniu test...ale moje ciało mówi, że raczej @ przyjdzie
malinka1978
czesc, dzisiaj po zmianie czasu wstlam przed 5, bo zawsze wstaje ok 6.
Za oknem pierwszy u nas snieg:)
malinka1978
pustki przez caly dzien, poszliscie na sanki icon_smile.gif
Majka 82
CYTAT(Tigerek @ Fri, 26 Oct 2012 - 21:03) *
A u nas:

Za 2 tygodnie się dowiemy, czy się udało icon_razz.gif

Bóg wysłuchał znienacka chyba moją modlitwę, bo od 3 cykli są coraz krótsze, ten miałby 32 dni czyli mój ideał icon_smile.gif



Tigerek- no to trzymam kciuki &&&&&&

malinka1978- jestesmy na podobynym etapie cyklu, u mnie tez cos kolo 26 dnia.

Ja raczej testowac nie bede, bo to takie pierwsze niewinne proby na razie. Dajemy sobie taki luzny rok, bez wiekszych obserwacji, temperatur, szukania objawow. Obiecalam sobie, ze wytrwam... 37.gif ale czy tak bedzie... Juz raz sie zapalam na tym, ze jednak trudno moze byc:

w piatek w biurze zrobilam sobie kawe, wzielam lyka, obrzydliwa, wylalam... Zrobilam druga, tak samo niesmaczna... Wylalam. Przypomnial mi sie watek z maluchow, ze podobno w ciazy od kawy odrzuca!!!
Juz mialam snuc wszelkie teorie, ale weszla kolezanka i mowi "nie pij tego, pomylilam sie i dolalam odkamieniacza nie do tego pojemnika co trzeba" 37.gif
Po poludniu panowie z serwisu wyczyscili maszyne i kawa juz byla pyszniutka, czyli ze ciazy brak icon_wink.gif
annad
U mnie dzis 29 dzień cyklu, @ póki co nie widać ale ja miewałam i 32 dniowe cykle więc jeszcze nadziei sobie nie robię. Za oknem -5 i aż się nie chce wychylac z domku a na 14 do pracy...miłego dnia
malinka1978
czesc, dzis u mnie 27 dc. temperatura spada i spada, pewnie lada chwila zawita @,

ja sie nakrecalam latem, i myslalam ze po pierwszym cyklu starac sie uda a tu lipa, i nie zawsze jest tak jak sie zaplanuje
malinka1978
Majka ja sie nastawilam ze urodze w 2013 roku icon_smile.gif wiec mama nadzieje ze mis ei uda icon_smile.gif
okruszek
CYTAT(malinka1978 @ Mon, 29 Oct 2012 - 15:57) *
Majka ja sie nastawilam ze urodze w 2013 roku icon_smile.gif wiec mama nadzieje ze mis ei uda icon_smile.gif


też sobie tak postanowiłam a czas ucieka.........
Annie*
Też obstawiłam rok 2013. Zawsze chciałam mieć dzieci z różnicą 5 lat, a tutaj ciągle nic icon_sad.gif Powiem Wam dziewczyny, że nie sądziłam, że tyle będę musiała czekać.
malinka1978
Ja mam sentyment do 13-stki poniewaz duzo waznych dat mam zwiazanych z 13. synke jest z 13 sierpnia wiec drugie przynajmniej by mialo w roku icon_smile.gif

juz mi obojetne czy chlopczyk czy dziewczynka ale by byc w ciazy i bylo wszystko dobrze.
annad
Jak urodziłam w 2011 Zosię to po cichu zaplanowalismy z mężem drugie dziecko na 2013...jak juz jedna z nas napisała czas ucieka ale jeszcze troszkę go zostało...choc czy 2014 byłby zły icon_smile.gif
okruszek
ja ogólnie jak urodziłam Kinge w 2008 roku to następny poród zaplanowałam na 2012 no ale niestety dzidzi umarło icon_sad.gif, zbyt piekne aby było wszytko miało być tak jak chcemy. Potem powiedziałam sobie że no cóż to będzie w 2013 roku, ale zaczeły sie problemy icon_sad.gif i nie wiem co teraz będzie
malinka1978
Dzisiaj jak przypuszczałam przyszla @, 2pliz.gif mam nadzieje ze w kolejnym cyklu bedzie lepiej, juz nie wiem obserwuje temperature, mam testy owulacyjne i nie udalo sie
okruszek
do mnie ma jutro przyjść, ale pewnie się spóżni choć cycki icon_mrgreen.gif mega bolą na @


a i bardzo proszę o głosiki

https://apps.facebook.com/casting-na-smyka/...856f0c9a332b541
annad
No więc dzis mam rocznice ślubu...30 dzień cyklu a @ nie widać...wracając z pracy czyli jakąś godzine temu kupiam test...wyszedł taki...



Uploaded with ImageShack.us

okruszek
anad super gratulacje!!!
Tigerek
WIELKIE GRATULACJE icon_biggrin.gif:D

Ale siÄ™ cieszÄ™ icon_smile.gif
ania.m
Super!!! Wielkie gratulacje!!!
annad
Dzieki dziewczyny, powiem Wam,że pół nocy nie mogłam spać...tak czekałam na te ciaże a teraz miliony pytań czy dam rade z dwójka dzieci, czy finansowo podołamy...ech i zrozum tu kobiete icon_smile.gif
Z moich obliczeń to 2 tygodnie ciąży i termin wypada na 7 lipca ale to moje obliczenia i kalkulatora internetowego. Dziwi mnie jedno skoro wg kalkulatora zapłodnienie nastapiło 14 pazdziernika to dlaczego robiąc test 5 dni temu nic nie wyszło...przecież testy juz po 6 dniach dają wynik...jeszcze to do mnie nie dotarło...trzymam za kolejne ciąże...nie moge byc sama na llipcu 2013
Annie*
Annad wielkie gratulacje !!!! Cudna wiadomość icon_smile.gif
Co do Twojego pytania, to te 6 dni odnosi się do zagnieżdżenia jajeczka a nie do zpałodnienia, dopiero wtedy pojawia się na tyle duże stężenie HCG by test mógł pokazać ciążę.
annad
Annie* dzięki za wytłumaczenie, teraz juz wszystko jasne icon_smile.gif Człowiek całe życie się uczy. Widzę, że nasze maluchy urodziły się tego samego dnia
Annie*
annad Zosia się urodziła 10 marca? icon_smile.gif To jest pierwszą osobą, którą "znam", nawet jak go rodziłam to w tym dniu byłam jedyną rodzącą, chociaż w tym czasie był niesamowity bum porodów, a w tym dniu akurat nikt.
Endi

Annad
wielkie gratulacje, szkoda, ze jeszcze na czerwcowki sie nie zalapiesz, ale wazne ze sie udalo i zeby bylo wszystko dobrze teraz, ja wczoraj mialam wizyte, ale niestety serduszka jeszcze nie ma, mam przyjsc za 2 tyg. zaczal sie moj 7 tydzien ciazy, dokladnie 6tc skonczony i dzisiaj 3 dni ale ze owu byla o tydzien pozniej niz normalnie czyli ok. 20dc to moje malenstwo ma skonczone 3 tyg i 3 dni wiec moze dlatego, mam przynajmnie taka nadzieje, ze to nie oznacza nic zlego..
Powodzenia ci życze cieżarówko icon_biggrin.gif
annad
Annie* Zosia rzutem na taśme się załapała na 10 marca bo urodziła sie o 23.53 icon_smile.gif Od dnia jej narodzin pamiętam, że tego dnia jest tez dzień mężczyzny icon_smile.gif
Endi w pierwszej ciązy serduszko Zosi było widac koło 8 tygodnia...tez się martwiłam ale jak widać każda ciąża inna więc sie nie martw. Ja mam nadzieje, że drugi bobas zwany juz ;cośkiem; będzie tak samo malutki jak starsza siostra, która wazyła 2490...poród 4h i nawet nie poczułam, że rodziłam.
malinka1978
czesc,

annadwszystko bedzie dobrze, Gratuluje!

Endi w pierwszej ciazy zaplodnienie mialam 20 dc wiec tez pozno bylo serduszko i tez sie martwilam i myslałam o tym.
Tigerek
U mnie temperatura opadła więc tym razem też nic z tego. No nic, będą kolejne szanse icon_smile.gif
pipistrellus
annad gratulacje!! Piękny prezent na rocznicę ślubu icon_smile.gif

Endi na pewno na następnej wizycie zobaczysz serduszko.
malinka1978
czesc,
@ w tym miesiacu jest wyjatkowo dokuczliwa tup_tup.gif juz nie moge sie doczekac tego cyklu
megan011
annad wielkie gratulacje i spokojnych 9 miesięcy
malinka1978
czesc, życzę miłego dnia.
annad
Ja też życze miłego dnia...ja własnie szykuje do pracy...w taka pogode to człowiek nie wychodziłby z łóżka.
Tigerek
A ja chora: w piątek "na zgonie" - pełna infekcja od-zatokowa: gardło,oskrzela, osłabienie, bóle wszystkiego co się da. Dziś ciut lepiej, ale bez chusteczek nie zrobię kroku.

Mimo to - miłego dnia icon_smile.gif
CZARNA863
Witam Was cieplutko icon_smile.gif Dawno mnie tu nie było... Gratuluję wszystkim którym się udało,a za starające się trzymam kciuki &&&, u mnie dużo sie dzieje,lecz to dłuższa historia. Pozdrowionka dla Was icon_smile.gif
malinka1978
czesc, wczoraj byla super pogoda u nas. a dzis od rana leje icon_sad.gif
Annie*
Cześć icon_smile.gif

Tigerek zdrówka życzę icon_smile.gif

malinka1978 to podobnie jak u mnie. Wczoraj w miarÄ™ a dzisiaj leje.

Wczoraj zawitała do mnie @, więc rozpoczynamy kolejny cykl. Lecę młodego obudzić i idziemy do przedszkola. Miłego dnia icon_smile.gif
malinka1978
Bylam dzis u kuzyna i ich 3-miesiecznej Amelki. fajowa. ale nie wiadomo jak takie dziecko trzymac na reku, a ma 3 miesiace juz icon_smile.gif
annad
Annie* trzymam kciuki za efektywnie zakończony cykl icon_smile.gif
Majka 82
My jeszcze wlasciwie nie zaczelismy staran, a juz trzeba zrobic przerwe. To znaczy, mysle, ze trzeba. Ale chce zapytac Was, moze macie juz doswiadczenie w tym temacie.

M ma grype, czy inna tam infekcje drog oddechowych i dostal amoxicilline 750 na tydzien. Ja wiem, ze dopoki bierze antybiotyk to i tak sie starac nie bedziemy (chocby ze wzgledu na chorobe) ale mam pytanie jak dlugo po trzeba poczekac?

Czy antybiotyk ma spory wplyw na organizm nawet przez kolejne miesiace? Moze ktoras z Was byla przypadkiem w takiej sytuacji i pytala lekarza?
pipistrellus
Majka A czytałaś ulotkę od tego antybiotyku? Mi się wydaje, że większość antybiotyków nie ma dużego wpływu, a jeśli już to jego wpływ mija po zastosowaniu. Nie ma się czym przejmować.

A u mnie obrodziło ciążami wśród najbliższych przyjaciół i rodziny. Ech, dociera do mnie, że jesteśmy parą odmieńców w tym towarzystwie, bo wszyscy zachodzą kiedy tylko o tym pomyślą. No ale każda ciąża to dobra nowina.

Ja jestem po części badań, wszystkie w normie. Następna tura za tydzień i potem spróbuję do lekarza się umówić. Oby udało się przed @, bo krótki cykl się zapowiada, a on rzadko przyjmuje.
Do tego jestem w kropce, bo miałam zacząć brać duphaston, ale skoro muszę zrobić progesteron, to chyba bez sensu go brać, żeby nie zafałszował wyników. Sama nie wiem.
Tigerek
pipi - u mnie też obrodziło ciążami wokoło. Ale jeszcze umiem cieszyć się z nimi, co mnie cieszy... co nie zmienia faktu, że brak maleństwa boli. No nic, i tak będzie, co i kiedy ma być icon_smile.gif

MI się@ nieuchronnie zbliża - pewnie uszczęśliwi mnie jutro, jak mam lekcje do 15.00, potem fakultety dla maturzystów do 16.30 i o 17.00 zebranie z rodzicami.

Dodatkowo gardło napiernicza, a z zatok ścieka, bleee nienawidzę być chora.
malinka1978
czesc,

Majka wg mnie po skonczeniu brania antybiotyku pewnie iles godzin jest jeszcze w organizmie ale mozna juz sie strac na mojeoko za 2 dni po skonczeniu brania.

Nieraz kobieta bierze antybiotyk a nie wie ze jest w ciazy.
Ale skoro mozna tego uniknac to mozna zaplanowac planowanie:) ale zrobilam maslo maslane;

Majka 82
Dzieki Dziewczyny za odpowiedzi. On ma antybiotyk na 10 dni a mi wlasnie zaczynaja sie dni plodne.

Czyli ten cykl i tak sobie darujemy. Ale to nic, grudzien, styczen to tez dobry czas na starania 06.gif Na dworze zimno, nudno, wieczory dlugie 48.gif

Ale za Was wszystkie nieustannie trzymam kciuki. Uciekajcie stad jak najszybciej icon_wink.gif
Tigerek
No to u mnie od dzisiaj 10. cykl starań icon_smile.gif - @ przyszła; nowy cykl, nowa nadzieja icon_wink.gif
pipistrellus
Tigerek no to kciuki zaciśnięte za nowy cykl! Oby był owocny icon_smile.gif
okruszek
Czy kogoś dopisać na pierwszą stronkę? lub zmienić coś?

a ja czekam cierpliwie na @ icon_smile.gif i już nie mogę doczekać się następniej icon_smile.gif
Tigerek
okruszku wielkie dzięki za aktualizację icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.